7 Çoklu Gelir Akışı Nasıl Kazanırım

Girişimcilikle ilgili birçok hikaye okursanız, muhtemelen girişimcilerin çoğunun birçok gelir kaynağına sahip olduğunu fark etmişsinizdir.

Çoğunlukla tasarım sahipleri, tüm yönlerden gelen paraların olduğundan emin olmak için büyük boylara gidiyorlar - ya da bazıları “yumurtalarının hepsinin bir sepet içinde olmadığından emin olmak” gibi.

Bunun arkasındaki sebep basit: girişimcilik kolay değil ve gelir akışları her zaman kurudu.

Birden fazla kaynaktan gelen paraya sahip olmakla, girişimciler paranın hiçbir zaman yuvarlanmayacağından emin olabilirler.

Her yerden gelen gelir harika geliyor, değil mi? Ne yazık ki, bazı insanlar için tek bir gelir akışının nasıl yaratılacağını anlamaya yetecek kadar zor.

Uzun zaman önce para hakkında öğrenmeye başladığımda da aynı şekilde hissettim. Açıkça okumayı hatırlıyorum Zengin Baba Fakir Baba İlk kez, bir gün zengin olmak için ne kadar harika olacağını düşünüyorum.

Bu kitabın yazarı, bu günlerde (iyi bir nedenden dolayı) çoğu kez eleştirilirken, hala bana çok yardımcı oldu, sadece Zengin Baba Fakir Baba Büyük bir okundu, ama bana karşı değil, benim için para kazanabileceğime dair gözlerimi açtı.

Çok Seviyeli Pazarlama Hatam

Ne yazık ki, bu biraz zaman aldı gerçek dersler batırmak için okudum. Zengin Baba Fakir Babaİlk defa, ki henüz tam olarak kim olduğuma emin olmadığım anlamına geliyor. Çok çalışmak istediğimi ve para kazanmak istediğimi biliyordum, ama nasıl olacağından emin değildim. Bu, çok seviyeli pazarlama sahaları için bir ana adayı ve “zengin olmak için hızlı” hayalini yarattı.

Çok seviyeli pazarlamanın ne olduğundan emin değilseniz, bu, insanları satış için ödüllendiren ve diğerlerinin de bunların altında çalışacakları iş modellerini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Think: Çalışır, Advocare, Beach Body ve Facebook beslemenizi tıkayan diğer tüm can sıkıcı satış sahaları.

Genç ve etkilendiğimden beri, bu şirketlerin iki ya da üçünü vazgeçmeden önce denedim. Tabii ki para sattım, ama ürünlere harcadığım parayı ve yatırdığım zamanı haklı çıkaracak kadar değil.

Ancak, flipside, deneyim bana oldukça yardımcı oldu. Çok seviyeli pazarlama için kesilmediğimi bilmeme rağmen, hayattan daha fazlasını istediğimi farketmeye başladım.

İnsanlara yardım etmek istediğimi ve kazancımın başarımın bir ürünü olmasını istediğimi öğrendim.

Çok seviyeli pazarlamanın, insanlar üzerinde kar etmem için beni zorladığı yerde, farklı şeyler yapmak istedim; Önce insanlara yardım eden ve kar elde eden bir iş kurmak istedim.

Birden Fazla Gelir Akışı Nasıl Oluşturuldu?

Çok seviyeli pazarlamaya girişimde bulunmak utanç verici ama aynı zamanda öğrendiğim yaşam dersleri açısından da değerliydi. Bundan kısa bir süre sonra bir finans danışmanı oldum, çünkü çoğunlukla kariyerin insanlara yardım etmek ve bir etki yaratması için temel kriterlerimi karşıladığını hissettim. Ancak, her zaman kolay değildi.

Gelir Akışı # 1: Finansal Danışman Olmak

İlk senemde finansal danışman olarak küçük bir maaş aldım. Bundan sonra, yeni müşterileri nasıl bulacağımı ve saklayacağımı öğrenmek bana kalmıştı. Neyse ki, kendimi nasıl pazarlayacağımı, yeni insanlarla tanışmayı ve kendimi başarı için nasıl kurduğumu çabucak öğrendim. Ve zamanla, müşteri tabanımı büyütmek, gerçek bir gelir elde etmek ve müşterilerimin istediği sonuçları üretmek için gerekli bağlantıları yaptım.

Serbest meslek sahibi olan herkes oraya çıkmanın ne kadar zor olduğunu bilir ve “öldürdüğün şeyi yiyin. “Bana destek veren büyük bir firmam oldu, bu yüzden kesinlikle yardımcı oldu, ama dışarı çıkmak ve yeni müşteriler bulmak bana kalmıştı.

Ve gerçekten, bu yüzden finansal danışmanlar herhangi bir mesleğin en büyük başarısızlık oranlarından birine sahipler. İnsanlarla tanışmak ve yeni müşteriler edinmek zordur - özellikle ilk başladığınızda.

Gelir Akışı # 2: Bloglama

İkinci gelir akışım yıllar geçtikçe oyuna gelmedi. Finansal danışman olarak altı yıl çalıştıktan sonra bu blogu başlattım. 2008'di ve işimi büyütmeye ve insanları temel finansal konularda eğitmeye hazırdım. İnternet devralırken, dünya çapında webin olması gereken yer olduğunu biliyordum.

İlk başta İyi Mali Cents ile para kazanmayı planlamama rağmen, gelecekteki potansiyel bloglamanın ne kadar olduğunu fark ettim. Blogumu sadece insanları finanse etmek için kullanamazdım, aynı zamanda para kazanabilirim.

Kişisel finans alanında blog yazıp diğer blog yazarlarıyla bağlantı kurmaya başladığımda, potansiyelin ne kadar olduğunu gördüm. Ve dürüst olmak gerekirse, bazı blogcular ne kadar para kazandılar beni gerçekten şok etti. Web sitelerinin ayda 30.000 dolar kazandığını söyleyen bir blogcuyu hatırlıyorum. Bu 2009! Bu patlak vermek için benim aklımı destansı oranların bir understatement.

Ne olursa olsun, çevrimiçi kar etmeyi başlatmak için beni yaklaşık 18 ay sürdü. Ayda yaklaşık 100 dolar ile başladı, ardından ayda 200 dolara yükseldi. Ardından, çevrimiçi olarak kazandığım para, normalde 9-5 işimde kazandığım parayı geçene kadar, büyümeye ve büyümeye devam etti. Bu geçen sene oldu ve çevrimiçi gelirim hala büyüyor. İster inanın ister inanmayın, her şey bu basit ama etkili blogun başlangıcından geldi.

Bir meydan okuma için hazır mısınız?Benim için kayıt olun 1 k Bloglama e-posta mücadelesi yapın. Ana amacı, blog kurulumunuzu almanıza ve ilk 1.000 $ blogunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir 10 e-posta dizisidir. Sadece fazladan para kazanmak istiyorsanız kaydolun. 😉

Gelir Akışı # 3: Hayat Sigortası Web Sitesi

Mali pratiğime ve bu web sitesine ek olarak, yıllar boyunca diğer gelir akışlarını da ekledim.Örneğin diğer sitem, LifeInsurancebyJeff.com, insanların kendi ihtiyaçları için doğru sigortayı seçmelerine yardımcı olurken bir yandan gelir elde ediyor.

Bir çok insan hayat sigortası işimi bile bilmiyor, ama başarımın büyük bir kısmı. Diğer büyük projelerim gibi, ancak insanlara yardım etmeye başladım. Yıllar boyunca sigortasız ya da güvencesiz çok sayıda insan gördüm. Hangi nedenle olursa olsun, hayat sigortasının önemini anlamıyorlar. Daha da kötüsü, ortalama aile için ne kadar uygun olduğunu anlamıyorlar.

Bir çok insan da ihtiyaçlarını önemli ölçüde küçümsüyor. 250.000 dolarlık bir poliçenin ailelerini kapsayacak kadar yeterli olduğunu düşünüyorlar. Heck, bazı insanlar 50.000 dolar olduğunu düşünürken, gerçekten çok daha fazla paraya sahip olmalılar çünkü yüksek bir gelire sahipler ya da çok fazla borçları var.

Ne yazık ki, bir eş - ve özellikle de birincil ekmek yiyen - aileleri hala gençken hayatlarını kaybettiğinde maddi açıdan yıkıcı olabilir. LifeInsurancebyJeff.com, insanların ne kadar kapsama alanına ihtiyaç duyduklarını anlamalarına yardımcı olmak ve daha sonra onlara karşı alabilecekleri bir fiyat karşılığında kaliteli hayat sigortası poliçeleri sunan şirketlere yöneltmek için yaratıldı.

Gelir Akışı # 4: Yatırım

Ek gelir kazanmak söz konusu olduğunda, sahip olduğum en belirgin gelir akışını unutmayalım - yatırım yapmak. Ek gelir için yatırım yapan herkes bunu farklı kılarken, çoğu insan yatırım fonlarına, ETF'lere veya temettü yatırımına güvenmektedir.

Bana gelince, Lending Club ve Prosper gibi kredi pazarlarına yatırım yapmayı çok seviyorum. Bunların her biri, yıl sonunda ödenen temettü, faiz ve hatta sermaye kazançları şeklinde yan gelir sağlar.

Yan gelirlere yatırım yapmak iyi bir iş çıkarırken, kişisel yatırımlarımın çoğu emeklilik hesaplarımıza bağlanır.

Yeni başlayanlar için, işletmemde 401 (k) var. Gelir gereksinimlerine bağlı olarak ekleyememem de bir Roth IRA var. Ayrıca vergiye tabi yatırım hesaplarım var, ancak mümkün olan durumlarda ekstra gelir vergisi ödemekten kaçınmak için emeklilik hesaplarımıza yatırım yapmayı çok isterim.

Gelir Akışı # 5: Emlak

Şu anda takip ettiğim bir başka gelir akışı emlaktır. Niye ya? Çünkü gayrimenkulü çok seviyorum ve portföyümü daha da zenginleştirmemde bana yardımcı oluyor.

Mesele şu ki, tuğla ve harçlı binaları satın almaktan bahsetmiyorum. Bunu yıllar önce, kayınpederimle ve yıkıcı sonuçlarla denedim. Bir kez bir dubleks almayı denedik ve anlaşmamız, satın alma için gerçekten hazırlıklı olmadığımızı fark ettikten sonra ayrıldı. Ben gizlice ev sahibi olmak istedim, ama aynı zamanda benim için olmadığını biliyordum.

Neyse ki, mülkleri araştırmayı ya da ev sahibi olmayı gerektirmeyen gayrimenkul yatırımlarına yatırım yapmanın bir yolunu buldum. Geçtiğimiz yıl, ilk emlak notumu çıkardım.

Temel olarak, birden fazla mülke yatırım yapmış bir emlak notu aldım. Bu, karşılığında bir düz faiz oranı kazanmamı sağlar - bu durumda,% 7. Yani, mülke sahip olmam ya da kendime bakmam gerekmiyor. Bunun yerine, tüm işlerden para kazandım ve birkaç mülkün bir yüzdesine sahip oldum.

Portföyünüzün gayrimenkulünü düşünüyorsanız, size bazı tavsiyelerde bulunalım: Bir ton araştırma yapmadan atlamayın. Şov gibi görünmesini sağlamak kadar kolay değil Flip veya Flop. Başarılı bir ev sahibi ya da kar için saygısız evler haline dönüşen çok şey var. Artı, çok yanlış gidebilir ve hatalarınız çabucak karınızı yiyebilir.

Gelir Akışı # 6: Medya Fırsatları

Altıncı gelir akışım, iki yıl önce eklediğim - harika medya fırsatlarını değerlendirdiğim bir. Bu, yıllar önce hiç hayal etmediğim bir şeydi, ama bugün oldukça iyi çalışıyor.

Ve gerçekten, medya anlaşmaları çok uygun. YouTube videolarını ve röportajları yapmayı ve kendimi oraya koymayı çoktan seviyorum. Medya fırsatları ile büyük finansal markaları temsil etmek ve ürünlerini pazarlamasına yardımcı olmak için video becerilerimi ve kişiliğimi kullanabilirim.

İnantığım ve desteklediğim bir şey olduğu sürece, bu bir kazan-kazan. Geçtiğimiz iki sene içinde benimsediğim şirketler arasında sadece birkaçı olan John Hancock, Credit Karma, Discover, Capital One, MasterCard ve GM yer alıyor. İster video ister diğer çevrimiçi ortamlarla olsun, bu harika şirketlerin kendi pazarlama planlarını oluşturmasına yardımcı olmak çok eğlenceliydi.

Geçtiğimiz yıl, medya anlaşmaları açısından şimdiye kadarki en iyi senemdi, ama şimdiye kadar 2017 için kilitlenmiş birkaç tane var gibi görünüyor. Onlardan birinin, geçen sene kazandığımdan daha fazla para ödeyebileceğini düşünürsek, üzülüyorum!

Ama burada hatırlanması gereken en önemli şey, her şeyin bu blogla başladığı. Başladığımda ne yaptığımı bilmiyordum ama takılıyorum.

Zamanla, yaptığım tüm YouTube videoları ekranımda kendimi daha iyi tanıtmamı öğretti. O zamanlar nasıl ödeyeceğini bilemedim, ama içgüdülerimi takip ettiğim ve yine de devam ettiğim için çok memnunum.

Gelir Akışı # 7: Bir Kurs Oluşturma

Geçen yıl, finansal danışmanlar için bir online kurs başlattım - Çevrimiçi Danışman Büyüme Formülü. Sadece geçen yıl, bu kaynak 100.000 $ 'dan fazla gelir getirdi. Özellikle bu başarıdan gurur duyuyorum, çünkü başlamak için cesaretimi oluşturmak birkaç yıl sürdü.

Neyse ki, iyi bir arkadaşım, birkaç yıl önce kursun fikrini geliştirmeme yardımcı oldu. Bir kursa ne yapmam gerektiğinden emin değildim, ancak bana bir ton finansal danışmanın kendilerini çevrimiçi pazarlamak için mücadele ettiğini hatırlattı. Hemen doğru olduğunu biliyordum.

Niye ya? Çünkü birçok finansal danışman benimle yıllar boyunca konuştu ve birçoğu bana danışmanlık için ödeme yapıp yapamayacaklarını sordu. Neden bunun yerine satın alabilecekleri bir ders yaratmıyorsunuz?

Yani, tam olarak yaptığım bu.Danışmanların işlerini nasıl çevrimiçi pazarlayacağını gösteren video eğitmenleri oluşturdum, ardından bunları finansal danışmanların satın alabileceği tek bir kursa dönüştürdüm. Ve tahmin et ne oldu; işe yaradı!

Sonuç olarak, kim olursanız olun çoklu gelir akışlarına sahip olmak akıllıcadır. Niye ya? Çünkü bütünlüğünüzden ödün vermeden para kazanmanın daha fazla yolu olduğundan daha iyi olacaksınız. Serbest meslek sahibi iseniz, birden fazla gelir akışına sahip olmak çok önemlidir. Sadece daha yüksek bir gelire sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir akarsu maviyle bittiğinde kırılmayacaksınız.

Kendi kursunuzu oluşturmak istiyorsanız, ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz. Teachable.com. Tüm kurslarımı oluşturmak için onları kullandım ve onları seviyorum!

Birden Fazla Gelir Akışı mı İstiyorsunuz? Bu Fikirlere Göz Atın

Her hafta tek bir maaş alma konusunda sıkıldıysanız, şimdi kendi başınıza birden fazla gelir akışını takip etmek için mükemmel bir zaman. Girişimci olmak isteyip istemediğiniz, birden fazla gelir akışına sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir.

Belki borçlarını ödemek için ekstra paraya ihtiyacın var. Ya da belki yeni bir ev almak için para biriktirmek istersiniz. Hedefleriniz ne olursa olsun, daha fazla paraya sahip olmak oraya daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ve kim bilir? “Yandaki koşuşturmanın” bir gün tam zamanlı işin bile olabilir.

Daha fazla gelir için hazır mısınız? Çalıştığınız bu ek gelir fikirlerine göz atın:

# 1: Bir blog başlatın.

İlk 18 ay boyunca İyi Mali Cents ile para kazanamadığım halde, yatırım yaptığım zamana değdi. Para kazanmak için zaman ayırsa da, sabırlı olmanız ve çalışmanız durumunda ödeme çok büyük olabilir.

Yıllar boyunca 1 milyon dolarlık bir blog yazdım, ancak bu yolu düşünen herkese tavsiyem değişmedi. Bir blog'u yan işe koşmakla ilgileniyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey başlamaktır. Üzülmeyin ve şüphelerinizin yoluna girmesine izin vermeyin. {Related: $ 1,097,757 $ Blogging} 'ı nasıl kazandım

# 2: Ücretli anketler alın.

Son zamanlarda, ücretli anketlerle para kazanmanın birçok yolu hakkında bir yazı paylaştım. Görüyorsunuz ki, çeşitli şirketler aslında bilgisayarınıza oturmak ve kendi evinizin rahatlığında anket sorularını yanıtlamak için size para ödeyeceklerdir.

Kaydolmak kolaydır ve bu anketleri günün veya gecenin herhangi bir saatinde tamamlayabilirsiniz. Başlamak için Harris Poll Online, E-Poll Market Research, Inbox Dollars ve American Consumer Opinion gibi şirketlere göz atın. Güven Bana; hayal kırıklığına uğramayacaksın.

# 3: Serbest yazar ol.

Yazmayı seviyorsanız, evden uzaklaşmaya başlamak zor değil. Contently, Upwork.com, Freelancer.com ve LinkedIn ProFinder gibi web siteleriyle, bir çevrimiçi profil oluşturabilir ve yeni işlere gönderildikleri sırada teklif verebilirsiniz.

Çoğu yazar, makale başına yaklaşık 50 $ 'dan başlarken, işe koyduğunuzda zamanla daha fazla para kazanmak zor değil. Bununla birlikte, bu listedeki diğer tüm koşular gibi, ilk adımınız yeni başlıyor. {Related: Çevrimiçi Bir Yazar Olarak Yaşamı Nasıl Kazanırım ve Nasıl Yapabilirsiniz?}

# 4: Fiverr'de çevrimiçi becerilerinizi pazarlayın.

Dijital becerileriniz varsa, bunları Fiverr üzerinden pazarlamak, birden çok gelir akışına sahip olmak için ilk adımdır. Web sayfalarını tasarlayabilir, kopya yazabilir, posta gönderenleri ve müşteri ürünlerini tasarlayabilir veya başka web tabanlı görevleri gerçekleştirebilirseniz, bir Fiverr profili oluşturmak ve işe başlamak kolaydır.

İşler 5 $ 'dan başlarken (bundan dolayı isim), daha fazla para ya da daha fazla paraya mal olan daha fazla iş ya da katma değerli hizmetler sunarak müşterilerinizi büyütebilirsiniz. Bir çok insan, ilk müşteri tabanını oluşturmak için Fiverr'i kullanıyor, oradan kendi dijital işlerini yaratmaya devam ediyor.

# 5: Sanal asistan ol.

Sanal asistanlar, yardıma ihtiyacı olan çevrimiçi girişimciler için çok çeşitli görevler yerine getirirler. İşe bağlı olarak, görevler sosyal medyayı yönetmek, kelime dokümanları oluşturmak veya çevrimiçi soruları cevaplamak için e-postalara yanıt vermekten herhangi bir şey içerebilir.

Ödemenin miktarı çok fazla olsa da, doğru müşteri türlerini bulursanız, sanal asistan olarak saat başına veya daha fazlasını 20 $ kazanabilirsiniz. Genel olarak, VA işlerini Freelancer.com ve Upwork.com gibi web sitelerinde bulabilirsiniz.

# 6: Ev tabanlı bir iş başlatın.

Başlamak için kolay olan ev temelli iş fikirlerine dair yazımda, düşük başlangıç ​​maliyetleri ve çok sayıda potansiyel ile bir dizi iş fırsatını ön plana çıkarıyorum.

Başlamanız gereken iş türü, tutku ve mevcut beceri setinize bağlıdır. Örneğin, ekmek yapmayı seviyorsanız, ev bazlı kek veya kek işi yapmaya başlayabilirsiniz. Dikmek için aşk? Boş zamanlarınızı mükemmel el sanatları yaratarak geçirin, ardından arkanıza yaslanın ve kendi Etsy mağazanızla birlikte satın. Köpekleri sever misin? Rover.com gibi bir web sitesinde köpekleri kendi evinizden izlemeyi ve hizmetlerinizi pazarlamayı düşünün.

Becerileriniz ne olursa olsun, çalışacak en az birkaç ev tabanlı iş fikri vardır.

# 7: Akıllı iadelere yatırım yapmak.

Her zaman uzun vadede yatırım yapmayı önermekle birlikte, bazı düşük riskli yatırımlar beklediğinizden daha yüksek getiri ile gelir. Örneğin, Ödünç Verme Kulübü tekrar tekrar% 10 veya daha fazla getiri elde etmemde bana yardımcı oldu. Prosper, kredilere para yatırmanıza ve zaman içinde yüksek bir ödeme yapmanızı sağlayan başka bir şirkettir.

Emlakla daha çok ilgileniyorsanız, ekstra para kazanmak için Fundrise gibi bir şirketi düşünün. Fundrise ile, temel yatırım olarak gayrimenkulle ilgili notlar alıyorsunuz. 2015 yılında şirket,% 13'lük yatırımcılara ortalama getiri sağlamıştır.

Bir yan koşuşturma olarak yatırım yapmayı tercih ederseniz, neye dahil olduğunuzu anladığınızdan emin olun. Elbette para kazanabilirsin ama ayrıca para kaybedebilirsiniz. Zorlu paranızı yatırmadan önce, ince baskıyı okuduğunuzdan ve riskleri anladığınızdan emin olun.

# 8: Çevrimiçi bir kurs oluşturun.

Daha önce işlerini internetten almak isteyen finansal danışmanlar için nasıl online bir kurs oluşturduğumu belirttim. Aynı zamanda blog yazan bir finansal danışman olduğum için bu benim için çok anlamlı oldu.

Beceri setinize bağlı olarak, bir kurs oluşturmayı da düşünebilirsiniz. Teachable.com gibi bir platformla, hemen hemen her konuda çevrimiçi bir kurs oluşturabilir ve istediğiniz kadar şarj edebilirsiniz.

Yeteneğin kendi rotasını garanti etmiyor mu? Tekrar düşün. Şu anda, Teachable Rockstar olmaktan web tabanlı karikatürler, dijital scrapbooking, resim ve “Kart Sihrinin Temelleri” oluşturmaya kadar her konuda kurslar sunuyor.

Güven Bana; Eğer nasıl yapılacağını biliyorsan, biri öğrenmek istiyor.

# 9: Uber için sür.

Uber Sürüşü, daha fazla para kazanmanın ve birden fazla gelir akışı yaratmanın en iyi yolu olabilir. İstediğiniz kadar çalışabilirsiniz, aynı zamanda istediğiniz saatlerde de çalışabilirsiniz.

Başlamak için bir arkaplan kontrolünden geçmeniz ve geçerli bir ehliyet ve otomatik sigortanız olması gerekir. Ayrıca iyi durumda ve oldukça yeni bir arabaya ihtiyacınız var. Uber için nasıl sürüş yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu yayına göz atın.

# 10: eBay'de alış ve satış yapın.

Pazarlık bulmak için bir beceriniz varsa, bu pazarlıklarını kâr haline getirebilirsiniz. Bir çok insan bunu yapar, bir indirimden sonra eşya satın alır ve büyük kârlar için satmaya başlar.

Örneğin antika eşyalara girerseniz, gizli anlaşmalar için garaj satışlarını kontrol edebilir, ardından bir kâr elde etmek için bilginizden faydalanabilirsiniz. Belki de video oyunlarına, belirli giyim markalarına ya da başka bir şeye girersiniz. Her ne ise, küçük bir araştırmayla bilginizi bir eBay mağazasıyla nakit paraya çevirmek mümkündür. Hepsinden iyisi, kendi evinizin konforundan satabilirsiniz.

Alt çizgi

Bunlar önümüzdeki on iki ay içinde ekstra gelir elde etmenin yollarından sadece birkaçı. Açıkçası, yaşadığınız yere, beceri seviyenize ve gelir hedeflerine bağlı olarak bir dizi başka fırsat mevcuttur.

Sadece hatırla, başka bir şey gibi, gelirinizi doldurmak zaman alır. Çok seviyeli bir pazarlama işinde olmayacağınız gibi, bu konserlerden herhangi birinde bir gecede zengin olmayacaksınız.

Para ağaçlarda yetişmez, ama çok çalıştığınız zaman çoğalır. Ve birden fazla gelir akışıyla, paranızın sizin için çok çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili:

  • 100 $ Hızlı Olmanın 100 Yolu
  • Ücretsiz Parayı Hızlı Edin - Gerçek Parayla Kendinizi Duşa Bırakmanın 16 Yolu
  • Bugün Başlayabilirsiniz 23 Pasif Gelir Fikirler

Birden fazla gelir kaynağınız var mı? Kaç akışınız var?

Videoyu izle: YouTube Canlı Yayın Nasıl Yapılır # 17

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

7 Çoklu Gelir Akışı Nasıl Kazanırım

7 Çoklu Gelir Akışı Nasıl Kazanırım

Girişimcilikle ilgili birçok hikaye okursanız, muhtemelen girişimcilerin çoğunun birçok gelir kaynağına sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Çoğunlukla tasarımcılar, iş sahiplerinin her yönden gelen paralarının olduğundan emin olmak için ellerinden geleni yapıyorlar - ya da bazılarının dediği gibi, “yumurtalarının hepsinin bir sepet içinde olmadığından emin olmak.
Devamını Oku
Milyoner gibi düşünmenin 4 yolu

Milyoner gibi düşünmenin 4 yolu

Milyoner olmayı düşündüğün zaman hakkında ne düşünüyorsun? Büyük bir ev ve süslü bir araba satın alma fikrini dört gözle bekliyor musunuz? Bu zenginliklerin, sadece inanılmaz derecede iyi şanslar yoluyla elde edeceğiniz bir şey olduğunu mu düşünüyorsunuz? Scrooge McDuck gibi para dolu bir kasada yüzmeyi mi düşünüyorsun?
Devamını Oku
İstifleme Benjamins Zaman Alır, Gecede Olmaz

İstifleme Benjamins Zaman Alır, Gecede Olmaz

Stauben Benjamins'den Joe Saul-Sehy Bugün, Stacking Benjamins'den Joe Saul-Sehy, bizimle iş sahibi olma hakkındaki bazı gerçekleri paylaşıyor ve insanların kendi işine sahip olmaya çalışanlar hakkında genellikle bilmediklerini paylaşıyor. Bize kendiniz ve işiniz hakkında biraz bilgi verin. Benim adım Joe Saul-Sehy.
Devamını Oku
İlk İşime Başladığımda Dilediğim Tavsiye

İlk İşime Başladığımda Dilediğim Tavsiye

Seni bilmiyorum ama çocukken, işletme sahibi olmanın ilgisi yoktu. Sporla uğraşmam çok zordu ve muhtemelen beyzbol kartlarında olması gerekenden biraz daha fazla yatırım yaptım - dang, Jose Canseco! Çocukluğum şimdi ve şimdi odaklanmıştı. Demek istediğim, bir çocuğa en son ne zaman ilgi duyduklarını sordular ve cevap verdiler: “Sıfırdan bir iş kurmak, büyük yayınlar için yazılar yazmak ve doların harikalarını düşünmek istiyorum. Maliyet ortalaması ve bileşik faiz!
Devamını Oku