Maliye

Ebates İnceleme: Ebates bir aldatmaca veya okunaklı mı?

Her zaman para biriktirmek için yeni yollar bulmaya çalışıyorum. Son zamanlarda çok duyduğum para tasarrufu araçlarından biri de Ebates, bu Ebates incelemesini yazmaya karar verdim. Bu yüzden bir inceleme yapmaya karar verdik ve bir aldatmaca mı yoksa aslında meşru bir site mi olduğunu gördük.

Alışveriş yapmaktan ve para tasarrufu yapmaktan hoşlananlarınız Ebates'ı duymuş olabilir. Bu bir alışveriş ödül programıdır ve bugün bir Ebates üyeliğinin sizin için yararlı olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmak için programın artılarını ve eksilerini gözden geçireceğim. Programın nasıl çalıştığına dair genel bir bakış ile başlayacağız.

Ebates
4.5

özet

Ebates, müşterilerine Ebates hesapları üzerinden satın aldıklarında satın aldıkları hemen hemen her şeyden% 1 ile% 40 arasında geri ödeme yapmalarını sağlayan bir ödül programıdır.

Ebates nedir?

Ebates müşterilerine veren bir ödül programıdır. % 1 ile% 40 arasında geri ödeme Ebates hesabından satın aldıklarında satın aldıkları neredeyse her şeyden.

Program aracılığıyla kazanılan nakit iadeler müşterilere evlerine posta yoluyla veya Paypal ile ödeme yoluyla dağıtılır. Ebates ayrıca çeşitli kalemlerde müşterilere kuponlar sunar, böylece tasarruflarınızı toplayabilirsiniz.

Ebates Nasıl Çalışır?

Sistemi işletmek oldukça basit buldum. Müşteriler sadece bir Ebates hesabına kaydolarak giriş yapabilir, sitenin alfabetik arama sistemini veya mağaza adı arama çubuğunu kullanarak alışveriş yapmak istedikleri mağazanın adını bulabilir, mağazaya tıklayıp alışverişe başlayabilir.

Müşteriler doğrudan Ebates sitesinden mağaza web sitesine yönlendirildiğinden, Ebates üzerinden alışveriş yapmak, doğrudan mağaza sitesine gitmiş olmanızdan farklı değildir. Bunun nedeni, mağazaya eriştiğiniz için nitelikli satın alma işlemlerinde geri ödeme alacağınız istisnasıdır. Ebates hesabınız üzerinden.

Diğer seçenek Ebates tarayıcı uzantısını kullanmaktır. Bu yüklendiğinde, Ebates web sitesini ziyaret etme adımını atlayabilirsiniz. Eklenti, ziyaret ettiğiniz bir web sitesi satın alma işleminizde size geri ödeme yapmak için uygun olduğunda bir açılır pencere gösterecektir. Tek yapmanız gereken, aktif Ebates için pop-up düğmeyi tıklatıp para kazanmak.

Ebates ile Hangi Mağazalar İşleniyor?

Dürüst olmak gerekirse, Ebates üzerinden alışveriş yapabileceğim mağazalara hayran kaldım. 1800'den fazla mağaza ile ortaklıklar var.

Bu mağazalardan bazıları şunlardır:

 • Nordstrım'da
 • Kohl
 • Macy
 • Walmart
 • Amazon
 • Turbotax
 • Ace Donanımı
 • Aeropostale
 • Barney
 • Banyo ve Vücut İşleri
 • Cabela en
 • Adalet
 • Çeşitli Seyahat Siteleri

Programla ortak olan çok sayıda mağaza, alışveriş yapan veya alışveriş yapmak isteyen çoğu kişi için mağazalarda indirimlerin bulunduğunu garanti eder.

Bunun Ebates kullanmanın en sevdiğim parçası olduğunu söylemeliyim. Programa bakmayı ilk düşündüğümde, programın ailemizi çok iyi yapacağını düşünmediğimi itiraf etmeliyim. Borçtan çıkma yolculuğumuzda çalışırken, ihtiyaç duymadan alışverişi en aza indiriyoruz.

Ancak, Ebates, tüm günlük ürünlerimizin yanı sıra özel ve hediyelik eşya dükkanlarında alışveriş yaptığımız mağazalarda indirim indirimleri sunuyor.

Ardından, Ebates'in ana artılarını ve eksilerini ele alacağız.

Artıları

Ebates hakkında pek çok harika yön var. Benim favorilerimden bazıları şöyledir:

 • Ebates üzerinden alışveriş yapmak için mevcut olan çok sayıda mağaza. Alışveriş yaptığımız daha popüler mağazalardan bazıları şu anda sitenin indirim listesinde yer alıyor: Amazon, Walmart, Target ve Best Buy. Halihazırda 1.800'den fazla mağazadan satın alımlardan geri ödeme yapmaktadırlar.
 • Sistemin kullanım kolaylığı. Ebates'ı kullanmak çok basit! Müşteriler sadece Ebates web sitesinde oturum açar, alışveriş yapmak istedikleri mağazayı tıklar ve mağazanın web sitesine yönlendirilir, istedikleri gibi alışveriş yapabilirler.
 • Nakit para!! Alışveriş yaptığınızda% 1 kadar az para iade bile eklenebilir, ancak birçok mağaza% 10,% 20,% 30 ve% 40 nakit iadeleri sunar.
 • Ebates ayrıca üyeler için bir başvuru programı da sunmaktadır. Üyelik referans kodunuzu kullanarak kaydolmuş bir üyeye başvurduğunuzda, 25 $ 'lık bir nakit ikramiyesi alırsınız. Bu programla ilgili uyarı, bonus almaya hak kazanabilmeniz için referansınızın Ebates kullanarak alışveriş yapması ve ilk yıl boyunca toplam 25 ABD doları veya daha fazlasını satın alması gerektiğidir. Bu mantıklı: Firmanın sahte müşteriler için sevk bonuslarını ödemek istemediğinden eminim.

Eksileri

Ebates'e gelince eksiklerini göz önünde bulunduran birkaç şey var.

 • Şirket sadece üç ayda bir nakit geri ödeme çeki öder. Diğer bir deyişle, alışveriş gezilerinizde aylık ödeme beklememelisiniz.
 • Bir şey satın almak için dürtü çünkü ‚onon satış. Harcamalarını kontrol etmeyenler için, satın almayı planladığınız şeyleri satın almak kolay olabilir, çünkü bunu satışa çıkarmışsınızdır.
 • Her mağazada nakit iadesi için uygun olmayan bazı hariç ürünler bulunur. Örneğin, Walmart'ta cep telefonu alımları, ön ödemeli telefon kartları, eczane alımları, seyahat merkezi satın alımları, finansal merkez işlemleri, lastikler, optik alımlar ve hediye kartları ile ilgili herhangi bir indirim yoktur.

Hariç tutmalar bazıları için caydırıcı olsa da, Walmart'ta en çok satın aldığımız eşyalara para vermeyi harika buldum: kişisel tuvalet malzemeleri ve kıyafetler.

Her mağazada hariç tutulan öğeler olduğundan, satın alma işlemlerinizi yapmadan önce alışveriş yaptığınız mağazanın hariç tutulanlar listesine bakmak için Ebates'teki favori mağazalarınızda alışveriş yapmadan önce iyi bir fikir olabilir.

Deacon'un Ebates Üzerine Düşünceleri (İyi Korunmuş Cüzdanın Kurucusu)

Oğlum Finn'im yürümeye başladığında, onun dışarıda yapması için bir şeye ihtiyacımız olduğunu biliyorduk ama onu ne alacağından emin değildik.Açık hava oyuncaklarını araştırdım ve harika görünen bir oyun evi buldum ama birkaç yüz dolardı. Daha iyi bir anlaşma için Google'da arama yapmaya karar verdim ve Kmart'ta çok daha az şey buldum.

Daha yeni aldım ve bir gün aramalıydım, ama işte burada kicker.

Sonra Ebates'ı açmaya ve Kmart'ın seçeneklerinden biri olup olmadığına bakmaya karar verdim. Sadece bu değil aynı zamanda bu tür satın alımlar için% 6 nakit para ödüyorlardı! Bu yüzden şimdiden satın alacağım bir şey için 9 dolar nakit aldım ve aslında Amazon'da gördüğümden çok daha düşük bir fiyata aldım.

Not: Bir perakendeci aracılığıyla yapılan tüm satın alımların size geri ödeme yapamayacağının unutulmaması önemlidir. Tipik olarak sadece belirli kategoriler için para kazanırlar.

Örneğin, bu durumda, 'çocuk oyuncakları' ya da 'dış mekan öğeleri' içindi. Bu nedenle satın almak istediğiniz ürünün, perakendecinin geri ödeme önerdiği kategoriyle alakalı olduğundan emin olun.

Aşağıdaki videoda Ebates'ten bu tasarrufun tüm detaylarına bakın:

Başkaları ne diyor

Çoğu yorumcuların Ebates sistemi hakkında söyleyecekleri olumlu bir şeyleri olmamasına rağmen, Better Business Bureau sitesinde bazı şikayetler vardı. Gördüğüm çoğu şikayetin, hak sahibi olduğunu düşündükleri bir indirim almayan müşterilerle yapmak zorunda kaldıklarını gördüm.

Ancak, öyle görünüyor ki Her şikayet Ebates tarafından ele alındı ve çoğu müşteri memnuniyeti ile kapalı. Ebates'in, müşterilerin sahip olduğu sorunları çözmek için tüm müşteri durumlarında çalıştığı oldukça etkileyici buldum.

Ebates Tavsiye Programı

Başka bir havalı şey ise Ebates'ın arkadaşlarınıza atıfta bulunmanız için size para ödemek için para ödemeye istekli olmasıdır. Şu anda, Başvurduğunuz kişi başına 5 dolar ödeyecek Parayı geri almak için Ebates kullandıkları sürece.

Sadece kaydolmak yeterli değildir, aslında en az bir kez Ebates'i komisyon almak için 25 doların üzerinde bir şey satın almak zorundalar.

Ayrıca, bazen Ebates ek bir promosyon yürütecek. Örneğin, 3 kişiye kadar başvurduğunuz her kişi için 25 ABD doları verecektir. Seni bilmem ama bu benim arkadaşlarıma bundan bahsetmeye başlamak için yeterli motivasyon. Kaydolmak için 10 dolar alıyorlar ve siz de para alıyorsunuz, çok perişan değil.

Sonuç

Benim düşünceme göre Ebates bir aldatmaca değil ve neredeyse her insan için dükkanlar sunan bir şey var. Ebates, bizim gibi bizim için de, sadece gezilere sadece büyük miktarlarda alışveriş gezileri tutmak için bile, cebinizde daha fazla para tutmanıza ve her gün satın aldığınız şeylerden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Ebates ödülleri programı hakkında daha fazla bilgi edinmek veya kayıt olmak istiyorsanız, bu linki kullanmak için Ebates web sitesine gidin ve onlardan 10 $ alın!

Bu Ebates incelemesini faydalı buldunuz mu? Bu, düzenli olarak kullanacağınız bir site mi?

Videoyu izle: YENİ MAYBELLINE DREAM SATIN LIQUID FOUNDATION. İLK İZİNLER İNCELEME

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bir İşe Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey
Maliye

Bir İşe Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

Bu günlerde herkesin göründüğü anlaşılıyor, uzmanlar kendi işinize sahip olmanın faydalarını gösteriyor. İşletme sahipliğinin kesinlikle kendi istekleri vardır. Sıçan ırkından ayrılmak ve kendi işini yapmak hakkında hayal etmek, tüm dünyadaki iş güçlüklerinin cevabı gibi geliyor ve bunun bir nedeni var.
Devamını Oku
En İyi Finansal Danışmanlık Aldınız mı?
Maliye

En İyi Finansal Danışmanlık Aldınız mı?

Geçen gün beni gerçekten düşünen bir soru sordum. Bir müşteri bana, “Jeff, hayatında aldığın en iyi finansal tavsiye nedir?” Diye sordu. Gerçekten de, sahip olduğum tüm bilgilerden, tüm ipuçlarından, gerçekten bir düşünmek zorundayım. Yıllar boyunca aldığım tüm tavsiyeler, mutlak en iyi tavsiye nedir?
Devamını Oku
Mortgage Hızlı Ödemenin 7 Yolu
Maliye

Mortgage Hızlı Ödemenin 7 Yolu

Her ev sahibinin zihninin arkasında tek bir hedef varsa, son mortgage ödemelerini yaptıkları güne aittir. ABD Haberleri ve Dünya Raporu bize Freddie Mac'in son istatistiklerinin bize ev sahiplerinin yüzde 85-90'ının 30 yıllık ipotek aldığını gösteriyor. Otuz yıl birisine para borçluyuz ve bir bankaya faiz ödemek için uzun bir zaman.
Devamını Oku