Maliye

Eylül 1985'te Gelir, Ücretli Konuşan Gig ve Daha Fazlası!

Ocak ayından itibaren online gelir raporlarımı yayınlamaya karar verdim. Bunu iki ana nedenden dolayı yaptım.

Birincisi, hayatımda mali hedeflerime karşı sorumlu olmaktan kendimi sorumlu tutmak istedim. Önümüzdeki beş yıl içinde evimize ödeme yapmayı planlıyoruz ve bunu yapmak için mümkün olduğunca fazla para kazanacağız.

İkinci sebep ise, sizin gibi insanları, parayla iyi para kazanmanın mümkün olduğunu cesaretlendirmek istiyorum. Bloglamaya başladığımda, o zamanki 10.000 $ 'dan fazla para kazanan Pat Flynn gibi adamlardan gelir raporlarını okuyacağım. Aylık 1000 dolar kazanırsam, bu harika olur diye düşündüm.

Bu ay, bu hedefi neredeyse iki katına çıkardığımı söylemekten mutluluk duyuyorum. Eylül ayı için 1985.73 dolar kazandım!Detaylara girmeden önce, dünyamda gerçekleşen en son şey.

San Diego'da Ücretli Konuşma Gig

Her yıla gitmek için en sevdiğim konferanslardan biri FinCon. Bu yıl kişisel finans alanında yer alan ve Clark Howard, Noah Kagan ve Jean Chatsky gibi konuşmacıların yer aldığı 1.000'den fazla kişi vardı. Bu konferansta konuşma ayrıcalığına sahiptim ve bunu yapmak için para aldım! Verilen, çok değildi ama konuşma daha çok istediğim bir şeydi, bu yüzden harika bir deneyim oldu (burada konuşmam için işe aldım).

Gelecekteki Girişimciler Eğitimi

Benim dostum Oye Waddell, kar amacı gütmeyen girişimcilere üç tür sermaye sağlayan entelektüel, sosyal ve finansal HustlePHX adında bir kar amacı gütmektedir. İşe başlamadan önce, mali kaynaklarının sağlam olduğundan emin olmak için onlarla konuşma ayrıcalığına sahip oldum. Onlar gerçekten benim konuşmamla meşgul olan harika bir izleyici idi ve ben onların misyonunu ve vizyonunu destekliyorum.

Twitter Onaylandı

Josh Elledge (Savings Angel) tarafından Facebook'taki bir gönderiye teşekkürler, resmi olarak Twitter onaylı olmak için talimatları takip edebildim. Artık ismimin yanında Taylor Swift gibi mavi bir işaret var. İyi olanın ne olduğundan emin değil, fakat başvurumu onaylayıp onaylamayacaklarını görmek güzel olurdu. Twitter Onaylı'yı almak istiyorsanız, talimatlar aşağıda belirtilmiştir.

Önceki Ayların Blog Gelir Numaraları

 • Şubat 2016 - 940.41 (Çevrimiçi gelirimi bildirmenin ilk ayı)
 • Mart 2016 - 1,175,48 ABD doları
 • Nisan 2016 - 1,533,50 $ (En iyi ayımdı ama şimdi yeni bir tane aldım)
 • Mayıs 2016 - 937,58
 • Haziran 2016 - 869.97 $ (Pinterest'ten gelen trafikte büyük düşüş)
 • Temmuz 2016 - 1330.87 ABD doları
 • Ağustos 2016 - 1270.60

Eylül Gelir Dağılımı

 • Media.net: 1,09 ABD doları
 • Adsense: 221,94 ABD doları
 • Ebates: $ 20 (Henüz hiçbir şey almayan 60'tan fazla kişi var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • RingCentral: 125 $ - Bu 800 bir sayıya sahip olmanın ucuz bir yoludur ve ulusal bir varlığa sahip olmak isteyen girişimciler için harikadır.
 • Amazon: $ .82
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 9.38 ABD doları
 • YouTube (SEO Kanalı): 6,73 TL
 • Credit Karma: $ .50 - Bu, bir süre geri kalan kredi karması hakkındaki bir gözden geçirmedir.
 • Kredi Susamı: 6 $ - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ÜCRETSİZ yoludur.
 • Lending Club: 72 $ - İnsanların nasıl para kazanabileceği ve Lending Club'ın nasıl para yatırıp geleneksel yatırım çözümlerinden daha yüksek bir faiz oranına sahip olduğunuza dair bir yazım var.
 • Diğer PF Siteleri: 175 $ - Çeşitli reklam türlerinden para kazandıran iki siteye sahibim.
 • Kurslarım: 58 $ - 18 Ayda 250 $ / Ay Mini Kurs ve Borç Nasıl Tasarruf Edilir
 • SoFi: 200 $ - Öğrenci kredilerini ve kredi kartı borcunu yeniden finanse etmenin harika bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: $ 78.80 - İnternetten para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs.
 • Serbest Yazma: 665 $ - Çeşitli Kişisel Finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme aldım.
 • Ally Invest: 45 $ - Çoğu şirketin yarısı kadar olan ticaret başına 4,95 $ hisse senedi satın almak için harika bir site.
 • Bakım: 1,00 ABD doları
 • Coupons.com: $ .32
 • Anketler: 47.50 - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. Tavsiye ettiğimler: Opinion Outpost ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • Yerli Reklamcılık: 200 $
 • MyFinance: 51,65 ABD doları

Toplam: 1985,73 ABD doları

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Yukarıda belirttiğim gibi, bu benim en iyi ayım. Affiliate Marketing'in Pazarlama Yapma dersi, çevrimiçi gelirim üzerinde büyük bir etki yaratmaya devam ediyor. Bu arkadaşım Michelle tarafından oluşturulan bir ders oldu ayda 100.000 $ üzerinde çevrimiçi yapma. Deli değil mi? Kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayın.

Çok Para Kazanabilirsiniz

Eğer online para kazanmak istiyorsanız, bir yere başlamalısınız. İlk adım kendi blogunuzu oluşturmaktır. Harika bir şey, bir blog başlatmak için süper uygun olmasıdır. Bu özel teklifi tıklayarak, bugün ayda 3,49 $ gibi bir fiyat alabilirsiniz.

Sürecin daha da kolaylaşmasına yardımcı olmak için, blogunuzu hazır hale getirmek için yapmanız gereken her şeyi size gösterecek olan, on dakikadan daha kısa bir sürede bir bloga nasıl başlayacağınız konusunda bir eğitim hazırladım.

Sadece üç yıl önce, günüm işimi bırakabildim çünkü yanımda bir blog vardı. Çok az başlangıç ​​maliyetiyle biraz fazladan para kazanmakla ilgileniyorsanız, neden bugün bir blog kullanmaya başlamıyorsunuz ve topu yuvarlamıyorsunuz?

Hiç para kazanmış mısın? Eğer öyleyse, bu senin için nasıl çalıştı?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Lenda İnceleme
Maliye

Lenda İnceleme

Bir ev satın aldıysanız veya bir evi yeniden finanse ettiğinizde, muhtemelen ipotek finansmanı bulmak ve güvence altına almak için ne kadar zaman harcayacağınızı biliyorsunuzdur. Uzun bir ücret listesiyle birlikte, anlayabileceğiniz ya da anlayamayacağınız sonsuz sayıda telefon görüşmesi, evrak ve terim var gibi görünüyor - bu ilk elimizi sadece birkaç yıl önce satın aldığımızda hatırlıyorum.
Devamını Oku
Bugün Para Kazanmak 50 Şaşırtıcı Hobiler
Maliye

Bugün Para Kazanmak 50 Şaşırtıcı Hobiler

Boş zamanlarında yaptığınız her şeyden para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, video oyunları oynayarak veya internette gezinerek bile. Herkes kazanç potansiyelini arttırmak için bir yol aradığı için, para kazanabilecek hobileri bulmak, cüzdanını gerçekten zevk aldığınız aktiviteleri yapmak için harika bir yoldur.
Devamını Oku
Ücretsiz Amazon Prime almak için 10 Ways
Maliye

Ücretsiz Amazon Prime almak için 10 Ways

Amazon Prime’ın 2005’ten beri olduğunu biliyor muydunuz ve şu an 2017’den beri 80 milyondan fazla Amerikan üyesi var mı? Entrepreneur.com'a göre, Mart 2015'te sadece 40 milyon Amazon Prime üyesi vardı. Evet, Amazon sadece iki yıl içinde Prime üyelerini ikiye katladı! Bu istatistiklere göre, Amerikan hanelerinin% 64'ü aktif Amazon Prime üyeleridir.
Devamını Oku
Evinizde bir oda kiralamak için 22 ipucu
Maliye

Evinizde bir oda kiralamak için 22 ipucu

Evinizde veya dairenizde ekstra bir oda doldurmak, çevrimiçi randevuya çok benzer. Öncelikle, başvuruyu güzel fotoğraflar ile çırpmanın bir yoluna ihtiyacınız var. Ardından, uyumlu olduğunuzdan emin olmak için bu kişiyi taramanız ve veteriner almanız gerekir. Bu, kişisel ve profesyonel profillerini incelemeyi içerir: Bu kişi ile birlikte yaşayabileceğiniz biri var mı?
Devamını Oku