Maliye

Lincoln Finansal Grup Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Lincoln Financial Group büyük bir sigorta ve finansal kuruluştur. İş ve tüketici müşterilerine çok çeşitli finansal hizmetler ve çözümler sunan bir Fortune 500 şirketidir. Şirketin 9,000'den fazla çalışanı var ve merkezi Philadelphia, PA'da.

Lincoln Financial Group adı aslında Lincoln National Corporation'ın ve bağlı kuruluşlarının pazarlama adıdır. Şirketin hisseleri New York Borsasında aktif olarak LNC sembolü ile işlem görmektedir.

Tarihçe

Lincoln Financial 1905'te kuruldu - ve geçtiğimiz yüzyıl boyunca büyüdü ve büyüdü. Günümüzde şirket, finansal hizmetler sektöründe çok güçlü pozisyonlara sahip olup, şirket gelirleri açısından 2014 Fortune 500 listesinde # 232, varlık bazında ise # 26'dır. Lincoln ayrıca, gelirdeki en büyük artış ve en fazla nakit iadesi için Barron'un 500 2014 listesinde # 218 olarak listelenmiştir.

2014 yılının üçüncü çeyreği itibarıyla, Lincoln Financial'in yönetimi altındaki varlıkların toplam tutarı yaklaşık 8 milyar dolar olan 215 milyar dolar değerindedir. Bu, şirketi tüm hayat ve sağlık sigortası şirketleri için gelirle dördüncü sırada yer almaktadır. Bununla birlikte, Lincoln, 30 Haziran 2014 itibariyle LIMRA'nın YTD sıralamasına göre, hem toplam hayat sigortası satışları hem de değişken evrensel yaşam satışları için 1. sıradadır.

Lincoln Financial tarafından sunulan ürünler

Lincoln Financial Group, hem işletmeler hem de tüketiciler için çok çeşitli finansal ve sigorta ürünleri sunmaktadır. Bunlar arasında hayat sigortası, yıllık ücretler, uzun vadeli bakım çözümleri, çalışanlara sağlanan faydalar, işyeri emeklilik planları, grup sigortası ve yönetici yardım planları yer almaktadır.

Bireysel hayat sigortası tarafında, Lincoln aşağıdaki seçenekleri sunar:

  • Dönem Ömrü - Vadeli hayat genellikle “geçici” teminat sağlamak için satın alınır. Bu tür bir politika bir yıl, beş yıl, on yıl veya daha uzun bir süre için alınabilir. En ekonomik kapsama biçimi olarak kabul edilir. Bunun nedeni, hayat süresinin, nakit değeri oluşturma veya yatırım bileşeni olmaksızın yalnızca ölüm yardımı koruması sağlamasıdır. Lincoln Financial, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı seviye vadeli seçenek sunuyor.
  • Evrensel Yaşam - Evrensel hayat sigortası, sigortalılara geleneksel teminatın avantajlarını sağlar. Bu, nakit değeri ile birlikte ölüm yardımı korumasına sahip oldukları anlamına gelir. Bu nakit, vergi ertelenmesi temelinde büyür; bu, çekilme zamanına kadar büyümeden ötürü vergilerin bulunmadığı anlamına gelir. Evrensel hayatla, politika sahipleri belirli bir zamanda zaman içinde para kazanma fırsatına sahiptir, ancak prim miktarını ve zamanlamasını ayarlama esnekliği. Politika sahipleri de, politika yürürlükte olduğunda, belirli yararlar dahilinde ölüm ödeneğinin miktarını belirleyebilirler. Lincoln, Lincoln LifeGuarantee UL, Lincoln LifeCurrent ve Lincoln LifeReserve dahil olmak üzere birkaç farklı Evrensel Yaşam ürününe sahiptir.
  • Endeks Evrensel Hayat Sigortası - Düzenli evrensel hayata benzer şekilde, endeks evrensel yaşam da fonların ertelenmiş vergi büyümesine izin verir. Ancak, büyüme S & P 500 veya Dow Jones Endüstriyel Ortalama (DJIA) gibi altta yatan bir endeksin performansı ile izlenir. Lincoln, Lincoln Treasury Endeksli UL, Lincoln LifeReserve Endeksli UL Akümülatör, Lincoln LifeReserve UL Protector ve Lincoln WealthPreserve Survivorship Indexed UL gibi çeşitli endeks evrensel planları sunuyor.
  • Değişken Evrensel Hayat Sigortası - Değişken evrensel hayat sigortası, politikanın nakit değeri bileşenindeki büyüme potansiyeli ile birlikte esnek ölüm yardımı kapsamı sunmaktadır. Parayı zaman içinde büyütme potansiyeli, altta yatan bir “alt hesaplar” portföyünün piyasa performansına dayanır. Ancak, fonlar doğrudan piyasaya yatırılmaz. Bununla birlikte, değişken hayatın piyasa performansı nedeniyle fon üretme fırsatı sunarken, zayıf piyasa performansı potansiyelinin de bu tür bir politikayı daha riskli hale getirebileceğine dikkat çekmek önemlidir. Lincoln Financial değişken evrensel yaşam sigortası için çeşitli seçenekler sunar. Tek yaşam planları için, Lincoln AssetEdge VUL, Lincoln AssetEdge Exec VUL ve Lincoln VUL ONE'ı sunuyor. Ayrıca Hayatta Kalma Ömrü seçeneği vardır. Bu planlar Lincoln PreservationEdge SVUL ve Lincoln SVULONE'dur.

Lincoln Financial ayrıca uzun vadeli bakım giderleri için alternatif bir fonlama mekanizması olarak bir hayat sigortası seçeneği de sunuyor. Bu, bir bireyin veya bir çiftin uzun vadeli bir bakım sigortası poliçesi satın alma masrafını terk etmesine izin verebilir ve bunun yerine sadece evrensel planın içinde bulunan fonları kullanabilir. Bu, temel olarak politika sahibine (ya da poliçe sahiplerine), evrensel yaşamın ve uzun vadeli bakım sigortasının faydalarını bir araya getirebilir.

Ayrıca, uzun yıllar boyunca ödenen ancak asla kullanılmayan uzun vadeli bakım sigortası poliçesi faydalarının “kullanılmaması” endişesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bunun yerine, bu seçenek kişinin ihtiyacı duyması halinde uzun süreli bakım giderlerinin karşılanmasını sağlar - ancak eğer yapmazlarsa, ya ölüm yardımı ya da almazlarsa ilk primlerinin iadesini sunarlar.

 

Şirket puanları

Lincoln Financial, finansal gücü açısından sağlam bir performans sergiliyor - ve bunu gösterme derecelerine sahip. Şirket derecelendirme kuruluşlarından çok güçlü notlar aldı:

 Lincoln Ulusal Hayat Sigortası ŞirketiNew York'un Lincoln Life & Annuity Şirketi
ÖÖ En iyiA + (16 en yüksek 2)A + (16 en yüksek 2)
Standart ve ZayıfAA- (4. en yüksek 4)AA- (4. en yüksek 4)
Moody's Yatırımcı HizmetleriA1 (21'inci en yüksek 5)A1 (21'inci en yüksek 5)
Fitch RatingsA + (en yüksek 19'uncu en yüksek)A + (en yüksek 19'uncu en yüksek)

Avantajlar ve Endişeler

Lincoln Financial ile tercih ettiğiniz şirket olarak bir çok avantaj var. Birincisi, bu finansal hizmetler devi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli isteğe bağlı politika sahiplerinin yanı sıra, hem dönem hem de evrensel politikalardan hoş bir çeşitlilik sunuyor. Bu nedenle, şirket tüm bir hayat sigortası seçeneği sunmasa da, diğer ihtiyaçların çoğunu karşılayabilecek birçok seçenek vardır.

Lincoln ayrıca, sağlık sigortası planı olmayanlar için (prim ödeyenler için) ve hayat sigortası planı için bir seviye prim garantisi ve evrensel yaşam politikalarındaki nakit değere erişim gibi diğer popüler politika özelliklerini de sunmaktadır. Bununla birlikte, ödenen eklerle birlikte bir temettü seçeneği sunmaz.

Şirket, finansal desteği ve gücü açısından da oldukça sağlam. Yönetim kurulu genelinde finansal derecelendirme kuruluşları Lincoln'e güçlü işaretler verdi. Şirketin, asırlık geçmişi ile birleştiğinde, politika sahiplerine Lincoln’ün onlara ihtiyaç duyduklarında orada olacağına dair güven vermeleri gerekiyor.

Ne yazık ki, bir şirketin ürün seçiminde çeşitlilik ne kadar güzel olursa olsun, nihai satın alma seçiminizi yapmadan önce tek bir politika teklifinden daha fazlasını elde etmek her zaman akıllıca bir plandır. Sadece bir araba ya da bilgisayar seçmek gibi, bir karşılaştırma yapmaya gerek kalmadan sadece birine bakıp etiket fiyatını kabul etmiyorsunuz.

Hayat sigortası ararken, büyük borçların ödenmesi, gelirlerin değiştirilmesi veya kazazedelerin güvenebileceği başka bir önemli amaç için kazançların kullanılması muhtemeldir. Bunu göz önünde bulundurarak, gelirin miktarının doğru olmasını, primin bütçe dahilinde olmasını ve şirketin güvende olmasını istersiniz. Ailenizin daha fazla korunmasına yardımcı olmak için, Burial Insurance'a bakmak da iyi bir seçimdir.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Hayat Sigortası Kapsamını Bulmak

Özel ihtiyaçlarınız için doğru politikayı aramaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Size birkaç farklı şekilde yardımcı olabiliriz. İlk olarak, doğru tipte kapsama alanını belirlemede size yardımcı olabiliriz. Diğer bir deyişle, terim, tüm yaşam ya da evrensel yaşam sizin için uygun kapsama türüdür? Ardından, ihtiyaçlarınız için uygun miktarda kapsama belirleme konusunda da size yol göstereceğiz.

Doğru dolar rakamı ile gelmek, zaman zaman - özellikle geleceğe projeksiyon yapmaktan korkuyor olabilir. Tercih ettiğim hizmet sağlayıcı, sevdiklerinize zor zamanlar geçirmenize yardımcı olabilecek kapsama gelmenizde size yardımcı olabilir. Bu sayfanın yan tarafındaki formu doldurarak kendi teklif kümenizle başlayın.

Ayrıca sizin için en uygun olanı bulmak için pazardaki birçok farklı hayat sigortasını incelemede size yardımcı olacaklardır. Kök Finansal, sektördeki en iyi hayat sigortası taşıyıcıları ile çalışır ve doğru kararı verebilmek için ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri size sağlayabilir. Kişisel finans planınızın büyük bir kısmını bugün tırnak ve teminat alarak tamamlayın. Ayrıca, diğer sigorta kapsamları için de harika ipuçlarımız var, En İyi Otomobil Sigorta Şirketleri'ndeki yazılarımızı kontrol edin!

Videoyu izle: Yeryüzünde Cennet 2- Sosyalizmin Yükselişi ve Çöküşü

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Seyahat Eden İnsanlar İçin En İyi 23 İş
Maliye

Seyahat Eden İnsanlar İçin En İyi 23 İş

Birçoğu için, bir tuhaflık olmak susuzluk gerçek. Güneşli bir Karayip sahiline gitmek, Avrupa'daki tarihi kasabaları gezmek ya da Amerika'nın her yerinde dolaşmak, pek çok insan evden çok “orada” olmayı tercih ediyor. Bu kederli gezginler için iyi haberler var! Aynı zamanda çalışabilir ve seyahat edebilirsiniz.
Devamını Oku
P2P Borçlular ve Yatırımcılar için Upstart Yorumlar
Maliye

P2P Borçlular ve Yatırımcılar için Upstart Yorumlar

Upstart, internette bulunan yeni eşler arası (P2P) kredi platformlarından biridir. Ancak bu platform hızla ilerliyor ve hem borç alan hem de yatırımcıların ilgisini çekiyor. Hizmetin neredeyse iki yaşında olmasına rağmen, Upstart, ister borçlu ister yatırımcı olsun, kullanmak için daha iyi P2P platformlarından biri olabilir.
Devamını Oku
Millennials için Hayat Sigortası
Maliye

Millennials için Hayat Sigortası

Bin yıllık, bin yıllardır. Bu senin için. Kimsenin ölmekle ilgili düşünmek istemediğini biliyorum, özellikle gençleri ölmekle ama gerek. İster 18 yaşını doldurmuş olun, ister 30'lu yaşlarınızdaki bin yıllık parantezin yuvarlanmasını sağlayın, bugün beklenmedik bir şekilde ölecekseniz ebeveynleriniz, eşiniz, çocuklarınız veya işiniz hangi finansal durumu ele alacağınızı düşünün.
Devamını Oku
6 Ultimate Financial Battle Buddy'nin Nitelikleri
Maliye

6 Ultimate Financial Battle Buddy'nin Nitelikleri

Temel eğitime ilk geldiğimde bir savaş arkadaşı olarak görevlendirildim. Her asker vardı. Bir “savaş arkadaşı”, hakkında her şeyi bilmek zorunda olduğumuz bir bireydi. Nereden geldiklerini, nerede doğduklarını, herhangi bir kardeşleri olup olmadığını, en sevdikleri yiyeceklerin neler olduğunu, bekaretlerini nasıl kaybettiklerini ve tacoslu veya soğansız taco'yu sevdiklerini bilmek zorundaydık.
Devamını Oku