Maliye

Symetra Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Birçok kişi genel mali planlarını düşündükçe, sevilmeyenlerin beklenmedik durumlarda devam edebilmesini sağlamak için hayat sigortası eklenecektir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, borçların ödenmesi, nihai masrafların karşılanması ve / veya sigortalıların hayatta kalanları için devam eden yaşam masraflarının ödenmesi için kullanılabilir.

Bir hayat sigortası satın alırken, akılda tutulması gereken birkaç önemli kriter vardır. Bunlar satın aldığınız kapsamın türünü ve miktarını içerir. Bunun nedeni, geride bıraktığınız kişilerin yeterli olduğundan emin olmaktır.

Bununla birlikte, kapsamı satın aldığınız sigorta şirketini yakından incelemek isteyeceksiniz. Bunun sebebi, bir hak talebinde bulunmanızın zamanı geldiğinde, şirketin sözünü yerine getirmek için finansal olarak orada bulunacağından emin olmak istersiniz. Yıl boyunca poliçe sahiplerinin haklarını ödemek için iyi bir itibara sahip olan en iyi hayat sigortası taşıyıcılarından biri, Symetra Life Insurance Company'dir.

 

Symetra Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Symetra Life Insurance Company, müşterilerine yarım yüzyılı aşkın bir süredir hayat sigortası temin etmektedir. Zamanla, bu sigorta şirketi Amerika Birleşik Devletleri genelinde 35 milyar dolar ve 2 milyon müşteriye ulaşmıştır. Symetra'nın merkezi Washington, Bellevue'da bulunuyor ve şirket ürünlerini New York hariç tüm eyaletlerde satıyor.

1957 yılında kurulan bu sigorta şirketi, sigorta ve finans sektöründe birçok adım atmıştır. Örneğin, 1976'da Symetra bugün sağlık sigortası pazarında kilit bir ürün olan tıbbi durma kaybına öncülük etti.

1987 yılında, Symetra, rant ürünlerini bankacılık kanalıyla satmaya başladı ve 1999 yılında şirket, yürürlükte olan 30 milyar dolarlık hayat sigortasını geçti. Symetra, 2004 yılında bağımsız bir şirket oldu - Symetra Financial Corporation, ve 2016 yılında, küresel bir hayat sigortası olan Sumitomo Life'a katıldı.

Symetra Life Insurance Company tarafından satılan ürünler, brokerler ve finansal danışmanlar, bankalar ve bağımsız bir sigorta acentesi ağı aracılığıyla sunulmaktadır. Symetra aracılığıyla sağlanan birincil ürünler hayat sigortası kapsamı, ayrıca ücretler, emeklilik ve çalışanlara sağlanan faydalar ve tıbbi stop-loss sigorta korumasını içerir.

Symetra Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Bugün, Symetra, 100 yıllık çalışma geçmişi ile Japonya'nın en büyük hayat sigorta şirketlerinden biri olarak kabul edilen ana şirket Sumitomo Life'a aittir. Birlikte, Symetra ve Sumitomo Life'ın toplam değeri 250 milyar dolardan fazla var.

Symetra Hayat Sigortası şu anda bankalar üzerinden sabit ertelenmiş ve sabit endeksli maaşların ilk 3 satıcısı olarak tanınmaktadır. Ayrıca, kabul edilen varlıklara dayanan bir Top 40 ABD hayat sigortası şirketidir. 2015 yılında şirket toplam gelirlerde kabaca 2,2 milyar dolar ve net gelire yaklaşık 147 milyon dolar getirdi.

Sigorta ve finansal ürünler sunmanın yanı sıra şirket ayrıca topluma da bağlı. 2015 yılında Symetra, yaklaşık 900 hayır kurumuna katkıda bulundu ve çalışanları yaklaşık 8.500 saat gönüllü hizmete yatırım yaptı.

Şirket ayrıca, Spor Resimli Yükselen Yıldızlar kampanyası, Symetra Turu - LPGA'ya giden Yol, Sınıftaki Symetra Kahramanları ve sigortacılığın altını çizen “Sadece Uçmak İstiyorum” gibi bir çok reklam ve sponsorluk da yapıyor. Finansal hedeflerine ulaşmak için insanlara ve işletmelere daha fazla ve daha fazla uçmaya yardımcı olma taahhüdü.

Symetra Hayat Sigorta Şirketi Derecelendirme ve Notları

Symetra finansal açıdan çok güçlü ve istikrarlı bir şirket olarak kabul edilir. Şirket ayrıca poliçe sahiplerinin taleplerini derhal ödüyor. Bu nedenle, sigortacı derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puanlarla sağlanmıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A.M. En iyi. Bu olası bir 16 en yüksek üçüncü derecedir.
 • Standard & Poor'un A (Güçlü). Bu, olası 21'in en yüksek puanıdır.
 • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden A2 (İyi). Bu, olası bir 21'in en yüksek puanı 6'dır ve Globe Life Insurance ile iyi bir şirkete dönüştürür.
 • Fitch'ten A (Güçlü). Bu, olası en yüksek 19'uncu en yüksek puandır.

Ayrıca, Symetra Life Insurance Company, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, şirkete BBB tarafından A + notu verilmiştir. Bu, A + ile F arasındaki genel not ölçeğidir. Son üç yıl boyunca, Symetra Life Insurance Company, Better Business Bureau aracılığıyla toplam üç şikayeti kapatmıştır. Bu üç şikayetin iki tanesi şirketin ürünü ve / veya servisi ile ilgili problemlerle ilgiliydi ve diğeri faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi.

Symetra Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Symetra Life Insurance Company, çeşitli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bu, müşterilerin özel koruma ihtiyaçlarını karşılamak için kapsama uydurmalarına yardımcı olabilir. Hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası poliçeleri sunulmaktadır.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Vadeli hayat sigortası, yalnızca saf ölüm yardımı korumasını sağlar. Terim herhangi bir nakit değeri sunmadığı için, bu politikalar genellikle karşılaştırılabilir kalıcı kapsamdan çok daha hesaplıdır - tüm diğer faktörler eşittir.

Vadeli hayat sigortasıyla, politikalar on yıl, 15 yıl, 20 yıl hatta 30 yıl gibi belirli bir süre için satın alınır. Symetra Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sunulan dönem planı, ilk dönem boyunca seviye primi teklif etmektedir. Bu, bu planların bütçeyi kolaylaştırabileceğinden, çünkü prim, politikanın ilk döneminde hiçbir zaman artmayacaktır.

Bu vade politikaları ile sigortalı, sigorta edilebilirliği kanıtlama ihtiyacı duymadan veya herhangi bir tıbbi soruyu cevaplamak zorunda kalmadan, kapsamı daimi bir hayat sigortası poliçesine çevirme seçeneğine de sahip olabilir. Bunu yapmak, sigortalıların ömrünün kalan kısmı için hayat sigortası kapsamını genişletebilir - primlerin ödenmesi koşuluyla.

Sigortalıya bir ölümcül hastalık teşhisi konulursa, yine de yaşarken, aynı zamanda 500.000 $ 'a kadar, ölümlerinden% 75 oranında ölüm yardımı alabilir. Bu, sigortalıların tıbbi harcamalar veya diğer ödenmemiş faturalar için ödeme yapmasına izin verebilir ve bunları tüm kapsamlı bir politika politikası için Primerica hayat sigortasının önüne geçirebilir.

Symetra Life Insurance Company'nin vadeli hayat sigortası poliçeleri, sigortalıların koruma ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için kapsama alanını özelleştirmek amacıyla eklenebilecek bazı ek biniciler de sunmaktadır. Bu biniciler aşağıdakileri içerir:

 • Sigortalı Çocuk Faydası
 • Ek Dönem Rider
 • Prim Feragatı
 • Ölümcül Ölüm Yardımı

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Symetra Life Insurance Company aracılığıyla sunulan kalıcı hayat sigortası poliçeleri, bir nakit değeri bileşeni ile birlikte, garantili bir ölüm yardımı ile bir sigortalı sağlar. Bu, sevilenlerin korunacağı anlamına gelirken, aynı zamanda politikada vergi-ertelenmiş birikim birikimine izin verir.

Symetra'nın sunduğu çeşitli farklı kalıcı politikalar var. Bunlar şunları içerir:

Symetra UL-G Evrensel Hayat Sigortası - UL-G politikası evrensel bir yaşam planıdır. Bu, prim ödemesinin ne kadarının ölüm ödeneğine gideceği ve nakit değeri bileşenine ne kadar gideceği konusunda poliçe sahibinin bir miktar esnekliği olduğu anlamına gelir. Bu plan için 16 ve 85 yaşları arasında olan kişiler başvurabilir ve asgari 50.000 dolarlık ölüm cezasına sahiptir. Ayrıca, poliçenin sigortalıların koruma gereksinimlerine uyacak şekilde daha özelleştirilmiş olması için eklenebilecek bir dizi isteğe bağlı sürücü de bulunmaktadır. Ayrıca, sigortalı 20 ve 70 yaşları arasında ise prim miktarı düşebilir ve Symetra'nın GoodLife Rewards programına hak kazanır.

Symetra SUL-G Hayatta Kalma Evrensel Hayat Sigortası - SUL-G aynı zamanda, eski planlama hedeflerinin karşılanmasının garantilenmesi ile birlikte, garantili bir ölüm yardımı sunan evrensel bir sigorta poliçesidir. Bu politika, emlak planlama ve servet transferi ile iş koruma ihtiyaçları için de iyi bir seçenek olabilir. Sigortanın, poliçenin istediği müddetçe yürürlükte kalmasını sağlayabilmesi için bir sigorta koruması avantajı içerir.

Symetra CAUL Evrensel Hayat Sigortası - Symetra CAUL Evrensel Hayat Sigortası poliçesi, hayat boyu sigorta koruması veya nakit değeri birikimine odaklanmaksızın, sigortalıların amaçlarına göre uyarlanabilen ömür boyu koruma sağlar. Bu politika, emeklilik geliri ve / veya borçların ödenmesi gibi şeyler için nakit değerini gelecekteki bir finansal yastık olarak kullanabilme yeteneği dahil olmak üzere esnek prim ödemeleri ve ölüm yardımı seçenekleri sunmaktadır.

Symetra Evrensel Hayat Sigortası (2008) - Symetra Hayat Sigortası (2008) ile bir sigortalı, sabit bir maliyetle ömür boyu sigorta koruması alacaktır. Bu sevdiklerinin finansal olarak güvende olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Bu politika ayrıca sigorta poliçesinin daha da özelleştirilmesine yardımcı olabilecek birkaç ilave binici sunmaktadır. Ayrıca primin alındığı tarihten itibaren 12 ay için başlangıç ​​faiz oranı garantisi sunar. Ayrıca, bu oranın% 3'ten az olmayacağı garanti edilmektedir.

Symetra Successor Tek Prim Hayat Sigortası - Symetra Successor Single Premium Hayat Sigortası poliçesi ile, bir sigortalı kendi yararına federal gelir vergisinden muaftır. Ayrıca, sigortalı mülkün değeri esasen sigorta poliçesini satın aldıkları dakikaya kadar yükselecektir. Bu planla, gelecekte poliçe süresinin sona ermesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Bunun nedeni, sigortalının 120. doğum gününü takip eden ilk yıl dönümünden önce sona ermeyecek garantili bir ölüm yardımına sahip olmasıdır. Bu politika aynı zamanda, her politika yılı için, toplam ücretin% 10'una varan bir kesinti olmaksızın ücretsiz yıllık çekimlere izin vermektedir.

Satılan Diğer Ürünler

Sadece hayat sigortası kapsamına ek olarak, Symetra Life Insurance Company de başka ürünler de sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

Tahviller

Symetra bir dizi farklı yıllık ürünler sunuyor. Bunlar, emeklilik için tasarruf etmenin yanı sıra emeklilik yılları boyunca sürecek bir gelire sahip olmalarını temin etmede de yardımcı olabilir.

Symetra tarafından sunulan ücretler şunlardır:

 • Sabit Ertelenmiş Faizler
 • Sabit Endeksli Borçlar
 • Değişken Ertelenmiş Faizler
 • Gelir Maaşları

Çalışanlara sağlanan faydalar

Symetra ayrıca çalışanlara avantajlar sunmaktadır. Şirketin pazardaki bilgisi ve esnek politika tasarımları, şirketlerin işlerine en iyi uyan bir çalışan fayda planı geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Zarar Sigortası Sigortası

Symetra, zarar sigortası alanında bir öncüdür. Şirket 1976 yılında ürünü piyasaya sürdü ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çok yelek ve en büyük tıbbi durdurma varlıkları oluşturmak için çalıştı.

En İyi Hayat Sigortası Prim Oranlarını Nasıl Bulunur

En iyi hayat sigortası primi oranlarını bulmak, genellikle, sadece bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir sigorta uzmanı ile çalışarak başarılabilir. Böylece, politikaları, faydaları ve sigorta tekliflerini daha doğrudan karşılaştırabilirsiniz.

Ne tür bir hayat sigortası kapsamına girebileceğinizi görmeye hazır olduğunuzda - ve prim fiyatı - size yardımcı olabiliriz.Pazardaki en üst düzey sigorta şirketleri ile çalışıyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz ayrıntıları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Devam etmeye hazırsanız, bu sayfadaki anlık teklif formunu doldurun.

Hala başka sorularınız olursa, 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz olarak telefon aracılığıyla ücretsiz olarak ulaşabiliriz. Uzmanlarımız size teklif sürecinden geçebilir ve ayrıca hayat sigortasıyla ilgili sorularınızı veya endişelerinizi cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

İhtiyaçlarınız için en iyi hayat sigortası politikasını bulma sürecinin biraz bunaltıcı görünebileceğini biliyoruz. Şunlarla mücadele etmek için çok fazla değişken var - ve her şeyin sizin için uygun olduğundan emin olmak istersiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

100 $ / Hafta Geri Dönüşüm Alüminyum Kutular Nasıl Yapılır
Maliye

100 $ / Hafta Geri Dönüşüm Alüminyum Kutular Nasıl Yapılır

Yan tarafta iyi para kazanabilme yollarından biri de alüminyum kutuların toplanması ve geri dönüştürülmesidir. Bu para kazanmak için geçerli bir yol olabilir, ancak bunu en çok kâr sağlayacak şekilde nasıl yapacağınızı bilmelisiniz. Geri dönüşüm kutuları ile yapacağınız para bir dizi faktöre bağlıdır, ancak iyi haber, başlangıç ​​maliyetlerinin düşük olmasıdır.
Devamını Oku
Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı
Maliye

Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı

Kilo vermek, daha iyi hissetmek, sağlığınızı geliştirmek ve 7 dakikadan az bir sürede bunu yapmak isteyen var mı? Eğer öyleyse, bu makaleyi okumak isteyebilirsiniz. Muhtemelen bu bir infomercial olup olmadığını kendinize soruyorsunuz ve size temin ederim. Bu, birkaç yıl önce yaptığım, olağanüstü sağlık ve esenliğime atfettiğim bir keşif.
Devamını Oku
18 Altında 18 Para Kazanma Yolları
Maliye

18 Altında 18 Para Kazanma Yolları

Siz ya da gençleriniz benim gibi bir şey olsaydı, her zaman ihtiyaç duydukları ve istedikleri şeylerin hepsine harcayacakları biraz daha fazla paraları olmasını isterler. Gençken, para kazanmak için tek seçenek yerel bir mağazada ya da fast food birleşmesinde iş bulmaktı. Neyse ki, bugün teknoloji, ekstra para kazanmak isteyen gençler için daha fazla seçenek olduğu bir atmosfer yarattı.
Devamını Oku