Maliye

Çevrimiçi Kurs için Kesiyor musunuz?

Bir üniversite derecesi, bu günlerde iş bulmak için neredeyse bir gereklilik. İşverenler en az bir Önlisans derecesi görmek istiyor, ancak bir Lisans derecesi tercih edilir. Aynı zamanda kolej maliyetleri, büyük bir eğitim almayı birçok kişi için pahalı bir teklif haline getirmeye devam ediyor.

Eğitiminizi geliştirebileceğiniz yollardan biri, çevrimiçi olmaktır. Birçok okul şimdi derecenize doğru çalışmanıza yardımcı olabilecek çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Kocam, Utah State University için çevrimiçi kurslar veriyor ve öğrencilere eğitim alanlarında esneklik sağlıyor. Ayrıca Harvard ve North Carolina Üniversitesi gibi okullar da çevrimiçi kurslar sunuyor.

Güvenilir bir çevrimiçi kurs aldığınızdan emin olmak için, daha da önemli bir konu, çevrimiçi öğrenmeye çok uygun olup olmadığınıza odaklanmanız gerektiğidir.

Çevrimiçi Diploma Almak: Buna Değer mi?

Doğrudan bir çevrimiçi lisans programına geçmeden önce dikkate almanız gereken bazı şeyler.

Aynı İşten Daha Çok Çalışmak - Veya Daha Çok Çalışmak - Geleneksel Bir Kursta

Eric Chen, Connecticut'taki West Hartford'daki Saint Joseph Üniversitesi'nde İşletme Doçentidir. “Belki de çevrimiçi programlarla ilgili en büyük yanlışlık, çevrimiçi bir kursun geleneksel bir kursa göre daha az iş olmasıdır” diyor. “Çevrimiçi kurs teklifleri genellikle daha çok iş.”

Birçok çevrimiçi kurs, bir öğrencinin kendi hızıyla çalışmasına izin verse de, gerçek, yapılması gereken çok işin olması. Ve bir öğrenci ödevleri tamamlamak ve öz-yönelimli çalışma yürütmek için motive olmak zorunda. Chen, “Öğrencinin öğrenme aktivitelerini belgelemek ve çevrimiçi katılmak için hâlâ hâlâ öğrencidir” diye dikkat çekiyor. “Aslında, çevrimiçi kurs teklifleri, öğrencinin böyle bir kursu başarıyla tamamlamak için daha disiplinli olmasını gerektirir.”

Orada derece dereceli değirmenler olsa da, fazla çalışma yapmayan, onaylanmamış kurslar ve dereceler sunan, yasal bir kurs muhtemelen kendi zorlukları ile birlikte gelir ve siz isterse, ister istemez, ya da daha fazla zaman ayırmanızı gerektirir. geleneksel bir üniversite kampüsünde ders alıyorlardı.

Çevrimiçi Kursa Uygun Kim?

Bir çevrimiçi ders almak istiyorsanız, bir dereceye kadar bitirmeye çalışın ya da işyerinde bir yükseltme ya da terfi almaya hak kazanmak için belirli bir sertifikasyon elde etmeye çalışıp çalışmadığınızı kontrol etmek için iyi bir fikirdir. Çevrimiçi eğitim için çok uygundur.

Chen, “En iyi çevrimiçi öğrenen, öğrenmesi için sorumluluk alan biri” diyor. Çevrimiçi derslerle sıkça iyi olan öğrencilerin aşağıdaki özellikleri taşıdığını söylüyor:

  1. Motivasyon
  2. organizasyon
  3. Teknolojik aşinalık

Chen, “Üniversite düzeyinde gördüğüm en iyi çevrimiçi öğrenciler yetişkin öğrenenler oluyor” diyor. “Teknolojiyi benimsemiş olanlar, yönetim pozisyonlarında olanlar, zinciri hızlandırmak için dereceleri hızla bitirme teşviğine sahip olanlar ve seyahat programları, her hafta önceden belirlenmiş bir zamanda düzenli toplantılara izin vermiyor.”

Birçok genç öğrencinin çevrimiçi derslerle mücadele ettiğini söylüyor. Daha fazla teknoloji bilgisine sahip olabilirler, ancak başarılı olmak için neyin gerektiğini anlamak için çoğunlukla olgunluğa sahip değiller. Chen, “Genç öğrenciler genellikle esneklik (çevrimiçi) öğrenmenin sunduğu yanılsamalar tarafından hızlandırılıyor” diyor.

Teknoloji meraklısı küçük erkek kardeşimi, esneklik uğruna çevrimiçi kurslara katılmaya başladıktan sonra, onun dikkatini çekebilirim. Yaklaşmak için “bolca zaman” olduğu fikri ve çevrimiçi sınıfın daha sonra bitirilebileceği fikri çoğu zaman birçok öğrencinin bitirmeyi bitirmediği anlamına gelir, çünkü birçok çevrimiçi kurs hala işi tamamlamanızı gerektirir (ve sınava girmek için) Önceden belirlenmiş bir süre içinde.

Chen, “Öğrenciler ister çevrimiçi ister geleneksel sınıfta olsun, öğrenmelerine adamak için özel zaman ayırmalı” diyor. Geleneksel bir sınıfla birlikte, bu öğrenme zamanını öğrenmek genellikle günlük rutinin bir parçası olduğu için genellikle daha kolaydır. Çevrimiçi derslerde başarılı olmak için, ödevlerinizi yapmak için düzenli bir zaman ayırmanız ve çevrimiçi öğrenmeyi rutininize eklemeniz gerekir.

Sonunda, sadece çevrimiçi öğrenmenin sizin için doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz. Dalma işlemine başlamadan önce, durumunuzu dikkatlice değerlendirin ve çevrimiçi dersleri almak için gerçekten ayrıldığınızdan emin olun. Eğer değilseniz, çevrimiçi kurslar para kaybıdır.

fotoğraf kredisi: photopin cc üzerinden BdwayDiva1

Videoyu izle: İki Tapınakta İnayetullahın Skoru kes ITercan Kurs veriyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC 082: Neden Bir Milyoneri Katlettik ki İki kez Emeklenemiyorlardı
Maliye

GFC 082: Neden Bir Milyoneri Katlettik ki İki kez Emeklenemiyorlardı

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_082_1_Million_Cant_Retire_.mp3 Tebrikler! Sonunda ulaştı, milyoner durumu. 1 milyon doların üzerinde yatırım yaptığınız noktaya ulaşan emekliler için bir başarıdır. Pek çok insan, onlarca yıl boyunca tasarruf ve kazıma yaparak çalışır ve bu dönüm noktasına ulaşmaz, ancak oraya varırsınız ve dokuzuncu bulut üzerindesiniz, çünkü gökyüzünün sınırı.
Devamını Oku
MySurvey İncelemesi
Maliye

MySurvey İncelemesi

İnternet sayesinde, kanepenizin rahatlığını bırakmak zorunda kalmadan, ekstra para kazanabileceğiniz yüzlerce ve yüzlerce farklı yol var. Yan tarafta biraz fazladan para kazanmak istiyorsanız, sizin için uygun bir yer bulmanız önemlidir. Bazıları Etsy'de bir şeyler satmak isterken, diğerleri bir sanal asistan olacak.
Devamını Oku
Hayatınızın Olanaklarını Keşfetmek İçin 7 Adım
Maliye

Hayatınızın Olanaklarını Keşfetmek İçin 7 Adım

Aşağıdaki, Bert Purdy of IntentionalEmployee.com adresinden bir konuk gönderidir. Bu yıl başlarında benim bölgemdeki müşterileriyle çalıştığı için Bert ile kahve buluşma ayrıcalığına sahiptim. Bert mesajını benimle paylaşmaktan çok heyecan duyuyordu ve blogda bu misafir yazısını paylaşması için de çok heyecanlıyım.
Devamını Oku
18 Altında 18 Para Kazanma Yolları
Maliye

18 Altında 18 Para Kazanma Yolları

Siz ya da gençleriniz benim gibi bir şey olsaydı, her zaman ihtiyaç duydukları ve istedikleri şeylerin hepsine harcayacakları biraz daha fazla paraları olmasını isterler. Gençken, para kazanmak için tek seçenek yerel bir mağazada ya da fast food birleşmesinde iş bulmaktı. Neyse ki, bugün teknoloji, ekstra para kazanmak isteyen gençler için daha fazla seçenek olduğu bir atmosfer yarattı.
Devamını Oku