Maliye

2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri

En iyi koruma parasının satın alınmasını istiyorsanız, en iyi araba sigortası şirketlerinden birinden bir otomatik politika satın almak esastır. Saygın bir sağlayıcıdan yüksek kaliteli bir politika satın alarak, hem hayatın hem de hayatınızı değiştiren finansal kayıplardan korunma elde edersiniz.

Eşsiz sigorta gereksinimlerinize göre tasarlanabilen politikalara ek olarak, en iyi araba sigortası şirketleri genellikle üstün müşteri hizmetleri, faturanızı ödeyebileceğiniz veya politika ayrıntılarınızı kontrol edebileceğiniz güncel bir web sitesi ve birinci sınıf hak talepleri sunar. Bir otomatik kazadan kurtarmayı mümkün olduğu kadar sorunsuz hale getiren süreç.

Çoğu zaman, ne kadar ödeyeceğinizi öğrenmenin tek yolu birkaç alıntıya başvurmak ve bunları yan yana karşılaştırmaktır.

Araba sigortası böyle bir rekabet alanı olduğundan, en iyi otomobil sigortası oranları için alışveriş yapmak çok önemlidir. Bir şirket yaşınız veya sürüş geçmişiniz nedeniyle daha yüksek ücretler talep edebiliyorsa, başka biri tamamen farklı bir kriter kümesine göre özel indirimler sunabilir.

Amacınız cazip bir fiyatla en iyi politikayı bulduğunda, en yüksek puan alan şirketlerin bir kısmını yan yana karşılaştırmak için para ödüyor. Hangi şirketlerin öne çıkarılacağını belirlerken, J.D.'nin Otomatik Hak Talepleri Memnuniyeti Çalışması da dahil olmak üzere çeşitli otomobil sigortasıyla ilgili çalışmalara baktık. Bu çalışmalardan, yönetim kurulu genelinde yüksek puan alan birkaç şirketi elimize aldık.

ilerici

İlerici Sigorta, geniş bir müşteri tabanına ve güçlü incelemelere sahip tanınmış bir şirkettir. JD Power'ın sigorta şirketlerine yaptığı yeni bir araştırmaya ve iddiaları nasıl ele aldıklarına göre, fiyatlama söz konusu olduğunda son derece rekabetçi, Diğer şeylerin yanı sıra.

Progressive'in bugün 18.000.000'den fazla sigortalı sigortalı olduğunu biliyor muydunuz?

Bu, Amerika'daki 10 sürücüden 1'inin, diğerlerine göre Aşamalı'yı seçmesi anlamına geliyor. Güvenli sürücü indirimi, tam ödemeli indirimi, çoklu araba indirimi, çoklu politika indirimi ve daha fazlası gibi indirimlerin mükemmel bir dizilişinde yığın haline getirin ve oldukça ön koşucunuz var.

Yeterli değil?

Evinizi ve otomobilinizi başka bir% 5 tasarruf etmek için paketlemeye ne dersiniz?

Snapshot® programı, tüm güvenli sürücülerinizin daha fazla tasarruf etmesini sağlamak için ne dersiniz?

Tam olarak Your Price® Adını Tanımlama becerisine ne dersiniz?

Diğer faydalar Aşamalı teklifler, iyi bir sürüş davranışı ödüllendiren çok sayıda fırsat, sağlam bir çevrimiçi varlık (# 1 puanlı web sitesi) ve Snapshot programı® içerir.

Aşamalı Artıları:

 • Bol miktarda kullanılabilir indirim ve oldukça rekabetçi fiyatlandırma
 • Harika çevrimiçi varlık
 • Kredi veya Kira ödeme programı
 • Yol yardımı
 • Güçlü şirket finansal derecelendirmeleri
 • Motosiklet kapsamı

Aşamalı Fiyatları Görüntüle >>

QuoteWizard

Bir çok tüketicinin Car Insurance için alışveriş yaparken yaptıkları bir yanlışlık oranları karşılaştırmıyor.

Çoğu firma için alışveriş yapmak sık sık zordur, bu yüzden QuoteWizard.com'u ziyaret etmenizi öneririz. QuoteWizard, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük bağımsız sigorta şirketi olup, aynı anda birkaç teklif almanıza yardımcı olabilecek bir araç sunmaktadır.

QuoteWizard'ı kullanmaya karar verirseniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için otomatik sigorta planlarını bulmak son derece basit hale getirir. Fiyatlar, bölgeye göre değiştiği ve arabanızın markası ve modeli hakkında bilgi topladığı için posta kodunuzu alırlar. Paketlemek istiyorsanız (ve% 20'ye kadar tasarruf), ek araçlar ekleyebilirsiniz.

Son olarak, aracınız için araçlarınızla ilgili mevcut en iyi sağlayıcıları sunmadan önce adınız ve e-postanız gibi bilgileri isteyeceklerdir.

QuoteWizard Artıları:

 • Birçok kişi araba sigortası oranlarını doğru bir şekilde karşılaştırmak için zaman ayırmaz. Neyse ki QuoteWizard gibi bir hizmet var.
 • Dakikalar içinde zamandan ve paradan tasarruf edin

QuoteWizard'ı ziyaret edin >>

Devlet çiftliği

1922 yılında kurulan State Farm Insurance, finansal istikrar ve müşteri memnuniyeti konusunda bir geçmişe sahiptir. Ülke genelinde dağıtılan fiziksel ofisler ve temsilcilerle, Devlet Çiftliği'nin sadece çevrimiçi şirketler tarafından eşleştirilemeyen bireysel hizmet sunması da bilinmektedir.

Şirketin en büyük faydaları arasında tuğla-harç mağazaları ve acenteleri, sunduğu birçok indirim ve güçlü mobil uygulaması var. Devlet Çiftliği ayrıca, online teklif almak için kolay ve ağrısız hale getirir, yani istemiyorsanız yerel bir ofise girmeniz gerekmez.

Devlet Çiftliği Artıları:

 • Yerel ofisler ve temsilciler kişisel yardım sağlar
 • Harika mobil uygulama ve web sitesi
 • Çok sayıda indirim mevcut

Statefarm.com'u ziyaret edin >>

Esurance

Otomatik sigortayı Esurance (Allstate'e aittir) ile satın almanın en önemli avantajlarından biri, ihtiyaçlarınıza uygun bir politika oluşturmak için kontrol ve esnekliğe sahip olmanızdır. Esurance, bir acenteden geçmek yerine doğrudan müşteriye satış yapmaya başlayan ilk şirketlerden biriydi.

Planınızı özelleştirmek, fiyat teklifi almak ve koruma için onay almak için inanılmaz derecede basit hale getirdiler. Tüm özelleştirme ve rahatlık ile ilgili sorun, bir fiyata gelecek.

Esurance, “modern dünyanın sigortası” olduklarını söylüyor ve gerçekten de öyle. İnternet bağlantınız olduğu sürece herkesin teklif almasına izin veriyorlar. Bir sigorta bürosuna girme günleri çoktan gitti. Artık telefonda saatler geçirmeden bir sigorta poliçesi alabilirsiniz.

Esurance Artıları:

 • Otomatik sigortaya hızlı ve kolay erişim
 • Özelleştirilmiş seçenekler

Esurance.com'u ziyaret edin >>

Özgürlük Karşılık Sigortası

1912'de kurulan Liberty Mutual Insurance, 1,5 milyondan fazla aracı sigortalıyor ve en üst düzey müşteri hizmet reytinglerine sahip.

Liberty Mutual Artıları:

 • J.D.'nin 2016 ABD Sigorta Alışveriş Çalışması ile “en iyiler arasında”
 • 24 saat talep hizmeti
 • Ekleme seçeneği yanı sıra, büyük standart kapsama:
  • Kaza affı: İlk kaza geçirdiğinizde sigorta oranlarınız yükselmeyecektir.
  • Yeni araba değişimi: Aracınızı bir yıldan az ve 15.000 kilometreden az olduğunda tamamlarsanız, sadece amortismana tabi değerin değil, yeni bir aracın maliyetini size ödersiniz.
  • Daha iyi araba değişimi: Toplam modelinizden bir yıl daha yeni ve 15.000 daha az bir araç olan bir araba için geri ödeme yapılacaktır.
  • İndirilebilen fon: Bu özelliği eklediğinizde, indirdiğiniz tutarı 100 TL azaltın ve bundan sonra her yıl 100 dolar daha düşürün.

Özgürlük Karşılıklı Eksileri:

 • Tek bir politika satın alıyorsanız politikalar pahalı olabilir.

Allstate Sigortası

Yüksek kaliteli sigorta poliçeleri ile indirim fırsatı sunan bir araba sigortası şirketi arıyorsanız, Allstate Sigorta kısa listenizde olmalı. Allstate, bu makalede bahsedilen her iki çalışmada da oldukça yüksek puanlar aldı ve olumlu bir kiralık araç deneyimi bildiren müşterilerden aldığı en yüksek notla.

Allstate Insurance, kullanıcı deneyimine geldiğinde her iki dünyanın da en iyisini sunar. Ülkenin dört bir yanına yerleştirilen tuğla ve harç ofisleri ve acenteleri, kullanıcı dostu ve yardımsever bir web sitesiyle, müşteriler her an için kişisel yardım alma veya çevrimiçi bilgilere erişme fırsatına sahiptir.

Allstate Artıları:

 • Çoğu alanın fiziksel bir ofisi ve yerel ajanlar var
 • Paketleme, hırsızlık önleyici cihazlar ve pasif kısıtlama için indirimler için çoklu fırsatlar
 • Tüketici dostu web sitesi

Allstate Eksileri:

 • Birçok benzer şirket yönetim kurulu genelinde daha yüksek puan aldı
 • Politikaları gruplandırmazsanız pahalı olabilir

USAA

USAA, genel müşteri memnuniyeti için 5/5 de dahil olmak üzere, J.D. Power's Claims Memnuniyet Anketi'nden son derece yüksek notlar aldı. Buna ek olarak, USAA müşterileri, en önemli göstergelerden biri veya yüksek kalitede bir sigorta şirketi olan bir kazadan sonra nihai çözümlerinden son derece memnun kaldılar.

USAA'nın en büyük dezavantajı, sadece Birleşik Devletler ordusunun ve yakın aile üyelerinin üyelerine veya eski üyelerine açık olmasıdır. Yani, eğer halkın içindeyseniz, USAA'dan bir politika satın alma fırsatınız olmayacaktır.

USAA Artıları:

 • Genel müşteri memnuniyeti de dahil olmak üzere en yüksek dereceler
 • Üstün müşteri hizmetleri
 • Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli politika seçenekleri

Otomatik Mülkiyet Sigortası

Otomatik Mülkiyet Sigortası oldukça düşük bir profil tutarken, panoda çok yüksek puanlar alır. Aslında, J.D. Power, Auto-Owners Insurance'ı, 2015 Oto Talepleri Çalışmasında en yüksek notu, kiralık araba deneyimi haricinde her kategoride 5/5 olarak ödüllendirdi. Otomatik Hak Sahipliği Sigortası, bir hak talebinde bulunulduğunda, genel müşteri memnuniyeti açısından paketin önüne koyar.

Otomobil Sahipleri Sigortasının 1916 yılından bu yana olması, tüketicinin zihnini de rahatlatıyor. Bu süre boyunca, istikrarlı bir şekilde finansal istikrar sergilemişlerdir. Otomatik Mülkiyet Sigortası da 6,300 bağımsız acenteye sahiptir, yani politikanızı doğrudan ihtiyaçlarınızı anlayan bir bireyden alabilirsiniz.

Otomatik Mülkiyet Sigortası Artıları:

 • Müşteri hizmetleri ve talep deneyimleri için yüksek derecelendirmeler
 • İlgilenen bireysel ajanlar
 • Çeşitli indirimler mevcut

Otomatik Mülkiyet Sigortası Eksileri:

 • İndirimler için uygun değilseniz politikalar pahalı olabilir
 • Web sitesi olabildiğince kullanıcı dostu değil

Hartford

İş dünyasında 200 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan The Hartford, müşteri hizmetleri ve hasar talepleri konusunda mükemmel bir üne sahip olmuştur. Bugün itibariyle şirket hala J.D. Power gibi şirketlerden yüksek not alıyor. onun 2015 Oto Hasar Memnuniyet çalışmada, Hartford hizmet etkileşim haricinde her kategoride mükemmel işaretlerini (4/5 veya 5/5) aldı.

Hartford eski bir şirket olmasına rağmen, hala işinde en iyi teknolojiyi sunuyorlar. Web sitelerini kullanarak, alışveriş yapabilir ve hatta yeni bir politika için başvurabilirsiniz. Ayrıca, telefonda veya çevrimiçi olarak ajanlara 7/24 erişiminiz olacaktır.

Hartford Artıları:

 • Çoklu politika indirimleri
 • Hak talebi yönetimi için en yüksek puan
 • Sürüş yapabileceğiniz sürece politikanızın garantili garantileri

Hartford Eksileri:

 • Hak talebi sürecinde hizmet deneyimleri için düşük derecelendirmeler
 • En iyi fayda AARP üyelerine gidiyor
 • Sadece ABD askeri üyeleri, gazileri veya yakın aile üyeleri için kullanılabilir

GEICO

GEICO'yu kim duymadı? Kertenkele gibi maskot en tanınmış sigorta şirketi sözcülerinden (konuşmacı-kertenkele?) Biridir. En çok tanınanlardan biri oldukları için en iyi seçenek oldukları anlamına gelmez.

Planlarınız için ne kadar ödeyeceğinizi belirlemek için web sitelerinde kullanabileceğiniz bir teklif aracı var. Ayrıca bir talep gönderebilir veya web sitesi üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

GEICO aracılığıyla bir otomatik sigorta poliçesine sahip olmanın birçok avantajı var. Ekleyebileceğiniz birkaç ek ücrete erişebileceksiniz:

 • Acil yol yardımı
 • Arıza kapsama
 • Ridesharing sigortası
 • Oto Tamir Xpress

Tüm bu faydalar aylık primlerinizi etkileyecek. Bazıları diğerlerinden daha ekonomiktir, ancak otomatik sigorta kapsamınızdan en iyi şekilde yararlanmak için harika bir yol olabilir.

GEICO Artıları:

 • Ek biniciler
 • Mükemmel müşteri yorumları

GEICO Eksileri:

 • En uygun fiyatlı seçenek değil
 • Zorlu talep süreci

En iyi otomobil sigorta şirketleri ile bir politika nasıl seçilir

Her yıl en yüksek puanı alan şirketlerin hangileri olduğunu bilmek savaşın bir parçası. Piyasadaki en iyi otomobil sigorta şirketleri araştırma ötesinde, ayrıca satın politika türüne karar gerekir - ve ne kadar kapsama gerçekten ihtiyacınız.Bu faktörlerin üzerine düştüğünüzün ne kadar yüksek olması gerektiğini düşünmeniz gerekir.

Tüketici Raporları, ihtiyaçlarınız için en iyi politikayı bulmak için atabileceğiniz adımları vurgulayan son derece yararlı bir kılavuz sunar. Politikanızdan oldukça memnun olsanız bile, en az iki veya üç yılda bir, oranları karşılaştırmak için alışveriş yapmayı önerirler. Bu şekilde, araba sigortası ücretlerinin nereye yöneldiğini ve değiştirirseniz ne kadar tasarruf edebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Ayrıca, alışveriş yapmak asla acıtmaz. Yaşınıza, sürüş kaydınıza ve diğer faktörlere bağlı olarak, şirketlere geçiş yaptıysanız şimdi sahip olduğunuz politika çok daha ucuz olabilir.

Alışveriş yaparken ve politikaları karşılaştırırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı ipuçları:

1. Üst düzey sigortacı seçin

Otomatik sigorta derecelendirmelerini kontrol ederek, her şirketin mevcut müşteri tabanından bilgi edinirsiniz. Tüketici Raporları, hangi şirketlerin sürekli olarak en üst sıralarda yer aldığını görmek için en son otomatik sigorta tazminat taleplerini ve memnuniyet çalışmalarını okur.

2. Doğru indirilemez

Aracınızın sorumluluğunu veya kapsama alanını satın aldığınızdan bağımsız olarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir indirilmesi gerekir. Tüketici Raporları, aylık primlerden tasarruf etmek istiyorsanız, daha yüksek bir indirim yapılmasını önerir, ancak bir araba kazası durumunda cepten büyük bir masraftan kaçınmak istiyorsanız, daha düşük bir indirim yapabilirsiniz. Tüketici Raporları “Eğer iyi bir sürüş kaydınız varsa ve yıllar içinde bir arıza kazası geçirmemişseniz veya herhangi bir zamanda, çarpışma kapsamı konusunda daha yüksek bir indirim yapılmasını tercih etmek iyi bir bahis olabilirse,” diye yazıyor. İhtiyacınız olması durumunda o kadar parayı elinizde tutmayı unutmayın.

3. Yüksek kaliteli bir otomatik politika istiyorsanız, devletin minimum kapsamını satın almayın.

Kısa vadede devlet asgari kapsamı daha az pahalı olsa da, satın aldığınız politikadaki tavanın çok üzerinde bir hak iddianız varsa, çok pahalıya mal olabilir. Daha cömert bir kapsama alanı sınırı sunan bir politikaya yatırım yaparak, pahalı bir kaza durumunda kendinize bir miktar gönül rahatlığı ve kişisel mülkiyetinizi koruyabilirsiniz.

4. Öneriler için arkadaşlarınıza ve ailenize sorun

Otomatik sigorta sağlayıcısı incelemeleri ve değerlendirmeleri akıllı bir hareket iken, aile ve arkadaşlarına önerileri için de başvurabilirsiniz. Genel dereceler, herhangi bir şirketin kalitesini ölçmenize yardımcı olabilir; Ancak, kişisel değerlendirmeler daha fazla ağırlık tutmaya eğilimlidir. Bir poliçe satın almadan önce kendi sigorta şirketleriyle iyi bir deneyim yaşayıp yaşamadıklarını arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize sorun. İhtiyaçlarınız için en iyi sigortacıyı başkalarının önerilerine göre çektirebilirsiniz.

5. Birden fazla şirketten teklif al

Çok sayıda sigorta şirketi incelemesi okudunuz ve hala karar veremiyorsanız, karşılaştırmak için birkaç teklif almanıza yardımcı olabilir. Yaşadığınız yere ve diğer faktörlere bağlı olarak, bir şirket, otomobil sigortasına diğerlerinden daha iyi bir anlaşma sunabilir. Bu senaryoda - bir şirketin herkesten daha ucuz olduğu yerde - anlamanız gerekir niye ya Fiyatı çok uygun. Elmaları elmalarla karşılaştırıyor musunuz?

6. Benzer politikaları karşılaştırın

Bir “elmadan elmaya” karşılaştırmasından bahsetmişken, aramanızın bu kısmı çok önemlidir. Doğru otomatik sigorta şirketini ve gereksinimleriniz için politikayı bulmak için, benzer otomatik sigorta politikalarını birden fazla sağlayıcı arasında karşılaştırmanız gerekir. Bu, politikaların aynı kapsam seviyesine ve benzer bir indirimle karşılaştırılması anlamına gelir.

Araba sigortası teminat limitleri nasıl seçilir

Birden fazla sigorta şirketinden benzer bir otomatik sigorta kapsamı satın alabilirken, politikanızı özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak akıllıca olabilir. Kapsama limitleriniz ne kadar yüksek olursa, genel olarak primleriniz için daha fazla ödeme yaparsınız. Bununla birlikte, daha yüksek kapsama sınırlarına sahip olmak, bir felaket kazası durumunda daha fazla güvenlik anlamına gelir. Aynı şey, aynı zamanda indirilemediğiniz için de geçerlidir; Daha düşük bir indirim ile, bir kaza olması durumunda çok daha az cepten ödeyeceksiniz. Flip tarafında, daha düşük bir yıllık kesintiye sahip olmak için daha yüksek primler ödersiniz.

Farklı sigorta şirketleri arasındaki politikaları karşılaştırma konusundaki inceliklerde gezinirken, sizin de rahat edeceğiniz kapsama sınırlarına karar vermek önemlidir.

Yeni otomatik sigorta poliçenizi satın almadan önce:

1. Varlıklarınızı düşünün

Evinize sahipseniz ve başka birçok varlığa sahipseniz, normal şartlarda sunulandan daha yüksek teminat limitleriyle bir politika satın almayı düşünmelisiniz. Daha fazla rahatlık için, ailenizi korumak için otomatik kapsama alanının üst düzeyini satın almayı düşünün. Daha fazla kapsama alanıyla, felaket getiren bir kaza durumunda kapsama alanı dolmadığınızdan emin olabilirsiniz - ya da daha kötüsü, mahkemede varlıklarınızın peşinden gitmeyi planlayan bir kişi tarafından dava açabilirsiniz.

Tabii ki, bazı insanlar da böyle zamanlarda tekmelemek için genel bir şemsiye politikası satın alırlar. Bir şemsiye politikasıyla, otomatik sigorta poliçenizin limitlerine ulaşılmışsa veya bir kişi sizi bir mahkemede mahkemeye çıkarırsa, bu kapsamda ilave kapsamınız olacaktır.

2. Araba ödemenizi hesaba katın

Aracınız için para ödemişseniz veya zaman içinde yavaşça ödemişseniz, istediğiniz herhangi bir sınırda bir otomatik sigorta poliçesi seçme hakkınız vardır. Aracınızı finanse ettiyseniz ve hala borçluysanız, borç vereniniz satın almanız gereken politika türünü belirleyebilir.

Oto kredileri taşıyan çoğu borç verenler, politikanıza çarpışma yardımı ile kapsamlı bir kapsam eklemenizi gerektirecektir. Bu tür kapsama alanı kesinlikle daha pahalıdır, ancak yine de ödeme yaparken, arabanıza zarar vermeniz veya toplam puan vermeniz durumunda masraflarınızı karşılayacaktır.

Boşluk kapsamı arabanızın değeri ve ne kadar borcunuz olduğu arasındaki boşlukları kapatacak bir başka tür kapsama alanıdır.Birçok yeni otomobil, hızlı bir şekilde değer kaybetme eğiliminde olduğundan, bu tür kapsama alanı, otomatik kredinizin başlangıcına doğru akıllı bir satın alma olabilir.

3. Ne tür bir sürücünüz olduğunuzu öğrenin

Eğer bir kaza geçirmemiş güvenilir bir sürücüyseniz, en yüksek kapsama sahip olmak aklınızda bulunan son şey olabilir. Büyük bir sürücü değilseniz ya da birkaç kaza geçirdiyseniz, bu kapsama sınırlarının ne kadar önemli olduğunun farkında olabilirsiniz.

Günün sonunda, bulunduğunuz sürücü türü ve ne sıklıkta sürdüğünüz, seçtiğiniz kapsama limitlerinde bir rol oynayabilir. Seyrek olarak sürerseniz, daha düşük veya ortalama sınırlarla daha rahat olabilirsiniz. Yüksek riskli zamanlarda aracınızı sürdüğünüzde veya işe gidip gelip giderseniz, diğer yandan, daha fazla veya daha iyi kapsama gece daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir.

4. Kaza geçirirseniz ne kadar ödeme yapabileceğinizi belirleyin.

Kapsama limitleri, otomatik sigorta primlerinizin ne kadar tutacağına dair büyük bir rol oynamaktadır, ancak bu nedenle indirilemezsiniz. Kazadan sonra sigorta tazminatınıza erişmek için tümüyle indireceğiniz tutarı ödemek zorunda kalacağınız için, indireceğiniz tutarın tasarruflarınızla karşılayabileceğiniz kadar uygun olduğundan emin olmanız önemlidir. İhtiyaçlarınız için doğru otomatik politika, gerçekte karşılayabileceğiniz bir yıllık kesinti ile sağlıklı teminat limitlerinin doğru kombinasyonuna sahip olacaktır.

En düşük otomatik sigorta oranları ister misiniz? Bunu yap.

Otomatik sigorta oranları son derece rekabetçi olsa da, kullandığınız şirkete ve satın aldığınız poliçe türüne bağlı olarak hala değişmektedir. Bununla birlikte, maliyetlerinizi ortalamadan daha düşük tutmak için hala birçok yol var.

Fiyat önemli bir husus ise, bu ipuçlarını dikkate alın:

1. İndirimler hakkında sorun

En iyi araba sigortası şirketlerinden bazıları, paketlenmiş politikalardan iyi krediye, sıfır hak taleplerine, hırsızlık koruma cihazlarına ve daha fazlasına kadar her şeyde indirim sağlamaktadır. Diğerleri, altı aylık priminizin tam olarak ödenmesi veya şirketin uzun süreler boyunca sürüş alışkanlıklarınızı izlemesine olanak sağlayan bir elektronik cihaz yüklemek için indirimler sunuyor.

Allstate Sigortası, örneğin, teklifler Drivewise - Bir takip cihazını araçlarına takan müşteriler için indirim programı. Allstate'in sürüş alışkanlıklarınızı izlemesine izin vererek, indirimden faydalanabilirsiniz. kadar Yüzde 30.

2. Düşük kilometre indirimlerinden yararlanın

Evde çalışıyorsanız veya kısa bir işe gidip gelirseniz, bazı araba sigortası şirketleri indirimden yararlanabilir. Km ve harcamalar için çalışmak ve paylaşmak için araba kiralamanız durumunda da düşük kilometre indirimleri uygulanabilir.

Düşük bir kilometre indirimi için hak kazanmak, her yıl ne kadar sürdüğünüzü kanıtlamanızı gerektirebilir. Ayrıca, her bir oto sigorta şirketinin kaç kilometrelik bir alana sığdırabileceğiniz ve bu indirimden yararlanmaya devam edebileceği konusunda kendi sınırları vardır.

Düşük bir kilometre indirimi için hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenmenin en iyi yolu, sigorta kapsamına başvurduğunuzda veya hatta hak kazandıktan sonra otomatik sigorta acentenize başvurmaktır.

3. mağaza etrafında

Amacınız para biriktiriyorsa, arabanızın sigortası için aradığınız en önemli adım alışveriş yapmaktır. Otomatik sigorta oranları, aynı araba ve sürücü ile yılda yüzlerce dolar arasında kolaylıkla değişebilir. Uygun fiyatlarla en iyi atış yapmak istiyorsanız, en az 5-6 otomatik sigorta şirketi ile alışveriş yapmak çok önemlidir.

Neyse ki, online olarak veya telefon üzerinden alışveriş yapmak kolaydır. Çoğu zaman, hızlı bir telefon görüşmesi veya çevrimiçi sorgulama, birkaç dakika içinde yeni bir otomatik sigorta teklifi almak için gereken her şeydir. Farklı sigorta şirketlerinden bir araba sigortası teklifi sunabilecek özel şirketler ve sigorta brokerleri ile alışveriş yaptığınızdan emin olun.

Ayrıca, kararınızı sadece fiyatlara dayandırmayın. Uygun bir politikanın güvenceye alınmasının önemli olduğu durumlarda, kalite otomatik sigorta poliçenizin de eşit derecede önemlidir. Kesilme oranlı bir politika satın almak, bir kaza geçirirseniz ve kapsama girmeniz gerekiyorsa sizi daha iyi bir yere bırakmaz. Bir politika için alışveriş yaparken, fiyata odaklanmalısınız. ve değer.

4. İndirgenebilirliğinizi artırmayı düşünün

Yeni bir otomatik sigorta poliçesi için alışverişte bulunup bulunmadığınızı veya sahip olduğunuzı tutmayı planlıyorsanız, yıllık indirilemeyen miktarınızı yükseltmek aylık primlerinizde tasarruf etmenin akıllı bir yoludur.

Otomatik kapsama alanına girebilmek için 500 TL'lik bir indirim yapmak isterseniz, başlangıçtan itibaren 1000 TL'lik bir indirim yapabilecek olursanız, sigortanız daha pahalı olacaktır. Para biriktirmek için, ödemeniz gereken en yüksek tutarı seçmeniz gerekir.

Daha yüksek bir kesinti ile gitmeyi tercih ederseniz, istediğiniz zaman el altında tutmak için yeterli tutarı elinizde bulundurun. Örneğin, otomatik politikanız için 1000 $ 'lık bir indirim tutarınız varsa, en azından bir hesapta bu kadar ayrılmalı ya da normal acil durum fonu için indireceğiniz tutarı karşılayacak kadar para bulundurmalısınız.

5. Eski otomobillerde kapsama alanını azaltın

Arabalarınızda tam kapsama alanı düşünebilirsiniz, buna ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Yeni araçlarda tam kapsamın akıllı olduğu durumlarda, sorumluluk sigortası kapsamı daha eski ve ücretli modeller için daha akıllı bir hamle olabilir.

Rahatsız etme noktanızı bulmak için, arabanızın gerçekten Kelley Blue Book gibi bir web sitesinde ne kadar çalıştığına bakın. Arabanızdaki tam kapsama maliyeti, aracın kendisinin değerindeki kadar olduğu kadar pahalıysa, politikanızı yalnızca yükümlülüğe dönüştürmek, mali hayatınızı tehlikeye atmadan paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

6. Kredinizi iyi durumda tutun

En iyi otomobil sigortası şirketlerinin çoğu, yeni bir politika sunmadan önce kredinizi kontrol eder. Krediniz mükemmel ise, bu sadece en iyi otomatik sigorta oranlarını elde etmenize yardımcı olur. Eğer krediniz zayıfsa, diğer taraftan, daha fazla ödeme yapmanız istenebilir.

Kredinizi sağlıklı tutmak için kredi puanınızı kontrol edin ve sık raporlayın.Credit Karma, kredi puanınızı istediğiniz zaman ücretsiz olarak görebilmenizi sağlarken, AnnualCreditReport.com, her üç kredi raporlama ajansından tam kredi raporunuzu yılda bir kez ücretsiz görmenizi sağlayan, devlet onaylı bir web sitesidir.

7. Bir araba seçtiğinizde sigorta maliyetlerini göz önünde bulundurun

Arabanız ne kadar yeniyse, araba sigortası primleriniz daha pahalı olacaktır. Ayrıca, pahalı yedek parçalara sahip bazı otomobil modellerinin yaştan bağımsız olarak daha fazla sigortaya mal olabileceğini de dikkate alın.

Tüketici Raporları, otomobil satıcınızdan Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği İdaresi tarafından her yıl üretilen “Göreli Çarpışma Sigortası Maliyet Bilgisi Kitapçığı” nı göstermesini istemenizi önerir. Bu şekilde, en fazla sigorta maliyetine sahip modellerden kaçınmak için en iyi konumda olacaksınız.

Alt çizgi

Otomatik sigorta için en iyi anlaşma üzerinde alışveriş yaparken, sadece prim daha fazla bakmak önemlidir. En iyi otomobil sigortası şirketleri, satın alınabilirlikten daha fazlasını sunmalıdır - aynı zamanda, mevcut müşteri tabanlarından iyi dereceler ve değerlendirmeler almalıdır, aynı hayat sigortası, defin sigortası ve sağlık sigortası için de geçerlidir.

Bunu bulmanın en iyi yolu, kendi başına bazı araştırmaları tamamlamaktır. Tamamlanan son çalışmalardan bazılarına bakın ve bunları okuyun, sonra bulabileceğiniz kadar çok sayıda çevrimiçi inceleme okuyun. Ayrıca, alışveriş yaptığınızdan emin olun ve kendinizi rahat hissettiğiniz avuç dolusu şirketler arasındaki oranları karşılaştırın. Ne kadar çok alışveriş yapar ve karşılaştırırsanız o kadar iyi olursunuz.

Videoyu izle: Zorunlu Trafik Sigortası neleri neler, neyi?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

ATM Kartı Olmadan Para Çekme
Maliye

ATM Kartı Olmadan Para Çekme

Her şimdi ve sonra, paraya ihtiyacın var. Çoğu insanın bankasından para çekmek için kullanabilecekleri bir ATM kartı vardır, ancak bu günlerde manzara değişmektedir. Federal Para Yatırma Sigortası Kurumu'nun bir raporuna göre, milyonlarca Amerikalının bir banka hesabına sahip olup olmadıklarına bakılmaksızın, ister bir tanesine hak kazanmalarını ister istemezler.
Devamını Oku
Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları
Maliye

Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları

2008 mali krizinden sonra Steve ve Mary emekliliklerini ertelemek için zor bir seçim yaptılar. Tasarrufları yeterli olmasına rağmen, sadece doğru hissetmedim. “Mutlu emeklilikleri” vizyonu vardı - torunlarıyla vakit geçirmek, küçük bir göl evi satın almak, Yunanistan'a seyahat etmek - ve bunların hiçbiri var olan tüm doom ve kasvetli olanla hiç benzemiyordu.
Devamını Oku
Spotify Premium Gerçekten Maliyete Değer mi?
Maliye

Spotify Premium Gerçekten Maliyete Değer mi?

Akan müzik yokken bir zaman düşünmemi acıtıyor. En yeni müzikleri incelemek için Virgin Megastore veya Tower Records'a göz atmaktan hoşlanırken, CD satın almak pahalı bir alışkanlıktı. Yan not: Eğer hala CD koleksiyonunuza devam ediyor ve bundan kurtulmak istiyorsanız, Decluttr kullanın ya da satmak için 14 harika yer görün.
Devamını Oku
Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme
Maliye

Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme

LendingRobot, peer-to-peer (P2P) kredi platformu yatırımlarını tamamen otomatikleştiren bir hizmettir. Hizmet, bireysel yatırımcılar için kullanılabilir ve hem uygun maliyetli hem de kullanımı kolaydır. LendingRobot, bulut teknolojilerini makine öğrenimi algoritmalarıyla birleştirerek düşük riskte üstün getiriler sağlamaya çalışır.
Devamını Oku