10 Olağanüstü Kalan Gelir Fikirleri (bugün başlayabilirsiniz)

Havai fişek gösterilerini çocukken izlemekten alacağın bu korku duygusunu hatırlıyor musun?

Boom! Crackle! Fizz!

Fireworks büyülü. Muhteşem. Ve belki de biraz korkutucu!

İş bazen böyle. Bazen, yeni bir işe başlamak için cesaret ister - gerçekten bilmediğiniz yeni bir şeye dalmak.

Bu blogu ne zaman başlattığımı hatırlıyorum. Ne yaptığımı bilmiyorum ama iyi bir fikirmiş gibi hissettim.

Çıkıyor, harika bir fikirdi. Ama bazı cesaret aldı ve kesinlikle zorlukları yoktu.

Yine de en iyisi, ailemin alt çizgisini artırmaya yardımcı olan bazı inanılmaz artık gelire yol açtı.

Sizinle bazı olağanüstü kalan gelir fikirlerini paylaşmak istiyorum.

Ama bunları başlatmak için biraz cesarete ihtiyacın olacak. Öyleyse, eğer cüret ederseniz, büyük şişmanlık feragatnamesi ile başlayalım ve sonra et ve patatesleri alalım.

Artık Gelir Fikirleri Hakkında Büyük Yağ Feragatnamesi

Kalıcı bir gelir iş stratejisinin her vaatinin arkasında, bazı insanların beklemediği bir bedel vardır: iş. Aslında, bazen Çok iş var.

Neyse ki, bu çalışmanın çoğu, herhangi bir kalan gelir fikrinin ilk aşamalarında gereklidir.

Görüyorsunuz, kalan gelir fikirleri (ayrıca denir pasif gelir fikirleri) normal olarak projenin başlangıcına doğru çok miktarda iş var. Diğer bir deyişle, bir kuruş kazanmadan birkaç ay veya yıl öncesine kadar çok az bir gelir elde etmek için kızgın bir insan gibi çalışabilirsiniz.

Evet, biliyorum, bu hayal kırıklığı haberleri.

İyi haber şu ki, tüm kalan gelir fikirleri ön tarafa çok fazla çaba gerektirmiyor. Bununla birlikte, bazıları, sahip olabileceğiniz ya da sahip olmadığınız bir miktar sermaye gerektirir.

Ama daha iyi haberler var. Kalıcı gelir fikirlerinin çok fazla ön ödemeli çalışma (ya da sermaye) gerektirip gerektirmediğine bakılmaksızın, uzun vadede genellikle çok zaman harcadıklarından emin olabilirsiniz.

İnsanları “uykusunda para kazanmak” derken, gerçekten duyduğun şey, sıkı çalışan veya uykusunda para kazanmak için çok fazla yatırım yapan insanlar.

Bu büyük şişman feragatnamesi. Bu konuda havalıysan, devam et!

Cesur için Olağanüstü Kalıcı Gelir Fikirleri

Tamam, öyleyse ilerlemeye cesaretin var. Bunu yapalım.

1. Eşler arası kredilendirmeyi deneyin.

Size kolay biriyle başlayacağım: eşler arası borç verme.

Eşler arası kredilendirme nedir? Belki de cesurun en havalı, en muhteşem gelir fikirlerinden biridir. İşte nasıl çalışıyor…

Eşler arası kredilendirme, bir bankada gerçekleşmeyen kredilendirmedir. Bunun yerine, akranlar arasında gerçekleşir. Bu yüzden isim.

Diğer bir deyişle, bazı notlarda (borçlar) bir yatırımcı olabilirsiniz ve borç veren kişiye Lending Club adındaki müthiş bir şirket aracılığıyla para verebilirsiniz.

Lending Club, yatırımcıların parasını kredilere ihtiyaç duyan borçlular ile birleştiren eşler arası bir borç verme şirketidir. Bir yatırımcı olarak, mevcut kredileri kendiniz seçerek manuel olarak yatırım yapabilirsiniz. Alternatif olarak, kriterleri belirleyeceğiniz otomatik yatırımları seçebilir ve bu kriterlere göre notlar sizin için seçilir.

Düşünüyorsun, “Eh, bu harika! Ama neden bu artık gelir fikrine yatırım yapmak için cesur olmalısınız? ”

Harika soru. Gördüğünüz gibi, krediler varsayılan olabilir. Bu yatırımlar sigortalı değildir, dolayısıyla yatırımınızı kaybedebilirsiniz. İyi haber ise, Ödünç Kulübün borçlulardan ödünç almak için bazı “en iyi uygulamaları” kullanmasıdır.

Lending Club ile ilgili güzel şey, paranızı işe koymanızdır. Paranızla daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu harika bir şey.

Ödünç Kulübün oldukça düşük riskli olması ve güzel bir ödüle sahip olması, benim için bir numaralı cesur cesur gelir geliri fikrimi oluşturuyor. Bi dene!

2. Blog, bebek, blog!

Daha önce de bahsettiğim gibi, bloglama bana ciddi bir hamur kazandırmama yardımcı oldu.

Ancak, eşler arası kredilendirmenin aksine, öğrenmek için birkaç ders ve üstesinden gelmek için zorluklar vardır.

Yani, profesyonel bloglama zaman ve para alır. İlk başta, solo başlayabilir ve biraz çekiş kazanıp kazanamayacağınızı görebilirsiniz. Ancak zamanla, web sitenize yatırım yapmanın bazı kalıcı gelir elde etmenin en iyi yollarından biri olduğunu keşfettim.

Çok zaman alan görev, blogların nasıl çalıştığını öğrenmektir. Alan adı nedir? Ana bilgisayar nedir? Çerez nedir? WordPress nedir? Bütün bunlar nasıl çalışıyor?

Ve bu şeyler öğrenmeniz gereken şeylerden sadece birkaçı. Ayrıca, para kazanma işlemini nasıl yapılacağını da öğrenmeniz gerekecek (bağlantıyı takip ederseniz kapsanıyorum).

Bloglama, aynı zamanda dünyaya hayatınız hakkında çok açık olmak anlamına gelir. Dışadönük olmayan türden değilseniz, blog yazmanın işinizin kitleler tarafından eleştirildiği anlamına geldiğini hatırlamanız gerekir. Akşam yemeği partisine katılmak kadar kaba olmayabilir, ancak kesinlikle eleştirel görüşlerinizden payınızı alacaksınız. Ve en azından zamanın bir kısmı, bu geri besleme acıtıyor!

Ancak, profesyonel bloglara ciddi zaman ve para ayırabiliyorsanız, bunu bir koşuşturma yapmalısınız! Kim bilir, sizin için sadece en iyi kalan gelir fikri olabilir.

Bir meydan okuma için hazır mısınız?Benim için kayıt olun 1 k Bloglama e-posta mücadelesi yapın. Ana amacı, blog kurulumunuzu almanıza ve ilk 1.000 $ blogunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir 10 e-posta dizisidir. Sadece fazladan para kazanmak istiyorsanız kaydolun. 😉

3. Online bazı mal satmak.

Evet, sen çevrimiçi şeyler satabiliyor.

Gumroad bunu yapmanın bir yoludur ve oldukça düzgün. Muhteşem takipçilerinize çevrimiçi satış yapmak için dijital kitaplar ve kurslar oluşturabilirsiniz. Olanakları hayal et!

Bu, bir kez içerik oluşturup satmanızı sağladığından, sonsuza dek çok fazla kalan bir gelir geliri fikridir.

Gumroad ile satış yapmakla ilgileniyorsanız, ConvertKit'i de denemek isteyebilirsiniz.

ConvertKit, takipçilerinize “damlama” e-postası göndermenizi sağlayan bir e-posta pazarlama aracıdır. Kullandığım ve onu seviyorum.

Damlama e-postası nedir? Bir dizi e-postanın önceden oluşturulmasının ve e-posta abonelerinize belirli bir aralıkta belirli bir süre "damlatılmasının" bir yolu.

Örneğin, bahçe sebzelerinin nasıl yetiştirileceğine dair bir ürün satıyorsanız, takipçileriniz için bahçelerle ilgili bir dizi e-posta oluşturabilirsiniz.

Bu bir dizi şey var:

  1. Bahçelerde uzman olarak sizi kuruyor.
  2. Konuyla ilgili insanları daha sık olarak düşünür.
  3. Ürününüzü başkalarının gözünün önüne getirmenin bir yolunu sunar.

Gumroad ve ConvertKit'i kullanmanın en iyi parçalarından biri, takipçileriniz için kusursuz bir deneyim sunmak için birlikte entegre olmalarıdır. Tatlı ha?

Online mal satmak için potansiyel olumsuzlukları merak ediyor olabilirsiniz. Şey, birkaç tane var.

İlk olarak, bir ürün oluşturmak ve herkesin görmesi için onu başlatmak bazı cesaret ister. Ürününüzün ilk etapta iyi olup olmadığını merak edebilirsiniz. Flop yapıp yapmayacağını merak edebilirsiniz. Bu korkuların seni geri almasına izin verme.

Bununla birlikte, bir ürünü piyasaya sürmeden önce pazar araştırması yapmanızı tavsiye ederim. Çoğu zaman, hangi ürün ve konuyla ilgilendiklerini görmek için takipçilerime anketler gönderirim, böylece onlara en iyi nasıl hizmet edeceğimi öğrenebilirim. Bu bir zorunluluk dostlar.

E-kitabınızda veya dersinizde ay geçirin. Onu mükemmelleştirmek için zaman ayırın. Tetiği çekmek için çabuk olmayın. Başlamadan önce ürününüz hakkında geri bildirim alın.

Bir beta ürün oluşturun ve nasıl olduğunu görün. Daha sonra, ürününüzün ince ayarını yapabilir ve cilalayabilirsiniz, böylece kitlelere tanıtmaya hazır olun.

Bu artık gelir fikrini deneyin. Yaptığına sevindiğini düşünüyorum.

4. Hamurunuzu stoklara ve tahvillere yatırın.

Evet, geleneksel yatırımlar artık bir gelir fikridir. Ve bence, o kayalar.

Çevrimiçi malları bloglamak ve satmak gibi birçok artık gelir teknikleri, çok fazla zaman ve çaba harcar. Aslında, onlar da (çeşitli derecelerde) devam eden çaba gerektirir.

Hisse senetlerine ve tahvillere yatırım yaptığınızda, hisse senetleri ve tahvilleri akıllıca seçip beklemek dışında yapacak çok şey yoktur.

Geleneksel yatırımlarla ilgili muhteşem bir şey: Bu nispeten kolay. Yatırım yapmak için biraz hamurunuz varsa, paranıza bugün yatırım yapabilir ve zaman içinde artık bir miktar gelir elde edebilirsiniz.

Paranızı bir miktar gelir elde etmek için yatırmanın birkaç popüler yolu var ve buradaki yöntemleri kısaca gözden geçirmek istiyorum…

Profesyonel Kiralama

Birisi gibi, ben mi! Paranızı nasıl yatırmanız gerektiğinden emin değilseniz ve hedeflerinize ulaşmak için paranızla doğru şeyi yaptığınızdan emin olmanız gerekiyorsa, bir profesyonel ile yatırım yapmak için hemen hemen her zaman iyi bir fikirdir.

Ayrıca, bu yöntem size muazzam miktarda gönül rahatlığı verebilir. Mali durumunuz ve yatırımlarınız için endişeleniyorsanız, belirli bir durumun gerçekleşmesi durumunda ne yapılması gerektiğine bağlı olarak, rotayı değiştirmenize veya aynı şeyi tutmanıza yardımcı olacak birisine sahip olursunuz.

Bu sizin için doğru yol gibi görünüyorsa, benimle çalışmayla ilgili daha fazla bilgi edinmenizi öneririz.

Robo'ya git

Birisine gerçekten erişme ihtiyacı olmayan bir adam ya da erkek iseniz, bir masanın karşısına oturabilirsiniz, ancak yatırımlarınızın otomatik olarak yönetilmesini istiyorsanız, bir robo-danışman ile kaydolmayı düşünebilirsiniz. .

Bir robo-danışman, temel olarak, risk tolerans düzeyiniz gibi çeşitli faktörleri kullanarak paranızı yatırmak için tasarlanmış önceden programlanmış bir yazılımdır.

Robo-danışmanların örnekleri arasında İyileştirme ve Wealthfront bulunmaktadır.

Örneğin, iyileştirme aşağıdaki özelliklerden bazılarını içerir:

  • Otomatik portföy dengeleme
  • Hedef ayarı
  • Vergi kayıplı hasat
  • Hesap
  • ve dahası!

Ayrıca, pek çok robo-danışman, müĢterilerinin baĢlamak için çok az para yatırmasına izin verir (İyileştirme buna izin verir).

Dolayısıyla, otomatik bir şekilde yatırım yapmayı düşünüyorsanız ve / veya bir profesyonel ile yatırım yapmaya başlamak için fazla paranız yoksa, daha fazla bilgi edinmek için Betterment incelememizi okumanızı öneririz.

Kendin Yap

Portföyünüzü oluşturmak için belirli stokları ve tahvilleri kişisel olarak seçmek istiyorsanız, bir dizi çevrimiçi hizmeti kullanabilirsiniz.

Bu muhtemelen en cesur seçenek, bu yüzden herkes için kesinlikle doğru değil.

Ancak, iyi bir iş yapabileceğinizi hissediyorsanız ve zaten bir yatırım bilginiz varsa, E * ticaretine bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Ayrıca, E * ticari incelememi okuduğunuzdan emin olun. Orada size Scottrade'nin bazı özelliklerini ve nasıl hesap açacağını göstereceğim.

5. Yapmamanız gerekenleri delege edin.

Zamanın değeri nedir? Saatte 25 dolar mı? Saatte 50 dolar mı? Saatte 100 dolar mı? Daha?

Gerçek şu ki, zamanınıza bir değer vermek zor. Ancak, hayat boyunca ilerlerken, anlamaya ihtiyacınız olacak. ne yapman gerekiyor ve başkaları ne yapmalı.

Başka bir deyişle, hangi delege vermeniz gerektiğini anlamanız gerekir. Bir işin var mı? Evet? İşveren veya çalışanlarla sözleşme yapmak için kaç tane iş göreviniz var? Çok değil? Belki de bunu yeniden düşünmelisin.

Fantastik bir destek ekibine sahip olarak, en iyi olduğunuz görevlere odaklanabilir ve başkalarının tamamlaması için başka görevler bırakabilirsiniz. Bu neredeyse her zaman kalan gelire yol açacaktır.

Bu, hiçbir şekilde, atılması kolay bir adımdır. İşletmenizin çalışmalarında size yardımcı olacak birini işe alırsanız, biraz güven gerektirir.

Ayrıca, birisi sizin için iyi bir iş yapacaksa, bir röportajdan emin olamazsınız. Onları eğitmek ve müşterilere doğru davrantıklarından emin olmak biraz zaman alabilir.

İşte bu yüzden bu cesur için artık bir gelir fikri. Yalnızlıktan uçan bir işletme sahibiyseniz, muhtemelen başka birini gemide getirmeyi düşündüğünüzde, ortaya çıkabilecek korkuyu zaten biliyorsunuz demektir.

Ama başka bir faktör de var: maliyet. Unutmayın, her zaman bir miktar artık gelir yapmakla ilişkili maliyetler vardır. Bu durumda, size zaman ve para mal olacak.

Bu bir inanç sıçraması. Ama sen ne biliyorsun? Bu inanç sıçramasını almanız ve diğer insanlarla çalışmanın iniş çıkışlarını yönetebilmeniz durumunda, kalan gelirin ödüllerini kazandığınızdan neredeyse emin olursunuz.

6. Kredi kartıyla kalan gelir elde edin.

İşte sadece farklı bir şekilde, ödeyebilecek başka bir artık gelir fikri. Cüzdanınızdaki en iyi ödüllü kredi kartlarından herhangi biri ile, paranıza yüzde 1 ile 5 arasında bir geri dönüş yaparak fazla çaba harcamadan kazanabilirsiniz.

Ayrıca, bazı kartlar açılış için tatlı bir kayıt bonusu sunuyor!

İşte bunun nasıl çalıştığına dair bir örnek:

Chase Sapphire Preferred'e kaydolmaya karar verdiğinizi varsayalım® kartı. Kart elinize geçtikten sonra, satın alımlar için kullanmaya ve her kaydırma için para kazanmaya başlayabilirsiniz. Düzenli satın alımlarda harcadığınız her bir dolar için, ödüller şeklinde yüzde 1'lik geri kazanırsınız. Öte yandan, yemek ve seyahat alımları için% 2 oranında geri puan kazanacaksınız.

Daha da iyisi, Chase Sapphire Tercih Edilen® 50.000 puan nakit 500 dolar değerinde İlk 90 gün içinde kartınıza 4.000 dolar harcayabilirsiniz. Bu kısım artık değil, ama hala büyük bir şey!

Birkaç kart ve sağlam bir strateji ile, tüm yıl boyunca satın aldığınız her şey için kolayca nakit parayla birkaç puan kazanabilirsiniz. Ve bakiyenizi tam olarak ödediğiniz ve faiz ödemediğiniz sürece, bu işlem için ücretsiz kalan gelirdir. Bundan daha iyi olur mu?

İlgili:

  • En Popüler Cashback Kredi Kartı Yorumları

7. Elinizi endeks fonlarıyla deneyin.

Yatırım tavsiyeleriniz için blog yazarlarına güveniyorsanız, endeks fonlarının her tür yatırımcı arasında oldukça popüler olduğunu zaten biliyorsunuz. Bu kısmen, endeks fonlarının satın alınmasının çok kolay olmasından kaynaklanmaktadır, ancak aynı zamanda oldukça basittirler. Bir tür yatırım fonu olarak, endeks fonları profesyonelce yönetilen yatırım paketlerini satın almayı mümkün kılmaktadır.

Hedefiniz "piyasayı zamanlamak" istemeden sık sık yatırım yapıyorsa, endeks fonları orada en iyi seçeneklerden biridir.

Satın alma söz konusu olduğunda, düşük ticaret ücretleri ve sonsuz yatırım seçenekleri nedeniyle TD Ameritrade'i her zaman öneriyorum.

Bu çevrimiçi firmaya aşina değilseniz, TD Ameritrade incelememizde daha fazla ayrıntıya göz atın.

Ayrıca, diğer çevrimiçi aracı kurumların çoğunun, baş ağrısını yatırım stratejinizden çıkarabilecek düşük maliyetli endeks fonlarına erişim sağladığını da bilin. Ve gerçekten artık gelir elde etmek istiyorsanız, kendinizi mümkün olduğunca fazla stres ve güçlükten kurtarmaya çalışmalısınız, doğru mu?

İlgili:

  • En İyi Online Aracılık Hesapları

8. Çevrimiçi şeyler yapmak için para kazanın.

İster inanın ister inanmayın, videoları seyretmek ve internette gezinmek gibi aptalca şeyler yapmak için size para verecek düzinelerce web sitesi var. Bu siteleri kullanma alışkanlığı kazanırsanız, zaman içinde gerçekten eklenebilecek devam eden ve artık gelir elde edebilirsiniz.

InboxDollars iyi bir örnektir. Kaydolduktan sonra, web'de arama yapmak ve çevrimiçi alışveriş yapmak için ödeme alacaksınız - bildiğiniz gibi, zaten yapacaksınız şeyler!

Swagbucks aynı fırsatı sunan benzer bir sitedir. Ücretsiz bir hesap için kaydolun, internette arama yaptığınızda veya çevrimiçi bir şeyler satın aldığınızda web sitelerini tıklayın ve gerçek para veya hediye kartları için kullanabileceğiniz puan kazanın. Bu kadar basit.

Eğer internete çok benziyorsan, zamanla ciddi bir nakit paraya dönüşebilirsin! Hepsinden iyisi, bu programlara kaydolmak bir parça kek!

9. Uzun vadeli büyüme için gayrimenkul yatırım yapın.

Yıllar boyunca ve iyi bir nedenden ötürü birçok kez yatırım yapan gayrimenkul hakkında yazdım. Büyük ölçüde, gayrimenkul yaşam boyu aşırı derecede varlıklı olmak için ciddi ve kanıtlanmış bir yol sunar.

Ev sahibi olmak kalbin zayıfı değildir, ancak güçlük çekmezseniz büyük miktarda getiri elde edebilirsiniz. Çocuklarınız gençken birkaç kiralık mülk satın aldığınızı, kiracıların onları zaman içinde ödemelerine izin verdiklerini ve emeklilik yaşınıza geldiğinizde birkaç mülk sahibi olduklarını varsayalım.

Kiralarınızın kalitesine bağlı olarak, her ay çoğunlukla pasif gelirde kolayca birkaç bin dolar kazanabilirsiniz!

Eğer uygulamalı yaklaşımı sevmiyorsanız, aynı zamanda Fundrise gibi bir hizmetle bir gayrimenkul yatırımını da crowdfund edebilirsiniz. Derinlemesine Fundrise incelememde, bu hizmeti kullanan kişilerin ortalama yüzde 13'lük getiri elde ettiklerini vurguladım.

Şimdi nasıl o kalan gelir için?

Yeni bir şeye yatırım yapmayı düşünüyorsanız, aynı zamanda Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları veya GYO'lara yatırım yapmayı da düşünebilirsiniz. Bu seçenek ile gayrimenkullere dolaylı olarak yatırım yapıyorsunuz. GYO'lar ile ilgili en iyi bölüm, tamamen elden çıkarılmalarıdır. Bu da, temel gayrimenkul yatırımları üzerine inşa edilmiş artık gelir elde etmenizi sağlar.

Diğer bir büyük avantaj, hisse senedi veya tahvil gibi, GYO'nuzu istediğiniz zaman satabilirsiniz. Bu, GYO'ları tuğla ve harçlı gayrimenkul yatırımlarından çok daha fazla sıvı yapan ve dolayısıyla daha pasif hale getiren bir sistem.

10. Satış ortaklığı pazarlaması veya ürün satışı için bir niş web sitesi oluşturun.

“Blogger” olma isteğiniz olmasa bile, artık gelir elde etmek için hazırlanmış bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Bazı durumlarda, şirketler iştirak pazarlamasını takip etmek için bu stratejiyi izlerler. Bağlı kuruluş pazarlamacılığı ile içeriğinize bağlantılar ekler, ardından kullanıcılar tıklayıp satın aldıklarında ödeme alırsınız.

Bu kazançlı görünmese de, aslında ödenen artık gelir kazanmak için harika bir yoldur. Son gelir raporuna bir göz at ve tam olarak ne demek istediğimi göreceksin!

Bu alandaki diğer bir strateji, belirli bir ürünü satmak için bir internet sitesi oluşturmak. Hockey ile yaşadığın ve nefes aldığın yere takıntılı olduğunuzu varsayalım. Hokey odaklı bir niş site kurarak, spor hakkında yazmak ve hokey malzemeleri ve ürünleri satmak için bir alan yaratırsınız.

Eşim ve benim Evliliğim Daha fazla podcast var. Gelir getirdiğimiz basit bir yol, dinleyicimizin istediği şeyi sunmaktır - tişörtler!

Her ay t-shirt, baskı ve yastık sunan bir Ev Daha fazla mağaza ekledik ve satış damlamalarını görmeye başladık.

Bu sadece bir örnek ve neredeyse herhangi bir konuyu kapsayan niş internet bulabilirsiniz. Günün sonunda, online ödeme almak için yollar bulmak için gökyüzü sınırdır!

Son düşünceler

Artık veya “pasif” gelir, hayallerin malzemesidir. Yani, kim uykusunda para kazanmak istemez ki?

İşinizde kazandığınız paradan farklı olarak, gelip gelmediğinizde artık gelir gelir. Ve eğer ön uçta bir ton iş yapabilecekseniz, gelirinizi işinizden tamamen değiştirmek için yeterli artık gelir elde edebilirsiniz!

Burada listelediğim seçeneklerden herhangi biri sizi ertelerken bazı ciddi para yatırma işlemlerinde yardımcı olabilir, ancak bu liste her şey dahil değildir.

Gerçekten pasif gelir kazanmak istiyorsanız, elinizi yeni bir strateji ile gelmekte de deneyebilirsiniz! Yeni bir fikir beyin fırtınası yapın, yeni bir iş konseptiyle gelin ya da insanları havaya uçuracak bir şey icat edin.

Fırsat orada, millet. Onu bulmak sana kalmış.

En sevdiğin fikir hangisi? Bana yorumlarda kendi kalan gelir fikirlerinden bahset!

Videoyu izle: GÜNÜNÜZÜ GÜZELLEŞTİRECEK 40 OLAĞANÜSTÜ PRATİK FİKİR

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Aslında para kazanabilirsiniz 23 Hobiler

Aslında para kazanabilirsiniz 23 Hobiler

Her şey 1986 Donruss Jose Canseco Rated Rookie Card ile başladı. O zamanlar, sporu seven her çocuğun kutsal kâsesiydi. Ve aynı zamanda benim favori hobimin çocuk olarak tanıtımıydı: beyzbol kartlarını toplama. Babam beysbol kartı gösterilerine götürmeyi çok severdi ve odaya, bazı harika bulgular elde etmeyi umuduyla satıcıların masalarını taramaya çalışırdık.
Devamını Oku
Pasif Gelirden Pat Flynn ile 7 Soru

Pasif Gelirden Pat Flynn ile 7 Soru

Sana bir sır söyleyeyim: İnternet pazarlamayı seviyorum. Bütün konsept beni büyülüyor ve blogumun katlanarak büyüdüğünü gördüğümden beri, beni daha da büyülüyor. Daha da büyüleyici olan şey, hayalindeki işin olması gereken şeyden atılan bir kişinin öyküsünü okuduktan sonra internet üzerinde değişen bir iş girişimi haline dönüşen bir hikayeyi okurken.
Devamını Oku
Bir Satıcı Nakit Avansının Artıları ve Eksileri

Bir Satıcı Nakit Avansının Artıları ve Eksileri

Küçük bir şirket çalıştırırken, her zaman yeterli paranız olması zor. Eğer iş hiç yavaşlarsa ya da beklenmedik harcamalar ortaya çıkarsa, şirketinizin parasına gerçek bir yük getirebilir, işinizi dolar germek için zorlayabilir. İşinizi sürdürmek için fazladan para kazanmanın bir yolu bir tüccar nakit avansıdır.
Devamını Oku
Çekirge Gözden Geçirme: Gerçek Bir Müşteriden Düşünceler

Çekirge Gözden Geçirme: Gerçek Bir Müşteriden Düşünceler

İşletmem ilk başladığımda, cep telefonu numaramı işletmem için birincil telefon numarası olarak kullandım. Sorun, insanların cep telefonumu aradığını ve nasıl cevap vereceğimi bilmiyordum. Potansiyel bir müşteri olsaydı, onları profesyonel bir şekilde karşılamak isterdim. Kişisel bir çağrı olsaydı, daha rahat olmak isterdim.
Devamını Oku