Maliye

Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?

Dün gece, serbest bırakılmadan 5 ay önce bir film izledim. Çılgıntı çünkü daha önce bildiğim filmlerin bir listesi bile henüz filmin adını koymamıştı. Anlaşamayan bir anlaşmayı imzalamamı sağladılar, böylece size anlatabileceğim bir şeyle sınırlı kaldım. Ama söyleyebileceğim şey, Paramount Pictures tarafından yapıldığı ve bir suç draması.

Oraya varıncaya kadar o kadar büyük bir anlaşma olduğunu düşünmemiştim. Tiyatroya girmek için bir metal dedektörü ve gizli servis ajanlarına benzeyen takım elbiseli yarım düzine adam vardı. Görünüşe göre, bir film kaydetmek için cep telefonunu tiyatroya götürecek insanlar var. Bu tarama şirketi bunun olmasına izin vermeyecekti. Öyle ki, birileri bir kayıt cihazında kaçak olup olmadığını görmek için gece görüş gözlüğü ile seyirciyi araştırdılar.

Dışarı çıkmadan önce film izlemenize izin veren şirketler

Şimdi, tüm gösterimler böyle değil. Geçmişte gitmiş olduğum kişinin çoğu bitmişti, bir unvan vardı ve resmi serbest bırakmadan sadece birkaç hafta önce gösteriliyordu. Filmleri ücretsiz olarak görmek istiyorsanız, www.Gofobo.com adresinden kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendiniz hakkında biraz bilgi vermek ve filmin önizlemesini yapmak istedikleri kitlenin ölçütlerini karşılıyorsanız, size e-posta yoluyla bir davetiye gönderecektir.

Eğer bitmiş bir prodüksiyon değil önceden film izliyorsanız, o zaman bu yoldur. Bu filmlerle ilgili havalı şey aslında geri bildiriminizi almalarıdır; Neyi sevdin, neyi beğenmedin, ya da düşündüğün neyi eksik? Dün geceki gösterimin bu yönünü çok beğendim, çünkü harika bir film olmasına rağmen, içinde delikler vardı. Film stüdyosuna eksik olduğunu ve onlara nasıl daha iyi olabileceğini söyleme yeteneğine sahip olduğumu hissettim. Etkilendiğimi gerçekten bilmenin tek yolu, kasım ayında tekrar filmi görmekti.

Bilmen gereken son bir şey, bu her zaman çok görkemli değil. Bir kumar oynuyorsunuz çünkü filmin iyi olup olmayacağı konusunda hiçbir fikriniz yok. Ayrıca, iyi bir zaman taahhüdüdür. Genellikle 3 saat önce tiyatroya gitmeniz ve sırada beklemeniz gerekir. Bu benim için büyük bir mücadele çünkü hatlardan nefret ediyorum. Hatlardan nefret ederseniz, mermiyi her zaman ısırıp Fandango'dan bilet alabilirsiniz.

Hiç bir film gösterisine gittin mi? Deneyimleriniz nasıldı?

Videoyu izle: Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen Aşk Filmleri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yakın Me Ucuz Gaz bulmak için 9 En İyi Uygulamalar
Maliye

Yakın Me Ucuz Gaz bulmak için 9 En İyi Uygulamalar

Bir benzin istasyonuna girip park ettiğinde ve kapıyı açmak üzereyken nefret etmekten nefret etmiyorsun, sadece caddenin karşısındaki benzin istasyonunun galon başına 10 sent daha az olduğunu fark ettin mi? Hepimize bir noktada ya da başka bir zamanda oldu. Pompada maliyetleri azaltmanın yollarını arıyorsanız, ucuz gazı bulmanıza yardımcı olacak bir uygulamayı indirin.
Devamını Oku
“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)
Maliye

“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)

Emeklilik hesaplarıyla bağlantılı olarak “rollover” terimini sıklıkla duyarız. İnsanlar çoğu zaman bir emeklilik hesabından diğerine para aktarır. En büyük rollover türlerinden biri, bir kişi işten ayrıldığında ve 401 (k) planını bir IRA'ya devrettiğinde ortaya çıkar (işte Roth IRA'ya 401 bin'lik bir rollover nasıl yapılır).
Devamını Oku
Görüş Bürosu İncelemesi
Maliye

Görüş Bürosu İncelemesi

Anket siteleri, insanların kendi evlerinin rahatlığında para kazanmanın en popüler yollarından biri haline gelmiştir. Bu anket programlarının ardındaki fikir basittir. Binlerce şirket müşterisinden ve hedef kitlesinden fikir almak istiyor ve bunu yapmanın en iyi yolu internet. Şirketler ve tüketiciler arasındaki uçurumu kapatmak için, anket panelleri olarak düzinelerce ve onlarca web sitesi oluşturuldu ve bu siteler tüketicileri anketlere bağlamaya yardımcı oldu.
Devamını Oku
Fırsat Kolları, Harekete Hazır Olduğunda
Maliye

Fırsat Kolları, Harekete Hazır Olduğunda

Fırsat çarptığında kendinizi tanımak için kendinizi eğittiniz mi? Daha da iyisi, fırsat çarptığında, bazen hızlı bir şekilde harekete geçmek için kendinizi eğittiniz mi? Rutin ve planlamayı isteyen bir kişi olarak, beklenmedik fırsatları tanımak için bu günlerde çok çalışıyorum ve bu fırsatlara karar vermek için hızlı bir şekilde hareket etmeye istekli olmak istiyorum.
Devamını Oku