Maliye

Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım

Peer Lending Server, eşler arası (P2P) kredisi yatırımı için tamamen otomatik bir yatırım çözümüdür. P2P ödünç veren sitelerden biri olan Lending Club ile çalışır ve Windows, Mac veya Linux'ta çalışır. Peer Lending Server'ı benzersiz kılan şeyin en azından bir kısmı, kredi sigortası. Bu işlem, yeni krediler listelendiğinde, ikincisinin bir kısmında yapılabilir.

Peer Lending Server Nasıl Çalışır?

İşletim sisteminiz için tasarlanmış Peer Lending Server Virtual Box'ı indirip yükleyebilirsiniz. Peer Lending Server'ı kurarak başlarsınız ve ancak o zaman Lending Club API bilgilerinizi ve program seçeneklerinizi eklersiniz. Buradan, yatırım yapmak için kredi seçmenize yardımcı olmak için kullanmak istediğiniz filtreler oluşturabilirsiniz.

Sistem, mevcut notları filtreleyecek ve filtrelerinizle eşleşecek olan Ödünç Verme Kulübü hakkındaki en son notları indirmenize ve göz atmanıza izin verecektir. Bir düğmeye tıklama ile, filtre kriterinizle eşleşen tüm listelenen kredilere otomatik olarak yatırım yapabilirsiniz. Önceden Akran Kredisi Sunucusuna yatırdığınız notlar elbette hariç tutulur. Daha sonra hizmeti, seçtiğiniz zamanlarda kredileri otomatik olarak filtrelemeye başlatacak şekilde zamanlayabilirsiniz.

Platform, her nota yatırmak istediğiniz miktarı ve sipariş başına maksimum notu seçmenizi sağlar. Ayrıca hesabınızda minimum nakit seviyesini korumayı seçebilirsiniz.

Ayrıca, filtre başına izin verilen maksimum notların yüzdesini de ayarlayabilirsiniz. Hizmet, belirli bir alandaki filtre notlarını sıralamanıza olanak tanır. Bu, en yüksek sıralama filtrelerinin kriterlerini karşılayan notalara daha yüksek bir öncelik verecektir.

Akran Kredisi Sunucusu, herhangi bir kredinin kredibilitesini belirlemek için ek veri noktaları içeren harici verileri kullanır. Riski önemli ölçüde azaltırken, yatırım getirisini artırmaya yardımcı olmak için makroekonomik verileri içeren istatistiksel modeller kullanırlar.

Yapay zeka kullanımı sayesinde, hızlı bir şekilde kredilerinizi üstlenebilirsiniz. Yapay zeka karmaşık ilişkileri çözer, verimliliği artırır ve hataları önler.

Hizmet, Pasifik Standart Saatinde çalışacak şekilde ayarlanmıştır ve saat diliminizi değiştirmek desteklenmez veya önerilmez. Peer Lending Server da her zaman “açık” bir hizmet olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle her zaman açık kalacak ve uyku modunun devre dışı bırakıldığı bir bilgisayara kurulmalıdır. Bu, bir dizüstü bilgisayardan ziyade ev tabanlı bir masaüstü bilgisayara yüklemeniz olasılığının daha yüksek olacağından, sık sık kapatıldığı anlamına gelir.

Peer Lending Server'ı kullanmanın en önemli avantajlarından biri, evinizdeki bilgisayardan geçtiği için (yukarıdaki paragrafta belirtilen sebepten dolayı), parolanız ve API'niz özel olarak korunabilir. Kimlik bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmanıza veya paylaşılan kaynakları beklemenize gerek yoktur. Uygulama, kendi bilgisayarınızda çalışır ve yatırım yapmak için kredi ve not ararken “ilk sırada” olmanızı sağlar.

Akran Kredisi Sunucusu Araçları ve Özellikleri

Peer Lending Server, Lending Club'da yatırımcı olarak başarınızı artırabilecek çok sayıda araç ve özellik sunar.

Otomatik yatırım. Peer Lending Server, Lending Club için eksiksiz bir “anahtar teslim” yatırım uygulamasıdır ve Lending Club API uyumludur. Düşük algılama, kaydedilmiş Lending Club filtrelerinin yürütülmesi, servis zamanlarını programlayabilme ve her bir işlemin ayrıntılı bir kaydını sunar. Ayrıca, sipariş başına yapılandırılabilir maksimum kredi ve yapılandırılabilir yatırım dolar tutarları ve sipariş teslimini devre dışı bırakmak için yapılandırılabilir bir seçenek sunar. Tercih ettiğiniz minimum nakit düzeyini korumanıza ve izin verilen sipariş başına maksimum not yüzdesine göre yapılandırabilmenizi sağlar.

Makine öğrenme. Sistem, hızlı kredi tahmininin yanı sıra hızlı kredi tahmininin yanı sıra gelişmiş bir degrade barındırılan model sağlar. Analytics, tahmini yatırım getirinizi sağlar ve teknik bilgi gerektirmez.

Filtreler. Yatırım stratejinizi eşleştirmek için önceden ayarlanmış filtreleri ve özel filtreleri kullanabilirsiniz. Filtreler, yatırım projeksiyonlarına dönüş için yapay zeka alanlarını içerir. Her alanla ilgili kapsamlı yardım da var - sistemi çalıştırmak için teknik bir deha olmak zorunda değilsiniz.

Akran Kredisi Sunucusu analizi. Buna, özel filtreleri, anında ve öngörülen yatırım getirisini, genişletilmiş getiri metriklerini ve ücretli, varsayılan ve geç istatistikleri de içeren kredi durumunu test etme olanağı dahildir. Aynı zamanda çubuk grafikler ve pasta grafikler, yanı sıra çoklu perspektif ve görüşlerden ortak alan kategorileri ile birlikte gelir.

Kullanım kolaylığı. Akran Kredisi Sunucusu “set ve unutma” esasına göre çalışacak şekilde ayarlanmıştır. Otomatik yatırımları yapılandırmak, filtrelemek ve çalıştırmak için birkaç adım atmanız yeterlidir ve birkaç dakika içinde çalışıp çalışabilirsiniz.

Hız. Peer Lending Server, ikincisinin küçük bir bölümünde yer alan arama ve modelleme teknolojisini kullanarak kendisini “çılgınca hızlı” olarak tanımlar. Bu, en popüler yatırım fırsatlarını yakalarken eğitimli yatırım kararları vermenizi sağlar.

Akran Kredisi Sunucusu Forumu. Forum aslında LendAcademy.com tarafından barındırılıyor ve hem Peer Lending Server'ın teknik yönleri hem de sistemden en iyi şekilde yararlanmak için yatırım stratejileriyle ilgili yüzlerce tartışmaya sahip.

Platformda ayrıca bir blog var, ancak sadece yarım düzine makale var, bu nedenle bu özellik çok sınırlı bir kullanıma sahip olacak.

Akran Kredisi Sunucusu Kullanmak ücretsizdir. En iyisini en iyi şekilde kurtardık. Peer Lending Server'ın fiyatını geçemezsiniz çünkü kullanımı tamamen ücretsizdir.

Ödünç Verme Sunucusunu Denemeli misiniz?

Peer Lending Server, P2P platformları için çeşitli P2P otomatik yatırım hizmetlerinden biridir. Servis tamamen ücretsizdir, bu yüzden en azından hizmeti denemekle kaybedecek bir şeyiniz yok. Eğer Lending Club'da aktif bir yatırımcıysanız, o zaman kesinlikle bir tür otomatik yatırım hizmeti kullanmanız gerekecektir ve Peer Lending Server tam paketi sunar.

Belki de Peer Lending Server'ın en büyük dezavantajı, yalnızca başka bir P2P platformunda değil, Lending Club ile birlikte kullanılabileceğidir. Ancak bu sınırlamanın yanı sıra, ev bilgisayarınıza indirilmiş olması nedeniyle daha yüksek seviyede güvenlik ve yeni kredilere daha hızlı erişim sunan bir tam hizmet platformudur. Bu, size yeni kredilere anında erişim avantajı sağlar, ayrıca kimlik bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşma gereğini ortadan kaldırır.

En iyi P2P otomatik yatırım hizmeti mi? Bu muhtemelen her şeyden daha çok tercih meselesidir. Her yatırımcının kendisine en uygun hizmeti bulması ve bunun her biri tarafından sunulan tercih edilen araçlara ve özelliklere bağlı olması gerekir. Ancak Peer Lending Server'ın ücretsiz olduğu göz önüne alındığında, en azından bir test çalışması yapmak için kendinize borçlusunuz.

Videoyu izle: CS: GO - Rekabetçi Maçlar İçin Bilinmesi gereken 10 Kod

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Temmuz Giveaway Kazananlar!
Maliye

Temmuz Giveaway Kazananlar!

Öncelikle, favori amaçlarını aday gösteren herkese teşekkür etmek istiyorum. Bütün dünyaya inanılmaz işler yapan ve teslim edilen birçok büyük organizasyon vardı. Bu organizasyonların yaptığı tüm çalışmalardan dolayı minnettarız ve gelecekte daha fazla Giving Challenges'e sahip olmayı bekliyoruz!
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="ThredUP İnceleme: Bir Online Consignment Store Çabaya Değer mi?"/>
Maliye

ThredUP İnceleme: Bir Online Consignment Store Çabaya Değer mi?

Bu sene ihtiyacım olan şeyle yaşamak için bilinçli bir çaba gösterdim ve artık kullanmadığım şeyden vazgeçtim. Sadece eşyalarımın yüzde 40'ını kurtardım ve daha küçük bir daireye taşındım, süreci ve sonuçları çok beğendim. Bunu kısmen yaptım çünkü her zaman dolu dolabımdan yoruldum ve kısmen de her şeyi yeni, daha küçük daireme sığdırmak istedim.
Devamını Oku
Skillshare Gözden Geçirme: Side Gig Skills Herkes Gelirlerini Arttırmayı Öğrenebilir
Maliye

Skillshare Gözden Geçirme: Side Gig Skills Herkes Gelirlerini Arttırmayı Öğrenebilir

Ödeme zamları sadece gerçekleşmez. Çoğu zaman, işyerinizde veya yanınızdaki rekabet gücünü korumak için yeni beceriler öğrenmeniz beklenir. Zamanınız sınırlıdır, ancak ilerlemeyi sürdürmeyi öğrenmeye devam etmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur. İşte bu yüzden hustlers, bir saatten daha kısa sürede yeni beceriler öğrenmek için Skillshare gibi çevrimiçi öğrenme hizmetleri kullanıyor!
Devamını Oku
Canlı Örnek İnceleme
Maliye

Canlı Örnek İnceleme

Evden ikinci bir gelir elde etmek, bir rüya gibi geliyor, değil mi? Hepimiz kanepemize oturmayı sevmiyor, Netflix'i izliyor ve ceplerimize biraz daha para koyalım mı? İnternet sayesinde, boş zamanlarında biraz fazladan para harcayabileceğiniz birkaç yol var. “İnternetten para kazanmak” için arama yaptıysanız, çevrimiçi para kazanabileceğiniz binlerce ve binlerce yolu gördünüz.
Devamını Oku