Maliye

Lincoln Finansal Grup Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Lincoln Financial Group büyük bir sigorta ve finansal kuruluştur. İş ve tüketici müşterilerine çok çeşitli finansal hizmetler ve çözümler sunan bir Fortune 500 şirketidir. Şirketin 9,000'den fazla çalışanı var ve merkezi Philadelphia, PA'da.

Lincoln Financial Group adı aslında Lincoln National Corporation'ın ve bağlı kuruluşlarının pazarlama adıdır. Şirketin hisseleri New York Borsasında aktif olarak LNC sembolü ile işlem görmektedir.

Tarihçe

Lincoln Financial 1905'te kuruldu - ve geçtiğimiz yüzyıl boyunca büyüdü ve büyüdü. Günümüzde şirket, finansal hizmetler sektöründe çok güçlü pozisyonlara sahip olup, şirket gelirleri açısından 2014 Fortune 500 listesinde # 232, varlık bazında ise # 26'dır. Lincoln ayrıca, gelirdeki en büyük artış ve en fazla nakit iadesi için Barron'un 500 2014 listesinde # 218 olarak listelenmiştir.

2014 yılının üçüncü çeyreği itibarıyla, Lincoln Financial'in yönetimi altındaki varlıkların toplam tutarı yaklaşık 8 milyar dolar olan 215 milyar dolar değerindedir. Bu, şirketi tüm hayat ve sağlık sigortası şirketleri için gelirle dördüncü sırada yer almaktadır. Bununla birlikte, Lincoln, 30 Haziran 2014 itibariyle LIMRA'nın YTD sıralamasına göre, hem toplam hayat sigortası satışları hem de değişken evrensel yaşam satışları için 1. sıradadır.

Lincoln Financial tarafından sunulan ürünler

Lincoln Financial Group, hem işletmeler hem de tüketiciler için çok çeşitli finansal ve sigorta ürünleri sunmaktadır. Bunlar arasında hayat sigortası, yıllık ücretler, uzun vadeli bakım çözümleri, çalışanlara sağlanan faydalar, işyeri emeklilik planları, grup sigortası ve yönetici yardım planları yer almaktadır.

Bireysel hayat sigortası tarafında, Lincoln aşağıdaki seçenekleri sunar:

  • Dönem Ömrü - Vadeli hayat genellikle “geçici” teminat sağlamak için satın alınır. Bu tür bir politika bir yıl, beş yıl, on yıl veya daha uzun bir süre için alınabilir. En ekonomik kapsama biçimi olarak kabul edilir. Bunun nedeni, hayat süresinin, nakit değeri oluşturma veya yatırım bileşeni olmaksızın yalnızca ölüm yardımı koruması sağlamasıdır. Lincoln Financial, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı seviye vadeli seçenek sunuyor.
  • Evrensel Yaşam - Evrensel hayat sigortası, sigortalılara geleneksel teminatın avantajlarını sağlar. Bu, nakit değeri ile birlikte ölüm yardımı korumasına sahip oldukları anlamına gelir. Bu nakit, vergi ertelenmesi temelinde büyür; bu, çekilme zamanına kadar büyümeden ötürü vergilerin bulunmadığı anlamına gelir. Evrensel hayatla, politika sahipleri belirli bir zamanda zaman içinde para kazanma fırsatına sahiptir, ancak prim miktarını ve zamanlamasını ayarlama esnekliği. Politika sahipleri de, politika yürürlükte olduğunda, belirli yararlar dahilinde ölüm ödeneğinin miktarını belirleyebilirler. Lincoln, Lincoln LifeGuarantee UL, Lincoln LifeCurrent ve Lincoln LifeReserve dahil olmak üzere birkaç farklı Evrensel Yaşam ürününe sahiptir.
  • Endeks Evrensel Hayat Sigortası - Düzenli evrensel hayata benzer şekilde, endeks evrensel yaşam da fonların ertelenmiş vergi büyümesine izin verir. Ancak, büyüme S & P 500 veya Dow Jones Endüstriyel Ortalama (DJIA) gibi altta yatan bir endeksin performansı ile izlenir. Lincoln, Lincoln Treasury Endeksli UL, Lincoln LifeReserve Endeksli UL Akümülatör, Lincoln LifeReserve UL Protector ve Lincoln WealthPreserve Survivorship Indexed UL gibi çeşitli endeks evrensel planları sunuyor.
  • Değişken Evrensel Hayat Sigortası - Değişken evrensel hayat sigortası, politikanın nakit değeri bileşenindeki büyüme potansiyeli ile birlikte esnek ölüm yardımı kapsamı sunmaktadır. Parayı zaman içinde büyütme potansiyeli, altta yatan bir “alt hesaplar” portföyünün piyasa performansına dayanır. Ancak, fonlar doğrudan piyasaya yatırılmaz. Bununla birlikte, değişken hayatın piyasa performansı nedeniyle fon üretme fırsatı sunarken, zayıf piyasa performansı potansiyelinin de bu tür bir politikayı daha riskli hale getirebileceğine dikkat çekmek önemlidir. Lincoln Financial değişken evrensel yaşam sigortası için çeşitli seçenekler sunar. Tek yaşam planları için, Lincoln AssetEdge VUL, Lincoln AssetEdge Exec VUL ve Lincoln VUL ONE'ı sunuyor. Ayrıca Hayatta Kalma Ömrü seçeneği vardır. Bu planlar Lincoln PreservationEdge SVUL ve Lincoln SVULONE'dur.

Lincoln Financial ayrıca uzun vadeli bakım giderleri için alternatif bir fonlama mekanizması olarak bir hayat sigortası seçeneği de sunuyor. Bu, bir bireyin veya bir çiftin uzun vadeli bir bakım sigortası poliçesi satın alma masrafını terk etmesine izin verebilir ve bunun yerine sadece evrensel planın içinde bulunan fonları kullanabilir. Bu, temel olarak politika sahibine (ya da poliçe sahiplerine), evrensel yaşamın ve uzun vadeli bakım sigortasının faydalarını bir araya getirebilir.

Ayrıca, uzun yıllar boyunca ödenen ancak asla kullanılmayan uzun vadeli bakım sigortası poliçesi faydalarının “kullanılmaması” endişesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bunun yerine, bu seçenek kişinin ihtiyacı duyması halinde uzun süreli bakım giderlerinin karşılanmasını sağlar - ancak eğer yapmazlarsa, ya ölüm yardımı ya da almazlarsa ilk primlerinin iadesini sunarlar.

 

Şirket puanları

Lincoln Financial, finansal gücü açısından sağlam bir performans sergiliyor - ve bunu gösterme derecelerine sahip. Şirket derecelendirme kuruluşlarından çok güçlü notlar aldı:

 Lincoln Ulusal Hayat Sigortası ŞirketiNew York'un Lincoln Life & Annuity Şirketi
ÖÖ En iyiA + (16 en yüksek 2)A + (16 en yüksek 2)
Standart ve ZayıfAA- (4. en yüksek 4)AA- (4. en yüksek 4)
Moody's Yatırımcı HizmetleriA1 (21'inci en yüksek 5)A1 (21'inci en yüksek 5)
Fitch RatingsA + (en yüksek 19'uncu en yüksek)A + (en yüksek 19'uncu en yüksek)

Avantajlar ve Endişeler

Lincoln Financial ile tercih ettiğiniz şirket olarak bir çok avantaj var. Birincisi, bu finansal hizmetler devi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli isteğe bağlı politika sahiplerinin yanı sıra, hem dönem hem de evrensel politikalardan hoş bir çeşitlilik sunuyor. Bu nedenle, şirket tüm bir hayat sigortası seçeneği sunmasa da, diğer ihtiyaçların çoğunu karşılayabilecek birçok seçenek vardır.

Lincoln ayrıca, sağlık sigortası planı olmayanlar için (prim ödeyenler için) ve hayat sigortası planı için bir seviye prim garantisi ve evrensel yaşam politikalarındaki nakit değere erişim gibi diğer popüler politika özelliklerini de sunmaktadır. Bununla birlikte, ödenen eklerle birlikte bir temettü seçeneği sunmaz.

Şirket, finansal desteği ve gücü açısından da oldukça sağlam. Yönetim kurulu genelinde finansal derecelendirme kuruluşları Lincoln'e güçlü işaretler verdi. Şirketin, asırlık geçmişi ile birleştiğinde, politika sahiplerine Lincoln’ün onlara ihtiyaç duyduklarında orada olacağına dair güven vermeleri gerekiyor.

Ne yazık ki, bir şirketin ürün seçiminde çeşitlilik ne kadar güzel olursa olsun, nihai satın alma seçiminizi yapmadan önce tek bir politika teklifinden daha fazlasını elde etmek her zaman akıllıca bir plandır. Sadece bir araba ya da bilgisayar seçmek gibi, bir karşılaştırma yapmaya gerek kalmadan sadece birine bakıp etiket fiyatını kabul etmiyorsunuz.

Hayat sigortası ararken, büyük borçların ödenmesi, gelirlerin değiştirilmesi veya kazazedelerin güvenebileceği başka bir önemli amaç için kazançların kullanılması muhtemeldir. Bunu göz önünde bulundurarak, gelirin miktarının doğru olmasını, primin bütçe dahilinde olmasını ve şirketin güvende olmasını istersiniz. Ailenizin daha fazla korunmasına yardımcı olmak için, Burial Insurance'a bakmak da iyi bir seçimdir.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Hayat Sigortası Kapsamını Bulmak

Özel ihtiyaçlarınız için doğru politikayı aramaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Size birkaç farklı şekilde yardımcı olabiliriz. İlk olarak, doğru tipte kapsama alanını belirlemede size yardımcı olabiliriz. Diğer bir deyişle, terim, tüm yaşam ya da evrensel yaşam sizin için uygun kapsama türüdür? Ardından, ihtiyaçlarınız için uygun miktarda kapsama belirleme konusunda da size yol göstereceğiz.

Doğru dolar rakamı ile gelmek, zaman zaman - özellikle geleceğe projeksiyon yapmaktan korkuyor olabilir. Tercih ettiğim hizmet sağlayıcı, sevdiklerinize zor zamanlar geçirmenize yardımcı olabilecek kapsama gelmenizde size yardımcı olabilir. Bu sayfanın yan tarafındaki formu doldurarak kendi teklif kümenizle başlayın.

Ayrıca sizin için en uygun olanı bulmak için pazardaki birçok farklı hayat sigortasını incelemede size yardımcı olacaklardır. Kök Finansal, sektördeki en iyi hayat sigortası taşıyıcıları ile çalışır ve doğru kararı verebilmek için ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri size sağlayabilir. Kişisel finans planınızın büyük bir kısmını bugün tırnak ve teminat alarak tamamlayın. Ayrıca, diğer sigorta kapsamları için de harika ipuçlarımız var, En İyi Otomobil Sigorta Şirketleri'ndeki yazılarımızı kontrol edin!

Videoyu izle: Yeryüzünde Cennet 2- Sosyalizmin Yükselişi ve Çöküşü

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kolej Öğrencileri Para Tasarrufu için 20 Kolay (ve Olağandışı) Yol
Maliye

Kolej Öğrencileri Para Tasarrufu için 20 Kolay (ve Olağandışı) Yol

Çoğu üniversite öğrencisi sıkı bir bütçeye sahiptir. Uşak kiralamak bile yetmez! Çoğu zaman, üniversite öğrencileri, ücretsiz bir çek hesabı almak, kullanılmış ders kitaplarını satın almak, kredi kartlarını kullanmaktan kaçınmak, kupon kullanmak, uzak mesafe telefon görüşmeleri yapmak için Skype kullanmak gibi temel para tasarrufu ipuçlarının farkındadır.
Devamını Oku
16 Paranızı Aşmamak İçin Surefire Yolları
Maliye

16 Paranızı Aşmamak İçin Surefire Yolları

Resmi olarak emekli oldun. Artık o sinir bozucu alarm saatine uyanmana gerek yok. Güneş parlıyor ve endişelenmeniz gereken tek şey, öğleden sonra siesta aldığınız zaman. O zaman sana çarpar ... Bu yaşam tarzını gerçekten karşılayabilir miyim? Yeterince tasarruf ettim mi? Doğru yatırımlarım var mı?
Devamını Oku
AXA Equitable Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

AXA Equitable Life Sigorta Şirketi İncelemesi

AXA ile çok fazla iş yazmıyoruz, ancak şirket onlarla çalıştıklarında her zaman iyi performans gösterdi. Bu AXA hayat sigortası şirketi incelemesi, bizim en iyi hayat sigortası şirket derecelendirmemiz için onurlu bir söz olsa da, şu ana kadar onlar hakkında çok fazla şey öğrenmemiş olmamız nedeniyle daha ilginç olanlardan biriydi.
Devamını Oku
Nakit için Karton Satmak için 17 Yolları
Maliye

Nakit için Karton Satmak için 17 Yolları

Bunu düşünün, neredeyse online satın aldığınız her şey bir karton kutuya ulaşır. Çoğu işletme, bir karton kutuda paketlenmiş eşyalarla raflarını yeniden doldurur. Bir trend görmeye mi başlıyorsun? Karton için nakit satmak, çok miktarda bolluğu nedeniyle para kazanmanın en kolay yollarından biri olabilir. Karton hayatın günlük bir parçası ve çabalarınızla, bir sonraki kutuda bir daha asla kullanılmayacak olan çöp sahası olmak zorunda değil.
Devamını Oku