Maliye

En İyi Kişisel Finans Geçen Hafta 4

En iyi Kişisel Finans Takvimi Toplaması için bir kez daha, kişisel finans makalelerinde haftanın en iyilerini paylaşıyoruz. Bugünün seçimlerinin tadını çıkaracaksınız.

En sevdiğim yeni bloglardan biri, Para Şeftali, TV maliyetlerini düşürmek ve harika TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarmak için harika bir makale yayınladı. Bir Ayda 28 $ 'a ihtiyacınız olacak tüm TV, bankayı kırmayacak harika TV seçenekleriyle paylaşır.

Yakup gelen Ben Kalbi Bütçeler Bu hafta, Broken Doesn't Mean Broken başlıklı harika bir makale yazdı. Jacob ve ailesinin, ailelerinin ne değerin gerçekte olduğuna dair görüşleri nedeniyle sadece 14 dolarlık bir buzdolabı 2 dolar kazandığını öğrenin.

Arkadaşımız j $ Bütçeler Seksi Sonsuza Kadar Olan Şeyler başlıklı bir düşünce kışkırtıcı yazı yazdı. Gününüze küçük bir bakış açısı kazandırmak için harika bir yazı.

Erken emeklilik uzmanı Bay Para Bıyık Bu hafta bir evin nasıl satılacağına dair bilgeliğini paylaştı. Bu makalede, bir ev sattığınızda karınızı maksimize etmek için akıllı ipuçları paylaşılmaktadır.

Elyssa Git Bankacılık Oranları Her zaman Yoksul olmanız için Neden Olduğu 23 Neden başlıklı güçlü bir makaleyi paylaşır. Parasız bir tuzağa düştüğünüzde ve dışarı çıkamıyorsanız, bu uzman grubundan öğrenme alışkanlıklarının ve kararlarının sürekli olarak kırılmaya neden olduğunu öğrenmekten faydalanabilirsiniz.

Erin Uyuşmazlık Kuralları Neden Harcamalarına Dayalı Diğerlerini Yargılamaktan Neden Olmalı? Burada Erin kişisel deneyimlerini başkalarını yargılayarak ve onun deneyimlerinden neler öğrendiğini anlatıyor.

Mali Mentor Erken Emeklilik için Zenginlik Kurmak için 12 İpuçları başlıklı bir servet-inşaat hakkında bir eğitim sonrası paylaştı. Finans özgürlüğüne yönelik bu iyi planlanmış harita, kendi erken emeklilik planınızı oluşturmaya ilham vermenizi ve motive etmenizi sağlayacaktır.

Frugal Farmer 36 ve Mortgage Free: One Family's Journey'de ipoteksiz olma konusunda güçlü bir hikaye paylaştı. Bu ailenin evlerini çok küçük yaşlarda ödemek için kullandıkları ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin.

Sarah Borç Çalıştır Bal ile Konuşma Parası başlıklı yazısında evlilik ve finans hakkında yazıyor. Sarah, eşinizle güçlü bir finansal ortaklık kurmaya yönelik ipuçlarını paylaşıyor.

Greg bitti Kulüp Thrifty Acil Müdahale Fonu Neden Bombusluk'taki para biriktirme tasarrufunun aile maliyesi üzerindeki olumlu etkisini paylaşıyor. Bu eksiksiz postayı, bir peluş acil yardım fonu yararları ve kendi kendinize nasıl inşa edebileceğiniz konusunda takdir edeceksiniz.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bu güzel yazıları okuyarak finansal eğitiminizi geliştirmek için biraz zaman ayırın. Ve bu süreçte harika bir haftasonu geçirin!

Videoyu izle: Kişisel Finans Yönetimi. 5 Para Tavsiyesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ne Aşk Yapıyorsun Para Kazanmak
Maliye

Ne Aşk Yapıyorsun Para Kazanmak

Ek bir 5.000 $ 'ın hayatınızda ne gibi bir etkisi olur? 10,000 dolar ne olacak? Ya da 20.000 dolar? Aşırı programlı ve çok çalışan insanlar için, bu fazladan gelir elde etmek çok uzak bir rüya gibi görünebilir. Ama gerçek şu ki bu mümkün! Şu anda bağımsız sözleşmeli işçi veya serbest çalışan olarak çalışan 30 milyon Amerikalının bulunduğunu bilmek şaşırtıcı olabilir.
Devamını Oku
Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım
Maliye

Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım

Peer Lending Server, eşler arası (P2P) kredisi yatırımı için tamamen otomatik bir yatırım çözümüdür. P2P ödünç veren sitelerden biri olan Lending Club ile çalışır ve Windows, Mac veya Linux'ta çalışır. Akran Kredisi Sunucusunu benzersiz kılan şeyin en azından bir kısmı, kredi tahsisine odaklanılmasıdır. Bu işlem, yeni krediler listelendiğinde, ikincisinin bir kısmında yapılabilir.
Devamını Oku