Maliye

En İyi Kişisel Finans Geçen Hafta 4

En iyi Kişisel Finans Takvimi Toplaması için bir kez daha, kişisel finans makalelerinde haftanın en iyilerini paylaşıyoruz. Bugünün seçimlerinin tadını çıkaracaksınız.

En sevdiğim yeni bloglardan biri, Para Şeftali, TV maliyetlerini düşürmek ve harika TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarmak için harika bir makale yayınladı. Bir Ayda 28 $ 'a ihtiyacınız olacak tüm TV, bankayı kırmayacak harika TV seçenekleriyle paylaşır.

Yakup gelen Ben Kalbi Bütçeler Bu hafta, Broken Doesn't Mean Broken başlıklı harika bir makale yazdı. Jacob ve ailesinin, ailelerinin ne değerin gerçekte olduğuna dair görüşleri nedeniyle sadece 14 dolarlık bir buzdolabı 2 dolar kazandığını öğrenin.

Arkadaşımız j $ Bütçeler Seksi Sonsuza Kadar Olan Şeyler başlıklı bir düşünce kışkırtıcı yazı yazdı. Gününüze küçük bir bakış açısı kazandırmak için harika bir yazı.

Erken emeklilik uzmanı Bay Para Bıyık Bu hafta bir evin nasıl satılacağına dair bilgeliğini paylaştı. Bu makalede, bir ev sattığınızda karınızı maksimize etmek için akıllı ipuçları paylaşılmaktadır.

Elyssa Git Bankacılık Oranları Her zaman Yoksul olmanız için Neden Olduğu 23 Neden başlıklı güçlü bir makaleyi paylaşır. Parasız bir tuzağa düştüğünüzde ve dışarı çıkamıyorsanız, bu uzman grubundan öğrenme alışkanlıklarının ve kararlarının sürekli olarak kırılmaya neden olduğunu öğrenmekten faydalanabilirsiniz.

Erin Uyuşmazlık Kuralları Neden Harcamalarına Dayalı Diğerlerini Yargılamaktan Neden Olmalı? Burada Erin kişisel deneyimlerini başkalarını yargılayarak ve onun deneyimlerinden neler öğrendiğini anlatıyor.

Mali Mentor Erken Emeklilik için Zenginlik Kurmak için 12 İpuçları başlıklı bir servet-inşaat hakkında bir eğitim sonrası paylaştı. Finans özgürlüğüne yönelik bu iyi planlanmış harita, kendi erken emeklilik planınızı oluşturmaya ilham vermenizi ve motive etmenizi sağlayacaktır.

Frugal Farmer 36 ve Mortgage Free: One Family's Journey'de ipoteksiz olma konusunda güçlü bir hikaye paylaştı. Bu ailenin evlerini çok küçük yaşlarda ödemek için kullandıkları ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin.

Sarah Borç Çalıştır Bal ile Konuşma Parası başlıklı yazısında evlilik ve finans hakkında yazıyor. Sarah, eşinizle güçlü bir finansal ortaklık kurmaya yönelik ipuçlarını paylaşıyor.

Greg bitti Kulüp Thrifty Acil Müdahale Fonu Neden Bombusluk'taki para biriktirme tasarrufunun aile maliyesi üzerindeki olumlu etkisini paylaşıyor. Bu eksiksiz postayı, bir peluş acil yardım fonu yararları ve kendi kendinize nasıl inşa edebileceğiniz konusunda takdir edeceksiniz.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bu güzel yazıları okuyarak finansal eğitiminizi geliştirmek için biraz zaman ayırın. Ve bu süreçte harika bir haftasonu geçirin!

Videoyu izle: Kişisel Finans Yönetimi. 5 Para Tavsiyesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bu Adam Sadece Dört Yılda 70.000 $ 'lık Borcunu Ödenemedi
Maliye

Bu Adam Sadece Dört Yılda 70.000 $ 'lık Borcunu Ödenemedi

70.000 dolar borcunu nasıl aldın? Borcumu ödemeye başlamadan önce, tüketici borcunda yaklaşık 70.000 dolar vardı. Borcum 50.000 dolardan fazla kredi kartı borcundan, otomobil kredilerinden ve Jetski finans ödemelerinden oluşuyordu. Oto kredisi oldukça açıklayıcı. Bir arabaya ihtiyacım vardı, bu yüzden onu bir kredi ile aldım.
Devamını Oku
Amazon'da Para Kazanmak için 15 Yol
Maliye

Amazon'da Para Kazanmak için 15 Yol

Amazon'un kullanılmış kitaplar satan küçük bir site olarak başladığına inanmak zor. Şimdi 602 milyar doları aşan dünyanın en büyük perakendeci, üstel olarak büyümeye devam ediyor ve bazı finansal uzmanlar şirketin yakında 1 trilyon dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. Amazon sadece online alışveriş için bir yer değil, aynı zamanda Amazon Stüdyoları aracılığıyla TV şovları ve filmler üretiyor ve 13 milyar dolara, 2017 yılında Whole Foods'ı satın alarak market işinde hak iddia ediyor.
Devamını Oku
Kendinden Borçlu İnceleme
Maliye

Kendinden Borçlu İnceleme

Bunu itiraf etmek tuhaf geliyor ama kayıt olmak için ücretsiz içerik sunan kredi kartları sayesinde kolejdeyken kredimi oluşturdum. İlk kez bir Citibank kredi kartı için başvurdum. zamanda, kredi kartı şirketleri üniversite kampüslerinde kabinleri kurmak için azılı ve turuncu gömlek ve kalem gibi, kart markalı promosyonlarına ele verdi.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?"/>
Maliye

Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?

115.000 dolar borcunu nasıl aldın? 2003 yılında evlendik ve her biri evliliğe öğrenci kredi borcu getirdi. Her birimiz dereceleri elde etmek için özel üniversitelere gittik ve bu bizim borcumuzun büyük bir parçasıydı. Ayrıca bir araba kredisi ve bazı kredi kartı borcumuz vardı. 115.000 $ 'a kadar eklendi. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku