Maliye

Panda Araştırma İncelemesi

Online para kazanma fikri inanılmaz derecede çekici. Kim kanepelerinde otururken para kazanmak istemiyor? İnternette para kazanmanın yüzlerce yolu vardır, ancak bir Google araması yaparsanız, bir kısmı yasal olmaya devam edecek, diğerleri ise dolandırıcılık olacak. Daha fazla harcama yapmak istiyorsanız, bir anket sitesi bunu yapmanın harika bir yoludur, ancak hangisi sizin için en iyisi olacaktır.

Çevrimiçi anket dünyasında arama yaptıysanız, muhtemelen Panda Research'ü duymuşsunuzdur. Onlar en popüler seçeneklerden birisidir ve büyük olasılıkla bir veya iki kez isimlerine girdiniz. Sadece isimleri bir veya iki kez açılmaya devam ettikleri için en iyi seçenek oldukları anlamına gelmez. Bu makalede, Panda Research'ün sizin için en iyi seçim olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak avantaj ve dezavantajları ele alınacaktır.

Arka fon

Panda Research, 2005'te kuruldu ve bu da onları piyasadaki eski programlardan biri haline getirdi. Illinois merkezli bir pazarlama şirketi olan A & A marking, Inc. A & A ayrıca MindsPay ve InboxPays gibi başka anket sitelerine de sahiptir. Bu ek sitelerin her ikisi de müşterilerden harika yorumlar içerir ve bunlardan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, en iyi anket siteleriyle ilgili yayınımı kontrol edin. Bu gönderi hangi anket sitelerinin en iyi incelemelere sahip olduğunu ve hangilerinin size en çok para vereceğini gösterecektir.

Anket sitesi bir aldatmaca olup olmadığını kontrol etmenin bir yolu, şirkete, finansal güvenlik ve güvenilirlik gibi birkaç farklı kategoriye dayanan bir not veren Better Business Bureau ile şirketi kontrol etmektir. Panda Research'in şu anda bir BBB derecesi var, ancak ana şirketlerinde şu anda bir tane yok, bu da biraz tuhaf. Her anket sitesi BBB'den bir derecelendirmeye sahip olmasa da, bunların büyük çoğunluğunun on yılı aşkın bir derecesi vardır.

Panda Araştırmalarına Başlarken

PandaResearch.com'a ilk gittiğinizde, web sitelerinin çok tarihli olduğunu fark edeceksiniz. Tasarımı birkaç yıl içinde güncellemediklerini söyleyebilirsin. Kötü tasarım bir anlaşma kırıcı değildir, ancak birçok kullanıcının programın özgünlüğüne dikkat çekmesini sağlayabilir. Web sitesi kendisi temiz ve çok basit. Fantezi çan veya ıslık yoktur. Bu basittir ve daha önce bir anket programına hiç katılmamış olsanız bile, web sitesinde gezinmek kolaydır.

Panda'nın en üstünde, Araştırma sayfası müşterileri için 2,218,359 dolar ödediklerini belirten bir kutu. Bu etkileyici bir sayı, ama biraz araştırma yaptım ve bu sayılar birkaç yıl içinde değişmedi. Belki de yeni hesaplamalar yapmaya karar vermediler, ancak sayıyı olabildiğince sık güncellemeye devam edeceklerini varsaydınız.

Web sitelerine göre, Panda Research ile para kazanmanın birkaç yolu vardır. Sitede, ödeme alabileceğiniz tüm farklı yolları gösteren bir kutu var. Açıkçası, anketleri tamamlayabilirsiniz, ancak tekliflerine katılarak, arkadaşlarınıza atıfta bulunarak ve yalnızca reklamverenlerinden size gönderdikleri e-postaları okuyarak para kazanabilirsiniz. Kutunun son detayı, üyelerine her ayın 1. ve 15. günleri PayPal üzerinden ödeme yapmalarıdır.

Panda Research programına kaydolmak istediğinize karar verirseniz, anket sitesine katılmanız zahmetsizdir. Rakiplerinin çoğu gibi, birkaç dakika içinde bir hesabınız olabilir. Tek yapmanız gereken “kayıt ol” düğmesine tıklamak, kendiniz hakkında bazı temel bilgileri girmek ve daha sonra e-posta adresinizi onaylamak ve daha sonra bir hesabınız olacaktır. Bu kadar kolay. Size bir kuruşa mal olmayacak ve bitirmeniz 10 dakikadan daha kısa sürecektir.

Panda Araştırmaları ile Para Kazanmak

Bahsettiğim gibi, Panda programı ile para kazanmanın birkaç yolu var, ancak bu makale sitenin anketi alma bölümüne odaklanacak. Hesabınızı oluşturduktan sonra, size hak ettiğiniz herhangi bir anket fırsatını göndermeye başlayacaklar. Bazı üyelerle, kaydolduğunuz anda bir anketiniz olabilir, ancak diğer üyeler ilk davetlerini almak için bir gün veya daha fazla süre bekleyebilir.

Panda'nın bu alanlardan biri, anketlerin bazılarından yüksek ödeme yapmasını sağlıyor. Üst düzey fırsatlarından bazıları, tamamlanmak üzere 40 ABD doları ödüyorlar. Bu, İnternet'teki diğer anket sitelerinden daha yüksektir. Açıkçası, bu yüksek ödemeler, bitirmek için bir saat veya daha fazla sürebilir daha uzun bir anket ile geliyor ve bu fırsatlar kıt. Aldığınız anketlerin geri kalanı, bitirmek için birkaç dolar (1.50 $ - 3 $) civarında olacak. Sorun, anketlerin çoğunun bir yakalamayla gelmesidir. Anketi tamamladığınızda, genellikle sonunda bir teklif sunan anketi tamamlarsanız ve paranızı anketten almak için teklife katılmanız gerekiyorsa ödeme alırsınız. Anketlerin hepsi böyle değil, üye değerlendirmelerinden çok büyük bir çoğunluğu.

Paranızı Panda Research'ten almaya hazır olduğunuzda, “çalışanlarını” her ayın 1. ve 15. günlerinde ve yalnızca PayPal üzerinden ödediklerini hatırlatacaklardır. Yerleştirdikleri başka bir kısıtlama, PayPal hesabınıza para çekme isteğinde bulunabilmeniz için en az 50 ABD doları biriktirmeniz gerektiğidir. Bu, rakiplerinden çok daha yüksek. Diğer sitelerin çoğunluğu, 20 $ civarında daha düşük bir eşik değerine sahiptir, bu da ulaşılması daha kolaydır. Bu 40 anketten birini almadıkça, 50 dolara kadar çıkmanız biraz zaman alabilir.

Şikayetler

Panda Research'ün bir sürü tuzağının olduğu aşikar. Sitede basit bir Google araştırması yaparsanız, çok sayıda kızgın üye bulabilirsiniz.Gördüğüm en yaygın şikayetlerden biri, paralarına erişmeye çalışırken ödeme süreciyle ilgiliydi. Orada düzinelerce ve onlarca üye var, tamamlanmış anketler için hiç kredi almadıklarını söylediler ve para çekmeye çalıştıklarında, PayPal hesabında hiç para almadılar. Panda Research, doğrulama ve bekleme sürecinin biraz zaman alabileceğini size önceden bildiriyor, ancak paralarını görmeden 90 gün önce aldığı raporlar var.

Diğer bir ortak şikayet müşteri hizmetleri eksikliğidir. Açıkça, siteyle ilgili birçok sorun var ve üyeler yardım için şirkete ulaştığında yanıt alamadılar. Bu site hakkında en büyük kırmızı bayraklardan biridir. Göz ardı edebileceğiniz pek çok şey var, ancak var olmayan bir müşteri hizmetleri ekibi bunlardan biri değil.

Size diğer sık ​​sık şikayetlerinizi söylemem gerektiğini sanmıyorum ama yine de gidiyorum. Bazı anketleri tamamlamak için farklı “özel teklifler” denemeniz gerçeği büyük bir hayır-hayır. Elbette, bazıları ücretsiz teklifler, ancak diğerleri kredi kartı bilgilerinizi gerektiriyor ve anketi bitirme teklifini kabul etmedikçe ödüllerinizi almayacaksınız.

Panda Araştırma bir aldatmaca veya okunak mı?

Benim için bu cevaplanması zor bir soru. Dürüstçe söyleyebilirim ki Panda Research, tanımlamaya dayalı bir “aldatmaca” dır. Teknik olarak, anketler için size para ödeyecekler ve paranızı alacaksınız, ancak atlamak zorunda kaldığınız birçok engel var ve paranızı almak için birkaç ay bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, Panda Research'ten önce katılacağım diğer sitelerin DOZENS'i var. Tabii ki, 40 dolarlık anketi dolduranlardan birine inme şansınız var, ancak programdaki tüm sorunları haklı çıkaracak kadar almıyorsunuz.

Panda Research'e bir şans vermek istiyorsanız, bunun için gidin. Ücretsiz ve katılmak kolay, yani bundan nefret ederseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. Şahsen, piyasadaki diğer daha güvenilir şirketlerin bazılarını öneriyorum. Hangisinin sizin için en uygun olacağına karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, “En İyi Anket Siteleri” sayfasına bakın ve incelediğim tüm farklı programlara göz atabilirsiniz. Tüm sitelere kendiniz katılarak zamanınızı boşa harcamayın, tüm bu kirli işleri sizin için yaptım.

En İyi Anket Siteleri

Panda Research'ü bir “Scam” olarak tanımlayamasam da, eminim ki en iyisinden uzak olduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, sitelerin tüm avantajlarını ve eksilerini özetlediğim En İyi Anket Sitesine gidin ve nakit ya da puan ödüllendirirseniz nasıl ödeme alacağınıza dair farklı faktörleri ve size erişebileceğiniz yolları öğrenin. senin paran. Daha fazla harcama yapmak istiyorsanız, aramanızı yönlendirmek için bu gönderiye göz atmanızı öneririz.

Videoyu izle: Dashy Panda İncelemesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ulusal Yaşam Grubu Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Ulusal Yaşam Grubu Hayat Sigortası İncelemesi

Herhangi bir iyi, sağlam mali plan oluştururken hayat sigortası koruması düşünülmelidir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, kazazedeleriniz tarafından çok çeşitli nedenlerle kullanılabilir. Bunlar, bir ev ipoteği de dahil olmak üzere, borçların ödenmesini ve cenaze ve diğer nihai masrafları ödemeyi ve aylık faturaların ödenmeye devam etmesini sağlamayı içerebilir.
Devamını Oku
GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?
Maliye

GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?

İş değişmelerinin ne kadar yaygın olduğu ve gerçekte emeklilik birikimlerini yuvarlama ihtiyacı göz önüne alındığında bu önemli bir sorudur. Emeklilik planları şimdi iki cephede karmaşıktır - vergi öncesi ve sonrası vergi katkısı yapmak, sonra geleneksel vergi ve Roth IRA'lar arasındaki bu vergi düzenlemesinden faydalanmak için bunları ayrıştırmak.
Devamını Oku
Kırık Kurutma Makinesi - Kurtarma için Craigslist
Maliye

Kırık Kurutma Makinesi - Kurtarma için Craigslist

Eşim geçen gün çamaşır yıkıyordu, ama çamaşırları kurutucuya koymaya gittiğinde kıyafetler kurudu. Bu sana oldu mu? Eğer öyleyse, ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyorsunuz. Geçici bir çözüm olarak, dükkana gittim ve kıyafetlerimizi eski moda şekilde kurtarabilmemiz için ucuz bir giyim hattı satın aldım.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Bir İşe Başlamadan Önce Ne Yapmalı?"/>
Maliye

Bir İşe Başlamadan Önce Ne Yapmalı?

Görüntü kredisi: Flickr Well Kept Cüzdan'ın Girişimci Başarı Hikayelerinden herhangi birini okuduysanız veya herhangi bir podcast'imizi dinlediyseniz, kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Girişimcilik, sıçan ırkını terk etmek ve kendi işinizi yapmak için harika bir yol olabilir, ancak bir işe başlamadan önce almanız gereken bazı önemli adımlar vardır.
Devamını Oku