Sigorta

En İyi Sigortayı Bulmak

Sigorta söz konusu olduğunda en seksi konu değil, bir şey.

Gerçek şu ki, bizi finanse edemeyeceğimiz bir olaydan korumak için sigorta var.

Kötü haberleri planlamak hiç bir şeyden hoşlanmıyorken, uygun politikalara sahip olmak ailemizi ve maliyetimizi korumanın önemli bir parçasıdır.

Gelecek hakkında düşünmekten korkmak yerine, en kötü durum senaryolarını planlayarak kendimizi güçlendirmemiz gerekir. Mevcut en iyi bilgileri elde etmenize yardımcı olmak için, en çok puan alan hayat sigortası şirketleri tarafından sunulan çeşitli sigorta türleri için rehberler hazırladık.

hayat

Sevilen birinin ani kaybı, bir aileye zarar verebilir. Kaybın, o kişinin yerine getirdiği ve o geliri yerine koymak için herhangi bir planı olmayan geliri kaybettiği bileşik ne olabilir? Uygun hayat sigortası ile, siz ve sevdikleriniz için en kötü durum senaryosuna mali olarak hazırlandığınızdan emin olabilirsiniz.

İyi bir hayat sigortası poliçesi, herhangi bir finansal planın anahtarıdır, bu nedenle sınav ömrü sigortası ve hayat sigortasının önemi gibi seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oto

Her eyalet size otomatik sigorta satın almanızı gerektirir. İnsanların karşılaştığı sorun, ne kadar sigortanın yeterli olduğunu veya ne tür bir politikanın alınacağını tam olarak bilmememizdir. Her devletin farklı kurallara sahip olması ve mahsup edilebilenler, primler, sigortasız sürücüler, çarpışmalar, kapsamlı vb. Gibi bir kargaşa terimleriyle, bir politikada tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmek zordur.

Bir araba sigortası poliçesinin tüm ayrıntılarını daha iyi anlayın ve otomatik sigorta için rehberimizden özel durumunuz için kapsama alanıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinin.

Ev sahipleri

Ev satın alırsanız, muhtemelen ev sahibi sigortasını isteyeceksiniz. Özellikle bir ipotek kullanarak bir ev satın alırsanız, borç veren yatırımı korumak için kapsama sahip olmasını isteyecektir.

Diğer birçok sigorta türünde olduğu gibi, tam olarak ne kadar ihtiyacın olacağını, ne tür bir politikanın gerektirebileceğini ve kesinti yapılabilecekler, maksimum değerler ve daha fazlası ile farklı nüansları anlamanız gerekir.

sağlık sigortası

Yaşlılar ve engelli olanlar sağlık sigortası poliçesi almada büyük zorluklar yaşamaktadır. Bu nedenle hükümet, Medicare'i bu bireylere teminat sağlamak için bir araç oluşturdu. Sinir bozucu olan, Medicare'in tam bir kapsama alanı olmaması ve terminolojinin anlaşılması zor olmasıdır.

Parçalar, planlar ve avantaj kapsamı arasında, çoğu yaşlı kişi Medicare manzarasında gezinme konusunda çok sinir bozucudur. Zorlu geçişten geçmenize yardımcı olmak için Medicare'e bir rehber hazırladım.

Sağlık

Uygun Bakım Yasası'nın geçişiyle sağlık sigortasının anlaşılması daha da zorlaştı. İyi haber şu ki, temel ilkeler hala aynı. Kötü haber ise sağlık sigortası için nasıl ödeme yaptığımızın daha karmaşık hale geldiğini gösteriyor. Bir işveren planınız olsun ya da politikayı bir birey olarak satın alıp almamanız, sağlık sigortası seçeneklerinizi daha iyi kavrayabilirsiniz.

sakatlık

Engelliliğin maliyete değdiğini düşünmediğim bir zaman vardı, ancak uzun bir süre işsiz kalmanın istatistikleri göz açılışıydı ve sizi bu tür bir kapsama almak için çabucak zorluyor. Her tür sigortada olduğu gibi, ihtiyaçlarınız için en iyi kararı vermeden önce terminolojiyi öğrenmeniz gerekir. Engelli sigortası için ayrıntılı kılavuzumuza bakın.

defin

Cenaze masraflarınız ve zamansız ölümünüzün sonucu olarak ortaya çıkabilecek masraflar için özel olarak tasarlanan defin veya son masraf sigortası. Farklı yollarla satın alınabildiği için Hayat Sigortasından biraz farklıdır. Gömü sigortası için rehberimizde daha iyi bir kavrayış elde edin.

Bir işletme sahibi iseniz, özellikle sahibi ve / veya anahtar operatör iseniz, söz konusu olan çok şey olduğunu biliyorsunuzdur. İşinizin yasal bir savaşa düşürüleceği bir şey olsaydı maddi olarak hazırlanır mısın?

Bu yüzden iş sigortası çok önemlidir; Hatalar olabilir, ancak bir iş sigortası poliçesi, bir arıza nedeniyle veya başka bir nedenden ötürü işinizi kapatmak zorunda kalmayla ilgili endişelerinizi hafifletmenize yardımcı olabilir. İşiniz ve gelecekteki geliriniz için güvenli bir yatırım.

Şaşırtıcı bir şekilde, yukarıdaki tüm bu tür sigortalar hepsi değil! Daha fazlası var.

Bu politikalardan bazıları sizin için yeni olabilir. Bazı kapsama kaçırdığınızı gördüğünüzde şaşırmış olabilirsiniz.

Seyahat

Seyahat hatası varsa, seyahat sigortasına para yatırmayı düşünebilirsiniz. Seyahat sigortası seyahat ederken tıbbi faturalar, kayıp bagaj, gecikmiş bagaj, seyahat gecikme maliyetleri ve çok daha fazlası gibi beklenmedik masrafların çoğunu karşılayabilir.

Dünyayı görmek istiyorsanız, öncelikle bir seyahat sigortası acentesi görmelisiniz.

Evcil Hayvan

Evcil hayvanlar ailemizin bir parçası, neden biri gibi sigortalı olmamalı? Evcil hayvan sigortanızı kürklü arkadaşınız için bir sağlık sigortası politikası olarak düşünün (endişelenmeyin, bir sağlık sigortası planı kadar pahalı değiller).

LTC

65 yaşın üzerindeki insanların yaklaşık yüzde 70'inin uzun süreli bakım ihtiyacı olacak. Bu uzman yardım pahalı olabilir. Uzun vadeli bakım sigortası poliçeleri değer getiriyor. Siz ya da sevdiğiniz birinin evde yardım alması gerekiyorsa ya da bir bakımevine gitmesi gerekiyorsa, tüm bu faturaları kendiniz ödemekle sorumlu olmayacaksınız.

kiracıların

Kiracı sigortası tüm eşyalarınızı hırsızlık veya doğal afetlerden korumak için ekonomik bir yoldur. Kiracıların sigortası, fiziksel binayı kendisi kapsamamak zorunda olmadığından, ev sahibi sigortasından çok daha hesaplıdır. Bu sahip olmak yerine kiralamanın başka bir faydası.

Şemsiye

Hayır, bu politika şemsiyenizde sigorta sağlamaz.Şemsiye sigortası boşlukları doldurmak ve standart politikalarınızın ötesinde ek teminat sağlamak için tasarlanmıştır. Bu planlar sizi büyük davalara karşı korur ve size ek sorumluluk verir.

Tekne

Sadece teknenizdeki suya çarptığınızı hayal edin. Saçların arasından esen rüzgar ve güneşin tadını çıkar. Teknenize bir şey olursa ve kıyıda sıkışırsanız ne olur? Bu tamir faturalarını kendin ödemek için batırma.

RV

Açık yola çarpmaktan daha iyi şeyler var. Giderek daha fazla insan evlerini satıyor ve her şeyi bir RV'ye gönderiyor. Onlardan biriyseniz (ya da ülkeyi RV'nizde görmek istiyorsanız), evinize verdiğiniz aynı korumayı almanız gerekir. RV'niz tekerleklerinizdeki evinizdir.

Motosiklet

Motosikletlerin iki tane daha az tekerlekleri olması, daha az kapsama ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Motosikletler size bir minibüsle alamayacağınız özgürlük ve adrenalin verir. Eğer bir kazadaysanız, dört tekerleğe takılıp kalmayın. Motosiklet sigortası seni o bisiklete geri alabilir.

Videoyu izle: Poliçe Bulma ve Düzenleme - Sigorta Takip Programı - Açık Acentem

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

2018 için En İyi Engelli Sigorta Şirketleri
Sigorta

2018 için En İyi Engelli Sigorta Şirketleri

Engelli sigortası, orada en çok yanlış anlaşılan sigorta planlarından biridir. Engelli sigortasına ihtiyaç duyan birçok kişi buna sahip değil. İşteyken size bir şey olsaydı, işçinin tazminatı maaşınızın yerine geçebilirdi, ama evde ya da çalışmadığınız zamanlarda yaralanırsanız ne olur?
Devamını Oku
Ameritas Hayat Sigortası A.Ş. İnceleme
Sigorta

Ameritas Hayat Sigortası A.Ş. İnceleme

Çoğu insan hayat sigortasının önemini anlıyor. Onlar, eğer onlar geçecek olsaydı sevdiklerine sunmak için ne kadar önemli olabileceğini biliyorlar. Ne yazık ki, neredeyse kaç kişi engelli sigortasının ne kadar önemli olabileceğini ve niçin bir politikayı düşünmeleri gerektiğini anlayamamaktadır. Ameritas Life Insurance Corp. Bir Hızlı Arkaplan
Devamını Oku
Hayat Sigortası Dışlamalarının Farkında Olun
Sigorta

Hayat Sigortası Dışlamalarının Farkında Olun

Hiç kimse sigorta poliçesi dokümanlarını okumayı sevmez. Politikalar, uzun, sıkıcı ve ortalama insanı tam olarak neyi imzaladıkları veya kabul ettikleri hakkında kafa karıştıran jargon dolu olabilir. Bu nedenle, tarafsız bir temsilciye sahip olmak çok önemlidir; bir politikayla ilgili her türlü sorunuzu, önyargısız ve adil bir şekilde cevaplayabilirsiniz.
Devamını Oku
Sağlık Sigortası Primlerinde Para Tasarrufu
Sigorta

Sağlık Sigortası Primlerinde Para Tasarrufu

Sağlık hizmetleri reformu hakkındaki tüm yeni tartışmalarda, pek çok Amerikalının sağlık sigortası primlerinin cüzdanlarına yüklediği zorluğu hissetmeleri sürpriz değil. Birçok aile, birçoğu zar atmayı seçen ve sigorta kapsamı bulunmayan gök gürültülü sağlık sigortasının maliyetlerini karşılamaya çalışırken aydan aya mücadele ediyor.
Devamını Oku