Maliye

2018 En ─░yi 20 Kupon Sitesi

─░ster online ister ma─čazalarda al─▒┼čveri┼č yapmak ister, kuponlardan faydalan─▒n, sat─▒n al─▒mlar─▒n─▒zda size tasarruf etmenize yard─▒mc─▒ olabilir. Kupon web siteleri sayesinde art─▒k sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ürünlerde para tasarrufu yapman─▒za yard─▒mc─▒ olacak kuponlar için Pazar gazetesi ile s─▒n─▒rl─▒ de─čilsiniz.

Bu siteler, ç─▒kt─▒s─▒n─▒ alabilece─činiz kuponlara sahip olman─▒za olanak tan─▒yacak, kupon kodlar─▒ da ak─▒ll─▒ telefondan ma─čaza ç─▒k─▒┼č kay─▒tlar─▒nda tarama yapabilirsiniz.

─░┼čte size k─▒yafetlerden ki┼čisel e┼čyalara ve daha fazlas─▒na kadar her ┼čeyden tasarruf etmenize yard─▒mc─▒ olabilecek en iyi kupon siteleri.

Sizin için en iyi anla┼čma sitelerini ararken, kullan─▒c─▒ dostu olan ve en iyi güncel f─▒rsatlara sahip olan siteleri bulmak için çal─▒┼čt─▒k.

Sat─▒n almalarda para biriktirmelerine yard─▒mc─▒ olmak için kupon alman─▒z için birçok yer var. ─░┼čte en sevdi─čimiz sitelerden yirmi tanesi.

(TOK)

1. RetailMeNot

RetailMeNot'un web sitesinde 50.000'den fazla ma─čaza için 500.000'den fazla kupon var. Onlarla kupon arayarak bilgisayar─▒n─▒zdan çevrimiçi arama yapabilirsiniz. RetailMeNot size çe┼čitli ┼čekillerde para kazand─▒rabilir.

Onlar─▒n teklifi:

  • ─░ndirimli fiyatlarda hediye kartlar─▒ (hemen çevrimiçi olarak teslim edilir)
  • Kupon kodlar─▒
  • yazd─▒r─▒labilir kuponlar
  • ┼×u anda ücretsiz gönderim sunan ma─čazalar
  • Para iadesi teklifleri
  • Seyahat indirimleri

Ayr─▒ca sitelerini, kullan─▒m─▒ çok kolay olacak ┼čekilde tasarlad─▒lar.

2. Coupons.com

Coupons.com benim ki┼čisel favorilerimden biridir. Siteyi kupon kodlar─▒ almak için kullanabilirsiniz, ancak ma─čaza içi kullan─▒m için kupon basmay─▒ tercih ederseniz ÔÇťt─▒klama, basma ve kaydetmeÔÇŁ yöntemi çok kolay.

Sitelerine gitti─činizde, tahmin edebilece─činiz neredeyse her üründe para tasarrufu sa─člayan kupon puanlar─▒n─▒ göreceksiniz.

Site payla┼č─▒mlar─▒, nakit geri dönü┼č teklifleri ve ÔÇťiyi ┼čeylerÔÇŁ bölümünden olu┼čuyor. Burada, tatil için özel anla┼čmalar ve ÔÇťgüne ait f─▒rsatlarÔÇŁ gibi özel ö─čeler hakk─▒nda bilgi payla┼č─▒yorlar.

3. Ak─▒ll─▒ Kaynak

Coupons.com gibi, Smart Source da sunduklar─▒ kuponlar için süper kolay bir ÔÇťt─▒klat ve kaydetÔÇŁ bask─▒ sistemine sahiptir.

Ak─▒ll─▒ Kaynak sitesi hakk─▒nda sevdi─čim ┼čeylerden biri ┼čudur: kuponlar─▒ kategoriye göre filtreleyebilirsiniz (ör. bebek ürünleri, otomotiv, ki┼čisel bak─▒m, ev, vb.).

Ayr─▒ca mevcut teklifleri temelinde markaya göre filtreleyebilirsiniz (örn. Welch's, Sunbelt Bakery, Gerber) veya bölgenize özgü teklifleri görmek için posta kodunuzu girebilirsiniz.

Ak─▒ll─▒ Kaynak, gazetelerde düzenli olarak görebilece─činiz kupon sa─člay─▒c─▒lar─▒ndan biridir, ancak web sitelerini kullanman─▒n kolayl─▒─č─▒ ve rahatl─▒─č─▒ sayesinde, ka─č─▒d─▒ atlayabilir ve ihtiyaç duydu─čunuz kuponlar─▒ h─▒zl─▒ bir ┼čekilde yazd─▒rabilirsiniz.

4. K─▒rm─▒z─▒ Erik

Red Plum ayr─▒ca düzenli olarak birçok pazar gazetesinde kuponlara sahiptir, ancak web sitelerini ziyaret ederek bunun yerine baz─▒ ekstra faydalar elde edersiniz.

'T─▒kla ve yazd─▒r' özelli─či, di─čer kupon sitelerinin sunduklar─▒ndan çok farkl─▒ de─čil, ancak 'Hal─▒ lekelerini ç─▒karmak için kolay hileler', 'Daha az yemek yeme' ve '7 unutulmaz' gibi makalelerin yer ald─▒─č─▒ harika bir bloga sahipler. Anneler Günü Etkinlikleri.

Ekstra bir bonus olarak, içerik taraf─▒ndan beslenen tarifleri, besin türü (Paleo, Glutensiz, Vejetaryen, vb.) Ve yemek türüne göre (örne─čin Güveç, Yava┼č Tencere, Izgara, Fry, vb.) Payla┼čan tarifleri payla┼čan ÔÇťtariflerÔÇŁ sayfas─▒ vard─▒r. .).

5. Savings.com

Savings.com, The Gap, Kohls ve Macy's gibi çe┼čitli ma─čazalardan kuponlar sunmaktad─▒r. Daha kolay al─▒┼čveri┼č için de kategoriye göre indirimli teklifleri s─▒ralayabilirsiniz.

Ayr─▒ca bölgenizdeki restoranlar ve ma─čazalar için yerel teklifler içeren bir bölüm (hatta sadece 4,000 ki┼čilik küçük kasabam─▒zda ma─čazalar ve restoranlar için kuponlar buldum!), Bir blog ve vesileyle özel f─▒rsatlar da sunuyor.

6. Slickdeals

Slickdeals web sitesi aç─▒ld─▒ Öne Ç─▒kan F─▒rsatlar ve onlar─▒n Frontpage SlickdealsÔÇťeditörlerimize ve toplulu─čumuza göre son 24 saatte Web üzerinde en iyi anla┼čmalardan baz─▒lar─▒ÔÇŁ olarak tan─▒mlanmaktad─▒r.

Slickdeals, üyelerin Web'de buldu─ču f─▒rsatlar─▒ payla┼čmalar─▒na olanak tan─▒yan büyük bir vurgunun yan─▒ s─▒ra, para tasarrufu sa─člayan teklifleri web sitesi ziyaretçilerine geni┼čletebilmelerini sa─čl─▒yor.

"Topluluk" bölümlerinin bir parças─▒, üyelerin bulduklar─▒ veya arad─▒klar─▒ anla┼čmalar─▒ payla┼čabilecekleri ve payla┼čabilecekleri forumlar─▒ içerir.

7. ShopAtHome

Shop At Home, çevrimiçi al─▒┼čveri┼č için size para vermeyi amaçlamaktad─▒r. Ücretsiz bir hesap olu┼čturup, binlerce anla┼čmaya göz at─▒n.

Sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒zda, ma─čaza size at─▒fta bulunmak için Shop Shop'u (Ev Atölyesi) öder ve Shop At Home bu tasarruflar─▒ size aktar─▒r.

Paran─▒z─▒ bir Amazon hediye kart─▒ biçiminde, Paypal hesab─▒n─▒zdan veya postada bir çek ile alabilirsiniz.

Sat─▒n al─▒mlar─▒n─▒zda para kazanmak için Shop At Home sitesine giri┼č yapman─▒z gerekti─čini bilin.

8. Ebatlar

Ebates ayr─▒ca al─▒┼čveri┼č al─▒┼čveri┼člerinde para kazan─▒r. Ma─čazaya ba─čl─▒ olarak% 40'a kadar geri kazanabilir ve ┼ču anda seçim yapabilece─činiz 2000'den fazla ma─čazaya sahiptir.

Bonus: Yeni ak─▒ll─▒ telefon uygulamas─▒, ma─čaza içi al─▒┼čveri┼člerde de para kazanman─▒z─▒ sa─člar.

Ebates ile ilgili bir ba┼čka e─členceli ┼čey ise, çek veya Paypal ile yapaca─č─▒n─▒z bir ödeme ile paran─▒z─▒ geri alman─▒za izin vermenin yan─▒ s─▒ra, paran─▒z─▒ en sevdi─činiz hay─▒r kurumuna geri göndermenizi sa─člayan üçüncü bir seçene─če sahip olmas─▒d─▒r.

Ne kadar serin?

9. Groupon

Muhtemelen Groupon'u duymu┼čsundur. Restoranlarda (kaliteli yemeklerden yerel kafelere kadar), seyahat anla┼čmalar─▒nda (Bahamalar, kimden?) Ve mal ve hizmetlerde harika f─▒rsatlar sunuyorlar.

Onlar─▒n Getaway f─▒rsatlar─▒ yerel spor etkinlikleri için paketlerden egzotik yerlere çok uzak geziler aras─▒nda de─či┼čir.

Spa paketlerinden mücevhe─če, elektroni─če ve daha fazlas─▒na kadar her ┼čeyle ilgili f─▒rsatlar için teklifler bulacaks─▒n─▒z.

Ek bir bonus olarak, 11.000'den fazla ma─čaza için kuponlar sunuyorlar. Groupon'da kesinlikle mükemmel f─▒rsatlar yok. Ayl─▒k e─člence bütçemizden tasarruf etmek için siteyi kullanmay─▒ seviyoruz.

10. Ya┼čayan Sosyal

Living Social, Groupon'a benzeyen kupon tekliflerine sahiptir. Ya┼čayan Sosyal hakk─▒nda güzel olan ┼čey, konu ve konum arac─▒l─▒─č─▒yla arama yapabilmenizdir.

New York ┼čehrinde bir Sushi Bar m─▒ bulmak istiyorsunuz? Phoenix'te bir spa m─▒? ─░lgilendi─činiz ┼čehirle birlikte gezi türünü girin ve anla┼čmalar görünmeye ba┼člayacak.

ÔÇťPhoenixÔÇŁ de ÔÇťspaÔÇŁ için arama yapt─▒─č─▒mda 130'un üzerinde teklif ortaya ç─▒kt─▒. Ya┼čayan Sosyal üzerinde anla┼čmalar s─▒k─▒nt─▒s─▒ yok.

11. Krazy Kuponu Lady

The Krazy Coupon Lady sitesi ile ilgili en sevdi─čim ┼čeylerden biri de, sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ┼čeyleri en iyi ┼čekilde ele almak için farkl─▒ kaynaklardan kuponlar─▒ nas─▒l birle┼čtirece─činizi gösterecekleri.

Örnek: Walmart, 1 $ için Cake Mate mumlar─▒ sat─▒yor. Krazy Coupon Lady'in bir Cake Mate dekorasyon ö─česi için 1 dolarl─▒k kuponu var. Son fiyat? ÜCRETS─░Z.

Bu site sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ┼čeyden en fazlas─▒n─▒ elde etmenin yollar─▒n─▒ gösterir ve ç─▒lg─▒n para tasarrufu sa─člar!

12. Hip2Save

Hip2Save, belirli markalar ve ürünlerde ve belirli ma─čazalarda da büyük para tasarrufu sa─člar. Ayr─▒ca, videolar─▒, bir ödül program─▒ ve en sevdikleri tariflere nas─▒l para biriktireceklerine dair her ┼čey hakk─▒nda ipuçlar─▒ veriyorlar.

Onlar da bir "freebie" bölümü var, bu da site kullan─▒c─▒lar─▒ için do─čum günü freebies ve di─čer özel freebies payla┼č─▒yor.

13. Frugaa

Frugaa, mü┼čterilere ÔÇťsat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z paradan tasarruf etmenize yard─▒mc─▒ olacak en yeni kupon kodlar─▒n─▒ÔÇŁ getirmeye çal─▒┼č─▒r. Sitemizi ziyaret etti─čimde toplam aktif kuponlar? 45.000'den fazla.

Ana sayfan─▒n en yeni güncel f─▒rsatlar─▒ vard─▒r, ancak siteyi belirli bir ma─čaza veya kategori için de arayabilirsiniz.

Oldukça geni┼č bir anla┼čma listesi var.

Kenar çubu─ču kategorisi listesinde ÔÇťOtomotivÔÇŁ i görmedim, ancak ÔÇťotomotivÔÇŁ kelimesini arama çubu─čuna yazd─▒─č─▒mda, lastik sat─▒n alma ve otomobil deposu web sitesi sat─▒n alma gibi çe┼čitli farkl─▒ indirimler için 858 sonuç ald─▒.

14. Brad's F─▒rsatlar─▒

Bu sitede 3,800'den fazla ma─čazada mal indirimleri bulunuyor. Brad'in F─▒rsatlar─▒, giyim, ev e┼čyalar─▒ ve mücevher gibi günlük ürünlerinizde size derin indirimler yapmak için perakendecilerle birlikte çal─▒┼č─▒r.

Bu yaz─▒ için siteyi ararken 26.39 $ 'l─▒k bir final fiyat─▒ olan bir elmas tenis bilezi─či buldum - woohoo! Bununla birlikte, anla┼čmalar─▒ için, Brad'in Deals web sitesi arac─▒l─▒─č─▒yla ma─čaza web sitesine t─▒klaman─▒z gerekmektedir.

Yapmazsan─▒z, reklam─▒ yap─▒lan anla┼čma gösterilmez. Sitede ayr─▒ca, en iyi kredi kart─▒ teklifleri ve mevcut freebie f─▒rsatlar─▒ dahil olmak üzere çe┼čitli para tasarrufu sa─člayan ipuçlar─▒n─▒ payla┼čan bir blog bulunmaktad─▒r.

15. Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo, ┼ču ana kadar bahsetti─čimiz di─čer sitelerden biraz farkl─▒ çal─▒┼č─▒yor.

Ücretsiz Kargo ile al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒zda, çe┼čitli ma─čazalardan fiyatlar─▒ kar┼č─▒la┼čt─▒rman─▒z─▒ sa─člar, böylece istedi─činiz ürünlerde en iyi fiyat─▒ alabilirsiniz.

Üstüne, onlar bir minimum vermek - evet dedim ÔÇťMinimumÔÇŁ - al─▒mlarda yüzde on geri ödeme.

Ek bir bonus olarak, ücretsiz gönderim, sitenizden bir sat─▒n alma i┼člemi gerçekle┼čtirdi─činizde ödemek zorunda oldu─čunuz gönderim ücretleri hakk─▒nda size bir indirim verecektir.

Bir uyar─▒: Sitelerinin bir üyesi olmak için ayda 12.97 dolar, ancak deneme süresi sunuyorlar, böylece siteyi deneyebilir ve al─▒┼čveri┼č al─▒┼čkanl─▒klar─▒n─▒z için para tasarrufunun üyelik maliyetinden daha a─č─▒r olup olmayaca─č─▒n─▒ görebilirsiniz.

16. Ya─č Cüzdan─▒

Fat Cüzdan, ço─ču sitenin sundu─čuna benzer kupon f─▒rsatlar─▒ sunar, ancak ayn─▒ zamanda sadece üyelere aç─▒k olan Özel F─▒rsatlar da sunar.

Sitenin, topluluk üyelerinin de kullan─▒c─▒larla buldu─ču f─▒rsatlar─▒ payla┼čt─▒─č─▒ çevrimiçi bir forum var.

Fat Cüzdan personeli bulgular─▒ ile topluluklar─▒n payla┼čt─▒─č─▒ f─▒rsatlar aras─▒nda, al─▒┼čveri┼č al─▒┼čveri┼člerinde kendinizi çok para kazanabilirsiniz.

Fat Wallet ayr─▒ca sat─▒n alman─▒z gereken ┼čeylere h─▒zl─▒ eri┼čim sa─člamak için G─▒da ve Restoranlar, Bebek, Çocuk & Oyuncak veya Sa─čl─▒k ve Güzellik gibi kategoriler aras─▒ndan seçim yapabilece─činiz kullan─▒m─▒ kolay bir arama fonksiyonuna sahiptir.

17. Amazon Kuponlar─▒

Ad─▒ndan da anla┼č─▒laca─č─▒ gibi, Amazon Kuponlar─▒ sadece Amazon.com'da yap─▒lan al─▒┼čveri┼člerde kullan─▒labilir.

Tüm Amazon kullan─▒c─▒lar─▒ için kullan─▒labilir kuponlar var, ancak sitede ÔÇťBaz─▒ kuponlar─▒n ço─ču sadece Prime üyelerine aittirÔÇŁ yazan bir feragatname var.

Prime Members kuponlar─▒, bireysel kupondaki ÔÇťPrime PantryÔÇŁ logosu ile tan─▒mlanabilir. Amazon kuponlar─▒n─▒ kullanmak Amazon'un zaten dü┼čük fiyatlar─▒nda ekstra bir indirim elde etmek için harika bir yoldur.

18. Fiyat Göz k─▒rp

Fiyat Blink, Chrome, Firefox veya Safari taray─▒c─▒n─▒z için ücretsiz bir eklentidir. Asl─▒nda oldukça haval─▒ bir anla┼čma. Eklentiyi taray─▒c─▒n─▒za yükledi─činizi ve bir kamera için al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ varsayal─▒m.

Price Blink add-on, mevcut sitenin fiyatlar─▒n─▒, ayn─▒ ürünü sunan di─čer sitelerle kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒r ve kameran─▒n en iyi güncel i┼čini yapman─▒za yard─▒mc─▒ olur.

Ayr─▒ca, al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z ürün için geçerli olabilecek kuponlar için de web'de arama yapar.

Eklenen bonus: Fiyat Blink'i, sat─▒n almadan önce arama yapabildi─činiz web genelinde inceledi─činiz yorumlar─▒ gösterir, böylece mutlu olaca─č─▒n─▒z bir ürün sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒zdan emin olabilirsiniz.

19. F─▒rsat Haberleri

Deal News personeli ki┼čisel olarak sat─▒n almak istedi─činiz ürünlerde en iyi f─▒rsatlar─▒ bulman─▒za yard─▒mc─▒ olmak için her gün incelemeler yapar.

Tekliflerini ÔÇťbulabildi─čimiz en iyi 300 anla┼čmaÔÇŁ ile s─▒n─▒rland─▒r─▒yorlar, bu da mü┼čterilerin sahte tasarruflardan kaç─▒nmas─▒n─▒ ve para tasarrufu sa─člayan alt─▒n için düz gitmesini kolayla┼čt─▒r─▒yor.

Deal News, giyim, seyahat, elektronik ve daha fazlas─▒ için en iyi f─▒rsatlar─▒ payla┼č─▒yor.

Ayr─▒ca K─▒z─▒l Haç ve ALS Derne─či gibi birçok hay─▒r kurumu geri verme ve destekleme taahhüdüne sahiptirler.

Dolay─▒s─▒yla, Deal News'i kulland─▒─č─▒n─▒zda, sat─▒n almalar─▒n─▒zla ilgili iyi hissedebilir, ihtiyaç duyanlara vermenize yard─▒mc─▒ oldu─čunuzu bildi─činizden emin olabilirsiniz.

20. Flamingo Dünyas─▒

Flamingo World, çevrimiçi al─▒┼čveri┼č, yazd─▒r─▒labilir kuponlar için kuponlar─▒ payla┼čan ve yerel ve günlük f─▒rsatlar─▒ payla┼čan geni┼č bir kupon sitesidir.

Onlarca ma─čaza için mevcut ücretsiz gönderim tekliflerini payla┼čan ek bir sekmesi var.

Sitede ayr─▒ca Costco, Family Dollar ve Kohls gibi birçok popüler ma─čaza için haftal─▒k reklamlara ba─člant─▒lar var.

Kategoriye göre arama yaparak veya belirli bir ma─čazay─▒ arayarak anla┼čmalar yapabilirsiniz. Sitede arama yaparken, anla┼čma neredeyse s─▒n─▒rs─▒z gibi görünüyordu.

Günümüzün online al─▒┼čveri┼č kuponlar─▒ dünyas─▒nda, hiçbir ┼čey için tam fiyat ödemek için neredeyse hiçbir sebep yok. Neden al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z zaman sizden daha fazla harcama yapmal─▒s─▒n─▒z? Para tasarrufu yapman─▒za yard─▒mc─▒ olacak birçok çevrimiçi siteden yararlan─▒n.

Bu makaleyi faydal─▒ buldunuz mu? E─čer öyleyse, lütfen a┼ča─č─▒ya t─▒klayarak sosyal medyada payla┼č─▒n!

Videoyu izle: 20 N─░SAN 2018 CUMA BANKO ─░DDAA KUPONU EN ─░Y─░ ─░DDAA TAHM─░NLER─░ ll Sivri Bahisleri ll

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

├ťniversite ├ľ─črencisi Olarak Para Kazanmak ─░├žin 30 Kolay Yol
Maliye

├ťniversite ├ľ─črencisi Olarak Para Kazanmak ─░├žin 30 Kolay Yol

Bir ├╝niversite ├Â─črencisi olarak, s─▒k s─▒k para i├žin sar─▒lm─▒┼č bulabilirsiniz. Muhtemelen, s─▒n─▒flar─▒ y├Ânetmek ve sosyal bir hayat aras─▒nda birka├ž ekstra dolar kazanmak i├žin bo┼č zamanlar─▒n─▒z var. Neyse ki, ├╝niversitede para kazanmak i├žin bir├žok olas─▒l─▒k var. Yurt odan─▒z─▒ terk etmek zorunda kalmadan bir gelir elde etmek bile m├╝mk├╝n!
Devam─▒n─▒ Oku
" width="370" height="280" alt="Craigslist'de Son Derece H─▒zl─▒ ┼×eyler Nas─▒l Sat─▒l─▒r"/>
Maliye

Craigslist'de Son Derece H─▒zl─▒ ┼×eyler Nas─▒l Sat─▒l─▒r

D├╝n gece eski cep telefonumu Craigslist'e satmaya karar verdim ve ondan kurtulmak i├žin birka├ž hafta beklemek istemedim. Bu y├╝zden a┼ča─č─▒daki ad─▒mlar─▒ uygulad─▒m ve listelemeyi 2 saat i├žinde satabildim. Telefonumu ├žabucak satmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m ipu├žlar─▒n─▒ burada bulabilirsiniz ve eminim ki, ├╝r├╝nlerinizi Craigslist ├╝zerinde h─▒zl─▒ ve uygun bir fiyata satman─▒za yard─▒mc─▒ olurlar.
Devam─▒n─▒ Oku
Fandango Kolayl─▒k ├ťcretinin Al─▒nmas─▒ ─░├žin 4 Yasal Yol
Maliye

Fandango Kolayl─▒k ├ťcretinin Al─▒nmas─▒ ─░├žin 4 Yasal Yol

En b├╝y├╝k k─▒z─▒m─▒n kendisi ve arkada┼člar─▒ i├žin Fandango arac─▒l─▒─č─▒yla bilet sat─▒n ald─▒─č─▒nda, ben fiyata ┼čok oldu! Birincisi, ilk eleme biletinin fiyat─▒ vard─▒: 11.50 $ (a├ž─▒l─▒┼č gecesinde Sonsuzluk Sava┼č─▒'n─▒ g├Ârmek i├žin HAD). En sevdi─čimiz tiyatro i├žin tipik bilet fiyat─▒ bilet ba┼č─▒na sadece 8,50 dolar, ancak pr├Âmiyerler farkl─▒ ┼čekilde fiyatland─▒r─▒l─▒yor.
Devam─▒n─▒ Oku
K├Ât├╝ Kredi Olan Ki┼čiler ─░├žin Akran Kredileri
Maliye

K├Ât├╝ Kredi Olan Ki┼čiler ─░├žin Akran Kredileri

E┼čler aras─▒ kredit├Ârler olay yerinde patlarlar, tipik olarak on binlerce bor├žluya hemen hemen hi├žbir ama├ž i├žin teminats─▒z ki┼čisel krediler yaparlar ve genellikle bir banka, kredi birli─či veya bir banka arac─▒l─▒─č─▒yla elde edebilece─činizden daha uygun ┼čartlar alt─▒nda veya di─čer geleneksel kredi kayna─č─▒. P2P platformlar─▒ da ├žok ├Âzel kredi verme dallar─▒na ayr─▒l─▒yor.
Devam─▒n─▒ Oku