Maliye

Pinecone Araştırma İncelemesi

Pinecone Research, anket oyununun eski oyuncularından biridir ve sektörün uzun zaman öncülüğünü yapmaktadır. Ürünleri inceleyerek fazladan para kazanmanın kolay bir yolunu arıyorsanız, aramaya, listenin en üstünde olması gereken aramayı başlatmalısınız.

Hemen herkes fazladan para kazanmayı çok isterdi ve İnternet sayesinde binlerce farklı yol var. Blogunuzda reklam satmaktan Etsy'de ev yapımı ürünler satmaya kadar her şeyi yapabilirsiniz. En basit yollardan biri Pinecone Research gibi bir araştırma bölgesine katılmaktır.

Fikir basittir - sizi düşüncelerinize ve düşüncelerinize dayalı olarak cevaplayacağınız belirli anketlere davet eder ve size görevi tamamlamanız için size ödül puanları verecektir. Daha sonra bu puanları hediye kartları, nakit para ya da ödüller için kullanabilirsiniz. Bu kadar basit bir şey. Bunu Chuck E Cheese'in yaptığı gibi düşünün, ancak bilet kazanmak için oyun oynamak yerine, puan kazanmak için anketleri tamamlayın.

Bu yazı Pinecone Research'e ve dikkat etmeniz gereken tüm farklı yönlere bakacak, ancak Pinecone sizin için çalışmazsa. Endişelenme, gözden geçirdiğim birçok seçenek var.

Pinecone Araştırma Birleştirme

Pinecone Research ile çalışmaya başlamak kolaydır. Neredeyse başka bir sitede bir hesap yapmak gibi. Tek yapmanız gereken bir profil oluşturmak ve sonra kendiniz hakkında bazı temel soruları yanıtlamak. Size yaşınız ile ilgili genel sorular, evinizde kaç kişi ve ne yaptığınız ya da yapmayı sevdiğiniz şeyler hakkında sorular soracaklar.

Her zaman bir arada bu “ev” anketlerini almaya devam edersiniz ve Pinecone bunları hangi anketlere katılacağınızı görmek için kullanır ve size daha fazla fırsat sunar. Tamamen kendi hanehalkı soruları için ödül puanları almayacaksınız, ancak onlar sadece 5 dakika sürecek ve size ödül puanları için daha fazla fırsat verecektir.

Şu anda, Pinecone Research sadece Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya ve Birleşik Krallık'ta mevcuttur. Umarım, Pinecone müşteri tabanını ve yeteneklerini büyütmeye devam ettikçe, hizmetlerini daha fazla ülkeye sunacaklardır. Mevcut ülkelerden birinde değilseniz, bunun yerine kullanabileceğiniz başka birçok anket sitesi vardır.

İlk anketinizi bitirdikten sonra, Pinecone otomatik olarak adresinize ilk 3 dolarlık çeki gönderir. Bunu, tüm bilgilerin doğru olduğundan ve gelecekteki ödemelerinizi alabilmeniz için bir güvenlik önlemi olarak yaparlar.

Ödemeniz için bir çek beklemek istemezseniz, puanlarınızı kullanabileceğiniz başka birçok yol vardır. Paranızı alabilmenin bir başka yolu, PayPal hesabınızı bağlayarak ve puanların hesabınıza aktarılmasını talep etmektir. PayPal havalesi isteğinde bulunmak istiyorsanız, paranın hesabınıza girmesi genellikle yaklaşık 3-5 gün sürer.

Puanlarınızı kullanabilmenin bir başka yolu da, doğrudan size e-posta gönderecekleri bir Amazon hediye kartına sahip olmalarını sağlamaktır. Bu, puanlarınıza erişebilmeniz ve onları kullanabilmeniz için en hızlı yol olacaktır. Parayı Amazon'da harcamayı planladığınız sürece ortadaki erkeği de kesebilir ve parayı bir e-karta koyabilirsiniz.

Diğer seçenek ise, paranızı Starbucks, Walmart, iTunes ve diğer düzinelerce gibi diğer hediye kartlarında alabilmeniz. Ayrıca puanlarınızı kendi kataloglarında alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz. Oyunlardan elektroniğe kadar her şeye sahipler.

Pinecone Artıları

Bazı rakipleri ile bulamayacağınız Pinecone Research ile bulabileceğiniz birçok avantaj var. Pinecone'un rekabetin ötesine geçmesinin en büyük nedeni, anketleri için pazardaki herkesden daha fazla ödeme yapmak. Bitirdiğiniz her anket için yaklaşık 3 $ puan kazanacaksınız. Dışarıdaki diğer sitelere kıyasla, bu ödeyeceğiniz miktarın iki katı. Diğer sitelerden farklı olarak, para çekmeye karar vermeden önce belirli bir puan toplamanız gerekmez. Ödemenizi istediğiniz zaman alabilirsiniz. Bu senin paran, almak için bir eşiğe ulaşana kadar beklemene gerek yok.

Görevleri tamamlamak için gereken süreye baktığınızda, Pinecone piyasadaki diğer tüm liderlerle eşit durumda. Çoğu anket, ne kadar hızlı okunduğunuza ve gereken katılım düzeyine bağlı olarak 15 - 30 dakika sürecektir. Bazı anketler yalnızca birden çok yanıtı tıklatmanızı gerektirecek, diğerleri ise ifadelere veya sorulara dayalı olarak yanıt yazmanızı gerektirecektir. Tamamlamanız için daha hızlı anketler yapacağınızı keşfedeceğiniz başka pek çok site yok ve yaptığınız her biri yalnızca yaklaşık 0,50 dolar ödeyecek.

Pinecone'un çok fazla övgü aldığı bir başka alan, anketlerinin kalitesi ve ne sorulmakta olduğunun anlaşılması kolaylığıdır. Elde edeceğiniz en iyi tasarlanmış ve basit görevlerden bazıları var. Diğer şirketlerle, hayal kırıklığına ve az paraya yol açacak kötü hazırlanmış ve kafa karıştırıcı soruları var.

Pinecone Research ile çalıştığınız süre uzadıkça, bir ürün testi anketi yapmak için seçilme şansınız o kadar yüksek olur. Bu durumlarda, Pinecone size bir ürün gönderir, test edersiniz ve sonra sizin memnuniyetiniz veya yaşadığınız herhangi bir hayal kırıklığıyla ilgili bir anketi tamamlamanız gerekir. Parayı sadece anketten yapmakla kalmayacak, aynı zamanda ürünü de saklayacaksınız.

Pinecone'un bir başka eşsiz avantajı aktif kullanıcılarını iki haftalık ve çeyreklik bir çizime girmeleridir.Her aktif kullanıcı bir havuza konur ve her hafta 500 $ kazanmak için bir kazanan seçer ve çeyreklik çekilişe de 4.500 dolar kazanmak için girilir. Girilecek özel bir şey yapmanıza gerek yok, sadece aktif olun ve ekstra bonusu kazanma şansınız olacak.

Çam kozalağı

Pinecone 2013 yılında ödül sistemini değiştirdi ve bu sayılar kullanıcılardan düzinelerce ve düzinelerce şikayete neden oldu. 2013'ten önce, Pinecone Research'ün açık bir ödeme sistemi vardır. Bir anketi tamamladınız ve sonra ertesi gün hesabınızdaki nakit tutarı ile ödüllendirildiniz. Şimdi, onu bir nokta sistemine değiştirdiler. Hesabınızdaki parayı almak yerine, belirli sayıda puan alırsınız ve daha sonra bir çek veya hediye kartı için bu puanları kullanabilirsiniz. Bu ciddi bir değişiklik değil, ancak paranızı alabilmeniz için bir görevi bitirdiğiniz nokta arasındaki süreyi artırdı. Ertesi gün paranıza ihtiyacınız olmadığı sürece, bu büyük bir dezavantaj değil, ama beklemekten nefret ediyorsanız, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.

Pinecone'un en büyük tuzaklarından biri, her zaman yeni üyeler almamasıdır. Mysurvey gibi herkesin katılmasına izin verecek diğer sitelerin aksine Pinecone üyeliklerinde biraz daha kısıtlayıcıdır. Yeni üyeler kabul etmeyecek bazı dönemler vardır ve diğer noktalar, sadece web siteleri veya başka bir üye tarafından yönlendirilen üyeleri alırlar.

Tüm anketleri e-posta yoluyla alacağınız için, uygun olduğunuz bir anketle Pinecone'un size ulaşmasını beklemek zorunda kalacaksınız. Tamamladığınız daha fazla anket, daha fazla fırsatınız olacak, ancak yapabileceğiniz numarayla sınırlı kalabilirsiniz. Yeterliliğinize bağlı olarak, ayda bir aydan 4 ya da daha fazla aya kadar herhangi bir yerden alabilirsiniz.

Pinecone Research - Bilmeniz Gerekenler

Anket oyununa girmek istiyorsanız, Pinecone bunu yapmak için harika bir yerdir. Hesabınızı kurabilir ve şimdi başlayabilirsiniz. Muhtemelen, ilk anketinizi birkaç gün içinde alacaksınız.

Pinecone Research'ün ne kadar kolay başlayacağından dolayı, programı nasıl beğendiğinizi görmek için bir profil oluşturmamanız için bir sebep yok. Beğenmezseniz veya yeterince fırsat alamazsanız, bir sonraki anket sitesine geçebilir veya birden fazla siteyi kullanabilirsiniz. Bu, daha fazla ankete girmenin daha çok paraya dönüşeceği bir yol.

Pinecone Research, mevcut en iyi panel araştırma sitelerinden biri olarak kendini kurmuştur. Daha yüksek ödemeler, kolay nitelikler ve mükemmel bir itibara sahipler. Aslında, 213 diğer hizmetleri içeren SurveyPolice.com'daki en iyi çevrimiçi paneller listesinde 2. sırada yer alıyorlar. Ayrıca, GetPaidSurveys.com adresindeki # 10. Bu servislerin her ikisi de, çeşitli panel araştırma gruplarına bakmaktan yılların tecrübesine sahip profesyonel eğitmenler kullanır.

Elbette, Pinecone Research'ün ikinci bir gelirini kazanmayacaksınız, ancak cebinizde ekstra bir değişiklik yapmanın hızlı ve basit bir yolu.

Videoyu izle: FNAF: Ultimate Custom Night Oynuyoruz - BÖLÜM 3 - FİNAL

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="İki öğretmenin borçları 92.000 dolar borçlandı"/>
Maliye

İki öğretmenin borçları 92.000 dolar borçlandı

Bize biraz kendinden bahset Bizim isimlerimiz Bryant ve Emily Adler. Tennessee’de öğretmenleriz. Yaklaşık 2,5 yıldır evliyiz. Aile ve arkadaşlarla seyahat etmeyi, yemek yapmayı ve zaman geçirmeyi seviyoruz. İnsanların borç ortasında umut bulmalarına yardımcı olmak için bir tutkumuz var. 92.000 dolar borcunu nasıl aldın?
Devamını Oku
Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?
Maliye

Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?

Çok fazla zaman, insanlar finansal eğitimini olayların, koşulların, hayat derslerinin veya sınırlı eğitim kaynaklarının elinde bırakıyorlar. Kişisel deneyimlerimden öğrendiğim gibi (aklımı, aldığım en kötü mali tavsiyeden yeniden eğitmek zorunda kaldım), diğerlerinin kim olduğunu bilmediğiniz sürece, finansal eğitiminizin ayrıntılarını tamamen başkalarının ellerine bırakmanız tehlikeli bir hamledir. ve inandıkları şey.
Devamını Oku
Bir Bütçe Üzerindeki Evinizi Nasıl Yeniden Yapılandırın
Maliye

Bir Bütçe Üzerindeki Evinizi Nasıl Yeniden Yapılandırın

Ev tadilatı ve iyileştirme maliyetleri, izin verirseniz pahalı olabilir, ancak bir bütçeyi yeniden düzenlemek için birçok yol vardır. Yeniden düzeniniz ya da evinizin iyileştirilmesi, bir odayı yeniden inşa etmek, bir bodrum katını bitirmek, evinizi düzenlemek ya da sadece yıpranmış eşyaları yenilemek ve değiştirmek anlamına gelse de, evinizi perakende satış maliyetlerinden daha az bir oranda iyileştirmenize yardımcı olacak çeşitli yollar mevcuttur.
Devamını Oku
Evinizde (Yatırım için) Para Çekme Refinance Yapmalı mı?
Maliye

Evinizde (Yatırım için) Para Çekme Refinance Yapmalı mı?

Evinizde yatırım yapmak için para kazanma hakkını hiç düşündünüz mü? Bir çok insan var. Bu soruyu bir okuyucudan aldım. Merhaba Jeff, videolarınız ve eğitim siteleriniz için teşekkürler! Çok meşgul olduğunu biliyorum ve bu basit bir cevap olabilir, bu yüzden cevaplamak için zaman alabilir eğer teşekkür ederim!
Devamını Oku