Maliye

Yandaki Uber için Parayı Nasıl Kullanıyor?

Daha fazla para kazanmak için Uber ile çalışmayı düşündün mü? Uber için Sürüş, gelirinizi arttırmak için yapabileceğiniz birçok yan halden biridir. Ryan Begin bir yıldan fazla bir süredir Uber'i kullanıyor ve deneyimini bizimle birlikte bir Uber sürücüsü olarak paylaşıyor. İşte onun hikayesi.

Bize biraz kendinden bahset.

Benim adım Ryan Begin ve ben doğal bir Arizona'lıyım. Mesa / Queen Creek bölgesinde doğdum ve büyüdüm.

Tam zamanlı işin için ne yaparsın?

Tam zamanlı işim için, North Scottsdale bölgesindeki lüks ve lüks bir tesis olan Fairmont Scottsdale Princess için çalışıyorum. 2,5 yıldan fazla bir süredir, misafir hizmetleri departmanında ulaşım konusunda çalışıyorum ve orada tanıştığım yeni insanlarla çalışmayı çok seviyorum.

Tam zamanlı iş programınızın etrafında Uber'e nasıl uyuyorsunuz?

İş programım sabah 2'den. Saat 10:00 Pazartesiden cumaya kadar, genellikle Uber vardiyalarımı hafta içi günlerde sabahları planlıyorum ve sonra da müsait olduğum haftasonu saatlerde çalışıyorum. Sabah / erken öğleden sonra vardiyaları büyüktür, çünkü birçoğu uzun süreler havalimanı çalışır gibi çalışır. Uber ile, sürdüğünüz kilometreler daha fazla para kazanırsınız. Genellikle yerel kaplıcalar ve tatil köylerinde takılırım, çünkü çok sayıda insanın tatil köylerinden havalimanına gitmesi gerekiyor.

Uber mükemmeldir, çünkü sizin müsait olduğunuzda açıp kapatabileceğiniz indirilebilir bir uygulamaya sahipler, bu da tam zamanlı iş programımın etrafında çalışmam saatleri seçmeme izin veriyor.

Genellikle haftada kaç saat Uber için çalışıyorsunuz?

Genellikle haftada üç saat, sabah 10'dan akşam 1'e kadar müsait olmaya çalışırım. ya da öyleyse, hafta sonları günde 5-6 saat, planladığım diğer şeylere bağlı olarak.

Uber sürücüsü olmaktan en çok neyi seviyorsun?

Uber için en iyi araç, istediğimde araba kullanabilmem. Uygun saatleri seçiyorum. Pek çok yarı zamanlı iş bu tür özgürlüklere sahip değil.

Uber sürücüsü olmanın en zor kısmı nedir?

Uber şoförü olmanın en zor kısmı, bazen insanların arabanıza veya zamanınıza karşı hoş ya da saygılı değillerdi, ama çoğu zaman böyle değil.

İnsanları ne tür yerlere götürdünüz?

Havalimanına çok insan götürdüm, ama aynı zamanda insanları vadinin tüm bölgelerine yönlendirdim. Müşteriyi aracınızda toplayana kadar nereye gittiğini bilmiyorsun. Yolculuk uzun bir yolculuk ya da çok kısa olabilir. Bu işin çok sıradan kalmasını engelliyor.

Diğer taraftaki haydutlar üzerinde bir Uber sürücüsü olmayı seçmene neden karar verdin?

Uber'in sunduğu esnekliği beğendim. Kendi saatlerimi seçebildiğim için, tam zamanlı işimin etrafında Uber çalışabilirim. Ayrıca, ben bir insan olduğum için eğlenceli olacağını düşündüm.

İlgili Podcast

Uber sürücüsü olarak çalışmayı düşünen insanlar için ne gibi ipuçları var?

Başarılı bir Uber sürücüsü olmak istiyorsanız, bunun gerçekleşmesi için iki şey gerekir. Öncelikle, iyi gaz kilometreye sahip bir araca ihtiyacınız var. Bu, gelirinizi en üst düzeye çıkaracaktır.

İkincisi, bir insan kişi olmanız gerekiyor. Uber sürücülerinin müşterilerinizi hedeflerine götürürken rahat ettirebilmeleri önemlidir. Ayrıca, daha sosyal olduğunuzda, onlara iyi baktığınızı düşünen müşterilerin ipuçlarını kazanma şansınız artar. Ayrıca, Uber müşterileri gezileri uygulamada değerlendirir ve iyi dereceler aldığınızdan emin olmak istersiniz.

Uber kariyerinizden favori bir hikayeniz var mı?

Özel bir hikayem yok, ama size Uber'le çalışmamdan gerçekten keyif aldığımı söyleyebilirim. Her türlü farklı ve ilginç insanlarla tanışmaktan zevk aldım. İnsanlarla tanışmak ve aynı zamanda para kazanmak ve sizin için en uygun olduğunda bunu yapmak için harika bir yoldur.

Bir araba kullanarak para kazanmak hakkında bilmek istiyorsanız, Lyft için para kazanmak nasıl kontrol edin.

Videoyu izle: Uber / Lyft Şuan Kaç Para Kazanıyorum ve Yaşadığım Enler

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Evcil Hayvan En İyi Sağlık Sigortası İncelemesi
Maliye

Evcil Hayvan En İyi Sağlık Sigortası İncelemesi

Köpeğinizi veya kedinizi seviyorsanız ve mümkün olan en iyi bakımı aldıklarından emin olmak istiyorsanız, evcil hayvan sağlık sigortası poliçesi değerli bir araç olabilir. Aylık bir prim karşılığında, sevgili evcil hayvanınız hastalandığında veya yaralandığında vahim maliyetlerden korunma ve koruma alacaksınız. Birçok evcil hayvan sigortası şirketi olmasına rağmen, Pets Best, sınırsız yıllık kapsama ve çok çeşitli indirilebilen ve geri ödeme seçenekleriyle politikalar sunarak kendisini paketten
Devamını Oku
Öğrenci Kredilerimi İyileştirme Anlayışı Var Mı?
Maliye

Öğrenci Kredilerimi İyileştirme Anlayışı Var Mı?

Öğrenci kredi borç yükünüz yeterince büyükse, muhtemelen öğrenci kredisi refinansı yapma olasılığını göz önünde bulundurursunuz. Sonuçta, insanlar her zaman evlerini ve iş kredilerini yeniden finanse ediyorlar. Öğrenci kredileri neden farklı olmalı? Gerçek şu ki, öğrenci kredisi refinansmanı sayısız nedenlerden farklıdır.
Devamını Oku
Emeklilik Tasarruflarını Nasıl Yönetiriz?
Maliye

Emeklilik Tasarruflarını Nasıl Yönetiriz?

Emeklilik birikimleriniz, günlerinizin geri kalanı için rahatça yaşamak için yeterli paraya sahip olduğunuzdan emin olmak için aktif olarak yönetilmelidir. Çoğu insan emeklilik yaşına geldiğinizde, tüm çalışmalarınızın arkanızda olduğunu düşünürken, altın yıllarına giren ya da birkaç yıl içinde kemeri olan herkes size başka türlü söyleyecektir.
Devamını Oku