Maliye

En İyi Online Hesapları Kontrol Etme

Reklam Açıklaması

Teknolojimiz ve paranın giderek artan dijital yapısı sayesinde, bankanızı ücretsiz bir online kontrol hesabıyla yapmak mümkündür - belirli bir coğrafi bölgeye bağlı bir şube yerine gitmeye gerek yoktur.

Ayrıca, birçok çevrimiçi hesap, geleneksel tuğla ve harçlı bankalarda bulamayacağınız avantajlar sunar. faizli çek hesapları. Çevrimiçi kontrol hesapları uygun olabilir ve birçoğu “normal” bankalarda mahsule başlayan ücretler olmadan gelir. Çevrimiçi bankalar daha düşük masraflara sahip olma eğilimindedir ve faiz ödemeye ya da ödül vermeyi teklif edebilir. Çevrimiçi bankaların çoğu aynı zamanda banka kartlarını ve çekleri gönderecek ve böylece ülkenizdeki ATM'lerde paranıza erişip kağıt çek ödemesi yapabilirsiniz.

En İyi Çevrimiçi Hesapları Karşılaştırma

Ancak pek çok çevrimiçi çek hesabı seçeneği ile, hangi bankanın seçileceğini nasıl biliyorsunuz? İşte en iyi çevrimiçi kontrol hesaplarından bazıları:

En İyi Kayıt Bonusu - Chase Toplam Checking® Hesabı

Chase, bir hesap açmak için en iyi nakit ödülleri sunar. Şu anki promosyonları, yeni açtığınızda 200 $ bonus kazanıyorsunuz Chase Toplam Checking® hesap ve doğrudan depozito kurmak. Chase Total Checking® hesabınızla birlikte gelen bir çok özellik var! İşte bir Chase Total Checking hesabıyla elde ettiğin şey:

 • Yeni bir Chase Total Checking® hesabı açıp doğrudan para yatırdığınızda 200 $ bonus kazanın.
 • 16.000'den fazla Chase ATM ve 5.100 şubeye erişim
 • Mobil çek mevduat - Bir selfie çekerken kadar kolaydır.
 • Zelle® ile Chase QuickPay® - Bir çek ayırma drama atın.
 • Gerçek zamanlı sahtecilik takibi - Paranızın paranızın kalmasına yardımcı olmak için banka kartınızı izleriz.

Güncellenen ATM Ek Ücreti: ABD, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları dışındaki ATM'lerde herhangi bir transfer veya sorgulama için para çekme başına $ 5 ve $ 2.50. ATM sahibinden alınan ücretler hala geçerlidir.

Askeri Personel ve Aileleri için En İyi Online Hesap Kontrolleri - USAA

* USAA ile bir hesap açmak için askerin bir şubesinde hizmet veren / hizmet veren bir aile üyeniz olması gerektiğini unutmayın. USAA çek hesapları Bu banka ile sadece buzdağının ucu. Son derece tanınmış bir kuruluş olmanın yanı sıra, USAA bu listedeki diğer bankaların sahip olmadığı pek çok benzersiz avantaj sunmaktadır. USAA ile çok çeşitli farklı ürünler alabilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek herhangi bir finansal veya sigorta ürünü sunuyorlar ve tüm hesaplarınızı ve ürünlerinizi tek bir yere taşımak etkileyici bir avantaj. USAA Checking ile ne alacaksınız

 • Sadece herhangi bir ATM kullanın. Bir ATM'de online tasarruf hesabınızdan para kazanmanız gerekirse, bu ATM ücretleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 60.000'den fazla “USAA-tercihli” ATM'yi ücretsiz kullanabileceksiniz. Ayrıca, tercih edilen makinelerden biri olmayan ATM'lerin ücretlerini de iade ederler.
 • Düşük ilk depozito. Diğer hesapların bazılarına benzer şekilde, USAA ilk para yatırmayı gerektiriyor, ancak sadece 25 dolar.
 • Ücret yok. Bir USAA tasarruf hesabı ile, başka bir bankaya para aktarırsanız herhangi bir servis ücreti veya herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Askerde görev yapmış bir aile üyeniz varsa, USAA ile çevrimiçi bir tasarruf hesabına göz atmaya değer.

Üniversite Öğrencileri İçin En İyi Hesap - Chase College Checking

Bir üniversite öğrencisi için doğru kontrol hesabını bulmak son yıllarda çok daha kolaylaştı. Birçok öğrencinin düzenli bir geliri olmadığından, düşük bir minimum bakiyeye sahip bir hesap bulmak ve hesaba sahip olmak için herhangi bir ücret almak önemlidir. Bunun için Chase College CheckingSM hesabını bulduk. Düşük bir ilk para yatırma işleminin yanı sıra, Chase College CheckingSM hesabını açtığınızda, kâğıtsız beyanlara kaydolduğunuzda ve 10 eleme işleminizi tamamladığınızda, yeni bir Chase kontrol müşterisi olarak 100 $ kazanırsınız.

 • Chase College Checking (SM) hesabı açtığınızda yeni bir Chase kontrol müşterisi olarak 100 $ kazanın, kağıtsız beyanlara kayıt olun ve hesap açıldıktan sonraki 60 gün içinde 10 yeterlilik işlemi tamamlayın.
 • 16.000'den fazla Chase ATM ve 5.100 şubeye erişim
 • Hesap açma tarihinden itibaren öğrencinin beklenen mezuniyet tarihinden 5 yıl öncesine kadar Aylık Hizmet Bedeli yoktur.
 • Depozito, Chase Mobile®app ile bir fotoğraf çekerek, neredeyse her yerden, her zaman kontrol eder.
 • Zelle® ile Chase QuickPay® kullanarak birkaç dakika içinde para gönderin ve alın

APY: N / A

Açılacak Minimum Denge: $25

Aylık servis ücreti: $6

NSF Ücreti: $34

ATM Ek Ücreti: 2,50 ABD doları (ABD'de), 5 ABD doları (ABD dışında)

EverBank

Bu, daha yüksek bir hesap bakiyesi sağlayabilen insanlar arasında popüler bir seçimdir. EverBank bankaların% 5'inde ulusal bir getiri ödeyeceğine söz veriyor, ancak yüksek getiri de ekli dizelerle birlikte geliyor. Her şeyden önce, bir hesap açmak için 1.500 $ 'a ihtiyacınız var. Hesabınızda 5.000 dolar tutarsanız bir ücret ödersiniz. 5.000 $ eşiğine ulaştığınızda, ücretsiz faturalandırma ve ATM geri ödeme avantajından yararlanabileceksiniz. EverBank ayrıca çevrimiçi çek yatırıma izin verir. EverBank'ın faiz oranları beş farklı aşamada kuruldu. En düşük seviye, 10.000 $ altındaki her şeydir, ancak oran hala rekabetçi. Mutlak en uygun oranları elde etmek için, 100.000 $ 'dan fazla depozito yatırmanız gerekmektedir. (Ancak, orta katman diğer çevrimiçi kontrol hesaplarına kıyasla rekabetçi fiyatlar ödüyor.)

 • Rekabetçi faiz oranı
 • Ücretsiz çevrimiçi fatura ödemesi (ortalama aylık bakiyeniz $ 5,000, aksi takdirde 8.95 TL)
 • Ücretsiz ATM geri ödemesi (ortalama aylık bakiyeniz> 5.000 $ ise)
 • Aylık bakım ücreti yok
 • Evden depozito çekleri

EverBank'ın ayrıca 50 dolar garantisi var.Banka, müşteri hizmetleri için yüksek oranlar ve bunu desteklemeye hazırdır. Üç ay sonra kapanmazsanız, EverBank size 50 $ gönderecektir. Elbette, hesabınızın açılmasından sonraki üç ay içinde, çevrimiçi fatura ödemesini kullanmanın yanı sıra hesap kapatmanın doğru bir şekilde bildirilmesini sağlamak gibi, yerine getirmeniz gereken gereksinimler vardır.

Ortalama bir aylık bakiyeyi koruyabilir ve büyük faiz oranları kazanmak istiyorsanız, EverBank mükemmel bir seçimdir. Hesap aç ve oranların ne kadar yüksek olduğunu görün.

Pusula Bankası BBVA

BBVA Pusula ClearChoice Premier Denetimi Listemizdeki en iyi bilgi hesabı değil, bilmeniz gereken bir şey. BBVA Compass, mevduat pazar payına dayalı en büyük ABD ticari bankalarından biridir. Çok çeşitli ürün ve hizmetler sunuyorlar, küçük işletme kredilerinden online tasarruf hesaplarına kadar her şey (çünkü bu yüzden burada haklısınız?)

 • Faiz oranı! Ne fikrin kontrol edildiğini merak ediyorsun! BBVA Compass, paranızı daha hızlı büyütmek için bileşik faiz oranları sunar.
 • Düşük ilk depozito. İlk para yatırma işlemi yapmanız gerekiyorsa, 25 dolar.
 • Hesap seçenekleri. Birkaç farklı hesap türü arasında seçim yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız: Günlük Tasarruflar, Para Piyasası veya CD hesabı.
 • Ücretlerden sakının. BBVA'nın birkaç negatifinden biri, hesaplarıyla birlikte gelen aylık hizmet ücretleridir. Ayda sadece 15 dolar, ancak BBVA yoluyla kontrolünüzde veya Para Piyasası hesabınızda minimum 5,000 $ 'lık bir bakiye kalması önlenebilir. Kontrolünüze ilgi duymak karşılığında bu oldukça adil olduğunu düşünüyorum (ve MMA hesabının tuğla ve harç bankalarına kıyasla büyük bir ilgisi var).

Eğer Compass Bank BBVA'yı henüz duymamışsanız, kendinizi bu organizasyona alıştırmak için zaman ayırmalısınız, çevrimiçi tasarruf hesapları zamanınıza değecektir.

Capital One 360 ​​Denetleme Hesabı

Capital One, ING Direct'i satın aldı ve marka adınıBaşkent 360 2013 yılında ING Direct, en çok sevilen online bankacılık kurumlarından biriydi. Çünkü, tasarruflara büyük önem veren ilk online hesaplardan biriydi. Zaman geçtikçe banka dallandı ve ING Electric Orange adlı bir çevrimiçi kontrol hesabı teklif etti. Bu hesap şimdi aradıCapital One 360 ​​Denetimi. İşte bu hesapla elde ettiğin şey:

 • 50 $ bonus
 • Rekabetçi faiz oranı
 • Ücretsiz çevrimiçi fatura ödemesi
 • Ücretsiz sınırsız çek yazımı (Capital One 360 ​​yazdırır ve sizin için çek gönderir!)
 • 35.000'den fazla ücretsiz ATM
 • Aylık bakım ücreti yok
 • İnanılmaz derecede düşük aşım maliyetleri

Eğer senbugün bir hesap açCapital One 360, ilk 45 gün içinde banka kartınızı 3 kez kullanmanız için size 50 $ verir. (Alternatif olarak, ücretsiz Person2Person ödeme sistemini 3 kez veya ikisinin herhangi bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz.) Bu sadece hesabı denemek için ücretsiz bir 50 $. Kredili korumaya bir Kredili Kredi Hattı denir. Her bir ödeme için size büyük ücretler ödemek yerine, Capital One 360 ​​size ihtiyacınız olursa çekmek için 165 dolarlık bir kredi verir. Hesabınızda 500 TL olduğunu, ancak acil durumlarda 600 dolar harcamanız gerektiğini varsayalım. Bu ücret geçecek ve kredi limitinizi 165 dolardan 65 dolara çıkaracaksınız. Ödünç aldığınız 100 dolar artık parayı ödünç almak için faiz ödemenizi istiyor, ama biz konuşuyoruzpeni Overdraft için dolar üzerinde. Eğer 10 gün boyunca 100 dolar borç aldıysanız, toplam ücretiniz yaklaşık 0,31 dolar olacaktır. 30 $ ila 35 $ 'a kıyasla, normal bir banka her bir overdraft ücreti için sizden ücret alacaktır. Capital One 360 ​​aynı zamanda geniş bir ücretsiz ATM ağı sağlar ve sizi minimumlar (hesabınızı açmak için minimum depozito gerekmesine rağmen) veya etkinlik gereksinimlerini hesaba katmaz. Capital One 360 ​​Checking hesabını kullanmanın müthiş bir avantajı, diğer Capital One 360 ​​hesaplarınıza birikimler, CD'ler ve hatta kolayca bağlanabilirsiniz. Capital One 360, ücretsiz çevrimiçi fatura ödemesi sunar ve gerekli olduğunda kağıt çekleri gönderir. Banka kartı alabilir ve bankadan çekleri sipariş edebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir banka hesabına ödeme göndererek Person2Person bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Capital One 360 ​​Checking, çevrimiçi kontrol ihtiyaçlarınız için sağlam bir seçenektir ve bu hesabı kesinlikle öneririz. Düşük kredili harcamaların ve büyük fatura ödeme seçeneklerinin keyfini çıkarırken ilgi kazanın.Hesap aç bugün.

Omaha Bank Online Avantaj Kontrolü Denetimi

Bu dengeler üzerinde hala faiz kazanmak isteyen daha küçük bakiyeleri olanlar için bir başka harika seçenek Omaha Bank'ın Çevrimiçi Avantaj Kontrolünün Karşılanması. Diğer bankaların, en yüksek faiz oranını (genellikle 25.000 ila 50.000 dolar arasında) elde etmek için depoda on binlerce dolara sahip olmanızı gerektirdiği durumlarda, Omaha Bank'ın faiz oranı 1,500 $ 'lık bakiye ile başladı. Ne yazık ki, bu büyük hesap yalnızca 11 eyalette kullanılabilir: NY, NJ, CT, IL, MA, MD, NC, OH, PA, SC ve VA.

 • Sadece 100 $ 'lık düşük açılış depozitosu
 • Faiz 1,500 dolar veya daha fazla tutardaki bakiyeler üzerinden tahakkuk etmeye başlıyor
 • Ücretsiz online bankacılık ve fatura ödeme
 • Ülke çapında 22.000 ücretsiz ATM'ye erişim
 • İlk kontrol kutun ücretsiz

Bu hesap ne kadar büyük - mevduatta binlerce dolar olmak zorunda kalmadan faiz kazanmayı sevmeyen kim? - Farkında olmak için iki ücret vardır:

 • Ayda 5 $ sabit hesap ücreti
 • 1 $ etkin olmayan kart ücreti

Kısacası, hesabı kullanmıyorsanız ve banka kartınızı kaydırmazsanız, bir ücret ödersiniz. Bu problemle karşılaşmamalısınız, ama farkında olmanız gereken bir şey.

1,500 dolar veya daha fazla tutardaki kontrol bakiyenize faiz kazanmak mı istiyorsunuz? Denemek Omaha Bank'ın Karşılaşması.

Ally Faiz Kontrol Hesabı

Ally Bank, normal bankaların müşterilerine büyük oranlar ve mükemmel müşteri hizmeti sunarken yüklediği tüm çılgın ücretlerden kurtulmak için inşa edildi. Oldukça uzun bir süre müşteri hizmetleri ve kolaylık için puan kazanıyorlardı.faiz kontrolü hesabı başka popüler bir üründür. Bunun nedeni, Ally'nin hesabıyla bir sürü freebies sunmasıdır. Bunlar, tuğla ve harç bankacılığı dünyasında büyük ölçüde ortadan kalkmış olan serbest bölgeler. Ally'den bir faiz kontrolü hesabınız olduğunda, şunları elde edersiniz:

 • Sektör lideri faiz oranı
 • Ücretsiz çevrimiçi fatura ödemesi
 • Ücretsiz sınırsız çek yazımı
 • Sınırsız ücretsiz çek
 • Ücretsiz ATM'ler (ücretler için geri ödenir)
 • Aylık bakım ücreti yok

Tuğla-harç bankalarının son kalelerinden biri “Birisi bana bir kağıt çek verirse ne yapmalıyım?“Cevap şu şekilde oldu: tuğla-harç bankasına. Artık bunu yapmak zorunda değilsin. Ally şimdi ücretsiz eCheck Depozi sunuyor. Sadece check-ininizi bilgisayarınıza tarayabilir ve daha sonra bankanın web sitesine yükleyebilirsiniz. Ally çevrimiçi kontrol hesabınız varsa çeklere para yatırmak zorunda kalmazsınız - bunu kendi evinizin rahatlığında yapabilirsiniz. Teminatsız bir hesap açabilirsiniz ve minimum bakiye şartları yoktur. Kaydolduktan ve hesabınızı aşarsanız, ücret sadece 9 $ 'dır. Harcama başına 9 ABD doları değil (normal bankalar müşterileri nasıl öldürüyor?), Ancak o gün için 10 krediniz olsa bile günde bir $ 9 ücret ödeyeceksiniz. Normal bir banka size 35 dolar ücretlendirirbaşına Aynı sayıda overdraft için toplam 350 $ 'lık overdraft. Bu inanılmaz.

Ally Bank'ın Online Checking'i, online kontrol hesapları için sınıfımızdaki en iyilerimizden biridir. Yüksek faiz oranlarından rahatlığa, düşük ücretlere (ya da hayır) kadar, daha iyi bir seçenek yoktur.

Schwab Yüksek Verimli Yatırımcı Denetimi

Aracılık devi Schwab aslında bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Bu hesap bir Schwab One aracılık hesabıyla bağlantılıdır ve hesabınızı korumak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Çek hesabı, bu yazı yazıldığı sırada% 0.10'luk bir verim (değişken) kazanır. Minimum hesap yoktur ve bu hesap için minimum açılış teminatı yoktur. Ücretsiz standart çeklerin yanı sıra bir banka kartı verilir. Schwab'ın kontrol hesabının en büyük avantajlarından biri, dünya çapında ücretsiz ATM erişimine sahip olmanızdır. Nereye giderseniz gidin, ödediğiniz ATM ücretleri için bir indirim alırsınız. Sık seyahat eden bir iseniz, banka kartınızın dünyadaki çoğu işletmede bir kredi kartı olarak kaydırılabilen bir Visa markalı platin kart olması gibi oldukça faydalı olabilir.

Çevrimiçi Kontrol Hesabı Seçme

İlk ve en önemlisi, açtığınız herhangi bir çevrimiçi kontrol hesabının FDIC tarafından sigortalandığından emin olmak istersiniz. Yukarıdaki bankaların tamamı FDIC sigortasıdır, dolayısıyla mevduatınız 250.000 $ 'a kadar sigortalıdır. Ardından kendi ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi dikkate alın. Büyük bir acil durum fonu için güvenli bir yer arayanlar için BBVA Pusula iyi bir seçim olabilir, çünkü ücretleri maksimumda tutmak için 5.000 doların altında tutabilirsiniz. Ancak, çevrimiçi kontrol hesabınızı birincil hesap olarak kullanıyorsanız, minimum bakiye şartına sahip olmayan bir hesap istersiniz. Ayrıca mevcut olan avantajları ve ödenen faiz gelirini de dikkate almalısınız. Hangi bankanın paranızın karşılığını en yüksek seviyede alacağınıza ve ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size sunmanıza yardımcı olacağını anlamaya çalışın.

Online bir kontrol hesabı arıyorsanız, Capital One 360 ​​Denetimifantastik bir seçimdir. Onların faiz oranları ya da en azından bir üst yarışmacı haline getirmek için hesapların geri kalanı ile en azından yeterince yakındır. Aldığınız tüm avantajlar: hiçbir ücret, çevrimiçi fatura ödeme, ücretsiz çek, elektronik çek mevduat ... hepsi bir Çevrimiçi Checking Hesapları için Sınıfının En İyisi.

Reklam Açıklaması: Bu içerik banka reklamveren tarafından sağlanmamış veya işletmeye alınmamıştır. Burada ifade edilen görüşler, yazarın tek başına, banka reklamvereninki değil, banka reklamvereni tarafından incelenmemiş, onaylanmamış veya başka bir şekilde onaylanmamıştır. Bu site banka reklamveren Affiliate Programı ile telafi edilebilir.

Feragatname: Aşağıdaki yanıtlar banka reklamveren tarafından sağlanmamakta veya hizmete verilmemektedir. Yanıtlar, banka reklamvereni tarafından incelenmemiş, onaylanmamış veya başka bir şekilde onaylanmamıştır. Tüm gönderilerin ve / veya soruların yanıtlanmasını sağlamak, banka reklamverenin sorumluluğunda değildir.

Videoyu izle: Whatsapp Hesap Çalma 2018 - Whatsapp Başkasının Mesajlarını Okuma Kodsuz

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?
Maliye

GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?

İş değişmelerinin ne kadar yaygın olduğu ve gerçekte emeklilik birikimlerini yuvarlama ihtiyacı göz önüne alındığında bu önemli bir sorudur. Emeklilik planları şimdi iki cephede karmaşıktır - vergi öncesi ve sonrası vergi katkısı yapmak, sonra geleneksel vergi ve Roth IRA'lar arasındaki bu vergi düzenlemesinden faydalanmak için bunları ayrıştırmak.
Devamını Oku
QDRO ve 401k veya Emeklilik Planınız
Maliye

QDRO ve 401k veya Emeklilik Planınız

Askerlik mesleğim boyunca sürekli olarak kısaltmalar ile çevrelenmiştim. Ordu onlar için kötü şöhret: APFT, MOPP, PMCS, AWOL. Bunlar var olan binlerce kişiden sadece bir avuç. Bazıları biliyorum. Çoğu yok. Sürekli olarak en çok neyin peşinde olduklarını araştırmak zorundaydım. Orduda kısaltmalar beklenirken, finansal hizmetler sektöründe ne kadar yaygın olacağını hayal bile edemedim.
Devamını Oku
Ücretsiz Kablo TV almak için Basit Yolları
Maliye

Ücretsiz Kablo TV almak için Basit Yolları

Kablo ve uydu TV pahalı olabilir. Biliyorum. Hala uydu TV kullanıyoruz ve ayda 92 dolar ödüyoruz. Ve hatta prim paketimiz bile yok. Ancak bir noktada, kocamı spor için televizyona ihtiyaç duymadığına ve en sevdiği takımlara ayak uydurmanın başka yollarını bulacağına inanıyorum.
Devamını Oku
GFC 088: 3 Herkesin Emekliliğinden Önce Yapması Gereken Yaşam Kararları
Maliye

GFC 088: 3 Herkesin Emekliliğinden Önce Yapması Gereken Yaşam Kararları

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_088_3_Lifestyle_Decisions_for_Retirment_.mp3 Birgün rahatça emekli olmak istiyorsanız, ördeklerinizi olabildiğince erken bir yerde toplamak çok önemlidir. İş sponsorluğundaki 401 (k) hesabınıza büyük yatırımlar yaparak, bir IRA ve / veya aracılık hesabıyla birikimlerinizi ekleyerek, borcunuzu en aza indirerek ve tüm penniesinizi izlerken, kendinizi emeklilik başarısı için ayarlayabilirsiniz.
Devamını Oku