Kazanmak

49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları

Eskiden olduğu kadar kolay para kazanıyor mu?

Her şeyden önce, bu eski bekleme - gazete güzergahı - çoğunlukla tarihin çöplüğüne gitti. Demek istediğim… gazeteleri kim okuyor? smh…

Bu arada, çocuk işçiliği yasaları gençlerin tutabileceği işlerin sayısını azaltmıştır. Genç olarak nasıl para kazanılır, matriks haline geldi. Geleneksel olmayan kaynaklardan para kazanma fırsatları aramalısınız.

Ama bu bir sorun değil, çünkü daha önce hiç olmadığı kadar çok var. 49 ile çıktık! Ve durmamızın tek nedeni, olasılıkların neredeyse sınırsız olmasıdır! İşte en iyi olduğunu düşündüğümüz bir genç olarak para kazanmanın yolları burada.

Fast food restoranları, marketler ve büyük market perakendecileri gibi her zamanki genç iş durumlarını bıraktık. Sıradan işlerden bahsetmemize gerek yok.


Oh, ve fırsatlar numaralandırılmış olsa bile, özel bir düzende değiller. Çoğunlukla hangisinin sizin için en iyi çalışacağını seçmek meselesi. Onları sadece numaralandırdık, böylece onları daha kolay seçebilesiniz.

Başlayalım…

1. Kapılar üzerinde beceriyor

Bu gerçek bir hikaye - Bir an için gururlu bir papayı şımartabilirseniz…

Yedi yaşındaki oğlum, Bentley, fazladan para kazanmak zorundaydı. Şimdi yedi yaşındayken, seçenekler oldukça sınırlıdır. Ama Bentley bu notu hiç almadı.

Yaşının çocuğunun sahip olması gereken sınırlardan tamamen habersiz olarak, komşularımızdan birinin bahçe işi yaptığını gördü ve ona defalarca prova ettiği bir soruyla yaklaştı:

"Merhaba. Benim adım Bentley. Bazı kitapları satın almak için fazladan para kazanmaya çalışıyorum çünkü okumayı çok seviyorum. Size yardımcı olabileceğim bir şey var mı? ”

İşi aldı, bir buçuk saat çalıştı ve 20 dolar kazandı. Hepsi bir soru sorduğu için! O benim oğlum ve ondan inanılmaz derecede gurur duyuyorum, ama aynı zamanda para kazanmanın mükemmel bir örneği.

Bazen, tek yapmanız gereken ihtiyacı tanımlamak ve bir soru sormaktır. Genç olarak para kazanmanın diğer 48 fırsatını okurken aklınızda bulundurun.

Tüm hikayeyi burada okuyabilirsiniz: Bentley'in İlk İşi.

Hadi devam edelim.

2. Bebek Bakımı

Bebek bakıcıları, tipik bir yarı zamanlı işten çok daha iyi koşullarda çalışan, saatte 10 dolar alıyorlar. Çocukları sevmek zorundasınız ve bir CPR kursunu tamamlarsanız gerçekten yardımcı olacaktır. Çoğu zaman çevrenizdeki insanların oturmak için uygun olduğunuzu bilmelerine izin vermek kadar kolaydır. Sözler bir kez olsun, işleyebileceğinizden daha fazla bebek bakıcılığı almış olabilirsiniz.

3. InboxDollars

InboxDollars, TV izleyerek, anketler alarak ve hatta web'de arama yaparak para kazanmanızı sağlar. Anladım - nakit, ödüller değil. Bu sitede bir servet kazanmayacaksınız, ama normalde yaptığınız şeyleri yaparak ekstra para kazanmanın bir yolu. Yaptığın gibi, dolar ve sentler toplanacak.

4. Özel ders

Herhangi bir konuda iyi iseniz, hizmetlerinizi bir öğretmen olarak sunabilirsiniz. Hemen hemen her akademik konu yeterlilik kazanabilir, ancak matematik, fen ve İngilizce genellikle en çok talep görenlerdir. Saatte 20 dolar şarj edebilirsiniz. Yerel okullara el ilanları sağlayarak hizmetlerinizi pazarlayın.

Enroll.com gibi platformlar aracılığıyla çevrimiçi olarak bile yapabilirsiniz. İnternet sitesi tarafından talep edilen ders ücretlerinin% 60'ı ile% 80'i arasında kazanabilirsiniz.

5. Dil Eğitmeni Olun

Bu çok özel bir öğretmedir. ABD'ye göçmenlerin devasa akışıyla, İngilizce konuşmayı öğrenen insanlar için büyük bir pazar var. Bu özellikle göçmenlerin çocukları için geçerlidir.

Bu hizmeti doğrudan müşterilere sağlayabilir veya SameSpeak gibi bir web sitesine katılabilirsiniz. Sitede her 30 dakikalık bir seans için 10 $ kazanabilirsiniz.

6. Bilgisayar ve İnternet Becerilerinizi Satın

Gençler genellikle bilgisayarlardan ve internetten yetişkinlerden daha akıcıdırlar. Belirli becerileriniz varsa, bunları ödeme yapan müşterilere satabilirsiniz. İnsanların bilgisayarlarını yönetmelerine veya uygulamaları indirmelerine yardımcı olmak kadar basit olabilir. Birçok yetişkin, bu hizmetleri onlar için yapmaları için başkalarına ödeme yapmaya isteklidir.

7. Alış ve Satış… Şey

Bu yaşlanma pratiği al, düşük sat. Pazarlık için bir gözünüz varsa, düzenli olarak para kazanmanın bir yolu olabilir. Bunu yapabileceğiniz farklı yollar var. Örneğin, garaj satışlarında ve tasarruf mağazalarında nazikçe kullanılmış kıyafetler satın alın ve bunları konsinye mağazalarında satarsınız. Aynı kaynaklarda düşünebileceğiniz hemen hemen her şeyi satın alabilir ve daha sonra bunları Craigslist ve eBay'de satabilirsiniz.

8. evde beslenen hayvan

İnsanlar tatildeyken yetişkinlere evcil hayvanlarına bakmak için rutin olarak para ödüyorlar. Ancak, yetişkinler için gidiş hızından biraz daha az bir ücret ödeyerek kendi iş kitabınızı yaratabilirsiniz. Müşterileri, kendi mahallenizde ve çevredeki mahallelerde reklam vererek bulabilirsiniz. Evcil hayvanı sevmelisin ve iş genellikle çok rahat.

9. Köpek Gezdirme

Bu evcil hayvanın oturuşundaki bir varyasyon, ama daha tutarlı olma eğilimindedir. Çünkü bir köpeğin her gün, çoğu kez birkaç kez yürümesi gerekiyor. İnsanlar bütün gün işteyken, köpeklerini gezecek birine ihtiyaç duyabilirler. Birkaç müşterinin köpeklerini dolaşarak sabit bir gelir elde edebilirsiniz. Bunu kendi mahallinizde yapabileceğinizden, bir arabaya bile ihtiyacınız olmayacak.

10. Garaj Satış Öncesi

Pratik olarak her ev sahibinin er ya da geç bir garaj satışı var. Tüm işi kapsayan garaj satışı değil. Bu hazırlık. Ürünlerin depodan çıkarılması, temizlenmesi, fiyatlandırılması ve satışa çıkarılması gerekmektedir. Bu çok zaman alıcı bir süreçtir, herhangi bir garaj görevlisi yardım etmeyi çok ister.Mahallenizdeki hizmetlerinizi, özellikle garaj satışlarının en sık görüldüğü ilkbahar ve sonbahar aylarında gönüllü olun.

11. Çevrimiçi Anketler Alma

Bu, çok fazla hevesli olduğum bir fırsat değil çünkü çoğu site nakit para yerine ödüller veriyor. Ancak, ödüller içinde ödemeniz size uygunsa, MySurvey.com, PaidViewpoint ve SurveyConsensus gibi siteleri deneyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konularda anketler var ve genellikle katılmak için en az 13 veya 14 yaşında olmanız gerekiyor.

12. Oturum Müzisyeni

Özellikle bir müzik enstrümanıyla, özellikle kendini sanatçılara gösterecek iyi bir şeyle iyi misiniz? Eğer yapabilirseniz, bir oturum müzisyeni olarak çalışabilirsiniz. Bunlar bir müzik grubunda oynayan, ancak mutlaka grubun bir parçası olmayan kişilerdir. Her bir konser bazında ödeme alırsınız.

13. Kamp Danışmanı

Bunlar genellikle yaz aylarında genellikle geçici düzenlemelerdir. Genelde genç çocuklarla çalışıyorsun. Serbest çalışma ile geleneksel bir iş arasında bir yerde yüzer. Saatleri ayarlamış olabilirsiniz, ancak işi nasıl yaptığınıza dair çok fazla esneklik var.

14. Annenin Yardımcısı

Bu, yeni bir anne ya da birkaç küçük çocuğu olan biri için hoş bir hizmet olabilir. Bebek bakıcılığı hakkında daha az şey (bunun olası bir sonucu olabilir) ve yardım sağlama konusunda daha fazlası var. Bir anne sizden yemek hazırlamak, çamaşır yıkamak veya çok küçük çocukları beslemek gibi belirli hizmetleri yerine getirmenizi isteyebilir. Düzenleme geçici veya kalıcı olabilir.

15. Etsy'de El Sanatları Yap ve Sat

El işi yapmak için bir yeteneğiniz varsa, bunları Etsy'de satarak ekstra para kazanmaya başlayabilirsiniz. El yapımı el sanatları üreten ve satanlara adanmış bir site.

16. Havuz cankurtaran

Bu genellikle mevsimsel bir fırsattır. Ama eğer havuzda olmaktan hoşlanıyorsanız ve cankurtaran eğitiminiz varsa, bu kesinlikle yaz aylarında para toplamanın bir yoludur.

17. Paten Muhafızı

Çoğu paten pisti kapalı olsa da, bu bir kış fırsatı daha fazla olma eğilimindedir. Eğer bir ortalamanın üzerinde patenci iseniz, hak kazanabilirsiniz.

Eğer cankurtaran da yapabilirsen bu iyi bir eşleşme olabilir. Kış aylarında paten muhafızı ve yaz aylarında cankurtaran olabilirsiniz.

18. Bir Eğlence Parkında Çalışmak

Eğlence parkları genellikle gençleri işe alır. Bunun nedeni, büyük ölçüde genç olan ortak müşteriyle doğal bir uyumluluğunuzdur. Sezon geçişleri sağlayan bazı parklarla da iyi bir yan haklar olabilir.

19. Kişisel Asistan

Alışılmadık derecede meşgul olan bir yetişkin tanıyor musun? Bu kişi çok çeşitli küçük işlerde yardıma ihtiyaç duyabilir. Bu, işlerini yürütmekten işine ya da mesleğine kadar her şey olabilir. İyi organizasyonel ve idari becerileriniz varsa, bu ciddi bir para kazanma fırsatı olabilir. Gelecekte tam zamanlı bir iş için mükemmel eğitim de olabilir.

20. YouTube Videoları Yapımı

YouTube'da hiç video yaptıysanız, bunu sabit bir gelir akışına dönüştürebilirsiniz. Videoların nasıl oluşturulacağını öğreten videolar bile vardır. Video oluşturabilir, bunları Google AdSense’le ayarladıktan sonra kullanıcılar videonuzu görüntüledikçe gelir elde edersiniz ve görüntülenen reklamları tıklarsınız. Hatta çeşitli servis sağlayıcılarından bağlı kuruluş gelirleri sağlayabilecek videolar da oluşturabilirsiniz.

Videolar düşünebileceğiniz herhangi bir konuda olabilir. Nasıl yapılır videosu olabilir veya film ve müzik yorumları gibi belirli konularla ilgili olabilir. Her ay size her biri biraz gelir elde eden bir video portföyü bile oluşturabilirsiniz.

21. Bilgisayar Temellerini Eski Dostlara Öğretme

Bilgisayarın hızlı yayılmasına rağmen, hala onlar hakkında fazla bir şey bilmeyen birçok insan var. Bu, özellikle bilgisayarlardan önce dünyaya gelen 60 yaş üstü insanlar için geçerlidir. Birçoğu şimdi sadece bilgisayarların sevinçlerini keşfediyor. Ama onları nasıl kullanacaklarını bilmiyorlar. Hizmetlerinizi onlara öğreterek sunabilirsiniz. Yerel yaşlı vatandaş grupları veya hatta kıdemli yaşam merkezleriyle konuşun ve neler yapabileceğinizi görün.

Tıpkı oğlum Bentley gibi Bazen yapmanız gereken tek şey sormaktır!

22. Sanat Yarat ve Sat

Bir keresinde kendi sanat eserini bir fuarda yaratıp satan bir gençle karşılaştım. Yani, Fuardaki sanat eserini yaratıyor ve satıyordu. Sprey boya ile göz kamaştırıcı sanat yaratıyordu. Heyecan verici bir şeydi ve aslında onu satıyordu - her biri yaklaşık 20 dolardı. Sanatsal bir çizginiz varsa, doğrudan fuar ve el sanatları fuarlarında satış yapmak ciddi bir para kazanma fırsatı olabilir.

23. Etkinlik Fotoğrafçısı Olmak

Düğün fotoğrafçısı olmaktan bahsetmiyorum. İnsanlar aile toplantıları ve doğum günü partileri gibi daha az etkinliklerde fotoğraf çekmeyi severler. Bu tür olayları biliyorsanız, hizmetlerinizi fotoğrafçı olarak gönüllü olun. Etkinliğe katılmak için 30 dolar veya 40 dolar gibi sabit bir ücret talep edebilirsiniz. Ama bu hafif bir iştir ve muhtemelen bir yiyecek olarak bedava yiyecek alırsınız.

24. Bir Sinema Salonunda Çalışmak

Evet, bu bir iştir, ama bir sürü avantajı vardır. Ücret sadece asgari ücretin üstünde değil, aynı zamanda bol bol ücretsiz film izlemeye de çalışıyor. Ayrıca sıcak yaz günlerinde iklimlendirmenin faydalarından da yararlanacaksınız. Ve sinema salonları gençler çekmeye eğilimli olduğundan, tanıdık bir şirkette olacaksınız.

25. Ev temizliği asistan

Yetişkinler genellikle evlerini temizlemek için gençleri işe almazlar. Ama onları temizlik yardımı olarak alabilirler. Birisi belirli bir temizlik gününe sahipse, işi bitirirken hizmetlerinizi takdir edebilir. Bu, mahallenizdeki insanlara sunabileceğiniz başka bir hizmettir.

26. Müzik Dersi Ver

Bir müzik aleti çalıyorsanız ve bu konuda oldukça iyiyseniz, hizmetlerinizi özel bir müzik öğretmeni olarak sunun. Çocuklar her şey öğrenmeye geldiğinde, genellikle diğer çocuklara, özellikle de gençlere daha iyi yanıt verirler. Öğretmek için sabır ve müzik becerileri de varsa, bu gerçek bir fırsat olabilir. Buna bölgenizdeki okul müziği öğretmenleri ile konuşarak ve hizmetlerinizi öğrencilerle çalışmak üzere sunarak yaklaşabilirsiniz.

27. Yıkama Arabaları

Genelde bir araba yıkamasına gidebildiğiniz ve birkaç dolarlık iş yapabildiğiniz doğru olsa da, birçok kişi hala kişisel dokunuşları sever. Ev aramaları yaparsanız ve müşterinin kendi araba yolunda araba yıkarsanız bu özellikle doğrudur.

28. Fiverr ve Upwork

Eğer bilgisayar ile ilgili belli becerileriniz varsa, mikro görevleri yaparken para kazanabilirsiniz. Bunlar, grafik tasarım, sesli uyarılar ve sosyal medya çalışmaları gibi, iş başına birkaç dolar ödeyen küçük işler. Fikir, evinizin rahatlığında birden fazla iş yapmak ve fazladan para kazanmaktır. Bunu Fiverr ve Upwork gibi platformlarda yapabilirsiniz.

29. Tumblr Temaları Oluştur

Tumblr, gençler için en popüler sosyal medya sitelerinden biri haline geldi. Orada çok fazla zaman geçirirseniz ve temaları nasıl tasarlayacağınızı bilirseniz, başka insanlar için onları yaratarak para kazanabilirsiniz. Herkes kazanan bir tema istiyor, bu yüzden doldurmanız mümkün olabilecek bir niş.

30. Noel Süsleme / Süsleme

Hemen hemen herkes Noel süslemelerini sever. Ancak onları koymak zor olabilir ve onları aşağı çekmek bir güçlük olabilir. Özellikle de dekorasyonu süslemek için bir fırsatınız varsa, çevrenizdeki hizmetlerinizi sunun. İş sadece mevsimsel olacak, ancak tatillerde ekstra para kazanmak için bir şans verecektir.

31. Hafif Çekme

Doğal olarak, bu fırsat sadece bir ehliyetiniz varsa ve çekme için kullanılabilecek bir araç varsa geçerlidir. Ama eğer yaparsanız, birkaç mobilya parçasını taşıyarak veya bodrumdan veya garajdan çöpü temizlemede insanlara yardımcı olabilirsiniz. Nakliye için sabit bir ücret ve yükleme ve boşaltma için saatlik ücret talep edebilirsiniz.

32. Kendi Blogunu Başlat

Bu kelimenin tam anlamıyla milyonlarca blog var. Ama çoğu para kazanıyor. Ve sadece yan tarafta fazladan para kazanmak istiyorsanız, bloglama işi tamamlayabilir.

Beğendiğiniz herhangi bir konu hakkında bilgi veren bir blog oluşturun. Makaleler, podcast'ler ve videolar dahil olmak üzere içeriği düzenli olarak eklemelisiniz. Blogunuza Google Adsense ekleyerek ve blogunuzla ilgili hizmetler sunan bağlı kuruluş programlarına katılarak para kazanın.

Bonus: Bir blog, bir gençken, bir yetişkin olduğunuz zaman ciddi bir para verene dönüşebildiğiniz zaman başladı. Gelecekteki kariyerinizi bile fark etmeden inşa ediyor olabilirsiniz.

33. Amatör Hakem

Eğlence sporları yaptıysanız, her etkinliğin bir veya daha fazla hakem olduğunu biliyorsunuzdur. Bir genç olarak, bu hakemlerden biri olarak hak kazanabilirsiniz. En az bir gencin, 25 ve 60 doların arasında, dört ila 12 yaş arasındaki çocuklar için bir saatlik oyun hakemi kazandığını biliyorum. Topluluğunuzdaki eğlence ligleri ile kontrol edin. Birden fazla sporu hakedebilirseniz, yıl boyunca çalışabilirsiniz.

34. MusicXRay

Müzik dinlemeyi seviyorsanız - her türlü müzik - bu, boş zamanlarınızda ekstra para kazanmanın bir yolu olabilir. MusicXRay, yeni sanatçıların müziklerini beğenip beğenmediğinizi dinlemek ve dinlemek için şarkı başına 10 sent ödeyecek. Ödemek için sadece bir şarkıyı en az 30 saniye dinlemelisiniz.

35. Errands'ı çalıştırmak

Bir arabanız veya bisikletiniz varsa, bu bir olasılıktır. Araba sahibi olmayan, araba sürmek istemeyen ya da dışarı çıkamayan biri için değerli bir hizmet olabilir. Koştuğunuz her bir iş için para kazanabilirsiniz. Bir kez daha, yerel mahallenizde hizmetlerinizi tanıtın ve kimin yardıma ihtiyacı olduğunu görün.

36. Web İçeriğini Yaz

WriterAccess.com, web siteleri için içerik yazma fırsatı sunar. Bir gencin varsa haklısın. Ücret, kelime başına 1.4 sent ile 7 sent arasında değişiyor, yani 1000 kelime için 14 - 70 $ arasında bir ücret kazanabiliyorsunuz. Öde ayın iki katıdır. Bu konuda iyi olun ve serbest yazıyla elinizi deneyebilirsiniz.

37. Yaşlılara Yardım

Birçok yaşlı insan, üst düzey bir tesise gitmekten ziyade kendi evlerinde yaşamayı tercih eder. Ancak ev bakımının ve yönetmenin zor olduğu temel yaşamın birçok yönü var.

Topluluğunuzdaki yaşlılara ev temizliği, alışveriş yapma veya kişisel efektler düzenleme gibi temel işlerde yardımcı olabilirsiniz. Birçok durumda, kişi sadece camaraderie isteyebilir.

38. CafePress'de Satış Tasarımları

Bu daha girişimci para kazanma yöntemlerinden bir diğeri. CaféPress, tasarımlarınızı satabileceğiniz ve biraz para kazanabileceğiniz bir yoldur. T-shirt, tişörtü, kahve kupaları, tote çanta ve hatta yastıklar için tasarımlar oluşturabilirsiniz. Sadece sitede bir hesap oluşturun ve sonra tasarımlarınızı yükleyin. Site, müşteriler tarafından sitede satın alınacak tasarımlarınızı sergileyecek.

CafePress reklamını yapar, ancak sosyal medya aracılığıyla sitenizdeki çalışmalarınızı da destekleyebilirsiniz.

39. ThredUP

ThredUp, hafifçe kullanılan lüks kıyafetleri satabileceğiniz bir web platformudur. Her bir ürün için iki dolardan 25 $ 'a kadar ödeme yapabilirsiniz. Maddeler J.Crew, L.L. Bean ve Banana Republic gibi isim markası olmalı. Ancak, markalı giysilerle dolu bir dolabınız varsa veya bunları nereden alacağınızı biliyorsanız, bu ek gelirli bir gelir akışı olabilir.

40. Yard Bakım

Bu, düzenli bir şekilde çimler kesmekten, karları birbirine atmaktan, yaprakları ya da kırparak çitleri tırmıklamak gibi bir kerelik mülk yönetimi projelerine kadar her şey olabilir. Ellerinizi kirletmeye aldırmazsanız, mahallenizdeki insanlar için bu hizmetleri sağlayabilirsiniz. Rekabet avantajınız, profesyonel arazi şarjı ücretlerinden daha az parayla çalışabilmenizdir.

41. Golf Caddy

Bir çok genç ilk işlerini bir golf sahasında alır. Zaten bir golfçü iseniz, bu doğal bir çıkış olabilir. İş sadece kolay değil, aynı zamanda, hayatın ilerleyen dönemlerinde size yardımcı olabilecek insanlarla bağlantı kurma olanağınız var, her şey belli bir üniversiteye gitmekten, mezuniyete bir işe girmekten.

42. Craigslist'te Odd-jobs'i bulun

Craigslist, yerel gazetelerin sınıflandırdığı reklamları olmak için hızla büyüdü. Garip işler de dahil olmak üzere sitede hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Bazıları devam eden çalışmaları içerirken, diğerleri tek meslektir. Teklifleri tarayabilir ve yalnızca sizin için uygun olan ödevleri alabilirsiniz.

43. Metalleri Toplayın ve Geri Dönüştürün

Birkaç yıl boyunca bunu yapan bir kamyonetle genç bir adam tanıyorum ve iyi para kazandım. Metaller - çelik, alüminyum ve özellikle bakır - kolayca geri dönüştürülebilir. Bulunduğunuz bölgede hurda metal satın alan, daha sonra topluluğunuzu dolaşan ve çöp toplama için bırakılan metalleri toplayan şirketlerle iletişim kurun.

44. Snagajob

Snagajob aslında bir iş kuruludur, ancak yerel gazete veya alışveriş merkezinde bulunmayan iş türlerini bulabileceğiniz bir yerdir. Her sektördeki her türlü işveren, sitede bulunan işler için reklam vermektedir. Bulmayı ümit ettiğin sıradışı bir işi bulman için bir şans olabilir.

45. Video Düzenleme

Videoların nasıl oluşturulacağını biliyorsanız, muhtemelen bunları da düzenleyebilirsiniz. Bazı profesyonel kalitede videolar oluşturduysanız veya diğer kişilerin videolarında düzenleme çalışmaları gerçekleştirdiyseniz, zaten bir iş portföyünüz var. Hizmetlerinizi Craigslist ve diğer sitelere sunun. İşe bağlı olarak saatlik ücret veya sabit ücret talep edebilirsiniz.

46. ​​Fotoğrafları Dijitalleştirme

Bu temelde fotoğrafları bilgisayarınıza taramak ve kaydetmek için bir işlemdir. Kaliteli bir tarayıcınız varsa, hizmetlerinizi fotoğraflarını kâğıttan dijitale çevirmeyi düşünen kişilere sunabilirsiniz.

47. Pencere Temizliği

Eğer bir yetişkin ya bir işse yapması olası değilveya yapmak istemiyor, Genç olarak para kazanmak için bir şans.

Pencere temizliği bu işlerden biridir. Bu özellikle zor değil, sadece çoğu insan bunu yapmayı unutuyor. Tek ihtiyacınız olan bir çekçek ve geniş bir Windex şişesi ve işin içinde olacaksın.

48. Bodrum Katları veya Garajlar

Çoğu insan bu işlerden nefret eder, çünkü onlar büyük projeler olabilir. Bu, ya alan temizlendiğinden beri yıllar geçtikçe geçerlidir. Arkadaş çevrenizdeki veya çevrenizdeki bir kişi yardımınızı kabul edebilir ve size cömertçe ödeme yapabilir. Aslında, kapıda bir vuruş ya da sizden bir broşür, işlerin gerçekleşmesi için teşvik oluşturabilir.

49. Parti Partisi Olmak

Bu, iç eğlendiricinizi serbest bırakmak için bir fırsat. Eğer popüler bir müziğe giriyorsanız ve onu nasıl düzenleyeceğinizi ve sunacağınızı biliyorsanız, bunun için doğal olabilirsiniz. Kendi sosyal çevrenizde bir DJ olarak hareket ederek başlayabilirsiniz. Ama eğer iyi bir iseniz, kelime etrafınızda olacak ve tam teşekküllü bir işiniz olacak.

Genç Olarak Para Kazanmak Üzere Son Düşünceler

Yani, orada var - bir genç olarak para kazanmanın 49 yolu. Daha da iyisi, sadece tek bir yol seçmek zorunda değilsin. İki veya üç veya daha fazlasını seçebilirsiniz. Bir süre için bir tane yapmayı bile seçebilirsin, sonra bir sonrakine geçebilirsin. Her zaman para kazanmanın başka bir yolu vardır ve asla sıkılmamalısın.

Videoyu izle: Pizza Çekirdeği. Sezon 2 Bölüm 49. Mr Bean Resmi Karikatür

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

En İyi Tasarruf Hesabı Faiz Oranı için Alışveriş
Kazanmak

En İyi Tasarruf Hesabı Faiz Oranı için Alışveriş

Borsada kargaşada, çoğu paralarını saklamak için başka yerlere dönüyor. Yatırımcılar güvenlik için baktıkça nakit bir kez daha popüler hale geliyor. Bununla birlikte, nakit ile gelen emniyeti ana dezavantajı, getiri oranının oldukça düşük olmasıdır. Paranızın karşılığını aldığınızdan emin olmak için, en iyi tasarruf hesabı faiz oranı için alışveriş yapmak önemlidir.
Devamını Oku
Mali Danışman Olarak Başarısız Olduğum Gün
Kazanmak

Mali Danışman Olarak Başarısız Olduğum Gün

Finansal danışmanların çoğu hakkında farketmemiş olabileceğiniz bir şey varsa, bu bizim küstah olan bizleriz. Kendimi bu ifadeye eklediğimde “olduğumuz” dedim - “onlar” değil -. Hepimiz en üstün müşteri hizmetini sunan firmalar var. Hepimiz pazarın dışına ya da en düşük iç masrafa sahip olan yatırım stratejileri var.
Devamını Oku