Maliye

Ana Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası almak, politika ile ilerlemeden önce bazı temel faktörleri gerektirebilir.

Bunlardan biri, ihtiyaçlarınız için doğru miktarda kapsama sahip olmanızı sağlamaktır. Bu koruma, borcunuzun ne olduğu, borcunu ödemek, son masrafların ödenmesi veya bir eş veya diğer sevdikleriniz için devam eden yaşam masraflarının ödenmesi gibi hususları dikkate almalıdır.

Bazı hayat sigortası alıcılarının her zaman listelerinin en üstünde yer alamayabilecekleri bir kriter - ancak bunun yerine - kapsamı satın aldıkları gerçek sigortacıdır. Bunun nedeni, sigorta şirketinin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olması ve poliçe sahiplerine olan taleplerini ödemek için iyi bir üne sahip olmasıdır. Sigorta sektöründe poliçe sahibi olan bir sigorta şirketi, Ana Hayat Sigortası Şirketi'dir.

Müdür, Good Financial Cents En İyi Hayat Sigortası Şirketleri listesinde onurlu bir söz aldı. Finansal olarak çok sağlamlar ve tekliflerinizi çalıştırdığınızda en iyi oranlara sahiplerse harika bir seçenek.

Ana Hayat Sigortası Şirketi

 1. Ana Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
 2. Güç ve Puanlar
 3. Principal Life Insurance Company tarafından sunulan ürünler
 4. Sunulan diğer Kapsama Ürünleri
 5. Müdür Yaşamından Gelecek Ücretler
 

Ana Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Principal Financial Group - Principal olarak da bilinir - 1879'da kurulmuştur. Bu küresel yatırım yönetimi lideri 135 yılı aşkın bir süredir bireylere ve şirketlere finansal ve sigorta çözümleri sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana şirket önemli ölçüde büyüdü - bugün dünya çapında 14.800'den fazla çalışanı var - bunların yaklaşık 10,000'i yalnızca Amerika'da bulunuyor. Müdür bir hisse senedi şirketidir ve PFG sembolü sembolü altında New York Borsasında işlem görmektedir.

Ana Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Dünya çapında bilinmesine rağmen, Müdür bir ortak amaç ile bağlıdır ve bu da müşterilere mümkün olan en iyi yaşamı yaşamak için ihtiyaç duydukları finansal araçlara, kaynaklara ve bilgilere sunmaktır.

Müdür, hem bireylere hem de işletmelere sigorta, yatırım ürünleri ve emeklilik planları sunmaktadır. Bu büyük sigorta şirketinin şu anda 18 ülkede dünya çapında 19 milyondan fazla müşterisi var ve yönetimde 547 milyar dolarlık varlığa sahip. Ürünleri ve hizmetleri, çeşitli şirketler ve danışmanlar ağı tarafından sağlanmaktadır.

Bu taşıyıcı, Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri olarak, Amerika'nın En İyi İşverenlerinden biri ve # 3 En Yeşil CRE Şirketi olarak görülmüştür. Ayrıca aşağıdakiler de dahil bazı ek övgülere kavuşmuştur:

 • # 1 Tanımlı Fayda Emeklilik Planlarının Sağlanması
 • # 1 Çalışan Hisse Senedi Sahiplerinin Plan Kaydı
 • # 1 Niteliksiz Ertelenmiş Tazminat Planlarının Sağlanması

Müdür web sitesinde ürün ve hizmetleri hakkında çok sayıda bilgi sağlar. Müşteriler ayrıca, yardıma ihtiyaç duyarlarsa veya bir soru veya endişeleri varsa bir müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilirler. Bir temsilcisine ücretsiz telefon hattı ve e-posta yoluyla kolayca ulaşılabilir.

 

Ana Hayat Sigortası Şirketinin Finansal Gücü ve Derecelendirmeleri

Müdürün finansal olarak çok güçlü ve istikrarlı bir şirket olduğu düşünülür ve sigorta poliçesi sahiplerine verdiği iddialar için mükemmel bir itibara sahiptir. Bu nedenle, sigortacı derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puanlarla sağlanmıştır.

Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A.M.'den A + (Üstün) En iyi. poliçe sahipleri, toplam 16 puan üzerinden ikinci en yüksek olarak kabul edildi.
 • Fitch'ten AA- (Çok Güçlü). Bu toplam 19 puan üzerinden dördüncü sırada yer alıyor.
 • Moody's Yatırımcı Servisi'nden A1 (İyi). Bu 21 toplam puanın beşinci en yüksek olarak kabul edilir.
 • Standard & Poor's'dan A + (Güçlü). Bu toplam 24 toplam puanın beşinci en yüksek olduğu kabul edilir.

Marketplace, Ana Hayat Sigortası Şirketi'nin BBB'nin (Better Business Bureau) akredite bir kuruluşu olmasa da, A + 'nın F +' dan bir derecelendirme ölçeğindeki notu verilmiştir. Bu durum, Banner Life Insurance veya Globe gibi diğer üst düzey şirketler.

Son üç yıl boyunca, Ana Hayat Sigortası Şirketi, Better Business Bureau aracılığıyla toplam tek bir şikâyeti kapattı. Bu tek şikayet şirketin ürün / hizmetine odaklandı.

Ana Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Ana Hayat Sigortası Şirketi hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası çözümleri sunmaktadır. Bu, müşterilerinin, ihtiyaç duydukları korumayı planlarken özel kapsama ihtiyaçlarını daha iyi planlayabilmelerine yardımcı olabilir - içinde bulundukları yaşam aşamasına bakılmaksızın.

Müdür Tarafından Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Vadeli hayat sigortası ile, saf ölüm parası sadece, nakit değer ya da politikada yer alan yatırımlar olmaksızın temin edilir. Bu nedenle, hayat sigortası terimi, çoğunlukla, başvuru sahibi genç ve iyi sağlık durumundaysa, kalıcı kapsamdan daha uygun olabilir. Bu, uygun fiyatlı bir prim fiyatında daha fazla koruma sağlanmasına izin verebilir.

Vadeli hayat sigortası genellikle “geçici” hayat sigortası koruması olarak düşünülmektedir. Bunun nedeni, on yıl, 15 yıl, 20 yıl, 25 yıl ve hatta 30 yıl gibi belirli bir süre için - veya “koşulların” - belirli bir süre için satın alınmasıdır. Bununla birlikte, teminat süresi sona erdiğinde, sigortalıların sigortalı kalmak istiyorlarsa, o sırada geçerli yaş ve sağlık koşullarında yeni bir politika satın almaları gerekmektedir.Bununla birlikte, bazı durumlarda, bir hayat sigortası poliçesi, sigortalının kendi politikasını kalıcı bir hayat sigortası haline dönüştürebileceği bir dönüştürme özelliği sunabilir. Müdür, bu özelliği, hayat sigortası poliçelerinin birçoğunda sunmaktadır - ve sigortalı, sigorta edilebilirlik konusunda ek kanıt sunmaya gerek duymayacaktır.

Müdür Tarafından Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı hayat sigortası kapsamı, ölüm ödeneği kapsamını sağlar ve ayrıca politikanın bir parçası olarak bir nakit değeri bileşenine sahiptir. Daimi bir politikada ölüm yardımı, poliçe sahibinin hayatının geri kalanı boyunca sürecektir. Dolayısıyla, bir vade politikasının aksine, zaman sınırı yoktur. Prim ödenmiş olduğu sürece, politika yürürlükte kalacaktır.

Kalıcı bir hayat sigortası poliçesindeki nakit değerinin vergi matrahına dayalı olarak artmasına izin verilir. Bunun anlamı, fonların geri çekildiği zamana kadar nakit değerindeki fonların büyümesinden kaynaklanacak herhangi bir vergi olmamasıdır. Bu, bu nakit değer fonundaki paranın zamanla katlanarak büyümesine ve bileşik olarak katlanmasına izin verebilir.

Müdür, üç temel tip kalıcı hayat sigortası poliçesi sunar. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Evrensel Hayat Sigortası Kapsamı

Evrensel hayat sigortası kapsamı ile, ölüm değeri koruma ve nakit değeri biriktirme vardır. Bir evrensel hayat sigortası poliçesi, prim ödemelerinin yanı sıra ölüm yardımı koruması konusunda da esnektir. Ayrıca, politika sahibinin primi ödediğinde (belirli kılavuzlarda) esneklik sağlayabilir.

Bu tür bir hayat sigortası poliçesi ile nakit değeri, değişken faiz oranına göre birikebilir - ancak asgari oran garantisine sahip olacaktır. Bazı durumlarda, bu politikalar ayrıca daha fazla güvenlik için ikincil bir faiz oranı garantisi de içerebilir.

Değişken Evrensel Hayat Sigortası Kapsamı

Değişken evrensel hayat sigortası kapsamı ayrıca bir nakit bileşeni ile birlikte bir ölüm yardımı sunar. Bununla birlikte, nakit bileşen poliçe sahibi, çeşitli piyasaya bağlı yatırımlardan seçim yaparak daha agresif olacaktır. Bu, fonların piyasa performansına bağlı olarak daha fazla büyümesine izin verebilir. Bununla birlikte, daha fazla risk olduğu anlamına da gelebilir. Bununla birlikte, değişken bir sigorta ürünü ile ilerlemeden önce risk toleransının bilincinde olmak önemlidir.

Diğer kalıcı hayat sigortası türlerinde olduğu gibi, değişken bir evrensel hayat sigortası poliçesi de politikanın nakit bileşeni içinde vergi ertelenmiş büyümenin faydasını elde etmesine izin verecektir. Buna ek olarak, politika sahibinin, kullanmayı seçmesi durumunda ihtiyacı olan her şey için nakit bileşeninde bulunan fonları ödünç almasına veya geri çekmesine izin verilecektir.

Ayrıca, bu tür bir politika ile, politika sahibinin, nakit değerini, katlanamayacağı gelir için bir yıllık ücrete çevirmesine izin verilir. Bu, gelirin tükenmesi konusundaki emekliliğin azalmasına yardımcı olabilir - günümüzde birçok emeklinin daha uzun yaşam beklentilerimize bağlı olarak tuttuğu korku.

Hayatta kalan Hayat Sigortası Kapsamı

Hayatta kalan bir hayat sigortası poliçesi, sadece bir tanesini değil, iki hayatı kapsayacaktır. Bu, iki ayrı hayat sigortası poliçesi satın almaktan daha az maliyetli olabilir. The Principal tarafından sunulan hayatta kalma planları ikinci sigortalı bireyin ölümüne öder. Bu politikalar, çeşitli vergi indirimlerini kaldırabilmek için genellikle emlak planlama amacıyla kullanılmaktadır.

Sunulan diğer Kapsama Ürünleri

Hayat sigortasına ek olarak, Ana Hayat Sigortası Şirketi ayrıca diğer sigorta kapsamı ürünleri de sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Engelli Gelir Koruması

Müdür'ün engelli bir gelir sigortası poliçesi, bir kimsenin, bir sağlığa ya da bir hastalığa bağlı olarak kendi gelirlerini kaybetmesi nedeniyle mali sağlıklarını korumaya yardımcı olabilir.

Birçok kişi en değerli varlıklarının kendi evi ya da emeklilik planı olduğunu düşünebilirken, bir gelir elde etme yetenekleridir. Bunun nedeni, kazanma kabiliyeti olmadan, diğer varlıkların çoğunun elde edilmesi veya muhafaza edilmesi imkansızdır.

Bugün işgücüne giren dört kişiden birinin emekli olduktan önce devre dışı bırakılacağı tahmin edilmektedir. Bu nedenle, gelirlerini bir engelli gelir politikasıyla korumak, yaşam giderlerinin zamanla ödenmesine olanak sağlamanın bir yolu olabilir.

Müdür ile aylık olarak 20.000 dolarlık bir plan alabilirsiniz. Tek bir faktör, faydaları almak için tamamen devre dışı bırakmanız gerekmez.

Son kullanma sürelerini 30 gün gibi kısa bir sürede ve 5 yıldan uzun sürelerle karşılayabilirsiniz. Plan yenilenebilir ve garanti edilemez garantilidir, bu da korumayı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Müdürün, poliçe sahibine hiçbir ücret ödemeden engellilik planına dahil ettiği birkaç fayda vardır. Principal'ın planının benzersiz bir avantajı, politika sahibinin planı talep ederken ortadan kaldırılması halinde bir toplu ödeme ödeyecek olan ölüm parasıdır.

Ayrıca, bir premium binici, bir fayda güncelleme sürücüsü, gelecekteki fayda artırıcı sürücü ve daha birçok faydadan feragat ederler.

Ayrıca ekleyebileceğiniz birkaç ek binici satıyorlar. Seçebilecekleri dört seçenek var:

 • Geçiş işgal binici
 • Artık sakatlık ve iyileşme
 • Düzenli işgal
 • Rehabilitasyon faydası

Politikanın oranları ve yararları nedeniyle, Müdür engellilik kapsamı için en popüler seçeneklerden biridir.

Emekli Tasarruf Koruması

Sadece engelli olmaya ve gelir elde edememeye ek olarak, emeklilik tasarruf planına katkıda bulunmak, bir kişi çalışamazsa da durabilir.Bu nedenle, emeklilik tasarruflarının korunması ile, bir kişi iş göremez bir hastalık ya da sakatlık nedeniyle işe yaramazken, emeklilik tasarruflarına yapılan katkılar devam edebilir. Müdürün emeklilik tasarruf koruması ile, politika sahipleri “ne olabilir” den “ne olabilir” ini sigortalayabilirler.

Müdür Yaşamından Gelecek Ücretler

Bir gelir elde etmek, emeklilik gelirinizi tamamlamanız için mükemmel bir yoldur. Düzenli olarak alışveriş yapıyorsanız, sizin için mükemmel şirketi bulmanız önemlidir. Tüm sigorta ürünlerinin başında, Principal Life'ın da sattıkları çeşitli gelirler vardır. Yatırım riskinizin ne olduğuna bağlı olarak, paranıza yatırım yapabileceğiniz dört farklı türe sahiptir.

Dört tip:

 • Sabit Yıllık
 • Gelir Vergisi
 • Endeksli Yıllık
 • Değişken rant

Sabit bir rantla, paranızın nasıl büyüdüğünü ve birkaç farklı faydadan birini seçebilirsiniz. Bu ücretler, hızlı ölüm yardımı, acil durum erişimi ve IRS minimum dağıtım bildirimi arasından seçim yapmanızı sağlar.

Biraz farklı olan iki ayrı gelir dönemi vardır. Müdürün, anında gelir ve ertelenmiş gelir reeskontu vardır. Acil Gelir Vergisi, gelecek 12 ay içinde emekliye ayrılmaya başlamak isteyenler için tasarlandı. Tahmin edebileceğiniz gibi Ertelenmiş Gelir Vasıfları gelecek 13 ay veya daha uzun süre garantili gelir arayanlar içindir.

Bir sonraki sefer endeksli rant. Bu ücretler, size daha fazla büyüme potansiyeline sahip olmaksızın yatırım güvenliği sağlayacaktır. Fiyatlar, bir veya daha fazla hisse senedi tabanlı endise bağlıdır.

Değişken ücretler, farklı ödeme seçenekleriyle piyasa performansına dayalı bir büyüme sağlayarak emeklilik için tasarruf etmenizi sağlar. Yorgun teslimiyet ücretleri ile esneklik yoksunluk seçenekleri var. Ayrıca, sizi piyasada herhangi bir çarpışma riskinden koruyabilen ve para çekme işlemine başlamadan önce size bazı ek avantajlar sağlayan bazı yaşam avantajlı bisiklet sürücüleri de sunarlar. Principal'ın değişken maaşları ile sunduğu eşsiz bir fayda, herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmadan, daha fazla gelir ödemesi yapmak için birikmiş değerinizden para transfer etmenizi sağlayan Deferred Income Rider'dır.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Kurları Nasıl ve Nerede Alabilirsiniz

Hayat Sigortası Şirketi'nden ya da herhangi bir hayat sigortası şirketinden hayat sigortası kapsamındaki en iyi teklifleri almak için alışveriş yaparken, genellikle bir ya da bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir şirket ile çalışmak akıllıca olacaktır.

Bunun nedeni, birden fazla hayat sigortası poliçesini, faydalarını ve prim tekliflerini daha doğrudan karşılaştırmanıza olanak tanımasıdır - ve sizin için ve sizin ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyisi olacağını belirlemek.

Hayat sigortası tekliflerini karşılaştırmaya devam etmeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki pek çok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli detayları bulmanıza yardımcı olabiliriz. Sizin için kolayca ve rahatça yapabiliriz. Bu yüzden, devam etmek için, ilk sayfanızın setini almak için bu sayfanın yan tarafındaki formu kullanın…

Politika Genius'un geçişi kolaylaştırabildiği halde, hayat sigortasının satın alınmasının zor olabileceğini biliyoruz. Belirlenmesi gereken birçok farklı değişken vardır - ve piyasadaki en iyi taşıyıcıdan doğru politikayı satın aldığınızdan emin olmak istersiniz. Ama iyi haber şu ki, yanınızdaki bir müttefikle, seçeneklerinizi sizin için en iyisi olacak şekilde daraltabileceksiniz. Bu yüzden, bugün bize ulaşın - yardım etmek için buradayız.

Videoyu izle: Kariyer Günleri Tanıtım Videosu

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ortalama Borç Ödeme Öyküsü Değil
Maliye

Ortalama Borç Ödeme Öyküsü Değil

Bir yıldan uzun bir süredir kişisel finans topluluğuna blog yazdıktan sonra, borç yolculuk hikayelerinin adil payını kesinlikle gördüm. Öyleyse, borç maaş hikayem hakkında yazmam istendiğinde biraz şaşırdım. Kesinlikle okuduğum tipik hikayeye sahip değilim, ama yine de borç blogcuları ile kesinlikle alakalıyım.
Devamını Oku
TIAA Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

TIAA Hayat Sigortası İncelemesi

Bir finansal planın güvence altına alınması sürecindeyseniz, o zaman hayat sigortası almak da gerekli olabilir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, hayatta kalanların günlük yaşam giderlerini ödemelerine yardımcı olmak, sevdiklerine borçlarını ödemek için bir yol sağlamak ve sigortalıların cenazesi ve diğer nihai masraflarının ödenmesi gibi birçok şekilde kullanılabilir.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Bu Çift, Sadece 3.5 Yılda Borcunda 138.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?"/>
Maliye

Bu Çift, Sadece 3.5 Yılda Borcunda 138.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?

Amacım, paranıza geldiğinde nerede olmak istediğinizden size yardım etmekti, böylece yolculuğunuzda sizi teşvik etmek için parayla başarılı olan diğer insanları bulmaya karar verdim. Borcunu ödeyemediğimden bu yana tutkulu olduğum bir şey olduğu için, Borçlu Başarı Öyküleri adlı yeni bir dizi başlatıyorum.
Devamını Oku
Smartphone ile Para Kazanmak için 50 Yolları
Maliye

Smartphone ile Para Kazanmak için 50 Yolları

Bir öğe varsa, evden çıktığımızda asla unutmayacağımızdan emin oluruz, bu bizim akıllı telefonumuzdur. Cüzdanınızı ve ehliyetinizi telefonunuzdan daha fazla terk etme olasılığınız daha yüksektir. Bu iyi mi, kötü mü? Para harcamanızı kolaylaştıran bir cüzdanın aksine, cüzdanınızı unuttuğunuzda bile, akıllı telefonunuzla para kazanmanın birçok yolu vardır!
Devamını Oku