Maliye

Bu Yıl Ekstra 7,712,60 Tasarruf Sağlamanın 12 Basit Yolu

Daha gençken, ekstra para kazanmak neredeyse imkansızdı.

En azından kendime söyledim.

Hakikaten fazladan param olduğu için harcayacağımı söyledim sadece bunun yerine harcamayı tercih ettim. Biliyorum, bu konuda yalnız değilim.

Amerikalıların yarısından fazlası tasarruflarında en az 1.000 dolar bulunmadığı bildirildi.

Çocuklarınız, işiniz ve sorumluluklarınız olduğunda, başka bir şey için fazla zamanınız olmadığına inanmak kolaydır. Ama tembel olmak ve para biriktirmek için bir bahane değildir.

Ama biraz ustalık, koşuşturma ve planlama ile, bu yıl 7.000 $ 'dan fazla tasarruf edebilirsiniz - tam olarak 7,712,60 $! En iyi yanı, yarı zamanlı bir iş bulmak ya da alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda değilsiniz.

Bu sene ekstra para kazanmak için 12 aylık

Bir aile tatili, daha yeni bir araba ya da başka bir amaç için ekstra paraya ihtiyacınız varsa, burada büyük zaman ekleyebilecek 12 aylık para kazanma ve tasarruf stratejileri vardır:

1. Ay: $ 350 bonus için yeni bir banka hesabı açın!

Bu listede en kolay para kazanma fırsatı ile başlayalım. Şu anda, Chase ile bir çek ve tasarruf hesabı açmak için 350 dolarlık bir puan kazanabilirsiniz.

Yatırmadan önce para yatırma gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun, ardından hemen başlayın. Her iki ikramiyeyle de, hiç vakit kaybetmeden 350 $ ekstra tasarrufunuz olacak.

Chase Toplam Checking®

 • Yeni bir Chase Total Checking® hesabı açıp doğrudan para yatırdığınızda 200 $ bonus kazanın.
 • 16.000'den fazla Chase ATM ve 5.100 şubeye erişim.
 • Mobil çek mevduat - Bir selfie çekerken kadar kolaydır.
 • Zelle® ile Chase QuickPay® - Bir çek ayırma drama atın.
 • Gerçek zamanlı sahtecilik takibi - Paranızın paranızın kalmasına yardımcı olmak için banka kartınızı izleriz.

Güncel ATM Ek Ücreti: ABD, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları dışındaki ATM'lerde yapılan her transfer ve sorgu için para çekme başına 5 dolar ve 2,50 dolar. ATM sahibinden alınan ücretler hala geçerlidir.

Chase TasarrufSM

 • Yeni bir Chase Tasarrufu (SM) hesabı açtığınızda, 10 iş günü içinde toplam 10,000 $ ya da daha fazla para yatırdığınızda 150 $ bonus kazanın ve 90 gün boyunca 10.000 ABD Doları bakiye elde edin.
 • 16.000'den fazla Chase ATM ve 5.100 şubeye erişim.
 • Bu hesabı Overdraft Koruması için Chase kontrol hesabınıza bağlayın
 • Zelle® ile Chase QuickPay® - Bir çek ayırma drama atın.
 • Gerçek zamanlı sahtecilik takibi - Paranızın paranızın kalmasına yardımcı olmak için banka kartınızı izleriz.

APY güncellendi:% 0,01'den% 12'ye kadar etkili. Faiz oranları değişkendir ve değişebilir.

Güncelleme Ücreti: ABD, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları dışındaki ATM'lerde yapılan her transfer ve sorgu için para çekme başına 5 dolar ve 2,50 dolar. ATM sahibinden alınan ücretler hala geçerlidir.

Toplam Kayıtlı: 350 $

2. Ay: Bu sene başka 300 $ için çevrimiçi anket almanın alışkanlığına gir!

Çevrimiçi anketler, boş zamanlarınızda para tasarrufu yapmanın en hızlı ve en kolay yollarından birini sunar. Global Test Market gibi bir web sitesiyle, her gün birkaç soruya cevap vererek sadece 0,50 ila 1,25 dolar kazanabilirsiniz.

Belirli niteliklere sahipseniz, kendi evinizin rahatlığında yapılan anket başına 5 $ 'dan fazla kazanabilirsiniz.

Para iadesi, hediye kartları, ücretsiz ürünler ve daha fazlasını sunan diğer ücretli anket sitelerini kontrol ettiğinizden emin olun:

 • Harris Anket Çevrimiçi
 • Çam kozalağı araştırma
 • MySurvey
 • Vindale Araştırma

Toplam Kayıt: 650 $

3. Ay: Kolay bir 200 ABD doları değerine geçmek için Gelen Kutusu Dolar'a kaydolun.

InboxDollars hızlı bir şekilde para kazanmanın başka bir yolunu sunuyor - ve kanependen!

Sadece üye olunca 5 $ bonus kazanabilirsiniz. Boom!

Bonusun ötesinde, web'de arama motorlarıyla gezerek, video izleyerek, kupon basarken ve daha fazlasını yaparak para kazanabilirsiniz.

Eğer her zaman internette iseniz ve hiçbir şey yapmamanız için bedava para kazanmak istiyorsanız, kaybedecek hiçbir şeyiniz olmayacak ve birkaç yüz dolar kazanacaksınız. Ekstra para kazanmak için süper basit bir yol hakkında konuşun!

Toplam Kayıtlı: 850 $

4. Ay: 1.350 $ veya daha fazla para kazanmak için Uber ile bazı yarı zamanlı saatlerde ekstra para kazanın!

Eğer yanda biraz para kazanmaya başlamak istiyorsanız, Uber'in sürüşü oradaki en iyi seçeneklerden biri.

Daha yeni, temiz ve güvenli bir otomobiliniz varsa ve temiz bir sürüş kaydınız varsa, Uber'e arabayla gidebilir ve bir hafta içinde yolunuza devam edebilirsiniz.

Hakkında daha fazla bilgi için gönderimize göz atınUber sürücüsü olmak nasıl!

Uber'in sürüşüyle ​​ilgili en iyi bölüm, belirli çalışma programına bağlı kalmak zorunda olmamanızdır.

Sürüşe hazır olduğunuzda, sürprizi alana kadar uygulamanızı açarsınız. Ve bir gece demeye hazır olduğunuzda, uygulamanızı kapatırsınız.

Yılın geri kalanında saat başına 15 saat (masraflardan sonra) saatte sadece on saat çalışmak, tatlı yan gelirinizde 1,350 dolar kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Toplam Kayıtlı: 2,200 $

5. Ay: Kredi verenlere bu yıl 200 dolar + daha yatırım yap.

Ödünç Kulübünü düşündüğünüzde, muhtemelen insanların nerede olduğu hakkında bir pazar hayal edin. ödünç almak para. Ancak, tam tersi amaç için Lending Club kullanmak mümkündür - para kazanmak!

Lending Club ile, kendi paranızı yüzlerce krediye harcayabilir ve her yıl yüzde 4 ila 15 arasında bir getiri elde edebilirsiniz.

Bununla para kaybetmek mümkün olsa daeşler arası kredi platformu insanlar varsayılan olarak, yatırımlarınızı yüzlerce hatta binlerce kredinin üzerine çıkararak riskinizi azaltmanızı kolaylaştırır.

Örneğin 2,500 $ 'lık bir yatırımla, riskinizi 100'den fazla krediye yatırabilirsiniz. Uzun vadede fazladan para kazanmak ve tasarruf etmek istiyorsanız, eşler arası kredilendirmeye yatırım yapmak akıllıca bir hamle olabilir!

Toplam Kayıtlı: 2,400 ABD doları

6. Ay: Pahalı hayat sigortanızı daha iyi bir ürünle değiştirin! Bu yıl 100 $ + tasarruf edin.

Çoğu insan gibiysen, hayat sigortası için fazla para harcıyorsun. Ancak Haven Life ile, neredeyse her zaman fiyatın bir kısmı için daha ucuz ve ömür boyu bir hayat sigortası poliçesi almaya hak kazanabilirsiniz!

Bildiğim bir bayan, bir dönem politikası için alışveriş yaptı ve bu şirkette yüzde 50'den fazla tasarruf etti. Sağlığı iyi olan 37 yaşındaki bir kadın olarak, Allstate'den aylık yaklaşık 59 dolar karşılığında 750.000 dolarlık bir politika satın alabilir.

Fakat Haven Life ile, ayda sadece 27.33 dolar karşılığında aynı 750.000 dolarlık yirmi yıllık bir poliçeye sahip oldu. Daha fazla bilgi için Haven Life incelememizi kontrol ettiğinizden emin olun.

Toplam Kayıtlı: 2.500 $

7. Ay: Evinizdeki muhteşem evcil hayvanlara 500 dolar daha verin!

Köpekleri seviyor ve kendi programınıza göre para kazanıyorsanız, Rover.com harika bir fırsat sunuyor.

Bu web sitesi ile çevrimiçi bir profil oluşturabilir, daha sonra evcil hayvanlarını bir gecede ya da gün boyunca izleyebilmek için hayvan severlere ihtiyaç duyan insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Sadece kendi oranlarınızı belirleyemezsiniz, aynı zamanda izlemek istediğiniz hayvanların türüne ve büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Hepsinden iyisi, köpekleri yalnızca müsait olduğunuz günlerde ve haftalarda izleyebilirsiniz.

Ayın son beş ayı için ayda 100 dolar kazanırsanız, ekstra 500 dolar kazanırsınız!

Toplam Kayıtlı: 3.000 ABD doları

8. Ay: BÜYÜK tasarruf için borçlarınızı yeniden finanse ederek ekstra para biriktirin!

2016 yılının Mart ayında, ortalama borçlu hanehalkı kredi kartı borcunda 16.048 dolara ulaştı. Ortalama kredi kartı faiz oranı yaklaşık yüzde 15 APR olduğundan, ortalama asgari ödeme yapan aile her ay 200.60 $ civarında faiz ödüyor.

Bir bakiye transfer kartı kullanarak, o zaman zarfında toplamda 4,212,60 dolarlık bir tasarruf için bu tutarı 21 aya kadar yüzde 0'a kadar azaltabilirsin.

12 - 21 ay boyunca% 0 APR almayı, faiz oranından tasarruf etmeyi ve borçtan daha hızlı kurtulmayı öğrenmek için en iyi bakiye transfer kartlarına göz atın. Veya en sevdiğim seçeneği düşünün -Onu keşfet®0% APR sunuyor ve ödüller.

Toplam Kayıtlı: 7,212,60

9. Ay: Suları Swagbucks ile başka bir 50 $ için test edin.

SwagBucks aracılığıyla para ve hediye kartları kazanmak kolaydır. Bir hesap için kaydolun, ardından web'de gezinmek, videoları izlemek, anketler almak ve daha fazlası için kullanışlı kontrol panelini kullanın.

Ayrıca, normal alışverişinizde de parayı geri alabilirsiniz.Swagbucks alışveriş portalı. BURAYA kaydolmak için 5 $ alabilirsiniz.

Toplam Kayıtlı: 7,262,60 ABD doları

10. Ay: Bir sürü şeyden kurtulun! 200 $ veya daha fazla kazanın!

Çoğumuz ihtiyacımız olandan çok şey var. Bu sene biraz fazladan para biriktirmek için, istenmeyen eşyalarınızdan bazılarını nakit olarak boşaltmayı deneyin.

Burada istemediğin önemsiz şeyler için 200 $ ya da daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olabilecek birkaç fikir var.

 • Kullanılmış elektronik cihazlarınızı satınız.Eski dizüstü bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız, iPod'larınız veya diğer elektronik cihazlarınız varsa, bunları hemen satarak hızlı para kazanabilirsiniz. Bunları craiglist.org gibi bir web sitesinde listelemek istemiyorsanız, bunun yerine Gazelle.com gibi bir web sitesini kullanabilirsiniz. Gazelle ile, sahip olduğunuz kullanılmış elektronik cihazları arayan alıcılarla bağlantı kurabilirsiniz.
 • EBay.com veya craigslist.org adresindeki öğeleri yeniden sat.“Neyin sıcak” olduğunu ve neyin iyi olmadığını merak ediyorsanız, eBay'de oldukça hızlı bir şekilde ekstra para kazanabilirsiniz. Değerli antikalar veya en iyi doları getiren isim marka giyim için evinizin etrafına bakın, ardından hızlı bir geri dönüş için eBay'de listelenin. Yerel pazarda satış yapmaktan daha iyi olacağınızı düşünüyorsanız, craigslist.org adresindeki ürünleriniz için ücretsiz bir reklam da yerleştirebilirsiniz. Unutmayın, sattığınız her şey banka hesabınızda daha hızlı para demektir.
 • Avlu satışı var. Çabucak nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız ve etrafınızda “ekstra şeyler” varsa, bir avluya sahip olmak iki hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilir. Sadece dağınıklığından kurtulmakla kalmayacak, aynı zamanda fazladan para kazanacaksınız. Bundan daha iyi olamaz!

Toplam Kayıtlı: $ 7,462,60

11. Ay: Başka bir 150 ABD doları kazanmak için tek bir çevrimiçi beceri edinin!

Herhangi bir yaratıcı beceriniz ve kendi bilgisayarınız varsa, yarı zamanlı bir konser almak mümkün.

İster inanın ister inanmayın, birçok blogcu ve çevrimiçi işletme, sosyal medyayı yönetmek, içerik yazmak ve grafikler oluşturmak için insanları işe alır.

Bu becerilerden herhangi birine sahipseniz veya sadece öğrenmek istiyorsanız, suları bir çevrimiçi iş ile test etmeyi düşünün. Yılın son iki ayında kolayca 150 dolar kazanabilirsiniz!

 • Serbest yazıyı al.İyi ya da harika yazma becerileriniz varsa ve kompozisyonlar ya da ilginç hikayeler yazmak için bir tutkunuz varsa, bu becerileri kolayca kazançlı bir çevrimiçi yazma kariyerine yerleştirebilirsiniz. Başlamak zor değil (özellikle bir bloğunuz varsa) ve fırsatlar sınırsız. Bunu düşünürseniz, her işletmenin bugünlerde bir blog'u ve hatta çevrimiçi iş sayfalarının içeriğini oluşturmak için yazarları işe alması gerekmeyenler de vardır. Daha fazla bilmek ister misiniz? Bir çevrimiçi bağımsız çalışanın yılda 200.000 dolardan fazla çevrimiçi içerik oluşturmasını nasıl sağladığını okuyunbu gönderi.
 • Fiverr'de çevrimiçi becerilerinizi pazarlayın.Web tabanlı herhangi bir yeteneğiniz varsa, Fiverr.com ve Upwork.com gibi web sitelerinde bazı yan işleri alabilirsiniz. Çevrimiçi bir profil oluşturduktan sonra, web sayfalarını oluşturma, el ilanları tasarlama veya kişisel bloglar veya işletmeler için benzersiz logolar oluşturma işlerini alabilirsiniz. Gökyüzü sınırdır ve geliriniz beceri düzeyinize bağlı olarak değişecektir.
 • Sanal asistan ol.İster inanın ister inanmayın, neredeyse tüm online girişimciler, görevlerinin en azından bir kısmını ele almak için sanal asistanlar kiralarlar.Bazı sanal asistanlar çoğunlukla e-postaları hazırlama ve yanıtlama üzerinde çalışırken, bazıları elektronik tabloları tasarlar, slayt gösterileri oluşturur veya müşterilere çeşitli çevrimiçi görevlerde yardımcı olurlar. WordPress ile tecrübeniz varsa veya Pinterest görüntüleri oluşturursanız, becerileriniz özellikle yüksek talep olabilir. İnanılmaz bir şekilde, bazı sanal asistanlar kendi evlerinin konforundan saatte 25 dolar kazanıyor!

Toplam Kayıtlı: 7,612,60 ABD doları

12. Ay: Bu tatil hediye kartlarını başka bir kolaylık için 100 dolara satın!

Tatil günlerinde etrafta bir sürü hediye kartı varsa, bunları kar için boşaltmanın ve fazladan para biriktirmenin birçok yolu vardır. CardPool gibi web siteleri, hediye kartlarını nakit olarak ve kendi evinizin rahatlığında ticaretini kolaylaştırır.

Kullanılan hediye kartlarınızın tam değerini alamayacak olsanız da, oldukça yakın olabilirsiniz. Yine de hediye kartını kullanmayacak olsaydın, bu para gerçekten işe yarayabilir.

Toplam Kayıtlı: 7,712,60 ABD doları

Ekstra para biriktiremeyeceğini mi düşünüyorsun? Tekrar düşün. İşe koymaya istekli iseniz, birkaç bin dolar kazanmak veya kazanmak için tam anlamıyla düzinelerce yol vardır.

Şimdi senin sıran. Ne var sen Bu yıl daha fazla kazanmak mı yoksa daha çok para kazanmak mı istiyorsunuz?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız
Maliye

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız

Öğrenci kredisi toplamları her yıl artmaya devam ettikçe, binlerce yıl boyunca su üstünde kalmak zorlaşıyor. Öğrenci kredilerini ele alırken faturalarını nasıl ödeyebilir, evden tasarruf edebilir ve emekliliğe yatırım yapabilirler? Sorun, çoğu kişinin anlaması zor görünüyor. İnsanlar daha fazla borçla mezun olmaya devam ettikçe ücretler durgun kalır.
Devamını Oku
Bir şey satın almadan önce kendinize sormanız gereken 5 soru
Maliye

Bir şey satın almadan önce kendinize sormanız gereken 5 soru

Sıklıkla, bir şey alırız, onu “ihtiyacımız” olduğundan emin oluruz, sadece tekrar kullandığımız bir şey olmadığını veya gerçekten ihtiyacımız olduğunu bulmak için. Bir şey satın almadan önce, gerçekten ihtiyacınız olduğunu ve uzun vadeli finansal önceliklerinize uyulduğunu tespit etmek iyi bir fikirdir. “İhtiyacınız olan” bir şey satın almadan önce, bir adım geri atın ve bu ürünü gerçekten satın almanız gerekip gerekmediğini belirleyin.
Devamını Oku
Anket Junkie İnceleme: Bir Scam veya Legit mi?
Maliye

Anket Junkie İnceleme: Bir Scam veya Legit mi?

Fikriniz için ödeme almak harika geliyor, ancak çalışmayı rahat hissettiğiniz bir anket şirketi bulmak zor olabilir. Bir aldatmaca olmaktan çıkan bir anket alanına çekilmek çok kolay. Çok fazla anket sitesi, alacağınız bir anketi bulmak için para ödemenizi isteyecektir. İnsanların her gün için düştüğü çok yaygın bir aldatmacadır.
Devamını Oku