Maliye

Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?

Dün gece, serbest bırakılmadan 5 ay önce bir film izledim. Çılgıntı çünkü daha önce bildiğim filmlerin bir listesi bile henüz filmin adını koymamıştı. Anlaşamayan bir anlaşmayı imzalamamı sağladılar, böylece size anlatabileceğim bir şeyle sınırlı kaldım. Ama söyleyebileceğim şey, Paramount Pictures tarafından yapıldığı ve bir suç draması.

Oraya varıncaya kadar o kadar büyük bir anlaşma olduğunu düşünmemiştim. Tiyatroya girmek için bir metal dedektörü ve gizli servis ajanlarına benzeyen takım elbiseli yarım düzine adam vardı. Görünüşe göre, bir film kaydetmek için cep telefonunu tiyatroya götürecek insanlar var. Bu tarama şirketi bunun olmasına izin vermeyecekti. Öyle ki, birileri bir kayıt cihazında kaçak olup olmadığını görmek için gece görüş gözlüğü ile seyirciyi araştırdılar.

Dışarı çıkmadan önce film izlemenize izin veren şirketler

Şimdi, tüm gösterimler böyle değil. Geçmişte gitmiş olduğum kişinin çoğu bitmişti, bir unvan vardı ve resmi serbest bırakmadan sadece birkaç hafta önce gösteriliyordu. Filmleri ücretsiz olarak görmek istiyorsanız, www.Gofobo.com adresinden kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendiniz hakkında biraz bilgi vermek ve filmin önizlemesini yapmak istedikleri kitlenin ölçütlerini karşılıyorsanız, size e-posta yoluyla bir davetiye gönderecektir.

Eğer bitmiş bir prodüksiyon değil önceden film izliyorsanız, o zaman bu yoldur. Bu filmlerle ilgili havalı şey aslında geri bildiriminizi almalarıdır; Neyi sevdin, neyi beğenmedin, ya da düşündüğün neyi eksik? Dün geceki gösterimin bu yönünü çok beğendim, çünkü harika bir film olmasına rağmen, içinde delikler vardı. Film stüdyosuna eksik olduğunu ve onlara nasıl daha iyi olabileceğini söyleme yeteneğine sahip olduğumu hissettim. Etkilendiğimi gerçekten bilmenin tek yolu, kasım ayında tekrar filmi görmekti.

Bilmen gereken son bir şey, bu her zaman çok görkemli değil. Bir kumar oynuyorsunuz çünkü filmin iyi olup olmayacağı konusunda hiçbir fikriniz yok. Ayrıca, iyi bir zaman taahhüdüdür. Genellikle 3 saat önce tiyatroya gitmeniz ve sırada beklemeniz gerekir. Bu benim için büyük bir mücadele çünkü hatlardan nefret ediyorum. Hatlardan nefret ederseniz, mermiyi her zaman ısırıp Fandango'dan bilet alabilirsiniz.

Hiç bir film gösterisine gittin mi? Deneyimleriniz nasıldı?

Videoyu izle: Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen Aşk Filmleri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Evinizde bir oda kiralamak için 22 ipucu
Maliye

Evinizde bir oda kiralamak için 22 ipucu

Evinizde veya dairenizde ekstra bir oda doldurmak, çevrimiçi randevuya çok benzer. Öncelikle, başvuruyu güzel fotoğraflar ile çırpmanın bir yoluna ihtiyacınız var. Ardından, uyumlu olduğunuzdan emin olmak için bu kişiyi taramanız ve veteriner almanız gerekir. Bu, kişisel ve profesyonel profillerini incelemeyi içerir: Bu kişi ile birlikte yaşayabileceğiniz biri var mı?
Devamını Oku
Emlak ile potansiyel olarak pasif gelir yapmak için 4 yol
Maliye

Emlak ile potansiyel olarak pasif gelir yapmak için 4 yol

Bugünlerde pasif gelir elde etmenin en popüler yolu emlak yatırımıdır. Gayrimenkul yatırımcısı olabilmek için mutlaka bir tuğla ve harç mülküne sahip olmanız gerekmediğini öğrenince şaşırabilirsiniz. Evet, bu bir seçenektir (geleneksel tuğla ve harç mülküne sahip olmak, ancak doğru yaparsanız sadece pasif bir gelir kaynağıdır), ancak gayrimenkul yatırımları yoluyla pasif gelir elde etmenin başka yolları da vardır.
Devamını Oku
Çevrimiçi Okul Ucuz Fiyat mı?
Maliye

Çevrimiçi Okul Ucuz Fiyat mı?

Bir Online Okul ile bir derece almak son zamanlarda çok fazla çekiş kazandı. Çevrimiçi derecelerin kendilerine bağlı bir miktar damgalanmış olması çok uzun sürmedi, ama insanlar işgücünü çevrimiçi okullardan mezun olmaya başladıklarından beri, işverenler haber almaya başladı. Çevrimiçi okullar, herhangi bir geleneksel yüksek öğrenim lisans programı ile aynı akreditasyon sürecinden geçmelidir.
Devamını Oku
37 Ev İşlerinden Çalışma (Haftalık Öde)
Maliye

37 Ev İşlerinden Çalışma (Haftalık Öde)

Evden para kazanmanın çeşitli yolları vardır ve hepsi farklı aralıklarla ödeme yapabilir. Hiçbirimiz işten zevk almıyoruz ve bunun için ne zaman para alacağımızı bilmiyoruz. Sonuçta, bu bir aldatmaca klasik işareti olabilir, ve bazen ekstra iş alabilir çünkü hemen ekstra paraya ihtiyacımız var.
Devamını Oku