Kazanmak

Başarısızlık Başarısına Neden Olabilir

Bugün blogda biraz değiştirip diğer sitem Maliye Askerim için yaptığım videolardan birini paylaşacağımı düşündüm. Başka bir sitem olduğunu biliyordun, değil mi? Kendinizi bilgilendirin. İşte yaptığım birçok videodan biri. Keyfini çıkarın…

Bugün başarısızlık hakkında biraz konuşmak istiyorum. Bir çok insan başarısızlıktan korkuyor. Onlar sadece bunlardan çok korkuyorlar. Yeni bir şey denemekten korkuyorlar. Yaşamları hakkında bir şeyleri değiştirmeye çalışmaktan korkuyorlar, bu yüzden hiç bir şey yapmıyorlar. Başarıdan bahsettiğim kadarıyla, ister Finans Solisti blogunda olsun, ister iyi Mali Cents blogum olsun, itiraf etmekten korkmadığım tek şey başarısız olduğum. Birçok kez başarısız oldum.

Başarısız olduğumdan sadece birkaç farklı örnek vermek istedim, ama daha önemlisi ondan ne öğrendim. Başarısız olmak bir şey, ama o deneyimden öğrendikleriniz, ondan ne aldığınız ve bunu ileriye doğru hayatınıza nasıl uygulayacağınız en önemli kısım. Başarısızlık, başarının hemen hemen bir zorunlulukudur. Böylece, başarmaya çalıştığınız şeyleri nasıl ayarlayacağınızı ve değiştireceğinizi ve bunları nasıl geliştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Arıza Örneği

Başarısız olduğum, hayatımdaki ilk şeylerden biri, sadece saçma sapan şoklar, temel eğitimdeydi. İlk PT testimiz, bu bizim fiziksel antrenman testimizdi ve en fazla pushup, max sit-up ve iki mil koşusu yapmak zorunda kaldık. PT testini ilk kez temel eğitimde aldığımda, başarısız oldum. Sanırım iki mil koşusu için 16 dakikasında bir noktamız vardı ve 18 yaşlarında koştum. 21 yaşındaydım ve çalıştığım zaman iki mil koşusu başarısız oldum, iyi bir şekilde olduğumu düşündüm, gerçekten göze çarpan bir deneyim ve gerçekten bağırsak burkucu bir duyguydu çünkü temel eğitimde değil. Başarısız olmak istediğiniz yer, özellikle akranlarınızın etrafında, delici çavuşlarınızın etrafında, vb.

Bundan uzaklaşmam, bu gerçek anlamsızlık duygusuna sahip değildi, belki de tüm gerçekliğinizde işe yarayacak ve değişime ve bu becerilerin bazılarını geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuzu düşünün. Yaptığım şey sadece PT'yi yapmaya devam etti, koşmayı sürdürdü, kendimi ve PT puanımı geliştirmeye çalışmaya devam etti ve temel eğitim sona erdiğinde, 14 dakikalık bir işarette çalışmam gerekti. Yine de diğer tüm erkeklerden mükemmel değil, ama hayatımda hiç koşucu olmadım bu yüzden sadece iyi bir puanla geçip geçtiğim gerçeğim oldukça iyi bir içerikti.

Bu bir Piramit Şeması Değil….

Size nasıl başarısız olduğum hakkında bir örnek vereyim. Benim hakkımda öğreneceğiniz bir şey, yeni şeyler denemeyi, yeni restoranlar denemeyi, dışarı çıkmayı ve yeni yerleri ziyaret etmeyi seviyorum, ya da iş hayatımda yeni iş girişimlerini denemeyi seviyorum. Hayatımın sadece bir kez değil iki kere başarısızlıkla sonuçlandığım bir alanı çok seviyeli bir pazarlama oldu. Çok seviyeli pazarlama hakkında duydunuz, birçok insan bu piramit şemaları olarak adlandırıyor. İki farklı çok seviyeli pazarlama işletmesini denedim ve ikisi de başarısız oldu.

Bu iki tecrübeden aldığım uzaklaşma, bu iki başarısızlık, ne olursa olsun bir işe başlayacak olursanız, bu konuda tutkulu olduğunuzdan emin olun. % 100,000'e inandığın bir şey olduğundan emin ol. Geçtiğim bu çok seviyeli pazarlama işletmeleriyle bu rüyamda satıldım, bu pasif gelir vizyonu ve tüm bu ekstra paraya sahip olmak. Daha sonra paraya odaklandım, o zaman gerçek iş, gerçek tutku önümde sunuldu. İyi bir fikir gibi geldi, ama doğru nedenlerden dolayı değildim. Bu benim en büyük uzaklığımdı. Çok seviyeli pazarlama işletmelerinin tümünü kastetmiyorum. Eminim ki, iyi bir iş modeline sahip olanlardan bazıları, ama bir parçası olduğum, inanmadığım ve inanmadığım bir şeyi satamam.

Şimdi finansal planlama işimde, Finansman Askerleri ile blogumda bunlar benim inandığım her şey, tutkulu olduğum şeyler. İnsanlara yardım edebileceğim umuduyla, hayatlarını maddi olarak değiştiren veya onlara kendi yaşamlarında başarılı olmaları için gereken teşvik ve başarı hissini veren ümit ediyorum.

Yani muhtemelen düşünüyorsun, “Vay canına, bunlar oldukça büyük hatalar." Ve onlar. Bunlar öğrenmem gereken şeyler. Her iki olayda da göze çarpan bir deneyim oldu. Bunlar sadece iki örnektir. Söz veriyorum, başarısız olduğum başka birçok örnek var, ama daha önce de söylediğim gibi, onlardan aldığım şeyden aldığım şey. En önemli kısım budur çünkü öğrenmeniz gerekiyor.

Sadece Bisiklete binmek gibi

İlk kez bisiklete binerken, sadece bisiklete binen bir hayvan olmadıkça, düştün. Hatırlıyorum, ilk seferde çok sert düştüm, dizimi parçaladı. Anneannem ve babam beni desteklemek ve beni geri almak için oradaydılar ve ben korktum. Geri dönmek istemedim. Tekrar başladıktan sonra sanırım ikinci ve üçüncü kez düştüm, ama denedim ve bu deneyimlerden denemeye ve öğrenmeye devam ettim. Bir dahaki sefere bildiğim gibi her çocuğum gibi bisiklete biniyorum. Her seferinde bir kez düşmelisin, ama cesaretini kırma. Kendini topla, kendini tozla ve ondan öğren ve sonra uygula. Devam edip bir sonraki adıma geçeceksin.

Uğradığınız için teşekkürler. Blogu kontrol ettiğinizden emin olun, sellieroffinance.com ve bir dahaki sefere görüşürüz.

Bu materyalde dile getirilen görüşler yalnızca genel bilgi içindir ve herhangi bir birey için özel tavsiye veya tavsiyelerde bulunmayı amaçlamamaktadır.Hangi yatırımların sizin için uygun olabileceğini belirlemek için yatırım yapmadan önce mali danışmanınıza danışın.

Videoyu izle: Başarılı ve Başarısız İnsanlar Arasındaki Farklar

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Çocuğunuzun Kimlik Hırsızlığından Nasıl Korunması
Kazanmak

Çocuğunuzun Kimlik Hırsızlığından Nasıl Korunması

Kimlik hırsızlığı, sizi muhtemelen en çok etkilemiş olan veya en azından tanıdığınız bir kişiyi sürekli olarak tehdit ediyor. Hayatımda iki kez kimlik hırsızlığı kurbanı oldum. Her ne kadar, iki kere okudum bazı korku hikayeleri ile karşılaştırıldığında çok az sorun vardı; yine de popoda bir acıydı ve bir daha asla onun içinden geçmek istemiyorum.
Devamını Oku
49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları
Kazanmak

49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları

Eskiden olduğu kadar kolay para kazanıyor mu? Her şeyden önce, bu eski bekleme - gazete güzergahı - çoğunlukla tarihin çöplüğüne gitti. Demek istediğim… gazeteleri kim okuyor? brisbanetimes .... Bu arada, çocuk işçiliği yasaları gençlerin tutabileceği işlerin sayısını azaltmıştır. Genç olarak nasıl para kazanılır, matriks haline geldi.
Devamını Oku
4 Para Dersleri Babalar Çocuklarını Öğretebilir
Kazanmak

4 Para Dersleri Babalar Çocuklarını Öğretebilir

Bu aslında 2 yıl önce yayınlandı, ancak bugün hala geçerli. Mutlu Babalar Günü hepiniz! Selam. Bu yazının başlığından, muhtemelen başka bir Jeff Rose klasiği aldığınızı düşündünüz. Ama, hayır, hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Bu karısı. Selam millet. Ben Mandy. Evet, kocanın günlüğünü bugün Baba'nın Gününün şerefine bıraktım.
Devamını Oku