Maliye

Jesse Clark başkalarına yardım eden bir iş yaptı nasıl

Bize kendiniz ve işiniz hakkında biraz bilgi verin.

Ben on yıldan uzun bir süredir teknoloji sektöründe yer alan uhet Teknolojileri'nin bir kıdemli lise ve kolej hocası ve kurucusu / CEO'su Jesse Clark'ım. Kuruluşlara ve küçük işletmelere çevrimiçi varlıklarını artırmalarına yardımcı olma konusunda bir tutku buldum ve müşterilerim için en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için yalnızca en iyi profesyonelleri işe alıyorum.

Neden kendi işine sahip olmak istedin?

Kendi programımı ayarlamak istedim. Benim görüşüme göre, günün ortasında evden veya ofisten ayrılmaktan ve bakkala koşmaktan ya da üç saatlik bir öğle yemeği yemekten daha değerli bir şey yoktur. Bu esneklik gerçekten kendim için iş yapmak istediğim başlıca nedenlerden bir tanesi.

İşe ne zaman başladın?

Bir yüklenici olarak diğer şirketler için çalışırken 2013 yılında işe başladım. Sonunda 2014 yılının Ağustos ayı işiyle dolu zaman geçirdim.

Başlamadan önce iş alanınızda hangi eğitim / deneyime sahipsiniz?

Lise medya prodüksiyon öğretmeniydim ve aynı zamanda üniversite düzeyinde web tasarım eğitimi aldım. Teknoloji dünyasına atıldım ve yeni platformlar ve sistemler öğrenmek zorunda kaldım. Web tasarımı ile anında bir tutku buldum.

İşinizi başlatırken hangi zorluklarla karşılaştınız?

Yeni müşterilere ulaşmak yeni bir işe başlamanın en büyük mücadelesi olmaya devam ediyor. Bu yavaş bir süreçtir. Bununla birlikte, yerel ağ gruplarına dahil olmak, çevrimiçi topluluklar ve çevrimiçi bir varlık geliştirmek, para vermeye başlıyor. Rekabetin önünde kalmak önemlidir ve bunu yapmanın tek yolu isminizi buraya getirmektir.

Bir karı görmeden önce işi ne kadar sürdünüz?

Benim görevim, hemen karımı görmeme izin veren ÜCRETSİZ ve uygun fiyatlı çevrimiçi kaynakları kullanarak başımı aşağıya tutmaktır. Aslına bakarsanız, web sitemde, işletmemi fevkalade işletmek için kullandığım tüm ücretsiz ve ucuz kaynakları paylaşan ücretsiz bir e-kitap var. Ancak, hayal ettiğim karları görmek için önümde uzun ve zorlu bir yolculuk var.

İşe giriş, evliliğinizi / ailenizi nasıl etkiledi?

İşi ve aileyi nasıl dengeleyecek konusunda birçok tartışma oldu. Herkesi mutlu etmek için programlarımızla gelmeliydik. Girişimciler kendi işleriyle tüketilmemeye dikkat etmelidir.

Girişimcilik sizin için en iyi şey nedir?

Girişimciliğin en değerli faydalarından birinin, en azından benim için, tüm iş alanlarında beceriler geliştirdiğim ve güçlü ve zayıf yönlerimin neler olduğunu öğreneceğimi söyleyebilirim. Kendi kitap kalıcam, proje yöneticisi, satış sorumlusu ve tasarımcı olmam gerekiyor.

Bu arada girişimcilik hakkında hangi dersleri öğrendiniz?

Yardım almadan iş yapamazsın. Gerektiğinde tavsiye ve yardım için başkalarına ulaşmanız gerekir. İşinizi yapabileceğinizden daha iyi bir iş çıkarabileceğinizden, işinizin en iyi yaptığınız yönlerine odaklanmanız için yardım ve dışarıdan yardım almaktan korkmayın.

Girişimciliği düşünenler için ne tavsiyeniz var?

İşinize başladığınız sırada yarı zamanlı bir iş veya hatta tam zamanlı bir işte çalışmaktan korkmayın. Mümkünse bir borç almayın. Ayrıca, güçlü yanlarınızı ve zayıf yönlerinizi de keşfedeceksiniz ve diğer profesyonellere ulaşmanız ve hatta eksik olabileceğiniz güçlü yönleri olanlarla ekip kurmanız gerekir.

Örneğin, benim içerik hizmetleri için tüm SEO hizmetlerim ve The Frugal Farmer'daki Laurie için Well Kept Cüzdan'da Deacon kullanıyorum. Başarılı bir iş yürütmenin bir parçası, iyi çalıştığınız ve iş hizmetlerinizi ve bakım kalitesini artıran yükleniciler / iş ortakları bulmaktır. İşinizi büyütmenize yardımcı olacaksa, diğerlerini yanınızda getirmekten çekinmeyin.

Jesse ve işinizin çevrimiçi olarak parlamasına yardımcı olmak için sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.ushinetechnologies.com adresinde bulabilirsiniz.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Arama: Dallas Eagan / Homicidal Hobo / Sarhoş Denizci Tarihi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Emekli'nizi bir İRA'ya Devretmek İstermisiniz?
Maliye

Emekli'nizi bir İRA'ya Devretmek İstermisiniz?

Emekli maaşınızı İRA'ya devretmeyi düşünüyor musunuz? Yapmadan önce, tüm seçeneklerinizi araştırdığınızdan emin olun. Ücretsiz emeklilik rollover danışmanlığı için iletişim formumu kullan. 90.000'in üzerinde Ford çalışanı büyük bir kararla karşı karşıya: Emeklilik maaşlarıyla ne yapmalı? “Güvenli oynuyorlar mı” ve aylık dağıtımları yapmaya devam etmeli mi?
Devamını Oku
Gelen Kutusu Dolar İncelemesi
Maliye

Gelen Kutusu Dolar İncelemesi

Her yıl binlerce dolar kazanacağına söz veren binlerce farklı web sitesi var ve size bunu söylemekten nefret ediyorum, ancak bunların çoğu hepsi dolandırıcılığı. İnternette para kazanmanın bir yolunu ararken, her zaman eski deyişi hatırlamalısınız “eğer gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen öyle.
Devamını Oku
Kolej Sonrası Mali Yönetimi için 4 Basit Adım
Maliye

Kolej Sonrası Mali Yönetimi için 4 Basit Adım

Bunu yaptınız: Önceki tavsiyede, üniversite derecenizi aldınız ve çalışan profesyonel dünyaya dönüştünüz. Şimdi ne olacak? Öğrenci kredilerinizin devam etmesi için iyi bir şans var. Şanslı olanlardan biri iseniz, kredileriniz yoktur, ancak hepsi eğitiminize doğru gittiğinden, hala nakit paranız var demektir.
Devamını Oku
Kişisel Kişisel Başarı Tanımı - Her Gün Ne Motive Ediyor?
Maliye

Kişisel Kişisel Başarı Tanımı - Her Gün Ne Motive Ediyor?

Geçen gün öğle yemeği yediğim bir arkadaşımdaydım. Öğle yemeği görüşmesinde “Adam, nasıl bu kadar başarılı oldunuz?” Yorumunu yaptı. İlk başta, bu tür ücretsiz açıklamalarla sık sık utanıyorum. Ama toplantıdan sonra ofise geri dönmeye başladığımda, merak ettim - vay, gerçekten bu kadar başarılı mıyım?
Devamını Oku