Maliye

Çevrimiçi Kurs için Kesiyor musunuz?

Bir üniversite derecesi, bu günlerde iş bulmak için neredeyse bir gereklilik. İşverenler en az bir Önlisans derecesi görmek istiyor, ancak bir Lisans derecesi tercih edilir. Aynı zamanda kolej maliyetleri, büyük bir eğitim almayı birçok kişi için pahalı bir teklif haline getirmeye devam ediyor.

Eğitiminizi geliştirebileceğiniz yollardan biri, çevrimiçi olmaktır. Birçok okul şimdi derecenize doğru çalışmanıza yardımcı olabilecek çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Kocam, Utah State University için çevrimiçi kurslar veriyor ve öğrencilere eğitim alanlarında esneklik sağlıyor. Ayrıca Harvard ve North Carolina Üniversitesi gibi okullar da çevrimiçi kurslar sunuyor.

Güvenilir bir çevrimiçi kurs aldığınızdan emin olmak için, daha da önemli bir konu, çevrimiçi öğrenmeye çok uygun olup olmadığınıza odaklanmanız gerektiğidir.

Çevrimiçi Diploma Almak: Buna Değer mi?

Doğrudan bir çevrimiçi lisans programına geçmeden önce dikkate almanız gereken bazı şeyler.

Aynı İşten Daha Çok Çalışmak - Veya Daha Çok Çalışmak - Geleneksel Bir Kursta

Eric Chen, Connecticut'taki West Hartford'daki Saint Joseph Üniversitesi'nde İşletme Doçentidir. “Belki de çevrimiçi programlarla ilgili en büyük yanlışlık, çevrimiçi bir kursun geleneksel bir kursa göre daha az iş olmasıdır” diyor. “Çevrimiçi kurs teklifleri genellikle daha çok iş.”

Birçok çevrimiçi kurs, bir öğrencinin kendi hızıyla çalışmasına izin verse de, gerçek, yapılması gereken çok işin olması. Ve bir öğrenci ödevleri tamamlamak ve öz-yönelimli çalışma yürütmek için motive olmak zorunda. Chen, “Öğrencinin öğrenme aktivitelerini belgelemek ve çevrimiçi katılmak için hâlâ hâlâ öğrencidir” diye dikkat çekiyor. “Aslında, çevrimiçi kurs teklifleri, öğrencinin böyle bir kursu başarıyla tamamlamak için daha disiplinli olmasını gerektirir.”

Orada derece dereceli değirmenler olsa da, fazla çalışma yapmayan, onaylanmamış kurslar ve dereceler sunan, yasal bir kurs muhtemelen kendi zorlukları ile birlikte gelir ve siz isterse, ister istemez, ya da daha fazla zaman ayırmanızı gerektirir. geleneksel bir üniversite kampüsünde ders alıyorlardı.

Çevrimiçi Kursa Uygun Kim?

Bir çevrimiçi ders almak istiyorsanız, bir dereceye kadar bitirmeye çalışın ya da işyerinde bir yükseltme ya da terfi almaya hak kazanmak için belirli bir sertifikasyon elde etmeye çalışıp çalışmadığınızı kontrol etmek için iyi bir fikirdir. Çevrimiçi eğitim için çok uygundur.

Chen, “En iyi çevrimiçi öğrenen, öğrenmesi için sorumluluk alan biri” diyor. Çevrimiçi derslerle sıkça iyi olan öğrencilerin aşağıdaki özellikleri taşıdığını söylüyor:

  1. Motivasyon
  2. organizasyon
  3. Teknolojik aşinalık

Chen, “Üniversite düzeyinde gördüğüm en iyi çevrimiçi öğrenciler yetişkin öğrenenler oluyor” diyor. “Teknolojiyi benimsemiş olanlar, yönetim pozisyonlarında olanlar, zinciri hızlandırmak için dereceleri hızla bitirme teşviğine sahip olanlar ve seyahat programları, her hafta önceden belirlenmiş bir zamanda düzenli toplantılara izin vermiyor.”

Birçok genç öğrencinin çevrimiçi derslerle mücadele ettiğini söylüyor. Daha fazla teknoloji bilgisine sahip olabilirler, ancak başarılı olmak için neyin gerektiğini anlamak için çoğunlukla olgunluğa sahip değiller. Chen, “Genç öğrenciler genellikle esneklik (çevrimiçi) öğrenmenin sunduğu yanılsamalar tarafından hızlandırılıyor” diyor.

Teknoloji meraklısı küçük erkek kardeşimi, esneklik uğruna çevrimiçi kurslara katılmaya başladıktan sonra, onun dikkatini çekebilirim. Yaklaşmak için “bolca zaman” olduğu fikri ve çevrimiçi sınıfın daha sonra bitirilebileceği fikri çoğu zaman birçok öğrencinin bitirmeyi bitirmediği anlamına gelir, çünkü birçok çevrimiçi kurs hala işi tamamlamanızı gerektirir (ve sınava girmek için) Önceden belirlenmiş bir süre içinde.

Chen, “Öğrenciler ister çevrimiçi ister geleneksel sınıfta olsun, öğrenmelerine adamak için özel zaman ayırmalı” diyor. Geleneksel bir sınıfla birlikte, bu öğrenme zamanını öğrenmek genellikle günlük rutinin bir parçası olduğu için genellikle daha kolaydır. Çevrimiçi derslerde başarılı olmak için, ödevlerinizi yapmak için düzenli bir zaman ayırmanız ve çevrimiçi öğrenmeyi rutininize eklemeniz gerekir.

Sonunda, sadece çevrimiçi öğrenmenin sizin için doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz. Dalma işlemine başlamadan önce, durumunuzu dikkatlice değerlendirin ve çevrimiçi dersleri almak için gerçekten ayrıldığınızdan emin olun. Eğer değilseniz, çevrimiçi kurslar para kaybıdır.

fotoğraf kredisi: photopin cc üzerinden BdwayDiva1

Videoyu izle: İki Tapınakta İnayetullahın Skoru kes ITercan Kurs veriyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Şimdi Para Gerekir? Bugün Ödenen 14 Yasal Yol
Maliye

Şimdi Para Gerekir? Bugün Ödenen 14 Yasal Yol

Bazen sadece hızlı bir şekilde paraya ihtiyacınız var - TODAY'ta olduğu gibi. Belki de beklenmedik bir araba tamircisine sahipsin, çünkü şanzıman çıktı ya da lastiği patlattın. Neyse ki, çabuk para almak için birçok yasal yol var. Doğru çalışırsanız, aşağıda listelenen para kazanma fikirlerinin bir kombinasyonunu deneyebilir ve nakit akışınızı daha da artırabilirsiniz.
Devamını Oku
Tatil Sezonunda Para Tasarrufu
Maliye

Tatil Sezonunda Para Tasarrufu

Tatil sezonu, neşenin, ailenin ve tabii ki yüksek harcamaların zamanıdır. Evet, bu yılın tekrar zamanı - kontrol listelerini açmanın, kalabalık alışveriş merkezlerindeki pozisyon için mücadele etmenin ve herkesin söylendiği ve yapıldığında ısının devam etmesi için bankada hala yeterli paranız olduğu için dua etmenin zamanı geldi.
Devamını Oku
Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri
Maliye

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri

İnsanların alışveriş yaparken paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan büyük trendlerden biri de para kazanma sitelerini kullanmaktır. Çevrimiçi alışveriş yapmak için size para ödeyecek birkaç büyük para kazanma sitesi vardır. Demek istediğim, yine de alışveriş yapacaksın, değil mi? Bunu yaparken neden ekstra para kazanmıyorsunuz? İnternetten alışveriş yaparak kazandığınız para birkaç farklı şey için kullanılabilir.
Devamını Oku