Maliye

Ally Invest ─░ncelemesi

Paran─▒za yat─▒r─▒m yapmak ve bile┼čik faizin faydalar─▒n─▒ görmek, servet in┼ča etmenin güçlü bir yolu olabilir.

Örnek olarak, 10.000 $ 'l─▒k bir yat─▒r─▒m fonu koyduktan ve 20 y─▒l boyunca orada b─▒rakt─▒ktan sonra, y─▒ll─▒k yüzde 9'luk bir getiri oran─▒ kazan─▒rsan─▒z, hesab─▒n─▒za ba┼čka bir kuru┼č eklememi┼č olsan─▒z bile hesab─▒n─▒zda 56.000 $' dan fazla kazan─▒rs─▒n─▒z. .

Ayn─▒ yat─▒r─▒m─▒ yapt─▒ysan─▒z ve ayl─▒k 100 dolarl─▒k bir katk─▒ yapt─▒ysan─▒z, 20 y─▒ldan sonra yakla┼č─▒k 120.000 dolarl─▒k bir portföy dengesi elde etmi┼č olursunuz.

Do─čru yat─▒r─▒m yapman─▒n paran─▒z─▒ katlanarak artmas─▒na yard─▒mc─▒ olabilece─či konusunda hiçbir soru yoktur, ancak do─čru yat─▒r─▒m ┼čirketini seçmek zor olabilir.

Birçok firma, yat─▒r─▒m kar─▒n─▒z─▒ yitiren yüksek arac─▒l─▒k ücreti al─▒r.

Yat─▒r─▒m komisyoncular─▒n─▒n denizlerinde gezinmenize yard─▒mc─▒ olmak için yat─▒r─▒mc─▒lar─▒n kendi yat─▒r─▒m getirilerini daha çok kendi cebinde tutmas─▒na yard─▒mc─▒ olan bir arac─▒ kurum olan Ally Invest'in bir incelemesi.

Ally Invest
4.5

özet

Ally Invest bir çevrimiçi indirim arac─▒ kurumudur. ┼×irket h─▒zla büyüyor ve yak─▒n zamanda tan─▒nm─▒┼č yat─▒r─▒m ┼čirketi TradeKing'i sat─▒n ald─▒. Yat─▒r─▒mc─▒lar için dü┼čük ücretler ve asgari ücretler yoktur.

 • Buradan Kaydolun
 • Ally Invest kim?

  Ally Invest bir çevrimiçi indirim arac─▒ kurumudur. ┼×irket h─▒zla büyüyor ve yak─▒n zamanda tan─▒nm─▒┼č yat─▒r─▒m ┼čirketi TradeKing'i sat─▒n ald─▒.

  Yat─▒r─▒mc─▒lar, hisse senetleri, tahviller, yat─▒r─▒m fonlar─▒, opsiyonlar, borsa yat─▒r─▒m fonlar─▒ (ETF'ler), IRA'lar ve daha fazlas─▒ gibi menkul k─▒ymetleri sat─▒n alabilir ve satabilirler ki bu da elektronik ticaret platformunda i┼člem görebilir.

  Ally Financial, mü┼čterilerin paralar─▒n─▒ daha h─▒zl─▒ büyütmelerine yard─▒mc─▒ olmak için çal─▒┼čan bir banka ve yat─▒r─▒m ┼čirketidir. Ally Bank, ülkedeki en yüksek faiz oranlar─▒ndan baz─▒lar─▒n─▒ ödedi─či için, ço─ču CD'de% 1'in üzerinde bir oranda online tasarruf hesaplar─▒ oranlar─▒nda yüzde 1,20'lik bir oran dahil.

  Ally Financial, Philadelphia bölgesinde uzun y─▒llar boyunca bir tu─čla ve harç bankas─▒yd─▒, ancak mü┼čterilerinin tüm bankac─▒l─▒k ihtiyaçlar─▒ için online hizmet sunmalar─▒na geçi┼čleri, onlar─▒n ülke çap─▒ndaki mü┼čterileri ile eri┼čim ve faydalar─▒n─▒ geni┼čletmelerine yard─▒mc─▒ oldu.

  Halihaz─▒rda Müttefik mü┼čterileri olan insanlar için, online bankac─▒l─▒k konusundaki bu yeni giri┼čim, mü┼čterilerine tasarruflar─▒n─▒ ve hesaplar─▒n─▒ kontrol etme olana─č─▒ sunmakta, ayr─▒ca kontrol ve tasarruf hesaplar─▒n─▒ yönetilen do─črudan hesab─▒ ve onlar─▒n Ally Invest arac─▒l─▒k hesab─▒yla sorunsuz bir ┼čekilde bütünle┼čtirmektedir.

  Bu, Ally mü┼čterilerinin tüm Ally hesaplar─▒n─▒ tek bir yerde yönetme rahatl─▒─č─▒n─▒ sa─čl─▒yor ve hepimizin görevlerini daha iyi hale getirerek ellerimize daha fazla zaman ay─▒rmay─▒ sevmiyor muyuz?

  Ticaret Ücretleri

  Öyleyse, Ally di─čer yat─▒r─▒m firmalar─▒n─▒n sunamayaca─č─▒ ┼čeyi ne sunuyor? Ücretlerden bahsetmeden ticaret hakk─▒nda konu┼čamazs─▒n. Bu ┼čirketler ilk etapta nas─▒l para kazan─▒yorlar. Ticaret ücretleri hakk─▒nda biraz konu┼čal─▒m.

  Yat─▒r─▒m bilginize ba─čl─▒ olarak, günlük veya haftal─▒k olarak birkaç i┼člem yapabilirsiniz. E─čer siz buysa, ticaret ücretleri nispeten h─▒zl─▒ bir ┼čekilde topland─▒kça, bu büyük bir anla┼čma olabilir.

  Al─▒m sat─▒m ücreti nedir ve Ally Invest nas─▒l biriktirir?

  Ticaret ücretleri, bir i┼člem i┼člemini tamamlamak için ödedi─činiz ücrettir. Bu durumda hisse senetleri, ETF'ler, opsiyonlar ve tahvillerden bahsediyoruz.

  Her yat─▒r─▒m ┼čirketi, bir mü┼čterinin bir i┼člem için ne kadar ücret ald─▒─č─▒n─▒ belirler. Örne─čin, tipik bir i┼člem ücreti i┼člem ba┼č─▒na 5 ABD dolar─▒ndan i┼člem ba┼č─▒na 20 dolara kadar olabilir.

  Yat─▒r─▒mlar─▒n─▒zda s─▒k s─▒k i┼člem yapm─▒yor olsan─▒z bile, 15 $ 'l─▒k bir i┼člem fark─▒ portföy bakiyenizde ciddi bir dü┼čü┼č yapabilir.

  Bununla birlikte, s─▒k s─▒k bir tüccarsan─▒z, bu ekstra ücretler y─▒llar içinde on binlerce dolarl─▒k yat─▒r─▒m zarar─▒ yaratabilir.

  Neyse ki, bu tür ticaret söz konusu oldu─čunda Ally Invest'in gerçekten rekabetçi i┼člem ücretleri vard─▒r.

  Hisse Senedi Ücreti

  • Her çeyrekte 30 esnaf ya da daha fazla yaparsan─▒z ticaret ba┼č─▒na 3.95 $
  • Çeyrek ba┼č─▒na 30'dan az esnaf yaparsan─▒z ticaret ba┼č─▒na 4.95 $

  Bu bir pazarl─▒k çünkü di─čer birçok broker ticaret ba┼č─▒na yakla┼č─▒k 10 $ veya daha fazla ücret al─▒yor. Bu yüzden hafif bir tüccar olsan─▒z bile, daha fazla hisse senedi yat─▒r─▒m─▒ yapmak için birkaç yüz dolar tasarruf edebilirsiniz.

  Örne─čin, yat─▒r─▒m portföyünüzde ayda 10 i┼člem yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ varsayal─▒m. Di─čer firmalar─▒n $ 19.95 esnaf─▒ ile Ally'nin 3.95 $ 'l─▒k ticareti aras─▒ndaki fark, her ay 160 dolarl─▒k bir ücrettir.

  Opsiyon veya tahvil ücretleri hakk─▒nda çok fazla ayr─▒nt─▒ya girmeyece─čim, ancak Ally'nin bu ticaret türlerinde de çok rekabetçi fiyatlara sahip oldu─čunu söyleyece─čim.

  ─░┼čte ┼čimdiki ücret ve tahvillerdeki ücret fiyatlar─▒.

  Seçenekler için Ücretler

  • Her çeyrekte 30 esnaf ya da daha fazla yaparsan─▒z sözle┼čme ba┼č─▒na $ 0.50 $ baz ba┼č─▒na 3.95 $
  • Her çeyrekte 30'dan az esnaf yaparsan─▒z, sözle┼čme ba┼č─▒na 0,65 $ baz ba┼č─▒na 4,95 $

  Tahvil ücretleri

  • Ba─člama ba┼č─▒na $ 1 $ 10 dk.

  Ally Invest'in Finansal Dan─▒┼čmanlar─▒ Var m─▒?

  Yat─▒r─▒m söz konusu oldu─čunda, duygular─▒ temel alan kararlar verme e─čiliminde olabilir ve sa─člam finansal prensiplere ba─čl─▒ kalmayabiliriz. Bu nedenle, uzun vadeli finansal hedeflerinize dayanarak sizin için yat─▒r─▒m hesab─▒n─▒z─▒ yönetmek için birini i┼če almay─▒ dü┼čünmeye de─čer.

  Bu ┼čekilde, piyasa dalgaland─▒─č─▒nda, yap─▒lacak en iyi finansal kararla sizi konu┼čacak ve yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z söz konusu oldu─čunda duygusal kararlar alma olas─▒l─▒─č─▒n─▒z dü┼čük olacakt─▒r.

  Baz─▒ brokerler, yönetim alt─▒ndaki varl─▒klar─▒n% 1'ini kar┼č─▒larken, Ally Invest sadece% 30 ücrete tabidir.. Evet, mü┼čterilerinin günde 24 saat, haftada 7 gün haftada bir telefonla veya telefonla konu┼čabilece─či yönetilen yat─▒r─▒m hesaplar─▒ için harçlar─▒d─▒r.

  Küçük bir ┼čey gibi gelebilir, ama sizi temin ederim ki de─čil.Bu, size uzun vadeli binlerce dolar kazand─▒rabilir, bu yüzden kesinlikle bir finansal kiralama sorumlusunun birisini i┼če al─▒rken ücret ald─▒─č─▒n─▒ bilmek istersiniz.

  Ally Invest hesab─▒n─▒za nas─▒l eri┼čilir?

  Yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z─▒ yaln─▒zca bir bilgisayarda giri┼č yaparak göremezsiniz, ayn─▒ zamanda Android ve IOS cihazlar─▒ için de uygulamalar─▒ vard─▒r. Bu, tembel çocuk sandalyenizde oturan bir borsada i┼člem yapabilece─činiz ve isterseniz TV izleyebilece─činiz için, al─▒m sat─▒m─▒n─▒z─▒ daha da kolayla┼čt─▒rarak ticaretinizi daha da kolayla┼čt─▒r─▒r.

  Aç─▒kças─▒, ilk elden ö─črendi─čim gibi hatalar yap─▒labilece─činden, yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z─▒ odaklanmadan ve uyarmadan yönetmek ak─▒ll─▒ca de─čildir.

  Bir keresinde banka hesab─▒mdan yat─▒r─▒m hesab─▒na para transfer etti─čimi hat─▒rl─▒yorum. Daha sonra devredilen parayla kaplanacak bir ticaret yapt─▒m. Ancak, acelem vard─▒ ve dikkat etmedi─čim için paray─▒ yanl─▒┼č hesaba aktard─▒m.

  Bu, baz─▒ ücretlere ve çok fazla kayg─▒ya neden oldu. Bu yüzden uygulamalar esnaf koymay─▒ kolayla┼čt─▒rsa da, eldeki göreve odakland─▒─č─▒n─▒zdan emin olman─▒z da önemlidir;

  Bir FYI olarak ve bu da iyi bask─▒da:

  Ally Invest'in 30 $ 'l─▒k bir ACH ücreti ve 30 $' l─▒k bir geri dönü┼č ücreti vard─▒r. Bu yüzden, paran─▒z─▒ ta┼č─▒rken hesaplar─▒n─▒z üzerinde bir sapta sahip olman─▒z önemlidir.

  Ally Invest, güvenli çevrimiçi sistemi ve daha dü┼čük ücretlerle ticareti kolay ve rahat bir hale getirir, ancak sorumlu bir hesap sahibi olman─▒z size kalm─▒┼č.

  Minimum Gereksinimler

  Bir hesap açmak için gerekli para yok, yani bugün Ally'nin kendi kendini yöneten i┼člem hesab─▒yla yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člayabilirsiniz.

  Ally Invest'in hesab─▒n─▒z─▒ sizin için yönetmesine karar verirseniz, 2,500 dolarl─▒k bir minimum yat─▒r─▒m vard─▒r.

  Ally'nin asgari yat─▒r─▒m─▒ yok Kendinden yönetilen bir ticaret hesab─▒ açmak için sektördeki en dü┼čüklerden biridir.

  Bunu, di─čer kendi kendini yöneten ticaret platformlar─▒ndan baz─▒lar─▒yla kar┼č─▒la┼čt─▒r ve sadece ba┼člang─▒ç ÔÇőÔÇőiçin minimum yat─▒r─▒m aral─▒─č─▒n─▒n 500 $ - 2.500 $ aras─▒nda de─či┼čti─čini göreceksin.

  Bu, yeni bir yat─▒r─▒mc─▒n─▒n çok para almadan ba┼člamas─▒n─▒ çok kolayla┼čt─▒r─▒yor.

  Mü┼čteri servisi

  Birçok broker asl─▒nda gerçek bir insanla konu┼čabilece─činiz s─▒n─▒rl─▒ saatlere sahip olsa da, Ally Invest asl─▒nda 7/24 mü┼čteri hizmetleri sunmaktad─▒r.

  Bu harika çünkü ço─ču broker bankac─▒l─▒k saatlerinde mü┼čteri hizmetleri sunarken, günün her saatinde gerçek bir ki┼čiye ula┼čabilirsiniz.

  Di─čer So─čuk Araçlar─▒

  Yukar─▒da belirtildi─či gibi IOS ve Android için uygulamalar─▒ var. Ama en haval─▒ özelliklerden biri, ticaretinizle birlikte kullanman─▒z için yakla┼č─▒k 80 performans göstergesiyle birlikte bir ton i┼člem araçlar─▒ olan Ally'in canl─▒ yay─▒nlar─▒ndan biridir.

  Ally'nin özelle┼čtirilmi┼č yat─▒r─▒m özellikleri, tüm yat─▒r─▒mc─▒ seviyelerinin hesaplar─▒n─▒ iyi yönetmesine yard─▒mc─▒ olmak için mükemmeldir.

  Daha da iyisi, di─čer yat─▒r─▒mc─▒lardan olu┼čan bir toplulu─ča da eri┼čebiliyorsunuz, buralarda insanlar strateji ve pazar trendleri hakk─▒nda konu┼čuyor ve bu da yat─▒r─▒m hakk─▒nda çok ┼čey ö─črenmenize yard─▒mc─▒ olacak.

  Grafikler ve ─░zleme Listeleri

  Ally Invest'in hisse senetlerinin performans─▒n─▒ analiz etmeye yard─▒mc─▒ olmak için neredeyse yüzlerce grafik çal─▒┼čma içeren alt─▒ farkl─▒ ┼čemas─▒ vard─▒r. Etkile┼čimli grafikler, fiyatland─▒rma çal─▒┼čmalar─▒ ve kendi özelle┼čtirilmi┼č analizleriniz için ayarlar─▒ de─či┼čtirmenize izin verir.

  Site, i┼člemlerinizi en iyi ┼čekilde yapman─▒za yard─▒mc─▒ olacak çe┼čitli etkile┼čimli hesaplay─▒c─▒lar kullan─▒yor.

  Ayr─▒ca, piyasa verilerini takip etmek ve kendi Menkul K─▒ymetlerinizi bölümlere ay─▒rmak için kendi izleme listelerinizi de olu┼čturabilirsiniz.

  Ally ayr─▒ca canl─▒ haberler ve yay─▒n teklifleriyle piyasada neler olup bitti─čini bilmenizi sa─člar.

  Hesap Korumas─▒

  Nas─▒l benzer FDIC, banka hesab─▒n─▒z─▒ 250.000 ABD dolar─▒na kadar korurYat─▒r─▒m hesab─▒n─▒z 500.000 $ 'a kadar Menkul K─▒ymetler Yat─▒r─▒mc─▒lar─▒ Koruma Kurumu (SIPC) taraf─▒ndan korunmaktad─▒r.

  SIPC hesap korumas─▒, yat─▒r─▒mc─▒lar─▒n yasal olarak faaliyet göstermeyen firmalardan korunmas─▒na yard─▒mc─▒ olmak için tasarlanm─▒┼čt─▒r. Ancak, bu yapar de─čil Yani, belirli bir ┼čirkete yat─▒r─▒m yaparsan─▒z ve bu ┼čirket iflas ederse, paran─▒z─▒ geri al─▒rs─▒n─▒z demektir.

  Bu demektir ki Ally Invest, mallar─▒n─▒z 500.000 $ 'a kadar korunacakt─▒.

  Ally Invest'in Ödülleri

  Yat─▒r─▒m brokerleri için seçim yapmak için pek çok seçenek oldu─čundan, sunduklar─▒ hizmetler için ödül alan arac─▒lar─▒ farkl─▒la┼čt─▒rmaya yard─▒mc─▒ olur.

  Ba─č─▒ms─▒z yat─▒r─▒m izleme gruplar─▒ taraf─▒ndan verilen ödüller, mü┼čterilere hangi yat─▒r─▒m firmalar─▒n─▒n en iyi hizmeti sundu─čunu bilmelerine yard─▒mc─▒ olur.

  ─░┼čte Ally Invest'in ald─▒─č─▒ baz─▒ ödüller ve onaylar:

  • NerdWallet - En ─░yi Dü┼čük Maliyetli Broker
  • StockBrokers.com - ÔÇťKomisyon ve ÜcretlerÔÇŁ kategorisinde En ─░yi 2016
  • Barrons - 2007-2016 aras─▒ 4 y─▒ld─▒z
  • StockBrokers.com - ÔÇťYat─▒r─▒m teklifleriÔÇŁ 2016'da S─▒n─▒f─▒n─▒n En ─░yisi

  Özet: Ally Yat─▒r─▒m Worth It

  Yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak için ya da deneyimli bir yat─▒r─▒mc─▒ olmak istiyorsan─▒z, Ally Invest, dü┼čük ücretler, 7/24 mü┼čteri hizmetleri ve hesap açmak için 0 TL minimum bakiyesi nedeniyle dikkate de─čer.

  Birlikte minimum aç─▒l─▒┼č hesab─▒ bakiyesi 0 $ Ally'nin kendine yönelik ticaret hesab─▒, yat─▒r─▒m yapmaya ve hisse senedi portföyü olu┼čturmaya ba┼člamak isteyenler için mükemmel bir seçim olabilir.

  Yat─▒r─▒m hesab─▒n var m─▒? Öyleyse, lütfen deneyimlerinizi a┼ča─č─▒daki yorumlarda payla┼č─▒n.

  Videoyu izle: LIL PUMP MA─×AZA 1000 $ AYAKKABI SATIN AL

  Pop├╝ler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Symetra Life Sigorta ┼×irketi ─░ncelemesi
  Maliye

  Symetra Life Sigorta ┼×irketi ─░ncelemesi

  Bir├žok ki┼či genel mali planlar─▒n─▒ d├╝┼č├╝nd├╝k├že, sevilmeyenlerin beklenmedik durumlarda devam edebilmesini sa─člamak i├žin hayat sigortas─▒ eklenecektir. Bir hayat sigortas─▒ poli├žesinden elde edilen gelirler, bor├žlar─▒n ├Âdenmesi, nihai masraflar─▒n kar┼č─▒lanmas─▒ ve / veya sigortal─▒lar─▒n hayatta kalanlar─▒ i├žin devam eden ya┼čam masraflar─▒n─▒n ├Âdenmesi i├žin kullan─▒labilir.
  Devam─▒n─▒ Oku
  Web sitenizi olu┼čtururken zaman ve para tasarrufu i├žin 7 yolu
  Maliye

  Web sitenizi olu┼čtururken zaman ve para tasarrufu i├žin 7 yolu

  K├╝├ž├╝k i┼čletmeler i┼čg├╝c├╝n├╝n b├╝y├╝k bir k─▒sm─▒n─▒ olu┼čturmaktad─▒r. Sadece ABD'de i┼čg├╝c├╝n├╝n% 48'i bir t├╝r k├╝├ž├╝k i┼čletmede istihdam edilmektedir. Ba┼čar─▒l─▒ bir k├╝├ž├╝k i┼čletme olu┼čturmak ve y├╝r├╝tmek i├žin birka├ž fakt├Âr var, ancak pazar ba┼čar─▒s─▒n─▒ sa─člamak i├žin her k├╝├ž├╝k i┼čletme gereksinimi olan baz─▒ ara├žlar var.
  Devam─▒n─▒ Oku
  Emekli ─░├žin Tasarruf - ÔÇťGe├žÔÇŁ Ne Zaman, Ge├ž mi?
  Maliye

  Emekli ─░├žin Tasarruf - ÔÇťGe├žÔÇŁ Ne Zaman, Ge├ž mi?

  Bug├╝n milyonlarca Amerikal─▒, bir zamanlar yapt─▒klar─▒ ya┼čam tarz─▒n─▒ ya┼čamalar─▒na izin vermek i├žin yeterli paras─▒ olmayan emeklilik ya┼č─▒na giriyor. Hayata erken yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člad─▒─č─▒m─▒z s├Âylenirken, ├žo─čumuz bir sebepten ├Ât├╝r├╝ de─čil. Y─▒llar boyunca ÔÇťdaha ÔÇőÔÇő├žok biriktirebilseydimÔÇŁ ve ÔÇťdaha ÔÇőÔÇő├Ânce ba┼člayacaklar─▒n─▒ÔÇŁ isteyen bir├žok insanla konu┼čtum.
  Devam─▒n─▒ Oku
  QDRO ve 401k veya Emeklilik Plan─▒n─▒z
  Maliye

  QDRO ve 401k veya Emeklilik Plan─▒n─▒z

  Askerlik mesle─čim boyunca s├╝rekli olarak k─▒saltmalar ile ├ževrelenmi┼čtim. Ordu onlar i├žin k├Ât├╝ ┼č├Âhret: APFT, MOPP, PMCS, AWOL. Bunlar var olan binlerce ki┼čiden sadece bir avu├ž. Baz─▒lar─▒ biliyorum. ├ço─ču yok. S├╝rekli olarak en ├žok neyin pe┼činde olduklar─▒n─▒ ara┼čt─▒rmak zorundayd─▒m. Orduda k─▒saltmalar beklenirken, finansal hizmetler sekt├Âr├╝nde ne kadar yayg─▒n olaca─č─▒n─▒ hayal bile edemedim.
  Devam─▒n─▒ Oku