Sigorta

2018 yılında sigara içenler için hayat sigortası ne kadardır?

Yüzeyde görünmeyebilir, ancak sigara içen olarak hayat sigortası almak aslında çok kolay.

İnsanlara sigara içtiğimi söylediğimde tamamen şaşırırlar. Bir sağlık kurdu ve Crossfitter olmak, insanların yapacakları en son şey bu.

Benim savunmamda hayatımın stresli bir döneminde oldu. Irak'a yerleştirilirken en azından her gün sigara içtim. Hatta sigara kartonları satın aldığım noktaya bile ulaştı.

Karım fikrime meraklı değildi, ama döndüğümde ona söz verdim, ben de iyilikten vazgeçerdim. 2006 yılında eve döndüğümden beri, toplamda 3 sigara içtim.

Soğuk hindi için nasıl gidiyor?

Sigara içersen, oranlarını incitecek.

Bu alışkanlık bu kadar çok sağlık riski taşıdığından, sigara içenlerin genellikle kapsamları için daha fazla ödeme yapmaları gerekmektedir. ve daha karmaşık bir başvuru sürecine sahip olabilirler.

 

Uygulamanızı doğru şekilde ele alırsanız, ödemeniz gereken ek maliyetleri en aza indirebilirsiniz. İşte size hazırlanmak için sigara içenler için hayat sigortası için tam bir rehber.

Hayat sigortası alabileceğiniz en iyi güvenlik ağıdır. Sevdiklerinize bakıldığından emin olmanın tek yollarından biridir.

Sigara içiyorsanız, uygun bir hayat sigortası planı alamayacağınızı düşünebilirsiniz. Sana nasıl yapılacağını anlatmaya geldim.

Sigara İçen Olarak Hayat Sigortası Alabilir misiniz?

Sigara içiyorsanız, kesinlikle hayat sigortası alabilirsiniz. herhangi bir tür.

Hatta, hatta alabilirsiniz anlık onay bazı hayat sigortası şirketleri aracılığıyla. Bu daha yüksek ücretler ödemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Sigara içmenin çeşitli rahatsızlık riskini arttırdığı kanıtlandığı için, sigara içenler, aynı risk faktörlerine sahip olan sigara içmeyenlere göre daha yüksek ücretler ödeyecektir.

İki erkeğiniz varsa, ikisi de iyi durumda, her ikisi de benzer aile öykülerine sahip ve ikisi de sınavlarını geçiyor, ama biri sigara içiyor, diğeri sigara içmiyor, sonra sigara içen kişi daha yüksek bir prime sahip olacak.

LifeInsuranceForSmokers.com'a göre, sağlığınız zayıf olsa bile, sigara içmenizde bile, hayat sigortanızda 50.000 dolar kazanabilirsiniz. Yani, durumunuz ne olursa olsun, sigortayı bulabilirsiniz.

Sadece ödemek için ne kadar istekli olduğunu.

Sigara İçen Hayat Sigortası Oranları Ne Kadar Yüksek?

Sigara içenlerin çoğu, hayat sigortası oranlarının daha pahalı olacağını fark eder, ancak çoğu kişi oranlarının gerçekte ne kadar yüksek olduğuna göre şok olur.
30'lu yaştaki bir bireyin hayat sigortası, sigara içmeyenlerden iki ila üç kat fazla para ödeyebilir. Sigara içenler 40'lı yaşlarında üç ila dört kez ödeme yapmayı bekleyebilirler.

Sigorta şirketleri bu büyük fiyat artışını talep ediyorlar çünkü sigara içenler sigara içmeyenlere göre daha yüksek ölüm riskine sahipler. Buna ek olarak, sigara içenler genellikle kötü beslenme veya aktif olmayan yaşam tarzı gibi başka sağlık sorunlarına da sahiptir. Bu, sigarayı bırakmak için nasıl ödeme yaptığıyla ilgili bir örnektir. Sigara içenler için en iyi hayat sigortası oranlarından bazıları Transamerica Life Insurance Company'de bulunabilir.

Sigara içenler için örnek hayat sigortası

30 yaşında erkek
20 Yıllık 500 bin YTL Politikası
40 yaşında erkek
20 Yıllık 500 bin YTL Politikası
50 yaşında erkek
20 Yıllık 500 bin YTL Politikası
Tercih edilen artı
Sigara içmeyen
SBLI
$ 20.88 / ay
SBLI
$ 30.45 / ay
SBLI
$ 81,35 / ay
Tercihli
sigara tiryakisi
SBLI
$ 77.00 / ay
afiş
$ 134.31 / ay
Transamerica
$ 337,75 / ay

Tütün için test

Sigara içiyorsanız, bu gerçeği gizleyemezsiniz.

Her şeyden önce, hayat sigortası uygulamanız size doğrudan sigara içip içmediğinizi soracaktır. Dürüst olmanız ve “evet” demelisiniz çünkü eğer yapmazsanız, bu bir çeşit sigortadır. dolandırıcılık.

Politikaların çoğu, bir sağlık muayenesi için bir hemşire veya doktor görmenizi de gerektirir. Bu sınavın bir parçası olarak, kanınızı ve idrarınızı test etmeniz için vermeniz gerekir. Sigorta şirketi, tütünün de ortaya çıkıp çıkmadığını kontrol edecek. Tütün için pozitif test ederseniz, sigara içmediğinizi bildirirseniz, adil bir sigorta oranı alma ihtimaliniz azalır.

Sigaranızı sigorta şirketinden gizleyebilseniz bile, hala büyük bir risk alıyorsunuz.

Bir hayat sigortası poliçesinin ilk iki yılı bir süreklilik süresi. Bu süre zarfında ölürseniz ve sigorta şirketi sigara içtiğinizi keşfeder. ödemeyi reddetmek Ölüm parası.

Dürüst olmak sigara içmenin en iyi yoludur.

Yıllar boyunca insanların sigarayı sigorta şirketlerinden gizlemeye çalıştıkları birçok çılgın şey duydum. Sana söylemek için buradayım, hiçbiri işe yaramıyor. İstediğin herşeyi deneyebilirsin, ama öğreneceksin. Uygulamanıza yalan söylemek süreci çok daha zor ve daha zor hale getirecek.

Ek not olarak, sigara içenler için sınav hayat sigortası bir seçenek değildir. Ancak uyarıda bulunun, prim daha yüksek olacak. Sadece bir sigara içicisi değil, şirket sizin oranlarınızı eklemek için ihtiyaç duyduğu bilgileri almıyor. Sigara içenlere sınava girme yoluna gitmemelerini tavsiye ederim.

Purolar, Elektronik Sigaralar ve Çiğneme Tütünü

Eğer sigara içiyorsanız veya tütün çiğniyorsanız, bu ayrımı sigorta acentenizle paylaştığınızdan emin olmalısınız. Bütün bu tütün formları kan tahlilinizde ortaya çıkar ve sizi sigara içen olarak değerlendirir.

Ancak, sigorta şirketleri bu tip tütün kullanımıyla bazen daha yatkındır. Örneğin, bazı şirketler sadece çiğneme tütünü kullanan başvuru sahiplerine sigara içmeyen bir derece vermektedir. Yalnızca yılda birkaç kez puro içiyorsanız, uygulamadan önce birkaç hafta sigara içmemeniz durumunda sigara içmeyen kullanıcılara da puan verebilirsiniz.

Her şirket, çeşitli tıbbi yüklenmelerle farklı şekillerde sigara içmektedir.Elektronik sigara içiyorsanız bazı şirketler tercih ettiğiniz fiyatları size sunmaya devam edecek, ancak diğer firmalar ne tür bir sigara içtiğinizden bağımsız olarak sizi sigara içenlerin oranına yönlendireceklerdir.

Bu, belirli tütün kullanımınıza daha uygun bir şirket bulmanızın nedeninin sadece bir örneğidir. Her taşıyıcı, puroları ve vapingleri aynı görmüyor. Yanlış şirketi seçmek binlerce dolara mal olabilir.

En iyi kural, sigorta acentenizin vaktinden ne geç olduğunu bilmesini sağlamaktır, bu yüzden, sigorta departmanı sadece sigara içtiğini varsaymaz.

Vaping ve Elektronik Sigaralar

Vaping, hayat sigortası şirketlerinin sigara içenlerin oranlarına bakma şeklini tamamen değiştirdi.

Vape yapmaya başlayan ya da geleneksel sigaralardan vapinge geçiş yapan binlerce ve binlerce insan var.

Aslında, birçok sigara tiryakisi, sağlığınız üzerinde harikalar yaratabilen tütün alışkanlıklarını vurmak için vaping kullanıyor, ancak hayat sigortası oranlarınızı nasıl etkileyecek. Hayat sigortası kapsamı için başvuruda bulunduğunuzda, vapingin oranlarınızı nasıl etkileyeceğini merak edebilirsiniz ve cevap “buna bağlıdır”.

Diğer tür sigara ve tütün gibi, her sigorta şirketi farklıdır. Bazı şirketler, siz vape iseniz, size sigara içenlerin oranını otomatik olarak verecektir, ancak diğer şirketler size sigara içmeyenler için ücretler verecek veya ayrı bir kategoriye sahip olacaktır. Vape yapan insanlar için mükemmel şirketleri bulmak, sigorta planınıza yüzlerce dolar kazandırabilir.

Vaping fikri yeni olduğu için, uzun vadede sigara içicilerini nasıl etkileyeceğine dair çok az araştırma var, bu da sigorta şirketlerinin bunu nasıl değerlendireceğini bilmedikleri anlamına geliyor.

Vaping üzerindeki etkiyle ilgili daha fazla çalışma çıktıkça, sigorta şirketleri vaping ile ilgili riski doğru bir şekilde hesaplayabilirler, ancak o zamana kadar şirketten şirkete büyük ölçüde değişen oranlar elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

Esrar Hakkında Ne?

Esrar, tamamen farklı bir hayvan türüdür. Bazı şirketler bununla tamam, diğerleri değil.

Nasıl ve neden kullandığınız konusunda da küçük bir nüans var.

  • Onu rekreasyon için kullanıyor musunuz?
  • Bir sağlık durumu için küçük bir tedaviye ne dersiniz?

Her iki durumda da, her acentenin bazı özellikleriyle uğraşacaksınız ve her sigortacı, işlemek için donanımlı değil.

Uzun hikaye kısa, sen kutu kapsama alın. Ancak, sizi sigara olarak nitelendirebilir.

Ayrıca, aslında kutu de reddedildi.

Sigarayı Bırakma Yardımı

Hayat sigortanızı sigarayı bırakmak için bir motivasyon olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sigara içiyorsanız ve sadece sigara içen bir kişi alabilirseniz, daha sonra indirimden yararlanabilirsiniz. En az bir yıldır sigarayı bırakmak zorundasınız.

Bu noktada, başka bir sağlık sınavı isteyebilirsiniz. Sigara içmeyen bir kişi olarak anlaşılırsanız, sigorta şirketiniz size düşük sigara içmeyen oranlarını şarj etmeye başlayacaktır.

Sigara içen büyüklükteki primlerini ödeyecekseniz bile, hayat sigortası almayı beklemeyi asla tavsiye etmem. Devam et ve politikanı al ve sonra bırakmayı taahhüt et.

Bırakma şansınızı artırabileceğiniz yollardan YÜZLER vardır. Daha önce denediğinizden daha fazla.

Bir ortak yakala. Sakız veya yamalar kullanın. Çıkmak için ne gerekiyorsa yapın. Eğer yaparsanız, yıl sonunda cüzdanınızda yüzlerce dolar bulacaksınız.

İyi için sigarayı bıraktıktan sonra. Tek yapmanız gereken, sigorta acentenizi aramak ve sigarayı bıraktığınızı ve tıbbi muayeneyi tekrar yapmak istediğinizi söylemek. Başka bir randevu ayarlamaktan memnun olacaklar. Bu düşük primlerin keyfini hiçbir zaman çıkarabilirsiniz.

Bir sigara içen vaka çalışması

250.000 dolar vadeli hayat sigortası sigortası arayan 34 yaşında bir erkek müşterim vardı. Yetişkin yaşamının çoğu için sigara içiyordu, ama bırakmaya kararlıydı. İki küçük çocuğu vardı, bu yüzden hayat sigortası kapsamına girmek onun için önemli bir sorundu.

Sadece 4 ay boyunca sigara içmeyi bırakmıştı, bu yüzden hala sigara içenlere maruz kalacaktı.

Önerdiğim şey, sahip olması gereken bir servet ödemek zorunda kalmadan ihtiyaç duyduğu kapsama sahip olduğundan emin olmak için daha kısa vadeli bir politika (10 yıla karşılık 30 yıl) çıkarmaktı.

Bunu önermemin tek nedeni, müşterimin işten ayrılma konusunda ciddi olduğunu biliyordum. Yıllardır alışkanlık haline getirmeye çalışıyorsanız ve başarısız olmuşsanız, ihtiyacınız olan hayat sigortası dönemini tamamlayın. Sigarayı bir kez ve hepsini tekmelemek istiyorsan, kurtaracağın binlerce dolar büyük bir teşviktir.

Sadece sigara içmeyi bırakıp sağlığınız için değil, aynı zamanda banka hesabınızda da harikalar yaratacaktır.

Doğru Şirketi Bul

Her sigorta şirketinin farklı bir süreci ve sigara içenler için farklı oranları vardır. Buna ek olarak, bazı tütünlerin her türünü aynı şekilde ele alırken, sigara içenler için en iyi şirketler purolar, elektronik sigaralar ve / veya çiğneme tütünü arasında bir ayrım yapmaktadır. Durumunuz için doğru eşleşmeyi bulmak için zaman ayırmak sigorta primlerinizde büyük bir etki yaratabilir.

Aramanıza yardımcı olmak için, şirketimiz gibi bağımsız bir sigorta komisyoncusu ile çalışabilirsiniz. Sigara içenlerle düzenli olarak çalışıyoruz, bu yüzden bu pazarda uzmanız. Akıllı bir uygulamayı nasıl bir araya getireceğinizi ve ihtiyaçlarınıza en uygun şirketlerle nasıl eşleştireceğinizi gösterebiliriz. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ücretsiz hayat sigortası teklifleri için çevrimiçi başvuru formumuzu arayın veya doldurun.

Geleneksel bir sigorta acentesinden farklı olarak, bağımsız brokerler ülke çapında düzinelerce sigorta şirketini temsil eder, bu da tüm düşük oranları doğrudan size ulaştırabilecekleri anlamına gelir. Zamanınızı düzinelerce sigorta şirketi arayarak boşa harcamayın ve aynı soruları tekrar tekrar yanıtlayın.

Bağımsız bir sigorta acentesi ile çalışmak, hayat sigortası poliçenizde hem zaman hem de para tasarrufu sağlayacaktır.

Doğru Miktarı Alma

Doğru politikayı seçmenin yanı sıra, ailenizi korumak için yeterli sigorta teminatı almanız çok önemlidir.

Sigorta ihtiyaçlarınızı hesaplarken dikkate almanız gereken farklı faktörler vardır. Hesaplamanız gereken ilk şey, borçlarınız ve son masraflarınızdır. Aileniz ipotek ödemelerinizde, araç kredilerinizde ve çok daha fazlasınızda kalacaktı. Bütün bunlar ailenizi bir borç dağına sokabilir.

Muhtemelen hesap vermeniz gereken şey maaşınızdır, hayat sigortası poliçenizin gelirinizi değiştirmesini isteyeceksiniz. Artık aileniz maaşınızı almazsa finansal olarak mücadele ederdi, ancak politikanızın geldiği yer burası.

Bunlar hayat sigortanızı eklerken göz önünde bulundurmanız gereken iki şeydir. İhtiyacınız olan kapsama alanını ve uygun bir fiyata aldığınızdan emin olmanıza yardımcı olabilirim. Sadece sigara içen olduğun için hayat sigortası planının her ay bankanızı kırmak zorunda olduğu anlamına gelmez.

Videoyu izle: Bunu Yapana 8 Yıl Erken Emeklilik Yolu! ÖNEMLİ

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Sağlık Sigortası Maliyetlerini Azaltma Yolları
Sigorta

Sağlık Sigortası Maliyetlerini Azaltma Yolları

Geçtiğimiz yıl boyunca, sağlık reformu ve Amerikalılar için gerçekte ne anlama geldiği konusundaki tartışmalar tüm haberlerde olmuştur. Birçok Amerikalı hala sağlık reformunun geçişine bölünmüş durumda olduğundan, tüketiciler sağlık sigortası maliyetlerini kontrol etmek için kişisel olarak neler yapabileceklerini düşünmelidir.
Devamını Oku
Kötü Bir Sigorta Acentesi Üzerine Bir İddia Raporlama
Sigorta

Kötü Bir Sigorta Acentesi Üzerine Bir İddia Raporlama

Bir sigorta poliçesine karşı dava açmak zorunda kalmak stresli olabilir. Ev sahibi sigortanız, araba sigortanız veya sağlık sigortanız olsun, bir hak talebinde bulunmanız bir şeyin yanlış gittiği anlamına gelir. İddialarınızın hızlı ve profesyonel bir şekilde ele alınacağını ve istediğiniz sonucu alacağınızı ve hak talebinizle ilgili tazminat alacağınızı umarsınız.
Devamını Oku
Bir Hayat Sigortası Politikası Atladıklarında Ne Olur?
Sigorta

Bir Hayat Sigortası Politikası Atladıklarında Ne Olur?

Hepimiz meşgul oluruz ve “küçük şeylerin” bazen çatlaktan kaymasına izin veririz. Ancak bu, küçük bir şey değildi. Tatillerin koşuşturmasında, yeni bir ev inşa ederken, ikinci bir çocuk yolda (ve şimdi burada) “küçük” bir fatura göz ardı edildi ve ödenmedi. Bu benim Direkt TV faturası veya elektrik faturası değildi… 30 yıllık vadeli hayat sigortası poliçem için yıllık primimdi!
Devamını Oku