Maliye

Ucuz spor salonu üyelik almak için 8 en iyi yolu

Spor salonu üyelikleri sağlığınız için iyi bir dünya yapabilir. Spor salonu üyelikleri de pahalı olabilir.

Burada popüler bir spor salonunda spor salonu üyelik fiyatlarını kontrol ettiğimde, bana 100 dolarlık “birleştirme ücreti” ve artı 72 dolarlık bir aylık üyelik ücreti talep etmek istediler. Her. Tek. Ay.

Bu, zamanla çok miktarda para kazanır. Ama ya dışarı çıkmanın bir yolunu bu kadar pahalı olmayan bir yol bulabilirsen?

Ucuz spor salonu üyeliği almak mümkün

Evet, kapıların dışında çalışmak bazen bir seçenek. Yaşadığım Ortabatı'da, bir kardan adam olmadıkça, açık hava antrenmanlarının tüm eğlencelerini alan birkaç ay süren dondurucu templar var.

Ve Well Kept Cüzdan'ın sahibi Deacon'un yaşadığı yerlerde, açık havada egzersiz yapmanın faydalarını görmeyi imkânsız kılan 100 + temps'in birkaç ayı vardır.

Ne yapalım? Ucuz spor salonu üyeliği almak için bu yollara bakmaya ne dersin. Yukarıdaki fikirlerin bir veya daha fazlasından yararlanarak, spor üyeliğinizin düzenli, daha pahalı seçenekler üzerinde önemli bir maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

1. İş yerindeki Faydalar Departmanı ile konuşun

Bugünlerde birçok şirket, çalışanlarına fayda paketlerinin bir parçası olarak önemli spor salonu üyeliği indirimleri sunuyor.

Çalışanın spor salonuna katılmak istemesi durumunda, erkek kardeşimin çalıştığı şirket, her ay bir çalışanın spor salonu üyelik ücretinin% 50'sini ödeyecektir.

Birçok şirket, spor salonu üyeliğinizin bir kısmını bir işçiye ödemenizi teklif etse de, bazı şirketlerin yardım paketlerinin, indirimin uygulanabilmesi için aslında spor salonuna gitmenizi gerektirdiğini unutmayın.

Ablamın davasında, spor salonu üyeliği iskontosunun yürürlükte kalması için haftada en az iki kez gitmesi gerekiyor. İşyerinizdeki spor salonu üyeliği indirimleri hakkında daha fazla bilgi için işvereninizin yardım temsilcinizle konuşun.

2. Kolej indirimlerini ve öğrenci indirimlerini kontrol edin

Birçok spor salonları lise ve üniversite öğrencileri için üyelik ücretlerinde indirim sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için yerel spor salonlarına danışın.

Ayrıca, birçok kolejde kampüste öğrenciler ve alumna'nın ücretsiz ya da ucuz olarak kullanabileceği spor salonları bulunmaktadır. Eğer şimdi yaşadığınız bölgede koleje gittiyseniz, üniversite kampüsü spor salonunu mezunlarınızın yararına bir parçası olarak kullanma olasılığını kontrol edebilirsiniz.

Ve eğer hala bir öğrenciyseniz, üniversite kampüsünüzün bir spor salonuna sahip olup olmadığına ve katılmanız için size ne kadar mal olacağını hesaplayabilirsiniz.

Öğrenci değil misiniz? Bire ne oldu? Her dönem için bir sınıfa girmeniz bile, bir üniversite kampüs spor salonunu kullanmanıza ve aynı zamanda bir dereceye kadar kazanmanıza yardımcı olabilir.

3. Düşük Maliyetli Spor Salonlarını Kontrol Edin

Düşük maliyetli spor salonları bu günlerde bol miktarda tedarik edilmektedir. İşte bu günlerde bazı düşük maliyetli spor salonlarının üyelik için ne kadar ücret talep ettiğiyle ilgili ayrıntılar. Üyelik fiyatlarının yere bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

LA Fitness

Amerika Birleşik Devletleri çevresinde 600'den fazla LA Gym spor salonu bulunmaktadır. Bana yakın olanın fiyatını kontrol ettiğimde, 99 dolarlık bir üyelik ücreti alıyorlardı, ancak spor salonu kullanımı için aylık ücret sadece ayda 29.99 $ 'a mal olacak - boynumdaki diğer, daha pahalı spor salonu yarısından az ağaçlar.

Bonus: Eğer size en yakın LA Fitness'de sadece bir yere gitmeyi seçtiyseniz, birden fazla yerde egzersiz yapmak yerine, 5 $ 'lık bir indirim alabilir ve spor salonunuz için sadece 24.99 $ ödeyebilirsiniz.

Herzaman Fitness

Herzaman Fitness Amerika Birleşik Devletleri'nde binlerce yer vardır. Bir üye olarak kulüp konumlarında antrenmana 7/24 erişebilirsiniz.

Spor salonu üyelik fiyatları ile ilgili Anytime Fitness web sitesini incelediğimde, web sitesi fiyatların yere göre değiştiğini söyledi.

Bu yüzden, yakınımdaki bir Anytime Fitness yerini aradım ve bir üyeliğin 79.99 dolarlık bir katılım ücreti ile aylık 40,99 ABD doları olduğunu söylediler. Hala yüksek maliyetli spor salonundan çok daha ucuza, bölgeme buraya ait olmak için ayda 72 dolar ödeyeceksin.

Altın Spor Salonu

Gold's Gym'in Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerinde eyaletlerde birçok yeri vardır. Üyelik için birkaç seçenek var: bir sözleşme seçeneği ve bir aydan ayına sözleşme seçeneği yok.

Bir sözleşmeyi imzalarsanız ayda 29.99 dolar ödersiniz ve çalıştıkları özel kampanyalara bağlı olarak herhangi bir zamanda 150 $ 'a kadar bir ücret ödeyeceksiniz.

Gold'un da kayıt yaptırabileceğiniz herhangi bir sözleşme fiyatına sahip değilsiniz, ancak ayda bir veya daha fazla 60 $ 'a kadar çalışabilen sözleşmesiz fiyatlar için ayda biraz daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Aylık üyelik fiyatları ve mürettebatın ücretleri bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için yakınınızdaki bir yeri arayın.

Gezegen Fitness

Planet Fitness, süper ucuz aylık oranlara sahiptir. Temel sözleşme dışı oranı aylık olarak sadece 10 ABD dolarıdır. Ayda 21.99 $ 'a kadar, Planet Fitness “Black Card” a sahip olabilirsiniz. Bu, sadece ev konumunuz yerine tüm Planet Fitness konumlarına ve diğer birçok faydaya erişmenizi sağlar.

Planet Fitness websitesi, mürettebatın ücretlerinin ne olabileceği konusunda hiç konuşmuyor, ancak daha fazla üyelik seçeneği olabileceğini ve tüm üyelik seçeneklerinin konuma göre değişebileceğini söylüyor.

Başka bir deyişle, bölgenizdeki üyeliğe ilişkin tüm detaylar için yerel Planet Fitness'teki üye temsilcilerinizle konuşun.

SNAP Fitness

SNAP Fitness ayrıca Amerika Birleşik Devletleri genelinde yerleri vardır. Bölgemdeki bir SNAP Fitness merkezinin fiyatlarını incelediğimde, şu şekilde ücret alıyorlardı:

  • Tek kişilik üyelik için aylık 44,95 $
  • Ortak üyelik için aylık 64.95 $
  • Aile üyeliği için aylık 79,95 ABD doları

Ayrıca bu yazının yazıldığı tarihte bir defaya mahsus olmak üzere 8,95 dolarlık bir kayıt ücreti ve bir kerelik erişim kartı ücreti (orada çalışan olmayan bir spor salonuna gittiğinizde 20 dolar) alıyorlardı.

Yine, en azından benim bölgemde tipik bir spor salonu üyeliği daha az pahalı.

4. Bir Aile Üyesinin Üyeliğine Eklenti Yapabilir misiniz?

Bir aile üyeliği ile birlikte gelen bir üyelik ekleyerek spor salonu üyeliğinizde para biriktirebilirsiniz.

Çoğu zaman spor salonları, üyelerin çocuklarına ek olarak düşük bir aylık maliyet karşılığında üye olarak (evet, hatta yetişkin çocuklar) eklenmesine izin verecektir. Bazı spor salonları kardeşlere, ebeveynlere veya başkalarına da eklemenize izin verir.

Daha fazla ayrıntı için özel spor salonunuza danışın (veya ebeveyninizi veya spor salonunuzla diğer akrabalarınızı kontrol edin).

5. Depo Kulübünüzden İndirim Faydalarını Kontrol Edin

Sam's Club ve Costco - üyelikleri bulunan yerel depo kulüpleri - genellikle çeşitli spor salonlarında spor üyelerine üyelik fırsatları sunar.

Örneğin, Costco web sitesini kontrol ettiğimde, üyelere 24 saat Fitness'de sadece 599 dolar karşılığında 2 yıllık üyelik teklif ediyorlardı. Bu bir spor salonu üyeliği için ayda yaklaşık 25 $ eşittir.

Bu fırsatlardan yararlanmak için bir depo kulübüne (veya bir birine) üye olmanız gerekir. Spor salonu üyeliği indirimleri hakkında daha fazla bilgi için yerel Costco veya Sam's Club müşteri hizmetleri merkezini arayın.

6. Doğru Zamanda Katılın

Spor salonlarının tipik olarak üyelik avantajlarını ve indirimleri sizin için önemli maliyet tasarrufları ile sonuçlandırabileceği birkaç farklı dönem vardır.

Spor salonu üyeliğindeki indirimler, birleşme ücretlerinde indirim, aylık üyelik aidatları indirimlerinde veya her ikisinde birden indirim şeklinde olabilir.

Spor salonlarında üyelik indirimleri için en yaygın olan zaman Ocak ayında gerçekleşir (insanlar tatildeyken banshee gibi yedikten sonra egzersiz yapmak için çok zaman harcıyorlar).

Spor salonu üyelik indirimleri için bir başka popüler ay? Yaz. Yaz mevsiminin dışarıda çalıştığı zamandan beri, Arizona gibi süper sıcak bir durumda yaşamadığınız sürece spor salonları genellikle yaz aylarında oldukça boştur.

Bu nedenle, spor salonları yaz aylarında katılanlara çok sayıda indirimli üyelik sunmayı sever. Ya da Arizona gibi daha sıcak devletler söz konusu olduğunda, daha fazla kişinin dışarıda çalıştığı kış aylarında büyük olasılıkla indirimler bulacaksınız.

Çeşitli özel ve indirimler hakkında bilgi almak için yılın bu zamanlarında bölgenizdeki spor salonlarına göz atın.

7. Doğru Paketi Seçiniz

Birçok spor tesisinin kayıt olabileceğiniz birkaç farklı paket seçeneği vardır. Yakınınızdaki spor salonlarında farklı üyelik seçeneklerinizi kullandığınız için, tüm üyelik seçeneklerini sorduğunuzdan emin olun.

Oradan, ihtiyacınız olanı alabilecek en ucuz üyeliği seçin. Daha pahalı üyelik seçenekleriyle birlikte gelen tüm eklentilere ihtiyacınız yok.

Çok basit bir üyelik seçin ve antrenmanlarınızı yapmanıza izin verecek en ucuz seçeneği elde edin.

8. Spor salonunda çalışın

Spor salonunda çalışan yarı zamanlı bir iş bulursanız, birçok spor salonu sizin için ücretsiz ya da önemli ölçüde indirimli bir üyelik sunacaktır.

Bir spor salonu çalışanı olarak, ön büroda çalışabilir, havlu masasının yıkanması, katlanması ve havlunun dağıtılması, bakım veya temizlik elemanı olarak çalışmak, bir üye danışmanı olmak veya başka türde iş pozisyonlarında çalışmak mümkündür.

Spor salonunda çalışmakla ilgili diğer harika şey? İş vardiyasından hemen önce veya hemen sonra çalışabilirsiniz, yani spor salonuna ekstra yolculuk yapmak zorunda kalmazsınız, bu da size zaman ve gaz tasarrufu sağlar.

Artık ucuz bir spor salonu üyeliği almanıza yardımcı olabilecek bazı yolları bildiğinize göre, bu diğer kuralları akılda tutmanız önemlidir.

Ne için Kaydoldığınızı Bilin

Spor salonu üyeliğinizde paradan tasarruf etmenize yardımcı olan bir diğer anahtar ise, neyi kaydettiğinizden tamamen haberdar olmaktır. Herhangi bir mürettebatın ücretlerini, aylık ücretin tam olarak ne olacağını, aylık ücretinizin ne kadar süreyle iyi olacağını ve üyeliğinizi iptal etmek için hangi ücretlerin olduğunu öğrenin.

Bazen bir spor salonunda bir üyelik temsilcisi ile konuşurken ucuz bir aylık erişim ücreti alınır, ancak bu ücret yalnızca altı ay veya bir yıl gibi sınırlı bir süre için iyi olabilir.

Aylık 24.99 $ 'lık üyelik ücretinizin kayıt olduktan sonra bir iki yılda bir bitip bitmeyeceğini ve bu fiyatın ne kadar artacağını ve aylık olarak üyeliğinizi iptal etmenin ne kadar zaman alacağını bilmek isteyeceksiniz. deneme üyelik dönemi bittiğinde ücret çok pahalı.

Üyeliğinizin Sınırlılıklarını Bilin

Bazı spor salonları indirimli aylık ücret fiyatları sunacak, ancak bu fiyatlar bazen üyelikle sınırlı olabilir:

  • Sadece belirli saatlerde kulübe girme
  • Grup derslerine katılmak için fazladan ödeme yapmak zorunda kalmak
  • Havlu ücreti ödemek zorunda

Ya da spor salonunun daha ucuz üyelik paketine kaydolmak için empoze edebileceği kısıtlamalar.

Üyelikle ilgili herhangi bir sınırlama olup olmadığını veya mevcut farklı üyelik paketlerini değerlendirirken alınan ek ücretlerin olup olmadığını öğrenmek için spor salonu üyesi temsilcisiyle görüştüğünüzden emin olun.

Bugünlerde spor salonuna üye olmak için astronomik üyelik ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Bazı spor salonları hala üyelik için biraz ücret alırken, bu spor salonları çoğu zaman gerçekten harika bir antrenmana ihtiyacınız olmayan bir dizi diğer olanaklarla birlikte gelir.

Bulunduğunuz bölgedeki spor salonlarının tüm seçeneklerini keşfederek, hem harika bir antrenman programı tutmanız için gerekenlere sahip hem de bu ihtiyaçları karşılayabileceğiniz bir fiyata sahip bir spor salonu bulabilirsiniz.

Orada uygun üyelik paketleri ve egzersiz ekipmanları güzel çeşitli temiz, temel spor salonları vardır.

Size en yakın olanı bulun ve uygun bir maliyetle sağlıklı olun. Hiç spor salonu üyeliğiniz oldu mu?

Burada belirtilen düşük maliyetli spor salonlarından birine üye oldunuz mu? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Videoyu izle: Kolay ve Hızlı Kilo Almak İçin ne Yapmalıyım?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız
Maliye

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız

Öğrenci kredisi toplamları her yıl artmaya devam ettikçe, binlerce yıl boyunca su üstünde kalmak zorlaşıyor. Öğrenci kredilerini ele alırken faturalarını nasıl ödeyebilir, evden tasarruf edebilir ve emekliliğe yatırım yapabilirler? Sorun, çoğu kişinin anlaması zor görünüyor. İnsanlar daha fazla borçla mezun olmaya devam ettikçe ücretler durgun kalır.
Devamını Oku
GFC TV Ep 009: Bu Yatırımcı Yatırım Harcamalarında 5,500 $ Ödüyordu Bilmiyordu
Maliye

GFC TV Ep 009: Bu Yatırımcı Yatırım Harcamalarında 5,500 $ Ödüyordu Bilmiyordu

66 yaşında bir yatırımcı olan Jim ve emekli paramedik bir şey ödüyordu biliyordu, ama ne olduğundan emin değildi. Böylece başka bir finansal danışmana geçmeye ve bazı cevaplar almaya çalıştı. Neden hiç kimsenin ilk etapta hiç kimseye sormadığını; Açıkçası, onun da ötesindeydi. Ama sonunda, soruyu sormak ona geldi: “Yatırım hesaplarıma ne kadar ödeme yapıyorum?
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama K
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama K

Çoğu insan için sağlıkları arka brülöre itilme eğilimindedir. Yaşlandıkça, doktora ve sağlık bakım ihtiyaçlarımıza harcadığımız paradır. Bir kıdemli olarak, sağlık sigortasının en büyük kısmı Medicare'dir. Hükümet programı, Amerika Birleşik Devletleri genelinde milyonlarca kişiye milyonlarca insan için sağlık hizmeti sunmuştur.
Devamını Oku