Maliye

Netflix'in Çevrimiçi Akışın Alternatifi Olarak En İyi 21 Sitesi

Muhtemelen Netflix'in favori şovlarınızı ve filmlerinizi televizyonunuzda ve kişisel bilgisayarınız veya taşınabilir elektronik cihazınızda izlemek için harika bir akış seçeneği olduğunu zaten biliyorsunuzdur.

Seçebileceğiniz 10.000'in üzerinde TV şovu ve filmiyle, Netflix bugün orada en popüler yayın servislerinden biri.

Ancak, tek akış tercihiniz değil - uzun bir atışla değil. Film ve TV şovlarınızı derinlemesine artırabilmeniz için hem ücretsiz hem de ücretli olarak birçok alternatif var.

İnsanlar Netflix ve Diğer Akış Alternatiflerini Neden Seviyor?

Netflix gibi akarsu alternatifleri geleneksel kablo TV ve uydu TV abonelik hizmetleri için bir çaresizlik doğdu.

İzleyicilerin yüksek maliyetli kablo ve uydu abonelikleriyle artan hayal kırıklığı, onları muhtemelen izlemedikleri bir grup kanal için ödeme yapmaya zorluyor ve daha iyi seçenekler için bir çığlığa yol açtı ve akış endüstrisi doğdu.

Herhangi bir zamanda hangi pakette olduğumuza bağlı olarak, kablo TV aboneliğimiz için ayda $ 45 ile 125 dolar yerine ayda 10 dolar ödeyen bir AŞK için.

Kabloyu beş yıl önce daha düşük maliyetli yayın seçenekleri lehine aldığımızdan, geriye bakmadık ve kablo TV'mizi kaçırmadık.

Kablo aboneliğimize sonsuza kadar teklif verdiğimiz tarihten itibaren beş yıl içinde, TV izleyicileri için ücretli ve ücretsiz akış seçenekleri katlanarak artmıştır.

Bu ücretsiz ve ücretli Netflix alternatifleri listesi, geleneksel kablo ve uydu aboneliklerine “güle güle” demek ve daha az parayla daha fazla TV izlemeye başlamak için size daha fazla neden sağlayacaktır.

Netflix için Ücretli Alternatifler

İnsanların Netflix'i sevmesinin nedenlerinden biri fiyatıdır. Ayda 15 dolardan az, en büyük film, TV ve daha fazlasını izleyicilere sunuyor.

Bununla birlikte, benzer bir fiyata aynı büyük faydayı (binlerce şov ve film) verebilecek birçok Netflix alternatifi vardır. Bazı seçenekler ücretsiz olarak kullanılabilir.

Netflix'e aylık televizyon faturanızda büyük para tasarrufu yapmanın kolay bir yolunu bulmanıza yardımcı olacak en iyi akış alternatiflerinden yirmi bir tanesi.

1. Hulu

Hulu birçok yönden Netflix'e benzer. Aylık $ 7.99 düşük fiyatı için binlerce TV programı ve film sunuyor.

Ancak, Hulu gösterileri reklamlarla tamamlandı. Aylık 11.99 $ 'lık yükseltilmiş fiyat için, şovlarını ve filmlerini reklamsız olarak görüntüleyebilirsiniz.

Hulu'nun tekliflerine verilen bir bonus, en güncel sezon TV'lerini en iyi televizyonda oynadıktan bir gün sonra yayınlıyor. Netflix ise genellikle yalnızca önceki sezon bölümlerini yayınlıyor.

Hulu, temel TV şovları ve filmleri, çocuk şovları, spor şovları ve daha fazlasını sunuyor, ancak bir seferde tek bir akış cihazıyla sınırlı.

Canlı TV ile Hulu

Hulu ayrıca Live TV ile Hulu adlı yeni bir yükseltme paketi sunuyor. Bu paket ayda 39.99 USD daha pahalı.

Canlı TV paketi, çeşitli spor kanalları, haber kanalları ve daha fazlası dahil olmak üzere en fazla canlı ve isteğe bağlı kanalın 50'den fazla canlı akışını da içeren temel Hulu paket özelliklerine sahiptir.

2. Amazon Prime Videosu

Amazon Prime Üyesi iseniz, tamamen ücretsiz Amazon Prime Video'ya erişebilirsiniz. Ama eğer yapmıyorsanız, hala ayda sadece 8,99 ABD dolarıyla çok büyük bir anlaşma.

Kişisel olarak, Amazon Prime'a katılmanızı ve Amazon Prime üyesi iseniz tüm siparişlerde ücretsiz iki günlük gönderim yapabilmeniz için ücretsiz Amazon Prime Video seçeneğini tercih etmenizi tavsiye ederim.

Bununla birlikte, sadece Amazon Prime Video solo üyeliğini istiyorsanız bile TV izleme için büyük bir anlaşma. Site, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli şovlar ve filmler sunmaktadır:

 • Popüler TV şovları ve filmler
 • Amazon orijinal gösterileri
 • Egzersiz ve antrenman videoları
 • Çocuklar TV şovları ve filmler
 • Belgeseller
 • Çok çeşitli spor şovları

Ve diğer seçenekler de. Netflix'e kıyasla Amazon Prime ile ilgili harika bir şey, çok daha fazla şov ve film sunmasıdır: Netflix'in yaklaşık 10.000'ine kıyasla yaklaşık 18.000.

Amazon Prime Video, özellikle bir Amazon mağaza alışverişcisi iseniz, denemeye değer.

3. Sling TV

Sling TV, bir kablo kanal paketini daha uygun bir fiyata seçmenizi sağlayan bir kablo alternatifi gibidir.

Sling üç paket sunuyor: Turuncu Paket, Mavi Paket ve Kombinasyon Turuncu / Mavi paket. Her birindeki detaylar.

Sling TV Turuncu Paket

Sling Orange paketi ayda sadece 20 dolar ve Gıda Ağı, HGTV, ESPN 1, 2 ve 3 (sizin için spor hayranları için) ve daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşık 28 kanal sunuyor.

Sling TV Blue Paketi

Sling'in Mavi Paketi ayda 25 dolar ve 44 kanal sunuyor. Sling Blue'daki kanallar, Sling Orange'daki kanallardan farklıdır.

Sling Blue'nun bazı teklifleri arasında History Channel, Cartoon Network, Fox Sports, NBC sporları, Bravo ve AMC sayılabilir.

Ayrıca iki paketin bir ayını 40 $ karşılığında alabilirsiniz; Düzenli alış fiyatından 5 dolar indirim.

Sling TV ile ilgili diğer güzel şeylerden biri de kurulum ücreti veya kiralama ücreti olmaması. TV'nizden, tabletinizden veya bilgisayarınızdan akış yapabilirsiniz.

Sling, cazip kablo kanalı paketleri ile akaryakıt alternatif pazarında kesinlikle yükselen bir oyuncu.

4. Pureflix

Pureflix, “her yaş için aile dostu ve sağlıklı eğlence” üzerine odaklanan farklı bir film seçkisi sunuyor.

Şirket çoğunlukla Hıristiyan tabanlı filmleri ve TV şovlarını paylaşıyor ve şu anda 2000'den fazla şarkıya erişim sağlıyor.

Abonelik ücretleri (aylık 10.99 $ veya yıllık 99 ABD doları - yeni görüntüleyenler ilk ayı ücretsiz olarak alırlar) için Pureflix filmlerini ve TV şovlarını aynı anda altı cihazda görüntüleyebilirsiniz.

Tüm normal cihazlara erişim sağlarlar; Televizyonlar, bilgisayarlar, mobil cihazlar, vb. Ve 2017 sonu itibarıyla uyumlu oyun konsolu olarak çalışıyoruz.

5. CBS Tüm Erişim

CBS All Access, CBS şovlarını ve CBS'yi spor olaylarını (hem şimdiki bölüm hem de arka bölümler) yayınlamanızı sağlar.

CBS Tüm Erişim şu anda dört farklı abonelik planı sunmaktadır:

 • Aylık olarak 5,99 ABD doları olan sınırlı reklamlarla aylık plan
 • Aylık 9.99 dolarlık reklamsız aylık plan
 • Yıllık 59.99 USD karşılığında sınırlı reklamlarla yıllık ödeme planı
 • Yılda 99.99 dolarlık reklamsız yıllık ödeme planı

Yıllık plan için kaydolmak, ticari planı veya ticari olmayan planı seçerseniz olsun size birkaç tasarruf sağlayacaktır.

NCIS, Big Bang Theory, CSI, Survivor ve diğerleri gibi birçok CBS gösterisini beğendiyseniz, bu sizin için iyi bir alternatif olabilir. Mevcut ve belirli bölümler tüm gösteriler için kullanılabilir, ancak belirli bir zamanda belirli gösterilerin belirli mevsimlerine sahip olabilirler.

6. Gösteri Zamanı

Premium kablo kanalları artık şovlarını ve filmlerini kablo şirketlerinden bağımsız olarak canlı olarak izleme olanağı sunuyor.

Gösteri zamanı, örneğin, Showtime filmlerine ve TV'ye ayda sadece 10.99 USD'ye abone olmanızı sağlar. Bu fiyat için, bazı spor tekliflerinin yanı sıra, Showtime orijinal serisinin tüm güncel ve geçmiş bölümlerine erişebilirsiniz.

TV'nizi, bilgisayarınızı veya tabletinizi izleyebilir ve reklamsız olarak izleyebilirsiniz. Desteklenen cihazların listesi, neredeyse her görüntüleyiciye de uyacak kadar uzun.

7. Şimdi HBO

Game of Thrones veya VEEP gibi HBO favorilerinin hayranı mısınız? Eğer öyleyse, HBO Şimdi sizin için iyi bir akış seçeneği olabilir.

Ayda sadece $ 14.99 (ayda 9.99 $ 'a öğrenci indirim paketi sunuyorlar), favori HBO filmlerinin ve orijinal gösterilerinizin güncel ve geçmiş bölümlerini de izleyebilirsiniz.

HBO Artık birçok farklı telefon, masa, TV ve Mac ve Windows 7 veya üstü bilgisayarlar tarafından destekleniyor.

8. Şimdi Hallmark Filmleri

Eskiden “Feeln” olarak adlandırılan Hallmark Movies Now, aile dostu olan film ve TV dizileri sunmaya odaklanıyor.

Klasik Hallmark filmlerinin yanı sıra, yayın yapan şirket ayrıca Last Man Standing, Golden Girls, Home Improvement, Frasier ve The Middle gibi başarılı aile dostu TV dizileri de sunuyor.

Firmanın “daha ​​hafif olan gerilim ve gizem” filmleri de akış paketi ile mevcut.

Ayda sadece 5,99 ABD doları veya 59,99 ABD doları karşılığında, çeşitli telefon, tablet, bilgisayar ve TV cihazlarında Hallmark Movies Now'a erişebilirsiniz.

9. Fandor

Fandor kendisini “kült ve ana akım” filmler ve medya arasında bir köprü olarak adlandırıyor. 2011 yılında kurulan ve yaklaşık 6.000 başlık alan yayın şirketi, gerçek film meraklıları için çeşitli tür filmlerine sahiptir.

Teklifleri incelediğim gibi, hiç duymadığım eğlenceli bir film çeşitliliğini ve eskiden kalma İtalyan klasikleriyle Sophia Loren gibi eski zamanların klasiklerini buldum.

Şirket, Cult, Komedi, Drama, Belgeseller ve daha fazlası gibi çeşitli türlere sahiptir. Ancak, her bir tür altyazısında, ciddi bir film merakı olmadıkça, muhtemelen hiç duymadığınız bir dizi film bulacaksınız.

Ücret? Yıllık abonelik satın alırsanız yılda on dolar veya yılda doksan dolar.

10. MUBI

MUBI akış sitesindeki slogan “Dünyanın dört bir yanından Kült, klasik, bağımsız ve ödüllü filmler.”

MUBI, birçok akış sitelerinde biraz farklı çalışır. Maliyet ayda sadece 5,99 ABD dolarıdır, ancak her gün 30 film arasından seçim yaparlar. “En iyi filmlerin elle seçilmesi” diyorlar.

Bu yüzden, her gün bir film dönecek ve yeni bir film eklenecek ve filmleri otuz gün sürecek.

Eğer kült klasikleri ve indie filmlerine katılıyorsanız (hem yeni filmler hem de eski klasikler sunuyorlar) bu sizin için eğlenceli bir site olabilir.

MUBI düzenli akış cihazlarının çoğunda mevcuttur: MAC ve PC, iPhone ve iPad, Android telefonlar ve tabletler ve en akıllı TV'ler.

11. Acorn TV

Acorn TV, İngiltere ve dünyanın diğer bölgelerinden gösteriler sunan bir akış hizmetidir. Ayda sadece 4,99 ABD doları karşılığında, tüm İngiliz TV dizileri, filmleri ve belgesellerine ev sahipliği yapacaksınız.

Şu anda sahip oldukları gösterilerin bazıları arasında Doc Martin, Vera, Call Place Home ve Loch Ness yer alıyor.

Büyük bir İngiliz TV hayranı iseniz, Acorn TV'ye abone olmak, ilginç İngiliz mizahı ve büyüleyici drama fikrinizi almak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

12. Vimeo Talep Üzerine

Vimeo On Demand, çok çeşitli film akışı seçeneklerine katılmanın yeni planlarından biridir. Filmler, stand-up komediler, Vimeo orijinalleri ve daha fazlasını sunuyorlar.

Bir kez izlemek için öğeleri satın alabilir veya daha sık izlemek için bunları indirebilirsiniz. Her film veya şov koleksiyonu 2 dolardan başlayarak farklı bir fiyata sahip.

Vimeo'nun sıra dışı bir dizi film ve TV dizisi seçeneği mevcut olsa da, diğer seçeneklerle paranız için daha fazlasını bulabilirsiniz.

Netflix için Ücretsiz Alternatifler

Bu makale için araştırma yaparken, Netflix'e akış için kullanılabilen ücretsiz alternatiflerin sayısına hoş bir şekilde şaşırdım.

Burada, sizin ve ailenizin kullanabileceği en popüler ücretsiz yayın alternatiflerinden dokuzını paylaşıyoruz.

13. Patlamış Mısır Flix

Popcorn Flix, orada en popüler ücretsiz akış sitelerinden biri gibi görünüyor.Komedi, drama, belgesel ve aile / çocuk filmleri gibi çok çeşitli türler var.

Aile / çocuk bölümüne göz atmak (evimizde tercih edilen ana tür) hakkında çok fazla şey bulamadım. Çok fazla seçeneğe sahip gibi görünüyorlardı, ama çoğu hiç duymadığımız karikatürlerdi.

Not: Sitenin her türünde çok çeşitli filmler var, ancak Popcorn Flix'in belgeselleri bölümünde bile, “olgun izleyici” filmleri bolca var. Eğer bunu yapmanın bir yolunu bulursanız, çocukların siteye erişimini kesinlikle engellerim.

14. YouTube

YouTube'un hala en iyi akışlarından bazıları var ve yasal olarak mevcut olan tüm türlerde çok çeşitli filmler bulabilirsiniz.

Bununla birlikte, YouTube’u filmleri akış halinde ararken, sitede yasadışı olarak yayınlanan çok sayıda filmden haberdar olmak önemlidir.

YouTube'daki güçler, yasa dışı akışlı filmleri bulmak ve siteyi kaldırmak için çok çalışsa da, YouTube'da yasal olarak bulunan pek çok film bulabilirsiniz.

Bonus: Ayrıca, sitede her biri 2 dolarlık küçük bir ücret karşılığında tek seferlik bir akış satın almanıza olanak tanıyan, yasal olarak mevcut olan çok sayıda film var.

15. Pluto TV

Pluto TV, 75'den fazla kanalın ücretsiz canlı akışını sunuyor. Haber, Komedi, Geek & Oyun, Eğlence, Müzik ve Radyo ve daha fazlası gibi türlerle, muhtemelen Pluto'da sıkılmayacaksınız.

Şirket, MAC ve Windows PC bilgisayarlar, Android, Apple cihazları ve çeşitli akıllı TV türleri gibi çeşitli farklı cihazlarla çalışacak şekilde senkronize edilir.

MST3K kanalı, Klasik TV kanalı ve Classic Toons Channel gibi Pluto'da eğlenceli kanallar bulmak hoş bir sürpriz oldu. Pluto'nun kendi Pluto Movies kanalı da var.

Bunun benim için en fazla çeşitliliği sunan ücretsiz akış seçeneği olduğunu söylemeliyim.

16. Viewster

Viewster, başka bir ücretsiz akış seçeneği - izlemek için kaydolmak zorunda olmadığınız bir bonus ile. Sadece bir film başlığını tıkladığınızda içeridesiniz.

Site, aşağıdakileri içeren çok çeşitli türlere sahiptir:

 • Klasik filmler
 • Anime
 • Bilimkurgu
 • Aksiyon
 • Macera
 • Belgeseller
 • Gerilim
 • Savaş
 • batı

Kore dramaları da dahil olmak üzere diğer kategoriler. Viewster hakkında gerçekten çok eğlendiğim şeylerden biri, Abbott ve Costello ve Laurel ve Hardy gibi eski komedi klasikleriydi.

Kalite adil, ancak Netflix veya diğer ücretli yayın hizmetleriyle ne bulacağınız değil. Şirket İsviçre’de bulunduğundan, daha önce hiç duymadığınız bir sürü film bulacaksınız.

Ancak, Viewster, filmleri yasal olarak ödemeye gerek kalmadan film izlemenize olanak veren bir seçimdir.

17. Filmler Çevrimiçi Bulundu

Movies Found Online, muhtemelen yetişkin kitlelere daha uygun başka bir ücretsiz yayın hizmetidir.

Ben Michael Jackson Story: The Man in the Mirror ve Johnny Cash: American Rebel ve The Green Hornet gibi TV dizileri de dahil olmak üzere belgeseller gibi etkileyici seçenekler bulmuş olsam da, bu sitedeki seçeneklerin çoğu kesinlikle yetişkin izleyiciler içindir. .

18. Klasik Sinema Online

Klasik sinema oyunları, eski zaman gösterilerini seviyorsanız, ücretsiz filmler için mükemmel bir kaynaktır. Tekliflerini incelediğimde, duymadığım bir dizi filmle birlikte 1954 20.000 League Under the Sea gibi eski sınıflar buldum.

Klasik film tarzınız ne olursa olsun tadı; eylem, macera, tiyatro, savaş, batı - bu site herkes için bir şeyler var.

Hatta 1940 klasik “Pinokyo” gibi eski filmleri ve 1936 klasik “Let's Sing Again” gibi müzikalleri içeren bir “aile” bölümüne bile sahipler.

Görüntülerin kalitesi filmden filme değişiyordu, ancak sitede kontrol ettiğim filmlerin çoğu oldukça iyi kalitede idi.

Gösterdikleri filmlerin zaman aralığı göz önüne alındığında herhangi bir yolla yüksek tanımlı görüntüleme bulamayacaksınız, ancak çoğu katlanılabilir ve ücretsiz film teklifleriyle görebileceğiniz pek çok tahıl ve diğer konular bulunmuyordu.

19. Snag Filmleri

Snag Films, 2.000'den fazla film, TV şovu, belgesel ve komedi şortunu içeren ücretsiz bir internet sitesidir.

Gösteri türleri, çoğu akış sitelerinde bulacağınızdan farklıydı. Bazı örnekler

 • Gençlik ve eğitim
 • Sporcular ve onların zaferleri
 • İnsan hakları ve adalet sorunları
 • Mülteci ve göçmen hikayeleri

Diğer türler arasında Gaziler ve Askeri, Tarih Dersleri ve Siyasi Savaş Alanları bulunur. Snag Filmleri'nde izleyeceğiniz çok şey var ve çoğunun başka bir yerde bulamayacağınız şeyler.

Paylaştıklarının çoğu eğitici olsa da, sitede bazı eğlence teklifleri de bulacaksınız. Küçük komedi şortu, çocuk ve aile gösterileri, doğa ve vahşi yaşam gösterileri sunarlar.

Yine, sitedeki çoğu şey, başka bir yerde bulacağınızdan farklıydı. Daha önce hiç duymadığım çok fazla başlık görmek güzeldi. Farklı akış yapmak istiyorsanız, bu kontrol etmek için iyi bir site olabilir.

20. Tubi TV

Tubi TV ücretsizdir, sitede film ve şov izlemek için kayıt olmanız gerekmektedir.

Gözatma kurulumu bana Netflix'i hatırlattı: En Popüler, Yeni Gelenler, Yakında Bırakma ve Netflix'te Değil gibi bölümler var.

Site, A Fish ve Wanda, Robocop gibi bazı eski klasikleri ve Empire State gibi bazı yeni filmleri içeriyordu.

Bir Indie bölümü yanı sıra sitede bir Comic Con bölümü görmek güzeldi. Alt satır: birçok seçenek ve ücretsiz Netflix benzeri bir seçeneğe sahip olmanın harika bir yolu.

Tubi TV, bazı akıllı TV'ler, Android cihazlar, PlayStation, Xbox ve Roku gibi her zamanki görüntüleme seçeneklerini destekler.

21. Crackle

Crackle, ücretsiz filmleri ve şovları izlemek için kaydolmanızı gerektiren ücretsiz bir akış sitesidir, ancak seçim yapabileceğiniz harika bir seçim vardır.

Hepsi Ailede, 227, Patron ve Malcom ve Eddie gibi eski televizyon dizileri ve Seinfeld ve Walker Texas Ranger gibi bazı klasik dizilerden oluşuyor.

Onların film seçimi de misyon imkansız III, bir balta katil ve crouching kaplan, gizli ejderha evli gibi seçenekler ile etkileyici. TV şovları ve filmleri seçkisiz olsa da, sundukları teklifler oldukça iyi. Yine, ücretsiz olduğunda çok fazla şikayet edemezsiniz.

özet

Netflix, televizyon izleme seçeneklerinizi yükseltmek için harika bir sitedir ve ayda yaklaşık on dolarlık bir ücretle kablo TV'den çok daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Bununla birlikte, Netflix favori gösterilerinizi ve filmlerinizi akışlamanız için tek seçenek değil.

Cüzdanınızı daha az televizyon izleyerek harcayacaksanız, çeşitli cihazlarda ve çeşitli maliyetlerle sunulan gösterileri, filmleri, belgeselleri ve daha fazlasını izlemek için orada bulunan birçok akış seçeneğinden birini düşünün.

Burada listelenen ücretsiz akış seçenekleri ve burada listelenen ücret akışı seçenekleri, tasarruf hesabınızı iflas etmeden TV izleme seçiminizi açabilir. Daha fazla içerik izleyin, daha az harcama yapın ve izleme keyfiniz için çok sayıda web sitesiyle paradan tasarruf edin.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

AARP Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

AARP Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hangi yaşta olursa olsun, hayat sigortası genel finansal planlama sürecinin önemli bir parçası olabilir. Genç olanlar, beklenmedik bir durumda, bir maddi ve / veya küçük çocuğu devam eden maddi sıkıntıya karşı korumak için kapsama ihtiyaç duyabilecek olsa da, daha yaşlı olanlar da, nihai harcama ihtiyaçları ve bir eş için emeklilik gelirlerinin değiştirilmesi için bu tür bir kapsama sahip olmalıdırlar. Ayrıca borçların ödenmesi ve hatta emlak vergisinin ödenmesi gibi.
Devamını Oku
IRA'ya 401 Ayarlı Rollover ile Emekli Hesaplarını Konsolide Edin
Maliye

IRA'ya 401 Ayarlı Rollover ile Emekli Hesaplarını Konsolide Edin

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu, Amerikalıların 18 ve 42 yaşları arasında yaklaşık 10 kez iş değiştirdiğini tahmin etmektedir. İş değiştirenlerin bu pozisyonların sadece yarısında bir 401 bin hesabına sahip olsaydı, önemli bir para yönetimi sorununu temsil ederdi: birden fazla yatırım portföyü ve hesap ekstrelerini ve yatırım belgelerini sıralamak için bir dağ.
Devamını Oku
Fit ve Sağlıklı Kalmanın Kolay Yolu ve Hayatınızı En İyi Şekilde Yaşayın
Maliye

Fit ve Sağlıklı Kalmanın Kolay Yolu ve Hayatınızı En İyi Şekilde Yaşayın

Tipik olarak, insanlara yatırımlarının “sentlerini” nasıl yapacağını gösteriyorum, ama bugün biraz farklı bir şeyler yapacağım. Bugün size nasıl sağlıklı ve formda kalmanız gerektiğine dair bazı ipuçları ve kolay yollar sunmak istiyorum. Buna karşı bir feragatname uygun ve sağlıklı kalmaya çalışmak, yapmak için kolay bir şey değildir ve hatta doğal olarak bana gelmez.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Bu Çift, Sadece 3.5 Yılda Borcunda 138.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?"/>
Maliye

Bu Çift, Sadece 3.5 Yılda Borcunda 138.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?

Amacım, paranıza geldiğinde nerede olmak istediğinizden size yardım etmekti, böylece yolculuğunuzda sizi teşvik etmek için parayla başarılı olan diğer insanları bulmaya karar verdim. Borcunu ödeyemediğimden bu yana tutkulu olduğum bir şey olduğu için, Borçlu Başarı Öyküleri adlı yeni bir dizi başlatıyorum.
Devamını Oku