Kredi

En İyi İş Kredi Kartları

Piyasadaki en iyi ticari kredi kartları, işletme sahiplerinin para kazanmalarına ve başka yerlere ulaşamayacakları özel avantajlarla birlikte ödüller kazanmalarına yardımcı olur. En iyi kartların bazıları bile büyük kayıt bonusları sunuyor 500 $ veya daha fazla. En iyisi, binlerce dolar ödülü kazanmak için yapmanız gereken tek şey kaydolmak ve kartınızı kullanmaya başlamak. Kolay geliyor, değil mi?

İşiniz yüzlerce harcıyorsa - ve özellikle binlerce - Her ay iş harcamaları veya envanterden dolar, cüzdanınızda en iyi iş ödülleri kredi kartına sahip olmamanız halinde, nakit para, hediye kartları ve hatta ücretsiz uçak bileti veya otel konaklamalarında eksik olabilirsiniz. Ne demek istediğini göstermek için, en büyük kredi kartı veren kuruluşların her birinden en iyi olanı göstermek için en iyi işletme kredi kartı tekliflerinden faydalandık. Aşağıda yer alan kartlardan herhangi biri ile, kartınızı kullanmak için yapacağınız her türlü ödülü, zaten yapacağınız iş alımları için kullanabilirsiniz.

2018 için En İyi İşletme Kredi Kartları

Her teklifin ayrıntılarını çıkarmadan önce, 2017 için en iyi işletme kredi kartlarının bir listesi:

 • Chase Ink İş Tercih edildi℠
 • Mürekkep nakit® İş Kredi Kartı
 • Starwood Preferred Konuk® American Express'ten Business Kredi Kartı
 • CitiBusiness®/ AAdvantage® Platin Seç®Dünya MasterCard®
 • American Express'ten Blue Business Plus Plus Kredi Kartı
 • SimplyCash® American Express'ten Business Card
 • American Express Open'dan İş Altın Ödül Kartı

Chase Ink İş Tercih edildi℠

Chase Ink Business Preferred℠, sunduğu sayısız fayda ve mükemmel ödüller nedeniyle listemizdeki en iyi karttır. Şaşırtıcı olacaksın ilk 150.000 $ harcanan 3 puan kazanın İnternet, kablo ve telefon, nakliye, online reklam ve her yıl seyahat edilen kombine alımlarda ve diğer tüm satın alımlarda 1 puan. Havayolu milleri için en iyi kredi kartına ihtiyacınız varsa, iş için sık seyahat ediyorsanız, bu sizin için harika bir seçenek. Ve zaten 3x bonus kategorilerinde bir ton harcıyorsanız, gerçekten yanlış gidemezsiniz.

Devam eden ödüllere ek olarak, Chase Ink Business Preferred℠, 90 gün içinde kartınıza sadece 5.000 $ harcadıktan sonra 80.000 puanlık bir kayıt bonusu sunuyor. Sadece kayıt bonusu değer 800 dolar nakit geri Chase Ultimate Rewards portalı üzerinden ya da yüksek değerli hediye kartları ya da 1.000 $ 'lık seyahat için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ve kazandığınız puanlar Chase Ultimate Rewards programına dahil olduğundan, aşağıdakiler dahil olmak üzere iş dünyasındaki en iyi otel ve havayolu sadakat programlarının bazılarına 1: 1 oranında aktarılır:

 • Birleşmiş Havayolları
 • Southwest Airlines - İncelememize bir göz atın Güneybatı Hızlı Ödül Kredi Kartı!
 • ingiliz Havayolları
 • Kore havası
 • Singapur KrisFlyer
 • bakire Atlantik
 • Hyatt
 • Marriott
 • The Ritz-Carlton
 • IHG
 • Amtrak

Ücretsiz yolculuk iptal / kesinti sigortası, dış işlem ücreti yok ve güncellenmiş çip ve pin teknolojisi sadece bu teklifle pasta üzerine krema yapıyor. Daha fazla okumakla ilgileniyorsanız, tüm detaylar burada:

 • İnternet, kablo ve telefon, nakliye, çevrimiçi reklam ve her yıl seyahat edilen kombine alımlarda harcanan ilk 150.000 $ 'dan 3 puan kazanın ve diğer tüm alışverişlerde 1 puan kazanın.
 • Hesap açılışının ilk 90 günü içinde 5.000 ABD Doları tutarındaki ticari giderlerinizi kartınıza koyduktan sonra 80.000 puan kazanın.
 • Sınırsız ödüller
 • Yabancı işlem ücreti yok
 • Chip özellikli geliştirilmiş güvenlik
 • 95 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etmedi

Mürekkep nakit® İş Kredi Kartı

En iyi işletme kredi kartı arıyorsanız yıllık ücret yok, Mürekkep Nakit'ten başka bir yere bakmayın® İş Kredi Kartı Ödüller Tercih edilen sürümün sunduğu kadar kazançlı olmasa da, bu kartı kullanım amacına uygun olarak kullanırsanız, yine de fayda sağlayabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için, ofis malzemeleri mağazalarında ve cep telefonu, sabit hat, internet ve kablolu TV hizmetlerinde birleşik hesaplarda harcanan ilk 25.000 $ değerinde 5x puan kazanacaksınız. Ayrıca, toplam satın alma işleminde harcanan ilk 25.000 $ 'dan 2x puan kazanacaksınız. benzin istasyonları ve restoranlar her yıl yıl dönümü. Ayrıca, diğer tüm satın alımlarda harcanan dolar başına 1 puan, ne kadar kazanabileceğine dair sınırsız ve sınırsız bir puan alacaksınız.

Bu mükemmel devam eden ödüllere ek olarak, ayrıca bir 300 $ nakit bonus Kartınızı ilk 90 gün içinde iş satın alımlarında yalnızca 3000 ABD doları kullandıktan sonra. Bu ödüller yıllık ücret karşılığı zorlanmadığı için, bu teklifle kaybetmenin neredeyse hiçbir yolu yoktur. İş giderlerinizi, geldikleri anda faturalandırın, faturalarınızı her ay dolduğunda ödeyin ve ince havayı ödüllendirin. Bu kadar basit.

 • Hesap açılışının ilk 90 günü içinde kartınıza sadece 3.000 $ harcadıktan sonra 300 $ bonus
 • Her bir yıl dönümü yılındaki ofis malzemeleri mağazalarında ve cep telefonu, sabit hat, internet ve kablolu TV hizmetlerinde kombine alışverişlerde harcanan ilk 25.000 $ 'dan 5 puan kazanın, artı her benzin istasyonu ve restorandaki kombine alışverişlerde harcanan ilk 25.000 $' lık 2x puan kazanın yıl dönümü
 • Diğer tüm satın alımlarda 1 puan kazanın
 • Yıllık ücret yok

Starwood Preferred Konuk® American Express'ten Business Kredi Kartı

İken Starwood Preferred Konuk® American Express'ten Business Kredi Kartı ağırlıklı olarak bir otel kredi kartı, 30'dan fazla havayolu için puanınızı aktarabilirsiniz gerçeği, aynı zamanda sık el ilanları için değerli bir kart yapar. Transfer ortakları arasında British Airways, American AAdvantage, Singapur Havayolları KrisFlyer, AeroMexico ve Hawaiian Airlines gibi popüler seçenekler yer alıyor.Daha da iyisi, 1: 1 oranında transfer yapmanıza izin veren havayolları, Starwood Preferred Guest programından aktardığınız her 20.000 nokta için 5,000 mil “bonus” sunuyor.

Bu programa sahip ücretsiz otel konaklamaları, kaç puan karşılığında maliyet açısından ucuz ve ucuzdur. Odalar, gece başına sadece 3.000 puandan başlayarak, bu seyahat paranın değerini olağanüstü derecede yüksek tutar. Bu arada, Starwood Preferred Guest'in “Nights & Flights” gibi programlar hem otel konaklamaları hem de havayolu milleri içeren seyahat paketleri oluşturmayı kolaylaştırıyor.

Bununla birlikte, bu kartın en iyi yanı, özellikle başlangıçta puan kazanmanın kolay olmasıdır. Şu anda, ilk 90 gün içinde kartınıza 5.000 dolar koyduğunuzda 25.000 puan kazanacaksınız. Devam eden ödüller açısından, kartta harcadığınız her bir dolar için 1 puan kazanacaksınız. Hiçbir yabancı işlem ücreti, dünya çapında havaalanlarında ücretsiz BOINGO wifi ve oda içinde ücretsiz premium internet erişimi ekleyin ve bu kartın neden bu kadar büyük bir anlaşma olduğunu göreceksiniz. (Ve evet, bu kartın hem kişisel hem de iş versiyonunu bonusunuzu ikiye katlayabilirsiniz. 2016'daki En İyi Seyahat Kredi Kartları ile ilgili mesajımızdaki kişisel versiyon hakkında daha fazla bilgi edinin)

Bu kartın iş sürümü ile ilgili bazı ayrıntılar:

 • Starwood Preferred Guest hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan okuyun® American Express'ten Business Kredi Kartı
 • Kartınıza ilk üç ayda 5.000 dolar harcadıktan sonra 25.000 puan kazanın.
 • Yabancı işlem ücreti yok
 • Dünya çapında 1 milyondan fazla etkin noktadan ücretsiz BOINGO wifi'nin keyfini çıkarın
 • 95 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etti

CitiBusiness®/ AAdvantage® Platin Seç®Dünya MasterCard®

CitiBusiness®/ AAdvantage® Platin Seç®Dünya MasterCard® Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar için havayolu mil kazanmak isteyen işletme sahipleri için mükemmel bir karttır. Bu kartla, uygun Amerikan Havayolları, telekomünikasyon, araç kiralama ve benzin istasyonu alımları için harcanan $ 1 başına 2 AAdvantage® mil, diğer tüm satın alımlarda 1 mil başına 1 mil kazanacaksınız. Ve eğer sık ​​sık Amerikan uçağında uçarsanız, siz ve en fazla dört seyahat arkadaşınızın yerel güzergahlarda ücretsiz bir kontrol çantası alması gerçeğini seveceksiniz.

Mevcut teklif, ilk üç ayda kartınıza sadece 1.000 $ harcadıktan sonra 30.000 Amerikan AAdvantage mil kazanmanızı sağlar. Bir bedava iç hat uçuşu için yeterli - ve belki daha fazlası! (Ve merak ettiyseniz, bu kartı kesinlikle kişisel sürümle eşleştirebilirsiniz. ödülleri ikiye katlayın. Bu kartın kişisel versiyonu hakkında daha fazla bilgi için 2016'daki En İyi Seyahat Kredi Kartları ile ilgili mesajımızdan yararlanın)

Özellikleri:

 • İlk üç ayda kartınıza sadece 3.000 $ harcadıktan sonra 30.000 Amerikan AAdvantage mil kazanın
 • Uygun Amerikan Havayolları, telekomünikasyon, araç kiralama ve benzin istasyonu alımları için harcanan 1 ABD Doları başına 2 AAdvantage® mil kazanın ve diğer tüm satın alımlarda dolar başına 1 mil kazanın
 • 95 $ yıllık ücret, ilk yıldan feragat etti

American Express'ten Blue Business® Plus Kredi Kartı

Yıllık ücret ödemeden bir iş kredi kartı arıyorsanız, American Express'ten Blue Business Plus Plus Kredi Kartı, listenin en üstünde yer almalıdır. Bu kart, her yıl harcadığınız ilk 50.000 doların üzerinde dolar başına 2x puan sunmakla kalmaz, aynı zamanda ilk 90 günde satın alma işleminde 3.000 $ 'a kadar kartınızı kullandıktan sonra 20.000 Üyelik Ödül puanı için de sağlıklı bir kayıt bonusu sunar.

 • Yıllık ücret yok
 • İlk satın alma işleminizden sonra 10.000 Üyelik Ödül puanının sağlıklı bir kayıt bonusu ve altı ay içinde kartınıza 5.000 dolar verdikten sonra 15.000 puan kazanın.
 • Dokuz aya kadar denge transferlerinde% 0 APR

Bu kartı sadece bakiye transferi için alıyorsanız ve bakiyeyi kişisel bir hesaba koyma seçeneğine sahipseniz, faizsiz olarak 15 ay alabileceğiniz en iyi% 0 bakiye transfer kart listemize göz atın.

SimplyCash® American Express'ten Business Card

Yıllık ücrete tabi olmayan bir başka işletme kredi kartı da SimplyCash® American Express'ten Kartvizit. Piyasadaki en kazançlı ücrete tabi olmayan kartlardan biri olan bu teklif, en sık kullandığınız iş harcama kategorilerinde% 3 - 5 oranında geri ödeme yapmanızı sağlar (bu, tüketiciler için en iyi nakit geri kredi kartlarını yener).

Kayıt olun ve doğrudan ofis tedarik mağazalarında ve sağlayıcıdan doğrudan satın alınan kablosuz telefon hizmetlerinde% 5, daha sonra ise aşağıdaki kategorilerden% 3 para kazanabilirsiniz:

 • Airfare bir havayolu şirketinden satın alındı
 • Otel doğrudan otelden satın alınır
 • Araba kiralama acentesi ile satın alınan araba kiralama
 • ABD benzin istasyonları
 • ABD restoranları
 • ABD sağlayıcıları aracılığıyla gönderim bedeli

İşletmeniz için büyük bir satın alma işlemi yapmaya hazırlanıyorsanız, aşağıdakilerden de yararlanabilirsiniz: Alımlarda% 0 APR Kart sahipliğinin ilk dokuz ayı için. Bu, envanterini artırmak, ekipman satın almak veya nakit akışını daha etkili bir şekilde yönetmek isteyen herhangi bir işletme sahibi için olağanüstü bir haber.

 • SimplyCash hakkında daha fazla bilgi için buradan okuyun® American Express'ten Business Card
 • Yıllık ücret yok
 • Kart Üyeliğinizin ilk 6 ayı içerisinde Kartınızda kalifikasyon satın alımlarında 5.000 dolar harcadıktan sonra 200 ABD doları tutarında bir kredi kazanın.
 • Ayrıca, Kart Üyeliği'nin ilk yılında Kartınızda kalifikasyon satın alımlarında 10.000 ABD Doları veya daha fazla harcadıktan sonra 200 ABD doları ek kredi kazanın.
 • Doğrudan mağazadan satın alınan ofis malzemeleri mağazalarında ve telefon hizmetlerinde% 5 geri ödeme, artı diğer% alımlar için% 1 nakit paranızı seçtiğiniz özel bir kategoride% 3 nakit geri kazanma
 • İlk dokuz ay için yapılan alışverişlerde% 0 APR

American Express Open'dan Business Altın Ödül Kartı

Bu listedeki diğer kartların aksine, American Express OPEN'in Business Gold Rewards Card'ı bir kredi kartı değil, bir ücret kartıdır. Diğer bir deyişle, bakiyenizi her ay tam olarak ödemeniz gerekecek ve bir denge taşıma seçeneğine sahip olmayacaksınız.

Bu, uzun vadeli borç taşıma planına sahip olmayan işletme sahipleri için mükemmeldir. Bir bakiye taşıma ve kredi kartı faizi ödemesi ihtimali olmadan, tüm çabalarınızı değerli ödüller kazanmaya odaklayabilirsiniz.

İşte bu ödüller nasıl çalışır: American Express OPEN'den Business Gold Rewards Card, aşağıdaki kategorilerden birinde 3x Üyelik Ödülleri puanını çıkarır:

 • Airfare doğrudan bir havayolu şirketinden satın alındı
 • Belirli reklam ortamlarında satın almalar
 • Benzin istasyonu alımları
 • Nakliye alımları
 • Seçkin sağlayıcılardan doğrudan yapılan ABD bilgisayar donanımı, yazılımı ve bulut bilgi işlem satın alımları

3x bonus kategorisini seçtiğinizde, kalan dört kategoride 2 puan ve diğer tüm satın alımlarda 1 puan kazanacaksınız. Bu karttaki mevcut üyelik bonusu da bir sopayı sallayacak hiçbir şey değildir. Şu anda, 90 gün içinde kartınıza sadece 5.000 $ harcadıktan sonra 50.000 Üyelik Ödül puanı kazanacaksınız.

 • American Express OPEN'den Business Gold Rewards Card hakkında daha fazla bilgi için buradan okuyun
 • Kartınızı 90 gün içinde 5.000 ABD doları satın aldıktan sonra 50.000 Üyelik Ödül puanı kazanın
 • Seçtiğiniz bonus kategorisinde 3 puan, kalan dört kategoride 2 puan ve diğer her şeyde 1 puan kazanın.
 • Yabancı işlem ücreti yok
 • Her yıl için yıllık 0 ABD doları, her yıl için 0 ABD doları

İşinizin En İyisi Kredi Kartı Nasıl Gidilir?

Seni düşünmek kolay olsa da gerek Bir iş kredi kartı için kaydolmak için bir kredi hattı, gerçeği daha fazla olamazdı. Tüm ülke çapında, bilinçli iş sahipleri sadece iş nakit akışını etkin bir şekilde yönetmek için değil, aynı zamanda işlerinde veya kişisel yaşamlarında kullanabilecekleri değerli ödüller kazanmak için de kredi kullanmaktadır.

Seçtiğiniz işletme kredi kartından en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki basit kuralları uygulamanız gerekir:

Ödül programınızı anlayın ve en üst düzeye çıkarmak için bir plan oluşturun.

Yeni iş kredi kartınız ekstra ödüller sunan bonus kategorileri sunuyorsa, bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için yoldan çıkmanız gerekir. Chase Business Business Preferred'ı ana iş kredi kartınız olarak seçtiğini varsayalım. Bu kart, seyahat, nakliye ve çevrimiçi reklamcılık gibi kategorilerde 3 kat puan sunuyor. Bu kategorileri sık sık geçirirseniz, tüm bu masrafları yukarı çekerek paranızın karşılığını en fazla artıran kartta olacaksınız.

Kaçabildiğiniz kadar fazla işletme gideri yatırdığınızdan emin olun.

İş kredi kartınızı koymak için bazı iş harcamaları yapılırken, diğerleri bu kadar açık olmayabilir. Kapsamlı bir ödül stratejisi oluştururken, puanınızı daha da artırmak için krediye harcayabileceğiniz ek harcamalara bakın. İş planınıza bağlı olarak, bu, mağazalarınızda kiralamak için envanter satın alma işlemlerinden, hizmet faturalarından, sigorta avantajlarından veya çalışanların avantajlarından herhangi bir şey içerebilir. Unutmamanız gereken daha fazla masraf, daha fazla puan kazanacaksınız.

İş harcamalarınızı takip etmek ve önceliklendirmek için kartınızın çevrimiçi hesap yönetim araçlarını kullanın.

Tüm iş harcamalarınızı bir banka kartına koyduysanız veya şu ana kadar bir çek yazıyorsanız, en iyi işletme kredi kartları tarafından sunulan değerli bütçeleme araçlarını kaçırdınız. İş kredi kartlarının çoğu, sizin için aylık harcamalarınıza göre harcamalarınızı sınıflandırır. Bu da, işinizin ne kadar harcadığını ve bu harcamaların aydan aya nasıl değiştiğini görmenizi kolaylaştıran bir görevdir. Bu, aylık harcamalarınızı ve nakit akışınızı dikkatli bir göz altında tutarak işinizi büyütmeyi öğrendiğiniz için özellikle güçlü olabilir.

Bir denge taşıma alışkanlığına girmemeye çalışın.

Kullanışlı bir krediye sahip olmak, aydan aya doğru dalgalanan nakit akışı olan herhangi bir işletme sahibi için akıllıca bir harekettir. Bununla birlikte, bu özgürlük de bolca sorumluluk ile birlikte gelir. Bir denge taşıma alışkanlığınıza girerseniz, ödemeniz zor olabilecek bir sekme uygulayabilirsiniz. Üstelik, satın alma işlemlerinizle ilgili faiz ödemeyi sürdürürseniz, kazandığınız ödüller, ödediğiniz aylık faiz ödemeleriyle silinir. Satın aldığınız ürünlere faiz ödemenizin hiç de tatmin edici olmadığını söylediğimizde bize güvenin.

Daha fazla ödül kazanmak için kişisel ve kartvizit eşleştirmeyi düşünün.

Chase Ultimate Rewards ve American Express Membership Rewards gibi bazı programlarla, kişisel hesaplarınızda ve iş hesaplarınızda puan toplayabilir ve bunları bir araya getirebilirsiniz. Bu, özellikle otel ve havayolu ortaklarına puan aktarmayı seviyorsanız veya puanlarınızı büyük bir indirimden kurtarmak istiyorsanız yararlı olur. Belirli bir ödül programına özellikle düşkün iseniz, zaman içinde daha fazla ödül kazanmak için bu programda bir iş kredi kartı ve kişisel bir kart alıp alamayacağınızı kontrol edin.

Nasıl bulunur? Sağ 6 Adımda İş Kredi Kartı

Bu listedeki tüm işletme kredi kartları iyi olsa da, bir kart işletmeniz için diğerlerinden daha iyi olabilir. Bu altı adım, ihtiyaçlarınız için ideal kartı bulmanıza yardımcı olabilir:

# 1: İşletmenizin en çok para harcadığı yeri belirleyin.

Çok sayıda işletme kredi kartı özel bonus kategorilerinde inanılmaz ödüller sunduğundan, işinizin para harcadığı yeri bulmak çok önemlidir. Örneğin seyahat için bir ton harcarsanız, işletme kredi kartınızın o kategoride ekstra ödüller sunduğundan emin olmak istersiniz.Ancak çoğunlukla nakliye ve reklamcılık için harcarsanız, farklı bir kart daha iyi çalışabilir.

Hangi kartın sizin için en iyi işe yarayacağını anlamak için, önceki yıllardaki işletme giderlerine bakmanıza yardımcı olur. İşletmenizin en çok harcadığı kategorileri yazın, ardından her biriyle kaç puan kazanabileceğinizi görmek için hızlı numaralar verin. Belirli bir kategori paketten çıkarsa, yeni iş kartlarınızın bu alanda ekstra puan sağladığından emin olmalısınız.

# 2: Yıllık ücret ödeyerek artılarını ve eksilerini tartın.

İş kredi kartları da dahil olmak üzere birçok kredi kartı yıllık ücreti ilk yıldan feragat ederken, bu ücreti en nihayetinde ödemeniz gerekebileceği gerçeğini dikkate almak önemlidir. İşletmeniz birkaç masrafa sahipse, kredi kartının rahatlığı için yılda birkaç yüz dolar harcamayı haklı çıkarmak zor olabilir. Aynı şekilde, harcama yapıyorsanız ve çok para kazanıyorsanız, bu ücret çok fazla olmayabilir.

Ödül kartınıza yıllık bir ücret ödemeniz konusunda rahatsızlık duyuyorsanız, uzun vadede ücretsiz olan bir iş kartını da arayabilirsiniz. Bu şekilde çok fazla ödül kazanamazsınız, ancak bu sinir bozucu ücretleri tamamen önleyebilirsiniz.

# 3: Nakit para ya da seyahat ödülleri isteyip istemediğinize karar verin.

Herhangi bir işletme sahibinin yapması gereken önemli bir karar, seyahat ödülleri veya nakit para peşinde koşmak isteyip istemediğidir. Çoğu işletme kredi kartı bir tür ödüle veya başka bir şeye bağlıdır - ancak ikisi de değil. Önünüzden sonra ne tür ödüller alacağınıza karar vererek, çabalarınızı destekleyecek bir kart seçebilirsiniz.

Ayrıca bazı kartların diğerlerinden daha fazla esneklik sunduğunu unutmayın. Chase Ink Business Preferred℠ mükemmel bir örnektir. Bu kart çoğunlukla seyahat ödülleri almak isteyenler için tasarlanmış olsa da, puanlarınızı ticari ürünler, hediye kartları veya para iadeleri için de kullanabilirsiniz. Kaydolmadan önce herhangi bir ödül kartı programının anladığından emin olun.

# 4: Bir denge taşımanız gerekip gerekmeyeceğini düşünün.

Bir işletme kredi kartına kaydolmadan önce hedefinizi öğrenmelisiniz. Ödül kazanmak istiyorsanız, hiç bir zaman bir denge taşımayacağınızdan emin olmalısınız. Kredi kartı istiyorsanız kısa vadeli kredi olarak kullanabilirsiniz, bunun yerine düşük faiz oranlı bir kart seçmelisiniz.

Talihsiz olsa da, en iyi ödül programlarına sahip kartlar genellikle en yüksek faiz oranlarını tahsil eder. Ödül kazanmak için bir kartvizite kaydolursanız, ancak bir denge taşıyorsanız, fark ettiğinizden çok daha fazla faiz ödeyebilirsiniz.

# 5: Çalışan kartlarına ihtiyacınız varsa kendinize sorun.

Bir işletme kredi kartına kaydolmadan önce, işletmenizdeki diğer kişiler için yetkili kullanıcı kartlarına ihtiyacınız olup olmadığını bildiğinizden emin olun. Bazı iş kredi kartları ücretsiz ek kartlar sunarken, diğerleri ekstra kartlar için ücret almaktadır.

Yetkili kullanıcı kartlarına - ve özellikle de birkaç karta ihtiyacınız varsa - kaydolmadan önce söz konusu masrafları bildiğinizden ve bu maliyetlerde hesaba kattığınızdan emin olun.

# 6: En iyi fayda kombinasyonuna sahip kartı seçin.

Bir iş kredi kartını seçmenin son adımı, düşündüğünüz her karttan tüm avantajların ve ödüllerin toplamını karşılaştırmaktır. İş gereksinimleriniz için ideal kombinasyona sahip bir kart bulmak için herhangi bir ödül programı, kayıt ikramiyesi, yıllık ücret ve katma değerden emin olun.

Tetiği çekmeye hazır olduğunuzda, işletme kredi kartınıza çevrimiçi olarak başvurmanız çok kolaydır. Çoğu kez, birkaç dakika içinde anında onay alabilirsiniz.

Son düşünceler

Kartvizit seçimi hem stresli hem de heyecan verici olabilir. Bir yandan bilinmeyen bölgeye giriyorsunuz, ama öte yandan, yüzlerce ve hatta binlerce dolarlık ödüller kazanmak için o kadar yakınsınız!

İhtiyaçlarınız için en iyi ticari kredi kartını bulmanın anahtarı, harcamalarınıza yakından bakmaktır. En çok para harcadığınız yeri belirledikten sonra, iş planınıza ve uzun vadeli hedeflerinize mükemmel bir tamamlayıcı olarak hizmet edecek kartı bulabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Öğrenciler İçin En İyi 5 Kredi Kartı

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Ertelenmiş Gelir Tutarı 401k'ınızı Kurtaracak mı?
Kredi

Ertelenmiş Gelir Tutarı 401k'ınızı Kurtaracak mı?

Ertelenmiş bir gelir rantını hiç duymamışsanız, hazır olun, çünkü yakın gelecekte muhtemelen onlar hakkında çok fazla şey duyacaksınız. Ve dürüst olmak gerekirse, sen yapmalısın! Ertelenmiş gelir reeskontları, 401 (k) s olan emeklilik planınızla birlikte ne yapılacağına dair emek vergisi planının bir parçası olan büyük bir zayıflığa işaret etmektedir.
Devamını Oku
Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl
Kredi

Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl

Paranızın en önemli yönlerinden biri de kredi geçmişinizdir. Kredi raporunuz, paranızın borçlanmasıyla ilgili olarak mali hayatınızın bir kaydıdır. Aslında, finansal itibarınız. Kredi raporunuz iyi göründüğünde, iyi görünüyorsunuz - ve iyi bir finansal risk gibi. Ödünç verenler başvurunuzu onaylama konusunda daha olasıdır ve size rekabetçi faiz oranları verir.
Devamını Oku
Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu
Kredi

Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu

Birçok danışman, müşterilerini hiç bir zaman bir rant bırakmayacaklarını söyleyerek büyük bir iyilik yaptığını düşünüyor. Ve maaşların aldıkları tüm olumsuz basınla birlikte, bu çok şaşırtıcı değil. Ancak, bence maaşlar fantastik - doğru durumda. Bazı insanların rantı almamaları için en az 15 neden vardır.
Devamını Oku
İyi Finansal Cent Yapan Kredi Kartı İpuçları
Kredi

İyi Finansal Cent Yapan Kredi Kartı İpuçları

Bu, Bay Kredi Kartı'ndan www.askmrcreditcard.com adresindeki bir misafir gönderidir. Mr Kredi Kartı kredi kartlarını inceler ve sektörün ön ve yanlarını bilir. Bu yazıda, kredi kartlarınızı yönetirken bazı ses prensiplerini tartışacak. Mr Kredi Kartı mevcut en iyi kredi kartlarının bir listesini derledi.
Devamını Oku