Maliye

Minnesota Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Satın alabileceğiniz en iyi hayat sigortası kapsamı için alışveriş yaparken, önemli olacak bazı farklı kriterler vardır. İnsanların çoğu zaten biliyoruz ki bunlardan biri sevdiklerinin borçlarını ödemekle yükümlü olmaları, para ödemekle yükümlü olmaları için maddi sıkıntıya girmek zorunda kalmamaları için kesinlikle alacağınız sigorta korumasıdır. son masraflarveya diğer parasal yükümlülükler için ödeme yapmak.

Yine de aslında satın almadan önce bakılması gereken başka bir anahtar kriter var. ucuz vadeli hayat sigortası. Politikayı satın aldığınız gerçek sigorta şirketi budur. Bunun nedeni, sigorta şirketinin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olduğundan emin olmak ve ayrıca poliçe sahiplerinin alacaklarını ödemek için olumlu bir itibara sahip olmasını sağlamaktır. Bu kategoriye giren böyle bir şirket Minnesota Life Insurance Company'dir.

Minnesota hayatını yaparken İyi Finansal Cents top 10 hayat sigortası şirketleri Bu onurlu bir söz aldı ve bu şirket ile çalışan büyük bir başarı elde ettik.

Minnesota Hayat Sigorta Şirketi

 1. Minnesota Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
 2. Minnesota Hayatının Finansal Gücü ve Derecelendirmeleri
 3. Hayat Sigortası Ürünleri Sundu
 4. Minnesota Life Insurance Company tarafından sunulan Diğer Kapsama Ürünleri

Minnesota Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

1880'den beri Securian Financial Group, Minnesota Life Insurance Company ve Securian Life'ın yanı sıra bağlı kuruluşlarının da holding şirketi ve veli olmuştur. Bu mali santral, işverenlerle çalışanlarına finansal, emeklilik ve sigorta planları sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

Ve 80 yıldan fazla bir süredir, Minnesota Hayat Sigortası Şirketi, işletmelere çalışanlara sağlanan fayda ihtiyaçları için özelleştirilmiş çözümler sunmasının yanı sıra, küçük ve orta ölçekli belediye işverenlerine büyük kamu ve özel işveren planlarını uygulama konusunda uzmanlığa sahip olmuştur. Bu sigortacı ayrıca bireysel sigorta seçenekleri sunmaktadır.

Bu sigorta şirketi, diğer grup sigorta şirketlerinden daha fazla devlet planını sigortalamaktadır. Ayrıca Fortune 100 şirketlerinin yüzde 20'sini müşterileri olarak sayar. Ayrıca, grup sigorta işlemleri için mobil cihazlar için optimize edilmiş ilk web sitesi gibi sektör lideri teknolojiler sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Minnesota Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Minnesota Life Insurance Company tarafından sağlanan benzersiz hizmet markası, şirketi değerli bir ortak olarak ve grup sigorta kapsamı alanında önde gelen bir sağlayıcı olarak kurmuştur. Minnesota Hayat Sigortası'nın bildiği bazı kaliteli ve istisnai hizmetler aşağıdakileri içerir:

 • Sigorta şirketinin yeni müşterilerinin yüzde 100'ü uygulama hizmetlerini tavsiye ediyor;
 • Şirket, kanıt almanın on takvim günü içinde ölüm iddialarının yüzde 99'unu öder;
 • Sigorta şirketi poliçe sahiplerinin idari yükünü hafifletmek için teknolojik çözümler sunar;
 • Şirket personelinin ortalama süresi 12 yıldır.

Ana şirketi olan Securian'ın da güçlü ve istikrarlı olduğu düşünülmektedir. Securian'ın 15 milyonu aşkın müşterisi ve genel merkezi St. Paul, Minnesota'da ve ülke genelindeki satış ofislerinde 5.000'in üzerinde ortağı ve temsilcisi bulunuyor. Ayrıca, şirketin yürürlükte olan 1 trilyondan fazla sigortası var ve sadece 2014 yılında sadece 4 milyar dolardan fazla müşteriye fayda sağladı.

Minnesota Hayatının Finansal Gücü ve Derecelendirmeleri

Minnesota Life Insurance Company'nin mali gücü ve hasar ödeme kabiliyeti şirket arasında ulusun en çok puan alan sigorta şirketleri - ve şirket Amerika Birleşik Devletleri'nde grup hayat sigortası üçüncü en büyük yazar olarak kabul edilir.

Minnesota Hayat Sigortası Şirketi'nin ana şirketi olan Securian, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından oldukça yüksek puan aldı. Bunlar şunları içerir:

 • A.M.'den A + (Üstün) En iyi. Bu, olası toplam 16 derecenin en yükseğidir.
 • Fitch'den AA (Çok Güçlü). Bu, toplam 19 toplam puanın en yükseğidir.
 • Moody's Investors Service'den Aa3 (Mükemmel). Bu, toplam 21 toplam puanın 4. en yükseğidir.
 • Standard & Poor's'dan A + (Güçlü). Bu, toplam 23 toplam puanın en yüksek 5'idir.

Buna ek olarak, Securian Comdex sıralamasına sahip şirketlerin% 7'sinde. Nisan 2016 itibarıyla, Securian'ın 93'ü var. Comdex sıralaması, şirketlerin derecelendirmesini daha kolaylaştıran bir şirketin derecelendirmelerinin ortalama bir yüzdesidir.

Securian Financial Group ayrıca 17 Aralık 1996'dan beri Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir şirketi olmuştur. Şirkete A + notu verilmiştir (genel not ölçeğinde A + dan F'ye).

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Securian Better Business Bureau aracılığıyla toplam 25 şikayet kapattı. Bunlardan dokuzunda, dağıtım konularına odaklanmış altı, reklam / satış konularına odaklanmış, beşi şirketin ürün / hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmış, dördü faturalama / tahsilat sorunlarına odaklanmış ve biri garanti / garanti konularına odaklanmıştır.

Hayat Sigortası Ürünleri Sundu

Minnesota Hayat Sigortası Şirketi hem dönem hem de nakit değeri hayat sigortası poliçeleri sunmaktadır. Hayat sigortası poliçeleri bireysel ve grup niteliğindedir.

Sunulan grup planları için bunların ister temel ister gönüllü plan olarak sunulup sunulmadığına bakılmaksızın, grup hayat sigortası ürünleri, çoğu çalışanlara sağlanan fayda programlarının temelini oluşturur - ve Minnesota Hayat Sigortası Şirketi, onlara her şeyi sağlar.

Minnesota Life tarafından sunulan grup hayat sigortası ürünleri şunlardır:

 • Grup Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı - Grup vadeli hayat sigortası kapsamı belirli bir süre için hayat sigortası koruması sunar.Bu tür bir hayat sigortası, sigortalının, teminatın yürürlükte olduğu süre boyunca geçmesi durumunda bir fayda sağlayacaktır. Vadeli hayat sigortası ile nakit değeri biriktirilmez.
 • Grup Evrensel Hayat Sigortası Kapsamı - Bir grup evrensel hayat sigortası planı, hayat sigortası teminatının korunmasını nakit değeri ile tasarruf oluşturma seçeneğiyle birleştirecektir. Bu nakit değer hesabı sabit bir faiz oranı kazanacaktır.
 • Değişken Grup Evrensel Hayat Sigortası Kapsamı - Değişken grup evrensel hayat sigortası planı bir ölüm yardımı sunacak ve çeşitli farklı yatırımlara yatırım yapma seçeneği sunacak ve aynı zamanda garantili bir hesaba tahsis edecektir. Değişken grup evrensel hayat sigortası poliçesi olan “alt hesaplar” ile, hem potansiyel riskler hem de getiri oranları olabilir, böylece çalışanlar yatırımlarını kendi finansal hedeflerine ulaşmak için “özelleştirebilirler”. Bu yatırımlar dalgalanma gösterebilir ve itfa oldukları zaman, başlangıçta çalışan tarafından yatırılan miktardan daha fazla veya daha az olabilirler. Bu planlar, yüzde üçün altına düşmeyecek garantili sabit bir getiri oranı sunan garantili bir hesabı içerecek şekilde tasarlanabilir. Garantili hesabın garantileri sadece önemli olan Minnesota Life Insurance Company'nin mali gücü ve hasar ödeme kabiliyetine dayanmaktadır. Bununla birlikte, bu, bireysel yatırım seçeneklerinin performansı üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir.
 • Yanlışlıkla Ölüm ve Parçalanma Sigortası - Kaza sonucu ölüm ve parçalanma ya da AD & D kapsamı, sigortalı bir kaza sonucu ölüm veya parçalanma ile sonuçlanan bedensel yaralanmalara yol açıyorsa, fayda sağlar.
 • İş Seyahati Kaza Sigortası - İş Seyahati Kazaları veya BTA, sigortalı, iş için seyahat ederken sigortalı bir kazadan dolayı ölürse veya yaralanırsa, toplu ödeme sağlar.
 • Kritik hastalık sigortası - Eğer bir sigortalıya, kritik bir hastalık sigortası poliçesinde yer alan bir durumun teşhisi konulursa, o zaman makbuz parası, sigortalının seçtiği herhangi bir şekilde kullanılabilir. Bunlar ipotek ödemeleri yapmak, çocuk bakımı için ödeme yapmak ya da cepten tıbbi masraflar için ödeme yapmak olabilir.
 • Kaza sigortası - Minnesota Hayat Sigortası Şirketi tarafından sağlanan kaza sigortası, kesintili, cepten çıkarılan sağlık harcamalarını ve hatta günlük yaşam masraflarını karşılayabilecek sigortalı isteklerinin herhangi bir şekilde kullanılmasına yönelik bir ödeme sunacaktır.

Minnesota Life Insurance Company tarafından sunulan Diğer Kapsama Ürünleri

Bu sigorta şirketi, hem işveren hem de uluslar arası işverenlere kaza ve ölümcül ölüm ve parçalanma (AD & D) sigortası koruması, kaza sigortası ve kritik hastalık sigortasına ek olarak, Zürih Uluslararası Yaşamı ile de ortaklaşa çalışmaktadır. Küresel çalışanlar için grup hayat sigortası temin etme emri.

Minnesota Hayat Sigortası Şirketi tarafından bireysel aylıklar da sunulmaktadır. Bunlar, bireylerin hayatlarının geri kalanında bir gelir elde etmelerini sağlamaya, kişinin ne kadar yaşadığına bakılmaksızın, düzenli bir şekilde garanti edilmiş bir gelir akışını ödeyerek yardımcı olabilir. Ayrıca emeklilik planları Minnesota Life Insurance Company aracılığıyla da sunulmaktadır.

Bir Gelirler Günü var! Bir gelir vergisi rantı olan yıllık gelir (muhtemelen adından tahmin edebileceğiniz gibi). Bu ücretler ile, bir götürü tutarı ödersiniz ve daha sonra maaş çeklerini hemen almaya başlarsınız. Emekliliğe yaklaşıyorsanız, yeterli paraya sahip olmaktan endişe duyuyor olabilirsiniz, ancak bu ücretlerin geldiği yer burasıdır.

Hemen ödeme maaşının yanı sıra, seçebileceğiniz birkaç başka gelir seçeneği de var. Bir popüler sabit endeksli ertelenmiş rant. Bunlar piyasaların performansına dayanan gelirlerdir. Bu, bu ücretlerin size garantili gelir vereceği anlamına gelir, ancak size daha fazla para kazanma şansı vardır.

Emeklilik gelirinizi desteklemeyi tercih edebileceğiniz bir başka gelir türü de değişken ertelenmiş gelirlerdir. Değişken ertelenmiş bir kuruma yatırım yaptığınızda, paranızı yatırmak için birkaç seçenek vardır. Gelirlerin yatırım opsiyonları risk toleransınızı yansıtabilir ve emeklilik dönemine yaklaştıkça yatırımlarınızı değiştirebilirsiniz.

Minnesota Hayat Sigortası Şirketi, Securian'ın ana şirketi aracılığıyla da sunulan birçok ek sigorta ve finansal ürün var. Bunlar emeklilik planları, yatırımlar ve yönetici faydalarını içerir. İşverenler bu şirketin kilit pazarı olduğu için, Securian, kar paylaşımı ve 401 (k) s tanımlı fayda ve nakit dengesi planlarına kadar kendi ihtiyaçları için doğru plan türlerini belirleme konusunda gruplar ile çalışır.

401 (k) plan tasarım seçenekleri, öncelikli olarak işverenin hedeflerine, ayrıca belirli bir işverenin bütçesi ve demografisine dayanmaktadır. Yatırım seçenekleri, 5.800'den fazla benzersiz yatırım seçeneğinden seçilebilir ve yatırım tahsis portföyleri, yaş veya risk toleransına dayanır. Kar paylaşımı ve eşleşen katkı bileşenleri de mevcuttur.

Birkaç işveren, bugün tanımlanmış fayda planları sunarken, Securian, şirketlerin kendilerini farklılaştırmaları ve çalışanlarına emeklilik geliri ile hayatları için bir gelir elde edeceklerini bilme güvencesini sunmalarına yardımcı oluyor. Plandaki yatırımların nasıl yapıldığına bakılmaksızın, bu tür bir plandaki katılımcılar hala belirli bir miktar emeklilik geliri elde edebilirler.

Nakit bakiyesi planları da Securian'dan temin edilebilir. Bu tür planlar, bir işverenin geleneksel bir tanımlanmış fayda planı ile 401 (k) gibi tanımlanmış bir katkı planı arasındaki boşluğu doldurmasına yardımcı olabilir.Securian tarafından sunulan kalifiye plan ürünleri, Minnesota Life Insurance Company tarafından verilen grup değişimli bir yıllık sözleşme ile yapılır. Şirket (Securian) her büyüklükteki işverenlerle çalışırken, yaklaşık 200 milyon $ 'a kadar varlıkları olan planlarda uzmanlaşmıştır.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Tırnaklar Nereden Alınır?

Ararken Hayat sigortası kapsamındaki en iyi primlerHer zaman alışveriş yapmak en iyisidir. Bu, birden fazla sigorta şirketine erişimi olan bir ajans veya bağımsız bir aracılık ile çalışmak anlamına gelir. Bunu yaparken, tarafsız bir şekilde, birçok hayat sigortası poliçesini, taşıyıcıyı ve prim teklifini daha iyi karşılaştırabileceksiniz - ve o zaman, sizin ve durumunuz için hangisinin en iyi olacağı konusunda bir karar verebilirsiniz. . Bu sadece hayat sigortası kapsamı ararken değil, aynı zamanda diğer En iyi otomatik sigorta şirketleri ve oranları.

İleriye yürümeye hazır olduğunuzda yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası taşıyıcılarının birçoğu ile çalışıyoruz - ve satın alma kararı almak için ihtiyacınız olacak tüm önemli detayları bulmanıza yardımcı olabiliriz. Evinizdeki bilgisayarlarınız için kolayca ve rahatça yapabilirsiniz. Devam etmek istediğinizde, yapmanız gereken tek şey bu sayfadaki alıntıyı doldurmaktır.

Bu yüzden ileriye gitmeden önce koruma, politika türü ve özel ihtiyaçlarınız için en uygun taşıyıcıyı tam olarak bilmeniz ve anlamanız çok önemlidir. İyi haber şu ki, yanınızda bir müttefikiniz var. Sizin için çok fazla alışveriş yaptık - ve politika seçenekleri ve prim teklifleri açısından ihtiyacınız olan şeyleri size sunmanıza yardımcı olabiliriz. Yani, ihtiyaç duyduğunuz hayat sigortasının korunması söz konusu olduğunda - kapsamı şansa bırakmayın. Bize bugün ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: İnsanların Uygulaması Gerekmiyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

13 Financial Adviors Gördüğü En Kötü Mali Hataları Paylaştı
Maliye

13 Financial Adviors Gördüğü En Kötü Mali Hataları Paylaştı

“Ne yapmak istiyorsun?” Bir finansal planlamacı olarak, müşterilerin bazı oldukça hatalı hatalar yaptığını görüyorum. Hayatın üzücü bir gerçeği, finansal hataların bir kalp atışı içinde yapılabilmesidir. Bazen, onlar cahil hatalar olabilir. Diğer zamanlarda, potansiyel sonuçların yerçekimini kavramaksızın bilerek yapılırlar.
Devamını Oku
Amerika Hayat Sigorta İnceleme Kraliyet Komşular
Maliye

Amerika Hayat Sigorta İnceleme Kraliyet Komşular

Hayat sigortanız genel finansal planlamanızda önemli bir rol oynayabilir. Bunun bir sebebi, yaşınız veya iş durumunuzdan bağımsız olarak, eğer beklenmedikse, sevdiğiniz kişiyi maddi sıkıntı içinde bırakabilirsiniz. Bir hayat sigortası poliçesinden alınan ödemeler, akrabalar ve hayatta kalanlar tarafından herhangi bir sayıda ihtiyaç için kullanılabilir.
Devamını Oku