Maliye

Northwestern Mutual Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası kapsamının nihai hedefi, onu satın alan kişiler kadar çeşitli olabilir. Bazıları için, bir politikanın amacı, sevilmeyenlerin düşünülemez olması durumunda günlük yaşam harcamalarına devam edebilmelerini sağlamak olabilir. Başkaları için, bir politikaya sahip olmak, uzun süreli eşlere ve diğer aile üyelerine huzur sağlayarak nihai masrafların ödeneceği anlamına gelebilir.

Ancak hayat sigortası almak için sebep ne olursa olsun, aslında bir politika satın almadan önce akılda tutulması gereken bazı temel faktörler vardır. Elbette ki, aradığınız türün ve kapsama miktarını içerir - hayatta kalanlarınızın yeterince korunmasını sağlamak isteyeceğinizden.

Ancak, politikayı satın aldığınız sigorta şirketinin finansal olarak istikrarlı olduğundan emin olunmalıdır. Bunun nedeni, bir iddianın dosyalanması gerektiğinde veya ifşa edilmesi gerektiğinde, şirketin ödeme sözü vermesi için iyi bir şey olduğunu bilmek istersiniz. 160 yılı aşkın süredir poliçe sahipleri için orada bulunan bir sigorta şirketi Kuzeybatı Mutual Life Insurance Company'dir.

Kuzeybatı Karşılıklı Hayat Sigortası

 1. Şirket Puanları ve Notları
 2. Northwestern tarafından sunulan ürünler
 3. Sunulan Ek Ürünler
 4. Northwestern Mutual tarafından sunulan ödemeler

Kuzeybatı Karşılıklı Hayat Sigorta Şirketi'nin Tarihi

Northwestern Mutual Life Insurance Company, sigorta endüstrisinde iyi tanınan bir isimdir. 160 yılı aşan uzun bir geçmişe sahip olan bu şirket, müşterilerinin servetlerini hem büyütme hem de korumaya yardımcı olmaya başladı ve bugün de bunu yapmaya devam ediyor.

Bu büyük sigorta şirketi şu anda 4 milyondan fazla poliçe sahibine sahip ve 47 milyar dolardan fazla temettü ödedi. Ortak bir sigorta şirketi olarak, 2016 yılı boyunca, şirket hayat sigortası ve maluliyet sigortası poliçe sahiplerine toplam temettü üzerinden 5.5 milyar dolardan fazla para ödemeyi öngörmektedir. Şirketin merkezi Milwaukee, Wisconsin'de bulunuyor ve son zamanlarda 1 milyon metrekareyi aşan yeni bir ev ofis binası inşa etmeye başladı.

Northwestern Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Kuzeybatı Mutual bugün bir Dünyadaki en büyük, finansal olarak istikrarlı hayat sigortası şirketleri. Şu anda 238 milyar $ 'lık varlığa sahip ve 2015'te yaklaşık 28 milyar dolarlık gelir elde etti. Bu sigortacıyı Fortune 500 listesinde 109 olarak sıralar. Sigorta şirketi yürürlükte olan yaklaşık 1,6 trilyon dolarlık bir hayat sigortası korumasına sahiptir ve 3,7 milyon kişi 5,7 milyon poliçe ile sigortalanmıştır. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri genelinde bulunan 330'dan fazla yerel ofise sahiptir.

Kuzeybatı Mutual, sözlerini tutmanın gururunu yaşıyor. Sadece poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemek için çok iyi bir itibara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda şirket hizmet verdiği topluluklara da yoğun bir şekilde katılır. Aynı zamanda doğru olanı yapmaya inanır.

Sektörde güçlü bir finansal pozisyona sahip olmasının nedenlerinden biri olan ve aynı zamanda müşterilerinin servetlerini büyütme ve korumalarına sürekli olarak yardımcı olabilecek uzun vadeli bir odak noktası ve ihtiyatlı yatırım stratejileri var. .

Şirket ayrıca, farklı ve kapsayıcı bir işgücünün en iyi yetenekleri cezp ettiğini ve buna bağlı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle, geniş bir yelpazede çalışanlar ve iştirakleri işe alır ve çeker ve bazı farklı kurum ve kuruluşlarla bağlantılıdır.

Kurumsal taahhütlerinden sadece bazıları şunlardır:

 • Kuzeybatı Karşılıklı Vakıf, geçtiğimiz on yılda ülkedeki topluluklara yaklaşık 170 milyon dolar verdi.
 • Northwestern Mutual, son beş yılda Milwaukee'deki şehir eğitimini desteklemek için 9 milyon dolardan fazla para kazandı.
 • Northwestern Mutual çalışanları, her yıl toplum kuruluşlarına 30.000 saatten fazla gönüllü gönüllü oluyor.

Güçlü mali konumu, müşterilerinin başarılı olmalarına yardımcı olma misyonuyla birlikte, Northwestern Mutual, aşağıdaki gibi birçok övgü elde etmiştir:

 • Dünyanın En Çok Takdiri - Şirket, Fortune dergisinin 19 Şubat 2016 tarihli yıllık anketine göre “Dünyanın En Beğenilen” hayat sigortası şirketlerinden biridir;
 • Verme - Şirket, 1992 yılında kuruluşunun kuruluşundan bu yana ülke çapında kar amacı gütmeyen kuruluşlara yaklaşık 290 milyon dolar bağışta bulunan, Wisconsin'deki en büyük kurumsal alıcılardan biridir;
 • Şirketin ülke çapında Çocukluk Kanseri Programı, çocukluk kanseri tedavisini hızlandırmaya ve hastalıktan etkilenen ailelere destek sağlamaya yardım ediyor - ve bugüne kadar, Kuzeybatı Mutual tarafından 10 milyon dolardan fazla bağış yapıldı ve 98,000 saatten fazla araştırma finanse edildi;
 • Top 10 Broker-Bayi - Şirket önde gelen yatırım yayınlarının gelirleri ile ölçülen ilk 10 bağımsız komisyoncu arasında yer alıyor: Financial Advisor dergisi, Nisan 2015; Finansal Planlama dergisi, Haziran 2015; ve Yatırım Danışmanı dergisi, Haziran 2015;
 • Rehberlik - Mali temsilci eğitim programı ülkenin en iyileri arasında kabul edilmekte ve temsilcilerin müşterilerini daha güvenli bir geleceğe yönlendirmesine yardımcı olmaktadır;
 • Müşteri Memnuniyeti - Şirket ayrıca yürürlükte olan hayat sigortası için% 96'lık bir kalıcılık oranına sahiptir;
 • Pazar Payı - Northwestern Mutual, ABD'de SNL Financial'in 2015 verilerine dayanarak pazar payında birinci sırada yer alan bireysel hayat sigortası sağlayıcısıdır;
 • Toplam Temettüler - Şirket, 2016 yılında sektör lideri olan toplam 5.6 milyar dolarlık temettü ödemesi yapmayı planlamaktadır.
 • Puanlar - Şirket, ana derecelendirme kuruluşlarının dördü tarafından herhangi bir hayat sigortasına verilen en yüksek mali güç derecelerine sahiptir.

Kuzeybatı Karşılıklı Hayat Sigortası Şirketi Derecelendirmeleri ve Notları

Kuzeybatı Karşılıklı Hayat Sigortası Şirketi'nin finansal gücü ve istikrarı nedeniyle, bu şirkete tüm sigorta şirketi derecelendirme kuruluşları tarafından üstün dereceler verilmiştir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A ++, A.M. En iyi
 • Fitch Ratings tarafından AAA
 • Aaa Moody's tarafından
 • AA + Standard & Poor's tarafından

Ayrıca, Northwestern Mutual Life Insurance Company, 1 Ekim 1939'dan bu yana Better Business Bureau'nun akredite bir üyesidir ve A + ile F arasında bir genel not ölçeğinde A + notu verilmiştir. Bu, bunları iyi bilinen şirketler gibi Omaha'nın Karşılaşması ve Minnesota Hayat.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Kuzeybatı Mutual toplam 35 şikayeti kapattı. Bu 35 şikayetin 27'si şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili meselelere odaklanmıştır. Bir diğeri ise faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi, biri reklam ve / veya satış sorunlarıyla ilgiliydi, diğeri ise teslimat sorunları ile ilgiliydi.

Northwestern Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Northwestern Mutual Life Insurance Company, birçok farklı türde hayat sigortası teminatı sunmaktadır. Bunlar hem terim hem de kalıcı koruma içerir. Bunlar aşağıdaki seçenekleri içerir:

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Vadeli hayat sigortası ile, bir poliçe sahibi sadece ölüm yardımı ile korunacaktır. Bu nedenle vadeli sigorta genellikle hayat sigortası kapsamının en temel şekli olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bu nedenle, vade sigortası oldukça uygun olabilir - özellikle başvuru sırasında genç ve sağlıklı olan kişiler için ve daha geniş kapsama alanı arayanlar için milyon dolar hayat sigortası poliçesi.

Vadeli hayat sigortası, isminden de anlaşılacağı gibi, belirli bir süre veya “vadeli” olarak satın alınabilir. Kuzeybatı Mutual Life Insurance Company, politika süresi boyunca seviye, garantili primler sağlayan birkaç farklı dönem yaşam ürünü sunar. Seviye ölüm yardımı seçenekleri. Bu politika seçenekleri 10, 15, 20, 25 ve 30 yıllık dönemler içindir. Politikayı daimi bir hayat sigortası poliçesine dönüştürme seçeneği de olabilir. Bu, sigortalıya prim ödenmesi koşuluyla, ömrünün kalan süresi boyunca sürecek kapsama sahip olmasına izin verebilir.

Bir sigorta poliçesi, daha düşük primler arayanlar için olduğu gibi, sigorta ihtiyacının geçici olduğu durumlarda da iyi bir seçim olabilir - örneğin bir ipotek bakiyesinin ödenmesini sağlamak istediklerinde. Dönem ayrıca kalıcı hayat sigortası kapsamını tamamlamak için iyi bir seçim olabilir. İle farklı olarak Prime America hayat sigortası, seviye terim ve artan vadeli planlar da mevcuttur.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı hayat sigortası, ölüm ödeneği koruması ve nakit değeri biriktirmesi sunar. Bu tür bir sigorta kapsamında, bir sigortalı, hayatının kalan kısmı için hayat sigortası yaptırır - garantilenen, prim ödenmeye devam ettiği sürece. Ayrıca nakit değeri üzerinden tasarruf biriktirme yeteneği de vardır.

Nakit vergilerin ertelenmesine izin verilir. Bu, çekilinceye kadar ya da geri çekilinceye kadar, bu büyümeden ötürü vergilerin bulunmadığı anlamına gelir. Bu vergi erteleme nedeniyle, nakit zamanla katlanarak büyüyebilir. Bu fonlar, herhangi bir sebeple poliçe sahibi tarafından ödünç alınabilir veya geri çekilebilir.

Northwestern Karşılıklı Hayat Sigortası Şirketi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, birkaç farklı türde kalıcı hayat sigortası kapsamı sunmaktadır:

Bütün Hayat Sigortası

Tüm hayat sigortası, garanti altına alınmış bir ölüm ödeneği ve aynı zamanda kilitli bir miktar sağlar. Sigortanın artan yaşına bakılmaksızın, sigortalı da gelecekte olumsuz bir sağlık durumu söz konusu olsa bile bu durum geçerlidir. Bir hayat sigortası poliçesindeki nakit değeri, sigorta şirketi tarafından belirlenen belirli bir faiz oranına göre büyür. Kuzeybatı Karşıtı ortak bir şirket olduğu için, sunulan tüm hayat sigortası poliçeleri de temettü ödemelerine hak kazanmaktadır. Bu temettüler politikanın değerini artırmak için kullanılabilir.

Şirket, sigortalı olana kadar 65 yaşına kadar ya da 90 yaşına kadar sürecek olan prim ödemeleri içeren bir çok hayat sigortası poliçesi seçeneği sunmaktadır. Sigortalılar ayrıca, 10 gibi belirli bir süre için prim ödemeyi de tercih edebilirler. 15, 20, 25 veya 30 yıl.

Evrensel Hayat Sigortası

Evrensel hayat sigortası ayrıca ölüm yardımı ve nakit değeri sunar. Burada, politika tüm yaşamdan daha esnektir, çünkü prim bazı yönergelere göre ayarlanabilir. Kuzeybatı Mutual, evrensel hayat sigortası poliçelerinde ya artan ya da seviyeli ölüm yardımı seçenekleri sunar.

Değişken Hayat Sigortası

Değişken hayat sigortası ile poliçe sahibi, prim ödemelerinin nasıl yatırılacağını seçebilir. Değişken bir hayat sigortası poliçesinin nakit bileşeninde çok fazla büyümeye ulaşma imkânı olsa da, piyasa riski nedeniyle daha fazla risk olabilir. Bu politikalar, ömür boyu seçenek de dahil olmak üzere garantili ölüm yardımı kapsamı sunabilir.

CompLife Sigorta

Northwestern Mutual Life Insurance Company ayrıca bir CompLife Sigorta planı sunmaktadır. Bu, temel olarak sürekli bir hayat sigortası kapsamı ve bir arada bir karma politikadır. Burada, poliçe sahibi, ihtiyaçlarını ve prim bütçelerine en uygun kapsama alanını özel olarak tasarlama becerisine sahiptir.

Sunulan diğer ürünler

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Northwestern Mutual Life Insurance Company ayrıca diğer ürün ve hizmetleri de sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Engelli sigortası
 • Uzun süreli bakım sigortası
 • Tahviller
 • Yatırım fonları
 • Bireysel menkul
 • Danışma programları
 • Kişisel güven hizmetleri
 • Aracılık hizmetleri
 • Emeklilik planları
 • Sabit gelir yönetimi
 • Nakit yönetimi
 • İsteğe bağlı yatırım yönetimi

Northwestern Mutual tarafından sunulan ödemeler

Hemen hemen herkes “rant” kelimesini duydu, fakat pek çok kişi tam olarak ne olduklarını ve neden yatırım portföyünde yer almaları gerektiğini anlamıyor. Bir yıllıklık nasıl çalışır? Bir yıllık gelir kavramı basittir, siz ve emeklilik için para yatırmak için bir yer veren bir sigorta şirketi arasındaki bir sözleşmedir. Bu aşamaya geldiğinizde, rant, emekli olduktan sonra maaş alacağınızın garantisidir.

Kurtarıcılık avantajları, ödeme yapmaya başlayana kadar vergi ertelenmiş olmalarıdır. Zaman içinde ödemelerde bir rayiçliğe katkıda bulunabilirsiniz ya da paranız varsa, bunu bir defada yapabilirsiniz.

Northwestern, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ertelenmiş maaşların ikinci en büyük sağlayıcısıdır; bu, doğru bir şey yapmaları gerektiği anlamına gelir. Web sitelerine göre, emeklilik fonlarını yatırmak için bir yere baktığınızda, gelirleri “mali güç geçmişi ile desteklenir”. Northwestern'in A.M.'den A ++ derecesine sahip olduğunu not etmek önemlidir. En iyi.

En İyi Hayat Sigortası Prim Quotes Nerede Nerede

Ararken hayat sigortası kapsamıBirden çok taşıyıcıya erişimi olan bağımsız bir ajansla çalışmak genellikle en iyisidir. Böylelikle, birkaç sigorta şirketini karşılaştırabilir ve oradan sizin için hangisinin en iyisi olacağına karar verebilirsiniz. Bu sadece hayat sigortası kapsamı ararken değil, aynı zamanda diğer kapsama biçimlerini ararken de geçerlidir. en iyi otomatik sigorta şirketleri ve politikaları.

Hayat sigortası seçenekleriyle araştırma yapmaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve bir satın alma kararı almak için gereken tüm ayrıntıları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Devam etmek için formu doldurun ve formu bu sayfanın yanına gönderin.

Başka sorularınız varsa, lütfen 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefon aracılığıyla bizimle doğrudan iletişime geçmekten çekinmeyin. Hayat sigortasının satın alınmasının büyük bir karar olduğunu ve birçok değişkene karar verebileceğini biliyoruz. Ama yanınızdaki doğru müttefikle, sizin için uygun olan kapsama girebilirsiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Siber ihlal - değil, ama ne zaman

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Shopify ile Para Kazanma
Maliye

Shopify ile Para Kazanma

Kendi işine sahip olmayı hayal ediyor musun? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Pek çok insan kendi işini yürütmeyi ve daha kasvetli bir çıkmaz işin günlük işini bırakmayı çok isterdi. Başlayabileceğiniz pek çok işletme türü olsa da, kesinlikle düşünmeniz gereken bir şey e-ticaret. E-ticaret satışları son birkaç yılda katlanarak büyüdü ve devam etmesi bekleniyor.
Devamını Oku
Lenda İnceleme
Maliye

Lenda İnceleme

Bir ev satın aldıysanız veya bir evi yeniden finanse ettiğinizde, muhtemelen ipotek finansmanı bulmak ve güvence altına almak için ne kadar zaman harcayacağınızı biliyorsunuzdur. Uzun bir ücret listesiyle birlikte, anlayabileceğiniz ya da anlayamayacağınız sonsuz sayıda telefon görüşmesi, evrak ve terim var gibi görünüyor - bu ilk elimizi sadece birkaç yıl önce satın aldığımızda hatırlıyorum.
Devamını Oku
401 (a) Planları ve Rollover Kuralları (bilmeniz gerekenler)
Maliye

401 (a) Planları ve Rollover Kuralları (bilmeniz gerekenler)

“401 ailesi” içinde az ilgi gören bir tür emeklilik planı var. Belki de bu, plana katılan çalışanların sayısı muhtemelen milyonlarca olsa bile, yalnızca nispeten az sayıda işveren teklif ettiği içindir. Buna 401 (a) planı denir ve çoğu açıdan 401 (k) planına benzese de, çoğunlukla hükümet işçilerini ve okul ve kolej çalışanlarını kapsar.
Devamını Oku
PanelPayday Anketleri İncelemesi
Maliye

PanelPayday Anketleri İncelemesi

Netflix'i kanepe sesinden izlerken para kazanmak nasıl? Harika, değil mi? İnternet sayesinde, kendi evinizin konforunda para kazanmanızı sağlayan yüzlerce site var. Harcama para kazanmanın en popüler yollarından biri, bir anket alanına katılmaktır. Hafta sonu pizza dağıtmak zorunda kalmadan ekstra para kazanmak istiyorsanız, anket programları bunu yapmanın en iyi yolu, ama hangisi en iyisi?
Devamını Oku