Çevrimiçi İş Nasıl Başlanır ve Gerçek Para Kazanma

Çevrimiçi işletmeler rock.

Niye ya? Sana nedenini anlatacağım…

Çevrimiçi işinizi istediğiniz yerden çalıştırabilirsiniz ve başlangıç ​​için çok fazla paraya ihtiyacınız yoktur. Bu avantajları övecek çok fazla işletme yok!

Ama yine de, çevrimiçi işinize başlamak için biraz zamana ve biraz paraya ihtiyacınız olacak.

Harika bir şey ve koşmak için her gün birkaç dakikadan fazla sürüyor. Ve gerçekten şeyleri hareket ettirmek için biraz fazladan para gerekiyor.

Bu yüzden, bugün online işinizi yapmak için zaman ve parayı nasıl bulabileceğinizi tam olarak göstermek istiyorum. Orada bekle, çok şey var.

Kendini motive et!

Çevrimiçi bir iş kurmak için çok para kazanabileceğinizi düşünmüyor musunuz? Tekrar düşün. Kesinlikle çok şey yaptım ve diğerleri de oldukça başarılı oldu.

Örneğin Steve'in karısı MyWifeQuitHerJob.com'dan alın. Bumblebee Linens adlı bir online mağaza kurdu ve bir yıl içinde 100 bin dolarlık maaşı aldı. Şaşırtıcı. Nasıl yapıldığına dair daha fazla bilgi edinmek için Steve'le yaptığım röportaja bir bakın.

Ya da online kurs başlatmak için Ramit Sıfır'ı kullanın. 30.000'in üzerinde ücretli öğrenci vardı. Bu büyük para, millet. Aslında, yan tarafta ekstra para kazanmaya başlamak için öğrenebileceğiniz harika bir rota.

Düşünüyorsun, “Tamam Jeff, hepsi harika. Ama bunu gerçekten yapabilir miyim? ”

Evet, yapabilirsin, ama önce tutkunuzu bulman gerekecek.

Örneğin, karımın fitness programını al. Eşim tutkularından birini aldı - çalışma dışarı - ve bir koçluk programına dönüştürdü. Eşimin fitness koçu olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin. Yaptığın işi yapmak ve onu bir işe dönüştürmek için sana ilham vereceğini biliyorum.

Zaman bul

Önce bu büyük olanı ele alalım: zaman bulmak.

İşte anlaşma ... gününüzde zaman bulmak için epey bir çaba gerektiriyor. Parkinson yasası şunu belirtiyor çalışma tamamlanmak üzere mevcut zamanı doldurmak için genişler. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Bu, halihazırda yapmakta olduğunuz şeylerin muhtemelen tüm gününüzde kaldığı anlamına geliyor. Bu şu anda, çevrimiçi bir iş kurmak için gerçekten hiç zamanınız olmadığı anlamına gelir.

Yani, bu senin mahkum olduğun anlamına geliyor. Sadece şaka.

Gerçekten ne anlama geldiğin Yapmak zaman. “Zaman ayırma” ile kastettiğim şey, zaten yaptığınızdan çok daha hızlı yaptığınızı yapmak veya her gün yaptığınız görevlerin sayısını azaltmak zorunda olmanızdır. Biliyorum, kötü haberler, değil mi?

Güven bana, tünelin sonunda bir ışık var. Benim için gerçekten kar üretmeyenler yerine doğru görevlere odaklanmaya karar verdiğim için, 1.097.757 $ 'lık bir blog yazmayı başardım. Blogging işletmem için günümde zaman ayırmak ücretli oldu - büyük zaman.

Doğru görevler için gün içinde zaman ayırırsanız, benzer sonuçlara sahip olabileceğiniz konusunda ikna oldum. Ama bu zamanı gün içinde nasıl buluyorsunuz? Evet, ya “Hayır” demek zorunda olduğunuzu zaten biliyorsunuz ya da yaptığınız şeyi hızlandırmanız gerekiyor, fakat bu pratik bir bakış açısından neye benziyor?

Zaman bulmak için bazı yolları keşfedelim.

1. Haftanın belirli günlerini belirli işlere ayırın.

Bu fikri kesinlikle sevdim. Şirketimde, İttifak Varlık Yönetimi, ofisimde birkaç günümü dikkatimi çeken görevleri yaparken geçiriyorum - bütün haftamı orada geçirmiyorum. Niye ya? Çünkü bu programın erken başladığını ve odaklamanın başarının temel bileşenleri olduğunu fark ettim.

Belki şu an tam zamanlı bir işte çalışıyorsun ve eve gittiğinde kesinlikle süzüleceksin. Ama belki de tam zamanlı çalışmak zorunda değilsiniz - belki haftada 40 saat yerine haftada 30 saatte kurtulabilirsiniz. Haftada ekstra 10 saat ile neler yapabileceğinizi hayal edin!

Birisi başarılı bir çevrimiçi iş mi dedi? Evet, yaptıklarıma inanıyorum.

Çevrimiçi işinizi kurmaya adanmış haftanın belirli günlerine sahip olarak, en fazla enerjiye sahip olduğunuz günün zamanlarına odaklanıp yararlanabileceksiniz.

Örneğin birçok insan, günün erken saatlerinde - sabah ve öğleden sonra- işlerin yapılması için en fazla enerjiye sahip olduklarını buluyorlar. O gün yaptığınız her şeyden süzülüyorsanız, akşamları çalışmak oldukça zor olabilir. İşte bu yüzden, gününüze doğru başlamak ve mümkün olduğunca erken bir şekilde çalışmak iyi bir fikir - bence.

Bu beni bir sonraki ipucuma götürüyor…

2. Süper erken kalkın.

Beni yanlış anlama. Ben her zaman erken bir kuş değildi.

Ama okuduktan sonra Mucize Sabah Hal Elrod, hayatım daha iyi değişti.

Gördüğünüz gibi, gece geç saatlerde online işimde çalışıyordum. O zaman bloglarımın çoğunu yaptım. Ama çocuk sahibi olmaya başladığımda, işime odaklanmak yerine kendimi yoldan çıkaracağımı ve kendimi Facebook'ta kaymaya başladığımı fark ettim. İyi değil.

Hal'in kitabı bana farklı bir şey denemem için ilham verdi, ben de çok erken uyanmaya başladım. Şimdi sabah saat 5'de uyanıyorum. Bazen daha erken bile uyanırım.

Hal'in kitabı sadece erken uyanmakla ilgili değil, bir rutin bulmakla ilgili. Egzersiz yapabilir, biraz kurgu okuyabilirsin. sağlıklı kahvaltı - adını sen koy. Fikir, güne güçlü başladığınızda, iş gününüzün olabileceği en iyi şey olması.

Hal ile podcast'ımı kontrol et - sadece erken bir kuş olabilirsiniz!

3. Günlük görevlerinizi önceliklendirin.

Bahse girerim, her gün yaptığınız birkaç şey var. Belki de çoğu zaman günün sonuna varırsınız ve bitirmek istediğiniz herşeyi yapmadığınızı fark edersiniz.Kesinlikle yalnız değilsin - o gemide bir sürü insan var.

Bu yüzden günlük görevlerinizi önceliklendirmenizi öneriyorum. Ancak, hepsine öncelik vermek zorunda değilsiniz, sadece günde en önemli beş görevinize odaklanın. Bu kendi içinde, bu beş görevi gündüz yapmanız gereken diğer şeylere göre önceliklendirir ve size söyleyeyim, işe yarıyor!

Ben buna YÜKSEK FIVE ™ derim. HIGH FIVE ™ için hangi görevleri seçmelisiniz? Basit:

 • İğneyi çevrimiçi bir iş kurmak gibi uzun vadeli hedeflerinize taşıyan görevler
 • Bugün yapılması gereken görevler veya hayatta kalmayacaklar

Orada iki tür görevden iyi bir şekilde yararlanın ve iyi bir performans sergileyeceksiniz.

Para bul

Tamam, biraz zaman buldun ve doğru zamanda doğru görevlere nasıl odaklanacağını biliyorsun. Şimdi ne olacak?

Biraz para bulmanın zamanı geldi!

Daha önce de söylediğim gibi, genellikle bir tuğla ve harç işine kıyasla online bir iş kurmak için fazla para harcamaz. Bununla birlikte, çevrimiçi maddi ürünler satıyorsanız, e-kitaplar veya diğer bilgi tabanlı ürünlere kıyasla başlangıçta biraz paraya ihtiyacınız olacaktır.

Peki bu parayı nasıl buluyorsunuz? Çok yol var. Hadi keşfedelim.

1. İşletmeniz çok fazla masraf gerektirmiyorsa biraz tasarruf edin.

E-kitaplar veya çevrimiçi kurslar gibi bilgi tabanlı ürünlerle bir iş kurmayı planlıyorsanız, çevrimiçi işinizi zemine sokmak için biraz ilerlemenizi ve tasarruflarınızı kullanmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Çevrimiçi bir iş kurma ile ilgili maliyetleri hiç incelemediyseniz, hayran olmaya hazır olun. Maliyetleri çok az, Amerikalıların çoğu problemi karşılayamıyordu.

Ayda 3.95 ABD dolarına kadar daha düşük bir fiyata başlayabilirsiniz. Bu doğru, ayda sadece 3.95 $!

Bu size ev sahipliği yapacak ve diğer her şey oldukça isteğe bağlı. Ancak, bazı isteğe bağlı masraflar paraya değer olabilir, bu yüzden size bu masraflar için nasıl para kazanacağınızı göstereceğim.

2. Freelancing'i başlatın.

Faturalarınızı ödemek için mücadele ediyorsanız ancak önemli bir çevrimiçi iş kurmak istiyorsanız, yanınızda biraz para kazanmaya çalışın.

Bunu yapmanın harika bir yolu freelancing - çalışan olmamadır. Bir fark var!

Freelancing, aynı anda birden fazla şirket veya insan için çalışmakla ilgilidir. Aynı zamanda kendi saatlerinizi ve kendi oranlarınızı belirleyebilmenizle de tanımlanır. Bu, normal işinizde işinizden fedakarlık etmeden size ekstra para kazandırmak için size daha fazla esneklik sağlar.

Freelancing de hizmet arayanlar için de harika. Serbest çalışanlar çalışan olmadıklarından, iş sahipleri sosyal güvenlik görevlisine serbest çalışan adına ödeme yapmak zorunda kalmamakta ve sağlık hizmetleri için de ödeme yapmak zorunda kalmamaktadırlar. İşletme sahipleri serbest çalışanlar işe aldıklarında, takip etmek ve dosya tutmak için çok daha az düzenleme ve evrak var.

Gördüğünüz gibi, freelancer, hem iş sahipleri hem de işçiler için harika bir seçenek. Peki serbest çalışan olarak neler yapabilirsiniz? Bir dizi çevrimiçi serbest meslek var:

 • yazı
 • kurgu
 • Web sitesi tasarımı
 • Satış
 • Muhasebe
 • Veri girişi
 • Özel Ders
 • Antrenörlük

Daha fazla fiziksel emeğe ihtiyaç duyan bir iş bulabilirsin, eğer o şey buysa. İşte biraz ter gerektiren bazı manuel işçilik işleri:

 • Mekanik iş
 • Köpek yürüyüş
 • Tamirci çalışması
 • Mobilya taşınıyor

Kaptın bu işi. Bu işlerin çoğunun zamanınız olduğu gibi yan tarafta yapabileceğiniz. Düşünün! Bu fikirlerden biri olmak çevrimiçi işiniz - ya da online işinizi finanse etmek için bir araç olabilir!

3. Harcamalarınızı kesin.

Maaş çekmeye maaş veriyorsanız, harcamalarınızı azaltmayı düşünmelisiniz. Giderlerinizi azaltmayı amaçlayabileceğiniz bir dizi alan var ve bunlara odaklanmak istiyorum.

Öncelikle, tekrar eden masraflarınıza bir göz atın. Bu, kablolu TV abonelikleri, hücresel servis, dergi aboneliklerini içerebilir - her ay için ücret aldığınız her şey. Bu harcamaların çoğu kesilebilir veya tamamen ortadan kaldırılabilir. Birkaç ay içinde, bu masrafları azaltarak, çevrimiçi işinizin barındırılması için ödeme yapmak için yeterli paranız olacak ve örneğin bazı web tasarım işlerini yapmak isterseniz, bazı serbest çalışanlara ödeme yapacaksınız.

Ama sadece küçük tekrar eden masraflara bakmayın, büyük olanlara da bakın. Ne kadar kira ödüyorsun? Çok mu fazla? Gerçekten kullanılmayan fazla alanınız var mı? Belki de küçültmelisin. Bu kötü bir fikir değil! Ayrıca, araç ödemelerinize bir göz atın. Büyükannemin 1998 Chevy Lumina'sını sürdüm ve muhtemelen biraz para biriktirdim. Sürücü güvenilir araçlar kullandı. Faiz ödemeleri korkunç - oraya gitme!

Yinelenen masraflarınızı gözden geçirmenin yanı sıra, düzenli, tekrar eden harcamalarınıza bir göz atın. “Düzenli” harcamalarla ne demek istiyorum? Bunlar, her gün veya her gün yapabileceğiniz alımlar, ancak ay boyunca çok para kazanıyor.

Örneğin, yemek yeme masraflarınızı gözden geçirin. Her gün yemek yemek mi çıkıyorsun? Ailenizle birlikte dışarı çıktığınızda sadece 25 dolar harcadığınızı varsayalım - burada muhafazakar davranıyorum. Diyelim ki her geçen gün dışarı çıkacağını söylüyorsun. Bu ayda 375 $ ya da yılda 4,500 $ geliyor. Ahh. Azaltmak! Hafta sonları haftada bir kez yemek yemeye çalışın - bu çok daha mantıklı.

4. Zaten yaptığın şeyler için para kazanın.

Evet, zaten yapmakta olduğunuz şeyler için ödeme alabilirsiniz. Biraz nakit getirecek harika bir ipucu paylaşacağım. Hazır mısın? Bir kelime…

InboxDollars. InboxDollars, arama motorunu kullanarak arama yaparak ücretsiz para kazanmanızı sağlar. Evet, bu kadar kolay. Kaydolduğunuzda, ayrıca 5 $ ücretsiz bir bonus kazanacaksınız. Muhtemelen iyi bir miktar para kazanmak için size biraz zaman ayıracaktır, ancak kayıt olmak için sadece birkaç dakikanızı alacak bir şey için, bu büyük bir anlaşma.

Anket yaparak, anketleri cevaplayarak ve Swagbucks ile oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz.

Bu iki web sitesine bir şans verin ve büyük olasılıkla barındırma işleminizi kapsayacak kadar para kazanacaksınız ve finanse etmek istediğiniz çevrimiçi işletmenin diğer alanları için biraz fazladan ayrılacaksınız.

Para kazanmayla ilgili daha fazla ipucu ister misiniz? okumak 100 $ Hızlı Olmanın 100 Yolu.

Online İşletmenize Başlama Zamanı!

Tamam, online işinize başlamak için zaman ve paranın nasıl bulunacağını gösterdim. Şimdi gerçekten başlama zamanı! Endişelenme, bende var.

Blogging, çok fazla para harcamadan para kazanmanın harika bir yoludur. Bloglamada büyük bir başarı yakaladım ve şimdi size nasıl yapılacağını öğretmek istiyorum - ücretsiz.

okumak Kendi Blogunuzu Nasıl Başlatabilirsiniz?. Neredeyse hiç vakit kaybetmeden koşacaksın.

Şimdi bir adım atın ve çevrimiçi işinize başlayın!

Videoyu izle: BU İŞE NASIL BAŞLANIR

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

On küçük ayda sekizinci günde sekizinin başarısız olduğunu biliyor muydunuz? Seni bilmiyorum ama bu numarayı şok edici buluyorum. İlk işime on yıl önce başladığım gerçeği, bu istatistiğe baktığımda başarıyı daha da güzelleştiriyor. Hiç başarısız olmaz, arabamda, toplumumda araba sürdürebilirim ve umutlu bir işin ön penceresinden sarkan kapalı bir işaret görecek ve maalesef 10 şirkette bu 8'den biri olacak.
Devamını Oku
Küçük İşletmeler Büyük Para Tasarrufu için 6 Yolları

Küçük İşletmeler Büyük Para Tasarrufu için 6 Yolları

İster kendi banka hesabınızı izliyor olun, ister iş dünyasında olun, ekonomik kriz, paramızı daha önce olduğu gibi harcadığımız yollarla hepimizi daha dikkatli yapar. İnsanlar sürekli olarak para kazanmanın ve aynı zamanda daha az harcama yapmanın meşru yollarını arıyorlar. Genellikle bütçemize ve harcama alışkanlıklarımıza baktığımızda, yaşayacağımıza emin olmak için kontrol ederiz.
Devamını Oku
Kendi İşime Başlayarak Öğrendiğim 5 Önemli Ders

Kendi İşime Başlayarak Öğrendiğim 5 Önemli Ders

Çocukken, işletme sahibi ya da girişimci olmanın özlemlerini almadım. Jose Canseco beysbol kartlarında çok fazla para harcayan bir beyzbol kartı koleksiyoncusuydum. (Muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en kötü yatırımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor, ama hey - sadece bir çocuktum). Üniversiteye giderken bile, mezun olduğumda ne yapmak istediğimi gerçekten bilmiyordum.
Devamını Oku