Maliye

Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?

Dün gece, serbest bırakılmadan 5 ay önce bir film izledim. Çılgıntı çünkü daha önce bildiğim filmlerin bir listesi bile henüz filmin adını koymamıştı. Anlaşamayan bir anlaşmayı imzalamamı sağladılar, böylece size anlatabileceğim bir şeyle sınırlı kaldım. Ama söyleyebileceğim şey, Paramount Pictures tarafından yapıldığı ve bir suç draması.

Oraya varıncaya kadar o kadar büyük bir anlaşma olduğunu düşünmemiştim. Tiyatroya girmek için bir metal dedektörü ve gizli servis ajanlarına benzeyen takım elbiseli yarım düzine adam vardı. Görünüşe göre, bir film kaydetmek için cep telefonunu tiyatroya götürecek insanlar var. Bu tarama şirketi bunun olmasına izin vermeyecekti. Öyle ki, birileri bir kayıt cihazında kaçak olup olmadığını görmek için gece görüş gözlüğü ile seyirciyi araştırdılar.

Dışarı çıkmadan önce film izlemenize izin veren şirketler

Şimdi, tüm gösterimler böyle değil. Geçmişte gitmiş olduğum kişinin çoğu bitmişti, bir unvan vardı ve resmi serbest bırakmadan sadece birkaç hafta önce gösteriliyordu. Filmleri ücretsiz olarak görmek istiyorsanız, www.Gofobo.com adresinden kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendiniz hakkında biraz bilgi vermek ve filmin önizlemesini yapmak istedikleri kitlenin ölçütlerini karşılıyorsanız, size e-posta yoluyla bir davetiye gönderecektir.

Eğer bitmiş bir prodüksiyon değil önceden film izliyorsanız, o zaman bu yoldur. Bu filmlerle ilgili havalı şey aslında geri bildiriminizi almalarıdır; Neyi sevdin, neyi beğenmedin, ya da düşündüğün neyi eksik? Dün geceki gösterimin bu yönünü çok beğendim, çünkü harika bir film olmasına rağmen, içinde delikler vardı. Film stüdyosuna eksik olduğunu ve onlara nasıl daha iyi olabileceğini söyleme yeteneğine sahip olduğumu hissettim. Etkilendiğimi gerçekten bilmenin tek yolu, kasım ayında tekrar filmi görmekti.

Bilmen gereken son bir şey, bu her zaman çok görkemli değil. Bir kumar oynuyorsunuz çünkü filmin iyi olup olmayacağı konusunda hiçbir fikriniz yok. Ayrıca, iyi bir zaman taahhüdüdür. Genellikle 3 saat önce tiyatroya gitmeniz ve sırada beklemeniz gerekir. Bu benim için büyük bir mücadele çünkü hatlardan nefret ediyorum. Hatlardan nefret ederseniz, mermiyi her zaman ısırıp Fandango'dan bilet alabilirsiniz.

Hiç bir film gösterisine gittin mi? Deneyimleriniz nasıldı?

Videoyu izle: Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen Aşk Filmleri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yolları
Maliye

Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yolları

Yıllar boyunca insanlar gelirlerini, harcamalarını ve kesintileriyle ilgili evrakları toplayıp yerel vergi yöneticisi ofisine sürüklüyorlar. Bazı insanlar da ister çevrimiçi ister kişisel olarak işlerini kendileri yapabilirler. Çevrimiçi vergi hazırlamanın icadı, benim düşünceme göre dahiydi.
Devamını Oku
Küçük İşletmeniz için Basit IRA Açma Kuralları
Maliye

Küçük İşletmeniz için Basit IRA Açma Kuralları

Küçük işletme sahipleri, iş ve çalışanlarına yönelik bir emeklilik planı oluşturma konusunda birçok seçeneğe sahiptir. Daha önce, SEP IRA'dan daha yaygın seçeneklerden biri olduğunu söylemiştim. Diğer bir seçenek de SIMPLE IRA'dır. Ama ismin seni kandırmasına izin verme. SIMPLE IRA'nın kurallarına gelince, aslında emeklilik planı seçeneklerinin geri kalanıyla karşılaştırıldığında en kafa karıştırıcı olduğunu düşünüyorum.
Devamını Oku
Emlak Yatırımına Nasıl Başlanır
Maliye

Emlak Yatırımına Nasıl Başlanır

Günaydın arkadaşlar! Bugün, bir ailenin borçtan, başarılı gayrimenkul yatırımcılarına kadar nasıl geçtiğinin hikayesini paylaşıyoruz. Keyfini çıkarın! Bize biraz kendinden bahset. Kimsin sen kaç yaşındasın ve ne yapıyorsun? Benim adım Kim Parr, ve ben 41 yaşındayım. Optometrist ve kişisel finans blogcusuyum, bir okul müdürü olan kocam Jim'le evliyim.
Devamını Oku
Uyurken Para Kazanmak için 25 Pasif Gelir Fikirleri
Maliye

Uyurken Para Kazanmak için 25 Pasif Gelir Fikirleri

Yıllarca geleneksel 9 ila 5 iş yaptım ve sonunda yanmış oldum. Bunun nasıl bir his olduğunu biliyor musun? Daha fazla özgürlük istediğimi ve pasif gelir fikrinin çok çekici olduğunu biliyordum. Birçok insanın tam zamanlı işlerini pasif gelirle bırakıp değiştirdiklerini duymuştum ama nereden başlayacağımı hiç bilmiyordum.
Devamını Oku