Maliye

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirket İnceleme

Hayat sigortası için başvururken dikkate alınması gereken birkaç farklı kriter vardır. Elbette, bunlar satın alacağınız teminatın türünü ve miktarını içerecektir. Bunun nedeni, yararlanıcınızın (veya yararlanıcıların) devam eden finansal ihtiyaçlarını karşılamak için çok miktarda sigorta korumasına sahip olacağından emin olmaktır.

Hayat sigortasının birçok alıcısının yüksek önem taşımayabileceğini düşündüğü bir madde - ama onlar - kendi kapsama alanlarını satın aldıkları sigorta şirketi. Bununla birlikte, bu da anahtardır, çünkü temel sigorta şirketinin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğunu ve taleplerini ödemede olumlu bir itibara sahip olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Sektörde büyük bir itibara sahip belirli bir sigortacı Devlet Çiftliği'dir.

Devlet Çiftliğinin Tarihçesi

Devlet Çiftliği 1922'de kuruldu. Şirket, emekli bir çiftçi ve sigorta şirketi George Jacob “G.J.” Mecherle tarafından başlatıldı. Tam olarak bir yüzyılda, sigortacı önemli ölçüde büyüdü - ve bugün Amerika Birleşik Devletleri'ndeki diğer sigorta şirketlerinden daha fazla ev ve araba sigortalıyor.

Bu sigortacı, müştereken hizmet ettiği sigortalılar tarafından sahip olunan bir sigorta şirketidir. Eyalet Çiftliği şu anda Fortune 500 büyük şirketlerin genel listesinde 41 numara olarak sıralanır.

En başından beri, G.J. Mecherle'nin vizyonu, “adil bir şekilde çalışmak ve müşteriler için doğru olanı yapmaktı” idi. Bugün, sigortacı hala aynı vizyonu kullanarak çalışıyor - ürün ve hizmetlerde ilk ve en iyi seçim olmanın yanı sıra teklifler.

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirket İnceleme

Çok çeşitli sigorta ürünleri sunmanın yanı sıra, Devlet Çiftliği de güçlü bir topluluk oluşturmak için ve aynı zamanda bir kamu lideri olmak için çalışıyor. Şirket, çok sayıda emniyet kemeri kanunu geçirmede yardımcı oldu ve hem emniyet kemeri hem de genç sürücü güvenliği konularında savaşmaya devam etti.

Şirket ayrıca ABD genelinde daha güçlü, daha güvenli ve daha iyi eğitimli topluluklar inşa etmek için çalıştı. Yaralanmanın ve kayıpların azaltılmasını ve azaltılmasını amaçlayan faaliyetler aracılığıyla “yeşil” çabalarla geleceğe gerçek bir bağlılık kazandı. .

Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri genelinde 18.000'den fazla Devlet Çiftliği ofisi bulunmaktadır ve genel olarak, şirket 65.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Devlet Çiftliği'nin ev ofisi Bloomington, Illinois'de yer almaktadır.

2014 yılsonu itibarıyla, Devlet Çiftliği yaklaşık 82 milyon sigorta poliçesi sahipti. Bunların yaklaşık 8 milyonu hayat sigortasıydı. Şirket her gün yaklaşık 35.000 talepleri işlemektedir. Devlet Çiftliği toplamda yaklaşık 100 farklı ürün sunarken, birincil ürün hatları aşağıdakileri içerir:

 • Mülkiyet ve Kaza Sigortası
 • Hayat sigortası
 • Sağlık Sigortası
 • Tahviller
 • Yatırım fonları
 • Bankacılık

Devlet Çiftliği, hem Amerika Birleşik Devletleri hem de Kanada'da üst düzey bir işveren olarak tanınmıştır. Ayrıca, hem işveren hem de genel olarak bir şirket olarak sayısız ödül kazandı. Bunların çoğu daha güvenli, daha güçlü ve daha iyi eğitimli topluluklar inşa etme taahhüdünü ve “yeşil” bir ortak olma özelliğini de içeriyor.

Şirket, müşterilerinin, talepte bulunma zamanı geldiğinde, müşteri temsilcilerinin yanı sıra talep temsilcileri ile temas kurmasını kolaylaştırır. Yerel ajanlar da kolayca bulunabilir. Tüm bilgiler şirketin internet sitesi üzerinden bulunabilir. İletişim e-posta yoluyla çevrimiçi olarak yapılabilir. Alternatif olarak, ücretsiz telefon hattı üzerinden temsilcilerle iletişime geçebilir.

Finansal Güç ve BBB Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirketi

Devlet Çiftliğinin mali açıdan son derece güçlü ve istikrarlı olduğu düşünülmektedir ve poliçe sahiplerinin iddialarını ödemek için iyi bilinir. Bu nedenle sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puan almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A.M. En iyi. Bu, A.M. tarafından verilen en yüksek derecedir. En iyisi, ve üstün mali durumun yanı sıra operasyon performansından kaynaklanıyor.
 • Standard & Poor's'dan AA. Bu şirketin güçlü iddia ödeme yeteneğine dayanmaktadır.

Buna ek olarak, Şirket BBB aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, Devlet Çiftliğine, BBB'den (Better Business Bureau) A notu verilmiştir. Bu, A + ile F. arasında genel bir derecelendirme ölçeğindedir.

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Devlet Çiftliği, son 12 ayda 477'si kapatılmış olan Better Business Bureau aracılığıyla toplam 2.006 şikayeti kapattı. Son üç yıldaki 2.006 şikayetin 1.416'sı, şirketin ürün ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmış, 378 fatura ve / veya tahsilat ile ilgili konulara odaklanmış, 190 reklam ve / veya satışla ilgili olmak zorundaydı, 12 garanti / garanti sorunları ve 1 diğer konularla ilgilenir.

Devlet Çiftliğinde Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

State Farm, farklı hayat sigortası kapsama seçenekleri sunar. Bunu yapmak, müşterilerin kapsama alanını kendi ihtiyaçlarına göre ayarlayabilmelerini sağlayabilir. Hayat sigortası ürünleri hem dönem hem de kalıcı seçenekler içermektedir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Dönem hayat sigortası, tüm hayat sigortası kapsamının en temeli olarak kabul edilir. Bunun nedeni, yalnızca saf ölüm yardımı korumasını sunması ve nakit değerinin oluşmamasıdır. Bu nedenle, vade sigortası, benzer bir kalıcı hayat sigortası poliçesinden genellikle daha hesaplıdır.

Bununla birlikte, isminden de anlaşılacağı gibi, hayat sigortası terimi, belirli bir süre veya “dönem” olarak adlandırılmaktadır - on yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıl gibi.Bu bağlamda, hayat sigortası genellikle bir ipoteğin ödenmemiş bakiyesini kapatmak gibi “geçici” ihtiyaçlar için satın alınır.

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla mevcut olan hayat sigortası poliçeleri, 10, 20 ve 30 yıllık teminat sürelerine sahiptir. 20 ve 30 yıllık planlar, aynı zamanda, prim iadesi (belirli kurallar dahilinde ve ek prim tutarı için) imkanı da sunmaktadır.

Devlet Çiftliği ayrıca bir hayat ipotek vadeli sigorta poliçesi sunmaktadır. Bu plan 15 veya 30 yıllık kapsama süreleri sunar. Devlet Çiftliği aracılığıyla sunulan beş yıllık bir ömür sigortası seçeneği de bulunmaktadır.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı hayat sigortası, hayat sigortasından farklı olarak, hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değer bileşeni sunmaktadır. Aynı zamanda farklıdır, çünkü belirli bir kapsama süresine sahip olan terimden farklı olarak, sigorta priminin ödenmesi koşuluyla, sigortalının ömrünün kalanında kalıcı sigorta sürecektir.

Kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin nakit değeri bileşeni, içindeki fonların vergi matrahına dayalı olarak büyümesine izin verir - yani poliçe sahibi fonları geri çekene kadar ya da o zamana kadar büyümeden ötürü herhangi bir vergi olmayacaktır. Bu fonlar borç ödemesi, emeklilik geliri eklenmesi, yüksek tıbbi faturaların ödenmesi, hatta tatile gitmek gibi nedenlerle herhangi bir nedenle geri çekilebilir veya ödünç alınabilir. Bununla birlikte, sigortalının ölümü üzerine ödenmemiş nakit bakiyesinin, poliçe yararlanıcıya ödenen ölüm ödeneği miktarına karşı tahsil edileceğine dikkat edilmelidir.

Devlet Çiftliği, kalıcı hayat sigortası söz konusu olduğunda bazı seçenekler sunmaktadır. Bunlar bütün yaşamı ve evrensel hayat sigortasını içerir. Tüm hayat sigortası, kalıcı hayat sigortası teminatının en temelini oluşturur. Bu tür bir politika ile ölüm yardımı garanti edilir ve nakit değeri belirlenen bir faiz oranına göre büyür.

Sigorta primi tutarı, sigorta şirketi tarafından daha da büyüyse ve sigortalı bir sağlık durumu söz konusu olsa bile sigorta şirketi tarafından kilitlenir ve artırılamaz. Bu, sabit bir bütçe üzerinde olan ve artan fiyatlar ile zorluk çekenler için yararlı olabilir.

State Farm Life Insurance Company tarafından seçilebilecek çeşitli hayat sigortası planları vardır. Bir seçenek, poliçe sahibinin poliçe ömrü boyunca düzenli olarak prim ödemesine izin verir.

Sınırlı ödeme seçeneği ile, politika on yıl, 15 yıl veya 20 yıl sonra ödenecektir. Ya da, bir birey tek prim tüm hayat seçeneğini tercih ederse, sadece bir toplu ödeme primi ödemesi yapabilir ve politikayı tamamen ödeyebilir. Bu seçenekle, nakit değer başlangıçtan itibaren güzel bir sıçrama başlangıcına sahip olacaktır.

Devlet Çiftliği ayrıca bir son masraf bütün hayat sigortası poliçesi sunmaktadır. Bu planlar genellikle 50 ya da daha büyük olan bireyler tarafından satın alınır ve cenaze ve mezar taşı ve mezar taşı gibi diğer ilgili nihai harcamaların esas amacıdır. Bu plandaki Devlet Çiftliği kapsamı bazı eyaletlerde değişebilir.

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla mevcut olan başka bir kalıcı plan türü, Evrensel Hayat Sigortası veya UL'dir. Bu tür hayat sigortası tüm yaşamdan daha esnek olarak kabul edilir. Ayrıca, hem ölüm ödeneği koruması hem de nakit değeri sunarken, poliçe sahibi, prim miktarının ne kadarının bu bileşenlerin her birine girebileceğini seçebilir (belirli kurallar dahilinde).

Temel UL'ye ek olarak, Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla seçilebilecek başka UL politikaları da vardır. Bunlar arasında Hayatta Kalma Evrensel Yaşam ve Ortak Evrensel Yaşam bulunmaktadır. Hayatta kalma politikaları ile birden fazla kişi poliçede sigortalıdır. Bu planlar genellikle iki ayrı hayat sigortası poliçesi satın almaktan daha ucuzdur.

Sunulan Diğer Kapsam Ürünleri

Hayat sigortasına ek olarak, Devlet Çiftliği sigorta kapsamı için çok sayıda seçenek sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Otomatik Sigorta / Motosiklet / Tekne / RV Sigorta
 • Spor ve Eğlence Araçları
 • Ev, Apartman Dairesi ve Kiralayanlar Sigortası
 • Sağlık
 • Uzun vadeli bakım
 • sakatlık
 • Yükümlülük
 • Kimlik koruması
 • Küçük İşletme Sigortası
 • Genç Yetişkinler için Uygun Araba Sigortası

Ayrıca, Devlet Çiftliği, müşterilerinin servetlerini büyütmelerine ve koruyabilmelerine yardımcı olmak için finansal ve emeklilik planlama yardımı da sağlamaktadır. Bu alanda sunulan ürünler aşağıdakileri içerir:

 • Bankacılık
 • Krediler
 • Eğitim Tasarruf Planları
 • Emekli ve IRA'lar
 • Yatırım fonları
 • Emlak Planlama
 • Tahviller

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla ya da herhangi bir hayat sigortası şirketi aracılığıyla sunulan hayat sigortası hakkında en iyi prim teklifleri ararken, genellikle bir ajans ya da birden fazla erişimi olan bir aracılık ile çalışmak için en iyi eylem sadece bir sigorta şirketi. Böylece, tarafsız bir şekilde, politikaları, avantajları ve prim fiyatlarını daha doğrudan karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin için hangisinin en iyi olacağını belirleyebileceksiniz.

Özel ihtiyaçlarınız için en iyi olan hayat sigortası seçenekleriyle karşılaştırmaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün pazardaki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz ve ihtiyaç duyacağınız tüm önemli detayları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken tek şey ilk yaşam sigortası tekliflerinizi almak için kenar çubuğundaki formu doldurmanızdır.

Hayat sigortası seçenekleri arasından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var - ve sizin için uygun olanı ve sizin önem verdiğiniz kişilerin korunma ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlamak istiyorsunuz. Bu yüzden, bugün bize ulaşın - yardım etmek için buradayız.

Videoyu izle: Devlet destekli tarım sigortası - Pardus Sigorta

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="18 ayda borçtan 52.000 dolar nasıl para kazandık?"/>
Maliye

18 ayda borçtan 52.000 dolar nasıl para kazandık?

Bunun nasıl mümkün olabileceği sorulmuştur. Çok mu para kazandık? Çoğu insanın bilmediği bir şey biliyor muyuz? Kısa cevap “hayır”. Durumumuzu gerçekten olduğu gibi gördük, bir karmaşa. Biz, bizi mutlu etmek için yapabileceğimiz her şeyi satın almanın tüm kültürel yalanlarını satın aldık, yeni bir araba finanse ettik, böylece bakım konusunda endişelenmemiz gerekmedi, iyi bir iş bulmak için üniversiteye gittik, liste devam ediyor ve üzerinde.
Devamını Oku
Ibotta gibi 18 En İyi Uygulamalar
Maliye

Ibotta gibi 18 En İyi Uygulamalar

Herkes parayı sever! Temel ihtiyaçlar için alışveriş yaparken, daha fazla para biriktirmek istiyoruz ve aşağıdaki uygulamalar, doların biraz daha uzağa gitmesine yardımcı olacak. Bu makaledeki tüm uygulamalar, her cüzdan bilinçli alışverişçinin bildiği ve sevdiği inanılmaz bir uygulama olan Ibotta'ya çok benziyor. Ibotta nedir?
Devamını Oku
Finansal Hedefler ve Emeklilik için Tasarruf Önerileri
Maliye

Finansal Hedefler ve Emeklilik için Tasarruf Önerileri

Bu hafta Sally P.'den bir soru aldım. Diyor ki: 32 yaşındayım, serbest meslek sahibi ve yılda 400.000 dolar kazanıyorum. Bir ev satın almak için 100.000 dolar biriktirdim ama bir apartman dairesine indirilmek üzere toplam 200.000 dolar tasarruf edene kadar beklemek istiyorum. Para şu an için yüksek getirili bir tasarruf hesabında oturuyor. Emeklilik hesabım yok ve kefalet için para biriktirmeye ek olarak bir tane de para yatırmam gerekip gerekmediğini merak ediyorum.
Devamını Oku