">
Maliye

Ucuz veya Ücretsiz Kablo Almak için 6 Legit Yolları

50 $, 100 $ veya 200 $ 'lık kablo faturasının ödemesinden kurtulmanın ve ücretsiz olarak kablo almaya başlama yollarının olduğunu biliyor muydunuz?

Kocam ve ben kablo tv olmadan hayat denemek karar verdi bizim banliyö evden 2012 yılında geri ülkede küçük bir hobi çiftliğine taşındı.

Yeni, keyifli ülke evimizde kablo TV'ye ihtiyaç duymayacağımızı veya istemediğimizden emindik. Hemen kapınızın önünde bekleyen bir doğa kuklası olduğunda kim televizyon seyretmek ister?

Şey, her şeyde olduğu gibi sonunda kapılarımızın dışında doğaya alıştık. İlkbahar, yaz ve sonbahar burada harika, ama doğa ya da doğa yok bu uzun Ortabatı kışı hala beynimize zarar veriyor ve hatta daha da çok eğlencelere ulaşırken kırk beş dakika sürüyor.

Çiftliğe taşındıktan hemen sonra, televizyonun önünde biraz zaman geçirmekten keyif aldığımızı fark ettik. Akşamları donduğumuzda ya da evde tutumlu bir film gecesi olması, iyi TV izleme seçeneklerinin bizim için hala önemli olduğunu ve daha az olsa da önemli olduğunu ifade etti.

Herhangi bir yardım almadan ulaştığımız dört veya beş kanal oldukça hızlı bir şekilde sıkıldı. Bu nedenle, daha önce ödeme yaptığımız bir kablo TV aboneliği için ayda 50 ABD doları ödemeden bazı kablo kanallarını almamızı sağlayacak bazı kablo alternatiflerine bakmaya karar verdik. Biz taşındık.

Ülkeye taşınmamızdan ve kablodan kurtulduktan beş yıldan fazla bir zaman geçti ve daha mutlu olamıyorduk.

Televizyon izlememiz için 50'den fazla kanalımız var ve bize hiçbir şey yapamayacak kadar pahalıya mal oluyor. Diğer alternatifler için ödeme yapmamıza rağmen, artık kablo için ödeme yapmıyoruz ve bu harika bir duygu.

Ücretsiz temel kablo almak ve TV izleme seçeneklerinden para kazanmak istiyorsanız, aşırı kablolu kablo aboneliklerini ödemeden temel kabloyu almak için bu yasal yollara göz atın.

Ücretsiz veya Ucuz Temel Kablo Almak için Yolları

Kablo TV aboneliğimizi çiftliğe transfer etmemeye karar verdiğimizde, biraz endişelendiğimi itiraf etmeliyim.

Endüstri ortalamalarına göre büyük televizyon izleyicileri değiliz (ortalama Amerikan TV'yi günde ortalama beş saat geçiriyor) ama günlerimizi, özellikle de çok fazla kış aylarında, bazı televizyon eğlencelerinin önünde oturarak geçirmekten zevk alıyoruz. Dışarısı soğuk.

Bununla birlikte, finansal hedeflerimize ulaşmak için yapabileceğimiz paradan tasarruf etmekten de emin olduğumuza göre, bir kablo aboneliği için ödeme yapamıyoruz, bu yüzden temel kabloyu almak için bazı diğer seçenekleri kullanmayı öğrendik. ücretsiz kanalları.

İşte favorilerimizden bazıları:

1. HDTV Anteni

İyi bir HDTV anteni ile kaç kablo ve diğer kanallara erişebileceğinizi öğrenmeye şaşırmış olabilirsiniz.

Hayır, ailenin bodrum katında oturan eski tavşan kulaklarından bahsetmiyorum. Günümüzün TV antenleri TV izleme seçeneklerinizi önemli ölçüde artırabilecek muhteşem yayın yeteneklerine sahiptir.

Büyük metropol alanlarda, yeterli bir anten kullanarak sadece yüz kanaldan yukarı çıkabilirsiniz.

Bugünün TV antenlerinin nasıl çalıştığını paylaşmak için temel bilgilerle başlayacağım. Birçoğunuz muhtemelen bu bilgiyi zaten biliyor olsa da, güzel ekran resimlerinin A noktasından B noktasına nasıl gideceği ve TV izleme kanallarının artırılması için seçeneklerin bulunmadığı konusunda ustalık duymayabilecek bazı şeyler var (benim gibi).

Örneğin, bir kapalı anten mi yoksa bir dış anten mi seçiyorsunuz? Yönlü veya çok yönlü? Eviniz için seçtiğiniz anten türü, birkaç farklı şeye dayanacaktır.

Anten Web ile başla

Anten Web, bölgenizde yayın istasyonlarının nerede bulunduğunu gösteren harika bir sitedir. Siteyi ziyaret ettiğinizde, adresinizi veya posta kodunuzu girmenizi isteyecektir.

Site ayrıca anteniniz yerden otuz metreden daha fazla kurulacaksa bir kutuyu kontrol etmenizi isteyecektir.

Siteyi kullanarak kendi posta kodumda yumruk attığımda, 30 metre ya da daha yüksek olan kutuyu ilk kez kontrol etmedim ve temel bir dahili antenin bana 11 farklı yerden 47 kanal vermesi gerektiğini söyledi. hava istasyonları.

Fox, ION ve Daystar, bu seçenekle gelen mevcut kablo kanallarından bazılarıydı. Ancak, geri döndüğümde ve 30 metrelik ya da daha yüksek seçeneği işaretlediğimde, mevcut kanallar 14 farklı hava istasyonundan 56'ya çıktı ve TBN ve diğer birkaçını içeriyordu.

Bu nedenle, özellikle bir büyük metropol kentinde ya da yakındaki banliyösünde yaşıyorsanız, bir HDTV anteni, temel kablo kanallarını istiyorsanız, kesinlikle gitmek için bir yol olabilir.

Aslında, Antenna Web'i tekrar kontrol ettiğimde ve eski şehirimizin posta kodu altında arama yaptığımda, görüntüleme seçeneklerim, şehirlere daha yakın bir adres yazdığımdan, yirmi farklı hava istasyonundan 73 kanala çıktı.

Buradaki nokta, bir HDTV anteninin kablolu kanal görüntüleme seçenekleriniz için harikalar yaratabileceğidir, ancak yaşadığınız yerde en iyi anten türlerinin hangileri olduğunu bilmek zorundasınız.

Bölgenizde bulunan yayın istasyonlarını almak için Anten Web'i kullanmak, size ne tür bir anten satın alacağı konusunda bilinçli bir karar verebilmeniz için size daha fazla bilgi vereceğinden, büyük bir ilk başlangıç ​​olacaktır.

Farklı Türlerde Antenler Var

Televizyon izleme seçeneklerinizi artırmanıza yardımcı olabilecek üç ana anten türü vardır:

 • Yönlü anten
 • Çok yönlü anten
 • Çok yönlü anten

Sizin için en uygun olan anten türü, çeşitli faktörlere bağlıdır. Üç ana anten türü hakkında konuştuktan sonra, TV izleme durumunuz için hangisinin en iyi olduğuna karar vermenizde size yardımcı olabilirim.

Yönlü bir anten tüm gücünü tek bir genel doğrultuda odaklar.Yayın kulelerinin tamamı veya çoğunluğu evinizden aynı yönde yerleştirilmişse, yönlü bir anten iyi çalışmalıdır.

Çok yönlü bir anten, bölgenizin yayın kuleleri aynı genel yönde farklı alanlarda konumlandığında en iyisidir.

Örneğin, tüm kuleler evinizden güneydoğu yönünde konumlanmışsa, ancak aynı alanda olmadıklarında, çok yönlü bir antenin seçilmesi daha iyi olabilir.

Yaptığımız gibi evinizden farklı yönlere yerleştirilmiş yayın kuleleri varsa, birçok yönden gelen sinyalleri kullanabilecek çok yönlü bir anten satın alarak muhtemelen en iyi sonuçları elde edersiniz.

Bizim durumumuzda, kulelerin çoğunluğu güneybatıya doğru olmakla birlikte, kuzeybatıya da bir kaç tane de sahibiz. Bu nedenle, mevcut olduğu kadar çok sayıda serbest görüntüleme kanalı elde etmek için çok yönlü bir anten kullanıyoruz.

Mesafe da bir fark yaratıyor; Büyük bir metropol alanının dışında yirmi mil uzakta yaşıyorsanız, en iyi görüntüleme sonuçlarını elde etmek için daha güçlü bir anten satın almak isteyeceksiniz.

Kapalı veya açık?

Kendinize sormak isteyeceğiniz bir sonraki soru, kapalı anten veya açık anten isteyip istemediğinizdir.

Evinizin veya dairenizin içine kapalı antenler yerleştirilirken, açık hava antenleri (genellikle) evin çatısına yerleştirilir.

Bu anten sorunun cevabı maalesef tamamen sizin kontrolünüzde olmayabilir.

Örneğin, ev sahibi veya apartmanınızı sahip olmak yerine kiralarsanız, antenleri yüklemek için kuralların ne olduğunu görmek için yönetim ile kontrol etmeniz gerekir.

Yönetim derneğinizin, yalnızca kapalı bir antene veya konutunuza kalıcı olarak takılı olmayan bir tür antene sahip olabileceğiniz bir kuralı olabilir.

Benzer şekilde, şehir evinize, apartman dairenize veya dairenize sahip olsanız bile, evinizin dışındaki bir anteni kurmakla ilgili HOA kurallarını kontrol etmeniz gerekebilir.

Ev sahibi dernekleri ile ilgili bazı gelişmeler, tek bir aile evine sahip olsanız bile, konutunuz dışında neyin kurulabileceği veya kurulamayacağı hakkında kurallara sahip olabilir.

Bu nedenle, anten satın alma kararınızı vermeden önce, uygun güçleri kontrol etmek önemlidir.

Açık hava antenlerinin, iç antenlerden daha güçlü (genellikle) olduğunu bilmek önemlidir. Bu bilgi satın alma kararınızı etkileyebilecek olsa da, büyük bir şehrin yakınına ya da içinde yaşıyorsanız, açık bir antenle daha fazla sayıda kanalın, yakın bir yakınlık nedeniyle kapalı bir antenden daha fazla yararlanamayacağınızı bilmek isteyebilirsiniz. yayın istasyonlarına

Bununla birlikte, dışarıda yaşayanlar, neredeyse açık bir antenle daha fazla yayın kanalına erişebileceklerdir.

Yayın istasyonlarından daha uzak mesafeler devreye girdiğinde, yayın sinyalinizden duvarlar ve ağaçlar gibi engelleri ortadan kaldırmak için çalışırken daha net sinyaller alacaksınız.

Çeşitli anten türleri hakkında araştırma yaptım ve Amazon satın alanlardan nasıl puan aldıklarını araştırmak için size hangi tür HD antenin sizin için en iyi şekilde çalıştığını seçerken size denenmiş ve gerçek seçenekler sunmaya çalıştım. ücretsiz kablo kanalları.

Amazon'daki en sevdiğim antenlerimden bazıları. Bu anten seçenekleri, müşteri değerlendirmelerinden en yüksek puanlara sahiptir.

Açık Antenler

1byone Digital Amplified Dış Mekan / Çatı HDTV Anten Fiyatı: 29,99 $ Bu antende 80 km. Şimdi Amazon'dan Satın Alın

Mediasonic HOMEWORX HDTV Açık Anten Fiyatı: $ 29.99 Bu antende menzil 80 mildir. Şimdi Amazon'dan Satın Alın

Kapalı Antenler

RGTech Monarch İnce Kapalı HDTV Anten Fiyatı: $ 24.90 Bu antende menzili 50 mildir. Şimdi Amazon'dan Satın Alın

Bestrillion Kapalı Dijital TV Anten Fiyatı: Bu antende bulunan menzil 60 mildir. Şimdi Amazon'dan Satın Alın

Kapalı / Açık Kombinasyon Anteni

ClearStream 4V Kapalı / Açık HDTV Anten Fiyatı: $ 134.92 Bu antende menzili 70 mildir. Şimdi Amazon'dan Satın Alın

Bu anten seçeneklerinin tümü, alıcılardan büyük ölçüde iyi yorumlar alıyor. Şahsen, bir satın alma işlemi yapmadan önce kullanıcı incelemelerine çok fazla bağlıyım, ancak Amazon'da ve diğer sitelerde fikirlerini paylaşmak için denetleyenlere ödeme yapan bazı şirketler olduğu için, Amazon'daki “doğrulanmış satın alma” incelemelerine özel bir dikkat göstermeyi hatırlamak önemlidir. .

Ürünü doğrudan Amazon'dan inceleyen ürünü satın alan yorumcular, incelemenin başında "doğrulanmış satın alma" etiketi ile işaretlenir.

Temel kablo kanallarını ücretsiz olarak izlemek için bir HD anteni kullanmayla ilgili en sevdiğim şeylerden biri, bir kez-ve bir satın alma türü olmasıdır.

Anteninizi satın alıp ödediğiniz anda, iç anteniniz aile köpeğiniz tarafından fırlatılmadıkça veya dış anteniniz bir rüzgar fırtınası tarafından götürülmedikçe, televizyon izleme için artık herhangi bir masrafınız olmayacaktır.

Bununla birlikte, temel kablo kanallarını ücretsiz olarak almak için başka seçenekler de vardır. Bu seçeneklerden bazılarını konuşalım ve anten satın almanıza veya mevcut yaşam durumunuz için bir antenin işe yaramayacağına dair yeni bir fikrin olup olmadığına bakın.

Bu diğer seçeneklerden bazıları bir maliyete sahip olsa da, bir çok TV izleyicisinin ücret ödeyecekleri bir bedeldir ve birçok ücretsiz temel kablo şovuna erişim hakkına sahip olma seçenekleriyle birlikte gelirler.

2. Amazon Prime

Amazon Prime üyelikleri, insanların her siparişte ücretsiz iki günlük gönderim alması gerçeğini sevdikleri için popülaritesi artmaya devam ediyor.

Bu son dakika Noel veya diğer hediye alışveriş yapan insanlar için özellikle harika bir avantajdır.

Ancak, bir Amazon Prime üyesi olarak, Amazon Prime Videoyu ücretsiz olarak da alabilirsiniz. Amazon Prime Video, bir Amazon Prime Üyesi olursanız ücretsiz olarak izleyebileceğiniz, televizyon şovları ve filmlerin (kablo şovu bölümleri de dahil olmak üzere) harika bir seçimine sahiptir.

Amazon Prime'ın kablo klasik bölümlerinden bazıları Soprano ve The Wire'ı içeriyor. Amazon Başbakan 40.000'den fazla film ve TV şovu bölümü seçim için - onların seçimini yenemezsin.

Amazon Prime Video'nun en büyük avantajlarından biri, HBO orijinal serisi bölümlerinden oluşan geniş bir seçenektir. Gibi popüler HBO klasikleri bölümlerini izleyebilirsiniz

 • Game of Thrones
 • Gerçek dedektif
 • Coşku frenlemek

Ayrıca Showtime'ın Ray Donovan, Homeland ve Shameless gibi diğer kablolu TV şov bölümleri de var.

Starz, Cinemax, UMC, UP İnanç ve Aile, Dove, Komedi Central gibi diğer kablo kanallarının gösterileri ve filmleri de burada yer alıyor.

Amazon Prime Video, diğer birçok kablolu TV kanalı bölümleri de sunuyor. Ücretsiz kablo TV bölümleri arıyorsanız, burada seçenekler sıkıntısı yok.

Amazon'daki TV şovlarının ve film seçimlerinin (ve diğer benzer yayın hizmetlerinin) oldukça gösterişli olduğunu söylemek doğru olsa da, TV izleme sürenizi sevdiyseniz ve hafta sonları sizi meşgul edecek kadar büyük seçenekler var. kablo kanalı TV şovları ve filmler için özel bir afinite.

3. Hulu

Hulu, binlerce TV şovu bölümü ve üyeleri için film sunmasıyla diğer akış planlarına benzer. Aslında üç farklı akış planına sahipler.

Temel Hulu, akışlı filmlere ve şovlara tam erişim için aylık 7,99 ABD dolarıdır, ancak bu plan reklamları içerir.

Hulu'nun 11.99 dolarlık planı, bir istisna dışında 7,99 dolarlık planın aynısı: reklam yok. Birçok kişi için (dahil), reklamları kesmek için ayda dört dolara fazladan bir değerinde olacaktır. Normal TV'de bunlardan yeterince alıyoruz.

Uyarı: "Reklamsız" bir plana sahip olsanız bile, her bölümden önce ve sonra bir reklamla birlikte gelen belirli dizi bölümlerinin kısa bir listesi vardır. Telif hakkı kurallarını akışı ile ilgili bir şey duyuyorum.

Hulu'nun seçebileceğiniz çok çeşitli şov ve filmlerin yanı sıra, Bravo, Cartoon Network, A & E ve daha fazlası gibi popüler kablo kanallarından kablolu TV serilerine ücretsiz erişim imkanı da bulunmaktadır.

Ayrıca kişisel favorilerimden biri olan The Food Network'ten de şovlara erişim imkanı var. Cake Wars, Diners, Drive-Ins ve Dives, Great Food Truck Race ve diğer bölümlerini izleyebilirsiniz. Temel kablo TV şovları için birçok seçenek var.

Hulu'nun ayrıca üçüncü bir planı da var: Hulu Canlı TV ile - aylık 39.99 USD. Bu planın ana faydası, sıradaki diziye çıkana kadar beklemek zorunda kalmadan kablolu TV kanalınızı ve diğer şovlarınızı canlı olarak izleyebilmenizdir.

Sezonluk bölümleri akışlı caddelerde çıkmaya hazırlanmakta zorluk çekiyorsanız Hulu Live'ı alabilirsiniz, ancak bu noktada temel kablo paketi fiyatlarına ödeme yapmaya yaklaşıyorsunuz.

4. Netflix

Netflix, geniş bir yelpazedeki TV şovu bölümlerine ve filmlerine erişim sağlamak için şu anda ailemizde kullandığımız hizmettir. Bir bonus olarak, birçok temel kablo kanalı gösterisine de erişim sağlarlar.

Netflix'i yaklaşık dört yıldır gördük ve şu anda kullanmaya devam etmemek için herhangi bir planımız yok.

Birkaç kez Amazon Prime'a geçiş yapmayı düşündüm, ancak çocukların benim Prime Video'da olmayanlara erişmemiz gerektiğinde ısrar ettikleri birkaç bölüm var.

Yani, temelde, yarı eğlenceli çocuk şovlarının lehine dörtte bir saydım.

Netflix, TV izleyicileri için üç farklı plan sunar: Temel Plan, Standart Plan ve Premium Plan. İşte her planın ne sunduğuna dair bir özet.

Netflix Temel Planı

Bu plan ayda 7,99 ABD dolarıdır ve sınırsız film ve TV izleme olanağı sunar, ancak aynı anda yalnızca bir ekranda izleyebilirsiniz.

Yani, eğer oturma odasında Netflix izliyorsanız, çocuğunuzun onu dizüstü bilgisayarında izleyebilmesini beklemeyin.

Yalnız yaşıyorsanız iyi bir plan ya da aynı şeyleri izlemeyi sevdiğiniz sürece sadece siz ve bir eşiniz. Ancak, ikinizden biri aynı anda farklı şovlar yayınlamayı seviyorsa, bir sonraki en büyük plana geçmek isteyebilirsiniz.

Temel planın High Definition görüntüleme ile gelmediğinden de bahsetmeliyim.

Netflix Standart Planı

Bu sahip olduğumuz Netflix planımız. Standart Plan ayda 10.99 $ 'a mal olur ve bu planla birlikte bir defada iki ekrana kadar sınırsız gösterileri ve filmleri izleyebilirsiniz.

Altı kişilik bir aile için onu esnetiyor olabilir ama bizim için çalışıyor çünkü genellikle filmlerde gösterileri grup olarak izliyoruz.

TV'yi ayrı ayrı izlediğimiz tek zaman, 13'ten fazla çocuğun 13 yaşından küçük çocukların yapamayacağı bir şey izlemek istemesi.

Bu plan bizim için iyi çalıştı - büyük aile ve hepsi - birkaç yıldır. Standart planın iki ekrana erişim ile oldukça sınırlı olduğu için, daha büyük ailelerin Premium planı ne kadar tercih edebileceğini görebiliyorum.

Standart plan, High Definition (Yüksek Tanımlı) görüntüleme ile birlikte gelir, ancak Ultra Yüksek Tanımlı görüntüleme ile olmaz.

Netflix Premium Planı

Netflix'in Premium planı, diğer iki planla aynı avantajları sunar ve ayda 13,99 ABD dolarıdır, ancak birkaç başka bonus özelliği vardır.

İlk olarak, Premium plan hem High Definition hem de Ultra High Definition görüntüleme sunar. İkincisi, bu plan ile herhangi bir zamanda sınırsız gösterileri ve filmleri dört ekrana kadar izleyebilirsiniz. Gösterilerini ve filmlerini gerçekten seven aile için harika.

Netflix, IFC's Documentary Now, AMC'nin The Killing ve kişisel favorilerimizden biri olan Mystery Science Theatre 3000 gibi kablolu TV şovları ve yeni MST3K yeniden başlatmasından gelen şovlar sunuyor.

bunların toplam seçimi Amazon Prime (Amazon Prime birçok gösteriler ve Netflix gibi filmlerle olarak üç kat daha fazla sahiptir) yaklaşık olarak büyük olmasa da, Netflix kendi tutar ve seçim başlıkları bol - bu yazının yazıldığı anda 6000'in üzerine .

Kişisel olarak, Netflix'i televizyon izleme ihtiyaçlarımız için fazlasıyla yeterli buluyoruz, ancak ciddi TV gözlemcileri daha büyük bir seçimle daha iyi bir şeyden hoşlanabilir.

5. TV.com

TV.com, TV şovları için farklı TV şovları (yayınlanma tarihi, yayınlama, bölüm kılavuzları, vb.), Eğlence haberlerini kırma ve topluluk forumları hakkında bilgi veren ücretsiz bir web sitesidir.

TV.com da sunduğu birçok kablolu televizyon kanalı bölümünün ücretsiz çevrimiçi izlemesidir. TV şovları listesindeki aramalarımda, birçok türde çeşitli şovlar için bölümlerin ücretsiz çevrimiçi görünümünü buldum.

Bununla birlikte, bölümlerin gösterileceği bağlantılarının birçoğu sizi bölüm başına ödeme yapmak veya hizmetlerine kaydolmak için sizi Amazon Prime'a veya başka bir akış ağına yönlendirecektir.

6. Ücretsiz Çevrimiçi Görüntüleme

Ücretsiz temel kabloyu elde etmenin en popüler yollarından biri, en sevdiğiniz kablolu televizyon şov bölümlerini doğrudan favori kablo kanalınızdan izlemektir.

Örneğin, Ev ve Bahçe TV kanalı web sitesini ziyaret ederseniz, The Property Brothers, Flip veya Flop ve Fixer Upper gibi kablolu TV kanallarının ücretsiz, tam bölümlerini bulabilirsiniz.

Food Network web sitesini ziyaret ederseniz, Iron Chef America, Barefoot Contessa ve Good Eats gibi popüler şovların ücretsiz bölümlerini bulacaksınız.

HBO bile oyuna girdi ve Game of Thrones ve Six Feet Under gibi popüler şovların web sitesinde ücretsiz bölümler sunuyor.

Savaş Köpeği: Bir Askerin En İyi Arkadaşı da dahil olmak üzere, bazı belgeseller sitede ücretsiz olarak mevcuttur.

En sevdiğiniz kablolu TV kanallarının her bir bölümünü ücretsiz olarak bulamayacağınız halde, her bir kablo kanalı web sitesinde çok çeşitli ücretsiz bölümler bulabilirsiniz.

Spor Kanalları ve Kablo TV Hakkında Bir Kelime

Kablo TV paketini ücretsiz ya da ucuz bir alternatif için kapattığımı söylediğimde aldığım en büyük şikayetlerden biri, erkeklerin (ve kanalların) kablo TV paketleriyle birlikte gelen geniş spor kanallarına erişim sağlayamayacağıdır.

Benim küçük kardeşim gibi ölümsüz bir spor hayranı iseniz, bu geçerli bir argüman. NHL, NFL MLB ve diğer spor organizasyonları, spor izlemeyi kablo TV paketlerine abone olanlarla sınırlandırarak biraz (veya çok) ekstra para kazanma fırsatından yararlandı.

Profesyonel sporların çoğunu ücretsiz olarak izleyemeyebilirsiniz, ancak oldukça ağır spor kanalı seçimleri olan ve çoğu zaman birçok temel kablo TV paketinden daha az maliyetli olan bir kaç yayın seçeneği vardır.

İşte en popüler iki.

Sling TV

Sling TV, kablolu TV'den daha ucuz bulabileceğiniz üç farklı paket sunuyor. Sling Orange paketi ayda sadece 20 $ maliyeti ve ESPN, ESPN2 ve ESPN3'ü içeren bir spor kanalı dizisi sunuyor.

Hepimiz ESPN'nin spor yayıncılığının liderlerinden biri olduğunu biliyoruz, bu yüzden spor teklifleri içeren pahalı bir kablo paketine harika bir alternatif olabilir.

Sling TV ayrıca Sling Blue adında başka bir paket de taşıyor. Ayda sadece 25 dolar için aşağıdakiler dahil farklı spor kanallarına erişebilirsiniz:

 • NBC Spor Ağı
 • Fox Sporları 1
 • Fox Sporları 2
 • Fox ve NBC Bölgesel Spor Ağları
 • NFL Ağı

Hem Sling Orange hem de Sling Blue, diğer spor kanallarını da minimum bir ekleme maliyeti sunuyor. Eklenti ile kullanılabilen kanallar arasında NHL Ağı, EPSNU, Motor Sporları TV, Stadyum, ESPN Temelleri Yüklendi, Golf Kanalı, ESPN Hedef Hattı ve daha birçok seçenek bulunmaktadır.

Ayrıca, Fox Sports ve ESPN'nin büyük bir hayranıysanız, ayda sadece 40 ABD doları için bir Turuncu / Mavi kombinasyon paketi alarak ayda 5 dolar tasarruf edebilirsiniz.

Bu, spor kanallarını içeren birçok kablolu TV paketinden çok daha ucuz bir maliyet. Kablo almak için daha iyi olup olmadığını öğrenmek veya spor kanalınızın düzeltilmesi için Sling ile gitmek için yerel kablo şirket tekliflerinizi kontrol edin.

Cevapların çoğu izlemek istediğiniz spor kanallarına bağlı olacaktır. Bonus: Sling TV izleme seçenekleri, ailenizde ciddi sporseverler olmasa bile televizyon eğlencesi sunmak için diğer birçok kablolu kanal ile birlikte gelir.

Sling TV kanalı seçenekleri, Disney Channel, Cartoon Network ve Nick Jr gibi çocuk dostu kanallar ve HGTV, AMC, TNT, History Channel ve diğer popüler favoriler gibi herkes için bir şeyler sunuyor.

FuboTV

FuboTV başlangıçta oyun izleme seçenekleri arayan futbol taraftarlarına hitap etmenin bir yolu olarak kuruldu. FuboTV Premier paketinin şu anki maliyeti aylık 39.99 $ 'dır ve mevcut iki ay için sadece 19.99 $' ı ödemenizi sağlayan özel bir özelliğiniz vardır.

FuboTV, aşağıdakiler de dahil olmak üzere önemli sayıda spor kanalı taşımaktadır:

 • Fox Sports North
 • Fox Sports North Plus
 • NFL Ağı
 • NBA TV
 • BEİN Spor
 • CBS Spor Ağı
 • BÜYÜK TEN Ağı (BTN)
 • NBC Golf
 • Fox Soccer Plus

Ve diğer spor kanallarını izleyen düzinelerce. Bu, özellikle sporseverlere hitap eden akarsu hizmetlerini araştırırken bulduğum en kapsamlı hizmettir.

Fiyat, Sling TV combo paketi ile orada olmasına rağmen, bölgenizde sunulan birçok kablo paketinden daha ucuza ulaşabilirsiniz.

Büyük metropol alanımızda kablo paketlerini araştırdığımda, Sling Combo paketinin ve FuboTV paketinin spor kanalları açısından sunduklarını sunmaya yaklaşan herhangi bir şey için ayda en az 70.00 dolar harcamak zorunda kalacağımı gördüm.

Yani, ayda 40 dolar kablo alternatifleri harcayacak olsanız bile, her ay anahtarını kullanarak her ay makul miktarda para biriktirebilirsiniz.

Spor izleme seçeneklerinden ciddi anlamda keyif alan bu kişilerden biri iseniz, Sling ve FuboTV gibi alternatifler, size en sevdiğiniz spor şovlarına ve oyunlarına erişim sağlamanıza yardımcı olabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, kablo TV paketi aboneliği için ödeme yapmak zorunda kalmadan kablolu TV'nin temel kanallarına erişim için birçok seçenek vardır.

Birkaç yıl boyunca kablolu TV olmadan, kordonu keserek ve birçok popüler kabloya ücretsiz erişim bonusuyla gerçekleşen akış hizmetleri için kaydolarak üç ila dört bin dolar aralığında tasarruf ettiğimizi tahmin ediyorum. kanalları göster.

Para tasarrufu yapmakta büyük iseniz, banka hesabınızda bu kadar fazla nakit para biriktiremezsiniz. Hala kablo paketinize bağlıyorsanız, birçok kablolu kanal gösterisine ücretsiz erişim sunan bir akış servisine geçmeyi düşünün.

Ya da en sevdiğiniz kablolu TV kanalı web sitelerinden doğrudan çevrimiçi izlemeyi düşünün. Bu kablo alternatiflerinden bir veya daha fazlasının TV izleme ihtiyaçlarınız için yeterli olduğunu ve banka hesabınıza daha fazla para eklemenin iyi bir yolunu bulacağınızı tahmin ediyorum.

Henüz kabloyu kestirdiniz ve / veya daha ucuz bir kablo TV alternatifine geçtiniz mi?

Videoyu izle: Ücretsiz Sınırsız Hücre Verisi Nasıl Alınır (Herhangi Bir Taşıyıcı veya Telefon)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Geleneksel IRA Kuralları ve Limitleri
Maliye

Geleneksel IRA Kuralları ve Limitleri

Roth IRA hakkında bugünlerde endişe duyduğumuzda, geleneksel IRA'lar kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Fakat bir Roth IRA'nın çok önemli olmasının birçok nedeni için geleneksel IRA'lar değerli olmaya devam ediyor. Kabul ediyorum - Roth IRA'nın büyük bir hayranıyım. Bence herkesin bir tane olmalı. Fakat geleneksel bir IRA'nın işi bitirdiği zamanlar vardır.
Devamını Oku
Mortgage Erken Ödeme Her Zaman En İyi Seçenek mi?
Maliye

Mortgage Erken Ödeme Her Zaman En İyi Seçenek mi?

Durgunluk hala birçokları için bir gerçeklik ile, borçtan çıkmak ipotek borcu da dahil olmak üzere iyi bir seçenek gibi görünüyor. Ve erken bir ipotek ödemek için avantajlar vardır. Her ay ipotek müdürünüze biraz daha fazla para koyabilir ve hisse senedini daha hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ipoteğinizi erken ödemeniz, daha az faiz ödemeniz anlamına gelir, belki de size binlerce tasarruf demektir.
Devamını Oku
Başarılı Girişimcilerin 7 Özellikleri
Maliye

Başarılı Girişimcilerin 7 Özellikleri

Birçok insan kendi işine sahip olmayı hayal eder, ama asla “hayal” den “yapmaya” geçmez. Başarılı girişimcilerin özellikleri nelerdir? Kendi işinizi başarılı bir şekilde yürütmek için ne gerekiyorsa veya bir çalışan olarak çalışmayı sürdürmeniz gerekiyorsa nasıl biliyorsunuz? Hepimiz birçok insanın kendi işine başlamaları için on binlerce dolar (veya daha fazla) harcadıklarını gördük ve başarısız olduklarını ve daha sonra iş gücüne geri döndüklerini gördük.
Devamını Oku
MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj
Maliye

MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj

Düzenli okuyucuların çoğunun bildiği gibi, yakında hayatları boyunca neler yaptıklarını seven insanlarla röportaj yapacağım İyi Kept Cüzdan podcast'i piyasaya süreceğim. Size podcast'te soracağım soruların bir tadını vermek için, burada MoneyCrashers'ın kurucularından Andrew Schrage ile yaptığım bir röportaj.
Devamını Oku