Maliye

Jesse Clark başkalarına yardım eden bir iş yaptı nasıl

Bize kendiniz ve işiniz hakkında biraz bilgi verin.

Ben on yıldan uzun bir süredir teknoloji sektöründe yer alan uhet Teknolojileri'nin bir kıdemli lise ve kolej hocası ve kurucusu / CEO'su Jesse Clark'ım. Kuruluşlara ve küçük işletmelere çevrimiçi varlıklarını artırmalarına yardımcı olma konusunda bir tutku buldum ve müşterilerim için en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için yalnızca en iyi profesyonelleri işe alıyorum.

Neden kendi işine sahip olmak istedin?

Kendi programımı ayarlamak istedim. Benim görüşüme göre, günün ortasında evden veya ofisten ayrılmaktan ve bakkala koşmaktan ya da üç saatlik bir öğle yemeği yemekten daha değerli bir şey yoktur. Bu esneklik gerçekten kendim için iş yapmak istediğim başlıca nedenlerden bir tanesi.

İşe ne zaman başladın?

Bir yüklenici olarak diğer şirketler için çalışırken 2013 yılında işe başladım. Sonunda 2014 yılının Ağustos ayı işiyle dolu zaman geçirdim.

Başlamadan önce iş alanınızda hangi eğitim / deneyime sahipsiniz?

Lise medya prodüksiyon öğretmeniydim ve aynı zamanda üniversite düzeyinde web tasarım eğitimi aldım. Teknoloji dünyasına atıldım ve yeni platformlar ve sistemler öğrenmek zorunda kaldım. Web tasarımı ile anında bir tutku buldum.

İşinizi başlatırken hangi zorluklarla karşılaştınız?

Yeni müşterilere ulaşmak yeni bir işe başlamanın en büyük mücadelesi olmaya devam ediyor. Bu yavaş bir süreçtir. Bununla birlikte, yerel ağ gruplarına dahil olmak, çevrimiçi topluluklar ve çevrimiçi bir varlık geliştirmek, para vermeye başlıyor. Rekabetin önünde kalmak önemlidir ve bunu yapmanın tek yolu isminizi buraya getirmektir.

Bir karı görmeden önce işi ne kadar sürdünüz?

Benim görevim, hemen karımı görmeme izin veren ÜCRETSİZ ve uygun fiyatlı çevrimiçi kaynakları kullanarak başımı aşağıya tutmaktır. Aslına bakarsanız, web sitemde, işletmemi fevkalade işletmek için kullandığım tüm ücretsiz ve ucuz kaynakları paylaşan ücretsiz bir e-kitap var. Ancak, hayal ettiğim karları görmek için önümde uzun ve zorlu bir yolculuk var.

İşe giriş, evliliğinizi / ailenizi nasıl etkiledi?

İşi ve aileyi nasıl dengeleyecek konusunda birçok tartışma oldu. Herkesi mutlu etmek için programlarımızla gelmeliydik. Girişimciler kendi işleriyle tüketilmemeye dikkat etmelidir.

Girişimcilik sizin için en iyi şey nedir?

Girişimciliğin en değerli faydalarından birinin, en azından benim için, tüm iş alanlarında beceriler geliştirdiğim ve güçlü ve zayıf yönlerimin neler olduğunu öğreneceğimi söyleyebilirim. Kendi kitap kalıcam, proje yöneticisi, satış sorumlusu ve tasarımcı olmam gerekiyor.

Bu arada girişimcilik hakkında hangi dersleri öğrendiniz?

Yardım almadan iş yapamazsın. Gerektiğinde tavsiye ve yardım için başkalarına ulaşmanız gerekir. İşinizi yapabileceğinizden daha iyi bir iş çıkarabileceğinizden, işinizin en iyi yaptığınız yönlerine odaklanmanız için yardım ve dışarıdan yardım almaktan korkmayın.

Girişimciliği düşünenler için ne tavsiyeniz var?

İşinize başladığınız sırada yarı zamanlı bir iş veya hatta tam zamanlı bir işte çalışmaktan korkmayın. Mümkünse bir borç almayın. Ayrıca, güçlü yanlarınızı ve zayıf yönlerinizi de keşfedeceksiniz ve diğer profesyonellere ulaşmanız ve hatta eksik olabileceğiniz güçlü yönleri olanlarla ekip kurmanız gerekir.

Örneğin, benim içerik hizmetleri için tüm SEO hizmetlerim ve The Frugal Farmer'daki Laurie için Well Kept Cüzdan'da Deacon kullanıyorum. Başarılı bir iş yürütmenin bir parçası, iyi çalıştığınız ve iş hizmetlerinizi ve bakım kalitesini artıran yükleniciler / iş ortakları bulmaktır. İşinizi büyütmenize yardımcı olacaksa, diğerlerini yanınızda getirmekten çekinmeyin.

Jesse ve işinizin çevrimiçi olarak parlamasına yardımcı olmak için sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.ushinetechnologies.com adresinde bulabilirsiniz.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Arama: Dallas Eagan / Homicidal Hobo / Sarhoş Denizci Tarihi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Uyku Apnesi Olan Kişiler İçin Daha Basit Hayat Sigortası
Maliye

Uyku Apnesi Olan Kişiler İçin Daha Basit Hayat Sigortası

Sağlık koşulları, yaşla birlikte, hayat sigortanız için uygunluğunuzu belirleyen temel faktörlerdir. Daha spesifik olarak, bir politika için ödeyeceğiniz prim oranını belirlerler. Büyük bir şemada, uyku apnesi risk seviyesi ölçeğinde genellikle nispeten düşüktür. Ama çoğunlukla sahip olduğunuz uyku apnesinin derecesine bağlıdır.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Harcamadan Parada Tutmanın 10 Yolu"/>
Maliye

Harcamadan Parada Tutmanın 10 Yolu

Sizi para harcamaya bırakmanın bazı yollarını mı arıyorsunuz? Eh, doğru yere geldiniz. Alışverişe gitmek veya gerçekten istediğiniz ürünleri satın almak için zorlanmaya karşı koymak zor olabilir. Burada, dürtüyle savaşmanıza ve paranızı sırayla almanıza yardımcı olacak 10 ipucu var. 1. Kredi kartlarınızı dondurucuya koyun Kredi kartınızda her ay bir bakiyeye sahip olma eğilimindeyseniz, ödeme yapmak için paranız yoksa, bu harika bir çözüm olabilir.
Devamını Oku
Ne Kadar Ev Alabilirim?
Maliye

Ne Kadar Ev Alabilirim?

Bir ev satın almayı düşünüyorsanız ya da şu anki evinizden yükseltme yapıyorsanız, fiyatı merak ediyor olabilirsiniz. Ne kadar ev alabilirsin? Hangi fiyat aralığında alışveriş yapmalısınız? Bunlar cevaplamak için her zaman kolay sorular değildir, ancak biraz bilgi ile daha kolay olabilirler. Bir ev satın alma büyük bir yaşam olaydır, bu yüzden mümkün olduğu kadar çok bilgi toplamak önemlidir.
Devamını Oku
Uyarı! % 80 Kuralı Emekli Olmaya Yetmez
Maliye

Uyarı! % 80 Kuralı Emekli Olmaya Yetmez

Emekli olmaya ne kadar ihtiyacın var? Emekli olmaya ne kadar ihtiyacın var? Finansal planlamacılar ve emeklilik hesaplayıcıları tarafından sağlanan normal öneri, emeklilik öncesi gelirinizin% 75 ila% 85'i (yaklaşık% 80'i). Ama bu güvenlik ile emekli olmak için gerçekten yeterli para mı? % 80 kuralı her koşulda çalışıyor mu, yoksa emeklilik planlama sürecini basitleştirmek için sadece kaba bir yaklaşım mı?
Devamını Oku