Maliye

Swagbucks İnceleme: Gerçekten Zamanınıza Değer mi?

İnternetten para kazanmak ister misiniz? Swagbucks en sevdiğimiz taraflardan biri! Çevrimiçi etkinliklerin tüm gambit'ini tamamlamanız için ödeme alabilirsiniz. Bu Swagbucks incelemesinde, Swagbucks'ın zamanınıza değer olup olmadığına karar vermenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, en yüksek ödeme yapan etkinlikleri hızlı bir şekilde nasıl bulacağınızı da öğreneceksiniz.

Swagbucks için birincil itiraz, 10 dakika veya daha kısa sürede birden fazla aktiviteyi tamamlayabilmektir. Sadece beş yedek dakikaya sahip olsanız bile, bir ankete katılabilir, video izleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz. Hediye kartları veya nakit olarak kullanılabilecek puan kazanırsınız. Bu kadar basit!

Gençler ve yetişkinler 2005'ten beri Swagbucks ile para kazanıyorlardı. O zamanlar 236.510.000 dolardan fazla kazanıldı! Swagbucks tam zamanlı gelirinizi değiştirmeyecek olsa da, her aktiviteden para kazanırsınız. Sonunda bir hobiden para kazanabilir veya boş zamanınızı boşa harcamadan durabilirsiniz.

Swagbucks'a değer katmanın sırrı, mükemmel olduğunuz aktiviteleri bulmaktır. En iyi seçeneklere hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı olmak için Swagbucks'tan para kazanabileceğiniz tüm farklı yolları ele alacağız:

 • Anketlere cevap verin
 • Videoları izleyin
 • Online alışveriş
 • İnternet'te ara
 • Oyun oynamak
 • Yeni ürünleri test et
 • Tamamlanmış görevleri çevrimiçi

Swagbucks tarafından ödenebilecek yedi farklı yol var. Ne kadar para kazanabileceğini öğrenelim.

Swagbucks
4.5

özet

Hemen hemen her şeyi yaparak para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, Swagbucks mükemmel bir seçenektir. Ondan zengin olmayacaksınız, ama hemen hemen herkesin para kazanabileceği iyi bir yan gelir fikri.

 • Swagbucks'a kaydol
 • Swagbucks Bedava mı?

  Evet. Swagbucks katılmak ve kullanmak için% 100 ücretsizdir. Bazı aktiviteler satın almanızı gerektirir, ancak Swagbucks asla üye olmak için para harcamanızı gerektirmez.

  Kayıt olmak için sadece geçerli bir e-posta adresine veya Facebook hesabına ihtiyacınız var. Nakit ödeme yapmayı planlıyorsanız, bir PayPal hesabına da ihtiyacınız vardır. Ancak bunu daha sonra oluşturabilirsiniz.

  Swagbucks'a kim katılabilir?

  Yapmalısın Swagbucks'a katılmak için en az 13 yaşında ol. Üyelik çoğu ülkeye açıktır. Kuzey Amerika veya Batı Avrupa dışında yaşıyor olsanız bile, Swagbucks'a katılmayı deneyin.

  Bu, gençler için çevrimiçi para kazanmak ve yetişkinler için harika bir seçenek. Yarı zamanlı bir iş için zamanınız yoksa, Swagbucks hala para kazanmanızı sağlar.

  Çoğu aktivitenin tamamlanması sadece dakikalar alır. Evde, bir ara ya da aradaki işlerde, Swagbucks para kazanmayı kolaylaştırır.

  Ek bir bonus olarak, yeni üyeler katılırken bonus Swagbucks kazanabilir!

  Swagbucks nasıl kazanılır

  Yedi farklı aktivite sayesinde, SBs denilen Swagbucks ödül puanlarını kazanabilirsiniz. Her işlem için minimum ödeme 1 SB'dir. Bazı aktiviteler 40 $ değerinde 4000 puana kadar ödeme yapabilir.

  Bir sonraki bölümdeki en iyi puan kullanım seçeneklerini kapsayacağız. Şimdilik, her 100 SB'nin 1 dolar değerinde olduğunu unutmayın. 4000 puan ödeyen bir aktiviteyi tamamlarsanız, 40 $ kazanırsınız!

  Her kazanç seçeneğinin farklı ödemeleri vardır. En kısa zaman taahhüdü için daha yüksek ödeme yapanları seçmeniz gerekir, böylece “daha ​​akıllı, daha zor” çalışabilirsiniz.

  Bir örneğe mi ihtiyacınız var? 15 dakikalık bir anketin 50 SB'lik bir ödeme yaptıklarını ve ikinci 15 dakikalık bir anketin 200 SB ödeyeceğini varsayalım. Her iki anket de aynı uzunluktadır, ancak biri daha fazla ödüyor. Bir anketi sadece tamamlayabilirsem, önce yüksek ödeme yapan birisine gideceğim. Her biri 50 puan ödeyen dört anketi tamamlamak için ne yapacağını bir anketle 15 dakikada kazanabilirim.

  Her gün, en iyi olanları bulmak için mevcut kazanç seçeneklerini taramak için birkaç saniye bekleyin. Swagbucks'ta sonsuz saat harcamadan kazancınızı üç katına çıkarabilirsiniz!

  İlk teklifleri körü körüne seçerseniz, zamanınızı en üst düzeye çıkarmayabilirsiniz. Hala para kazanıyorken, olabildiğince fazla para kazanmıyorsun. Swagbucks söz konusu olduğunda kalite her zaman nicelikten daha iyidir.

  Swagbucks Anketlerine Cevap Ver

  Anketler için ödeme almaktan hoşlanıyorsanız, Swagbucks'ın aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda anketi vardır. Swagbucks'ı seviyorum çünkü her gün birkaç ankete katılabilirsiniz. Ve neredeyse çoğu anket görüntüleyicileri için hak kazanıyorsunuz.

  Güven bana, sadece diskalifiye olmak için beş soru anketi ekranlarını yanıtlamak sinir bozucu. Bu yüzden bazı çevrimiçi anket sitelerini kullanmaktan kaçınıyorum. Sadece görüntüleyiciyi geçtikten ve gerçek anketi tamamladıktan sonra puan kazanırsınız. Şimdiye kadar Swagbucks anketleriyle oldukça başarılı oldum.

  Her anket ödeme ve uzunluk olarak değişir. Çoğu anket üç ile on beş dakika arasında sürer, ancak bazıları otuz dakika kadar uzundur. Fazla zamanınız varsa, daha fazla para kazanabileceğiniz için uzun anketleri takip etmeyi düşünmelisiniz.

  Swagbucks, her gün birden fazla anket almanızı sağlar. Bu, fikrinizi paylaşırken hızla puan kazanmanızı kolaylaştırır. Tüm anket davetlerini tüketmeden önce muhtemelen zaman tükeneceksiniz.

  Bir anket ararken, bu iki tidbite dikkat edin:

  • Tamamlanma Zamanı
  • SB Tutarı

  Farklı ödemelerle benzer uzunluktaki birçok anketi bulacaksınız. İlk harcamak istediğiniz zaman için en yüksek ödeme yapan anketi deneyin. Bir anketi tamamlamak için yalnızca 10 dakikanız varsa, 10 dakika veya daha kısa sürede en yüksek ödeme yapan anketi arayın.

  Bazı günlerde, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda anket var. En iyi seçeneği hızlıca bulmak için sonuçları en kısa süreye göre filtreliyorum. Bundan sonra, mümkün olan en kısa sürede en fazla puanı kazanmak için en büyük SB Tutarı'nı arıyorum.

  Bonus İpucu:Her gün, bir saniyede 1 SB kazanmak için Günlük Anketi tamamlayın. Tek yapmanız gereken tek bir çoktan seçmeli soruya cevap vermek ve ödeme alırsınız.

  Videoları İzleyin

  Swagbucks Swag TV videoları birçok farklı konuyu kapsar.Güncel haberler, spor, moda ve editörün seçtikleri hakkında temalı videoları izleyebilirsiniz. Ödeme almak için, genellikle iki ve yirmi video arasında, her set için 6 GB'a kadar para kazanmanız gerekir.

  Swagbucks'ta video izlemek YouTube'a iyi bir alternatif olabilir. Benzer içerik var ve izlemek için para alıyorsunuz!

  Daha kısa çalma listeleri daha iyi bir seçenek olacak. Anketler gibi, videoların yarısına sahip bir paketi izlerken aynı miktarda puan kazanabilirsiniz. Zaman paradır, bu yüzden sadece en kısa Swag TV koleksiyonlarını izleyin. Zamanının geri kalanını başka, daha kazançlı seçenekler yapmak için harcayın.

  NCrave ve Sponsorlu Videoları Önce izleyin

  En finansal açıdan en iyi iki görüntüleme seçeneğiniz:

  • nCrave videoları
  • Sponsor videolar

  Bu iki seçenekle, genellikle ödeme almak için bir veya iki 30 saniyelik video izlemeniz gerekir. Videoların sonunda, videoları beğenip beğenmediğiniz konusundaki düşüncelerinizi paylaşırsınız. Bu videolar yaklaşan reklam kampanyalarıdır. Fikrinize bağlı olarak, yayıncı pazarlama stratejilerini düzenler.

  NCrave ve sponsorlu videoların yanı sıra, videoları çevrimiçi izlemek için başka ödeme yolları da vardır. Swagbucks gibi çok amaçlı bir site istiyorsanız, PrizeRebel'i öneririm. Daha az video izledikten sonra ödeme alırsınız ve daha geniş bir çeşitliliğe sahiptirler.

  Oyun oynamak

  Swagbucks, ücretsiz Swagbucks temalı oyunlar ve GSN gibi ağlarda ücretli oyunlar oynamanızı sağlar. Ücretli oyunlar için puan kazanmak için para almanız gerekir. Oyunlardan bazıları Bejeweled 2, Wheel of Fortune, Solitaire ve Trivial Pursuit içerir. Ayrıca GSN'den Oodle ödülleri kazanıyorsunuz, bu da bunu çift dipli bir fırsat haline getiriyor.

  Swagbucks, ödüller kazanmak için oynayabileceğiniz üç ücretsiz oyun sunuyor:

  • Swagasaurus Çalışması
  • Yağma atlama
  • Yağma Hafızası

  Ne tür oyunlar oynamak istediğinize bağlı olarak, bu iyi bir zaman olabilir veya olmayabilir. Eğer online oyun oynamak için ödeme almak isterseniz, Swagbucks iyi bir seçenek, ancak diğer yollar daha kazançlı.

  Oyunlar en çok ödeme yapan seçenek değil, ama her küçük yardımcı oluyor. Swagbucks'ı bu kadar kullanışlı yapan şey budur!

  Alışveriş Yapmak İçin Ücret Alın

  Ebates gibi bir para çekme portalı kullanıyorsanız, Swagbucks alışveriş deneyimi çok benzer. En sevdiğiniz çevrimiçi mağazalarda alışveriş yaparak ödül puanları kazanırsınız.

  Swagbucks, daha önce ödeme alabilmeniz için diğer etkinlik kazançlarınızla alışveriş ödüllerinizi toplar!

  Hemen hemen tüm çevrimiçi mağazalarda% 40'a kadar para kazanabilirsiniz, bu da çok kazançlı bir seçenek. Swagbucks ayrıca kredi kartınızı Swagbucks uygulamasına da bağladığınızda mağazaya geri ödeme imkanı sunuyor.

  Nakit geri ödeme sunan birkaç iş ortağı mağazası şunları içerir:

  • Amazon
  • Walmart
  • Hedef
  • Kohl
  • Hotels.com

  Bu mağazalarda zaten alışveriş yaptığınız için, alışveriş yapmak için ekstra ödeme yapın.

  Market Bakkalları Yazdır

  Ayrıca Coupons.com'dan market kuponları yazdırarak paradan tasarruf edebilir ve para kazanabilirsiniz. Bunlar, çevrimiçi olarak veya gazetede gördüğünüz tam kuponlardır. Online fark, her bir kupon için 10 Swagbucks puanı kazanmanızdır.

  Bazen, Swagbucks, her bir kupon için bonus puanlar sunar. Örneğin, sınırlı bir süre için, her zamanki 10 puanlık ödeme yerine 25 puan alırsınız.

  Ibotta ile alışveriş yaparak market tasarruflarınızı ikiye katlayın. İlk teklifinizi kullandıktan sonra 10 $ bonus kazanın.

  Yeni Ürünleri Deneyin

  Swagbucks “Discover” bölümünde, yeni ürünleri test etmek için ödeme alırsınız.

  Çoğu teklifler ücretsizdir. Ancak, puan kazanmadan önce bir satın alma gerektiren birçok teklif var. Bu ücretli teklifler, satın alma işlemini geri ödemek için daha yüksek ödemelere sahiptir.

  Ücretsiz Örnekleri Alın

  Çeşitli çevrimiçi örnek web sitelerinden ücretsiz örnekler alabilirsiniz. Mobil uygulamaları indirmek ve denemek için 100 SB kazanmak mümkündür. Ask Trim için bir ücretsiz teklif var. Harcama alışkanlıklarınızı analiz eden, kullanılmayan aboneliklerinizi iptal eden ve düşük faturalarla müzakere eden ücretsiz bir uygulama. Diğer ücretsiz teklifler arasında sigorta teklifi almak ve otel rezervasyonu yapmak yer almaktadır.

  Futbol sezonunda, fantezi futbol taraftarları NFL.com'da ücretsiz bir takım oluşturarak ödül puanları kazanabilirler.

  Burt's Bees ürünleri ve isim markalarından çamaşır sabunu gibi ücretsiz fiziksel ürün numunelerini test etmek de mümkündür. Ürünü aldıktan sonra kısa bir geri bildirim anketini yanıtlamayı planlayın. Yine de, her gün ücretsiz olarak markalı ürünler almıyorsunuz!

  Ödenen Tekliflerden Para Kazanın

  Küçük bir satın alma işlemi yapmak istediğinizde, daha fazla ödül puanı kazanabilirsiniz. Örneğin, Kiwi Deri Bakım Seti satın aldığınızda 1,600 SB kazanabilirsiniz. Kit 10 dolara mal oluyor, ancak Swagbucks'la teklife üye olarak 600 SBs (6 $) kazanıyorsunuz.

  Hulu aboneliği, BarkBox ve diğer aylık abonelik kulüpleri için kaydolduğunuzda da bonus SB'leri kazanabilirsiniz. Teklifler sürekli değişiyor ve teklif duvarlarını düzenli olarak kontrol edin.

  Bu premium tekliflere kaydolmadan önce, kullanacağınız bir ürün olduğundan emin olun. Sadece “kırılmasanız bile” bu teklifler mağazaya gitmekten ve nakit ödeme yapmaktan daha iyi olabilir.

  Denemek için ödenecek birçok teklif var!

  İnternette ara

  Web'de Swagbucks aracılığıyla internette gezinmenin iki yolu vardır:

  • Swagbucks.com arama çubuğunu kullanma
  • Swagbucks'ı varsayılan tarayıcı arama motorunuz yapmak

  Bazı sık Swagbucks kullanıcıları, her gün birkaç web araması gerçekleştirdikleri için her gün 15-20 SB arasında kazanç sağlıyor. İnternette çalışıyorsanız ve çok fazla web araştırması yapıyorsanız, çalışırken SB'ler kazanabilirsiniz. Her web araması için puan kazanamazsınız, ancak puan kazanmanın zahmetsiz bir yoludur.

  Google'a gitmek yerine, arama anahtar kelimelerinizi Swagbucks arama motoruna yazın.Swagbucks arama motoruna erişmenin bir yolu, Swagbucks'a giriş yaptığınızda “Ara” düğmesine tıklamaktır.

  En kolay yol Swagbucks eklentisini web tarayıcınıza eklemektir. SwagButton, web aramalarınızı ve alışveriş satın alımlarınızı kredilendirir. İnternet adres çubuğuna bir arama terimi yazdığınızda, Swagbucks arama sonuçları doldurulur ve siz de SB kazanırsınız.

  Komple Çevrimiçi Mikro Görevler

  Swagbucks'ta para kazanmanın son yolu çeşitli çevrimiçi görevleri tamamlamaktır. Her bir görevin tamamlanması sadece birkaç dakika sürer ve bir ankete girmekten daha karmaşıktırlar.

  Bu görevlerin çoğu tamamlamak için bir akıllı telefon yerine bir bilgisayar gerektirir. Bir tablette veya telefonda tamamlamak için sesi çok zor veya web araştırması yapmak zorunda kalabilirsiniz.

  Nasıl transkripsiyonist olunur hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Her Yerde Transkribe Edin!

  Tamamlamak için ödeme alabileceğiniz farklı görevlerden bazıları şunlardır:

  • Ses yazımı
  • Veri girişi
  • Gıda katkı maddelerini ve gıda maddesi isimlerini doğrulamak

  Bu işler, karmaşıklığa ve gereken süreye göre farklı ödemeler sunar. Hızlı bir para arıyorsanız, bunlar en iyi fırsat olmayabilir.

  Ancak, bu çevrimiçi görevler, mevcut diğer Swagbucks görevlerinden bazılarını yapmaktan daha faydalı olabilir. Yeni bir şey denemek için çeşitlilik ve eğlenceli bir yol sunarlar.

  Eğer çevrimiçi gelir elde etmek konusunda ciddi iseniz ve düzenli bir maaş almak istiyorsanız, daha iyi yan taraflar vardır. Tek seferlik bir konser ya da manzara değişikliği gerektiğinde, potansiyel olarak iyi fırsatlar olabilir.

  Bu mikrotaşlar Amazon'un MTurk'unda bulduğunuzla benzer. Swagbucks ile onları Amazon hediye kartları için de kullanabilirsiniz!

  Swagbucks'ı hızla kazanmanın başka yolları

  Swagbucks, yukarıda listelenen yedi yönteme ek olarak bonus SB'leri kazanmayı kolaylaştırır.

  Swagbucks Uygulaması

  Mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken Swagbucks'ı çekin. Otobüse binerken, öğle yemeği molası ya da tatildeyken puan kazanabilirsiniz.

  Uygulamada anketlere cevap verebilir, oyun oynayabilir, video izleyebilir, alışveriş yapabilir ve ürün örneklerini keşfedebilirsiniz.

  SwagButton Tarayıcı Uzantısı

  Tarayıcı uzantısı, puan kazanma şansını kaçırmadığınızdan emin olur.

  Aşağıdaki aktiviteler için ödül puanları kazanabilirsiniz:

  • Web Aramalar
  • Çevrimiçi alışveriş
  • Swag Kodları
  • Yeni Anket Davet

  Web aramaları ve çevrimiçi alışveriş için SwagButton'u gerçekten çok seviyorum. Artık bu iki etkinlik için Swagbucks sitesini ziyaret etmeniz gerekmiyor. Swag Kodları arıyorsanız, SwagButton kullanıcıları özel kodları alabilir!

  Bir çevrimiçi mağazayı ziyaret ettiğinizde, uzantı ayrıca bir uyarı penceresi açar. Swagbucks alışveriş seansına başlamak için etkinleştir düğmesine tıklamanız yeterlidir.

  Swag Ups

  Her ay, Swagbucks bonus Swagbucks kazanmak için farklı promosyonlar yürütmektedir. Bazı aylarda veya haftalarda, tamamladığınız her anket için bonus puan kazanabilirsiniz. Bazen, hediye kartları satın almak veya çevrimiçi alışveriş yapmak için bonus puan kazanırsınız.

  Ayın başında Swag Ups sayfasını kontrol edin. Swagbucks ay ortası Swag Up'ı başlatırsa bir de bonus e-postası alabilirsiniz.

  Her ay genellikle üç anket bonus Swag Ups alırım. Bu bonuslar, Swag Up döneminde tamamladığınız Altın Anketi için geçerlidir.

  Etkinliğe katılmadan önce Swag Ups'yi etkinleştirdiğinizden emin olun. Bu bonusu kaçırdığım birkaç kez var çünkü katılmayı unuttum.

  Swag Kodları

  Swagbucks, her gün web sitelerinde ve bulmanız için internette farklı Swag Kodları yayınlıyor. Bir kod bulduğunuzda, bonus puanlarınızı kazanmak için onu Swagbucks web sitesinde kullanın.

  SwagButton uzantısı kodları bulmayı kolaylaştırır. “Check Facebook” gibi ipuçları alacaksınız. Ayrıca, SwagButton kullanıcıları sadece düğmenin yüklü olması durumunda alabileceğiniz özel kodlara erişebilir.

  Puanlama bakiyenizi en üst düzeye çıkarmak için Swag Kodlarını bonus şans olarak görmek en iyisidir. Swagbucks'ta harcadığınız zamanı en üst düzeye çıkarmak için çabalarınızı diğer kazanç akışlarına odaklayın.

  Günlük Etkinlik Bonusları

  Her gün Swagbucks'ta en az altı farklı etkinlik gerçekleştirerek, zamanınız için küçük bir SB bonusu alabilirsiniz. Günlük ikramiyeyi kazanmak için, her gün aşağıdaki aktiviteleri tamamlamanız gerekir:

  • Bir Anketi Denemek
  • Bir video izle
  • Günlük Web Araması yapın
  • Günlük Tekliflere Göz Atın
  • Günlük Ankete Cevap Ver

  Aktif bir Swagbucks kullanıcısıysanız, bu eğlenceli bir meydan okuma olabilir. En yüksek ödemeleri olduğu için anketlere ve tekliflere odaklanmak istiyorum. Günlük bonus için uygun olmazsam, birden fazla anketi tamamlayarak farkı oluşturabilirim.

  Swago

  Bonus puan kazanmak için bu ücretsiz yarışma için gözlerinizi soymayın! Swago, her Swagbucks üyesine açık sınırlı bir bonus. Her yarışma sadece birkaç günlüğüne koşuyor ve tüm tahtayı tamamlamak için bir yarış. Bir Bingo panosuna benzeyen bir Swago tahtada tamamlamak için 25 aktivite vardır. Bir aktivite paternini tamamladıktan sonra, ödül puanında artı puan kazanırsınız.

  SwagIQ

  Yeni bir özellik SwagIQ. Bu, nakit veya hediye kartları için kullanabileceğiniz bonus puanları kazanabileceğiniz günlük bir trivia mücadelesidir. Oynamak ücretsizdir ve en yüksek puanı almasanız bile puan kazanabilirsiniz. Daha fazla puan kazanmak için her turdan sonra bonus soruları için uğraştığınızdan emin olun.

  Arkadaşlar bakın

  Arkadaşa önerme bonusları, marka sadakatiniz için sizi ödüllendirmenin popüler bir yoludur. Swagbucks, size ve her bir arkadaşınıza bonus parası 3 $ kazanma şansı veriyor! Bunun da ötesinde, ömür boyu kazançlarının% 10'unu da kazanırsınız. Zaten birkaç arkadaşınız varsa, onlara bir davetiye gönderin, böylece ikiniz de puan kazanırsınız.

  En İyi Swagbucks Redemption Seçenekleri

  Swagbucks'ın kendini diğerlerinden ayırması, esnek ve uygun fiyatlı ödeme seçenekleri. Ödeme almak için sadece 3 dolarlık bir bakiyeye ihtiyacınız var. Bu düşük eşikle, haftalık olarak ödeme yapmak mümkündür.

  Puanlarınızı aşağıdaki ödüller için kullanabilirsiniz:

  • Hediye Kartları
  • PayPal Nakit
  • sadaka
  • Swagstakes (Sweepstakes) Girişleri

  Hediye kartları, en kolay ödeme seçeneğidir. Çünkü, puan kazanmak için yalnızca 3 dolarlık bir bakiye gerekir. Nakit ödemeyi tercih ederseniz, bakiyeniz en az 25 $ olmalıdır. Hediye kartları nakit ile aynı harcama esnekliğine sahip değildir. Ancak, favori mağazanız veya restoranınıza hediye çeki bulmakta sorun yaşamayacaksınız.

  3 $ Hediye Kartı Alın

  SB'lerinizi favori kartlarınıza ve Amazon, Burger King ve Nike gibi restoranlara hediye kartları için kullanabilirsiniz. Geri ödemeler 300 SB'den başlar (3 $). Bu, anket siteleri için en düşük ödeme gerekliliklerinden biridir.

  Swagbucks da satışa hediye kartları seçiyor. 2,500 puan yerine 25 dolarlık bir hediye kartı sadece 2,200 SB'ye mal olabilir. İndirimli bir hediye kartı satın alırsanız, başka bir mağazaya 3 $ hediye çeki satın almak için puan farkını kullanabilirsiniz.

  Puanlarınızı Nakit İçin Kullanın

  PayPal parasını almak için SB'lerinizi kullanmak için 2,500 puan (25 $) kadar ödeme yapmalısınız. PayPal nakit kazanmak daha uzun sürebilir, ancak bu en esnek harcama seçeneğidir.

  Bakiyeniz 10 ABD dolarına ulaştığında, ön ödemeli Visa hediye kartı için de kullanabilirsiniz. Hala 3 dolarlık bir hediye kartı almak kadar iyi değil, ancak 15 dolar daha kazanmayı beklemek daha iyi olabilir.

  İki Diğer Yararlanma Seçenekleri

  Nakit veya hediye kartı istemiyorsanız, puanlarınızı hayır kurumlarına bağışta bulunabilirsiniz.

  Son olarak, kazandığınız takdirde ödüllerinizi, ekstra SB'leri ve hediye kartlarını indirimli fiyatlardan kazanmak için Swagstakes girişleri için puanlarınızı kullanabilirsiniz.

  Swagbucks ne zaman buna değer?

  Swagbucks, aşağıdaki durumlarda mükemmel bir yan acele olabilir:

  • Bir aktiviteyi tamamlamak için 15 dakika veya daha az zamanınız var
  • Sadece bir yan acele uygulaması istiyorum
  • Zaman yoğun bir yarı zamanlı iş ile gelen ekstra gelire gerek yok

  En çok ödeme alan sitelerden biri olan Swagbucks, gençler ve yetişkinler için harika bir seçenek olabilir. Saatlerinizi isimlendirebilir ve yarı zamanlı bir işin sorumluluğunu üstlenmezsiniz. Boş zamanlarınızı televizyon seyretmek ya da internette gezinmek yerine, artık ödeme alırsınız.

  Çevrimiçi anketler, oyunlar oynamak, video izlemek, çevrimiçi alışveriş yapmak ve internette gezinmek gibi bir dizi çevrimiçi aktiviteyi zaten gerçekleştirdiyseniz, Swagbucks zaten yapmakta olduğunuz işi yapmak için size ödeme yapmaya başlayacaktır. Bu aktivitelerden zaten para kazanmadığınızı varsayalım, Swagbucks'ta yaptığınız her şey% 100 kârdır. Ve günlük rutininizi değiştirmek zorunda değilsiniz.

  Hayattaki her şeyde olduğu gibi, akıllı çalışmalısın. En karlı etkinliklere bakmak için Swagbucks'a birkaç saniye daha katılın. Bolca var ve bulmak için bir problem olmamalı.

  Swagbucks ödüllerini nasıl kazanmak istediğinize bağlı olarak, en kazançlı seçenekler şöyle olacaktır:

  • Çevrim içi Alışveris
  • Test ürünleri
  • Anketleri cevaplamak
  • İnternette dolaşmak

  Hemen hemen herkes Swagbucks'tan yararlanabilir, çünkü bu site zaten çevrimiçi yaptığınız herhangi bir şeyi yapmak için size ödeme yapar. Swagbucks, çevrimiçi para kazanmayı kolaylaştırır.

  Swagbucks buna değmezse

  Swagbucks her zaman çevrimiçi para kazanmanın en iyi yolu değildir. Yalnızca bir etkinlik için ödeme almak istiyorsanız, diğer çevrimiçi siteler daha üretken olabilir. Örneğin, Survey Junkie veya Panel PayDay gibi özel çevrimiçi anket siteleri anket başına size daha fazla ödeme yapabilir. Bunun nedeni, Swagbucks'ın sunmadığı odak gruplarına ve gizemli alışveriş gezilerine katılabilirsiniz.

  Bu aktiviteler için ödeme alırken, aşağıdaki gelir akışlarından kaçınmaya çalışıyorum:

  • Videoları izleme
  • Oyun oynamak
  • Yarışmalara giriş

  Benim düşünceme göre, bu görevler için gereken çaba her zaman ödeme tutarını haklı çıkarmaz. Genelde anketlerine, tekliflerine ve çevrimiçi alışverişlere odaklanıyorum. Bu üç aktivite zaman ayırmaya değer.

  Pasif gelir elde etmek veya günlük işinizi değiştirmek istiyorsanız, başka yollara gitmeniz gerekecektir. Swagbucks iyi bir taraf koşulu fikri, ama yarı zamanlı bir işin yerini almayacak. Boş zamanlarımda Swagbucks'ı kullanıyorum, ama yine de daha iyi ödeme fırsatları ile diğer tarafların peşinde koşuyorum.

  özet

  Hemen hemen her şeyi yaparak para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, Swagbucks mükemmel bir seçenektir. Ondan zengin olmayacaksınız, ancak çevrimiçi para kazanmanın zahmetsiz bir yolu. Çok fazla olasılıkla, siteyi düzenli olarak kullanırsanız para kazanmak için garantilisiniz.

  Swagbucks'ı sadece çevrimiçi alışveriş yapmak ve anketlere cevap vermek için kullansanız bile, para kazanırken eğlenceniz de devam edecektir.

  Zaten Swagbucks'a ait misin? Eğer öyleyse, favori aktiviteniz nedir?

  Videoyu izle: Swagbucks ile Para Kazanabilirsiniz - En Dürüstüm

  Popüler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol
  Maliye

  Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol

  Bir sanat aşığı iseniz, duvarlara çekici tuval baskıları ve diğer duvar sanatı türleri ile kaplanma fikrini gerçekten beğenebilirsiniz. Kalbi şarkı yapan sanat hakkında bir şey var. Bir eve ya da müzeye kaç kez girdiniz ve duvarlarda görünenlerle tamamen içeri girdiniz. Misafir odasında asılı bir tuval resmi olan bir arkadaşım var.
  Devamını Oku
  Ev Deposu Çocuk Atölyesi: Ücretsiz Bir Şey Serin Yapın
  Maliye

  Ev Deposu Çocuk Atölyesi: Ücretsiz Bir Şey Serin Yapın

  Çocuklarım daha gençken, onları her ay Ana Depo Çocuk Atölyelerine götürürdüm. Bu atölyeler ücretsizdir ve çocukların kendi elleriyle özgürce serin bir şeyler yapmalarına izin verir. Home Depot atölyeleri geçmişte birçok farklı projeyi içeriyor. Çocuklarımın ürettiği bazı projeler arasında bir alet kutusu, bir periskop ve bir kuş yuvası yer alıyor.
  Devamını Oku