Kredi

Ertelenmiş Gelir Tutarı 401k'ınızı Kurtaracak mı?

Ertelenmiş bir gelir rantını hiç duymamışsanız, hazır olun, çünkü yakın gelecekte muhtemelen onlar hakkında çok fazla şey duyacaksınız. Ve dürüst olmak gerekirse, sen yapmalısın!

Ertelenmiş gelir reeskontları, 401 (k) s gibi mevcut vergi ertelenmiş emeklilik planlarının bir parçası olan büyük bir zayıflığa işaret eder: siz emeklilik planınızla ne yapacağınız aslında emekli.

Ertelenmiş gelirlerin geldiği yer burasıdır. Yatırım sermayenizi koruyabilen değerli bir araçtırlar ve ne kadar yaşadığınıza bakılmaksızın hayatınızın geri kalanı için sabit bir geliriniz olduğundan emin olunuz.

A + Anma Taşıyıcısından 2017'nin En Yüksek Faiz Oranlarını Alın ve Karşılaştırın!

Tanımladığınız katkınızı 401 (k) 'yı, geleneksel olarak tanımlanmış geleneksel kazanç planlarına benzeyen bir şeye dönüştürebilirler. Bu, emeklilik için plan yapan herkesi ve herkesi ilgilendirmelidir.

Ertelenmiş Gelir Vergisi Nedir?

Ertelenmiş gelir reeskontları ertelenmiş olan arasında bir çaprazlamadır. değişken yıllık garantiler - garantili faydalarla birlikte gelir - ve acil annuiteleri.

Değişken rantı ile, planın birkaç yıl boyunca büyümesine izin verirsiniz ve sadece belli bir önceden belirlenmiş bir tarihte para çekmeye başlarsınız. Anında bir maaşla, aylık ödemeleriniz hayatınızın geri kalanı için sabitlenecektir. Ayrıca, bir anaparanlık kapsamında, aylık ödeme, değişken ücretlerle yapabilecekleri yolu artırmayacaktır. Ama isminin söylediği gibi, hemen ödeme alabilirsiniz.

Ertelenmiş gelirler 2011 yılında gerçekleşti ve bu diğer gelir türleri arasında bir melez bir şeyi temsil ediyor. 2007-2009 borsa slaydı nedeniyle kısmen geldi. Sigorta şirketleri, ömür boyu garantili garantiler vaat ediyorlardı; bu da, ödenen ertelenmiş yıllık gelirlerin rayiç değerinin% 5'i ile% 6'sı arasında değişiyordu, ancak güçlü piyasa düşüşü nedeniyle bu oranlarda ödeme yapmak için mücadele ediyorlardı.

Nadiren Tartışılan Yatırım Problemi Sonra Emeklilik

Bu ertelenmiş gelir reeskontu ile ilgili tartışma neden önemlidir?

Emekliliğe yatırım yapmanın belki de en temel sorunu, ne olacağı konusunda neredeyse hiç bir düşüncenin ya da tartışmanın olmamasıdır. sonra emeklilik. Hemen hemen tüm tartışmalar, rahatça yaşayacağınız ve alıştığınız standartta, yeterince büyük bir emeklilik portföyünün nasıl biriktirileceğidir.

Emekliliğinizden sonra paranıza nasıl yatırım yapacağınız ve paranızdan kurtulmanızı engelleyecek şekilde nasıl dağıtılacağı konuları, neredeyse hiç ortaya çıkmaz.

Ama bunlar aslında altın yıllarınızı planlarken aynı derecede önemli konular.

Emekli olduğunuz zamana kadar paranıza ne kadar iyi yatırım yapmış olursanız olun, artık işe yaramazsanız paranızı iyi kullanmıyorsanız, hala tatmin edici bir emekliliğe sahip olabilirsiniz.

Emeklilik planlama sürecinin temel bir parçası olarak muayeneye ihtiyaç duyan iki temel emeklilik sonrası değerlendirmesi vardır:

  1. Emekliliğinizden sonra paranıza nasıl yatırım yapılır, ve
  2. Emeklilik varlıklarınızı, paranızdan kurtulmanızı engelleyecek şekilde nasıl dağıtabilirsiniz.

Yakın zamana kadar, her iki soru da gri bir alandan daha fazlaydı. Fakat son birkaç hafta içinde net bir yön çizdik.

Yeni ABD Hazine Bakanlığı Kurtarmaya Yönelik Rehberlik

2007 yılında, ABD Çalışma Bakanlığı, belirli türlerde çeşitlendirilmiş yatırım ürünleri olarak adlandırılan düzenlemeler yayınladı. Kalifiye Varsayılan Yatırım Alternatifleri, veya QDIAs. Bu alternatiflerin amacı, işveren tarafından desteklenen 401 (k) planına otomatik olarak kayıt olmuş çalışanlar için bir yatırım çerçevesi oluşturmaktı.

Çalışanların aktif olarak bir işveren planına katılmayı seçtikleri durumlarda, yeni temerrüdün bir çalışanın otomatik olarak kaydedileceği belirlenmiştir. Özel olarak seçmediği sürece. Ancak otomatik kayıt gerçekleştiğinde, planda biriken para, yatırım getirilerinde hiçbir şeyin yanında olmayan para piyasası fonlarına otomatik olarak yatırılır.

2007 kararında, para şimdi QDIA'lar aracılığıyla otomatik olarak yatırılmaktadır. QDIA'lar aşağıdaki yatırım türlerinden herhangi birini içerebilir:

  • Hedef tarih fonları
  • Yaşam döngüsü fonları
  • Dengeli fonlar
  • Yönetilen hesaplar

Ancak, Ekim ayında ABD Hazine Bakanlığı ve ABD Çalışma Bakanlığı tarafından düzenlenen yeni düzenlemeler, 401 (k) 'nın, bir QDIA olarak dahil edilebilecek seçeneklerden biri olarak ücretlerin dahil edilmesini planlamasının yolunu açmıştır. Bu, önemli bir gelişmedir. özellikle Faydalanıcının ömrü boyunca aylık bir gelir dağılımı sağlama niyeti ile kurulmuştur.

Hazine Bakanlığı'nın rehberliği şunları not eder:

“Ertelenmiş bir gelir rantı, genellikle bir bireyin hayatı boyunca devam eden, ancak satın alındıktan sonra bir süre başlayana kadar bir gelir elde etmeyi amaçlayan bir gelir akışı sağlar. Bu, tasarruflarının bir kısmını varlıklarının geri kalanını geride bırakmaya karşı korumak için kullanmak isteyen emekliler için uygun maliyetli bir çözüm sunabilir ve aynı zamanda emeklilikte harcamalarını gereksiz yere sınırlandırarak aşırı telafiden kaçınmasına yardımcı olabilir. ”

Bu şekilde, federal hükümet nihayetinde emeklilik planlarının emeklilere nasıl gelir sağlayacağı konusunda genel olarak gözden kaçırılmış bir konuyu hedef alıyor. Aslında, Çalışma Bakanlığı'nın, sadece yatırım performansı ve mevcut raporlama yönteminden ziyade, 401 (k) planının plan katılımcısına ne kadar gelir sağlayacağı konusunda açıklama sağlamak için emeklilik planı sponsorları gerektiren ek düzenlemeler düzenlemesi beklenmektedir. denge.

Hepsi doğru yönde büyük bir adım.

Kurtarılacak Ertelenmiş Gelir Vergisi

Ertelenmiş bir gelir rantı, tanımlanmış fayda emeklilik planlarına çok benzeyen bir gelir dağılımı programı oluşturabilir. Bu planlar son derece nadir oldu, ama bugün çok rahatça emekli olanların çoğu için gelir temelidir. Tanımlanmış fayda planlarının olmaması, sahip olmayanlar arasında en büyük emeklilik güvensizliği kaynaklarından biridir.

401 (k) planına yatırılan para şimdi ertelenmiş bir gelir rantına geçirilebilir. Bu, faydalanıcıya, hayatının geri kalanı için öngörülebilir bir gelir sağlayacaktır. Ya emekli olduğunuz zaman gelir ödemeleri almaya başlayabilir ya da paranın rant içinde kalmasına ve büyümeye devam etmesine izin verebilirsiniz. Dağıtım yapmaya başlamak için beklemek ne kadar uzun olursa, geliriniz o kadar büyük olur ve aylık gelirleriniz de o kadar artar.

Bu sahip olmak için önemli bir seçenektir. 65 yaşında, istatistiksel olarak ortalama erkek, 84 iken, ortalama kadın 86'ya ulaşacaktır. Bu, yaklaşık olarak 20 yıl emeklilik için gelir ödemeleri ile kapsanması gerekecek. Ancak çoğu insan emeklilik yaşına ulaştıktan sonra mükemmel bir sağlık içindedir ve emeklilik gelirlerini almaya başlamak için acil bir ihtiyacı yoktur. Gelirin alınmasını erteleyerek, daha sonraki bir tarihte alacağı tutarı önemli ölçüde artırabilirler.

Örneğin, bir kişinin emekli olması ve 65 yaşında Sosyal Güvenlik almaya başlaması, ancak 70 veya 75 yaşına kadar yarı zamanlı çalışmaya devam etmesi mümkün olabilir. Eğer bu kişi 5 ila 10 yıllık bir pencerede emeklilik gelirini erteleyebilirse, yıllık gelirden elde edilen aylık gelir önemli ölçüde daha büyük olacaktır.

Ertelenmiş Gelir Hasılatları Emeklilik Planlamanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Ertelenmiş bir gelir rantına para yatırırsanız, paranın daha sonraki bir tarihte para toplamını geri çekemeyeceğinizi anlamak önemlidir. Bununla birlikte, bu kısıtlama genellikle değişken ücretlerin çoğundan alabileceğinizden daha yüksek bir yıllık ödeme ile sonuçlanır.

Ve - çok önemli - ödemenizi almadan önce ölürseniz, rant, genellikle eşiniz ve mirasçılarınız için bir ölüm yardımı sağlayacaktır.

RMD Çalışması

Teknik olarak, yasalar gereği, vergiden korunan bir emeklilik planından (bir Roth IRA hariç) en geç 70 beginning'den başlayarak geri çekilmeye başlamalısınız. Bu yönetmelik olarak adlandırılır Gerekli Minimum Dağılımlar, veya RMD'ler.

Ertelenmiş gelir reeskontu bu ihtiyacı karşılamak için yapılandırılabilir. Ancak, aynı zamanda potansiyel bir çözüm sunmaktadırlar. Geliri 70 beyond'nin ötesine ertelemek istiyorsanız, vergisiz korunaklı varlıklar kullanarak ertelenmiş bir gelir rantına yatırım yapabilirsiniz. Bu, aynı zamanda faiz oranlarının şu anki düşük seviyelerde olması nedeniyle, daha yüksek gelir elde etmenin bir yolu olabilir. Faiz oranları tarihi normlarına dönerse, o zaman daha yüksek oranlarda yeni bir gelir elde edebilecek ve sonuç olarak gelir dağılımlarınızı arttırabileceksiniz.

Ertelenmiş gelir reeskontu, emeklilik denkleminin gelir dağılımı tarafının çözümüne doğru uzun bir yol kat eder. Artık emeklilik alacağınız geliri nasıl ele almak istediğinizin yanı sıra hayatınızın geri kalanı için sahip olacağınızdan emin olmanız için seçenekleriniz olacak.

Emekli olduktan sonra 401 (k) planınızla ne olacağına dair endişeleriniz varsa, benimle iletişime geçin ve seçeneklerinizi tartışabiliriz. Ertelenmiş bir gelir rantının sabit bir gelire sahip olduğunuzdan ve paranızı asla geçmeyeceğinizden emin olmak için ihtiyacınız olan şey olduğunu görebilirsiniz.

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı
Kredi

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı

Bu teklif artık geçerli değil. Sağlam bir iş ödülleri kredi kartı bulmak her zaman kolay değildir. Bazen her ne kadar gerçek ödüller kazanmadan önce binlerce dolar harcayacağınız ödüller alırken, bazen de yüksek ücretler vardır. İş sahibi için en fazla faydayı sağlamak amacıyla bir dizi ayrı kredi kartı almak istemeyen iş sahibi için Her bir harcama kategorisi (tipik olarak ofis malzemeleri, telekomünikasyon, gaz, yemek ve lojman sadece bir kaç isim), tüm katı kartlar bulmak zor olabilir.
Devamını Oku
2018'in En İyi Otel Kredi Kartları
Kredi

2018'in En İyi Otel Kredi Kartları

En iyi ortak markalı otel kredi kartları, ücretsiz otel konaklamaları, oda iyileştirmeleri ve daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, bazı otel kredi kartları, daha da fazla faydaya yol açabilecek özel statü kazanmayı kolaylaştırır. Yine de, belirli bir otel zincirine bağlı olmaksızın otel kredi kartları olarak işlev gören başka ödüller kredi kartları da vardır.
Devamını Oku
İyi Finansal Cent Yapan Kredi Kartı İpuçları
Kredi

İyi Finansal Cent Yapan Kredi Kartı İpuçları

Bu, Bay Kredi Kartı'ndan www.askmrcreditcard.com adresindeki bir misafir gönderidir. Mr Kredi Kartı kredi kartlarını inceler ve sektörün ön ve yanlarını bilir. Bu yazıda, kredi kartlarınızı yönetirken bazı ses prensiplerini tartışacak. Mr Kredi Kartı mevcut en iyi kredi kartlarının bir listesini derledi.
Devamını Oku
GFC 071: Yıllık İllüstrasyon Yanılsaması İçin Gözlem Edin
Kredi

GFC 071: Yıllık İllüstrasyon Yanılsaması İçin Gözlem Edin

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_071__Annuity_Illusions__.mp3 Hiç düşündüğünüz şey değil, sadece bir şey hakkında heyecanlandınız mı? Zaman ve tekrar tekrar, bu tarz bir senaryo hayatımızda olur. Eşimle yaptığım son bir gezi, bir rüyanın gerçekliğin ne kadar kısa düşebileceğinin mükemmel bir örneğidir.
Devamını Oku