Maliye

Anket Junkie ─░nceleme: Bir Scam veya Legit mi?

Fikriniz için ödeme almak harika geliyor, ancak çal─▒┼čmay─▒ rahat hissetti─činiz bir anket ┼čirketi bulmak zor olabilir. Bir aldatmaca olmaktan ç─▒kan bir anket alan─▒na çekilmek çok kolay.

Çok fazla anket sitesi, alaca─č─▒n─▒z bir anketi bulmak için para ödemenizi isteyecektir. ─░nsanlar─▒n her gün için dü┼čtü─čü çok yayg─▒n bir aldatmacad─▒r.

─░yi bir kural, para kazanma f─▒rsat─▒n─▒ asla ödememektir. Bir i┼če ba┼čvurmak ya da anket yapmak için asla para ödememelisiniz. Bu hatlar boyunca bir ┼čey için ödeme yap─▒yorsan─▒z, muhtemelen bir aldatmacad─▒r.

Doland─▒r─▒c─▒lar korkutucu ve kimse doland─▒r─▒c─▒l─▒k durumunda yakalanmak istemiyor. Bir aldatmacaya dahil olma korkusuna dayanarak, baz─▒ insanlar me┼čru para kazanma f─▒rsatlar─▒ndan yararlanmay─▒ önlerler.

Örne─čin, birçok ki┼či bir anket sitesi doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒na yakalanmaktan korkmaktad─▒r. Bununla birlikte, baz─▒ yasal anket siteleri vard─▒r. ┼×irketin aldatmaca veya yasal kategoriye girip girmedi─čini belirlemek için Survey Junkie'ye daha yak─▒ndan bakt─▒m.

Anket Junkie ─░nceleme
4.5

özet

Survey Junkie ile anketler alarak gelirinizi de─či┼čtirebilecek olas─▒ (veya imkâns─▒z) olsa da, bunun de─čerli olmad─▒─č─▒ anlam─▒na gelmez.

Anket Junkie sadece baz─▒ sorular─▒ cevaplamak için biraz fazladan para getirmeniz için kolay bir yol sa─člar. Siz ve cüzdan─▒n─▒z bu ekstra parayla mutlu olacaks─▒n─▒z.

 • Anketi Junkie'yi bugün deneyin!
 • Anket Junkie Temelleri

  ─░lk ┼čeyler ilk, anket Junkie nedir?

  Anket Junkie sadece bir anket ┼čirketi de─čil, 2011 y─▒l─▒nda olu┼čturulan tan─▒nm─▒┼č bir pazar ara┼čt─▒rmas─▒ ┼čirketidir. ┼×irket ayr─▒ca 4 milyondan fazla üyeye sahiptir, bu da birçok ki┼činin bu f─▒rsattan yararland─▒─č─▒n─▒ göstermektedir.

  ┼×irket, sadece markalar ve tüketiciler aras─▒ndaki ileti┼čimi kolayla┼čt─▒rmaya yard─▒mc─▒ olan do─črudan ara┼čt─▒rma f─▒rsatlar─▒ sa─čl─▒yor.

  Bir anket Junkie üyesi olarak, anket f─▒rsatlar─▒na eri┼čebilir ve markalar─▒n daha iyi ürünler üretmesine yard─▒mc─▒ olman─▒n bir parças─▒ olursunuz. Sadece cüzdan─▒n─▒za ekstra para kazand─▒rmakla kalmaz, ayn─▒ zamanda favori markalar─▒n─▒z─▒n daha fazla de─čere sahip bir ürün olu┼čturmas─▒na yard─▒mc─▒ olabilirsiniz.

  Otomatik do─črudan anket f─▒rsatlar─▒na ek olarak, üçüncü taraf panellere de kaydolabilirsiniz. ─░stedi─činiz sürece bu seçenek için kaydolman─▒z gerekmeyecek, ancak biraz ekstra para kazanman─▒n iyi bir yolu olabilir.

  Anket Junkie Ekstra Para Kazanmak için bir Legit Yolu mu?

  Evet. K─▒sacas─▒, anket yoluyla ekstra para kazanman─▒za yard─▒mc─▒ olmak için Survey Junkie'ye güvenebilirsiniz. ┼×irket anket dünyas─▒nda güvenilir bir isim. Survey Junkie'ye güvenmek için güvende hissetmelisin.

  ┼×irkete kaydoldum ve PayPal paras─▒n─▒ almak için birden fazla ankete kat─▒ld─▒m. Hiçbir ┼čey gölgeli oldu ve bu harika web sitesi size tavsiye çok rahat hissediyorum.

  ┼×irket biraz gölgeli de─čil. Daha ─░yi ─░┼č Bürosu'na göre, ┼čirket y─▒llara dayanan bir A + notu kazanm─▒┼čt─▒r. Tüm i┼čletmelerde oldu─ču gibi, baz─▒ mü┼čteri ┼čikayetleri vard─▒, ancak zaman─▒nda ve tatmin edici bir ┼čekilde çözülmü┼č görünüyorlard─▒.

  Tüm i┼čaretler, Survey Junkie'nin sektörde sa─člam bir varl─▒─č─▒ olan güvenilir bir i┼č oldu─čunu gösteriyor.

  Harika bir sicil kayd─▒na ek olarak, Survey Junkie'nin nas─▒l çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ ve üyelerinden neler beklendi─čini özetleyen bir detay gizlilik politikas─▒ okuma seçene─činiz vard─▒r. ┼×artlar─▒n─▒ ihlal ederseniz, hesab─▒n─▒z ask─▒ya al─▒nacakt─▒r. Sadece kurallar─▒ izleyin ve herhangi bir sorun ya┼čamayacaks─▒n─▒z.

  Öne Ç─▒kanlar Nelerdir?

  Gerçekten sadece Survey Junkie'nin senin zaman─▒na de─čip de─čmeyece─čini bilmek istiyorsun.

  San─▒r─▒m öyle, hadi Junkie'nin yüksek puanlar─▒n─▒ geçelim.

  Ac─▒s─▒z kay─▒t sürecinden geçtikten sonra üyelik ödüllerini kolayca almaya ba┼člayabilirsiniz.

  Survey Junkie'nin mutlak en iyi k─▒sm─▒, pek çok mevcut anketin var olmas─▒. Birçok farkl─▒ ┼čirkette birçok farkl─▒ ankete kat─▒ld─▒m.

  Bu deneyim sayesinde, anketler yoluyla ekstra para kazanman─▒n en zor bölümünün kolayca bulunabilirli─či oldu─čunu gördüm. Tabii ki, bu bir yasal ┼čirket bulduktan sonra!

  Birçok anket platformu, üyelerinin ihtiyaçlar─▒n─▒ kar┼č─▒lamak için yeterli ara┼čt─▒rmaya sahip de─čildir. Sürekli olarak anketler tükenmek için inan─▒lmaz derecede sinir bozucu ve zaman al─▒c─▒d─▒r, ancak maalesef bu, mevcut anket ┼čirketlerinin ço─čunda gerçekle┼čmektedir.

  Ben Anket Junkie ile ayn─▒ hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ya┼čamad─▒m. Beni günlerce me┼čgul edecek yeterince ara┼čt─▒rma oldu─čunu anlad─▒m. Mevcut bir anketin bulunmad─▒─č─▒ birkaç gün çok ac─▒ vermedi çünkü önceki günlerde di─čer birçok anketi tamamlama f─▒rsat─▒m oldu.

  Seçim Yap─▒labilecek Çok say─▒da Anket

  Sunulan say─▒s─▒z ankete ek olarak, Survey Junkie anketleri profilinize göre inceler. Ankete kat─▒laca─č─▒n─▒z ankete kat─▒lmak için önceden seçmi┼č oldu─čunuz anketlere kat─▒labilirsiniz, çünkü anket yapan─▒n ne istedi─čine uzaktan yak─▒n olup olmad─▒─č─▒n─▒z─▒ ö─črenmek için ankete ba┼člamak zorunda oldu─čunuz di─čer ┼čirketlerin aksine.

  Bir anketin ortas─▒nda hala diskalifiye olmak mümkün olsa da, bu sorun daha az oluyor çünkü Survey Junkie ihtiyaçlar─▒n─▒z─▒ kar┼č─▒lamak için mevcut anketleri önceden tarad─▒. Bunun de─čeri abart─▒lamaz!

  Bir anketin yar─▒s─▒nda olmak çok can s─▒k─▒c─▒ ve daha sonra kalifiye olmad─▒─č─▒n─▒ ö─čreniyor. E─čer bu, Survey Junkie'de olursa, zaman─▒n─▒z için sizi telafi etmek için hala baz─▒ puanlar alacaks─▒n─▒z.

  Genel olarak, ┼čirket çal─▒┼čmak için harika ve size herhangi bir büyük ba┼č a─čr─▒s─▒ neden olacak olas─▒ de─čildir. Web sitesi kullan─▒c─▒ dostu ve anket almak için birden fazla cihaz kullanman─▒z için seçenekler var.

  Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa, mü┼čteri hizmetlerine ula┼čmaktan çekinmeyin.Ekip, yol boyunca geçirdi─čim sorulara çok duyarl─▒ geldi.

  Kat─▒lmaya Hak Ediyor musunuz?

  Anket Junkie sadece Amerika Birle┼čik Devletleri, Avustralya ve Kanada dahil baz─▒ ülkelerde ya┼čayanlar için kullan─▒labilir. Bu ikamet ┼čart─▒ d─▒┼č─▒nda, tek ┼čart 18 ya┼č ve üstü olman─▒zd─▒r.

  Nas─▒l Kaydolun

  Survey Junkie ile ba┼člamak kolayd─▒r. Tek yapman─▒z gereken kendi web sitesinde bir profil olu┼čturmak. Profil kurulumunda çal─▒┼čmak sadece birkaç dakika sürdü. Site size, ailenize, gelirinize ve genel olarak hayat─▒n─▒za dair baz─▒ temel sorular soracakt─▒r. Bu sorular─▒ cevaplamak için yeterince kolayd─▒.

  Profili tamamlad─▒ktan sonra, mevcut bir anket listesine eri┼čebileceksiniz ve Junkie anketi size yap─▒lacak anketlerle ilgili e-postalar göndermeye ba┼člayacak.

  Etkili Junkie Anketi Nas─▒l Kullan─▒l─▒r

  Art─▒k, Survey Junkie'nin çevrimiçi olarak ekstra para kazanman─▒n me┼čru bir yolu oldu─čunu bildi─činize göre, muhtemelen kazanc─▒n─▒z─▒ siteden nas─▒l en üst düzeye ç─▒karaca─č─▒n─▒z─▒ bilmek isteyebilirsiniz.

  Anketleri Al

  Anketler, Survey Junkie'nin kullan─▒m─▒ kolay web sitesinde mevcuttur. Anketlere web sitesi arac─▒l─▒─č─▒yla veya size e-posta ile gönderilen bir ba─člant─▒ üzerinden eri┼čebilirsiniz. Kazançlar─▒n─▒z─▒ en üst düzeye ç─▒karmak için web sitesini düzenli olarak kontrol ederim çünkü bazen iyi anketler h─▒zl─▒ca toplan─▒yor!

  Kay─▒t olduktan sonra, hemen hemen birçok anket ald─▒─č─▒m─▒ fark ettim. Birkaç─▒n─▒ geçtikten ve tamamlad─▒ktan sonra, almas─▒ gereken anketler bitti. Birkaç saat sonra geri döndüm ve çekmem için daha fazla anket vard─▒!

  Birkaç gün boyunca, bir anketi bulman─▒n en iyi yolunun, siteye tekrar s─▒k ÔÇőÔÇős─▒k tekrar kontrol etmek oldu─ču ortaya ç─▒kt─▒. Ço─ču gün birden fazla anket yapabildim, ancak mevcut bir anket bulamad─▒─č─▒m bir ya da iki gün oldu.

  Anket f─▒rsatlar─▒n─▒n ortaya ç─▒kmas─▒yla birlikte atlamak önemlidir. Daha fazla anket gelmesine ra─čmen, check-in yapt─▒─č─▒n─▒zda mevcut anketleri her zaman tamamlaman─▒z gerekir. Aksi takdirde, sadece puan (ve dolar) size geçmesine izin veriyorsunuz.

  Pek çok ki┼či, ankette Junkie'nin ne kadar iyi oldu─čunu bilir, bu yüzden anketler h─▒zl─▒ bir ┼čekilde doldurabilir. Anket yapmak için beklemeyin, hemen yap─▒n!

  Odak Grubuna Kat─▒l─▒n

  Henüz bir odak grubuna kat─▒lma f─▒rsat─▒m olmasa da, bunlar─▒n çok iyi oldu─čunu duydum. Fikrinizi daha az resmi bir ortamda verme ve süreçte daha h─▒zl─▒ para kazanma ┼čans─▒ elde edersiniz. Survey Junkie ile bir odak grubuna kat─▒lma ┼čans─▒n─▒z varsa, onu al─▒n!

  Puan kazan─▒n

  Anketler ald─▒─č─▒n─▒zda ve odak gruplar─▒na kat─▒l─▒rken, hesab─▒n─▒zdaki puanlar─▒ biriktirmeye ba┼člayacaks─▒n─▒z. Ödemeden önce en az 1.000 puan biriktirmeniz gerekecek. 1000 puan 10 dolara e┼čittir.

  Ödemeyi ne kadar sürecek? Bu gerçekten kaç ankete sahip olabilece─činize ba─čl─▒. ─░lk kay─▒t oldu─čunuzda sadece gösterilmek üzere 25 puan alacaks─▒n─▒z. Anketlerin hepsinin belirlenmi┼č bir puan de─čeri vard─▒r. Bu anketlerin ço─ču 20 ve 200 puan aras─▒nda de─čer biçilmekle birlikte, zaman zaman anketler daha fazla puan kazanabilir.

  Anketi ald─▒ktan sonra puanlar─▒n─▒z an─▒nda görünmelidir. 24 saat içinde görünmüyorsa, lütfen mü┼čteri hizmetlerine ba┼čvurun. Yard─▒m ekibi, puanlar─▒n─▒z─▒ ait olduklar─▒ yere götürmede yard─▒mc─▒ olabilir.

  Ortaya ç─▒kt─▒klar─▒nda f─▒rsatlar─▒ atlamay─▒ unutmay─▒n! Anket f─▒rsatlar─▒ndan yararlan─▒rsan─▒z, ilk 1000 puan─▒n─▒z─▒ vurmak çok zor olmayacakt─▒r.

  ─░lk 1000 puan─▒m─▒ kazanmak için çok düzensiz bir ┼čekilde iki hafta süren anketleri almam─▒ sa─člad─▒, ama yine de sadece sizin için kaç anketin mevcut oldu─čuna ba─čl─▒ olacak. Daha s─▒k check-in yapmaya istekli iseniz, o zaman muhtemelen size 1000 puan daha fazla vurur.

  Puanlarla ilgili dikkat edilmesi gereken bir ba┼čka nokta da süresinin dolmamas─▒d─▒r. Hesab─▒n─▒z─▒ aktif tutmak ve puanlar─▒n─▒z─▒ korumak için her 12 ayda bir en az bir anket almak zorundas─▒n─▒z. Bir sene boyunca anket almay─▒ unutursan─▒z, puanlar─▒n─▒z ortadan kalkar.

  Param bitti

  Puanlar─▒ kazanmak kolayd─▒r ve para kazanmak daha da kolayd─▒r.

  Survey Junkie için ödeme e┼či─či çok dü┼čük. Ödemeden önce 5000 veya hatta 50.000 puan olu┼čturman─▒za gerek kalmamas─▒ büyük bir bonus. 1.000 puan k─▒sa bir sürede elde edebilece─činiz bir say─▒d─▒r. K─▒sa zaman çerçevesi, ödeme e┼či─čine ula┼čmak için motive olman─▒za yard─▒mc─▒ olabilir. Ayr─▒ca, kazand─▒─č─▒n─▒z puanlar kullan─▒labilir paraya daha h─▒zl─▒ dönü┼čtürülebilir.

  Para çekme söz konusu oldu─čunda iki seçene─činiz var. Bir eGiftCard'─▒ istedi─činiz bir perakendeciye alabilirsiniz ya da PayPal üzerinden so─čuk paralar─▒n─▒z─▒ alabilirsiniz.

  Hediye kart─▒ seçeneklerinden baz─▒lar─▒ Amazon, Target ve Walmart'─▒ içerir. Bu hediye kartlar─▒n─▒n hepsi benim dü┼čünceme de─čer. Sadece Amerika Birle┼čik Devletleri'nde ya┼č─▒yorsan─▒z hediye kart─▒ nakit para çekebilirsiniz, aksi halde PayPal seçene─čine ba─čl─▒ kalman─▒z gerekir.

  Puanlar─▒n─▒z─▒ bir eGiftCard seçene─či için k─▒smen nakit olarak kullanabilirsiniz. PayPal seçene─čini seçerseniz, tüm puanlar─▒n─▒z─▒ otomatik olarak nakit olarak çekmeniz gerekecektir.

  Dolay─▒s─▒yla, bir hediye kart─▒n─▒z ve geri kalan─▒n─▒z PayPal için puanlar─▒n─▒zdan baz─▒lar─▒n─▒ nakit olarak ödemek isterseniz, hediye kart─▒n─▒ ilk önce talep etti─činizden emin olun. Önce PayPal seçene─čini belirlerseniz hediye kart─▒n─▒ atlamak zorunda kalabilirsiniz.

  Anket Junkie Kat─▒lmaya De─čer mi?

  Survey Junkie ile anketler alarak gelirinizi de─či┼čtirebilecek olas─▒ (veya imkâns─▒z) olsa da, bunun de─čerli olmad─▒─č─▒ anlam─▒na gelmez.

  Anket Junkie sadece baz─▒ sorular─▒ cevaplamak için biraz fazladan para getirmeniz için kolay bir yol sa─člar. Siz ve cüzdan─▒n─▒z bu ekstra parayla mutlu olacaks─▒n─▒z.

  Yak─▒nda Survey Junkie'ye üye olacak m─▒s─▒n─▒z?

  Videoyu izle: Zeki Kesici ─░nceleme. Televizyonda g├Âr├╝ld├╝─č├╝ gibi

  Pop├╝ler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Asla ├ľdememeniz Gereken 10 Finansal ├ťcret
  Maliye

  Asla ├ľdememeniz Gereken 10 Finansal ├ťcret

  ├ťcretler. Sadece tats─▒z olmalar─▒ de─čil, bazen de sinsidirler. Finans sekt├Âr├╝, t├╝m ┼čekil ve boyutlarda gelen ├╝cretlerle dolu. Bunlar─▒n bir├žo─ču iyi bilinirken, bir ka├ž ki┼či bu kadar gizlidir ki, t├╝keticiler, bilmeden binlerce dolarl─▒k bir ├╝cret ├Âdeyeceklerini fark ettikleri zaman n├Âbet tutuyorlar.
  Devam─▒n─▒ Oku
  Bir araba kiralamak veya sat─▒n almak daha m─▒ iyi?
  Maliye

  Bir araba kiralamak veya sat─▒n almak daha m─▒ iyi?

  Bir araba kiralama ya da sat─▒n alma karar─▒ finansal sonu├žlar do─čursa da, bir anla┼čma ├╝zerinde teti─či ├žekmeden ├Ânce dikkate alman─▒z gereken tek fakt├Âr de─čildir. Ki┼čisel tad─▒ ve ya┼čam tarz─▒n─▒z da bir ara├ž almaya veya kiralamaya karar vermenizde ├Ânemli bir rol oynamal─▒d─▒r. Arabalar s├Âz konusu oldu─čunda, bir ki┼či di─čeri i├žin tamamen yanl─▒┼č olabilir.
  Devam─▒n─▒ Oku
  3 y─▒ldan az bir s├╝re i├žinde 80.000 $ 'l─▒k ├ľ─črenci Kredisi Borcunun ├ľdenmesi
  Maliye

  3 y─▒ldan az bir s├╝re i├žinde 80.000 $ 'l─▒k ├ľ─črenci Kredisi Borcunun ├ľdenmesi

  ─░┼čte Lance ve Tori Cothern ile bug├╝n├╝n bor├ž ba┼čar─▒ ├Âyk├╝s├╝. 80.000 dolardan fazla borcu nas─▒l elde ettiniz? Bu bor├ž ne t├╝rden olu┼čuyordu? Kar─▒m kredi krizi s─▒ras─▒nda ├╝niversiteye gitti ve ├žok zorlu d├Ârt y─▒ll─▒k bir derece ald─▒, hem┼čirelik. Zorlu kurs y├╝k├╝ nedeniyle Tori okulda ├žal─▒┼čamazd─▒.
  Devam─▒n─▒ Oku
  " width="370" height="280" alt="Bir ├ľ─čretmen, Bor├žta 102.000 Dolardan Kurtulmak ─░├žin Nas─▒l E─čitildi?"/>
  Maliye

  Bir ├ľ─čretmen, Bor├žta 102.000 Dolardan Kurtulmak ─░├žin Nas─▒l E─čitildi?

  Bize Ad─▒m Ruth kendiniz hakk─▒nda biraz s├Âyle, ben e┼čim (DH) ve ├╝├ž k─▒z─▒ ikisiyle ya┼č─▒yor. En b├╝y├╝─č├╝m├╝z b├╝y├╝d├╝ ve yuvay─▒ u├žurdu. Lise ├Â─čretmeni olarak ├žal─▒┼č─▒yorum ve kocam ev i┼člerini y├╝r├╝t├╝yor. En y├╝ksek borcunuz neydi? Bu bor├ž ne t├╝rden olu┼čuyordu? ─░lk ba┼čta teminats─▒z 102.200 dolarl─▒k borcumuzu ├žok bilin├žsiz bir ┼čekilde sat─▒n ald─▒k.
  Devam─▒n─▒ Oku