Maliye

P2P Yatırım Yazılım - NSR Invest Review

Ödünç Kulübünüz ve Prosper gibi sitelerden yatırım yapmak için peer-to-peer (P2P) öğreniyorsanız, NSR Invest hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Şirket, bu platformlardaki yatırımcıların portföylerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olmak için büyük P2P borç verenleriyle birlikte çalışan bir yazılım hizmeti sunmaktadır.

NSR Invest, P2P kredilerine yatırım yapmak isteyen, kendiniz yap-yap yatırımcı kalıplarına uymayan ve süreçte çok miktarda yardım ve destek almayı tercih eden kişiler için özellikle faydalı olacaktır.

NSR Invest, bireysel yatırımcılara yardımcı olmanın yanı sıra, finansal danışmanların müşterilerine tak-çalıştır Marketplace Lending yatırım fırsatları sunmalarını sağlıyor.

NSR Invest hakkında

Denver, Colorado'da bulunan NSR Invest, Lend Academy Investments ve Nickel Steamroller'ın birleşmesiyle 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirket, özel bir fon ve bireysel yönetilen hesaplar etrafında merkezileştirilmiş yenilikçi finansal ürünler getiren kayıtlı bir yatırım danışmanıdır. NSR Invest artık P2P kredisi yatırımlarında 100 milyon $ 'dan fazlasını yöneten binlerce müşteriye yardımcı oluyor.

Şirket, P2P kredilendirme sitelerinin yatırım tarafında uzmanlaşmıştır. P2P kredileri, borç verenleri ve yatırımcıları geleneksel bankaların hizmetlerini kullanmadan krediler yaratmak için aynı platformlarda bir araya getirerek borç verme dünyasını süpürüyor. Bu doğrudan ilişki, borçlular için genellikle daha düşük faiz oranları olan, ancak yatırımcılar için daha yüksek getiriler ile sonuçlanmaktadır. “Orta adam” ın (a.k.a., banka) ortadan kaldırılması, bunu mümkün kılar, çünkü ana bankacılığın bir parçası olan borç verme maliyetlerini ortadan kaldırır.

NSR Invest, P2P yatırımcıları için yatırım sürecini hızlandırmak için çalışıyor. P2P platformlarındaki yatırımcılar, kendi kişisel kredi kriterlerini karşılayanları bulmak için yüzlerce krediyi elemek zorundadır. Ayrıca, aşağıya düşme riskini en aza indirecek bir kredi portföyü ya da “notlar” olarak adlandırılan kredilerden oluşan bir şerit oluşturmalıdırlar.

NSR Invest'in resmin içine girdiği yer burası. P2P yatırımcılarına aşağıdaki kaynakları sağlarlar:

  1. Varsayılan riski azaltırken daha yüksek getiri oranı hedefleyen özel kredi algoritmaları
  2. Otomatik yatırım yürütme hızları, en kaliteli kredilere daha hızlı erişim sağlar
  3. P2P kredisini yatırımcı için tamamen elden geçirme çabası yapma becerisi
  4. Yatırım sürecinin her noktasında size “müthiş bir deneyim” sunmaya kendini adamış bir ekip sağlıyorlar.

Kısacası, NSR Invest gizemini P2P yatırımından çıkarır, geri dönüşünüzü artırırken, süreçte daha az çaba harcamanızı sağlar. Onlar, daha iyi şeyler için zamanınızı özgürleştiren P2P yatırımı için bir yatırım yönetim hizmeti olarak hareket ederler.

Düzenleyici konular nedeniyle NSR Invest şu dokuz eyalette henüz mevcut değildir: Alabama, Maryland, New Jersey, New Mexico, Kuzey Carolina, Kuzey Dakota, Ohio, Pennsylvania ve Tennessee.

NSR Invest Nasıl Çalışır?

NSR Invest, Lending Club, Prosper ve Funding Circle ile çalışır ve NSR Invest sitesinden NSR Invest platformunuza bu platformları ekleyebilirsiniz. Site, üç P2P platformunun hepsiyle eksiksiz bir API entegrasyonuna sahiptir.

Tamamen yönetilen hesaplar. Adından da anlaşılacağı gibi, bu hesaplar doğrudan NSR Invest tarafından yönetilmektedir. Daha düşük hedef riski ve volatilite ile daha yüksek hedef getirileri sağlarlar, hepsi de yatırımcıdan çok az çaba gerektiren bir elden çıkarma yatırım stratejisine sahiptir.

Tamamen yönetilen hesaplar üç hesap stratejisi sağlar:

  • muhafazakâr - Bu strateji% 5 net getiriyi (ücretler ve harcamalardan sonra) hedefler
  • Dengeli - Bu strateji% 7 net getiriyi hedefliyor
  • iddialı - Bu strateji% 10 net getiriyi hedefliyor

NSR Invest, 31 Ekim 2015 itibarıyla Muhafazakâr stratejide% 5.48, Dengeli stratejide% 10.44 ve İddiası stratejisinde% 11.42 net performans elde etmiştir. Bunlar, Prosper veya Lending Club ile yaptığınız yatırımlardan şu anda elde ettiğiniz getirilerden daha iyi ise, NSR Invest'e bir göz atmanız gerekir.

Öz-yönelimli hesaplar. Bu hesaplarla, önceden oluşturulmuş NSR Picks kredi modellerini kullanmayı seçebilir veya kendi yatırım stratejinizi tamamen özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, bir yöntem kombinasyonu da kullanabilirsiniz.

Minimum hesap bakiyesi. Tamamen yönetilen hesaplar en az 10,000 dolar gerektirir. Öz-yönelimli hesaplar minimum 5000 $ gerektirir.

NSR Invest ile hesaplar herhangi bir zamanda iptal edilebilir, ancak 14 gün önceden bildirilmelidir.

NSR Yatırım Özellikleri ve Yararları

NSR Invest, P2P kredilerine yatırım yapmak isteyen kişilere çeşitli avantajlar sunmakta, ancak ya bu süreci tam olarak anlayamamaktadır ya da büyük, iyi çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturmak için gerekli olan zaman ve çaba harcamak istememektedir. Özellikle çeşitli P2P platformlarında kredi ve notlar.

Geri-test filtresi. Bu araç kendi filtreleme stratejilerinizi oluşturmanıza ve test etmenize izin verir. Ve bir kez test edildikten sonra, otomatik yatırım yapma yeteneği oluşturmak için bu stratejileri kullanabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve ücretler. NSR Invest, ücretlerini sadece atıl nakit miktarına ve NSR Invest tarafından yapılan yatırımlara ve ancak hesabınızın toplam bakiyesi 20.000 ABD Doları'nı geçtiğinde ücretlendirir. Örneğin, 100.000 $ 'lık nakit paranız olduğunu ve NSR Invest'e kaydolmadan önce Lending Club'a 50.000 $' lık not aldığınızı varsayalım. Bu ücret, yalnızca 100.000 ABD Doları değerindeki ve henüz elinizde olmayan 50.000 ABD Doları değerindeki bir tutarı tahsil edemez.

Programa başladığınızda herhangi bir kurulum ücreti yoktur. Öz-hesaplarda hesaplanan yıllık ücret, hesap bazında hesaplanır ve bunun ne olacağını özel olarak belirlemek için matematiksel bir denklem kullanır. Tahmini aralıklar sağlanmamıştır.

Tam Yönetilen Hesaplarda, yıllık ücret hesap bakiyesinin% 0,60'ıdır.

IRA ve Güven hesapları. NSR Invest aracılığıyla bir IRA kurabilir ve hatta mevcut bir 401 (k) hesabını IRA'ya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, üzerinde çalıştığınız P2P platformuna bağlı olarak bir güven hesabı oluşturabilirsiniz.

P2P Fonu. Bu, NSR Invest aracılığıyla mevcut olan P2P yatırım platformları için bir yatırım fonu var. Fon, Lending Club, Prosper, Upstart ve Funding Circle tarafından finanse edilen kredilere yatırım yapmaktadır. Fon, ücret ve giderlerden sonra% 10 net getiri hedeflemektedir.

Fona yatırılacak minimum tutar 250.000 $ 'dır - fona yatırım yapmak için akredite bir yatırımcı olmanız gerekir. Fon, aylık bazda (% 0.125), yatırımcının hesap bakiyesinin% 1,5'ine eşit bir yıllık ücret almaktadır.

NSR Sizin İçin Yatırım Yapacak mı?

P2P kredi yatırımlarının faiz getirileri ile çekildiyse - ve kim olmayacaksa - NSR Invest aracılığıyla bunu yapmayı düşünebilirsiniz. Servis, sizin için yatırım seçiminin yanı sıra, alımların yürütülmesi ve portföyünüzün bakımını da üstlenebilir.

P2P yatırımı son derece faydalı olabilir, ancak önemli miktarda zaman ve dikkat gerektirmektedir. NSR Invest bu yükü sizden çıkarabilir ve düşük riskli, yüksek getiri portföy dengesini elde etmenize yardımcı olur.

Eğer P2P kredilerine yatırım yapma fikriyle oynuyorsanız ya da şimdiden bunu yapıyorsanız ama sıkıcı ve zaman alıcı bir iş arıyorsanız NSR Invest'i deneyin. 20.000 dolarlık yatırım yapmaya hazır olup olmamanız veya 500.000 dolarlık yatırım yapmanın en iyi yolu ne olacağını bilmek istiyorsanız, Good Financial Cents size yardımcı olmak için burada!

Videoyu izle: Finansal Danışmanlar için P2P Kredisi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Akran İş Kredileri
Maliye

Akran İş Kredileri

Birkaç yıl öncesine kadar, küçük işletmeler bankalardan ve diğer geleneksel kaynaklardan işletme kredileri almakla sınırlı kalmıştır. Ancak son birkaç yıl içinde başka bir kaynak açıldı ve bu da eşler arası (P2P) ticari krediler. Bunlar özellikle küçük işletmeler için özel olarak hazırlanmış kredilerdir ve küçük işletme sahiplerinin bankalarda bulabileceklerinden daha fazla kredi seçeneği sunarlar.
Devamını Oku
E-Poll Pazar Araştırması İncelemesi
Maliye

E-Poll Pazar Araştırması İncelemesi

Çevrimiçi para kazanabileceğiniz binlerce ve binlerce farklı yol var, bazıları da diğerlerinden daha meşru. Fazladan bir harcama parası ya da ikinci bir gelir arıyorsanız, bunu kanepenizin rahatlığını bırakmadan yapabileceğiniz birçok yol vardır. Ekstra harcama parası kazanmanın en kolay yollarından biri, bir anket sitesine kaydolmaktır.
Devamını Oku
2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri
Maliye

2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri

En iyi koruma parasının satın alınmasını istiyorsanız, en iyi araba sigortası şirketlerinden birinden bir otomatik politika satın almak esastır. Saygın bir sağlayıcıdan yüksek kaliteli bir politika satın alarak, hem hayatın hem de hayatınızı değiştiren finansal kayıplardan korunma elde edersiniz. Eşsiz sigorta gereksinimlerinize göre tasarlanabilen politikalara ek olarak, en iyi araba sigortası şirketleri genellikle üstün müşteri hizmetleri, faturanızı ödeyebileceğiniz veya politika ayrıntıların
Devamını Oku