Maliye

Çevrimiçi Kurs için Kesiyor musunuz?

Bir üniversite derecesi, bu günlerde iş bulmak için neredeyse bir gereklilik. İşverenler en az bir Önlisans derecesi görmek istiyor, ancak bir Lisans derecesi tercih edilir. Aynı zamanda kolej maliyetleri, büyük bir eğitim almayı birçok kişi için pahalı bir teklif haline getirmeye devam ediyor.

Eğitiminizi geliştirebileceğiniz yollardan biri, çevrimiçi olmaktır. Birçok okul şimdi derecenize doğru çalışmanıza yardımcı olabilecek çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Kocam, Utah State University için çevrimiçi kurslar veriyor ve öğrencilere eğitim alanlarında esneklik sağlıyor. Ayrıca Harvard ve North Carolina Üniversitesi gibi okullar da çevrimiçi kurslar sunuyor.

Güvenilir bir çevrimiçi kurs aldığınızdan emin olmak için, daha da önemli bir konu, çevrimiçi öğrenmeye çok uygun olup olmadığınıza odaklanmanız gerektiğidir.

Çevrimiçi Diploma Almak: Buna Değer mi?

Doğrudan bir çevrimiçi lisans programına geçmeden önce dikkate almanız gereken bazı şeyler.

Aynı İşten Daha Çok Çalışmak - Veya Daha Çok Çalışmak - Geleneksel Bir Kursta

Eric Chen, Connecticut'taki West Hartford'daki Saint Joseph Üniversitesi'nde İşletme Doçentidir. “Belki de çevrimiçi programlarla ilgili en büyük yanlışlık, çevrimiçi bir kursun geleneksel bir kursa göre daha az iş olmasıdır” diyor. “Çevrimiçi kurs teklifleri genellikle daha çok iş.”

Birçok çevrimiçi kurs, bir öğrencinin kendi hızıyla çalışmasına izin verse de, gerçek, yapılması gereken çok işin olması. Ve bir öğrenci ödevleri tamamlamak ve öz-yönelimli çalışma yürütmek için motive olmak zorunda. Chen, “Öğrencinin öğrenme aktivitelerini belgelemek ve çevrimiçi katılmak için hâlâ hâlâ öğrencidir” diye dikkat çekiyor. “Aslında, çevrimiçi kurs teklifleri, öğrencinin böyle bir kursu başarıyla tamamlamak için daha disiplinli olmasını gerektirir.”

Orada derece dereceli değirmenler olsa da, fazla çalışma yapmayan, onaylanmamış kurslar ve dereceler sunan, yasal bir kurs muhtemelen kendi zorlukları ile birlikte gelir ve siz isterse, ister istemez, ya da daha fazla zaman ayırmanızı gerektirir. geleneksel bir üniversite kampüsünde ders alıyorlardı.

Çevrimiçi Kursa Uygun Kim?

Bir çevrimiçi ders almak istiyorsanız, bir dereceye kadar bitirmeye çalışın ya da işyerinde bir yükseltme ya da terfi almaya hak kazanmak için belirli bir sertifikasyon elde etmeye çalışıp çalışmadığınızı kontrol etmek için iyi bir fikirdir. Çevrimiçi eğitim için çok uygundur.

Chen, “En iyi çevrimiçi öğrenen, öğrenmesi için sorumluluk alan biri” diyor. Çevrimiçi derslerle sıkça iyi olan öğrencilerin aşağıdaki özellikleri taşıdığını söylüyor:

  1. Motivasyon
  2. organizasyon
  3. Teknolojik aşinalık

Chen, “Üniversite düzeyinde gördüğüm en iyi çevrimiçi öğrenciler yetişkin öğrenenler oluyor” diyor. “Teknolojiyi benimsemiş olanlar, yönetim pozisyonlarında olanlar, zinciri hızlandırmak için dereceleri hızla bitirme teşviğine sahip olanlar ve seyahat programları, her hafta önceden belirlenmiş bir zamanda düzenli toplantılara izin vermiyor.”

Birçok genç öğrencinin çevrimiçi derslerle mücadele ettiğini söylüyor. Daha fazla teknoloji bilgisine sahip olabilirler, ancak başarılı olmak için neyin gerektiğini anlamak için çoğunlukla olgunluğa sahip değiller. Chen, “Genç öğrenciler genellikle esneklik (çevrimiçi) öğrenmenin sunduğu yanılsamalar tarafından hızlandırılıyor” diyor.

Teknoloji meraklısı küçük erkek kardeşimi, esneklik uğruna çevrimiçi kurslara katılmaya başladıktan sonra, onun dikkatini çekebilirim. Yaklaşmak için “bolca zaman” olduğu fikri ve çevrimiçi sınıfın daha sonra bitirilebileceği fikri çoğu zaman birçok öğrencinin bitirmeyi bitirmediği anlamına gelir, çünkü birçok çevrimiçi kurs hala işi tamamlamanızı gerektirir (ve sınava girmek için) Önceden belirlenmiş bir süre içinde.

Chen, “Öğrenciler ister çevrimiçi ister geleneksel sınıfta olsun, öğrenmelerine adamak için özel zaman ayırmalı” diyor. Geleneksel bir sınıfla birlikte, bu öğrenme zamanını öğrenmek genellikle günlük rutinin bir parçası olduğu için genellikle daha kolaydır. Çevrimiçi derslerde başarılı olmak için, ödevlerinizi yapmak için düzenli bir zaman ayırmanız ve çevrimiçi öğrenmeyi rutininize eklemeniz gerekir.

Sonunda, sadece çevrimiçi öğrenmenin sizin için doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz. Dalma işlemine başlamadan önce, durumunuzu dikkatlice değerlendirin ve çevrimiçi dersleri almak için gerçekten ayrıldığınızdan emin olun. Eğer değilseniz, çevrimiçi kurslar para kaybıdır.

fotoğraf kredisi: photopin cc üzerinden BdwayDiva1

Videoyu izle: İki Tapınakta İnayetullahın Skoru kes ITercan Kurs veriyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

2017 Yılı İçin Uygun Olabileceğiniz 33 Sınıf Aksiyon İadesi
Maliye

2017 Yılı İçin Uygun Olabileceğiniz 33 Sınıf Aksiyon İadesi

Bir grup tüketici yanlış ev reklamı, güvenli olmayan ürünler, veri ihlalleri ve kendi evinizde ya da araba yolunda sahip olabileceğiniz ürün ve hizmetler için düşük kalite nedeniyle üreticiden dava açtığında, sınıf eylemi davaları düzenli olarak gerçekleşir. Bir hakim, bir şirketin yanlış olduğunu belirlediğinde, etkilenen müşterilere sınıf eylemi iadeleri ödemek zorundadır.
Devamını Oku
Çok Fazla Kredi Kartı Borcu mu? İşte Yapılacaklar
Maliye

Çok Fazla Kredi Kartı Borcu mu? İşte Yapılacaklar

Çok fazla kredi kartı borcuyla boğuşan veya mücadele eden birçoğumuz uyandırma çağrısı yapacak: o gün uyanıp başlarının üzerinde olduklarını fark ettikleri gün. O gün korku, pişmanlık, panik ve stres gibi pek çok duyguyu canlandırabilir, ama asla korkmayın: karmaşalarınızı temizlemek ve borçtan kurtulmak için bir plan yapabilirsiniz.
Devamını Oku
Reklam Şirketlerine Ödenecek 3 Yol
Maliye

Reklam Şirketlerine Ödenecek 3 Yol

Daha çok çeşitli taraflardaki hilelerle para kazanmanın yollarını bulmaya çalışıyorum, daha çok yan tarafa koşarak para kazanmanın yollarının neredeyse sonsuz olduğunu görüyorum. Borç ödemek için paraya ihtiyacınız varsa, bir ev satın almak için tasarruf, tatile gitmek ya da erken emekli olmak için tasarruf, orada sizin için bir şey var. Para Kazanma bölümümüze bakarsanız, “gerçek” işinizin üzerinde ve ötesinde ekstra para kazanabileceğiniz yüzlerce yol bulabilirsiniz.
Devamını Oku