Maliye

İyi Yorum için Söyle

Çevrimiçi para kazanabileceğiniz yolları araştırdıysanız, muhtemelen bir düzine farklı anket sitesine girmiş olursunuz. Tüm sitelerin farklı artıları ve eksileri olacak. Kanepede para kazanmak istiyorsanız, ancak sizin için en uygun web sitesi hangisi olduğunu bilmiyorsanız, doğru yere geldiniz.

İnternette çok fazla anket sitesi bulunduğundan, hangisinin en iyi olacağına karar vermeye çalışan farklı programları araştırmak için saatlerce çalışabilirdiniz, ama şükürler olsun, sizin için çok fazla kirli iş yaptım. Zaman geçirdim ve düzinelerce seçeneği araştırdım.

Bu yazı, pazardaki diğer birçok şirketten çok farklı olan SaySoForGood.com'a bakacak. Say So.’ya katılmayı planladığınızı bilmeniz gereken birkaç önemli avantaj var.

Arka Plan İyi İçin Öyleyse

Say So For Good'un ayrıntılarına bakmadan önce, sahnelerin arkasına bir bakalım. Herhangi bir programa katılmadan önce birlikte çalıştığınız şirketi anlamanız önemlidir. Dolandırıcılığı olan yüzlerce site var. Bütün amaçları bilginizi çalmaktır.

Say So For Good'in web sitesine göre, 2014 yılında oluşturuldular, bu da onları anket oyununa çok yeni bırakıyor. Diğer büyük isim anket programlarının çoğunluğu on yıldan fazladır. Sadece daha yeni oldukları için onları otomatik olarak saymanız gerektiği anlamına gelmez.

Web sitemizdeki “Hikayemiz” sayfasına bakarsanız, seçebileceğiniz diğer birçok anket programına kıyasla benzersiz bir görevi olduğunu göreceksiniz. Onlar, ahbap olduklarından beri, tek bir göreve karar verdiklerini ve bu, çocukluk ölümlerini açlıktan sona erdirmek için olduklarını belirtiyorlar. Web sitelerine göre, bir anketin yapıldığı her seferinde ankete katılarak, Açlıklara Karşı Eylem için bağışta bulunacaklar.

İyi için Say, sadece bir anketi tamamlamanız için ödüllendirilmeyecek, aynı zamanda ödeme aldığınız her seferde, bir bağış da yapılacaktır. Bu, dünyada da ödeme almanız ve bir fark yaratmanız için harika bir yoldur. Fark yaratacağınızı bilmek rahatlatıcı olduğu için, bu sizin için en iyi seçenek olmayabilir.

Açlığa Karşı Eylem Nedir?

Şimdi, Say So For Good hakkında biraz bilgi sahibi olduğunuza göre, birlikte çalıştıkları sivil toplum kuruluşuna da bakalım. Programa katılacaksanız, paranızın nereye gittiğini bilmelisiniz. Muhtemelen adından da tahmin edebileceğiniz gibi, Açlığa Karşı Eylem, dünyadaki açlıkla savaşmak için çalışmaktadır. Neredeyse 50 ülkede çalışıyorlar ve 14 milyondan fazla insana yardım ettiler. Bağışlanan her dolardan, açlıktaki insanlara yardım etmek için 0,93 dolar kullanırlar. Web siteleri, 45 dolar için bir çocuğu üç ay boyunca besleyebiliyor.

Farklı açılardan açlıkla savaşmaya yardım ediyorlar. Bir yol yeni beslenme ürünleri ve tedavi fikirleri geliştirmektir. Sadece bu da değil, yetersiz beslenme için daha çok çocuğu taramak istiyorlar. Açlığı sona erdiren önde gelen araştırma gruplarından birisidir.

İyi için Say ile Başlarken

SaySoRewards.com sitesine girer girmez, güzel bir görünüme sahip olduklarını göreceksiniz. Web sitelerini temiz tutmak ve gezinmek için çok kolay. İhtiyacınız olan tüm buton ve bilgiler etiketlenir. Sayfa, orada bulacağınız diğer birçok anket sitesi gibi dağınık değil.

Programa katılmak istediğinize karar verirseniz, yapmanız zahmetsizdir. Yapmanız gereken tek şey bazı temel bilgileri girmek ve ardından e-postanızı doğrulamaktır. Bundan sonra, anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Profilinizi oluşturduktan sonra, kendinizle ilgili bazı temel soruları yanıtlamanız gerekecektir. Bu sorular, programın hangi anketlere katılacağınıza ve kaç davet alacağınıza karar vermesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Say So For Good hakkındaki benzersiz şeylerden biri de anketleri yönetmemeleridir. Diğer programların anketlerini kullanan üçüncü taraf bir hizmettir ve sizi anketlerle birleştireceklerdir. Say So For İyi hakkında bir ankete katıldığınızda, zamanınız için ödüllendirilen puanlar alacaksınız ve onlar da Açlıklara Karşı Eylem için $ 0.15 bağışlayacaklar. Bu küçük bir bağış gibi görünebilir, ancak bunu binlerce ve binlerce anketle çoğaltırsanız, dünya genelinde açlıkla mücadelede ciddi bir etki yaratabilir.

Anketin ödülleri, anketin ne kadar süreceğine bağlı olacaktır. Anket ne kadar uzun olursa, daha fazla ödeme alacaksınız. Ayrıca, aldığınız davetlerin sayısı, hangi demografiye girdiğinize bağlı olacaktır. Anketler belirli türler aramaktadır ve bu kategorilerin bazılarında değilseniz, aldığınız davetlerin sayısı sınırlı olabilir.

İyi İçin Şikayete Karşı Şikayetler

Say So için İyi ile ilgili temel sorunlardan biri, programın kendisi hakkında çok az bilgi olmasıdır. Kazı yaptım ve fazla bir şey bulamadım. Birkaç kısa inceleme ve anket sayısı hakkında birkaç şikayet vardı, ancak bu konudaydı.

Bulduğunuz bilgilerin çoğu, programın kurulduğu 2012 yılından itibaren olacak. Web siteleri telif hakkı 2017 diyor, ancak güncellemeye ve geliştirmeye devam ediyorlarsa, bulduğum bilgilerin hiçbiri bunu yansıtmıyor.

Anket sahaları hakkında gördüğüm en yaygın şikayetlerden biri anketler için uygun değildi. Birçok kullanıcı anketlere davet edildiğini, ancak her bir anketin başında gerekli bilgileri doldurduktan sonra reddedileceğini söylüyor. Sorun şu ki, Say Yani bu anketleri yönetmiyor, sadece dağıtırlar.Bunun anlamı, bunların sonuçlarında bir sorun değil, anket oluşturucuların üzerinde.

En İyi Anket Siteleri

Bulduğunuz her anket sitesi farklı olacak. Her birinin işi ele almak için kendine özgü bir yolu vardır. Bazı programlar tamamladığınız her anket için size nakit verecek, diğer programlar ise size puan kazandıracak. Hediye kartlarını veya diğer ödülleri kullanmak için bu puanları kullanabilirsiniz. Sizin için en iyi programı bulmanız çok önemlidir. Neyse ki, senin için tüm bacak işlerini yaptım. Daha fazla harcama yapmak istiyorsanız, en iyi anket siteleri sayfasına gidin.

Hangi sitelerin size en çok zaman ayıracağınızı göstermek için bu siteleri inceledim, aynı zamanda endişelenmeniz gereken kırmızı bayraklara da işaret ettim. Yapabileceğiniz en kötü şeylerden biri, bir dolandırıcılık için kaydolmak. Bu gölgeli alanlardan kaçınmanıza yardımcı olabilirim.

İyi Karar İçin Öyle Say

So Good için Say'ın yasal bir web sitesi olup olmadığını merak ediyorsanız, artık merak etmeyin -% 100 gerçek. Ancak, mevcut en iyi anket sitesi mi? Muhtemelen değil. Anketleri tamamlarken hayır kurumlarına yardım edebilmeniz çok iyi bir fikirdir, ancak bu fikrin uygulanması mükemmel değildi. Benim gibi bir şey varsa, sürekli bir araştırma davetiyesi akışı istiyorsun ve bunu burada almayacaksın.

Anket yapma süreniz için en çok parayı yapmak istiyorsanız, Say İyi İçin Say, en iyi seçenek olmayabilir. Anketleri sadece dağıtmak yerine yöneten daha geleneksel bir anket programı ile daha iyi şansa sahip olacaksınız.

Say So Good'e bir şans vermek istiyorsanız, denemek tamamen ücretsizdir ve bir profil oluşturmak sadece birkaç dakika alır. Beğenmezseniz, zamanınızın bir anından başka hiçbir şey kaybetmediniz. Anketleri doldururken sadaka vermek için basit bir yol istiyorsanız, bir profil oluşturun. Belki benden daha iyi şansınız olur.

Videoyu izle: İYİ YORUM ATANLARA ABONE OLDUM

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları
Maliye

Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları

2008 mali krizinden sonra Steve ve Mary emekliliklerini ertelemek için zor bir seçim yaptılar. Tasarrufları yeterli olmasına rağmen, sadece doğru hissetmedim. “Mutlu emeklilikleri” vizyonu vardı - torunlarıyla vakit geçirmek, küçük bir göl evi satın almak, Yunanistan'a seyahat etmek - ve bunların hiçbiri var olan tüm doom ve kasvetli olanla hiç benzemiyordu.
Devamını Oku
Geleneksel IRA Kuralları ve Limitleri
Maliye

Geleneksel IRA Kuralları ve Limitleri

Roth IRA hakkında bugünlerde endişe duyduğumuzda, geleneksel IRA'lar kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Fakat bir Roth IRA'nın çok önemli olmasının birçok nedeni için geleneksel IRA'lar değerli olmaya devam ediyor. Kabul ediyorum - Roth IRA'nın büyük bir hayranıyım. Bence herkesin bir tane olmalı. Fakat geleneksel bir IRA'nın işi bitirdiği zamanlar vardır.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama J
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama J

Medicare'ye ayak uydurmanın çok zor olmasının bir nedeni de sürekli değişiyor olmasıdır. Hükümet her zaman sağlık hizmetlerine kısıtlamalar ekliyor ya da alıyor. Medicare kapsamı değişmeye devam etmekle kalmayıp, aynı zamanda ek sigorta da kapsamayı sürdürmektedir. Medicare mükemmel bir hükümet programıdır ve ülke çapında milyonlarca yaşlı için sağlık hizmeti sunmaya yardımcı olur, ancak her şeyi kapsamaz.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?"/>
Maliye

Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?

115.000 dolar borcunu nasıl aldın? 2003 yılında evlendik ve her biri evliliğe öğrenci kredi borcu getirdi. Her birimiz dereceleri elde etmek için özel üniversitelere gittik ve bu bizim borcumuzun büyük bir parçasıydı. Ayrıca bir araba kredisi ve bazı kredi kartı borcumuz vardı. 115.000 $ 'a kadar eklendi. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku