Maliye

Jesse Clark başkalarına yardım eden bir iş yaptı nasıl

Bize kendiniz ve işiniz hakkında biraz bilgi verin.

Ben on yıldan uzun bir süredir teknoloji sektöründe yer alan uhet Teknolojileri'nin bir kıdemli lise ve kolej hocası ve kurucusu / CEO'su Jesse Clark'ım. Kuruluşlara ve küçük işletmelere çevrimiçi varlıklarını artırmalarına yardımcı olma konusunda bir tutku buldum ve müşterilerim için en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için yalnızca en iyi profesyonelleri işe alıyorum.

Neden kendi işine sahip olmak istedin?

Kendi programımı ayarlamak istedim. Benim görüşüme göre, günün ortasında evden veya ofisten ayrılmaktan ve bakkala koşmaktan ya da üç saatlik bir öğle yemeği yemekten daha değerli bir şey yoktur. Bu esneklik gerçekten kendim için iş yapmak istediğim başlıca nedenlerden bir tanesi.

İşe ne zaman başladın?

Bir yüklenici olarak diğer şirketler için çalışırken 2013 yılında işe başladım. Sonunda 2014 yılının Ağustos ayı işiyle dolu zaman geçirdim.

Başlamadan önce iş alanınızda hangi eğitim / deneyime sahipsiniz?

Lise medya prodüksiyon öğretmeniydim ve aynı zamanda üniversite düzeyinde web tasarım eğitimi aldım. Teknoloji dünyasına atıldım ve yeni platformlar ve sistemler öğrenmek zorunda kaldım. Web tasarımı ile anında bir tutku buldum.

İşinizi başlatırken hangi zorluklarla karşılaştınız?

Yeni müşterilere ulaşmak yeni bir işe başlamanın en büyük mücadelesi olmaya devam ediyor. Bu yavaş bir süreçtir. Bununla birlikte, yerel ağ gruplarına dahil olmak, çevrimiçi topluluklar ve çevrimiçi bir varlık geliştirmek, para vermeye başlıyor. Rekabetin önünde kalmak önemlidir ve bunu yapmanın tek yolu isminizi buraya getirmektir.

Bir karı görmeden önce işi ne kadar sürdünüz?

Benim görevim, hemen karımı görmeme izin veren ÜCRETSİZ ve uygun fiyatlı çevrimiçi kaynakları kullanarak başımı aşağıya tutmaktır. Aslına bakarsanız, web sitemde, işletmemi fevkalade işletmek için kullandığım tüm ücretsiz ve ucuz kaynakları paylaşan ücretsiz bir e-kitap var. Ancak, hayal ettiğim karları görmek için önümde uzun ve zorlu bir yolculuk var.

İşe giriş, evliliğinizi / ailenizi nasıl etkiledi?

İşi ve aileyi nasıl dengeleyecek konusunda birçok tartışma oldu. Herkesi mutlu etmek için programlarımızla gelmeliydik. Girişimciler kendi işleriyle tüketilmemeye dikkat etmelidir.

Girişimcilik sizin için en iyi şey nedir?

Girişimciliğin en değerli faydalarından birinin, en azından benim için, tüm iş alanlarında beceriler geliştirdiğim ve güçlü ve zayıf yönlerimin neler olduğunu öğreneceğimi söyleyebilirim. Kendi kitap kalıcam, proje yöneticisi, satış sorumlusu ve tasarımcı olmam gerekiyor.

Bu arada girişimcilik hakkında hangi dersleri öğrendiniz?

Yardım almadan iş yapamazsın. Gerektiğinde tavsiye ve yardım için başkalarına ulaşmanız gerekir. İşinizi yapabileceğinizden daha iyi bir iş çıkarabileceğinizden, işinizin en iyi yaptığınız yönlerine odaklanmanız için yardım ve dışarıdan yardım almaktan korkmayın.

Girişimciliği düşünenler için ne tavsiyeniz var?

İşinize başladığınız sırada yarı zamanlı bir iş veya hatta tam zamanlı bir işte çalışmaktan korkmayın. Mümkünse bir borç almayın. Ayrıca, güçlü yanlarınızı ve zayıf yönlerinizi de keşfedeceksiniz ve diğer profesyonellere ulaşmanız ve hatta eksik olabileceğiniz güçlü yönleri olanlarla ekip kurmanız gerekir.

Örneğin, benim içerik hizmetleri için tüm SEO hizmetlerim ve The Frugal Farmer'daki Laurie için Well Kept Cüzdan'da Deacon kullanıyorum. Başarılı bir iş yürütmenin bir parçası, iyi çalıştığınız ve iş hizmetlerinizi ve bakım kalitesini artıran yükleniciler / iş ortakları bulmaktır. İşinizi büyütmenize yardımcı olacaksa, diğerlerini yanınızda getirmekten çekinmeyin.

Jesse ve işinizin çevrimiçi olarak parlamasına yardımcı olmak için sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.ushinetechnologies.com adresinde bulabilirsiniz.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Arama: Dallas Eagan / Homicidal Hobo / Sarhoş Denizci Tarihi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Donanma Federal Kredi Birliği İncelemesi
Maliye

Donanma Federal Kredi Birliği İncelemesi

Muhtemelen Amerika Birleşik Devletleri'nde 6.000'den fazla banka ve 6.000'den fazla kredi birliğinin bulunduğunu duymanız şaşırtıcı olmayacaktır. En az bir düzine farklı bankadan geçmeden yoldan aşağı inemezsiniz. Yeni bir banka arıyorsanız, ezici bir arama olabilir. Her banka veya kredi birliği farklı ürünler, hesaplar ve oranlar sunacak.
Devamını Oku
Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol
Maliye

Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol

Bir sanat aşığı iseniz, duvarlara çekici tuval baskıları ve diğer duvar sanatı türleri ile kaplanma fikrini gerçekten beğenebilirsiniz. Kalbi şarkı yapan sanat hakkında bir şey var. Bir eve ya da müzeye kaç kez girdiniz ve duvarlarda görünenlerle tamamen içeri girdiniz. Misafir odasında asılı bir tuval resmi olan bir arkadaşım var.
Devamını Oku
Wish gibi 36 Alışveriş, En İyi Alışveriş Siteleri ve Uygulamaları
Maliye

Wish gibi 36 Alışveriş, En İyi Alışveriş Siteleri ve Uygulamaları

Wish, çevrimiçi satılan neredeyse her şeyi bulmanıza yardımcı olan en büyük çevrimiçi alışveriş platformlarından biridir. İsterseniz aradığınız ürünü hızlı bir şekilde bulmanızı kolaylaştıran temiz arayüzü ve göz kamaştırıcı resimler nedeniyle Dilediğinizi beğenebilirsiniz. Bu alışveriş tarzını seviyorsanız, çevrimiçi alışverişten tasarruf etmenize yardımcı olabilecek Wish gibi diğer web sitelerini ve uygulamalarını denemekten keyif alabilirsiniz.
Devamını Oku
Ebates İnceleme: Ebates bir aldatmaca veya okunaklı mı?
Maliye

Ebates İnceleme: Ebates bir aldatmaca veya okunaklı mı?

Her zaman para biriktirmek için yeni yollar bulmaya çalışıyorum. Son zamanlarda çok duyduğum para tasarrufu araçlarından biri de Ebates, bu Ebates incelemesini yazmaya karar verdim. Bu yüzden bir inceleme yapmaya karar verdik ve bir aldatmaca mı yoksa aslında meşru bir site mi olduğunu gördük. Alışveriş yapmaktan ve para tasarrufu yapmaktan hoşlananlarınız Ebates'ı duymuş olabilir.
Devamını Oku