Sigorta

Kapsam İhtiyaçlarınız İçin En İyi Hayat Sigortası Tırnaklarını Alın

Hayat sigortası teklifleri almanız gerekiyor mu? Bu soruyu soran çok fazla müşteri gördüm.

Hepimiz soru bilmelisin Cevap, “Öldüğümüzde sevdiklerimize ne olacak?” Ne yazık ki, çok fazla insan, önceki sorudan yoksun kalmayı tercih ediyor çünkü eskiden korkuyorlar.

İhtiyacı ve hayat sigortasını nasıl alacağımı anlayabileceğim kadar çok insana yardım etmek için bu kılavuzu bir araya getirdim. Özelleştirilmiş hayat sigortası tekliflerine ihtiyacınız varsa, başlamak için soldaki formu kullanın. Her türden sigorta bunaltıcı ve kafa karıştırıcı olabilir, en iyi otomobil sigortasından, sağlık sigortasından yaşlılar için defin sigortası poliçelerine kadar birçok farklı sigorta türünde daha iyi bir kavrayış elde etmenize yardımcı olmak için buradayım.

 

Neden hayat sigortasına ihtiyacım var?

Blogumu düzenli olarak okuyorsanız, oldukça iyi bir para kazandığımızı biliyoruz, böylece kendime bir şey olursa $ 2.5 milyonluk bir politikayı çıkardım, bu yüzden bana bir şey olursa karım zamanını yas tutabiliyor ve çocuklarını düzene sokacak. mümkün olduğunca sipariş ver. İpoteğin nasıl ödeneceğini veya nasıl sona ereceğini nasıl düşüneceğini düşünmek zorunda kalmayacak.

Gelirinize doğrudan bağımlı bir kimseye sahip değilseniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir finansal yükümlülüğü (borç, cenaze vb.) Üstlenmeyi kolaylaştıracak küçük bir politika isteyeceksiniz. Bu, mülkünüzün yürütücüsünün nihai masrafları temizlemesini kolaylaştıracaktır.

Ne kadar hayat sigortasına ihtiyacım var?

Ben bu soruyu alıyorum ve cevap her zaman “Bağımlı” dır. Ne kadar kazandığınıza, mali yükümlülükleriniz ne kadar ve ne kadar borcunuz olduğuna bağlıdır. Genel kural olarak, çoğu insan yıllık gelirlerinin on katını alacaktır. Bu, bir eşin finansmanı düzeltmek için yeterli miktarda para bırakacak ve gelirinizi değiştirmek için hala bol miktarda para bırakacaktır.

Çok miktarda borcunuz varsa, ailenizin sahip olduğu tüm borcu silip atmak ve hala aileniz için oldukça büyük bir yuvaya sahip olduğunuzdan emin olmak için numarayı artırmak isteyebilirsiniz. Tabii ki, geceleri tek gözle uyumak zorunda olduğunuz büyük bir politika istemiyorsunuz.

Ailenizdeki bir kişi ev ebeveynde kalıyorsa, kendilerine baktıkları tüm görevlerin maliyetini karşılamak için onlara iyi bir boyut politikasına ihtiyacınız olacak. Çocukların bakımını, temizlik vb. Maliyetlerini tahmin etmek zordur ama bunları değiştirmek zorunda olsaydınız, önemli bir maliyet vardır. Sıklıkla ailelerin gelir elde etmeyen bir eşe 250 ila 500 bin dolar arasında bir kapsama alanı olduğunu görüyorum.

Son olarak, kişisel yükümlülükleriniz küçükse ve sadece mülkünüzün ve son masraflarınızın yerine getirildiğinden emin olmanız gerekiyorsa, sadece ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir politikaya bakabilirsiniz. İnsanların sadece gevşek uçları bağlamak için 20 milyar dolarlık bir teminat aldığını gördüm.

Hangi tür politikalar kullanılabilir?

Genel olarak, bugün piyasada mevcut olan hayat sigortası için iki ana kategori bulunmaktadır. Bunlar terim ve daimi de içerir (her ne kadar sağlık muayenesi sigortası gibi başka türler de olsa, size daha çok şey söyleyeceğiz):

Vadeli Hayat Politikaları

Vadeli hayat sigortası ile poliçe, prim ödemesi karşılığında saf ölüm yardımı kapsamından oluşmaktadır. Bu belirli politikalar herhangi bir nakit değeri veya yatırım bileşeni içermez. İşte bu yüzden hayat süresi hayat sigortasının en temel şekli olarak kabul edilir.

Aynı zamanda genellikle en ekonomik olanıdır - özellikle genç ve sağlıklı olan kişiler için. Nitekim, düşük prim maliyeti için büyük miktarda ölüm yardımı almak isteyen kişiler için, vadeli politikalar çok iyi bir seçenek olabilir.

İsminden de anlaşılacağı gibi, yaşam süresi belirli zaman dilimlerinde veya “şartlar” için satılmaktadır. Bunlar genellikle 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıldır. veya 5 yıl ve 40 yaşına kadar.

Bir vade poliçesinin süresi dolduğunda - sigortanın poliçenin bütün uzunluğu boyunca tutulduğu - ve sigortalının hala teminat istemesi durumunda, o zamanın o sırada geçerli yaş ve sağlık koşullarında başka bir politikaya yeniden hak kazanması gerekecektir. Daha yaşlı olacaklar - ve muhtemelen olumsuz bir sağlık durumuna sahip olabilirler - yeni politikanın primi muhtemelen daha yüksek olacaktır. (Bireye çeşitli sağlık durumları teşhisi konulduysa, bunlar güvenilmez olarak kabul edilebilir ve gelecekteki kapsamı elde edemeyebilir).

Bir dönem politikası “geçici” teminat olarak kabul edildiğinden, çoğu kez geçici ihtiyaçları karşılamanın iyi bir yolu olduğu düşünülmektedir. Bir örnek olarak, bu tür bir sigorta, çocuğun 18 yaşını doldurmadan önce bir ebeveynin veya büyük ebeveynin kaçması durumunda gelecekteki kolej eğitiminin maliyetini karşılamanın iyi bir yolu olabilir. Aynı şekilde, hayat sigortası terimi de iyi bir yol olabilir. 15 veya 30 yıllık bir ev ipoteğinin temin edilmesi için, eğer bir ekmek kazanan bir kişi ödünç alındığında ödenecek bir denge olsa da, ödenecektir.

Vadeli Hayat Sigortası Tırnakları

Dönem yaşam planları için primler genellikle tüm hayat sigortası için olanlardan daha düşüktür - özellikle genç ve iyi sağlık olan adaylar için. Bu politikalar, çok düşük bir fiyata yüksek miktarda ölüm yardımı kapsamı satın almak için harika bir yol sağlayabilir.

Bazı durumlarda, vadeli politikalar, bir dönüşüm aracının, politikanın belirli bir süre sonra kalıcı bir politikaya dönüşmesine izin vermesini içerebilir. İlk dönem vadeli hayat sigortası teklifinize bakıldığında primler büyük ölçüde değişebilir, ancak bugün piyasada mevcut olan birkaç farklı politika türü olduğunu bilmeniz gerekir. Bunlar şunları içerir:

 • Yenilenebilir - Bu vade kapsamı sigortalı tarafından her dönemden sonra yenilenebilir - ya da “vade” - sona erdi. Bu, kapsama için yeni bir başvuruya gerek kalmadan veya yeni bir tıbbi muayeneyi geçmek zorunda olmadan izin verilir.
 • konvertibl - Dönüştürülebilir politikalarla, sigortalı, bir vade politikasından gelecekte kalıcı bir hayat sigortası poliçesine geçebilir. Politika şartlarının karşılanması şartıyla ve prim ödemeleri yapılmaya devam edildiğinde, bunun için gerekli tıbbi muayeneler yapılmayacaktır.
 • azalan - Azaltıcı bir dönem politikasıyla, ölüm yardımı, sıfıra ulaşıncaya kadar zamanla azalacaktır. O zaman, politika biter.
 • Artan - Artan dönem ömrü planına ters düşen, yaşam süresi uzadıkça, ölüm yardımı zamanla artacaktır. Bununla birlikte, bu türden bir politikadaki prim miktarı genellikle politikanın ömrü boyunca aynı kalacaktır.

Bugün piyasada birçok farklı dönem vadeli hayat sigortası olduğu için, başvuru sahipleri, özel kapsama ihtiyaçları ve hedeflerine dayanarak en iyi şekilde çalışacaklarını seçebilir ve seçebilir ve bunların kapsamlarını “kişiselleştirmelerine” olanak tanır.

kalıcı Yaşam Politikaları

Bu tür hayat sigortası hem ölüm yardımı hem de nakit değeri bileşeni içerecektir. Kalıcı bir politikadaki nakit değerinin vergi matrahına dayalı olarak artmasına izin verilir. Bu, paranın çekildiği zamana kadar kazançtan doğan hiçbir vergi olmadığı anlamına gelir. Bu, nakdin art arda üssel bir temelde büyümesine ve birleşmesine izin verebilir.

Dönem hayat sigortasından farklı olarak, kalıcı yaşam politikaları herhangi bir teminat türü “terimi” ne sahip değildir, aksine süresiz olarak sürmektedir. Kalıcı teminat satın alanlar, genellikle yaşamlarının “bütünü” için kapsamını korumaya çalışacaklardır.

Bu planlar genellikle uzun vadeli ihtiyaçları da kapsayacak şekilde tasarlanmıştır ve çoğu zaman emlak planlamasında kullanılırlar. Kalıcı yaşam da genellikle genç bireyler üzerinde satın alınır ve uzun yıllar boyunca saklanır. Bu sayede kişi, zamanla vergi-ertelenmiş bir tasarruf aracı ile birlikte, hayat sigortası kapsamına sahiptir.

Üç tip kalıcı hayat sigortası vardır. Onlar:

 • Tüm hayat - En yaygın kalıcı politika. Standart ölüm yardımına sahiptir ve yatırım parçası olarak bir tasarruf hesabı kullanır. Normal primlerinizdeki mevduatlar ile birlikte, tasarruf hesabı sigorta şirketinin hesaba ödediği temettülerden büyür. Daha iyi bir anlayışa sahip olmanıza yardımcı olmak için, tüm hayat sigortası üzerinde bir yazının tamamını yazdık.
 • Evrensel veya ayarlanabilir hayat - Bu politikalar, standart bütün yaşam politikalarından daha fazla esneklik sunar. Birçoğu size yeni bir muayene yaptırdıktan sonra ölüm ödeneğinizi artırma fırsatı sunuyor. Bu politikalar ayrıca primlerinizi nakit dengesinden ödemenize izin verecektir. Bu, kişisel mali kaynaklarınızın kısıtlandığı zamanlarda yararlı bir özellik olabilir. Evrensel hayat sigortası poliçeleri ile ilgili makalemiz ile daha iyi bir anlayışa sahip olun.
 • Değişken Hayat - Tüm hayatınıza benzer şekilde, tasarruf hesabınızda parayı alabilir ve hisse senetleri, tahviller, yatırım fonları ve para piyasası hesaplarına yatırım yapabilirsiniz. Bu daha risklidir, bu yüzden değişken bir hayat sigortası poliçesi almadan önce bu riskleri iyi bir şekilde kavradığınızdan emin olun.

Kalıcı Hayat Sigortası Tırnakları

Birçok durumda, kalıcı hayat sigortası teklifleri, bir bireyin ölüm ödeneği tutarının karşılaştırılabilir bir miktarı için ömür boyu süreden daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, bunun nedeni, genellikle, sürekli sigorta kapsamı nedeniyle, politika sahibinin sadece ölüm yardımı kapsamını değil, aynı zamanda politikadaki nakit değeri bileşenini de satın almasıdır.

Buna ek olarak, vadeli hayat sigortasından farklı olarak, kalıcı bir politika belirli bir yıl sonra sona ermeyecektir. Aksine, prim ödenmeye devam edilirse, kalıcı politika süresiz olarak devam edecektir.

İyi bir şirket kullandığımı nasıl bilebilirim?

Sitemdeki araçtan aldığınız hayat sigortası teklifleriyle ilgili en çok sevdiğim şey, yalnızca en yüksek puan alan taşıyıcıları elde etmektir. Bu, finansal istikrar ve gerekli talepleri yerine getirme standartlarını geçtikleri anlamına gelir. Çoğu insan için, aslında güvenli olmak için ne anlama geldiğini anlamak zor, bu yüzden ben de en iyi 10 hayat sigortası şirketi olarak düşündüğüm kişilerin listesini bir araya getirdim. Burada aldığınız hayat sigortası teklifleri, kendi tekliflerinizi aldığınızda diğer bazı yerel şirketleri de kapsayabilir.

Oranlar Nasıl Belirlenir?

Bir hayat sigortası poliçesinin fiyatını belirlerken, son teklifle birlikte ortaya çıkan bazı önemli kriterler vardır. Bunlar aşağıdakileri içerebilir:

 • Politika Türü - Primlerden doğan en büyük faktörlerden biri, satın aldığınız teminat türü. Örneğin, kapsama vadeli mi yoksa kalıcı mı olacak? Çoğu durumda, özellikle de bir başvuru sahibi genç ve sağlıklıysa, en azından başlangıçta bir fiyat teklifi daha düşük olacaktır. Ancak, zamanla, bir başvuru sahibi yaşlılık dönemine girdiğinde, tüm hayat sigortası daha rekabetçi hale gelebilir.
 • Yüz Miktarı - Yüz miktarı, satın aldığınız ölüm yardımı kapsamını ifade eder. Bu da, hayat sigortası için vereceğiniz miktarın ana faktörü olacaktır. Diğer birçok mal veya hizmette olduğu gibi, satın aldığınız teminat miktarı ne kadar yüksekse, teklif o kadar yüksek olur.
 • biniciler - Sigortalıların ihtiyaç ve hedeflerine daha fazla uyarlanmasına yardımcı olacak bir politikaya dahil edilebilecek birçok farklı binici var. Bu “eklentiler” politikanın genel fiyatına ekleyebilir.
 • Başvuru Sahibinin Yaşı - Başvuranın yaşı, sigorta teklifinin ne kadar olacağı konusunda bir diğer önemli kriterdir. Hayat sigortası maliyetinin büyük bir kısmı, bir kişinin yaşam beklentisine dayanmaktadır. Bu nedenle, başvuruda bulunduğunuz yaşınız kesinlikle kapsama alanınızın fiyatını etkileyecektir.
 • Başvuranın Sağlık Durumu - Bir dönem veya tüm hayat sigortası poliçesi üzerindeki teklifi etkileyebilecek bir diğer temel faktör, başvuranın sağlık durumudur. Hayat sigortası sigortacıları, fiyatlandırma kapsamı açısından birçok farklı faktörü göz önünde bulundururlar. Ayrıca, bir başvuru sahibinin kapsama için uygun olup olmayacağına karar verir. Bir kişinin genel sağlık ve bedeni ile ilgili ana bileşenlerden bazıları, yaşı, boyu ve kilosu, genel sağlık öyküsü ve aile sağlığı öyküsüdür. Ayrıca, kişinin alkol içip içmediği ve / veya alkol alması (ve eğer öyleyse, ne sıklıkta) olduğu da düşünülür. Ayrıca, başvuru sahibinin, gökyüzü dalışı veya tüplü dalış gibi herhangi bir tehlikeli veya “riskli” hobilere katılıp katılmadığı gibi başka kriterler de incelenecektir. Kişinin sigorta şirketine karşı genel riskini belirlemek için bu kriterlerin tümü dikkate alınacaktır.
 • Sigorta şirketi - Sigorta şirketinin kendisi, aynı zamanda, tüm diğer faktörler eşit olsa dahi, vade veya tüm sigorta kapsamı için kote edilen miktar üzerinde de bir dayanışmaya sahip olacaktır. Sigorta oranları karşılaştırılırken, bireyler politikaların çok benzer veya hatta aynı faydaları olduğunu, ancak yine de çok farklı prim tekliflerine sahip olacağını bulacaklardır. Bu sebeple, nihai kararınızı bir dönem veya tüm bir hayat sigortası poliçesine koymadan önce üç veya daha fazla alıntıyı karşılaştırmak her zaman iyi bir fikirdir. Bir sigorta şirketini incelerken, sigorta şirketinin mali gücüne bir göz atmak her zaman önemlidir. Bunun sebebi, şirketin ödenmesi gereken zamanın geleceği gelecekte orada olmasını isteyeceksiniz.

Endüstride A.M. gibi çeşitli derecelendirme kuruluşları bulunmaktadır. Sigorta şirketlerine derecelendirme yapacak En İyi, Standart ve Zayıf, Fitch, TheStreet.com ve Moody's. Bu derecelendirmeler, şirketin mali gücü, hak talep ödemesi ve sektördeki itibar gibi faktörlere dayanmaktadır. Çoğu durumda, bu derecelendirmeler rapor kartındakilere benzer harf notlarıdır. “A” aralığında yüksek dereceli sigorta taşıyıcıları ile takılmak önemlidir.

Umarım tüm bu bilgiler siz ve aileniz için en iyi hayat sigortası kararını vermenize yardımcı olur ve umarım bu çok önemli adımı sizin maliyeleriniz ile alırsınız.

İşlemi başlatmaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki en iyi hayat sigortası şirketleriyle çalışan büyük ve bağımsız bir sigorta acentesiyle ortaklık kurdum ve ihtiyacınız olan bilgileri hızlı, kolay ve rahat bir şekilde alabiliyorlar. Tüm bunlar evdeki bilgisayarınızın rahatlığında ve bir sigorta acentesi ile şahsen görüşmek zorunda kalmadan yapılır. Başlamak için hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece bu sayfadaki formu kullanmaktır.

Hayat sigortası teklifleriyle veya hatta genel olarak hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız olduğunu düşünüyorsanız, Root Financial'deki profesyoneller sizin için bu soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır. Onlar hayat sigortasının her alanında uzmandırlar ve ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabilirler, böylece siz ve sevdikleriniz için doğru kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz.

Videoyu izle: Çölde sel teminatı mı? / Garanti Kazançlı Kasko

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Sizin İçin En İyi Sağlık Tasarruf Planı nedir?
Sigorta

Sizin İçin En İyi Sağlık Tasarruf Planı nedir?

'Açık kayıt mevsimi ve eğer benim gibi olursanız, gelecek yıl için sağlık sigortanız hakkında ne yapacağınızı anlamaya çalışıyorsunuz. Doğru kapsama seçmenin yanı sıra, durumunuz için hangi ek sağlık tasarruf planının en iyi olduğuna karar vermeniz gerekir. Sağlık Tasarrufu Hesapları (HSA), Sağlık Geri Ödeme Hesapları (İHD) ve Esnek Harcama Hesapları (ÖSO), işverenlerle (özellikle daha genç ve daha sağlıklı işgücüne sahip işverenler) popülerlik kazanmaktadır.
Devamını Oku
Hayat Sigortasının İş Yoluyla Yararlanması Yeter mi?
Sigorta

Hayat Sigortasının İş Yoluyla Yararlanması Yeter mi?

İşyerinde hayat sigortanız olsa bile, dışarıda özel bir politika almak için ciddi bir önem vermelisiniz. Söylediklerine göre, tüm yumurtaları bir sepete asla almazsınız ve bu kesinlikle hayat sigortası için geçerlidir. Bu, hayat sigortasının benim arandığını söyleyen birinin konuşması sırasında en belirgin hale geldi.
Devamını Oku
Küçük İşletme Sahipleri İçin Sigorta Stratejileri
Sigorta

Küçük İşletme Sahipleri İçin Sigorta Stratejileri

Tüm küçük işletme sahipleri ailelerini, çalışanlarını ve varlıklarını korumaya yardımcı olmak için yeterli sigortayı sağladığından emin olmalıdır. Doğru stratejik planla birlikte, küçük işletme sahibi, işini hastalık, sakatlık, ölüm ve diğer felaketlerden dolayı mali kayıplara karşı korumaya yardımcı olabilir.
Devamını Oku