Tutarlı Hedeflerin Belirlenmesi Gelirimi% 100 Nasıl Artırdı?

“Açık, yazılı hedefleri olan insanlar, daha önce hiç düşünemedikleri insanlardan daha kısa sürede çok daha fazlasını başarırlar.”
-Brian Tracy

Üç yıl önce, ilk koçluk programına kayıt oldum Stratejik KoçGirişimcilerin üstel büyümeye ulaşmasına yardımcı olmaya adamış bir program.

“Oyun değiştirici” ifadesini nadiren kullanırım, ancak bu program sadece budur.

Programdan öğrendiklerimi ve bundan nasıl yararlandığımı paylaşan blog gönderilerini yazmayı planlıyorum.

Umudum, kendi hayatınıza uygulayabileceğiniz bazı önemli paketler de kazanacaksınız.

Her çeyrekte, o gün için malzemeyi gözden geçirerek, sınıf gibi bir ortamda başka düşünen girişimcilerle dolu bir gün geçiriyorum.

Başlamadan önce, geçtiğimiz çeyrekte elde ettiğimiz “kazanımları” kutluyoruz ve son 90 günde elde ettiğimiz her şeyi tanımamıza yardımcı oluyoruz.

İnan bana, olduğum kadar meşguldüm, bazen büyük ya da küçük tüm kazanımların görüntüsünü kaybederim.

Konuştuğumuz sonraki bölüm, bugün odaklanmak istediğim bölüm.

G-O-A-L-G

Günümüzün bir başka parçası, önümüzdeki çeyrek için hedeflerimizi yazmanın yanı sıra 1 yıllık, 3 yıllık ve yaşam boyu hedeflerimizi tekrar gözden geçirmeye / güncellemeye odaklandı.

Stratejik Koç'a katılmadan önce, her yılın başında hedeflerimi yazmanın iyi bir alışkanlığı vardı.

Hedeflerimi blog yayınları olarak yayınlayarak, kararlı kalacağım ve daha fazlasını başarabileceğimi düşündüm.

tahmin et ne oldu?

Bunları yayınladıktan kısa bir süre sonra başka bir blog yayını yayınladım. Ve başka. Ve başka. Ve başka. Noktayı aldın:

Bu hedefleri unuttum ve onları tekrar gözden geçirdim.

Şimdi, koçluk programımdan dolayı, hedeflerimi sürekli olarak gözden geçiriyorum ve ne yaptığımı ve ne yapmam gerektiğini görebiliyorum.

Bu disiplin işimde ve kişisel hayatımda üstel sonuçlar doğurdu.

İş dünyasında, hedeflerimi oluşturmaya ve sürekli olarak yeniden gözden geçirmeye başladığımdan beri gelirim neredeyse% 100 arttı. Daha da etkileyici olan, işimi nerede yaptığımı yapılandırabilmem. Yapmam gereken şeyler yerine, yapmayı sevdiğim şeylere daha çok odaklanıyorum.

Daha önce söylediğim gibi:#oyun değiştirici.

Aşağıda, birkaç hafta önce yazdığım en son hedeflerim bulacaksınız. Elimden geldiğince şeffaf olmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

Bazı gelir hedefleri ile ilgili olarak, lütfen aşağıdakileri aklınızda bulundurun: 10 yıldır finansal danışmanım ve şimdi kendi şirketimin CEO'suyum. Yolculuğumdan bazılarını okuyabilirsiniz. İşte ve İşte. Ayrıca, online işim 5 yıldır güçlü geçiyor. Bu yolculuğa, karımın ortak bloguna devam edebilirsin, Dolar ve Güller.

Tamam, hedeflerime bir bakalım….

Üç Aylık Hedefler (Bu çeyrek 25 Ocak'ta sona eriyor)

1.  İyi Finansal Cents Podcast'i Başlat - Bu, Fiverr.com'un girişinin kapatılmasını ve en az 11 bölümün kaydedilmesini (iTunes'a göndermeden önce 4'ü) içerir.

2. İyi Finansal Sentlerin yeniden tasarlanması lansmanı. Temmuz ayı ortasından bu yana çalışan bir tasarımcı çalıştım. Tasarım tamamlandı ve şimdi tasarımı yeni WordPress teması Genesis'e dönüştürecek birini bulmaya çalışıyorum. Yukarıdaki podcast kapak resmimin renk şemasını anlayabilirsiniz ve yeni logomuza bir bakalım:

3. (Bitti) Katil konuşalım FinCon. Gittim; Ben konuştum; Fethettim. Eşimin olayın özetini okuyabilirsin İşte.

4. Ailesiyle Disney Cruise'u planlayın.Bu yaz, biz birkaç konferans gitti ve Pittsburgh Mandy'nin blog arkadaşlarından birini ziyaret etmek kendiliğinden bir gezi aldı, ama biz gerçek bir aile tatile çıktı asla. Sorunun bir kısmı, Mandy'nin blogunda bir anlaşma yaparak ücretsiz bir yolculuk yapabildiğimizi düşündüğü. Ne yazık ki, hiç gelmedi ve yaz sonu çığlık atmaya geldi.

Hiç gezintiye çıkmadım. Daha önce ikiye çıkmam gerekiyordu, ama Irak'a konuşmam ilk kez müdahale etti ve Mandy'nin eski işindeki yeni işe alımları ikinciye müdahale etti. Kıştan kesinlikle nefret ettiğim için, bir yere sıcak bir yer edinmenin eğlenceli olacağını düşündüm. Ben zaten gitmek için hazırım!

5. Wisebread.com için Komple Kursu. Geçen yıldan itibaren, “CFP” katılımcısı olarak Wisebread.com'da peep'lerle çalışmaya başladım. Orada harika bir topluluğa sahipler ve sahiplerdi, ancak blog yazısına da takıntılı olan bir uzmana sahip olmaları gerekiyordu. Gir beni 🙂

Kitabımın temel ilkelerinden bahsedecek bir ders oluşturmaya odaklanmaya karar verdik. Bu, e-posta listesine kaydolursanız mevcut olacak. Kitabımın ve markamın kitlesine daha da fazla maruz kalması çok büyük.

Daha da büyük olan şey, kurs için oluşturduğum materyalin de okuyucularıma sunulacağı. Birden fazla yerde kullanılabilecek bir projede çalışmak gibi bir şey yok.

Bu FinCon katılıyor sonrasına kadar değil aslen benim radar bir gol olduğunu, bu yüzden bu kesinlikle anında ayarlayabilir ve sıcak ne ile gitmek zorunda kalmadan bir örnektir.

1- yıl hedefleri

1. Tüm işlerden elde edilen Brüt Gelir 750.000 $ aşacak. Bu İttifak Varlık Yönetimi, LLC ve tüm çevrimiçi işletmelerim içerecektir. Nihai hedef, çevrimiçi gelirimin finansal planlama pratiğimi geçip geçemeyeceğini görmek.

2. İttifak Zenginlik Yönetimi, LLC. Ekibimin işin üstesinden gelmesine izin veren sistemleri ve süreçleri başlat. Bunu yapmak için aşağıdakiler gerçekleşmelidir:

  • Müşterilerimin gereksinimlerinin çoğunu idare edebilecek Baş Yatırım Sorumlusu olmak için bir stratejik ortak getirin (bazı “Müşteriler” in benimle çalışmaya devam etmek isteyeceğinin farkına varın). İleride, bu ortak yeni müşteri ilişkilerinde başı çekecek.
  • (Done) İstemcilerle gelen ve giden tüm çağrıları işlemek için “İlk İzlenimler Direktörü” ni işe alın. Bu kişi Brenta (mevcut destek ekibimiz) tarafından eğitilebilecektir.
  • (Done) Hayat sigortası bölümünü ele almak için küçük danışmanı maaşlı pozisyondan 1099 Bağımsız yüklenici statüsüne taşıyın.

3. (Done) Özellikle Dolar ve Güller için bir podcast başlatın. Hedefimiz ayda 2 podcast yapmak olacaktır. Kitap pazarlamacılığına yardımcı olmak için hala bir Finans Finans podcast'i başlatmak için bir kapı açıyorum. (Not: Maliye podcast'ine karşı karar verdim ve bunun yerine Good Financial Cent podcast'i yapacağım. Üç aylık hedefe bakın.)

4. İyi Mali Cents'in idari görevlerini bırakın. Buna aşağıdakiler dahildir: yayınların zamanlaması, resim ekleme, meta etiketler ekleme, gönderileri biçimlendirme, reklamverenlerle ilgilenme.

5.  Aile ile 2 haftalık bir RV gezisi planlayın.Çocukken, annem ve üvey babam bir çocukluk arkadaşı ve ben motorlu bir eve gider ve sadece sürerler. Kuzey Kaliforniya, Oregon ve Nevada'yı gezerek hayatımın en güzel anılarını yapıyorduk. Çocuklarımın bu deneyime sahip olmasını istiyorum. Tek “görmesi gereken” hedef Büyük Kanyon olacak; her şey bir macera olacak.

3- Yıllık Hedefler

1. Tüm işlerden elde edilen toplam gelirler yıllık 1 milyon doları aşacak. Nihai amaç, net (harcamalardan sonra) yılda 1 milyon dolar. Amacım, bu gelirin% 60'ından fazlasının çevrimiçi işletmelerimden geleceğidir.

2. İttifak Varlık Yönetimi, LLC ile operasyonumun yüzüne daha fazla rolümde bulun. İnceleme toplantıları yapacağım ve daha büyük müşterilerle ilk toplantıları yapacağım, ancak çalışmanın çoğu benim ekibim tarafından yapılacak. Bunun başarılı olabilmesi için 1 yıllık hedeflerimde belirtilen planları hayata geçirmem gerekiyor.

3. İyi Finansal Cents ve Dolar ve Güller için içerik üreticisi (ve sadece içerik üreticisi). İçerik, benim için anlamlı olan, röportajlar yapan ve video üreten blog yazıları yazmayı içerir. Buna odaklanmama izin vermek için aşağıdakilere ihtiyacım var:

  • Kanıtları prova edecek, yayınlar planlayacak ve tüm bağlı kuruluş fırsatlarını yönetecek tam zamanlı bir blog editörü / bağlı kuruluş yöneticisidir.
  • Serbest yazarları ve VA'ları işlerini otomatikleştirmek için kullanmaya devam edin.

4. Tüm aile ile en az 3 hafta yurt dışında yaşayın (4 tercih edilir). Benim ideal ülkem Avustralya'dır. Bu aslında 1 yıllık bir hedefti, ama eşim 3 genç erkek almayı düşünüyor (şu anki yaşları 6, 3 ve 2) ve yurtdışında yaşamak, değerinden daha fazla acı çekiyor. İlk başta onu reddettim ama sonra 2 yaşındaki çocuğumuzun nasıl bir terör olabileceğini hatırladım (aşağıdaki resme bakın).

Ben 3 yıl içinde Rose fam'in ilk Avrupalı ​​(ya da Avusturalya!) Tatilimize hazır olacağını / umu / dua ediyorum. 🙂

Ömür Boyu Golleri

1. Evimin ruhani lideri.Çocuklarımın önce, önce inancını başarıya götüren, Tanrı seven bir baba olarak görmelerini istiyorum. Karımı sürekli olarak sevmek ve destek olmak ve bunu Tanrıça bir şekilde yapmak istiyorum.

2. Eşim ve ailemle uzun ve dolgun bir hayat yaşa. Çocuklarımı şu felsefelerle yetiştir: sıkı çalış, ama sevdiğin şey için “iş” etmekten vazgeçme; önce aşk; ve insanlara saygılı davranmak (Altın Kural)

3. Aylık olarak 100.000 $ 'lık pasif gelir üreten çok-sistemli çok sayıda işletme var.

4. Tüm aile ile uzun bir süre için (en az 3 hafta) birden fazla ülkede (5+) yaşa

5. Kendilerine yatırım yapmak için 1.000.000'den fazla kişiye ilham verin. Bu, geleneksel yatırımlar (Roth IRA, 401k), daha yüksek bir derece veya sertifika alma veya küçük bir işletmeye yatırım yapma yoluyla olabilir. Önümüzdeki aylarda bu hedefe daha fazla.

6. Başarılı bir girişimci ve en çok satan yazar ol çok sayıda eser. Önce ailesini ve inancını yerleştiren sıkı bir çalışan olarak tanınmak istiyorum.

Ya hedeflerime ulaşmazsam?

Harika soru! Eğer o çeyrek için hedeflerime ulaşamazsam, kendimi bunun üzerine vurmadım. Belirli bir hedefe ulaşamamış olmanın en yaygın sebebi, bir önceki hedefe göre öncelik kazanması beklenen bir şey ortaya çıkmamasıdır.

Ancak, bazen, elde edemediğim hedefler gerçekten çok kötü bir fikirdir ve ben üzerinde çalışmaya başlamadığımı anlayamıyorum. Bundan daha iyi olmaya çalışıyorum ama ara sıra kötü fikir hala gizleniyor.

Senin hedeflerin

Bir hatırlatma olarak, bu hedefleri her çeyrekte tekrar gözden geçiriyorum ve buna göre değişiklikler yapıyorum. Bu hedefleri gözden geçirmek benim için büyük olan şeydi.

En son ne zaman hedeflerini yazdın? Daha da önemlisi, en son ne zaman onları tekrar ziyaret ettiniz?

Ücretsiz indirin: Her çeyrekte hedeflerimi yazmak için kullandığım çalışma sayfasını mı istiyorsunuz? Hedefe Uygun Olma Çalışma Sayfamı yakala ve hedeflerinizi hiper sürücüye koy. Ücretsiz çalışma sayfasını BURAYA indirin.

Hedefe Ulaşmak Çalışma Sayfası

Hedeflerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

Videoyu izle: Büyük Hedef Tanımlama / Müminun Suresi 15. ve / Caner Taslaman

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Küçük İşletmeler İçin En İyi Satıcı Hizmetleri

Küçük İşletmeler İçin En İyi Satıcı Hizmetleri

Bu yılın başlarında yeni bir iş girişimine başladım. Çoğunlukla bir çevrimiçi hizmet sunmakla uğraşıyordum, bu yüzden küçük işletmeler için farklı tüccar hizmetlerini araştırmaya zorlandım. Kaba bir uyanış içindeydim… Bugün küçük işletmeler için var olan tüm farklı seçeneklere inanamıyorum.
Devamını Oku
Muhabirler ve Yazarlar İçin İyi Bir Kaynak Nasıl Olunur?

Muhabirler ve Yazarlar İçin İyi Bir Kaynak Nasıl Olunur?

İşletme sahibi olmanın ayrılmaz bir parçası, kendinizi pazarlayabilme yeteneğidir. Birçok işletme sahibi yaptıkları işte harika, ama kimse onları bilmiyorsa, o zaman hepsi boşa gider. Kendi firmamı kurduğumda kendimi pazarlamanın beklentileri konusunda heyecanlandım. Blog'um bir başlangıçtı, ancak geleneksel medya kanallarına da geçmek istedim.
Devamını Oku
Bir Hıristiyan Rock Yıldızı Altı Şeklinde Çevrimiçi Müzik İşi Nasıl İnşa Edildi?

Bir Hıristiyan Rock Yıldızı Altı Şeklinde Çevrimiçi Müzik İşi Nasıl İnşa Edildi?

1 milyon dolarlık bir blog yazmayı kazanmış biri olarak, yeni bir şey denemek için işlerini bırakan sıradan insanların hikayelerini duymaktan hoşlanırım. Bununla birlikte, bundan daha da fazlası, insanların gerçekten sevdikleri bir şey yapmak için para kazanmanın bir yolunu buldukları zamanları severim. Christopher ve Melanie Greenwood, tutkuyu iş ile birleştirmenin ve bunu yaparken para kazanmanın mümkün olduğunu kanıtlıyor.
Devamını Oku