Maliye

Ücretsiz Parayı Hızlı Edin - Gerçek Nakit ile Kendinizi Duşa Çıkarın 16 Kolay Yol

Hazine avcıları serbest para alma fikrini devireceklerdi. Ama gerçekten bir şey mi? Demek istediğim, orada para kazanmak isteyen ciddi şirketler var, çünkü hoşlar mı?

Bir dakikadan daha fazlası…

Para kazanmanın 16 yolu:

 1. Çevrimiçi Anketleri Alın
 2. Hediye kartları için kullanılabilecek puan kazanın.
 3. Ebates ile kolay bir 10 $ puan.
 4. Ödül kredi kartı için kaydolun.
 5. Bir banka bonusu kazanın.
 6. Nakit karşılığında değerli geri bildirim sağlayın.
 7. Her biri 20 $ için arkadaşlarınızı NetSpend'e yönlendirin.
 8. Yerel perakendecilerden indirim.
 9. Biraz Swagbucks'ı topla.
 10. Gelen Kutusu Dolar ile ücretsiz bir 5 $ kazanın.
 11. Motif ile para yatırın.
 12. Daha fazla tüketici araştırmasına katılın.
 13. Bir iPoll al.
 14. Bir uygulamayı yüklemek için 5 ABD doları kazanın.
 15. İstenmeyen postalarını al ve bedava para kazan.
 16. Selfies için Ödenen alın.

Hepimiz tasarruf hesabımızdan çok daha büyüktür. Ancak faturalar, kredi kartı borcu ve kariyerimiz sayesinde tasarruflarımızı arttırmak neredeyse imkansız.

Tasarrufunuzu arttırmanın mümkün olmadığını düşünüyorsanız, her ay birkaç ekstra para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenmek için şaşırabilirsiniz. Ve internet sayesinde, genellikle gerekli olan bazı ücretli anketleri doldurmak, internette dolaşmak veya birkaç özel teklif için kaydolmak.

Bu şeylerden sadece birkaçını yapmak, her yıl binlerce dolara kolayca para ekleyebilir, bu yüzden ne bekliyorsunuz?

Ücretsiz Para ile Duş için 16 Yolları

Kendi başınıza biraz para ister misiniz? Okuldayken para kazanmanın yollarını arayan bir üniversite öğrencisi misiniz? Bu 16'dan fazla şirkete göz atın bedava para boş zamanlarınızda basit görevleri tamamladığınızda:

1. Fikirlerinizi paranız için verin.

Çevrimiçi anket siteleri, insanların boş zamanlarında oldukça akılsız bir şey yapmak için para kazanmanın en iyi yolu haline gelmiştir. E-Survey'ten seçmek için dışarıda bir ton var iken Junkie en uzun tarihlerden birine sahip ve kullanıcılarına ödeme yapmak için tutarlı bir kayıt var.

Diğer saygın anket siteleri şunları içerir:

 • E-Poll Pazar Araştırması
 • Küresel Test Pazarı
 • Çam kozalağı araştırma
 • iSurveyWorld
 • Harris Anket Çevrimiçi
 • MySurvey
 • Bu ücretsiz hesaplardan herhangi birine kaydolmanız yeterlidir. Ayrıca, yeni ürünlerden reklam kampanyalarına kadar her şey için yaptığınız görüşmeler için ücretsiz para kazanma yolunda olacaksınız. Bazıları, Pincone Research, örneğin, ürünleri denemek ve daha sonra bunlarla ilgili soruları yanıtlamak için gönderecektir.

  Ödemeler değişir, ancak kazandığınız puanlar hızlı bir şekilde toplanabilir. İstediğiniz takdirde puanlarınızı PayPal üzerinden bile kullanabiliyorsunuz. Sadece 10 puanlık geri ödemeler sadece 1000 puandan başlıyor.

  2. Hediye kartları için kullanılabilecek puan kazanın.

  MyPoints'i hiç duydunuz mu? Basitçe söylemek gerekirse, alışverişten çevrimiçi anketlere kadar çevrimiçi olarak yapabileceğiniz neredeyse her şey için puan sunan bir web sitesidir.

  MyPoints ile, kullanabileceğiniz “puanlar” nakit geri dönüşü ve Amazon.com, Best Buy, CVS Eczanesi ve hatta GameStop gibi çeşitli hediye kartlarına iyi gelir.

  Örneğin, Applebee'ye bir hediye sertifikası sadece 1,650 puandan başlar. Öte yandan, Paypal nakit sadece 4,550 puandan başlar.

  MyPoints'e başlamak için, tek yapmanız gereken ücretsiz bir hesap açmak ve siteyi çevrimiçi alışveriş yapmak, anket almak, video izlemek veya eğlenceli, günlük anketlere katılmak için kullanmaktır. Bu kadar basit.

  3. Ebates ile kolay bir 10 $ kazanın.

  Ebates, her türlü çevrimiçi görev için para kazanmak için harika bir yerdir, ancak aynı zamanda sadece 25 $ 'lık bir satın alma işlemi yapmak için 10 $' lık bir karşılama bonusu kazanırsınız.

  Sadece bir hesap açın, Walmart.com, Kohls.com, Groupon.com veya Amazon.com gibi bir çevrimiçi mağazada 25 $ harcayın ve 10 ABD doları ikramiyesi sizindir.

  Ve Ebates'ı uzun mesafe için kullanırsanız, daha da fazla kazanırsınız. İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda, sadece belirli mağazalarda yüzde 40'a kadar para kazanabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor, ha?

  4. Ödül kredi kartı için kaydolun.

  Ödül kredi kartları Küçük bir minimum harcama gereksinimini karşılayabiliyorsanız hiçbir şey için teklif vermeyin. Bu ücretsiz nakit genellikle bir kayıt bonusu şeklinde gelir ve kolayca yüzlerce olabilir.

  Bir çok ödül kredi kartından yıllık ücret talep etmediği için, bu parayı hiçbir zaman satın alma işlemlerinizle ilgilenmediğiniz sürece ücretsiz olarak alabilirsiniz. Süper havalı, ha?

  Şu anda en iyi fırsatlar için şu kartlara göz atın:

  • Chase Özgürlüğü® - Tatlı 150 € Bonus
  • Chase Özgürlük Sınırsız Kart - Tatlı 150 € Bonus
  • Chase Sapphire Preferred® Card - Ücretsiz Parada 500 $

  5. Bir banka bonusu alın.

  Belli bir tutarı depozito yatırmak veya doğrudan depozito için kayıt yaptırmak isterseniz, her türlü banka bonusu sunar. Chase'den Huntington Bank'a ve diğerlerine kadar, bu ikramiyeler, kendi gereksinimlerini karşılayabiliyorsanız, bazı ciddi paraya katılabilirler!

  En iyi çevrimiçi çek hesabıyla ilgili yayınım, bu alandaki en iyi fırsatların altını çiziyor, ancak sundukları teklifleri görmek için yerel bankalarla da görüşebilirsiniz. Sadece iyi baskıyı okuduğunuzdan emin olun ve anlamadığınız herhangi bir “yakalama” ya da gereksinim için dikkat edin.

  Bankadan ikramiye kazanmanın bir başka yolu, sadece faiz tasarrufu sağlayan bir tasarruf hesabına sahip olmaktır. Bu yüzden hesap bonosunu kontrol ettikten sonra, yüksek getiri tasarruf hesabı da bulun:

  6. Nakit karşılığında değerli geri bildirim sağlayın.

  İşte yine buradayız - yine başka bir şirket sizin fikriniz için ödemek istiyor. Popüler Harris Anket Çevrimiçi reklamlardan politik kampanyalara kadar çeşitli konularda fikirlerini, fikirlerini ve duygularını paylaşmaya istekli tüketicilere nakit para yatırıyor. Kaydolarak, bu anketlerin çoğuna katılabilirsiniz ve bu süreçte ücretsiz para kazanabilirsiniz. Bundan daha iyi olur mu?

  Ödülleriniz, Amazon, iTunes, Home Depot ve Walmart gibi web sitelerinde yapılan alışverişlerde kullanabileceğiniz “puanlar” şeklinde olacaktır. Ya da doğrudan Harris Poll web sitesinden satın alınan ürünler için bunları açabilirsiniz.

  Eviniz için yiyecek, fatura veya sarf malzemeleri için fazladan paraya ihtiyacınız varsa, bunun gerçekleşmesi için akıllıca bir yoldur. Hepsinden iyisi, kayıt olmak tamamen ücretsizdir!

  7. Arkadaşlarınızı her biri 20 $ karşılığında NetSpend'e yönlendirin.

  Netspend ön ödemeli kartlar, paranızı takip etmenin kolay bir yolunu sunuyor, ancak bir ve arkadaşlık eden arkadaşlarınız için ödeme alabileceğinizi biliyor muydunuz?

  Bu bölüm kolaydır. Sadece bir NetSpend kartına üye olun ve postaya geldiğinde etkinleştirin. Bundan sonra, arkadaşlarınıza süresiz olarak başvurabilir ve 20 $ kazanabilirsiniz!

  Bir arkadaş bir kart alır ve 40 $ ile yüklerse, 20 $ alırsınız. Ve her seferinde yeni kartlarını 40 $ ile yükleyen bir arkadaşa başvurduklarında, 20 dolar alacaklar. Ve uzayıp gidiyor.

  Ancak her şey kayıt olmakla başlar, bu yüzden bugün NetSpend'e kaydolduğunuzdan emin olun.

  8. Yerel Perakendecilerdeki İadeleri Alın

  Ibotta ve Checkout 51 gibi mobil kupon uygulamaları, satın aldığınız ürünler için düzenli olarak para iadesi yapmanızı sağlar.

  Uygulamalar zaten satın aldığınız şeyler için kupon seçmenize ve ardından bu kuponlar için makbuzunuzu yüklemenize izin verir. Parayı geri aldın ve aldığınız her şey makbuzunuzun hızlı bir resmiydi.

  Bir Walmart müşterisiyseniz, Walmart uygulamasında Tasarruf Catcher'ı kullanın. Satın alma işleminiz bittiğinde, makbuzunuzu tarayın ve uygulama önümüzdeki birkaç gün içinde çıkacak ve ürünleriniz için rakip fiyatlandırmasını araştıracaktır. Birinin bu öğeyi daha az teklif ettiğini görürlerse, Walmart hediye kartı şeklindeki fark için bir indirim alırsınız (doğrudan uygulamadan kullanılabilir).

  9. Bazı Swagbucks'ları yukarı kaldırın.

  Swagbucks gülünç eğlenceli ve kazanmak kolaydır. İster inanın ister inanmayın, bu web sitesi internetten alışveriş yapmak, videoları izlemek (veya dışarıda seyretmek ve taklit ediyormuş gibi yapmak) için internette ücretsiz para ödeyecek ya da anket sorularını cevaplayacak. Hiç takılmak için para ödeyecek yarı zamanlı bir iş duydun mu?

  Swagbucks'ı kazanmaya başladıktan sonra, bunları kullanabileceğiniz tüm eğlenceli yolları öğreneceksiniz. Örneğin, Swagbucks'ınızda çok çeşitli hediye kartları için para kazanabilirsiniz. Bu seçeneği sevmiyor musun? Bunun yerine PayPal nakit için puanlarınızı açın.

  Kaydolmak ücretsizdir ve gerçekten de kaybedecek bir şeyiniz yok. İnternette olacaksan neden ödeme yapmıyorsun?

  10. Inbox Doları ile ücretsiz bir 5 $ kazanın.

  Gelen Kutusu Dolar Yaşadığınız ve nefes aldığınız için size ödeme yapmak için başka bir web sitesidir. Tüm ciddiyette Inbox Dollars'ın ödediği görevler çılgın-kolay. Sadece internette gezin, oyun oynamak için web sitesini kullanın, anketleri veya anketleri yarıştırın veya ücretsiz para kazanmak için market kuponlarını yazdırın!

  Düzenli kullanım için ayda 20 $ - 30 dolar kazanmak oldukça kolaydır, ayrıca kaydolmak için sadece 5 $ kazanabilirsiniz.

  Ücretsiz para kazanmak isterseniz, bu teklifi yenmek zor.

  11. Motif ile para yatırın.

  Motif Yatırım, Motifler olarak adlandırılan çok çeşitli temel yatırımlarla bir portföy oluşturmayı kolaylaştırır. Hepsinden iyisi, sadece bir hesap açmak ve 1,000 $ yatırmak için 100 $ ücretsiz alabilirsiniz!

  Motif Investing'e yaptığım incelemede, bunun nasıl çalıştığının tam olarak vurgulandığı, ancak Motif Investing'in paranızı uzun vadede yatırım yapmanın akıllıca bir yolu olduğunu söylemek yeterli.

  Eğer zaten katılmayı düşünüyorsanız, 100 dolar kazanabilirsin, değil mi? Ücretsiz 100 $ bonus için bugün katılın ve yaptığın için mutlu olursun.

  12. Daha fazla tüketici araştırmasına katılın.

  Kavramlar Tüketici Araştırmaları gibi şirketler, herhangi bir sayıda araştırma çalışmasına katılmanızı sağlayacak. Kaydolduktan sonra, katıldığınız her değerlendirme için 20 ila 1000 $ arasında bir ücret alabilirsiniz. Şimdi, nasıl o ücretsiz para için?

  Bu firma sizden ürünleri değerlendirmenizi istediğinden, şampuandan barbekü sosuna kadar herhangi bir ürünle denemeyi denemeniz istenebilir. Ama dürüst iseniz - ve her çalışmanın gereksinimlerini karşılıyorsanız - hızlı bir şekilde bedava para kazanabilirsiniz.

  Bugün kayıt olun!

  13. Bir iPoll atın.

  Evet, iPoll, bir ankete veya ürün araştırmasına katılmak için nakit teklif eden bir başka şirket. Sosyal medya hesaplarınızdan herhangi birini kullanarak kaydolduktan sonra, kullandığınız ürünleri ve her gün gittiğiniz yerleri yorumlamak ve değerlendirmek için ödeme alabilirsiniz.

  Çabalarınız karşılığında, popüler perakendecilere hediye çeki, ücretsiz para ve 10,000 dolarlık bir çekilişe katılacaksınız. Ne için bekliyorsun? Bugün kayıt olun.

  14. Bir uygulamayı yüklemek için 5 $ kazanın.

  Akıllı Panel, akıllı telefonlarını kullanan kişilerden değerli bilgiler edinmeyi amaçlayan bir pazar araştırması uygulamasıdır. Üye olmak için yeterli olup olmadığını görmek için basit bir anket formu dolduracaksınız. Bunu yaptıktan sonra, uygulamayı telefonunuza yüklemek için ücretsiz bir beş dolar kazanacaksınız.

  Uygulamayı her ay saklarsanız, başka bir 5 $ puan kazanırsınız. Ayrıca, her üç ayda bir çeşit sadakat bonusu vaat ediyorsun.

  Uygun olup olmadığınızı görmenin tek yolu anketlerini doldurmaktır. Burada da yapabilirsin.

  15. Önemsiz postalarınızı ticaret yapın ve bedava para kazanın.

  Bu kesinlikle deli gibi gelse de, kesinlikle doğru. Bir şirket aradı Küçük İşletme Bilgi Merkezi aslında size istenmeyen postalarınızda posta göndermenizi ve spam e-postanızı iletmenizi sağlar.

  Bu korsanlar gibi gelebilir, ama işe yarıyor! Şirketin web sitesine göre şirket, müşterilerin kendi ürünlerini geliştirip pazarlamasına rakiplerinin uygulamalarına dikkat ederek yardımcı olmak için önemsiz postamızdan bilgi kullanıyor.

  Eğer kaydolursanız ve kalifikasyon yaparsanız, en sevdiğiniz mağazaların bazılarına hediye kartları ile önemsiz postalarınız için ödüllendirilirsiniz. Muhtemelen çöplüğünüzü doğrudan çöp kutusuna attığını düşünen çok tatlı bir anlaşma değil mi?

  16. Selfies için Ödenen Para Kazanın

  Bu eğlenceli bir şey. Temel olarak, Pay Your Selfie adlı bir şirket, çeşitli konumlarda kendinizin fotoğraflarını çekmenizi sağlayacak.

  Şirketlerin, şirketlerin demografik verilerden (yaş, cinsiyet, ırk vb.) Farklı ülkelerinde pazarlama yapmasına yardımcı olmak için kullanırlar.

  Resimlerin hepsi çok kolay ve ilk $ 1'iniz sadece hızlı bir şekilde kendiniz almak için. Her zaman çok sayıda selfie görevi bekliyor ve insanlar sadece birkaç fotoğraf çekerken biraz para kazanıyorlar.

  Alt çizgi

  İnternet, bir tutamda ücretsiz para kazanmanın bir yolu olan bir hazine sunuyor. Ve çoğu zaman, başlamak için yapmanız gereken tek şey kaydolmak ve video izlemek veya anket sorularını yanıtlamak gibi akılsız görevleri tamamlamaktır.

  Para almak için bedava para var; Oraya git ve onu ele geçirmene bağlı!

  Videoyu izle: Bedava Ay. DeepBrainChain ve DeepToken Ağı

  Popüler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Nakit Zarf Sisteminin Kullanımı
  Maliye

  Nakit Zarf Sisteminin Kullanımı

  Harcamalarınızı beklemede sorun yaşıyorsanız, nakit zarf sistemini öğrenmek ve kullanmaktan büyük olasılıkla faydalanacaksınız. Nakit zarf sistemi, finansmanı yönetmek için harika bir yoldur. Paranızı kontrol etmenizi sağlar ve paranıza nereye gideceğinizi söyleyebilmenizi sağlar. Birçok kişi bu sistemi kullanarak binlerce dolar borcunu ödedi.
  Devamını Oku
  Hulu vs Hulu Plus: Sizin için en iyisi hangisi?
  Maliye

  Hulu vs Hulu Plus: Sizin için en iyisi hangisi?

  Kablo paketleri almanın aksine, akış, bugünlerde birçok TV ve film izleyici için popüler bir seçim. Kablo TV ve uydu paketi maliyetlerinin kontrolü kontrolden çıkarken, insanlar TV izleme alışkanlıkları için para tasarrufu alternatifleri arıyorlar. Akış programına kaydolmanın kolaylığından bahsetmeyin.
  Devamını Oku
  Bu Adam Kredi Puanını 200 Puanın Üzerinde Nasıl Arttı?
  Maliye

  Bu Adam Kredi Puanını 200 Puanın Üzerinde Nasıl Arttı?

  Tim T. her zaman finansal olarak sorumlu olmaktan gurur duymuştu. Faturalarını zamanında ödedi, borç bakiyelerine bir kapak tuttu ve yapabileceği yerde para biriktirdi. Ama bazen her zaman kontrolünüzde olmayan şeyler olur. Tim zorlu dönemlerden geçtikten sonra, korumak için çok sıkı bir şekilde çalıştığı kredi notu, kredi notları dünyasında “kötü” olarak nitelendirilen yaklaşık 500'e yakın bir düşüş gösterdi.
  Devamını Oku
  GFC TV Ep 001: Mucize Sabahı Hayatımı Nasıl Kurtardı
  Maliye

  GFC TV Ep 001: Mucize Sabahı Hayatımı Nasıl Kurtardı

  Uyumaya. 10 dakika sonra… Yüksel ve tekrarla. Bu, her sabah tipik uyku rutinimdi. Çoğu insan, orduda olduğundan, doğal olarak sabah bir insan olduğumu varsayar. #notevenclose Ben bir bonafide gece kuşuyum. Genelde saat 9'dan sonra ikinci ve bazen üçüncü rüzgarı alırım. Aslında, bloguma başladığımda blog'umun çoğunu yaptım.
  Devamını Oku