Maliye

Genworth Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Genworth Financial, 100 milyar dolarlık varlığa sahip büyük bir küresel finansal güvenlik şirketidir. Şirket, dünya çapında 25'ten fazla ülkede müşterilere - hem iş hem de tüketici - sahiptir ve Standard & Poor's Leading United States şirketlerinde tanınmaktadır. Aynı zamanda önde gelen bir Fortune 500 şirketidir.

Genworth'un Tarihi

Genworth, 1871'de Virginia'daki Hayat Sigortası Şirketi olarak başlamıştır ve yıl boyunca, dünyadaki ürün dağıtıcılarına ve politika sahiplerine destek ve istikrar sunma hedefine odaklanarak büyümektedir.

Şirket her zaman müşterileri ve politika sahipleri için özenli ve işbirlikçi bir ortam aracılığıyla orada olmak için çaba sarf etti ve bunu yaparken, geçen yüzyıl boyunca artıyor.

Bugün, şirket hala Richmond, Virginia merkezli ve toplamda yaklaşık 6.000 kişi istihdam etmektedir. Ürünleri, bankalar ve bağımsız aracı kurumlar gibi finansal kurumlar, aracı kurumlar aracılığıyla, bağımsız pazarlama kuruluşları aracılığıyla ve Genworth'un kendi özel satış organizasyonu aracılığıyla çeşitli yollarla dağıtılmaktadır. Ayrıca, bağımsız finansal danışmanlar, Mortworth ürünlerini de, ipotek uzmanları gibi sunabilirler.

En İyi Hayat Sigortası Oranlarını Bul

Aşağıda posta kodunuzu girin ve en iyi fiyatı bulmak için en az 2-3 şirkete tıkladığınızdan emin olun.

Genworth Life Insurance Company tarafından sunulan ürünler

Genworth Financial, hem iş hem de kişisel arenada çok çeşitli sigorta ve finansal ürünler sunmaktadır. Şahsi sigorta tarafında, hayat sigortası, uzun vadeli bakım ve yıllık ücretler (hem acil hem de ertelenmiş) sağlar.

Şirket, uzun süreli bakım sigortası ürünlerinin yanı sıra, her yıl ürettiği evde bakım, bakım ve evde bakım masrafları ile ilgili yıllık Uzun Dönem bakım / Maliyet Bakım araştırmasıyla tanınmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri.

Genworth ayrıca, bakım ve bakım desteği gibi ilgili uzun vadeli bakım konuları hakkında bilgi sağlar, böylece aile bireyleri ve diğer sevilen kişiler, bireyin fiziksel veya bilişsel desteğe ihtiyacı olduğunda bir dinlenme bulabilirler. Bu bilgi ve rehberliğin çoğunu sağlamak için şirket AARP ile ortaklık kurmuştur.

Genworth, birçok farklı türde hayat sigortası koruma ürünü sunmaktadır. Aşağıdaki sigorta türlerinde hayat sigortası ürünleri merkezi:

 • Vadeli Hayat - Vadeli hayat sigortası, piyasadaki en temel hayat sigortası şekli olarak kabul edilir. Bunun nedeni, herhangi bir nakit değeri ya da yatırım artışı olmaksızın sadece saf ölüm yardımı koruması sunmasıdır. Bu nedenle, hayat sigortası, tipik olarak en uygun hayat sigortası tipidir - özellikle de başvuru sırasında genç ve nispeten sağlıklı olan kişiler için. En iyi sağlık durumunuzda değilseniz ve hiçbir sağlık muayenesi yapmıyorsanız, hayat sigortası poliçesi sizin için en iyi seçenek olacaktır, o zaman sizin için en iyi taşıyıcıyı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Dönem süresi belirli zaman dilimlerinde veya “şartlar” için sunulmaktadır. Bunlar, başvuru sahibinin başvuru için başvurduğu yaşın yaşına bağlı olarak genellikle 10, 15, 20 veya hatta 30 yıldır. Vade sigortası genellikle belirlenen zaman süresi nedeniyle “geçici” teminat olarak düşünülmektedir.
 • Tüm Hayat - Tüm hayat sigortası, “sürekli” bir hayat sigortası kapsamı olarak kabul edilir, çünkü hayatının “bütünü” için bir kişiyi kapsar - prim ödenmeye devam ettiği sürece. Bu tür kapsam, ölüm değeri korumasının yanı sıra nakit değeri birikimini de içerir. Nakit, ertelenmiş vergi matrahına göre büyüyebilir, bu da nakit değerinin, çekildiği zamana kadar büyümesi nedeniyle herhangi bir vergi olmadığı anlamına gelir. Politikadaki nakit, zaman içinde garantili bir getiri oranıyla büyür.
 • Garanti Evrensel Yaşam - Garanti evrensel yaşam aynı zamanda ölüm yardımı ve nakit değeri sunar. Ancak, bu tür bir kapsam, poliçe hamiline, zamanlamayı ve prim miktarını değiştirebileceği için daha fazla esneklik sağlar.
 • Dizin Evrensel Yaşam - Endeks evrensel hayat sigortası, aynı zamanda düzenli evrensel hayat sigortası gibi, hem ölüm parası korumasına hem de nakit değerine sahiptir. Bununla birlikte, bu planlar, değişken bir evrensel yaşam sigortası politikasından daha az riskle birlikte daha büyük bir büyüme potansiyeli sunmaktadır. Bu politikalardaki nakit değerin getirisi, S & P 500 ya da NASDAQ 100 gibi bir altta yatan endeksin performans değerine bağlıdır. Bununla birlikte, fonlar piyasada gerçekte yatırım yapılmamaktadır.
 • Anahtar Adam Hayat Sigortası Politikası - Anahtar Adam Hayat Sigortası, bir işverenin, bilgisi, çalışması veya genel katkısı şirket için çok değerli sayılan herhangi bir çalışanın yaşamı veya sağlığı hakkında bir sigorta poliçesi almasıdır.

Tüm Genworth hayat sigortası koruma ürünleri de, daha fazla özelleştirilebilir hale getirerek çeşitli sürücüler ekleme olanağına sahiptir.

Finansal Güç Derecelendirmeleri

Genworth güçlü ve istikrarlı bir finansal hizmetler şirketidir ve derecelendirme kuruluşlarından çok iyi notlarla sağlanmıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

şirketÖÖ En iyiStandart ve ZayıfMoody's Yatırımcı Hizmetleri
Genworth Hayat Sigorta ŞirketibirBBB +A3
Genworth Hayat ve Sigorta Sigorta A.Ş.birBBB +A3
NY Genworth Hayat Sigortası A.Ş.birBBB +A3

Avantaj ve Düşünceler

Genel olarak, Genworth Life Insurance Company müşterilerinin iyi değerlendirmeleri elde etti. Anlaşılması nispeten kolay müşteri hizmetleri temsilcilerine sahiptir.Ve ürünler gittikçe, hayat sigortası ürünleri açısından oldukça iyi bir seçime sahiptir, çünkü bu terim, evrensel ve endeks UL gibi eklenmiş bazı “ekstralar” ile terim ve tüm yaşam gibi temelleri kapsamaktadır.

Buna ek olarak, hayat sigortası primi primi oranları, öncelikli olarak, uygulama sırasında sağlıkları iyi olanlar için uygun maliyetlidir. Bu planlar ayrıca hızlandırılmış ölüm yardımı gibi bazı ek biniciler de sunmaktadır. Genworth'un vadeli politikaları genellikle 18 ve 82 yaşları arasındaki başvuranlar için geçerlidir, bu yüzden hayat sigortası müşterileri için iyi bir menzile sahiptir.

Genworth Medicare ek planları bir Medicare takviyesi planı arayan yaşlılar için başka mükemmel bir seçimdir. Bu planlar, ev sağlık hizmetleri takviyesi planlarının 21-100 günlerini ödemek zorunda olduğunuz% 20 oranını ödeyecektir. Eyaletiniz Genworth'tan Medigap kapsama alanı sunduğu sürece ve Medicare Part A & Part B tarafından karşılandığınız sürece, bir Genworth Medicare ek planı için başvuruda bulunabilirsiniz. Bir sağlık sigortası takviyesi planı karşılaştırma tablosu, durumunuz için en iyi fırsatı aldığınızdan emin olmak ve kontrol etmek için iyi bir yoldur.

Yaş 82 ayrıca Genworth'un evrensel hayat sigortası poliçesi için de geçerlidir. Şirketin UL politikaları, aynı zamanda çeşitli farklı biniciler eklemeyi de sağlar:

 • Kaza sonucu ölüm yardımı
 • sakatlık
 • Çocuk koruma
 • Garantili minimum nakit değeri
 • Uzun vadeli bakım
 • Yaşayan / hızlandırılmış ölüm yardımı

Aynı şekilde, şirketin endeks evrensel hayat sigortası poliçesi aynı zamanda uzun süreli bir bakım politikası sürücüsü ve politika sahibinin seçtiği durumlarda yaşam / hızlandırılmış ölüm yardımları için bir sürücü sunması bakımından da bir miktar esneklik sunmaktadır.

Ne yazık ki, Genworth'un en büyük dezavantajlarından biri, uzun vadeli bakım sigortası poliçesi sahiplerine son zamanlarda verdiği çok büyük oranlı artış. Bazı durumlarda, bu oran, kısa bir süre içinde yüzde 100'ün üzerinde bir prim artışı anlamına geliyordu - bu politikalar, yıllarca prim ödeyen bireyler için uygun hale getirilmiyor.

Şirket aynı zamanda, Genworth'un hisse senedi hisselerini daha düşük seviyeye getiren büyük finansal hizmetler derecelendirme kuruluşlarının kredi notuna da bazı yeni notlarda düştü. Bu, şirketin imajı veya politika sahiplerinin güveni açısından olumlu olmamıştır.

Her halükarda, herhangi bir şirketten hayat sigortası için alışveriş yaparken, tek bir sigorta şirketinden tek bir alıntıdan daha fazlasını elde etmek şarttır. Bunu yapmak, bir satın alma işlemi yapmadan önce bir bilgisayar veya büyük bir elektronik ekipman parçası üzerinde sadece bir alıntı elde etmekle ve daha iyi bir anlaşma olup olmadığını görmek için rekabeti alışverişe bile getirmeyecektir.

Bir hayat sigortası poliçesi ararken, hayatta kalanlarınız için esas olarak finansalları bir araya getiriyorsunuz. Fonlar, çoğu kez, gelirin yerini alabilmesi için gelirleri değiştirmek ya da büyük borçları ödemek için kullanılır. Bunu aklınızda tutarak, işi gelecekte yapacak bir şirketten yapacak bir politikaya sahip olmanız önemlidir. Bunu yaparken, birden fazla rekabetçi teklif almak ve sadece bir politikadan fazlasını gözden geçirmek sadece mantıklıdır.

Özel İhtiyaçlarınız İçin En İyi Hayat Sigortası Politikasını Nasıl ve Nerede Bulmalı?

Mevcut sağlık durumunuz ne olursa olsun, hayat sigortası koruması ararken, her iki politika ve prim tekliflerini en az birkaç farklı hayat sigortası taşıyıcısından karşılaştırmak her zaman önemlidir. Bunun nedeni, kapsama alanı ve size sunulan fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak isteyeceksiniz.

Hayat sigortası karşılaştırma sürecine başlamak için bu sayfadaki formu kullanmaya başlayın. Bölgeniz için en iyi hayat sigortası şirketlerinin tekliflerinden size teklif vermek için Root Financial ile ortaklık kurdum. Bunlar bağımsız bir kurumdur ve yüksek riskli bir kategoriye girmiş olsalar bile insanların en düşük hayat sigortası oranlarını elde etmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır.

Satın alma hayat sigortası, sağlıklı bir mali plan için hayati bir parçadır, aynı otomatik ve sağlık sigortası için de geçerlidir. Bir poliçeyi satın almadıysanız ve gelirinize bağlı olan başka insanlar varsa veya oradan ayrılmak için maddi olarak etkilenenler varsa, bunu bugün çözüme kavuşturun.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC 088: 3 Herkesin Emekliliğinden Önce Yapması Gereken Yaşam Kararları
Maliye

GFC 088: 3 Herkesin Emekliliğinden Önce Yapması Gereken Yaşam Kararları

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_088_3_Lifestyle_Decisions_for_Retirment_.mp3 Birgün rahatça emekli olmak istiyorsanız, ördeklerinizi olabildiğince erken bir yerde toplamak çok önemlidir. İş sponsorluğundaki 401 (k) hesabınıza büyük yatırımlar yaparak, bir IRA ve / veya aracılık hesabıyla birikimlerinizi ekleyerek, borcunuzu en aza indirerek ve tüm penniesinizi izlerken, kendinizi emeklilik başarısı için ayarlayabilirsiniz.
Devamını Oku
100 $ Hızlı Olmanın 20 Yolu (bir gün veya daha az)
Maliye

100 $ Hızlı Olmanın 20 Yolu (bir gün veya daha az)

Hızlı paraya mı ihtiyacınız var? Evet, bir günde yüz dolar veya hatta birkaç yüz dolar kazanmanın birçok yolu var. Nakit kazanmanız ve hızlı bir şekilde kazanmanız için birkaç nedeniniz olabilir. Araba tamir veya ev onarımı gibi beklenmedik bir masraf kapınızın önüne geçebilir. Ya da unuttuğunuz sigorta faturasını sadece altı veya on iki ayda bir gelir.
Devamını Oku
Yeni Başlayanlar İçin Kuponlama: Başlamanız Gereken Her Şey
Maliye

Yeni Başlayanlar İçin Kuponlama: Başlamanız Gereken Her Şey

Kuponla nasıl başlayacağınızı hiç merak ettiniz mi? Kuponlama size büyük para kazandırabilir. Öğrenme Kanalının Aşırı Kuponunun bir bölümünü izlediyseniz, ne hakkında konuştuğumu biliyorsunuz. Şovda yer alan çocuklar ve baylar, genellikle bir marketten, bakkalla dolu bir marketle ve hemen hemen ücretsiz olarak yürürler.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Ağustos Gelirinde 1270,60 $, Belarus'dan Geri, & Daha Fazlası!"/>
Maliye

Ağustos Gelirinde 1270,60 $, Belarus'dan Geri, & Daha Fazlası!

Başkalarını fazladan para kazanmaya teşvik etmek amacıyla, aylık çevrimiçi gelir raporlarımı yayınlamaya karar verdim. Bunu 2016 yılının başından beri yapıyorum ve ayda 1000 $ 'ın üzerinde tutarlı bir şekilde fazladan kazanma şansım oldu. Detaylara girmeden önce, şu ana kadar neler yaptığımın bir güncellemesi.
Devamını Oku