Kazanmak

GF ¢ 042: Ben Newman ile İçsel Büyüklüğünüzün Kilidini Açmak

Ben Newman yanıyor.

Ve bir arkadaşım, akıl hocası ve hayatımdaki pozitifliği aşan biri olduğunu söylemekten gurur duyuyorum.

Ayrıca, o ölmek üzere olan bir St. Louis Cardinals hayranı, yani ne sevmiyorsun? 🙂

İşte Ben'in başarılarından sadece birkaçı

  • Süper başarılı sigorta acentesi (son zamanlarda emekli oldu)
  • Uluslararası hoparlör
  • 4 kitabın yazarı (5'inci sırada)
  • Devam Eden Mücadele ve Bootcamp Atölyeleri Kurucusu
  • Yüksek Performanslı İş Koçu
  • Sadık koca ve gururlu baba
  • Bir serin dostum

Sadece 35 tane olduğunu mu söyledim?

Daha gevşek gibi mi hissediyorsun? Evet, ben de 🙂

İnantığınız Şeye Savaşın

Ben'e ilk girişim kitabını okuyordu İyi Dövüşle Savaş, Bir Annenin Mirası Canlı. (Bunu kaçırırsanız, bu kitabı bir Girişimciler için En İyi 25 Kitap).

Bunu kabul ettiğim için erkek puanlarını kaybedebilirim ama Ben'in kitabını okurken ağladım. Aslında birkaç kez ağladım. Bir spoyler olmak istemiyorum ve çok fazla gösteriyorum, çünkü kitap bu kadar canlandırıcı bir okuma. Aslında, röportajı okumadan önce, Amazon'a gidin ve şimdi satın al.

Cidden, pişman olmayacaksın.

Ben geçenlerde üçüncü kitabını yayınladı Başarı için Cep Gerçeği. Dediğim gibi, bu adam her zaman güçlü bir şeye katılır ve bazı sorulara cevap vermesi için heyecanlanır.

Ben Newman'ı Tanıtıyor…

+++++++

1. Sizinle sadece tanışanlar için, okuyucularımıza Sürekli Mücadelenin ne olduğuna dair bir arka plan verin mi?

BİREYSEL SİZE güçlü bir şekilde inanan bir şirket. Hepimiz farklıyız ve hepimizin büyüklüğe farklı yollara sahip olacağız. Konuşma ve yazma, bireyleri tutkularını ortaya çıkarmak ve kendilerini daha iyi görmeyi arzulamak için eğitmek, ilham vermek ve güçlendirmek için katalizörlerdir.

2. İnsanların karşılaştığı en yaygın engellerden bazıları nelerdir ve bunların üstesinden gelmelerini nasıl öneriyor?

Duyduğum en yaygın cevap ve sıkça anlatılan hikayeler, iki kulağınızın arasında olanlarla ilgilidir. Hayatta hepimiz engellerle karşılaşacağız. Karşılaştığımız zorluklara nasıl karşılık verdiğimiz ve çerçevelendiğimiz, mirasımızı belirleyecektir. Hepimizin geçmişte karşılaştığımız hikayeler ve zorluklar var.

Zamanlama doğru olduğunda, atasözü zihinsel rafınıza ulaşın ve geleceğe güç vermek için geçmişteki sıkıntıları keşfetme cesaretine sahip olun. Engellerin üstesinden gelmek için nasıl mücadele ettiğin ile kimi etkileyebileceğini asla bilemezsin.

Büyük filozof, Rocky Balboa bir defasında şöyle demişti: “Ne kadar hızlı düştüğün o kadar da zor değil”.

Bu Video Hakkında: Sadece bir yere taşınmak, teşvik etmek, motive etmek istiyorsanız bunu izleyin. Ben şahsen konuşmayı duydum ve bu adam tutkuyla sızıyor. Bu adamı seviyorum!

3. Başarıyı nasıl tanımlarsınız?

Başarı, kişisel ve profesyonelin büyük bir dengesiyle tanımlanır. Başarı kazançlar ve kayıplarla ilgili değildir. Başarı, elinizden gelenin en iyisini vermek ve sizden daha büyük bir amaca inanmaktır. Linda Ellis'in bir şiirini de açıklayabilir miyim…

Çünkü ne kadar sahip olduğumuz önemli değil;
Arabalar evin parası
Önemli olan nasıl yaşadığımız ve sevdiğimiz
Ve nasıl bizim çizgimizi harcıyoruz.

Öyleyse okudun okunduğunda
Hayatının rehash eylemleriyle
Söylediklerinden gurur duyar mısınız
Çizgisini nasıl geçirdiğin hakkında?

Sanırım bu şiir her şeyi söylüyor. Hayattaki doğru şeylere odaklanın ve kendinizi daha çok sevmeye, daha çok güldürmeye ve daha çok yaşayacağınıza ve kendinizi HAYATINIZDA BÜYÜK BAŞARILI bulmaya davet edin!

4. Yakın zamanda yapılan bir röportajda, her zaman görüşmelerin / görüşmelerin her zaman sorulara son verdiğini belirttiniz, SİZİN SİZ? VE NEDEN ŞİMDİ DEĞİL? Bize nedenini söyle.

Hayat seçimlerden ibarettir. Gelecekte ne olur ve daha önemlisi geride yaşadığın LEGACY, seçimleriniz ve inançlarınız üzerinde doğrudan bir düşüncedir. GÜÇLÜ OLACAK!

5. Motivasyonel eğitim kamplarından birine katılmaya yetecek kadar şanslıydım. Bunların ardındaki ilham neydi?

Önyükleme Kampları zihinsel zorluğa sahip bireylere yardımcı olmak ve yaşamınızı ve mirasınızı tanımlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 2009 yılından beri Boot Camps düzenliyoruz ve her zaman kıyıdan sahile katılımlı bireyler var.

6. Müthiş ve ilham verici teklifleri paylaşmak için bir yeteneğiniz var. Son zamanlarda seni hareket ettiren biriyle yakınlaşabilir misin?

“Ne kadar yaşadığın değil, hayatını nasıl yaşadığını seçiyorsun.” Janet Fishman Newman

Bireylerin zorluklarla karşılaştıklarında olumlu bir yol seçebilecekleri konusunda bir kanıt yaşıyorum. Annem Janet Fishman Newman, 7 yaşındayken Amyloidosis adı verilen nadir bir kas hastalığından vefat etti. Ölümcül hastalıkla savaşırken dünyaya pozitif zihinsel tutumunu nasıl ortaya çıkardığını gösteren bir derginin ardında bıraktı.

Hayatı ve onun günlüğü artık benim için başkalarının zorlukların üstesinden gelmelerine ve başarı yolculuklarında olumlu kalmaları için var olan değerli dersleri temsil ediyor. Yukarıdaki alıntı, şimdiye kadar öğrendiğim en büyük hayat dersi ve şimdiye kadar bildiğim hayatın en büyük şampiyonu olan annemden geliyor.

Kimsenin bir şey yapamayacağını söylemesine izin verme. Köprüsünüzde her gün başarıya büyük bir dikkat edin ve sizden daha büyük bir amaç için teslim olun.

MİRAS BIRAKMAK!

NİYE SEN OLMAYASIN? NEDEN ŞİMDİ DEĞİL?

+++++++

Teşekkürler, müthiş röportaj için Ben. Ben'i hareket halinde görmek istiyorsanız, aşağıdaki motivasyon videolarından birine göz atın.

Ben'in ücretsiz Zihinsel Sertlik Playbook'u indirin İşte.

Videoyu izle: GF 042 - Büyük Çapalar

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Başarısızlık Başarısına Neden Olabilir
Kazanmak

Başarısızlık Başarısına Neden Olabilir

Bugün blogda biraz değiştirip diğer sitem Maliye Askerim için yaptığım videolardan birini paylaşacağımı düşündüm. Başka bir sitem olduğunu biliyordun, değil mi? Kendinizi bilgilendirin. İşte yaptığım birçok videodan biri. Enjoy… Bugün başarısızlık hakkında biraz konuşmak istiyorum.
Devamını Oku
Stajlar: Para ya da Deneyim için mi?
Kazanmak

Stajlar: Para ya da Deneyim için mi?

Bu, Laura'yı finanse etmek ve net değerini arttırmak için çalışan yirmi bir kadın olan bir misafir postası. Green Panda Treehouse'da üniversite öğrencileri ve mezunlar için kişisel finans hakkında yazıyor. Üniversite öğrencisi iseniz, muhtemelen sadece özgeçmişinizi geliştirmekle kalmayacak, ancak alanınızdaki bir kariyerin nasıl bir şey olacağına dair bir fikir sahibi olacaksınız.
Devamını Oku
Kolejde Para Kazanmak için 15 Yol
Kazanmak

Kolejde Para Kazanmak için 15 Yol

Kolej anıları birkaç dolar kazanmak için davayla ramen erişte yiyin. İşte size erişte doldurmak dışında yardımcı olabilecek bazı harika tasarruf para ipuçları! Ordu Milli Muhafızlarımın, harçlarımın çoğunu ve GNC'de vitamin ve protein tozu satan alışveriş merkezimin faturalarıma yardım etmesinden dolayı şanslıydım, evet borç aldım, ama tıpkı benim gibi, borcunuzu da ödeyebilirsiniz!
Devamını Oku
Beauty Broadcast'in Emily Eddington: Küçük Bir Şehir Kızının 17 Milyon YouTube Görünümü ve 100,00 Raving Abonesi Nasıl Oldu?
Kazanmak

Beauty Broadcast'in Emily Eddington: Küçük Bir Şehir Kızının 17 Milyon YouTube Görünümü ve 100,00 Raving Abonesi Nasıl Oldu?

Aşağıda röportajdan transkript var… Bu Jeff Rose ve bugün eğlenceli ve farklı bir şey yapıyorum. Gördüğünüz gibi aslında bir WSIL TV3 sabah haber çapası olan Emily Eddington ile bir makyaj stüdyosunda oturuyorum. Bu aslında farklı, flip-the-script tipi bir şey. Tipik olarak, Emily'nin röportaj yaptığı sabah haberindeyim.
Devamını Oku