Maliye

Kişisel Sermaye İnceleme: Yatırımlarınızı Analiz Etmek için ÜCRETSİZ Bir Araç

Hayatımı daha kolay ve daha organize hale getirmek için oluşturulan herhangi bir araç, öğrenmek istediğim bir araçtır. Kişisel Sermaye, Mint'e benzer, ancak katma değerli bir fayda sağlayan bir çevrimiçi araçtır: odak sadece harcama ve nakit akışınızda değil, aynı zamanda yatırımlarınızı ve net değerinizi de yönetmenize yardımcı olur.

Mint gibi sundukları yazılım ücretsizdir. Bununla birlikte, nakit ve / veya emeklilik varlıklarında net olarak en az 250.000 $ değerinde müşterileri için ek bir özelliği vardır: finansal danışman ve finansal planlayıcı hizmetlerin yararı. Tüm hesaplarınızı tek bir yerde görüntülemek ve yönetmek için tek duraklı bir mağazadır. Kişisel Başkent'in sunduğu bu bölümü kullanmak isterseniz veya kullanmak isterseniz, finansal danışmanlar ve finansal planlayıcıların size sağladığı avantajlardan yararlanın.

Tüm hesaplarınızı tek bir yerde görüntülemek ve yönetmek için tek duraklı bir mağazadır. Kişisel Başkent'in sunduğu bu bölümü kullanmak isterseniz veya kullanmak isterseniz, finansal danışmanlar ve finansal planlayıcıların size sağladığı avantajlardan yararlanın.

Kişisel Sermaye
4.5

özet

Kişisel Sermaye, genç ve yeni başlayan yetişkinlerden, mali olarak nasıl doğru bir şekilde yönetilebileceğini, bağımsız zengin yatırımcılara ve herkesin arasındaki herkese hitap eden herkese hitap ediyor.

Peki, kişisel sermaye tam olarak nasıl çalışıyor?

İlk adım, nakit hesaplarınızı, emeklilik dışı hesaplarınızı ve emeklilik hesaplarınızı Kişisel Sermaye sitesinden görülebilir kılmaktır. Ultra güvenli sistemleri, müşterilerin yalnızca kendilerinin ve Kişisel Sermaye yetkili personelinin müşterinin finansal bilgilerini görüntüleme ve analiz etme yeteneğine sahip olduğundan emin olmak için müşterilerin alması gereken çoklu, kolay takip edilebilir güvenli adımlar olmasını sağlar. Kişisel Sermaye'nin kolay anlaşılır teknolojisinin yardımı.

Bir Kişisel Sermaye hesabının ekran görüntüsü

Kişisel Sermaye'de hesabınız oluşturulduktan sonra, mali tablonuzun hemen her yönünü görmek için günlük olarak kontrol edebilirsiniz: geliriniz, harcamalarınız, yatırım toplamlarınız, varlık tutarlarınız, yükümlülük tutarlarınız ve toplam net değeriniz.

Kişisel Sermaye sistemi, varlık ve günlük para yönetimini kolay ve rahat hale getirir. Farenizin birkaç tıklama ile, nerede olduğunuz ve Kişisel Sermaye web sitesinden ayrılmadan belirlediğiniz mali ve emeklilik hedeflerine ulaşmak için nerede olmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Kişisel Sermaye Tarihi

Kişisel Sermaye, hızla büyüyen bu şirketin dümeninde etkileyici bir liderler ekibine sahiptir. CEO ve kurucusu Bill Harris, hem PayPal hem de Intuit'in çalışmasını içeren bir özgeçmişe sahip. Büyük ve saygın şirketler için başarılı finansal teknoloji sistemleri inşa etmek için yirmi yılı aşkın bir süredir çalışıyor.

Kişisel Sermaye Direktörlüğü Sorumlusu Amy Hong, ING, Barclays Global ve Ernst & Young gibi büyük şirketlerde üst düzey uyum pozisyonlarında bulundu.

Liderlik ekibinin geri kalanı, çok çeşitli kariyer başlıklarında ve çok çeşitli tanınmış şirketler ile etkileyici bir finansal ve teknolojik uzmanlığa sahiptir. Kişisel Sermaye kurucularının tecrübeli ve eğitimli bir liderler takımı oluşturma zamanını aldığını bilmek, Kişisel Sermaye'deki tüm ekibin müşterinin ve şirketin en iyi çıkarlarını dikkate alarak seçilmesini güvence altına alır. Kişisel Sermaye'nin uzun mesafe için etrafta olmaya niyetlendiği açıktır.

Peki, kişisel sermaye tam olarak sizin için ne yapabilir? Kişisel Sermayenin en faydalı özelliği, yatırımlarınızı, banka hesaplarınızı ve hane halkı finansmanlarınızı tek bir yerde ücretsiz olarak inceleyebilmenizdir.

Özellikler

Finansal hayatınızı daha kolay hale getirmenize yardımcı olacak pek çok özellik var.

Yatırım Kontrolü

Bu, yatırım profilinize göre uygun bir şekilde tahsis edildikten sonra size söyleyecektir. Örneğin, portföyünüzü bir süreliğine yeniden dengelemediyseniz, bu varlık sınıfındaki büyümenin diğerlerine göre daha yüksek olması nedeniyle özkaynaklarda fazla kilolu olmanız mümkündür.

“Yatırım” sekmesindeki “Yatırım Kontrol” e tıklarsanız. Varlık tahsisatınız çok agresif olabilir ve tahvil eklenmesi çeşitliliği artırabilir.

Emeklilik Ücreti Analizörü

Bu, 401k gibi emeklilik hesaplarınız için ödediğiniz ücretleri, bu ücretlerin emeklilik hesabınızın yıllar içinde nasıl etkileyeceğini ve ücretsiz çevrimiçi kaynaklarının kullanılabilirliğiyle nasıl ödeyeceğinizi analiz edecek bir araçtır ve bilinçli bir karar vermenize yardımcı olur. bireysel ihtiyaç ve hedeflerinize göre emeklilik için nasıl yatırım yapacağınız.

Siz indeks

Bu, performansınızı izler ve daha sonra bu performansı S & P 500 gibi kıyaslamalarla karşılaştırabilirsiniz.

Kişisel Başkent ÜCRETSİZ bir mobil uygulamaya sahip

Mobil uygulama

Bu uygulama çok kapsamlı, kullanımı kolay ve ücretsiz olduğunu söyledim mi?

Kişisel Sermaye Servet Yönetimi Sunuyor

Daha büyük bir net değeri olan müşteriler için (250.000 $ 'dan fazla), Kişisel Sermaye de Servet Yönetimi sunar. Kişisel Sermaye masraflarının inanılmaz derecede makul olduğu belirlenen ücretler.

Ücret yapısı:

 • İlk 1 Milyon Dolar: 0.89%
 • İlk 3 Milyon Dolar: 0.79%
 • Sonraki 2 Milyon Dolar: 0.69%
 • Sonraki 5 Milyon Dolar: 0.59%
 • 10 Milyon Dolardan Fazla: 0.49%

Kişisel Sermaye, danışmanlık hizmetleri için düşük bir ücret talep ettiğinden, Kişisel Sermaye'deki Yatırım Danışmanınızın, hangi fonların ve ürünlerin daha yüksek bir komisyon ödeyeceğine dayalı yatırım önerisi getirmeyeceğinden, bunun yerine eğitimli önerilerde bulunacağından emin olabilirsiniz. Kişisel portföyünüz ve yatırım hedefleriniz için en iyi ürün ya da hizmet olduğunu düşündüklerine göre.

Yüksek sermayeli portföy müşterilerinin gelirleri, Kişisel Sermayenin, Finansal Değeri, net değerine bakılmaksızın, tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunmasını sağlayan gelirdir. Bu şekilde, Kişisel Sermaye, her bir müşterinin daha istikrarlı bir finansal geleceğe doğru çalışmasına yardımcı olurken, aynı zamanda uygulanabilir ve karlı bir şirket olmalarını sağlar.

Şimdiye kadar gördüğümüz kadarıyla, Kişisel Sermayesi, size, tüm görevlerinizi mobil uygulamalarıyla yönetme yeteneği sağlayarak size yatırım danışmanlığı sağlamak için bir servet yönetimi danışmanı ile buluşmak için gazınızı ve zamanınızı boşa harcamamaktadır.

Ücretsiz olduğunu söylemiş miydim?

Kendinize soruyorsunuz: Mobil uygulama ücretsiz olabilir, ancak Kişisel Sermaye'nin servet yönetimi hizmetlerini bu kadar yüksek yapmaz mı?

Evet ve hayır.

Daha önce de belirtildiği gibi, Kişisel Sermaye'nin ücret yapısı net değerinize dayanmaktadır. Unutmayın, hizmet ücretleri, tümü olmasa bile, servet yönetimi danışmanlarının çoğuna eşittir.

Günümüzün teknolojik açıdan gelişmiş dünyasında, akıllı telefonlarımız ve global bir erişime bağlanmamızı sağlayan çeşitli diğer mobil cihazlarımız ile gizlilik ve güvenlik konusunda en çok endişe duyuyoruz; “hacking” kelimesi günlük yaşamlarımızla eşanlamlı hale geliyor.

Kişisel Başkentin mobil uygulaması, özellikle güvenlik departmanı, pozitif sıralamalardan başka bir şey almamıştı - bilgilerinizin güvende olduğunu bilerek kolayca dinlenebilmenizi sağlar. Kişisel Sermaye, hesap sahibinin servet yönetiminiz için kullandığınız her Kişisel Bilgisayarı kaydettirmesini gerektirir.

Servet yönetimi şirketi, her cihazı doğrulamak ve kaydetmek için iki seçenek sunar - e-posta veya telefon yoluyla.

Kişisel Başkent'in web sitesi ve mobil uygulaması hem yüksek tanımlı sitelerle eşanlamlı bir şifreleme kullanırken hem de cihazınızı kaydettirmenin yanı sıra oturum açmak için bir hesap görüntüsü ve şifre gerektirmektedir.

İlginç gerçek: Başka bir servet yönetimi şirketi gözden geçirme sitesi, Kişisel Sermayeye beş yıldızlı bir derecelendirme sağlamıştır.

Profesyoneller:

 • Kişisel bilgisayar, tablet ve akıllı telefona yayılan kesintisiz bütünleştirici teknolojisiyle kullanımı kolaydır.
 • Sezgisel arayüzü ile hesapları yönetmek kolay
 • Kullanıcı dostu ve anlaşılması kolay grafikler ve grafikler sağlarlar.
 • Yatırımlarınızda ne kadar harcama yaptığımı ve ne kadar tasarruf ettiğinizi görebilmenizi sağlar.
 • Evrensel Çek Karnesi özelliği, PayPal gibi hareket ederek, gerektiğinde para transfer etmenize izin verir ve ücretsizdir.
 • Net değerinizde değişiklik gösteren otomatik bir haftalık e-posta özelliğine sahiptir. Ayrıca fatura uyarısı hatırlatıcıları da seçebilirsiniz
 • Kişisel Sermaye, yatırımlarınızın tam olarak seçtiğiniz varlık tahsisine uymasını sağlar.
 • Mobil uygulamaları çeşitli platformlarda (kişisel bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi) kullanılabilir

Eksiler:

 • Onların servet yönetim ücreti yapısı, eğer olmasa da, diğer varlık yönetimi danışmanlarının çoğununkiyle eşdeğerdir, böylece her biri kendi başına gelir.
 • Uygulamanın bütçeleme işlevi birçok sınırlamaya sahiptir ve söylenen kadar iyi değildir. Mint.com

Kişisel sermayeyi kişisel olarak nasıl kullanırım

Araçlarını ilk kullanmaya başladığımda, çevrimiçi kullanıyordum. Eski bir 401k'yi araca bağladım ve gerçekten yüksek ücretler ödüyordum, kişisel sermayeyi kullanmaya başladığımda hiç bir fikrim yoktu. Bu keşiften sonra, bu varlıkları IRA'ya devretmeye karar verdim, böylece uzun vadede ücretlere önemli miktarda para biriktirebildim.

O zamandan beri, mobil uygulamanın daha sık bir temelde harika bir kaynak olduğunu öğrendim. Net değeri kontrol etmek (bunu kontrol etmek için) ve borç bakiyelerimizin her ay aşağı doğru devam ettiğinden emin olmak için kullanırım. Her ay ödediğimiz kredi kartlarımız var, dolayısıyla sahip olduğumuz tek döner borç, erken ödeme yapmayı planladığımız ipoteğimiz.

Bu uygulama aynı zamanda bütçeleme bileşeni için de kullanışlıdır, ancak, yine de bütçeleme tarafları için Mint'i tercih ediyorum.

Paket servisi

Dünya günümüzde, hayatlarının her alanında çevrimiçi hizmetlere daha fazla ve daha fazla finansal şirkete ihtiyaç duyduğundan ve müşteriler bu çevrimiçi finansal ihtiyaçlara hizmet etmek için çalıştıkça, müşteriler finansal şirketlerden yüksek kaliteli, şeffaf ve nesnel hizmetler talep etmektedir.

Hizmet verdikleri 700.000 artı müşterisi ve büyüyen 1 milyar dolarlık yönetilen varlıkları, Kişisel Sermaye'nin sözlerini yerine getirdiğini kanıtlıyor. Kişisel Sermaye hakkında en çok neyi sevdiğimi düşünüyorum, hizmetlerini sadece zengin müşterilere sınırlamaması.

Kişisel Sermaye, genç ve yeni başlayan yetişkinlerden, mali olarak nasıl doğru bir şekilde yönetilebileceğini, bağımsız zengin yatırımcılara ve herkesin arasındaki herkese hitap eden herkese hitap ediyor.

Gelirinizden, borç yükünüzden, net değerinizden veya mevcut finansal durumunuzdan bağımsız olarak, Kişisel Sermaye, kişisel finansmanı daha sağlam bir zeminde elde etmenize yardımcı olabilir; daha büyük sayı.

Finansal portföyünüzün her yönünü görüntülemenize, yönetmenize ve değerlendirmenize olanak tanıyan tek duraklı bir mağaza arıyorsanız, kendinizi Kişisel Sermaye'den elde edebileceğiniz avantajlardan yararlanmayı düşünün. Ne aradığını bulabilirsin.

Videoyu izle: Coinex Kullanarak Gelir Elde Edin. Bu Fırsatı Kaçırmayın ve 6 ay süresince Kardan Pay ALIN

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Finansal Özgürlük nedir ve oraya nasıl ulaşabilirsiniz?
Maliye

Finansal Özgürlük nedir ve oraya nasıl ulaşabilirsiniz?

Günümüz dünyasında nerede bir yaşam süren istediğimiz “şeyler” tüm sahip olarak bize lanse kelimeleri “Mali özgürlük” büyük ölçüde halkın çoğunluğu üzerinde kaybolur. Birçokları için, mali özgürlük ancak piyango kazanmak ya o $ 500k-artı bir yıl yapmak nadir birkaç söz konusu bir yetişilemez hayalidir.
Devamını Oku
Çiftçiler Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Çiftçiler Hayat Sigortası İncelemesi

Çoğu durumda, hayat sigortası, bir kişinin genel finansal stratejisinin ayrılmaz bir parçası olacaktır. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin çoğu, hayatta kalanların ihtiyaç duyduğu geniş bir ürün yelpazesi için kullanılabilir. Bunlar, borçların ödenmesini, her gün devam eden yaşam giderlerinin ödenmesini ve bir çocuğun veya torunun gelecekteki üniversite eğitim masraflarının ödenmesini içerebilir.
Devamını Oku
Evinizde bir oda kiralamak için 22 ipucu
Maliye

Evinizde bir oda kiralamak için 22 ipucu

Evinizde veya dairenizde ekstra bir oda doldurmak, çevrimiçi randevuya çok benzer. Öncelikle, başvuruyu güzel fotoğraflar ile çırpmanın bir yoluna ihtiyacınız var. Ardından, uyumlu olduğunuzdan emin olmak için bu kişiyi taramanız ve veteriner almanız gerekir. Bu, kişisel ve profesyonel profillerini incelemeyi içerir: Bu kişi ile birlikte yaşayabileceğiniz biri var mı?
Devamını Oku
Bir Aracınızı Satın Almanın En Güzel Zamanı, Yeni Yolculuğunuzu Satın Aldığınızda BÜYÜK Tasarruf Sağlamak İçin 13 İpucu
Maliye

Bir Aracınızı Satın Almanın En Güzel Zamanı, Yeni Yolculuğunuzu Satın Aldığınızda BÜYÜK Tasarruf Sağlamak İçin 13 İpucu

Yeni bir araba almak hayattaki en iyi duygulardan biri, kabul edeceğim. Ancak, aynı zamanda çoğu insanın yaptığı en büyük finansal işlemlerden biridir. İyi bir anlaşma yap ve arabanın ömrü boyunca bir ton para biriktireceksin. Kötü bir anlaşma yapın ve yıllarca sizi rahatsız edebilir. Satın aldığınız bir sonraki arabaya bile müdahale edebilir!
Devamını Oku