Maliye

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası çoğu finansal planın önemli bir parçasıdır. Çünkü bu anahtar araç olmadan, sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişiler beklenmedik bir durum ortaya çıkarsa muazzam zorluklarla başa çıkmak için bırakılabilir.

Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, büyük borçların ödenmesi, devam eden yaşam giderlerinin değiştirilmesi ve / veya cenaze ve diğer nihai harcamaların ödenmesi dahil olmak üzere birçok nedenden ötürü kullanılabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi aldığınızda, farkında olmak isteyeceğiniz birkaç temel kriter vardır. Bunlar elbette, elde ettiğiniz kapsamın türünü ve miktarını içerecektir. Ama aynı zamanda önemli olan başka bir faktör de var. Bu, politikayı satın aldığınız sigorta şirketidir.

Burada, sigorta şirketi Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyilerinden biridirfinansal açıdan güçlü ve istikrarlıdır ve ayrıca sigorta şirketinin poliçe sahiplerinin alacaklarını ödemek için iyi bir itibara sahip olması. Bu, sevdikleriniz için bir hak talebinde bulunmanın vakti geldiğinde, sigorta şirketinin vaatlerini yerine getirmek için orada olacağından daha emin olmanıza yardımcı olabilir. Uzun yıllar orada olan bir sigorta şirketi, sadece Ulusal Western Life Insurance Company'dir.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi

 1. Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
 2. Ulusal Batı Derecelendirmeleri ve Notları
 3. Ulusal Batı Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri
 4. Sunulan diğer ürünler

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi yaklaşık 60 yıldır sigorta ve finansal ürünler sunmaktadır. Bu ürünler hem Amerika Birleşik Devletleri hem de uluslararası tüketicilere sunulmaktadır. Şirketin merkezi Austin, Teksas'ta.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi'nin misyonu, şirketin iyi tanımlanmış pazar segmentlerinin finansal güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için küresel çapta yüksek kaliteli hayat sigortası temin etmektir. Ayrıca, güler yüzlü ve profesyonel müşteri hizmetleri sunmak için de çalışır.

Uzun yıllar boyunca, bu sigortacı hayat sigortası sektöründe, hayat sigortası kapsamı dışında bir sigorta teklifi sunmasıyla tanınıyordu. Bununla birlikte, şirket ayrıca çok çeşitli diğer iyi hayat sigortası ürünleri sunmaktadır.

Şirket, 1 Ekim 2015 itibariyle, kendi başına altı yıl boyunca ayakta kalırken, National Western Life Insurance Company, artık ana şirketi olarak faaliyet gösteren National Western Life Group, Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş haline geldi.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

National Western Hayat Sigortası Şirketi, Colorado Eyaleti tarafından kiralandı. Ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri'nin 49 eyaletinde (New York hariç), Columbia Bölgesi'nde ve dört ABD topraklarında sunuyor. Bunu yaparken, genel misyonuna ulaşmak için çalışır.

2015 yılının Haziran ayında, Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi hissedarları şirketi bir ana holding şirketi olan National Western Life Group Inc.'e ait bir yan kuruluş olarak yeniden düzenlemeye yönelik bir teklifi onayladı. Bu nedenle, 1 Ekim 2015 itibariyle, Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirket bu ana şirketin bir yan kuruluşu oldu.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirket Puanları ve Notları

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi'nin hem finansal olarak güçlü hem de istikrarlı olduğu düşünülmektedir ve poliçe sahiplerinin taleplerini derhal ödeyeceği bilinmektedir. Bu nedenle, şirkete sigorta derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar verilmiştir. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

 • A.M. En iyi
 • Standard & Poor's tarafından A (Güçlü)

Buna ek olarak, Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi, 25 Nisan 1991'den bu yana Better Business Bureau (BBB) ​​ile akredite bir şirket olmuştur. Şirkete A + (A + ile F arasında bir sınıf ölçeğinde) notu verilmiştir. AIG Hayat sigortası ve Banner hayat sigortası şirketi.

Son üç yıl boyunca, Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi dokuz toplam şikayetlerini kapattı. Tüm bu şikayetler şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmıştır.

Ulusal Batı Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi, çok çeşitli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bu, müşterilerin kendi koruma ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini ve zaman içinde ihtiyaçlarının değişmesi nedeniyle hayat sigortası kapsamını değiştirebilmelerini sağlamaya yardımcı olabilir. Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi'nin sunduğu politikalar hem süreyi hem de süreyi içerir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Dönem hayat sigortası, hayat sigortası kapsamının en temel türü olarak kabul edilir. İle ucuz vadeli hayat sigortasıSigortalı, saf ölüm yardımı korumayla kaplıdır - ve bu nedenle, özellikle başvuru sahibi genç ve sağlıklıysa, kapsama genellikle oldukça uygun maliyetlidir.

Adından da anlaşılacağı gibi, vadeli sigorta belirli bir süre için satın alınırya da “dönem”. Bu süreler, bir yıllık bir yenilenebilir zaman diliminden 10 yıl, 15 yaşına, 20 yaşına, 25 yaşına ve hatta 30 yıla kadar değişebilir. Bu süre zarfında, ödenen prim genellikle seviyedir. Poliçenin süresi geçtikten sonra prim yükselebilir veya poliçe süresinin dolmasına neden olabilir. Bazı durumlarda sigortalı, vade politikasını kalıcı bir teminat biçimine çevirme seçeneğine sahip olabilir. Bu, yaşlarına ve / veya gelecekteki sağlık durumuna bakılmaksızın, hayatlarının geri kalanında (prim ödenmesi koşuluyla) hayat sigortası korumasına izin verebilir.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi bir dizi farklı süreli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • NWL Vadeli ve NWL Güvenli Süreli - Bu ürünlerin her biri, yazım amaçları için bir tıbbi sınava tabi tutulmalıdır.
 • NWL Hızlı Sorun Terimi
 • NWL Kademeli Ölüm Yardımı
 • NWL Living Benefit Dönem

NWL Rapid Issue, NWL Graded Death Benefit ve NWL Living Benefit Dönem hayat sigortası ürünleri basitleştirilmiş sigorta politikalarıdır, yani onay için herhangi bir tıbbi sınava gerek yoktur.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı hayat sigortası ile sigortalılar bir ölüm yardımı ile karşılanır ve ayrıca politikaya dahil bir nakit değeri bileşeni de vardır. Nakit değerindeki nakit, vergi matrahına dayalı olarak büyümeye izin verilir. Bu, para çekilmeden veya para çekilmedikçe, fonların büyümesi nedeniyle herhangi bir vergi olmadığı anlamına gelir. Nakit değerinden elde edilen fonlar, emeklilik geliri eklenmesi, borçların ödenmesi ve hatta iyi bir tatilin yapılması dahil, herhangi bir nedenle ödünç alınabilir veya geri çekilebilir.

Kalıcı hayat sigortası, terimden farklı olarak, herhangi bir belirli bir süre için yürürlükte değildir, daha ziyade, primin ödenmesi koşuluyla, sigortalıların hayatına devam etmeyi amaçlamaktadır. Birçok farklı türde kalıcı hayat sigortası vardır.

Bunlar şunları içerir:

Bütün Hayat Sigortası

Tüm hayat sigortası, garantili bir ölüm ödeneği ve politikanın ömrü boyunca sabit kalacak bir prim sunar. Bu, kapsamlarının yaşam için geçerli olmasını ve bütçe bilinci olan birinin yanında kalmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

Hayat sigortası poliçesindeki nakit değeri, ihraç eden sigorta şirketi tarafından belirlenen faiz oranına bağlı olarak artacaktır. Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi, aşağıdakiler gibi çeşitli farklı hayat sigortası poliçesi seçenekleri sunmaktadır:

 • NWL Hızlı Sorun tüm yaşam
 • NWL Kademeli Ölüm Yardımı Tüm hayat
 • NWL MAXWealth

Evrensel Hayat Sigortası

Evrensel hayat sigortası da kalıcı hayat sigortası kapsamı şeklindedir. Bu da, hem ölüm parası koruma hem de nakit değeri sunar, ancak tüm yaşamdan daha esnektir. Bunun en önemli nedenlerinden biri, politika sahibinin, belirli kılavuzlarda, prim miktarının poliçe nakit bileşenine ne kadar gidecek olduğuna ve ölüm ödeneğine ne kadar gideceğine karar verebilmesidir. Sigorta ettiren, prim vadesi tarihini de değiştirebilir. Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi, NWL Lifetime Returns evrensel hayat sigortası politikasını sunmaktadır.

Endeksli Evrensel Hayat Sigortası

Endeksli evrensel hayat sigortası, bir evrensel hayat sigortası formudur ve nakit değer bileşenine getirilen getiri büyük ölçüde S & P 500 gibi bir alt pazar endeksinin performansıyla belirlenir.

Ancak, poliçe hamilinin, pozitif endeks performansına dayalı getiri miktarını artırması mümkünken, söz konusu endeks zayıf bir şekilde gerçekleşirse ve belirli bir sürede negatif getiri elde ederse, nakit değer bileşenindeki anapara korunur.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi, aşağıdakiler dahil olmak üzere iki Endeksli Evrensel Hayat sigortası poliçesi sunar:

 • NWL Lifetime İade Seçiniz
 • NWL Lifetime İade Çözümleri

Sunulan diğer ürünler

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi de ayrıca gelirler sunmaktadır. Çünkü bugün insanlar çok daha uzun yaşamakta, emeklilerin zihnindeki en büyük endişelerden biri gelirlerini geride bırakmaktır. Bir yıllık gelir, yaşadıkları süreye bakılmaksızın, garantili ömür boyu gelir sunarak bu endişeyi çözmeye yardımcı olabilir.

Ulusal Batı Hayat Sigortası şirketi hem sabit hem de sabit endeksli maaşlar sunar. Sabit bir yıllık gelir genellikle sahibine sabit bir faiz tutarı sunar. Bu genellikle yıllık bazda kredilendirilir.

Faiz oranı teklif veren sigorta şirketi tarafından beyan edilir. Sabit bir yıllık prim avantajı, anapara güvenliği sağlar. Ayrıca, bu seçenek seçilmişse, sahibinin tüm yaşamı boyunca ve aynı zamanda başka bir bireyin yaşamını sürdürebilen bilinen bir gelir miktarı sunar.

National Western Life Insurance Company tarafından sağlanan sabit ücretler aşağıdakileri içerir:

 • NWL Akümülatör Beş
 • NWL Yedi Seviye
 • NWL Koruyucu Bir
 • NWL Değer Güvencesi
 • NWL Gelecek Güvencesi
 • NWL Fayda Güvencesi
 • Tek Prim Acil Reasürans

Şirket ayrıca sabit endeksli gelirler sunuyor. Bu ürünlerle, hesaptaki büyüme büyük ölçüde S & P 500 gibi bir alt pazar endeksinin performansına dayanmaktadır. Bununla birlikte, piyasa belirli bir dönemde düşük performans gösterdiği takdirde, hesap basit bir şekilde 0'a yatırılmaktadır. %, müdür koruyor. Bu, emeklilik için tasarruf eden ve piyasa kazanımlarında yer almak isteyen ancak piyasa kayıpları ve volatilite hakkında endişelenmek istemeyenler için yararlı olabilir. National Western Life Insurance Company tarafından sunulan sabit endeksli aylıklar aşağıdakileri içerir:

 • NWL Ultra Klasik
 • NWL Ultra Gelecek
 • NWL Ultra Fayda
 • NWL Ultra Değeri
 • NWL Darbe 10
 • NWL Etkisi 7
 • NWL Etki 7S
 • NWL Küresel Bakış

En İyi Hayat Sigortası Premium Fiyatlarını Nasıl ve Nerede Bulunur

Bir hayat sigortası primi teklifini kapsama alanında ararken, sadece bir sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir şirket veya bir ajansla çalışmak en iyisidir. Böylelikle, sayısız sigorta ürünleri ve şirketler arasında doğrudan bir karşılaştırma yapabileceksiniz - ve sizden hangisinin sizin ve sizin özel ihtiyaçlarınız için en uygun olanı belirleyebilirsiniz. Bu sadece en iyi hayat sigortası poliçesi ararken değil, aynı zamanda diğer kapsama biçimlerini ararken de geçerlidir. en iyi otomatik sigorta şirketleri ve politikalar.

Bir hayat sigortası poliçesi alarak ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz.Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli detayları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Hızlı ve rahat bir şekilde sizin için yapabiliriz - hepsi bilgisayarınızdan. Bu nedenle, işleme başlamak isterseniz, bu sayfanın kenarındaki teklif formunu kullanın.

Ulusal Batı Hayat Sigortası Şirketi ve ürünleri ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunu ya da genel olarak hayat sigortasıyla ilgili bir sorunuz olsa bile, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz.

Hayat sigortası kapsamının satın alınmasının büyük bir karar olabileceğini ve bazı değişkenleri içeren bir karar olduğunu anlıyoruz. Sizin için doğru olan kapsamı elde etmenizi ve bütçenize uygun bir fiyata sahip olmayı garantilemek istersiniz. En iyi politikayı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Yeryüzünde Cennet 2- Sosyalizmin Yükselişi ve Çöküşü

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Son Vasiyetin ve Ahitin
Maliye

Son Vasiyetin ve Ahitin

Bir emlak planı oluşturmak, son vasiyetinizi ve vasiyetlerinizi yazmak ve bir sağlık hizmeti proxy tanımlamak bir hafta sonu geçirmek için eğlenceli bir yol gibi görünmüyor. Bununla birlikte, yaşam evraklarınızı organize etmek ve mali planlarınız için bir planınız olduğundan emin olmak, yetişkin olarak tamamlayabileceğiniz en önemli görevlerden bazılarıdır.
Devamını Oku
Yaşamınızı Kırpmadan Bütçenizi Kesin
Maliye

Yaşamınızı Kırpmadan Bütçenizi Kesin

Eğer benim gibi bir şey varsa, paradan nasıl tasarruf edeceğini söyleyen insanlardan bıkmışsın. Bence hepimiz bu ifadeye alışkın olduğumuz için, “Eğer doğru olmak için iyi geliyorsa, muhtemelen öyle.” Bu yüzden para biriktirmek için çok basit, pratik yollar sunarım; . Genellikle insanların paraya çevirdiği alanlar, kendi takdirine bağlı harcamalarındadır ve hayatta kalmanız için gerekli olmayan öğeleri ifade eder.
Devamını Oku
Assurity Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Assurity Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası genellikle herhangi bir finansal plan için önemli bir bileşen olarak düşünülebilir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden alınan gelirlerin, sigortalıların cenaze ve diğer nihai harcamaları da dahil olmak üzere, borçlarını ödemek için ve ayrıca devam eden yaşam giderlerinin ödenmesini sağlamak için kullanılabilir.
Devamını Oku
Faiz Ödemeden Kredi Kartı Ödüllerini Kazanmak için 2 Uygulama
Maliye

Faiz Ödemeden Kredi Kartı Ödüllerini Kazanmak için 2 Uygulama

Kredi kartı ödülleri hızlı bir şekilde toplayabilir ve size inanılmaz avantajlar sağlayabilir. Daha iyi bilinen avantajlardan bazıları, seyahat noktaları veya soğuk sabit nakit ödülleri ile ödenen seyahatler gibi şeylerdir. Kim bu ikramlarda para kazanmak istemez ki? Bu bedava para! Burada en iyi ödüller kartları hakkında daha fazla bilgi edinin. Ancak, insanların (benim dahil olmak üzere) kredi kartı ödülleri kazanmalarının en yaygın nedeni, sizi sonsuza kadar yükleyebilecek büyük bir kredi kar
Devamını Oku