Maliye

AARP Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hangi yaşta olursa olsun, hayat sigortası genel finansal planlama sürecinin önemli bir parçası olabilir. Genç olanlar, beklenmedik bir durumda, bir maddi ve / veya küçük çocuğu devam eden maddi sıkıntıya karşı korumak için kapsama ihtiyaç duyabilecek olsa da, daha yaşlı olanlar da, nihai harcama ihtiyaçları ve bir eş için emeklilik gelirlerinin değiştirilmesi için bu tür bir kapsama sahip olmalıdırlar. Ayrıca borçların ödenmesi ve hatta emlak vergisinin ödenmesi gibi.

Bu kapsamı satın alırken, sadece doğru miktarda korunmanın değil, aynı zamanda doğru tipte olmanız da önemlidir. Kapsamı satın aldığınız kuruluşun finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olduğundan ve poliçe sahiplerinin alacaklarını ödemek için olumlu bir itibara sahip olduğundan emin olmanız da önemlidir. Bunun nedeni, bir iddianın ödenmesi gereken zaman geldiğinde veya geldiğinde, sevdikleriniz ya da başka bir yararlanıcının, üzerinde çalıştıkları finansal koruma olmadan bırakılmasını istemezsiniz.

Birleşik Devletler'deki yaşlılarla ortaklaşa sağlam bir organizasyon olan bir kurum AARP'dir. Eskiden Emekliler Amerikan Derneği olarak bilinen, aarp iyi onun önemli lobi gücü, hem de onun satın alma gücü ile tanınır - ve bu yüzden, onun birçok hayat sigortası için, yemeklerden, oteller kadar her konuda indirim sağlayabilir milyonlarca üye.

Yıllar boyunca AARP, kuruluşuna üye olanlara hayat sigortası poliçeleri getirmek için New York Hayat Sigortası Şirketi ile ortaklık kurmuştur. Bu New York Life Insurance Company'den AARP Hayat Sigortası Programı ile yapılır. New York Life, Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok puan alan hayat sigortası şirketleri listesinde yer alan şirketlerden biridir.

AARP Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

50 yaş ve üstü olanların AARP üyesi olmalarına izin verilir. Yılda sadece 16 dolarlık düşük fiyatla, üyeler AARP'nin büyük satın alma gücüne bağlı olarak sağlanan sayısız fiyat indirimlerinden faydalanabilirler. Bu indirimler, hayat sigortası poliçeleri ve gelirleri gibi finansal hizmetler için teşvik sağlar.

New York Hayat Sigortası - AARP'nin tercih edilen hayat sigortası sağlayıcısı - son derece güçlü bir finansal hizmet ve sigorta şirketi - 170 yılı aşkın bir süredir sigorta kapsamı sunmaktadır. Bu şirketin merkezi New York, New York'ta bulunuyor.

Bu sigortacı 2014 tarihi itibariyle yürürlükte bulunan hayat sigortası $ 'dan fazla 871000000000 düzenlenen ve aynı zamanda fazlasının ve varlık değerleme rezerv $' dan fazla 2 milyar düzenlenen - böylece son derece kararlı sigorta taşıyıcı yapma.

AARP Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

New York Life Insurance Company aracılığıyla sunulan hayat sigortası programı sadece AARP organizasyonunun üyeleri içindir. Hayat sigortası ürünleri AARP tarafından onaylanmıştır. Kapsam, altyazıyı basitleştirdi, böylece başvuruda bulunanların çoğu yeterli olacak. Ayrıca, büyük grup üyeliği nedeniyle ARRP üyeleri de, bu ve diğer kuruluşlar tarafından onaylanan diğer ürünlerden indirimli fiyatlardan yararlanabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok hayat sigortası var. Ancak AARP, New York Hayat Sigortası Şirketi ile iş birliği yapmak için ortaklık kurmayı seçti. Bunun bir nedeni, New York Life'ın, AARP'in temel üyelik temeli olan, 50 yaş ve üstü olanlara, hayat sigortasına ve aynı zamanda yıllık ücretlere erişim sunmayı taahhüt etmesidir.

New York Hayat Sigortası Şirketi, 15 yılı aşkın bir süredir AARP ile ortaklık halindedir ve ortaklık, hayat sigortası sunmaktan ve ayrıca emeklilik maaşı temin etmekten de genişlemiştir. Bu ürünler, gelir akışlarını Sosyal Güvenlik ve / veya diğer emeklilik gelir kaynaklarından almak isteyenlere ömür boyu emeklilik geliri sağlar.

AARP Hayat Sigorta Şirketi Finansal Gücü

Son derece büyük miktardaki rezervleri nedeniyle, New York Life Insurance Company'nin güçlü ve finansal olarak istikrarlı olduğu düşünülmektedir. Ayrıca politika sahibinin iddialarını ödemek için büyük bir üne sahiptir. Bu nedenlerle şirkete sigorta şirketi derecelendirme şirketlerinden olumlu notlar verilmiştir. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

  • Standard & Poor's AA + - Çok Güçlü
  • A.M. En İyi - Üstün
  • Fitch'ten AAA - Olağanüstü Güçlü
  • Moody's'dan Aaa - Olağanüstü

.. New York Life Insurance Company BBB (Better Business Bureau akredite üyesi olmayan ancak BBB B + bir sınıf sigortacı vermiştir Bu son üç yıl boyunca F A + genel bir sınıf ölçekte olduğu; orada Daha İyi İş Bürosu ile kapatılan toplam 93 şikayette bulunmuş, bunların 33'ü geçen yıl içinde kapatılmıştır.

AARP Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

AARP aracılığıyla sunulan hayat sigortası programı, kapsama geldiğinde seçenekler sunar. New York Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla, AARP üyeleri aşağıdaki kapsamı seçebilirler:

Seviye Faydalı Dönem Hayat Sigortası Kapsamı

AARP üyeleri, hayat sigortası için 100.000 ABD dolarına kadar koruma alabilirler. Vadeli hayat sigortası ile poliçe sahibi, herhangi bir nakit değeri ya da tasarrufu olmaksızın sadece ölüm yardımı koruması alacaktır. Bu nedenle, plan oldukça uygun olabilir.

Bu plan, başvuru sahibinin hayat sigortası poliçesi yeterliliği gereği herhangi bir tıbbi muayeneden geçmesini gerektirmez. Bu nedenle, başvuru sahibinin yapması gereken tek şey, başvuru için başvuruda bulunan bazı sağlık sorularını cevaplamaktır.

Bu plan 50 ve 74 yaşları arasında olan AARP üyelerine açıktır. Ayrıca, 45 ila 74 yaş arasındaki eşler de bu kapsam için başvurabilir. Başvurular doğrudan çevrimiçi alınabileceğinden AARP, uygulamayı kolaylaştırır.

Eğer bir kişi henüz AARP üyesi değilse, bu hayat sigortası kapsamında başvurdukları zaman - en az 50 yaşında ya da daha büyük olması şartıyla - bunu yapabilir. Herhangi bir sorunuz varsa, ücretsiz telefon numarası sorulabilir - yanı sıra sigara içenler için hayat sigortası gibi daha yüksek riskli hayat sigortası kapsamı seçenekleri hakkında bilgi alabilir. Temsilciler 8:00 ile 10:00 saatleri arasında kullanılabilir. Pazartesiden cumaya (Doğu Saati) ve 09:00 ile 17:00 saatleri arasında. cumartesileri.

Başvuru sahibi online başvuruda rahat değilse, posta yoluyla bilgi talep etmek ve daha sonra kapsam için bir kâğıt uygulamasında doldurup postalamak da mümkündür.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere bu planın birçok avantajı vardır:

  • Bekleme Süresi Yok - Poliçe sahipleri, politikanın yürürlüğe girdiği ilk günden itibaren karşılanmaktadır. Bekleme süresi yoktur.
  • Fayda Artışı Yok - Yaşınızdaki artışa veya sağlığınızın kalitesindeki düşüşe bakılmaksızın faydalarınızın miktarı aynı kalacaktır.
  • Değişim Privilege - Politika 80 yaşına gelinceye kadar herhangi bir zamanda, sigorta süresi, sağlık muayenesi yoluyla sigortalılık kanıtı olmaksızın, kalıcı bir hayat sigortası poliçesi için kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile değiştirilebilir.
  • Hızlandırılmış Faydalar - Eğer politika sahibine bir ölümcül hastalık teşhisi konulursa ve yaşam beklentisi sadece bir yıl veya daha azsa, tıbbi yardım veya diğer acil ihtiyaçların karşılanması için ölüm ödeneğinin yarısına ulaşılabilir. (Belirli eyaletlerde mevcut değildir).
  • Prim Feragatnamesi - Sigortalı, en az 180 gün boyunca, nitelikli bir bakımevine hapsedildikten sonra hayat sigortası poliçesinden feragat edilecektir.
  • Premium binicinin iadesi - Ödenen prim ödemeleri geri ödemeniz durumunda prim ödemelerinizi geri kazandıracak bir prim vadeli hayat sigortası sürücüsü dönüşü ekleyebilirsiniz.

Bu özellikler, benzer ama sağlam olmayan ürünler sunan Globe Life Insurance gibi şirketler dışında AARP politikaları belirledi.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı hayat sigortası, nakit değeri ile birlikte ölüm yardımı koruması sağlar. Bu, primin eşdeğer bir hayat sigortası poliçesinden daha yüksek olabileceği anlamına gelirken, bu politikalar zaman içinde çok miktarda vergi-ertelenmiş tasarruf oluşturma yeteneğini de sunmaktadır.

New York Hayat Sigortası planı sayesinde, AARP üyeleri sağlık muayenesi olmaksızın 50.000 $ 'a kadar hayat sigortası temin edebilirler. Bu, başvuranların çoğunun bu kapsam için onaylandığı anlamına gelir.

Bu, kalıcı bir hayat sigortası koruması olduğu için, teminatın ödenmesi koşuluyla, teminat hayatınızın geri kalanı boyunca sizinle birlikte kalacaktır. Artan yaşınız ne olursa olsun ya da hayatın ilerleyen dönemlerinde olumsuz bir sağlık sorununa erişseniz bile prim miktarı artmayacaktır.

Bu politika ile, uygulamaya cevap vermek için sadece üç sağlık sorusu vardır. Ve bekleme süresi yoktur. Hatta doğrudan AARP ile iletişime geçerek daha yüksek kapsama oranları elde edebilirsiniz.

Bu kalıcı hayat sigortası koruması, 50 ila 80 yaş arasındaki AARP üyelerine ve 45 ile 80 yaş arasındaki AARP üyelerinin eşlerine açıktır.

Kapsam AARP internet sitesi üzerinden satın alınabilir. Eğer bir birey henüz bir AARP üyesi değilse, en az 50 yaşında veya daha büyük olması koşuluyla, bu kapsama için aynı zamanda başvuruda bulunabilir. Bunu yapmak, diğer ürünlerdeki ek indirimlere ve diğer birçok faydaya izin verecektir.

AARP Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Diğer Kapsam Ürünleri

AARP üyeleri için New York Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sunulan dönem ve kalıcı hayat sigortası kapsamına ek olarak, AARP üyelerinin yararlanabileceği sigorta ürünleri de bulunmaktadır - bu, genellikle primte güzel bir indirimdir.

AARP üyelerinin New York Life üzerinden alabilecekleri diğer önemli ürünlerden biri de gelirler. Bu finansal araçlar, ömür boyu birikmiş emeklilik geliri akışı sunabilir - ki bu da kişinin tasarruflarından kurtulma korkusunu ortadan kaldırabilir. Bugün, insanlar her zamankinden daha uzun yaşarken, emeklilik gelirlerinin artması endişe kaynağıdır. Ancak, AARP'nin planına göre emeklilik maaşıyla, artık bir endişe değil.

50 ve 89 yaş arası AARP üyelerine nakit iadesi ile ömür boyu gelir sunan sabit anaparalar mevcuttur. 50 ve 85 yaş arası AARP üyeleri için on yıllık garantili ömür boyu gelirler mevcuttur. Her iki ödeme seçeneği de ömür boyu garantili aylık gelir ödemelerinin alınmasını sağlar. Bu ücretler, tasarruf ve CD'lerden veya hatta IRA veya 401 (k) paralarından elde edilen fonlar kullanılarak satın alınabilir.

Kapsama En İyi Hayat Sigortası Tırnak Nasıl Bulunur

Hayat sigortası kapsamındaki en iyi teklifleri ararken, her zaman alışveriş yapmak en iyisidir, bu sadece hayat sigortası için değil, aynı zamanda otomatik sigorta ve sağlık sigortası gibi diğer formlar için de geçerlidir. Ama bunu kendi başınıza yapmak için çok zaman alabilir. Daha iyi bir alternatif, tek bir yerde birden fazla sigorta şirketine erişimi olan bir ajans veya aracılık ile çalışmaktır. Bu sayede, tarafsız bir şekilde, çok sayıda hayat sigortası poliçesi, faydaları, taşıyıcıları ve premium teklifleri daha doğrudan karşılaştırmanıza ve daha sonra sizin ve sizin kapsama ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyi olacağına karar verebilirsiniz.

Bu satın alma işlemiyle ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki pek çok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve sizin için en iyi kapsama alanını bulma konusunda size yardımcı olabiliriz. Devam etmeye hazır olduğunuzda, bu sayfadaki hayat sigortası teklif formunu doldurmanız yeterlidir.

Hayat sigortası için, hangi yaşta olursanız olun, size sunulan birçok seçenek vardır. Yaşamınızdaki herhangi bir aşamada, sizin ve ihtiyaçlarınız için en iyi olanı bulmanızda size yardımcı olacağız. Bu yüzden, bugün bize ulaşın - yardım etmek için buradayız.

Videoyu izle: 10 yıllık AMERİKA Vizesini Nasıl Aldım? - DÜNYA TURU TÜM VİZELER

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

IRA Kılavuzu için Komple 401k Rollover
Maliye

IRA Kılavuzu için Komple 401k Rollover

Bir IRA'ya 401 bin'lik bir rollover için hayatlarının en büyük parasal kararıdır. Bir emeklilik hesabından biriktirdiğiniz en büyük parayı bir diğerine aktarmayı hayal edin. Endişelenmeniz gereken cezalar var mı? Vergiler ne olacak? Hareketle daha yüksek ücretler mi ödeyecek misin yoksa ceza mı vereceksin?
Devamını Oku
Accuquote Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Accuquote Hayat Sigortası İncelemesi

İlgilendiğiniz insanlarınız varsa, o zaman hayat sigortasına ihtiyacınız var demektir. Aslında, hayat sigortası herhangi bir iyi, sağlam mali planın ayrılmaz bir parçası olabilir. Bunun bir nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, bir mortgage gibi büyük borçların ödenmesi için kullanılabileceği gibi, bir kazancının ve bir çocuğun ve onların her gün parasını ödemeye devam edebilmeleri için, bir ekmek kazancının kayıp gelirinin yerine konması için kullanılabilir. Geçim har
Devamını Oku
Para Hakkında Top 5 Youtube Videoları
Maliye

Para Hakkında Top 5 Youtube Videoları

Seni bilmiyorum ama daha çok örnek buluyorum. Bir videoda veya filmde oynanan bir senaryoyu gördüğümde, bana daha çok etki ediyor ve sonra bir kağıda yazıyor. İşte burada parayla ilgili en iyi 5 Youtube videomın listesi: 1. Bütçeleme üzerine Bill Cosby Bu kadar doğru, gençken, paranın değerini gerçekten kavramıyoruz.
Devamını Oku