Maliye

En İyi Kişisel Finans Geçen Hafta 4

En iyi Kişisel Finans Takvimi Toplaması için bir kez daha, kişisel finans makalelerinde haftanın en iyilerini paylaşıyoruz. Bugünün seçimlerinin tadını çıkaracaksınız.

En sevdiğim yeni bloglardan biri, Para Şeftali, TV maliyetlerini düşürmek ve harika TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarmak için harika bir makale yayınladı. Bir Ayda 28 $ 'a ihtiyacınız olacak tüm TV, bankayı kırmayacak harika TV seçenekleriyle paylaşır.

Yakup gelen Ben Kalbi Bütçeler Bu hafta, Broken Doesn't Mean Broken başlıklı harika bir makale yazdı. Jacob ve ailesinin, ailelerinin ne değerin gerçekte olduğuna dair görüşleri nedeniyle sadece 14 dolarlık bir buzdolabı 2 dolar kazandığını öğrenin.

Arkadaşımız j $ Bütçeler Seksi Sonsuza Kadar Olan Şeyler başlıklı bir düşünce kışkırtıcı yazı yazdı. Gününüze küçük bir bakış açısı kazandırmak için harika bir yazı.

Erken emeklilik uzmanı Bay Para Bıyık Bu hafta bir evin nasıl satılacağına dair bilgeliğini paylaştı. Bu makalede, bir ev sattığınızda karınızı maksimize etmek için akıllı ipuçları paylaşılmaktadır.

Elyssa Git Bankacılık Oranları Her zaman Yoksul olmanız için Neden Olduğu 23 Neden başlıklı güçlü bir makaleyi paylaşır. Parasız bir tuzağa düştüğünüzde ve dışarı çıkamıyorsanız, bu uzman grubundan öğrenme alışkanlıklarının ve kararlarının sürekli olarak kırılmaya neden olduğunu öğrenmekten faydalanabilirsiniz.

Erin Uyuşmazlık Kuralları Neden Harcamalarına Dayalı Diğerlerini Yargılamaktan Neden Olmalı? Burada Erin kişisel deneyimlerini başkalarını yargılayarak ve onun deneyimlerinden neler öğrendiğini anlatıyor.

Mali Mentor Erken Emeklilik için Zenginlik Kurmak için 12 İpuçları başlıklı bir servet-inşaat hakkında bir eğitim sonrası paylaştı. Finans özgürlüğüne yönelik bu iyi planlanmış harita, kendi erken emeklilik planınızı oluşturmaya ilham vermenizi ve motive etmenizi sağlayacaktır.

Frugal Farmer 36 ve Mortgage Free: One Family's Journey'de ipoteksiz olma konusunda güçlü bir hikaye paylaştı. Bu ailenin evlerini çok küçük yaşlarda ödemek için kullandıkları ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin.

Sarah Borç Çalıştır Bal ile Konuşma Parası başlıklı yazısında evlilik ve finans hakkında yazıyor. Sarah, eşinizle güçlü bir finansal ortaklık kurmaya yönelik ipuçlarını paylaşıyor.

Greg bitti Kulüp Thrifty Acil Müdahale Fonu Neden Bombusluk'taki para biriktirme tasarrufunun aile maliyesi üzerindeki olumlu etkisini paylaşıyor. Bu eksiksiz postayı, bir peluş acil yardım fonu yararları ve kendi kendinize nasıl inşa edebileceğiniz konusunda takdir edeceksiniz.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bu güzel yazıları okuyarak finansal eğitiminizi geliştirmek için biraz zaman ayırın. Ve bu süreçte harika bir haftasonu geçirin!

Videoyu izle: Kişisel Finans Yönetimi. 5 Para Tavsiyesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Spotify Premium Gerçekten Maliyete Değer mi?
Maliye

Spotify Premium Gerçekten Maliyete Değer mi?

Akan müzik yokken bir zaman düşünmemi acıtıyor. En yeni müzikleri incelemek için Virgin Megastore veya Tower Records'a göz atmaktan hoşlanırken, CD satın almak pahalı bir alışkanlıktı. Yan not: Eğer hala CD koleksiyonunuza devam ediyor ve bundan kurtulmak istiyorsanız, Decluttr kullanın ya da satmak için 14 harika yer görün.
Devamını Oku
Para Gönderme Reklamları Yapmanın 7 Yolu
Maliye

Para Gönderme Reklamları Yapmanın 7 Yolu

Yani, bir blog başlatmak ve reklamlar ilan etmek para kazanmak ister misiniz? Blog'unuzu spam olmadan ve yalnızca hızlı bir para kazanmak için dışarı çıktığınızı düşünen okuyucuları geri çevirmeden en kolay yollardan biri reklamlardır. Ancak, web sitenizde başka bir reklam yayınlamadan veya ilk reklamınızı yayınlamadan önce, markanızdan reklam vermenin ve para kazanmanın en iyi yolunu bulmak için bu gönderiyi okuduğunuzdan emin olun.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?"/>
Maliye

Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?

115.000 dolar borcunu nasıl aldın? 2003 yılında evlendik ve her biri evliliğe öğrenci kredi borcu getirdi. Her birimiz dereceleri elde etmek için özel üniversitelere gittik ve bu bizim borcumuzun büyük bir parçasıydı. Ayrıca bir araba kredisi ve bazı kredi kartı borcumuz vardı. 115.000 $ 'a kadar eklendi. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku
Gıda Örnekleri Almak için 5 Yolları
Maliye

Gıda Örnekleri Almak için 5 Yolları

İster inanın ister inanmayın, ellerinizi ücretsiz yemek örneklerine götürmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. Ücretsiz yemek örnekleri ailenizi ay için beslemeyecek olsa da, yeni ürünleri denemenize yardımcı olmak ve hareket halindeyken atıştırmalıklarınız için mükemmeldir. Gıda örnekleri ile birlikte, sağlık ve güzellik örnekleri, temizlik örnekleri, vb.
Devamını Oku