Maliye

Ülke Çapında Pet Sigorta İncelemesi

Ülke çapında evcil hayvan sigortası, köpekler, kediler ve diğer hayvanlar için çalışan birkaç farklı evcil hayvan sigortası planı sunmaktadır.

Temel katastrofik kapsamı veya sağlık bakımı ve rutin tıbbi bakım için de ödeme yapan bir politika satın almayı tercih edebilirsiniz.

Genel olarak, bu şirket zaten sigorta dünyasında bilinir.

Ülke çapında sigorta, güvenilirlik ve çeşitli tüketiciler ve ihtiyaçları için yüksek kaliteli sigorta ürünleri sunmak için güçlü bir üne sahiptir.

Politikalar, A.M.'den A + notu olan National Casualty Company tarafından yazılmıştır. En iyi.

İhtiyacınız olduğunda işe yarayacak bir evcil hayvan sigortası poliçesi peşindeyseniz, Nationwide'ı ve sundukları şeyleri dikkate almak akıllıca olacaktır.

Hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin Ülke çapında evcil hayvan sigortası politikalar, nasıl çalışırlar ve neleri kapsar.

Ülke Çapında Pet Sigorta, Bir Bakışta

Birçok yönden Nationwide Pet Insurance, diğer evcil hayvan sigorta şirketlerine çok benziyor.

Hem kediler hem de kediler için sigorta poliçeleri sunarken, sigortanızı benzersiz ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize yardımcı olabilecek birkaç farklı seçenek bulunmaktadır.

Ayrıca, sahip olduğunuz evcil hayvanın türüne göre büyük ölçüde değişen kuş ve egzotik evcil hayvan sigortası poliçeleri de sunarlar.

Ülke Çapında Evcil Hayvan Sigortası ile, her bir faturanın bir yüzdesi veya belirli bir fayda planı olsun, sizin için çalışan geri ödeme türünü seçebilirsiniz.

Web sitelerine göre, Nationwide evcil hayvan sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için üç tür politika sunuyor:

Tüm Evcil Hayvan Sağlığı:

 • Kronik Durumlar
 • Sınavlar, laboratuarlar ve X-ışınları
 • Kalıtsal hastalıklar
 • hastaneye yatırma
 • reçeteler
 • Operasyonlar
 • Sağlık
 • Ve dahası

Binbaşı Tıp:

 • Kronik hastalık
 • Sınavlar, laboratuarlar ve X-ışınları
 • hastaneye yatırma
 • reçeteler
 • Bazı kalıtsal hastalıklar (bekleme süresi ile)
 • Operasyonlar

Evcil Hayvan Sağlığı:

 • Pire ve kalp kurdu önleme
 • Sağlık sınavları ve testleri
 • Aşılama

Birçok evcil hayvan sigortası sağlayıcısının, geleneksel evcil hayvan sigortasına ek olarak evcil hayvan sağlık planları sunduğunda, Nationwide bu kapsama ek olarak veya kendi başına sunmaktadır.

Sonuç, ihtiyacınız olan tam kapsama alanını satın alabileceğiniz bir durum, ister biraz isterse çok olsun.

Nationwide Pet Insurance tarafından kapsanan söz konusu olduğunda, bu şirket kapalı hastalıklar hakkında çok özel ayrıntılar sunuyor. Burada listelenmek neredeyse çok fazla, bu yüzden “neler varNationwide Pet Insurance web sitesinde ”sayfası.

Özetlemek gerekirse, diğer evcil hayvan sigortası sağlayıcıları tarafından kapsanan başlıca hastalıklar Ulusal çaptaki Tüm Hayvanların kapsama alanı tarafından karşılanmaktadır, ancak büyük tıbbi kapsama yarık damak, soluma, dışkı testleri ve kalp kurdu önleme gibi bazı koşulları kapsamamaktadır.

Ne zaman geliyor değil Nationwide Pet Insurance tarafından kapsanan, bunu not etmek önemlidir önceden mevcut koşullar sigorta kapsamı için uygun değildir.

Ülke çapında, önceden var olan koşulları kapsamdan önce başlayan bir yaralanma veya hastalık olarak tanımlar. Veterinerinizden alınan resmi kayıtlar, evcil hayvanınızın 6 ay boyunca iyileştiğini veya iyileştiğini gösteriyorsa, duruma bağlı olarak durumun üstesinden gelinebilir.

Ülke geneli ayrıca evcil hayvan bakımıyla doğrudan ilgili olmayan ancak evcil hayvan bakımı sağlayıcıları tarafından ücretlendirilen maliyetleri de kapsamaz.

Bu maliyetler, banka ve kredi kartı ücretleri, vergi bilgileri ve diğer kayıtların alınması ve kopyalanması ile ilgili ücretler ve atıkların bertaraf edilmesi gibi ücretleri içerebilir.

Son olarak, satın aldığınız politika türüne bağlı olarak bilmeniz gereken bazı plan kısıtlamaları vardır. Bu kısıtlamaların çoğu sağduyudur, ancak bir politika satın almadan önce bunları okumalısınız.

Ülke çapında evcil hayvan sigortası artıları ve eksileri

Bir evcil hayvan sigortası poliçesi satın almadan önce, düşündüğünüz şirketlerin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını dikkate almak akıllıca olacaktır.

Bu bir evcil hayvan sigortası dünyasında özellikle doğrudur çünkü bir politika satın almadan önce karşılaştırmak için birçok evcil hayvan sigortası sağlayıcısı vardır.

Ülke çapındaki en büyük artılar ve eksiler ve politika teklifleri:

Ülke Çapında Evcil Hayvan Sigortasının Avantajları:

 • Nationwide uygulaması veya web sitesi aracılığıyla hak talepleri gönderebilir ve gönderebilirsiniz.
 • Uygun fiyatlı planlar ve kapsama seçenekleri
 • Ülke çapında politikalar sunar sınırsız iddia
 • Ülke çapında egzotik evcil hayvanlara yönelik politikalar sunan tek evcil hayvan sigortası sağlayıcılarından biridir.
 • Bir teklif alabilir ve çevrimiçi kapsama için başvurabilirsiniz

Ülke Çapında Evcil Hayvan Sigortasının Dezavantajları:

 • Ülke çapında baktığımız diğer evcil hayvan sigorta ürünleri ile karşılaştırıldığında çok sayıda istisna ve iyi baskı var.
 • Her eyalette ülke çapında sağlık sigortası satın alamazsınız
 • Diğer evcil hayvan sigorta sağlayıcıları gibi, Nationwide bazı bekleme süreleri de uyguluyor
 • İndirilemeyen ya da olmayan bir plan seçebilirsiniz.
 • Önemli tıbbi planlar sabit bir yardım programında para ödüyor

Genelde Pet Sigorta Maliyeti Ne Kadardır?

Nationwide'ın şu ana kadar en uygun fiyatlı evcil hayvan sigortası politikalarını nasıl sunduğundan bahsetmiştik, ancak kapsama için ödeyeceğiniz fiyat, sahip olduğunuz evcil hayvanın türüne ve seçtiğiniz kapsama düzeyine bağlı olarak hala çok farklılıklar göstermektedir.

Ülke çapında iki plan mevcuttur:

 1. Tüm Evcil Hayvan + Sağlık - Sınırsız yıllık maksimumlar, 100 USD indirim ve% 90 geri ödeme
 2. Büyük Tıp - Sınırsız yıllık maksimumlar, 250 dolar indirim ve belirlenen fayda programı

Genel bir fikir edinmek istiyorsanız, Nationwide web sitesinden aldığımız evcil hayvan sigortası için şu alıntıları göz önünde bulundurun:

Tüm Evcil Hayvan + SağlıkBüyük Tıp
İki yaşındaki karışık cins köpek, küçük boy (11-30 pound)Aylık 58,79 ABD dolarıAylık 27.47 $
Yedi yaşında kısa saçlı kediAylık 52,13 dolarAylık 28,19 ABD doları
Bir yaşındaki standart dachshundAylık 82,18 dolarAylık 27.47 $

Gördüğünüz gibi, evcil hayvanınızın yaşı ya da yaşı ne olursa olsun, Nationwide ile Major Medical kapsama alanı karşılanabilir.

Ancak, bu planların belirli bir ücret tarifesine göre size nasıl geri ödeme yapacağını not etmek önemlidir.

Belirlenen fayda çizelgesi ile, tedavi maliyetine bakılmaksızın koşullara göre geri ödeme için bir set sınırı vardır.

Sonuç olarak, bu planlar satın almak istediğiniz kapsam kadar kapsamlı olmayabilir.

Veterinerlik büronuzun ne kadar ücretlendirdiğine bakılmaksızın tam kapsama sahip olmayı tercih ediyorsanız, tazminat ödeyen bir Tam Pet politikası aldığınızdan emin olun. 90% belirli bir ücret tarifesi yerine.

Evcil Hayvan Sigortasına mı ihtiyacınız var?

Nationwide Pet Insurance'ı ve diğer şirketleri düşünüyor ancak tetiği çekmeye hazır değilseniz, ilk etapta evcil hayvan sigortasına ihtiyacınız olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

Bu kararı alabilen tek kişi sizsiniz, evcil hayvanınızla birlikte rahatlık düzeyinize gelebilir ve sürpriz veteriner faturalarını ne kadar iyi idare edebileceğinizi düşünüyorsunuz.

Bankada nakit tasarrufunuz varsa ve risk almayı tercih ederseniz, evcil hayvan sigortanız gerekli olmayabilir.

Ama aynı zamanda hayattaki tüm “ne varsa” ve evcil hayvanınız hastalandığında veya yaralandığında gerçekten ne olacağını düşünmelisiniz.

Evcil hayvanınızın hayatını herhangi bir uyarı vermeden kurtarmak için bir ameliyat için 5.000 $ veya daha fazla para ödeyebilir misiniz?

Yapamayacağınız bir endişe duyuyorsanız, evcil hayvan sigortası poliçeniz size huzur verirken, evcil hayvanınızın ne olursa olsun ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Evcil hayvan sigortasının iyi bir fikir olduğunu düşünüyorsanız, Nationwide Pet Insurance'ın yanı sıra diğer sağlayıcılardan da teklif aldığınızdan emin olun.

Doğru politika sizin için oradadır, ancak tüm seçeneklerinizi faydaları, kapsama seviyeleri ve maliyetler açısından karşılaştırmalısınız.

Videoyu izle: Tasarruf ve Kredi Krizi: Açıklandı, Özet, Zaman Çizelgesi, Kurtarma, Finans, Maliyet, Tarih

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Thrift mağazasında satın almak için 6 Back-To-Okul Öğeleri
Maliye

Thrift mağazasında satın almak için 6 Back-To-Okul Öğeleri

Tavsiyemi almadan önce, bana İyi Kept Cüzdanı için iki aylık bir yazı yapma fırsatı verdiğinden dolayı Deacon'a teşekkür etmek istiyorum. Makalelerimin ardındaki fikir, aylık maaşınızı mümkün olduğunca uzatmanıza yardımcı olmak için, birçoğu kullanıma hazır, para tasarrufu sağlayan ipuçları ve ilgili kuponlar sunmaktır.
Devamını Oku
Amerika'daki Ortalama Gelir, Sizin mi?
Maliye

Amerika'daki Ortalama Gelir, Sizin mi?

Sayım Bürosu tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre, bir hane halkının, bir ailenin veya bir evde yaşayan insanların ne kadar para harcadığını gösteren ortalama hane geliri yükselmiştir. Her Eylül ayında (en son Eylül 2017'den itibaren) çıkan rapor, 2015 ve 2016 yıllarında ABD medyan hane gelirinde yüzde 3,2 artış gösterdi.
Devamını Oku
Pet Sigorta İnceleme Embrace
Maliye

Pet Sigorta İnceleme Embrace

Evcil hayvanınız için sigorta almak söz konusu olduğunda, seçim yapabileceğiniz birkaç farklı şirket var. Embrace Hayvan Sigortası, sadece uygun fiyatlı politikaları ve güvenilir iddialar süreci nedeniyle sık sık en iyi evcil hayvan sigortası şirketlerinden biri olarak kabul edilmelerine rağmen, kontrol etmek için sadece bir seçenektir.
Devamını Oku