İş adamları için 5 Fantastik Yaz Verimlilik İpuçları

Bazen, hepsini nasıl yaptığımı bilmiyorum. Birden fazla web sitesi işletiyorum, finansal planlama pratiğim var ve etrafta koşuşturan bir sürü çocuk var.

Verimlilik ipuçları benim için bir zorunluluktur. Bir çeşit üretkenlik hackini uygulamaya koymadan günümü geçirmenin bir yolu yok.

Ve oh çocuk, yaz aylarında?

Bu ipuçlarını kesinlikle kullanmam gerek.

İşe odaklanmak yerine eğlenmek dışında çok fazla zaman harcamak cazip gelebilir. Elbette, çocuklarınızın beyzbol oyunları gibi şeyler için zaman ayırmanız gerekir (kesinlikle bunu yaparım), fakat aynı zamanda zamanınızla da stratejik olmanız gerekir.

Her iş zamanı, küçük bir iş adamı olarak önemlidir. İşte size yararlı bulduğum bazı önemli yaz verimliliği ipuçları ve sanırım siz de olacaksınız.

1. Gününüzü High Five ™ ile başlatın

Yapılacaklar herhangi bir girişimci için hayati önem taşımaktadır. İşlerinizi halletmenize ve hedeflerinizi takip etmenize yardımcı olurlar.

Gün boyunca, yapılacaklar listesi olmadan biraz dağınık kaldım. Bu korkunç. Bir şeyden diğerine geçiyorum ve sonunda herşeyi hallediyorum, ama oldukça verimsiz.

Bu yüzden High Five ™ 'ı başlattım. High Five ™ nedir? Emniyet kemerinizi bağlayın insanlar, çok şey yapmak üzeresiniz.

Her gün başlamadan önceki gece, ertesi gün bitirmek istediğim beş görevi yazarım. Bunlar benim için en önemli görevler. Daha az sayıda görev denedim ama sadece yeterli görünmüyordu. Daha fazla sayıda görev denedim, ama çok ezici ve donuyordum. Beş tanesi benim için doğru.

Şimdi, günümde beşten fazla şey yapıyorum? Tabii ki yaparım! High Five ™ devredilemez olan görevlerdir - gerekirse diğer her şey arka brülöre konabilir.

Office Depot İş Çözümleri Merkezi, yaz boyunca yolunuza devam etmenize yardımcı olabilecek benzer ipuçlarına sahiptir. Böyle küçük ipuçları bile pratikte büyük bir fark yaratabilir.

Gününüze High Five ™ ile başlayın ve yaz başarılarınızla ilgili en önemli şeyleri yapın ve daha iyi hissedin. Deneyin ve yanılıyorsam söyle.

2. Overwhelm önlemek için Breaks

Sıkı çalışırım. Gerçekten zor. Ama bu mola ihtiyacım olmadığı anlamına gelmez.

Bu yaz tatile ya da iki tane al. Ailemle birlikte çoktan Jamaika'ya gittim. Hala tatil sırasında çalıştım ama evdeyken yaptığım kadar değil.

Dinle, molalara ihtiyacın var. İş gününüzde hafta boyu tatil veya mini molalar olsun, pilleri yeniden şarj etmelisiniz.

Eğer öğlen yorgunsun, bir problem var. Muhtemelen yeterince mola vermiyorsun.

Bazı insanlar, çalışmalarını bir rüzgârla çalışan mutfak zamanlayıcısı kullanarak zamanlamaya yardımcı olur. Örneğin, 30 dakika çalışabilir ve ardından beş dakikalık bir mola ve tekrarlayabilirsiniz. Birkaç döngüden sonra, daha uzun bir mola verin - belki 15 ila 30 dakika uzunluğunda.

Gününüz bitmeden önce kendinizin yanmasına izin vermeyin. Gün boyunca molalar verin ve kalıcı enerji keşfedin. Yaz güneşinin tadını çıkarmak için daha uzun, tatil tarzı molalar almayı da unutmayın!

Ofisten uzak olduğunuzda üretkenliğinizi nasıl koruyacağınıza dair ipuçları içeren harika bir Infographic:

3. Thrive ihtiyacınız olan dişli kapmak

Küçük bir iş adamı olarak gelişmek için sarf malzemelerine ihtiyacınız var. Firmamda kağıt ve mürekkebe sahip olmak zorunludur - zaman zaman müşterilerimiz için belgeleri yazdırmak zorundayız.

Kendinize şunları sorun: “Bu eksikliğim, küçük işletmemizi daha verimli kılacak mı?”

Birçok kişi Post-it notlarının gerekli olduğunu bulmuştur. Çok görünürler, onları bilgisayar ekranınıza yapıştırabilirsiniz ve hatta işinizin çeşitli önceliklerini veya alanlarını temsil etmek için bunları renk kodları yapabilirsiniz.

Bu yaz düşüncesinden birkaç saat geçirerek daha verimli bir yaz geçirmeniz gerekiyor. Daha verimli bir yaz ve daha üretken bir yaz dönemine sahip olmanın yolları için Office Depot İş Çözümleri Merkezi'ne gidin! Sundukları şeylerden etkileneceksiniz.

4. Gerekli Her Şeyi Yazmak

İşletmeniz çok fazla bilgi yazmayı gerektiriyorsa, metinden yazılı uygulamaya bakmak isteyebilirsiniz. En yeni Mac, iPad ve iPhone'lar yerleşik!

Ancak bazen sesli-metin uygulamaları çok iyi bir iş yapmaz ve geri dönüp birçok bilgiyi düzeltmeniz gerekebilir. Bu durumda ve daha yüksek bir doğruluk derecesi veren bir şey istiyorsanız, MobileAssistant'ı denemek isteyebilirsiniz.

MobileAssistant, yazmak için kullandığım şirket:

  • Blog gönderileri
  • Müşterilere mektuplar
  • Hatırlatmalar Bana e-postayla göndermek istiyorum
  • Konuşmadan daha kolay konuşulduğunda e-postalara yanıtlar
  • Mektupları postalayacağım

Sadece olasılıkları ve bu yaz ne kadar tasarruf edeceğinizi hayal edin! Yazma uzun sürüyor - hızlı olsanız bile yazabileceğinden daha hızlı konuşabilirsiniz.

“Financialcents” kupon kodunu (boşluksuz) kullanmayı deneyin ve MobileAssistant.us adresinden bir plan için kaydolduğunuzda% 25 tasarruf edebilirsiniz.

5. Telefonunuzun Size Hatırlatmasını Sağlayın

Tabağında çok şey var. İhtiyacınız olan son şey, önemli bir buluşmayı unutmak, işten sonra markete süt almak için bir geziyi unutmak veya High Five ™ 'un gün boyu yapılmasını unutmaktır.

İPhone'umu iOS 5'e yükselttiğimde, yeni bir simge fark ettim: Hatırlatıcılar.

Oh, benim bir cankurtaran. İPhone'umu hatırlatmak için belirli bir zamanda bir şeyler yapmamı hatırlatmak veya bir yere vardığımda veya bir yerden ayrıldığımda bana hatırlatmak için hatırlatmalar yapabilirim. İnanılmaz.

İPhone'unuz varsa ve Hatırlatıcılar uygulamasından yararlanmadıysanız, bunu yapmanızı kesinlikle öneririz.

İhtiyacın olan son şey, senin gün boyunca yapman gereken küçük şeyleri hatırlamak. Tüm bu görevleri kafanda tutmak rahatsız edici. Görevlerinizi yazmazsanız, bu görevleri yerine getirmek için kendinizi gün boyunca birden çok kez hatırlatan kendinizi bulamıyor musunuz? Bu, eldeki görevden ciddi şekilde rahatsız edici.

İlk işime başladığımda öğrendiğim derslerden biri, verimli olmak ve süreçler oluşturmak için biraz zaman ayırmanın önemli olduğudur. Telefon hatırlatıcıları gibi teknolojiyi kullanmak, bunu ve daha fazlasını gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Daha fazla yaz üretkenliği ipucu için, aşağıdaki bilgileri Office Depot İş Çözümleri Merkezi'nden kontrol edin. Git yazının tadını çıkar ve işlerini hallet!

Videoyu izle: Sıcak Silikon Tabancası Nasıl Kullanılır? Koçtaş ile Kendin Yap!

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Çevrimiçi Yazar Olarak Nasıl Bir Yaşam Kazandığım (Ve Nasıl Olabilir)

Çevrimiçi Yazar Olarak Nasıl Bir Yaşam Kazandığım (Ve Nasıl Olabilir)

Yirmili yaşlarımın çoğunda, yerel bir bankada Aile Hizmetleri Müdürü olarak uzun saatler çalıştım. Hayatımı tek kelimeyle anlatmak zorunda olsaydım, kesinlikle “yorucu” ile giderdim. Sadece sabah saat 5'e kadar yorulmadan çalıştım. her gün, ama üç yaşın altında iki çocuğum vardı. Bunların en önemlisi, sık sık gece, hafta sonları ve tatil günleri çalıştım.
Devamını Oku
Çekirge Gözden Geçirme: Gerçek Bir Müşteriden Düşünceler

Çekirge Gözden Geçirme: Gerçek Bir Müşteriden Düşünceler

İşletmem ilk başladığımda, cep telefonu numaramı işletmem için birincil telefon numarası olarak kullandım. Sorun, insanların cep telefonumu aradığını ve nasıl cevap vereceğimi bilmiyordum. Potansiyel bir müşteri olsaydı, onları profesyonel bir şekilde karşılamak isterdim. Kişisel bir çağrı olsaydı, daha rahat olmak isterdim.
Devamını Oku
Küçük İşletmeler Büyük Para Tasarrufu için 6 Yolları

Küçük İşletmeler Büyük Para Tasarrufu için 6 Yolları

İster kendi banka hesabınızı izliyor olun, ister iş dünyasında olun, ekonomik kriz, paramızı daha önce olduğu gibi harcadığımız yollarla hepimizi daha dikkatli yapar. İnsanlar sürekli olarak para kazanmanın ve aynı zamanda daha az harcama yapmanın meşru yollarını arıyorlar. Genellikle bütçemize ve harcama alışkanlıklarımıza baktığımızda, yaşayacağımıza emin olmak için kontrol ederiz.
Devamını Oku
Gaziler için Küçük İş Olanakları

Gaziler için Küçük İş Olanakları

Askeri gaziler onları işverenler için çekici kılan birçok niteliğe sahiptir. Sadakat, güvenilirlik, tahrik ve kararlılık ve dürüstlük gibi şeyler, işverenler için tüm çekici özelliklerdir. Mevcut iş piyasası ve ekonomi, bu özelliklerin hepsinde bile büyük bir işe giriş yapmayı zorlaştırabilir.
Devamını Oku