Tavsiye Ücreti Ödeyecek 107 Web Teklifi

Bir çoğumuz bilmeden fazladan para kazanmak için pek çok fırsata sahip olabiliriz.

Bazı araştırmalar yaptım ve bir kaç web teklifi bulduğum ortaya çıktı - aslında, bunlardan en az 107 tanesi - size bir havale ücreti ödeyecek!

Ve tüm bunlara bakmak zorunda değildim.

Bu, boş para kazanmanın en kolay yollarından biridir.

Tek yapmanız gereken, insanları her zaman kullandığınız hizmetlere ve satıcılara yönlendirmektir. En çok güvendiğiniz kişiler, bu yüzden başkalarının da onları kullanmasına atıfta bulunmanızın çok az problemi olmalı.

Biraz düşünürseniz, muhtemelen onlarca insanı ve hatta yüzlerce kişiyi bilebilirsin. Sahip olduğunuz tüm arkadaşlar, aile üyeleri, komşuları, iş arkadaşları, diğer öğrenciler ve iş ortaklarını düşünün. Toplu olarak, her gün kullandığınız tüm ürün ve hizmetler için oldukça büyük bir pazarı temsil ederler.

Sosyal çevrenizdeki kişileri, yaptığınız aynı ürünleri ve hizmetleri kullanmak için başvurarak ekstra para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Web Tekliflerinden Gelen Başvuru Ücretlerini Başarılı Bir Yaklaşım haline getirme

Normalde web teklifi yönlendirme ücretlerini küçük tarafta olduğu düşüncesindeyiz - beş dolar, belki on.

Bu kadar küçük bir miktar için, arkadaşlarınıza atıfta bulunmanın sakıncasına ve hatta utanmaya değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Ve bu bir çok web teklifi sevk ücreti için geçerli olabilir.

Ama tekrar düşün.

Evet, bir çok web teklifi yönlendirme ücreti küçüktür. Fakat çok daha fazla para ödeyen onlarca var. Bazıları yüzlerce hatta binlerce dolar ödüyor.

Ve daha küçük olanlara göre bile, ortak hizmetler için düzinelerce kişiye başvurabilirseniz, bu yönlendirme ücretleri gerçekten eklenebilir.

Web teklifi yönlendirme ücretleri kârlı bir tarafa dönüşebilir, size ayda yüzlerce hatta binlerce dolar kazanabilir!

Bu, bir emekli, bir öğrenci veya fazladan bir gelir arayan herkes için ekstra gelir elde etmek için mükemmel bir fırsat olabilir.

Sevk ücretleri, borçtan kurtulmanıza, emeklilik birikimlerinizi hızlı bir şekilde ileriye götürmenize ya da çocuklarınız için bir üniversite eğitimi, bir evin peşin ödemesi veya bir sonraki tatiliniz gibi büyük harcamalar için tasarruf sağlamak için kullanılabilir.

Potansiyelini çok az ihmal etmeyin. Kullandığınız bu listede birkaç satıcı bulacaksınız. Hangileri için düzenli olarak başvuru kaynağı olabileceğinizi araştırınız. Aktif olarak takip ederseniz, sonuçlara hoş bir sürpriz olabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, çoğu durumda, atıfta bulunduğunuz kişilerle iletişim kurmanıza bile gerek yok.

Bir başvuru programı ile kaydolduktan sonra, tek yapmanız gereken kişinin adını ve iletişim bilgilerini sağlamaktır ve satıcı oradan alacaktır.

Ve arkadaşlarına da atıfta bulunmanın kötü hissetmesine gerek yok. Bir çok durumda, arkadaşınız da hizmete kaydolmak için bir bonus alacak ve sadece onları yönlendirdiğiniz için.

Bazı durumlarda, yapmanız gereken tek şey tavsiye kodunuzu Facebook ya da Twitter'a koymaktır ve bunu kullanan herkes tavsiye bonusu almanızı sağlayacaktır. Olduğu kadar pasif!

Elbette, bu bir sayı oyunu, ama neredeyse tüm para kazanma fırsatları. Bu senin ev bilgisayarında oturuyor, sadece ondan faydalanmak için bekliyor.

Web Tekliflerinden Genellikle Tavsiye Edilen Ücretler Nasıl Çalışır?

Her havale ücreti programının kendine özgü özellikleri vardır, ancak prosedürler, şartlar ve koşullar söz konusu olduğunda genellikle benzer modeller izlerler.

Çoğu böyle çalışır:

 • Yönlendirmeler için ödeme almak için hizmette katılımcı bir üye olmanız gerekmektedir.
 • Katılmak için bir satıcı ile başvuru programı için kayıt olmanız gerekmektedir.
 • Size atıfta bulunduğunuz kişinin adını ve iletişim bilgilerini sağlayın ve satıcı bunlarla iletişime geçecektir.
 • Arkadaşın ayrıca hizmet için kaydolması ve hizmeti satın alması ya da bir hesabı finanse etmesi gibi bir ilk işlemi tamamlaması gerekir.
 • Genellikle 30 ila 60 gün arasında bir bekleme süresi vardır veya başvurulan bonusun size gönderilmesinden önce, ilgili arkadaşınızın hizmete kaydolması ve bu hizmeti kullanması gerekir.
 • Satıcılar yıl sonunda bir IRS Formu 1099 gönderebilir, bu da havale primlerinin vergiye tabi olduğunu gösterir. Bu, herhangi bir yılda toplam 600 $ veya daha fazla bonus ödersek gerçekleşir.

Sonuç olarak, bu basit bir işlem. Ve bir başvuru programı için kaydolduktan sonra, katılımınızı genişletmek kolay olacaktır. Özellikle zaten kullandığınız ve inandığınız ürün ve hizmetlerden bahsedeceğinizden.

Biraz para kazanmaya başladığınızda muhtemelen bağlanırsın.

Tavsiye Ücreti Ödeyecek 107 Web Teklifi

Tamam, listeye! Bulduğum şey aslında orada yüzlerce başvuru ücreti web teklifi var.

Ama bunların çoğu tekliflerinde belirsiz. Aslında, bazıları sadece ne olacağını, hatta ima etmeden bir tavsiye bonusu olduğunu açıkladı.

Sadece bir çevrimiçi formu doldurursunuz ve eğer bir müşteri veya müşteri olarak başvurunuzu yaparlarsa, belirtilmemiş bir bonus ödersiniz.

Bu yüzden bu listeyi yalnızca bir havale bonusu için ödemek istediklerini özel olarak belirten web teklifleriyle sınırlı tuttum. İstediğiniz kadar çok yönlendirme programı bulabilir ve bunlara katılabilir, ve orada bol miktarda var. Ama sadece kendi şartlarını ve tazminatlarını açıkça ortaya koyanları dahil etmek istedim.

Toplamda 107 ile geldim, ama onları 12 spesifik kategoriye ayırdım. Umarım bu, arkadaşlarınıza atıfta bulunduğunuz en rahat iş türlerine ve satıcılara odaklanmanızı sağlar.

1. Alışveriş (7)

Yemek almak gibi, herkes alışveriş yapar. Ve şansınız siz yaparken bir veya daha fazla özel gıda tedarikçileri veya kupon uygulamaları kullanıyorsunuz.Bu hizmetleri sosyal bağlantılarınıza yönlendirirseniz, bu hizmetleri kullanarak daha da fazla para kazanabilirsiniz.

 1. Ebates - Tavsiye ettiğiniz ilk arkadaş size 5 dolar ödeyecek. İkinci bir arkadaşa bakın, ve sadece başka bir 5 $ kazanacaksınız, aynı zamanda toplamda 50 $ 'a fazladan 40 $ kazanacaksınız. Her arkadaşın en az 25 dolarlık alışveriş yapması gerekiyor.
 2. Swagbucks - Swagbucks.com'a başvurduğunuz her yeni kişi için, havale gelirlerinin% 10'unu kazanacaksınız. Daha da iyisi, başvurunuzun maksimum sınırlama olmaksızın Swagbucks.com'da aktif olması koşuluyla% 10 kazanmaya devam edersiniz.
 3. Çömlekçilik Ahır Çocukları - Referans verdiğiniz her arkadaş, ilk 100 dolar veya daha fazla satın alımından 25 $ kazanır. Bir kez, aynı teklif hakkına sahip olacaksınız. Yılda en fazla 15 arkadaşa başvurabilirsiniz, bu da size satın alma indirimlerinde 375 ABD doları getirecektir.
 4. GlassesUSA - Her bir arkadaşınız için 30 ABD doları değerinde mağaza kredisi alırsınız ve kaç arkadaşa başvurabileceğiniz konusunda sınır yoktur.
 5. Groupon - Bir arkadaşınıza Groupon'a başvurduğunuzda ve ilk anlaşmalarını aldıklarında Groupon Bucks'ta $ 10 kazanın.
 6. BeFrugal (Çevrimiçi para iadesi servisi) - Başvurduğunuz her arkadaş için 15 $ kazanın ve arkadaşınız 10 $ kazanır. Gönderebileceğiniz başvuruların sayısı konusunda bir sınırlama yoktur.
 7. NetSpend (Ön ödemeli banka kartı) - Yeni Netspend Ön Ödemeli Kartını etkinleştiren ve en az 40 ABD Doları yükleyen bir arkadaşa başvurduğunuzda, her ikinize de 20 ABD doları kredi alırsınız. Tavsiyeler sınırsızdır.

2. Yatırım Aracılık Siteleri (9)

Yatırım aracılarının, insanlara hizmetlerini kullanmaları için kaydolma ikramiyeleri vermeleri bir sır değildir. Ama birçoğunun, sadece ekstra para almanıza değil, düzenli olarak yapabilmenize imkan veren, arkadaşça bir program var. Pek çoğunun başvurabileceğiniz kişi sayısı konusunda bir sınırı yoktur.

Bu şirketlerden bazılarına düzenli olarak kendi paranı yatırdığınıza göre, bildiğiniz herkese atıfta bulunmanızın çok zor olmayacağını tahmin ediyorum.
 1. İyileştirme - Bir bağlantıya katıldığınız ve bir hesaba para yatıran her arkadaşınız için, 30 gün boyunca ücretsiz olarak yararlanacaksınız ve arkadaşınıza 3 ay ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Bir hesaba katılıp finanse eden üç arkadaşınızı davet ederseniz, tam bir yıl ücretsiz kazanacaksınız. Yıllık ücret, hesap bakiyenizin% 0,25’idir.
 2. Motif - Bir hesap açan ve onaylanan her arkadaşınız için 1 aylık ücretsiz Motif BLUE Unlimited alacaksınız (arkadaşınız 3 ay ücretsiz olacak!).
 3. Firstrade - Hizmete kayıt olan siteye yönlendirdiğiniz her arkadaşınız için 50 ABD doları.
 4. Scottrade - Programa katılan hem mevcut hem de yeni müşteriler, önümüzdeki 3 çevrimiçi sermaye veya opsiyon ticareti sırasında kullanılmak üzere 3 ücretsiz online işlem alacaktır. Ticaret başına 6,95 ABD doları olan teklif, 20,85 ABD doları için iyi bir teklif.
 5. Questrade - Profesyonelce yönetilen veya online işlem hesabı açmak için bir arkadaşınıza başvurun, doğrudan hesabınıza 25 $ ödersiniz. Her üçüncü tavsiyede 50 $ bonus kazanırsınız. Arkadaşınız $ 1,000 hesabına 25 $ 'dan, 100.000 $' lık bir hesaba 250 $ 'a kadar bir ücret alır.
 6. Etkileşimli Brokerler - Bir hesap açmak için tanıdığınız birine bir davetiye gönderin ve karşılığında kayıt olurlarsa 200 $ 'a kadar bonus kazanırsınız. Alabileceğiniz ikramiye bonuslarının sayısı sınırlıdır.
 7. Yatırımcı - Gelecekteki çevrimiçi işlemlerde kullanılmak üzere arkadaşlarınıza ve iş ortaklarınıza başvurun ve 50 dolarlık bir komisyon kredisi alın.
 8. OptionsHouse - Bir 150 ABD doları Amazon Hediye Kartı veya 30 komisyon içermeyen alım satım alın. OptionsHouse'un 4.95 $ 'lık komisyon ücreti ile 30 serbest ticaret neredeyse 150 $ değerinde. Arkadaşın hesabını açması ve en az 1.000 dolar ile finanse etmesi gerekiyor. Ayrıca, hesabınıza minimum 5.000 $ 'lık fon sağlandığında arkadaşınız 100 komisyon içermez (495 $ değerinde).
 9. AvaTrade (Online yatırım) - Arkadaşınızın ilk hesap ödemesinin miktarına göre, her bir arkadaşınız için 75 ila 400 $ kazanın. $ 75 bonusu için 250 $ ve minimum 400 $ bonus için minimum 10.000 $ depozito.

3. Bankalar ve Kredi Sendikaları (17)

Bankaların yeni hesap açan insanlara tost eklemeleri uzun zaman oldu. Şimdi soğuk, zor para ödüyorlar. ve bu çok daha iyi. Ancak sadece yeni hesap açmak için para ödüyorlar, aynı zamanda arkadaşlarına başvuran mevcut müşterilere de ödeme yapıyorlar.

Sanırım birçok banka ve kredi birliği tavsiye ücretlerini ödüyor. Ancak aşağıdaki listede, kendi internet sitelerinde referans ücreti programlarını yazılı olarak belirten ulusal ve bölgesel bankaları ve kredi birliklerini dahil ettim.

 1. DCU Kredi Birliği - Başvurulan üye, katılma davetiyesini alma zaman çerçevesi içinde uygun hesaplardan birini açarsa, 20 ABD doları alır ve yönlendiren DCU üyesi 10 ABD doları alır.
 2. Citibank - Üye-Üye Ol-Üye Programına kaydolursunuz, daha sonra başvurduğunuz her yeni kişi için uygun bir Citibank kontrol hesabı açan 100 $ 'a kadar kazanabilirsiniz.
 3. HSBC - İlk iki tavsiyeniz için 100 $ depozito ve her ek başvuru için 200 $ 'a kadar, en fazla dört kişi, referansta bulunduğunuz bir kişi HSBC Premier, Advance veya Choice Checking hesabı açtıktan sonra, toplamda altı dolara kadar 1000 ABD doları kazanın. başarılı referanslar.
 4. Santander Bank - Arkadaşınız veya aile üyeniz yeni bir Santander Bank Checking hesabı açtığında hem siz hem de başvurduğunuz kişi 50 $ kazanır.
 5. Boeing Çalışan Kredi Birliği (BECU) - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız 25 $ alacaksınız.
 6. Bölgeler Bankası - Yeni Bölgeler Bankası kişisel LifeGreen çek hesabı veya iş kontrol hesabı açmak için bir arkadaşınıza başvurduğunuzda 50 $ Visa Ödül Kartı kazanın.
 7. Auto Club FCU - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız 25 $ olsun.
 8. Chevron Federal Credit Union - Bu sene başvurduğunuz her yeni üye için Tasarruf hesabınıza 25 $ yatırdınız.
 9. Ticaret Bankası - Yeni Commerce Bank kişisel kontrol hesabı açmak ve kullanmak için bir arkadaşınıza başvurduğunuzda 50 $ 'lık Visa Ödül Kartı kazanın.
 10. First Tennessee Bank - Yeni First Tennessee kontrol hesabı açmak için bir arkadaşınıza başvurduğunuzda 50 $ 'lık Visa Ödül Kartı kazanın.
 11. Şube Bankacılığı ve Güven Şirketi (BB & T) - Yeni bir BB & T kontrol hesabı açan bir arkadaşa başvurduğunuzda 50 $ kazanın. En fazla beş arkadaşa başvurabilir ve 250 $ 'a kadar kazanabilirsiniz.
 12. Standart Banka - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız 25 $ kazanır.
 13. HomeTrust Bank - Bir çek hesabı açmak için bir arkadaşınıza bakın, siz ve arkadaşınız 25 $ olsun. Ayrıca beşinci başvurunuza 100 $ alabilirsiniz. 20 arkadaşa atıfta bulunulan 575 $ 'a kadar kazanabilirsiniz (19 $' dan 25 $ ve 100 $ 'dan biri).
 14. Cumhuriyet Bankası - Arkadaşın yeni bir hesap açması durumunda (siz katılım için gerekli kupon) hem siz hem de arkadaşınız 50 $ alacaksınız.
 15. Spectrum Credit Union - Bir arkadaşınıza bakın ve 25 $ kazanın; arkadaş 50 dolar alır.
 16. Bancorp South - Bir arkadaşınıza bakın, arkadaşınız bir hesap açtığında hem siz hem de arkadaşınız 25 $ nakit bonus kazanacaksınız.

4. Cep Telefonu Sağlayıcıları (10)

Bu satıcı grubu muhtemelen en az şaşırtıcıdır. Hemen hemen her cep telefonu sağlayıcısı, kullanıcıların hizmetlerine kaydolmaları için bir çeşit teşvik bonusu sunuyor.

Ve aynı zamanda sevk ikramiyeleri de sunuyorlar. Tavsiye ücretlerini ödeyen daha yaygın cep telefonu sağlayıcıları. Pek iyi bilmeyen birçok sağlayıcıyı listelemekten rahatsız olmadım.

 1. US Cellular - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız 50 $ kazanıyor. Sevk ücretleri için 550 dolara kadar para kazanabilirsiniz, bu da 11 başvuru anlamına gelir.
 2. Boost Mobile - Başvurduğunuz her bir kişi için yılda $ 500 dolara kadar 25 ABD Doları tutarında bir hesap kredisi kazanın.
 3. TracFone - Servis için kimin kaydolduğunu belirttiğiniz herhangi bir arkadaşınız için 30 dolara kadar çıkın (“up to” bölümü bana sadece 10 $ veya hatta 5 $ olabilir, ancak bir çekim değerinde olabilir).
 4. T-Mobile - Nitelikli bir hesap açan her arkadaşınız için 50 $ Ön Ödemeli MasterCard Kartı alın. Her yıl 100 hesaba başvurabilirsiniz, bu da size ulaşacaktır - bunun için hazır mısınız? (?) - Ön ödemeli kartlarda 5.000 dolar.
 5. Verizon Wireless - Bir başvuru için 50 $ Visa Ödül kartı, iki yönlendirme için 100 ABD doları ve üç yönlendirme için 200 ABD doları (her ay 200 ABD doları sınır) alırsınız. Kaydolan her arkadaş ayrıca 50 $ Visa Ödül kartı alır.
 6. Kriket Kablosuz - Arkadaşlarınıza bakın ve her başarılı başvuru için 25 dolarlık bir hesap kredisi kazanın. Yılda 250 $ 'lık hesap kredisi kazanın!
 7. CREDO Mobile - Bir arkadaşınıza bakın ve hesabınıza 100 ABD doları değerinde kredi alın.
 8. AT & T (Kablosuz dahil tüm servisler) - Her başarılı başvuru için AT & T müşterisi ve yeni müşteri 25 $ 'lık AT & T promosyon kartı kazanacaktır. Yılda en fazla 575 $ 'lık promosyon kartı kazanabilirsiniz. AT & T tanıtım kartları, AT & T'nin sahip olduğu herhangi bir mağazada, çevrimiçi olarak att.com adresinden online olarak satın alınabilir.
 9. Lycamobile - Her nitelikli tavsiye için 5 $ ücretsiz kredi kazanın.
 10. Sprint - 100 $ alabilirsiniz ve arkadaşınız aktif hale getirdiği her yeni hat için 50 $ alabilir. Yılda sevk ücretlerinde 500 $ 'a kadar kazanın.

5. İş Arama Firmaları (11)

Tamam, iş arama firmaları, özellikle oldukça geniş bir sosyal çevreye sahipseniz, ciddi bir yan işe dönüşebileceğin bir kategoridir. Sanırım, hemen hemen her iş arama firmasının, diğerlerinden daha cömert bir başvuru programı var. Ancak aşağıda, ne ödeyeceklerini yayınlayan daha tanınmış, ulusal firmaların bir listesi bulunmaktadır.

Sağlık hizmetleri ve BT alanındaki işler için en cömert sevk ücreti ödenir. Binlerce para ödediğiniz sevk ücretlerini burada bulabilirsiniz!

İş arama firmalarına düzenli bir başvuru akışı sağlama konusunda ciddileşirsiniz ve nihayetinde bulmayı umuyorsunuz ki o evden eve doğru koşarken karşılaşabilirsiniz.

 1. Prostaff - 100 $ referans ücreti. Arkadaşınız Pro Çalışanlar için 80 saatlik çalışmayı tamamladıktan sonra tavsiye bonusu alırsınız.
 2. AtWork Personel Servisleri - Bir başvuru için 50 $ öder, ancak başvuru yönetim düzeyindeki bir pozisyon için 100 dolar (bonusun ödenmesinden 160 saat önce başvuruda bulunmalıdır).
 3. Tüm Profesyonel Arama Profesyonelleri - 500 $ öder ve kaç bonus kazanabileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur. Hepsinden iyisi, onlara sadece ismi ver ve gerisini hallediyorsun.
 4. SmartBear - Başvurulan çalışan en az üç ay süreyle çalışıyorsa 2.500 $ 'lık bir başvuru ücreti öder.
 5. Hızlı Personel Seyahat Hemşireliği - Uzmanlığa bağlı olarak 500 $ ila 4,000 $ arasında herhangi bir yerde referans ücretleri öder. Ve seyahat hemşireleri için olduğu için arkadaşınız ABD'nin herhangi bir yerinde bulunabilir.
 6. Aureas Group - Başvurunuzun başarılı bir şekilde yerleştirilmesi için 500 dolar ve yazılım geliştiricileri için 1.000 dolar ödüyorlar.
 7. TemPositions Group - Arkadaşınız işte 100 saati tamamladığında 1000 $ 'lık bir tavsiye bonusu öder.
 8. Trusted Nurse Staffing - Başvurunuz ilk ödevi tamamlar tamamlamaz 500 $ bonus kazanırsınız. Zor doldurulması veya uzmanlık pozisyonları ek bonus potansiyeli sunabilir. Tavsiyeler hemşire veya terapist olabilir.
 9. Jackson Therapy Partners - Bir tavsiye bonusu olmaktan daha iyi ne olabilir? Ödeme yapmaya devam eden bir tavsiye bonusu! Jackson Terapi İş Ortakları, referans çalışmalarınız için her normal saatte bir saatte 1 dolar ödeyeceklerdir. Bu haftada 40 dolar, yılda 2,000 dolar olurdu. Bu yönlendirmelerden birkaçı ve bordrolarında olduğunuzu hissedeceksiniz.
 10. TierPM - Bir arkadaşınıza başvurduğunuzda ve bu kişi geçici bir atamada en az 200-400 saat çalışır veya bir müşteri firmasıyla doğrudan bir işe yerleştirme işleminde garanti süresini tamamlarsa, 250 ila 1000 $ arası bir başvuru bonusu kazanabilirsiniz.
 11. Tıbbi Kadrolama Ağı - Sağlık alanında bir arkadaşınıza başvurun ve 150 ila 750 $ arası bir başvuru ücreti kazanabilirsiniz.Tek yapman gereken, arkadaşın bilgilerini iletişim sayfasından girmektir, ve onlar oradan alacaktır. Yönlendirmelerde bir sınır yoktur.

6. Seyahat Hizmetleri (10)

Özellikle sevdiğiniz bir seyahat hizmeti ile bir kulüp üyesi misiniz? Eğer öyleyse, bir sonraki tatile gitmek için, sadece arkadaşlarınıza servis atıfta bulunarak ekstra para alabilirsiniz.

 1. Marriott - Yönlendirmelerinizin her konaklama için 2,000 bonus puan kazanın, başvuru başına en fazla 5 konaklama. Yılda beş kişiye kadar başvuru yapabilirsiniz ve bu sizin için 50000 dolar değerinde 50.000 bonus puandır.
 2. Choice Hotels - Bahsedilen arkadaşlarınızdan bir tanesi ilk puan almaya hak kazanır ve tamamlarsa, hesabınıza 500 bonus puanı eklenir. Arkadaşın da 500 puan alır.
 3. Uber - Uber ile kayıt olmak ve gezmek için arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz yolculuklar kazanabilirsiniz. İlk yolculuğunuzu tamamladıktan sonra, bir sonraki gezintiniz ücretsiz olacaktır.
 4. Lyft - Bir arkadaşınıza atıfta bulunursanız Lyft de ücretsiz yolculuklar sunuyor. Seçkin şehirlerde, arkadaşlarınızı Lyft platformuna yönlendirebilir ve her biri ücretsiz bir yolculuk yapabilir.
 5. AirBnB - Bir arkadaşınızı gönderdiğinizde, 40 dolarlık bir Airbnb kredisi alacaksınız ve seyahat ettiklerinde 20 dolar, ev sahibi oldukları sırada ise 75 dolar alacaksınız. Arkadaşlarınızı Airbnb'ye e-posta yoluyla davet edebilir veya Facebook ya da Twitter’da tavsiye kodunuzu paylaşabilirsiniz.
 6. Kensington Tours (Global Seyahat Paketleri) - Her bir refakatçi için, Kensington Tours ile yaptığınız ilk yolculuğunuz için 250 $ 'lık bir indirim uygulanacaktır.
 7. Princess Cruises - Geçmişte bir misafir olursanız, daha önce hiç prensesle yatmadığı ya da rezervasyon yaptırmamış bir arkadaşınızı davet edersiniz, her ikiniz de başarılı bir başvuru için 25 $ 'lık bir ödül kazanırsınız. Yapabileceğiniz başvuruların sayısında bir sınır yoktur.
 8. Vantage Deluxe Dünya Seyahati - Başvurunuz, başvurduğunuz ilk 7 yeni yolcunun her biri için 200 $ 'a kadar kazanabilir ve daha sonra başvurduğunuz 8. gezgin için ücretsiz bir seyahat kazanabilirsiniz. Kazançlar sınırsızdır. Tavsiye ettiğiniz arkadaş, rezervasyon yaptıkları yolculuk için 100 $ tasarruf edecek.
 9. Sandalet Resorts - Arkadaşınızın 2,500 puanınızı almak için seyahat sonrası Sandals Select programına kayıt yaptırmasını sağlayın. Toplamda 12.500 puan (300 $ üzerinde) için yılda beş başvuruya kadar puan alabilirsiniz.
 10. Büyük Kurt Lodge - Bir arkadaşınıza bakın ve herbiriniz Lodge'da bir sonraki konaklamanız için 50 $ kredi kazanın.

7. Yemek Servisi (8)

Yine de yiyecek almalısın? Ancak, aşağıdaki satıcılardan herhangi birini gerçekleştirirseniz, yalnızca tanıdığınız kişilere hizmet önermek için bazı havale ücreti alabilirsiniz.

 1. Walmart Bakkal (Çevrimiçi) - Bağlantınızı, Walmart'ta hiçbir zaman çevrimiçi olarak alışveriş yapmamış arkadaşlarınıza gönderin. Siparişi tamamladıktan sonra 10 ABD doları promosyon kodu alırsınız.
 2. Terra'nın Mutfağı Sağlıklı Yiyecek Teslim Servisi - Başvurduğunuz her arkadaş için 40 $ alacaksınız ve sipariş ettikten sonra hesabınızda 25 $ kazanacaksınız.
 3. Sam's Club - Bir arkadaşınıza bakın ve sizin için 10 ABD doları e-hediye kartı ile ödüllendirin. Arkadaşınız için 20 $ e-hediye kartı da verilecektir.
 4. Size Taze Çiftlik (Organik Gıda Dağıtımı) - Arkadaşınız promosyon kodunuzu kullanarak katıldığında 25 dolarlık bir hesap kredisiyle tasarruf edersiniz. Arkadaşın ilk teslimatından 15 dolar tasarruf ediyor.
 5. Ibotta (Bakkal iadeleri) - Ibotta'da ikram eden her arkadaş için 5 $, artı üçüncü arkadaşınız için 15 dolar kazanın. Toplam: 30 ABD doları.
 6. Costco Toptan Satış - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız 10 $ Costco Cash Card kazanır.
 7. Starbucks - Bir arkadaşınıza bakın ve ücretsiz bir içecek alacaklar. 60 yıldız alacaksın. 125 Yıldız topladıktan sonra, ücretsiz bir yiyecek veya içecek öğesi için bunları kullanmayı seçebilirsiniz. Bu, her tavsiyenin sizin için yaklaşık yarım içki olduğu anlamına gelir (neredeyse). Ayda en fazla sekiz arkadaşa başvurabilirsiniz.
 8. Thrive Market (Organik gıda dağıtım servisi) - Kimin ücretli bir üye olduğunu davet ettiğiniz her kişi için, Thrive Cash'de 25 $ kazanacaksınız. Katılmak için davet edebileceğiniz arkadaş sayısının sınırı yoktur.

8. İnternet / TV / Telefon Hizmetleri (6)

İletişim servis sağlayıcınız olarak kimi kullanıyorsunuz? Aşağıdaki hizmetlerden biri olursa, arkadaşlarınızın kaydolmasını sağlayarak yönlendirme ücretleri alabilirsiniz. Hiçbiri büyük miktarda para ödemiyor. Aslında, çoğu hesap kredileri sunuyoruz. Ancak, sabit bir şekilde yeterli kişiyi referans alırsanız, kendi faturalarınızı azaltmak için bu yönlendirme kredilerini kullanabilirsiniz.

 1. Yemeğim - Bir arkadaşınıza bakın ve ikiniz de 50 dolar kazanırsınız. Takvim yılı başına en fazla on başvuru yapabilirsiniz. Bonus, 10 ayın her biri için faturanıza uygulanan 5 dolarlık bir kredidir.
 2. Century Link - Arkadaşınız CenturyLink Yüksek Hızlı İnternet + Prizma TV paketi VEYA CenturyLink Prism TV + Telefon paketi VEYA CenturyLink Yüksek Hızlı İnternet + Prizma TV + Telefon paketi sipariş ederseniz, siz ve arkadaşınıza 25 ila 75 $ arasında bir Visa Prepaid Card alabilirsiniz. .
 3. Xfinity - Bir arkadaşınıza başvurun ve ilk yönlendirilen yeni müşteri için 100 $ Visa Prepaid Card kazanın. İkinci ve üçüncü yönlendirilen arkadaşlarınız için yılda 200 $ 'a kadar 200 $ Vize Ön Ödemeli Kart kazanacaksınız.
 4. NetZero (internet servisi) - Bir arkadaşınıza bakın ve 30 $ kazanın.
 5. Vonage - Arkadaşlarınıza ve ailenize başvurabilir ve hizmete kaydolup en az 60 gün boyunca iyi durumda kalmaya devam ederseniz, hem size hem de tavsiyeniz 50 $ e-hediye kartı alacaktır.
 6. Suddenlink (İnternet / TV / telefon sağlayıcısı) - Yeni bir müşteriyi Suddenlink'e yönlendirdiğinizde, her ikisi de kaydettikleri her yeni hizmet için faturanızda 25 ABD Doları kredi kazanabilirsiniz. Tavsiye başına 75 dolara kadar.

9. İş, Kişisel ve Öğrenci Kredileri ve Kredi Kartları (8)

Eşler arası kredilendirme geleceğin dalgasıdır. Ancak, daha fazla kişinin katılmasını sağlamak için, ödünç veren siteler cömert bonuslar sunuyor. Bu sevk ikramiyeleri içerir. Bu, ciddi yan etki parası yapabileceğiniz başka bir alandır.Herkes, özellikle öğrenci kredi borcunu yeniden finanse etmek için borçlanmak istiyor. Bu, bu trende ulaşmak için para kazanma şansınız.

Kredi kartları genellikle yeni müşterilere kaydolma ve yönlendirme teşvikleri sunar. Eğer puan almakta zorlanıyorsanız, yapmanız gereken tek şey en sevdiğiniz kredi kartı tekliflerini almaktır, ve orada olacaklardır. Ama bu listedeki parayı gerçekte nakit ödeyenlere sınırlandırdım. Bu dikkatinizi çekiyor mu?

 1. Keşfedin - Bir arkadaşınıza bakın ve yeni bir Discover kartı haline geldiklerinde sahip olduğunuz kartlara göre hem 50 $ 'lık Cashback Bonusu veya eşdeğeri alabilirsiniz. Yılda en fazla 10 başvuru yapabilirsiniz.
 2. Güvenilir (Öğrenci kredileri) - Bir arkadaşınıza bakın ve 250 $ kazanın. İkinci arkadaş için 750 $ kazanırsın. Üçüncü sevk ile 1000 $ kazanırsınız. Bu, üç arkadaşa atıfta 2,000 dolara kadar para kazanabileceğinizi gösterir. 10 arkadaşa bakın ve toplamda 6,250 dolar kazanabilirsiniz.
 3. Chase Kredi Kartları - Eğer Chase Freedom Visa ya da Chase Freedom Unlimited Visa sahipseniz, başvuruda bulunduğunuz her arkadaş için 100 $ kazanabilirsiniz, beş başvuru için 500 $ 'a kadar.
 4. LendKey (Öğrenci kredisi refinansı) - Bir kredi için onaylanan her arkadaş için 50 $ ve kredi alan her arkadaş için 200 $ daha kazanabilirsiniz. Ve başvurabileceğiniz arkadaş sayısında bir sınırlama yoktur.
 5. Purefy (Öğrenci kredisi refinansı) - E-posta ve sosyal medya aracılığıyla bağlantınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve bir kredi almak için kaydolursanız 200 $ 'lık bir havale bonusu alırsınız. Toplamda 2,000 dolar karşılığında 10 arkadaşa başvurabilirsiniz.
 6. Kabbage (İşletme kredileri) - Küçük işletme arkadaşlarına Kabbage ile kredi için başvurabilir ve her başarılı kredi için 200 $ hediye kartı kazanabilirsiniz.
 7. SoFi (Öğrenci kredisi refinansman) - Bir kredi alan her arkadaş sevk için 300 $ nakit kazanın. Toplamda 3,000 dolarlık bir bonus karşılığında 10 arkadaşa başvurabilirsiniz. (Daha fazla SoFi).

10. Ticari ve Finansal Hizmetler (12)

Bu iş ve finansal hizmetlerden herhangi birini kullanıyorsanız ve nasıl çalıştıklarından memnunsanız, bunları arkadaşlarınıza yönlendirerek ekstra para alma zamanı. Eğer iş yapıyorsanız, diğer işletmelerle sürekli olarak işlem yaptığınızdan bu işlem oldukça kolay olmalı.

 1. RIA Para Transferi - Arkadaşınız kaydolduktan ve ilk para transferini tamamladıktan sonra 20 $ Amazon.com Hediye Kartı kazanın.
 2. Payoneer (Sınır ötesi ödeme platformu) - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız 25 $ alacaksınız. Başvurduğunuz her arkadaş için ikramiye kazanmaya devam edebilirsiniz.
 3. Digit (Kişisel tasarruf uygulaması) - Müşteri referans linki üzerinden kaydolan ve kaydetmeye başlayan her yeni kullanıcı için 5 $ Yönlendirme Bonusu ile ödüllendirilirsiniz. Kaç arkadaşa başvurabileceğiniz konusunda bir sınır yoktur.
 4. Square Cash (Ödeme Servisi) - Bir arkadaşınıza başvurduğunuzda, arkadaşınız 5 dolar veya daha fazla gönderdiğinde, hem siz hem de arkadaşınız 10 $ kazanır.
 5. Xoom (Para transferi servisi) - Bir arkadaşınıza bakın ve arkadaşınız en az 400 dolar aktardığında, her biri 20 ABD doları Amazon e-hediye kartı alırsınız.
 6. Sadakat Ödeme Hizmetleri - Arkadaşınızı veya iş arkadaşınızı Fidelity'ye yönlendirin ve başvurunuz sonucunda bir satıcı hesabını etkinleştirdiklerinde 150 $ kazanın.
 7. Coinbase (Bitcoin exchange) - Bitcoin'de 100 ABD doları veya daha fazlasını satın alan her arkadaşınız için Bitcoin'de 10 $ kazanın.
 8. TaxAct - Ücretli bir federal getiri veren her yeni-TaxAct arkadaşı için bir Amazon hediye kartı kazanın. Arkadaşın, ödenen bir federal üründen% 20 indirim alacak. Amazon hediye kartının miktarı, arkadaşınızın satın aldığınız ürüne bağlıdır, ancak her vergi sezonunda en fazla 20 arkadaşa başvurabilirsiniz.
 9. TurboTax - Verdiğiniz her arkadaş için vergilerini tamamladıklarında 10 ABD doları Amazon.com Hediye Kartı kazanırsınız. Ayrıca, arkadaşlarınız ücretli bir federal üründen% 20 indirim alacak.
 10. Avantajı Bir (Vergi servisi) - Arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı ve iş satıcılarınızı inceleyin ve bireyler için 10 ABD doları, şirketler için 50 ABD doları öneri bonusu kazanın. Tüm sevk işlemini çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.
 11. Vistaprint - Siparişi tamamlayan her bir arkadaşınız için 10 ABD doları tutarında bir kupon alırsınız.
 12. Fiverr - Bir arkadaşı Fiverr'e yönlendirin, bir Gig satın almasından bir saat sonra alışveriş bakiyenize 5 $ alacaksınız.

11. Web Hosting ve Uygulama Hizmetleri (5)

Web siteniz veya blog'unuz varsa, web barındırma için kimleri kullanıyorsunuz? Web barındırıcınızın bir tavsiye bonusu ödemesi için iyi bir şans var.

Birçok web barındırma hizmeti bulunmadığından, gerçekten onları beğenirseniz sizinkilere başvurmak oldukça kolay olmalıdır.

İnternet ile ilgili her şey söz konusu olduğunda insanlar her zaman kişisel bir yön arıyorlar. Bu, kendi web sunucunuzu tanıdığınız herkese yönlendiren bazı yedek para kazanma şansınız olabilir.

 1. DreamHost - Başvurunuz tarafından seçilen hosting planına bağlı olarak, başvuru başına 30 ila 200 $ arasında bir komisyon kazanabilirsiniz.
 2. HostGator - Tavsiye ettiğiniz her uygun arkadaş için 40 $ 'lık Vize Hediye Kartı kazanacak ve arkadaşınız siparişlerinin% 60'ına kadar tasarruf edecek.
 3. Media Temple - Medya Tapınağı referans bağlantınızı, tanıdığınız herkesle paylaşarak, her başvuruda yeni bir barındırma hesabı oluşturmak için kullandığı her seferinde% 20 indirim alırsınız ve ücretsiz bir barındırma kredisi alırsınız.
 4. iPage - Bir arkadaşınıza web barındırma hizmetine başvurduğunuzda, kendi hizmetinize göre 35 ABD doları kredi kazanabilirsiniz. Kaç arkadaşa başvurabileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur, bu nedenle kendi hizmetinizi ücretsiz almak için yeterli krediyi kazanmanız mümkün olabilir.
 5. Google Apps - G Suite Yönlendirme Programına katılın ve her kullanıcı için 15 ABD doları kazanırsınız. Bu, kayıt başına 100 ABD dolarına kadar gelir (100 kullanıcıya kadar bir işletme anlamına gelir).

12. Çeşitli Sağlayıcılar (4)

Son olarak, önceki 11 kategoriden hiçbirine sığmayan birkaç sağlayıcıya rastladım.Bu hizmetlerden herhangi birini kullanıyorsanız ve onlardan memnunsanız, hizmetlerini sosyal kişilerinize yönlendirmek için size ödeme yapmaya hazırdırlar.

 1. MediShare (Hıristiyan sağlık hizmetleri bakanlığı) - Başvurunuzun sonucu olarak katılan her yeni ev için 100 $ kazanın. Bu teklifle ilgili benzersiz olan, tavsiye bonusu almak için üye olmanıza bile gerek yok. Sadece web sayfasına gidin ve başvuru (ler) yapın.
 2. AAA - Bir arkadaşınıza bakın, hem siz hem de arkadaşınız yıllık aidatlarınızı azaltmak için uygulanabilecek 20 AAA Doları kazanırsınız.
 3. 24 Saatlik Fitness - Bir arkadaşınıza bakın ve 20 ABD doları MyStore kuponu veya ücretsiz 50 dakikalık kişisel antrenman seansı alın.
 4. Zipcars - Bir arkadaşınıza bakın ve her biri gelecekteki sürüş için 25 $ bonus krediniz olsun.

Size bir başvuru ücreti ödeyecek Web teklifleri avantajı mı alıyorsunuz?

Eğer yapmıyorsan, masada para bırakıyorsun. Hepimiz daha fazla para kazanmak ya da daha az harcamak istiyoruz. Bu sevk ücreti seçenekleri, her ikisini de yapma olanağı sağlar.

Hepsinden önemlisi, her zaman kullandığınız ürün ve hizmetleri tavsiye ediyorsunuz. Bunlar, tanıdığınız insanlara önermek için en iyi ve en kolay olanlardır.

Ayrıca sizin lehinize olan şey, bu Web tekliflerinin finansal durumunuzu iyileştirmek için neredeyse pasif bir yol olmasıdır.

Çoğu durumda, yapmanız gereken tek şey, tavsiyelerinizin isimlerini ve iletişim bilgilerini satıcılara sağlamak veya promosyon kodunuzu kişilerinize sunmaktır ve geri kalanını oradan halledeceklerdir.

Herhangi bir şeyi taşımak, satmak ya da olağandışı bir şey yapmak zorunda değilsiniz!

Bundan faydalanıyor musunuz?

Videoyu izle: Sadece 1 Ayda Hızlı ve Doğal Bir Saça Sahip Olun - Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Bloglamadan 1.097.757 Dolardan Fazla Para Kazandım

Bloglamadan 1.097.757 Dolardan Fazla Para Kazandım

Bir meydan okuma için hazır mısınız? Make 1k Blogging e-posta meydanım için kaydolun. Ana amacı, blog kurulumunuzu almanıza ve ilk 1.000 $ blogunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir 10 e-posta dizisidir. Sadece fazladan para kazanmak istiyorsanız kaydolun.
Devamını Oku
Tavsiye Ücreti Ödeyecek 107 Web Teklifi

Tavsiye Ücreti Ödeyecek 107 Web Teklifi

Bir çoğumuz bilmeden fazladan para kazanmak için pek çok fırsata sahip olabiliriz. Bazı araştırmalar yaptım ve bir kaç web teklifi bulduğum ortaya çıktı - aslında, bunlardan en az 107 tanesi - size bir havale ücreti ödeyecek! Ve tüm bunlara bakmak zorunda değildim. Bu, boş para kazanmanın en kolay yollarından biridir.
Devamını Oku
Kalabalığa Katıl Crowdfunding Hakkında Bilmeniz Gerekenler Ne Kadar Popo kaybetmeyin

Kalabalığa Katıl Crowdfunding Hakkında Bilmeniz Gerekenler Ne Kadar Popo kaybetmeyin

Potansiyel yatırımcılardan (A LOT) bir sermaye yükseltmek isteyen küçük bir işletme olduğunuzu hayal edin. Geçmişte, şirketinize yatırım yapacak kişileri bulmak için katı düzenlemeler, kağıt işleme höyükleri ve yokuş yukarı bir savaş vardı. O zaman, bu şimdi oldu. Kitle Fonlaması Tanıtımı… Crowdfund Yasası olarak bilinen iş kurma eylemi, 5 Nisan'da yürürlüğe giren İŞ HUKUKU Yasası'nın yeni bir hükmüdür.
Devamını Oku
Top 10 En İyi İş Kurları

Top 10 En İyi İş Kurları

İşte iş ile ilgili en iyi on en iyi alıntıların listesi: 10. “İş fırsatları otobüs gibidir, her zaman bir tane daha vardır.” - Richard Branson, Virgin Group 9'un kurucusu. “Tüm hayallerimiz gerçek olabilir. Onları takip etme cesareti. ”- Walt Disney, The Walt Disney Company 8'in kurucusu.
Devamını Oku