Kredi

Yaptırımlar İyi Bir Yatırım mıdır? İyi, Kötü ve Gerçek Çirkin

Tahviller.

Yatırım danışmanlarını duymuş olabilirsiniz - veya sigorta danışmanlar - geçmişte onlar hakkında konuş. Aslında, daha önce, birkaç aylığı tanımlamanız ve almamam gerekenleri açıkladım.

Eğer beni sokakta yakalarsanız ve ücretlerin iyi bir yatırım olup olmadığını soruyorsanız, kısa cevabın değişir.

A + Anma Taşıyıcısından 2017'nin En Yüksek Faiz Oranlarını Alın ve Karşılaştırın!

Eğer beni daha fazla basarsan, sana söylerim çoğu zaman iyi bir yatırım değiller. Ama, dedi ki, burada harika kısa vadeli yatırımlar tavsiye ederim! 🙂

Eğer açıklama talep ederseniz, muhtemelen bu makalenin bir linkini çekerim - eğer In-N-Out Burger'a götürüp sekmeyi almayı istemezseniz. 😉

Burada, maaşları tanımlayacağım, bazı insanların bunları neden satın aldığını, iki belirli ücret türünü sunduğunuzu ve size istediğiniz birkaç alternatifi göstereceğim.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyin! En iyi rant tekliflerinden bazılarını bulmak isterseniz, size de yardımcı olabilirim! Şimdi başlayalım.

Tanımlanan Ücretler

Bir yıllık bir tanım ile başlayalım:

Her yıl, genellikle hayatlarının geri kalanı için birilerine ödenen sabit bir miktar para.

Temel kavram oldukça basit. Ama sadece elimizdeki sorunun yüzeyini çiziyoruz.

Neden insanlar maaş alır?

Açıkça, insanlar ücret alırlar, çünkü bir çeşit algılanan fayda vardır. Ana algılanan fayda Emniyet.

Güvenli ödemeler aşağıdakileri içerir:

  • Sabit ücretler
  • Tek prime anında maaşlar
  • Ertelenmiş Gelir Maaşları
  • Sabit endeksli ödemeler

Sabit endeksli maaşları bir anda kapatmak istiyorum, ancak önce güvensiz bir seçeneğe bir göz atalım…

Değişken Getirileri İyi Bir Yatırım mıdır?

Bir ürün güvenlik listesinde değil değişken yıllık. Şimdi, her zaman Suze Orman ile aynı fikirdeyim, ama burada onunla aynı fikirdeyim:

Suze haklı. Ve diğerleri çok.

Stratejik Gelir Grubundan CERTIFIED FINANCIAL PLANNER ™, Michael Gauthier'in şunları söyledi:

Değişken gelirler, finansal hizmetler endüstrisindeki en aşırı satılan ürünlerden biridir. Özellikle de hayatlarının biriken zenginlik evresinde olan insanlar için, bu yatırım araçları, bu ürünlerle ilişkili yüksek ücretler nedeniyle gerçekte zenginlik biriktirme sürecini yavaşlatır. Yatırımcıların çoğu, ETF'lerde ve / veya uygun yatırım fonlarında daha düşük maliyet seçeneklerine sahip olmaktan daha iyi olacaktır.

İşte FinancialMentor.com'daki Todd Tressider'ın değişken ücretler hakkında söylediği:

… Tüketici savunucuları, bazı değişken sigorta ücretlerinin o kadar dik olduğu ve on yıldan fazla sürenin daha basit yatırımlardan daha iyi performans gösterebileceğini, faydaların yanlış sunulduğunu ve kısıtlayıcı özelliklerin ve cezaların yeterince anlaşılmadığını iddia etmektedir.

İşte Serenity Financial Consulting'de SERTİFİKALI FİNANS PLANNERİ Alan Moore, değişken ücretler hakkında şunları söylüyor:

Değişken gelirler inanılmaz derecede karmaşıktır ve çoğu finansal danışmanın anlaması güçtür, bu yüzden tüketicilerin büyük çoğunluğunun nasıl çalıştığını gerçekten anlamasını beklemiyorum.

Wall Street Journal'dan Jane Bryant Quinn, tüm değişken ücretlerini almak ve onları paramparça etmek istediğini yazdı. Künt olduğun için nasıl? 🙂

TIAA-CREF'den John Biggs, değişken bir ücret almak için uygun olmadığını söylüyor.

AARP, değişken ücretlerin birçok olumsuz yönünü hakkında yazmıştır.

Vay. Büyük isimler değişken ücretlerden nefret ediyor.

Nedenini açıklamama izin ver…

Değişken ücretler satın alırken, değişken bir sigorta şirketi aracılığıyla yatırım fonu satın alırsınız. Bu şirketler değişken ücretler içinde kaç seçenek bulunduğunuz konusunda övünebilir olsa da (yaklaşık 80 ila 300 yatırım fonu), bir Scottrade hesabını açarsanız daha fazla seçeneğiniz olur (yaklaşık 29.000 yatırım fonu).

İşte değişkenin başka bir nedeni var, ücretler kötü. Değişken yıllık ücretler için ulusal ortalama% 3,61'dir.. Olmadı!

Oh, ve bu arada, politikanızda “garantili” kelimesini okuduğunuz için, garantili bir getiri elde edeceğiniz anlamına gelmez. SEC'in ne söylediğine bir göz atın:

Satın almayı düşündüğünüz herhangi bir değişken rantı destekleyen sigorta şirketinin mali gücünü göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Bu, şirketin yatırım fonu yatırım seçeneklerinde hesabınızın değerinden daha büyük olan, ölüm ödeneği, garantili asgari gelir yardımı, uzun vadeli bakım yardımı veya sabit bir yere tahsis ettiğiniz tutarlar gibi faydaları ödeme yeteneğini etkileyebilir. hesap yatırımı seçeneği.

Bunu doğru okudun.

Şirketler, yeni politikalar için ölüm ödeneğini veya gelir yolcularını almak için mali sıkıntı içinde olmak zorunda değildir ve bazen mümkün olduğunda mevcut politikaları değiştirmeye çalışırlar. Bir şirket, garantilerden kurtulmak için insanları cezbedecek bir toplu ödeme teklif etti. Başka bir yapılması gereken bazı değişiklikler yapılması veya binicilerin ortadan kaldırılması gerekiyordu.

Bu nedenle, bir şirketin politikasındaki değişikliklerin, bu faydaları koruma yeteneğinizi veya isteğinizi etkileyebileceğini anlamak önemlidir.

Özetle, garantili ölüm yardımları ve gelir hesapları, noktalı çizgide imzalamadan önce anlamanız gereken çok fazla ince baskıya sahip olabilir.

Sabit Endeksli Borçlar

Bir tür yıllık gelir benim güvenli yıllık listemizde sabit endeksli yıllık gelirdir.

Bunlarla ilgili en önemli şey, koyduğunuz parayı kaybetmemenizin bir garantisine sahip olmaları.Yaptığınız ya da kredilendirilen kazançlarınız çeşitli zaman aralıklarında kilitlenir - bu iyi bir şey insanlar! Bunun anlamı, değerlerin sadece aşağı yukarı değil, yukarı çıkabilmesidir.

Tamam, dışarı çıkıp sabit endeksli bir rant satın almalısın? Şart değil. Değişken ücretlerden çok daha iyi olsa da, orada başka seçenekler de var! Bir an için daha fazlası.

Sabit endeksli gelirlerin bir diğer yaygın uygulaması, büyümeye büyük harf koymaktır. Örneğin, yatırım endeksi bir yıl içinde% 30 artarsa,% 4 ile sınırlandırılmış olabilirsiniz ve dolayısıyla% 26 kazanç elde edebilirsiniz. Her politika için farklı sınırlar vardır, bu nedenle, düşündüğünüz sabit endeksli yıllık gelirle ilgili araştırma başlıklarını araştırdığınızdan emin olun. Ve bu arada, kapaklar zamanla değişebilir.

İyi haber şu ki, bu politikaların bazılarında, herhangi bir zamanda paranızı istediğiniz zaman geri alabileceğinizi belirten bir prim iadesi (ROP) alabilirsiniz. Bu çok tatlı.

Ayrıca, kapalı potansiyeli olan bazı sabit endeksli gelirler de vardır, yani yukarı potansiyel potansiyeli yoktur ve bazıları eleme niteliğindeki tıbbi koşullar için iki kat ödeme sağlamaktadır.

Sabit endeks gelirlerinin sunduğu diğer garanti, ömür boyu gelir faydalarıdır. Bu size ve potansiyel olarak eşinizin hayatınızın geri kalanı için maaş çekmesine izin verecektir. Ve emekli maaşının aksine, geriye kalan paranız varsa, kalan bakiyeniz mirasçılarınıza aktarılacaktır.

Ama yine de, tüm bu faydalar sizin için anlamlı mı?

Yıllık Ücretler

Unutmayın ki, bazı büyük sabit endeksli maaşlar olduğu için, bu sizin adınızı noktalı çizgi üzerinde imzalamanız gerektiği anlamına gelmez.

Bu ya da o rantı okuyan müşterilerle tanıştım, iyi geldiğini düşündü ve bunun için en iyi yatırım olduğuna karar verdim. Geri adım atmak ve diğer yatırım seçeneklerini göz önünde tutmak yerine, belirli bir yatırımın faydaları konusunda heyecanlandılar ve tüm olasılıkları incelemeyi düşünmediler.

Bu yüzden yıllık ücret alternatiflerini tartışmak için zamanınızı ayırmak istiyorum.

Verilmiş, büyük olasılıkla garantileri nedeniyle yıllık ücretlerle ilgileniyorsunuz. Yani soru şu ki, paranızı bir yıllık satın almadan nasıl koruyorsunuz? İşte bazı seçenekler…

Sigortalı Yüksek Verimli Tasarruf Hesapları

Para kaybetmeyeceğiniz konusunda bir garanti arıyorsanız, bu en iyi seçenektir. Amerika Birleşik Devletleri'nde, birçok tasarruf hesabı FDIC veya NCUA tarafından 250.000 dolara kadar sigortalıdır.

Doğru, yani banka veya kredi birliği tankları, hala paranızı geri alacağınızın bir garantisine sahip olacaksınız. Bu çok büyük!

Sadece sizin için en iyi çevrimiçi yüksek getirili tasarruf hesaplarından bazılarını bir araya getirdim. Ama bir şey fark edeceksiniz… Muhtemelen bu hesaplarda paranızı büyütmeyeceksiniz, aynı zamanda sabit endeksli bir rant veya borsada da olabilirsiniz.

Başka bir seçeneğe bir göz atalım…

AssetLock ™ ile Borsa

AssetLock ™, yalnızca belirli bir danışman grubu aracılığıyla kullanılabilen tescilli bir yazılımdır. Yazılım, hisse senedi hesaplarınızı her gün izlemek için tasarlanmıştır.

AssetLock ™ her zaman yatırımcılar için dört önemli sayı gösterecektir:

  1. Yüksek Su Değeri - Portföyün ulaştığı en yüksek değer.
  2. Yüksek Su Tarihi - Portföyünüzün ulaştığı en yüksek değere ulaştığı tarih.
  3. Cari Hesap Değeri - Borsada son kapanış gününden en son değer.
  4. AssetLock ™ Değeri - Portföyün önceden belirlenen miktardaki düşüş (zarar), müşterinin yatırım yaptığı süre zarfında tecrübe etmelidir.

Yazılım, bir borsa kazasından kaçınmanıza yardımcı olmak için tüm bu faktörleri dikkate alır. Ve havalı şey şu ki, bu bilgileri kendiniz bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya tablet bilgisayarınızda görebilirsiniz.

AssetLock ™ Değerinizi% 5,% 10,% 15 olarak ayarlayabilirsiniz - sizin için anlamlı olan şey! Daha muhafazakarsanız ve fazla risk istemiyorsanız, bunu% 5 olarak ayarlayabilirsiniz. Belki daha saldırgansınız ve% 15 daha yüksek bir orana ayarlamak istiyorsunuz - bu sizin seçiminiz!

(vimeo 111029539 w = 500 s = 281)

Ben bir AssetLock ™ onaylı danışmanıyım. Yazılımın nasıl çalıştığı inanılmaz, ve eğer bana bir şans verirseniz, size göstermekten mutluluk duyarım.

Öyleyse, Gelecekler İyi Bir Yatırım mı?

Umarım şimdiye kadar, bu soruya kendin cevap vermişsin. Herkesin durumu farklı.

Tekrar tekrar söyleyeceğim çoğu zaman iyi bir yatırım değildir. Bu durumlarda, hisse senedi piyasasına AssetLock ™ ile yatırım yapmak, yüksek getiri potansiyeline sahip büyük bir güvenliği bir araya getirdiği için oldukça mantıklıdır.

Diğer durumlarda, sabit endeksli gelirler, yatırımcılar herhangi bir para kaybetmeyeceklerini garanti ettikleri zaman mantıklı olabilirler - AssetLock ™ ile borsa bu seviyede bir garanti veremez. Ancak, sabit endeksli yıllık ödemelerinizin sınırlandırılması durumunda, potansiyelinizin üst sınırını sınırlandırdığını unutmayın.

Seçeneklerinizi değerlendirin, durumunuzu düşünün ve sizin için doğru yatırımı seçin!

Videoyu izle: Satın Almanız Gereken En İyi Ucuz Tarama Aletleri

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Yıllık Değerinizi Yükseltmek İçin Seçenekler ve Biniciler
Kredi

Yıllık Değerinizi Yükseltmek İçin Seçenekler ve Biniciler

İnsanların yıllık gelirden şüphelenmelerinin nedenlerinden biri, rahatsız edici olabilecek bazı hükümlere sahip olmalarıdır. Eğer beklenti ile bir rant sözleşme çıkar Örneğin, en azından önümüzdeki 20 yıl için bir gelir sağlayacaktır olduğunu, ancak 10 yıl sonra ölür, sözleşmedeki kalan bakiye, sigorta şirketi değil dönecektir mirasçılarına.
Devamını Oku
Çalınması Durumunda Kredi Kartınızın Kaybını Nasıl Rapor Edersiniz?
Kredi

Çalınması Durumunda Kredi Kartınızın Kaybını Nasıl Rapor Edersiniz?

Çalınan kredinizin, ATM kartınızın veya banka kartınızın kaybını bildirdiniz mi? Neyse ki, cüzdanımın çalınmasını hiç yapmadığım için şanslıydım bu yüzden bununla uğraşmak zorunda kalmamıştım. İki küçük kimlik hırsızlığı vakası yaşadım ve bu kendi başına bir baş belasıydı. Bu misafir yayını Debbie Brown'dur ve kredi kartınız çalındığında veya kaybolduğunda ne yapacağını paylaşır.
Devamını Oku
Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl
Kredi

Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl

Paranızın en önemli yönlerinden biri de kredi geçmişinizdir. Kredi raporunuz, paranızın borçlanmasıyla ilgili olarak mali hayatınızın bir kaydıdır. Aslında, finansal itibarınız. Kredi raporunuz iyi göründüğünde, iyi görünüyorsunuz - ve iyi bir finansal risk gibi. Ödünç verenler başvurunuzu onaylama konusunda daha olasıdır ve size rekabetçi faiz oranları verir.
Devamını Oku
Bir Kişisel Kredi Onaylandı Nasıl
Kredi

Bir Kişisel Kredi Onaylandı Nasıl

Bazı durumlarda, kişisel bir kredi istenir. Bir ev işine başlamak isteyebilirsiniz, ya da bir tatil için ödünç almak isteyebilirsiniz, ya da para için başka bir kullanımınız olabilir. Nedeni ne olursa olsun, kişisel bir kredi almak size ihtiyacınız olan parayı verebilir. Kişisel kredi - genellikle teminatsız - hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olmak için size biraz ekstra para sağlayabilir.
Devamını Oku