Maliye

Gerber Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası kapsamı için başvururken, farkında olmanız gereken birçok farklı değişken vardır. Kuşkusuz bunlar, satın aldığınız koruma türünü ve miktarını içerecektir - sevdiğiniz kişilerin beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması için, ilerlemek için yeterli paraya sahip olmasını sağlamak isteyeceğinizden.

Ancak hayat sigortası satın alma kararında bir diğer önemli faktör de kapsamı satın aldığınız şirket olmalıdır. Bunun sebebi, poliçe ile ilgili bir hak talebinde bulunmayı önemsediğiniz kişilerin gelip gelmediğini ve sigortacının kendileri için orada bulunacağını ve bunun sözünü yerine getireceğinin bilincinde olmaktır. faydaları ödemek.

Yaklaşık yarım asırdır faaliyette olan ve hak sahiplerine iddialarını ödemek için olumlu bir itibara sahip olan tek bir kaliteli hayat sigortası taşıyıcısı Gerber Life Insurance Company'dir. Gerber bizim için onurlu bir söz aldı En iyi hayat sigortası şirketlerinin en iyi listesi ve kalite kapsamı ve müşteri hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Gerber Hayat Sigorta Şirketi'nin Tarihi

Gerber Hayat Sigorta Şirketi, 1967 yılında hayat sigortası sektörüne girmiştir. Misyonu öncelikli olarak sınırlı bir finansal bütçeye sahip genç aileler için hayat sigortası temin etmekti.

Bebekler ve büyüyen aileler için diğer temel ürünleri sağlayan aynı şirket olarak, Gerber Life Insurance Company ortak bir hedef paylaşıyor ve “anne babaların mutlu ve sağlıklı çocuk yetiştirmelerine yardımcı olmak”.

Şirket ayrıca ailelerinin, aileleri için koruma sağlama ve mali güvenliğe sahip olmalarına yardımcı olma konusunda güvendikleri bir marka olmayı da hedefliyor. Bunu yapmanın en önemli yollarından biri, uygun fiyatlı çocuk hayat sigortası politikalarının yanı sıra yetişkinlere yönelik politikalar sunarak, tüm aile için huzur sağlamasıdır.

Gerber Life Sigorta Şirketi, Fremont, Michigan merkezli. Şirket, hem Amerika Birleşik Devletleri hem de Kanada'da ve Porto Riko'da sigorta kapsamı ürünlerini sunmaktadır.

Gerber Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Son beş yılda Gerber Life Insurance Company önemli ölçüde büyüdü. Şirket bugüne kadar sigorta poliçeleri ile 3,3 milyondan fazla insanı kapsıyor ve 45 milyar dolarlık hayat sigortası var.

Şirket, “yolun her adımında” ailelerle birlikte olmaktan gurur duyuyor. Finansal portföyünü, uzun vadeli büyümenin yanı sıra genel finansal istikrarın sağlanmasına yardımcı olmak için çok tutucu bir şekilde yönetiyor.

Ayrıca ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştırır. Şirket, hayat sigortasını anlamak için doğrudan web sitesinde listelenen çok sayıda faydalı bağlantıya ve sunduğu çeşitli kapsama türlerine ilişkin bilgilere yer veriyor.

Müşteri hizmetleri temsilcilerine 08:00 ile 09:00 saatleri arasında ücretsiz telefonla ulaşılabilmektedir. Pazartesiden cumaya (Doğu saat) ve 09:00 ile 17:00 arasında. Bir poliçe sahibinin herhangi bir sorusu veya endişesi varsa, cumartesileri. Temsilcilere ayrıca e-posta yoluyla ve faks yazışmalarıyla da ulaşılabilir.

Gerber Hayat Sigorta Şirketinin Finansal Gücü ve İstikrarı

Gerber Life Insurance Company, finansal açıdan güçlü ve istikrarlıdır ve poliçe sahiplerinin haklarını ödemek için mükemmel bir üne sahiptir. Mayıs 2015 itibariyle şirket A.M. Mükemmel olarak kabul edilen bir A olarak en iyisi.

Ayrıca, Gerber Life Insurance Company, BBB (Better Business Bureau) aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, sigortacıya bu varlık üzerinden A + notu verilmiştir (A + ile F arasında bir derecelendirme ölçeğinde).

Geçtiğimiz 36 aylık süre zarfında Gerber Life Insurance Company, geçen yıl içinde bunlardan 24'ünün Better Business Bureau aracılığıyla 68 şikayetini kapattı. Bu toplam 68 şikayetin 45'i şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanırken, 11 tanesi firmanın reklam ve / veya satışlarına odaklanmış, on tanesi şirketin fatura ve / veya tahsilatlarına odaklanmış, teslimat ve garanti / garanti her biri için bir şikayette bulunan sorunlar. Daha fazla bilgi ve yazılı müşteri yorumları için Better Business Bureau'nun web sitesi gözden geçirilebilir.

Gerber'den Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Gerber Life Insurance Company, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hayat sigortası kapsama alanı ürünleri sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Bütün Hayat Sigortası

Bütün hayat kalıcı bir hayat sigortası biçimidir. Bu kapsam türü, nakit değeri bileşeni ile birlikte ölüm yardımı koruması sağlayacaktır. Bu nedenle, poliçe sahibi hayat sigortası kapsamına ek olarak güzel bir tasarruf biriktirebilir. Nakit, garantili bir faiz oranıyla büyür.

Nakit değeri de vergiden ertelenebilir. Bu, hesaptaki fonların kazanılmasından sonra çekilinceye kadar hiçbir vergi bulunmadığı anlamına gelir - bu sayede büyümeye ve zaman içinde büyük bir bileşime izin verir. Bu fonlar, borçlunun istediği herhangi bir nedenle ödünç alınabilir veya geri çekilebilir - borçların ödenmesi, kolej masrafları için ödeme yapılması, ev alımı, emeklilik geliri eklenmesi veya uzun, uzun zamandır beklenen bir tatile çıkmak gibi.

Hayat sigortası kapsamında, sigorta primi ödendiği sürece sigorta kapsamının “tamamı” için geçerli olmaya devam edecektir. Sigortanın artan yaşına bakılmaksızın sigorta primi tutarı aynı kalacak ve sigortalı da gelecekte olumsuz bir sağlık sorunu doğursa bile.

Gerber Life Insurance Company'de tüm hayat sigortası 18 ila 50 yaşları arasında olan başvuru sahipleri için 25.000 ABD Doları ile 150.000 ABD Doları arasında değişen yüzdeyle satın alınabilir. Çoğu durumda, bu yaşlar arasında olanlar 100.000 dolara kadar başvurabilirler. sağlık muayenesi olmadan hayat sigortası kapsamı gerekli.

Vadeli Hayat Sigortası

Vadeli hayat sigortası ile, sadece ölümden korunma garantisine sahip olursunuz. Hayat boyu olduğu gibi birikmiş nakit değeri yoktur. Bu nedenle, bu politikalar genellikle çok daha uygun maliyetlidir - özellikle başvuru sahibi genç yaşta ve genel olarak nispeten iyi bir sağlık durumundaysa.

Gerber Life, 25.000 ila 150.000 dolar arasında değişen vadeli hayat sigortası kapsama alanı seçenekleri sunarken, ayda sadece 8,00 dolara kadar çıkabilen primler sunuyor. 18 ila 50 yaşları arasında olanlar için, yüz miktarında 100.000 $ 'a kadar olan ömür süresi, sigorta sürecinin bir parçası olarak tıbbi muayeneye gerek kalmadan satın alınabilir.

Gerber Life Insurance Company'den satın alınabilecek teminat koşulları, on yıl, 15 yıl, 20 yıl ve 30 yıldır. Ve bu vadeli yaşam planlarının her biri ile, prim oranı, politika süresinin tüm ömrü boyunca kilitlenecektir.

Garantili Hayat

Sevdiklerinin kapsanmasını sağlamak isteyenler için cenaze ve diğer son masraflar için hayat sigortasıGerber Life Insurance Company, bir defin / final gider hayat sigortası poliçesi sunmaktadır. Buna Gerber Life'ın Garantili Hayat Sigortası Planı denir.

50 ile 80 yaşları arasında olan adaylar için sağlık geçmişine bakılmaksızın bu planın kabulü garanti edilir. Bunlar, yazım amaçları için gerekli tıbbi muayeneye sahip olmayan politikalardır. Tüm gereken, kapsama için bir uygulama tamamlamaktır - bu online yapılabilir.

Bu politika, 5.000 ila 25.000 dolar arasındaki teminat tutarlarıyla elde edilebilir. Ve, kalıcı bir hayat sigortası poliçesi olduğu için, vergi-ertelenmiş bir şekilde büyüyen bir nakit değeri bileşeni de içerecektir.

Kaza Koruması

Kazalar herhangi bir kimseye gelebileceği için, Gerber Life Insurance Company kaza koruması sigortası sunar, böylece sevdikleriniz maddi olarak korunabilir. Bu kapsam, kazara ölüme ve aynı zamanda sakat bir yaralanmaya karşı koruma sağlar.

Bu politikalarda sağlanan teminat tutarı 20.000 ABD Doları ile 100.000 ABD Doları arasında değişebilir ve bu fonlar sağlık harcamaları, kaybedilen ücretler veya diğer masrafların karşılanması için sevdiklerinize yardım sağlayabilir.

Bu koruma 19 ve 69 yaşları arasında ve eşleri için geçerlidir. Yeterlilik sürecinin bir parçası olarak gerekli olan herhangi bir fizik muayene yoktur, yani bireyin sağlıkları ve / veya meslekleri ne olursa olsun yeterlilik kazanabileceği anlamına gelir.

Bir Gerber Hayat Sigortası Şirketi kazası koruma politikasındaki fayda miktarı, bir kişi hak kazandığında asla azaltılamaz ve aylık prim miktarı asla artırılamaz.

Gerber Life Üniversite Planı

Gerber Hayat Sigortası Şirketi ayrıca ailelerin çocuklarının sigorta yoluyla kolej eğitimi için tasarruf etmelerine yardımcı olacak bir yol sağlar. Gerber Life Kolej Planı zaman içinde büyür - yine de borsa iniş çıkışlarından etkilenmez.

Bu planla, poliçe hamili, primlerin ödenmeye devam etmesi koşuluyla, 10.000 ila 150.000 $ arasında garantili bir ödeme alabilir. Ve, bir 529 üniversite tasarruf planından farklı olarak, bu plandaki para, üniversite masrafları için ya da başka herhangi bir şey için kullanılabilir.

Gerber Yaşam Büyüme Planı

Kimse bir çocuğu kaybetmeyi düşünmek istemezken, ne yazık ki, düşünülemez şeyler ortaya çıkabilir. Bu nedenle, bir çocuğun hayat sigortası kapsamına girmesi önemli bir mali hareket olabilir. Gerber Life Insurance Company'nin Büyüme Planı sayesinde, tüm hayat sigortası bir çocuk için günde sadece kuruş için satın alınabilir.

Bu politika, zamanla vergi ertelenecek nakit değeriyle birlikte 5.000 ila 50.000 dolar arasında ölüm yardımı koruması sağlar. Bu politikalar 14 gün ile 14 yaş arasındaki çocuklar için satın alınabilir. Sigortanın artan yaşına bakılmaksızın prim tutarı asla artmayacaktır. Ve prim ödenen kalması koşuluyla, politika nakit değer birikimi biriktirmeye devam edecektir. Ayrıca, poliçe kapsamının miktarı 18 yaşında otomatik olarak iki katına çıkacaktır.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Kurları Nasıl ve Nerede Alabilirsiniz

Ararken en iyi prim teklifleri Hayat sigortanızın kapsamı - yaşınız veya sağlığınız ne olursa olsun - bununla ilgili en iyi yol, bir şirket veya bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir ajansla çalışmaktır. Böylece, faydaları, politikaları, taşıyıcıları ve prim fiyatlarını daha doğrudan karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin ve sizin durumunuza en uygun olanı belirleyebileceksiniz. Bu, herhangi bir sigorta türü ararken, özellikle de kontrol sırasında geçerlidir.en iyi otomatik sigorta şirketleri ve en ucuz rant sigortasını arıyoruz.

Hayat sigortası politikalarını karşılaştırmaya devam etmeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki en iyi sigorta şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı vermenizde ihtiyaç duyacağınız tüm önemli bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Hızlı ve kolay bir şekilde sizin için yapabiliriz ve bir hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan. Devam etmek için hazır iseniz, bu sayfada istek formunu doldurmak için sadece tamamlayın.

Satın alma hayat sigortasının büyük bir adım olabileceğini biliyoruz.Seçebileceğiniz birçok farklı plan var - ve sizin için hangisinin en iyi olacağını belirlemek zor olabilir. Doğru tip ve kapsam miktarına sahip olmanızı sağlamak önemlidir - finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olan en iyi taşıyıcıya sahip olacağınızdan emin olmak gibi. İşte bu yüzden hayat sigortası arenasında çok iyi bilen ve size tam olarak ihtiyacınız olanı bulabileceğiniz bir uzmana sahip olmak iyidir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Aramak: Çin Mağazasında Bir Yüz / Boğa Olmadan Cesaret / Genç Dillinger

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

700 $ Hızlı Hızlı Nasıl Yapılır
Maliye

700 $ Hızlı Hızlı Nasıl Yapılır

Bazen hayat, paraya ihtiyacın olan bir yere seni sokar ve ona hızlı bir şekilde ihtiyacın vardır. Neyse ki, neredeyse her şeyi para kazanabileceğin bir günde yaşıyoruz. Belki fazladan faturalarınız vardı ve kiranızı ödeyemezsiniz. Belki beklenmedik bir sağlık faturası veya araba tamir faturası vardı ve bunun için ödemek için ekstra paraya ihtiyacın var.
Devamını Oku
Finansal bir vida sonra kurtarmak için 3 temel adımlar
Maliye

Finansal bir vida sonra kurtarmak için 3 temel adımlar

Hepimiz hata yaparız. Ve bazen bu hatalar aşılmaz görünüyor. Ancak, bir hata yaptığınız için yenilgiyi itiraf etmene gerek yok. Üniversiteye ilk başladığımda, 75 dolarlık bir park cezasının beni neredeyse mahvetmesine izin verdim. Başlangıçta, (ve diğer nedenlerle) okuldan ayrılmamın katalizörü oldu.
Devamını Oku
Pratikte Ücretsiz Olduğum Satın Aldığım 10 Şey
Maliye

Pratikte Ücretsiz Olduğum Satın Aldığım 10 Şey

Aşağıdaki katkı, MyMoneyDesign.com adresinden DJ'den alınmıştır. Teknoloji çılgın bir şeydir. Yirmi yıl önce, interneti kullanmak için “saat satın almak” zorundaydınız. (AOL'u hatırlıyor musunuz?) Şimdi çoğu planla, aynı fiyata istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu konsepti çocuklarımıza açıklamaya çalışıyorduk ve interneti kullanmak için saatlerce ödemek zorunda kaldıklarını akıllarına getiriyordu.
Devamını Oku
Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yolları
Maliye

Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yolları

Yıllar boyunca insanlar gelirlerini, harcamalarını ve kesintileriyle ilgili evrakları toplayıp yerel vergi yöneticisi ofisine sürüklüyorlar. Bazı insanlar da ister çevrimiçi ister kişisel olarak işlerini kendileri yapabilirler. Çevrimiçi vergi hazırlamanın icadı, benim düşünceme göre dahiydi.
Devamını Oku